Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Tas ir galvenais tulkojums, provizoriskie, izejas dati, gandrīz bez izmaiņām. Mašīna, datorizēta, no sākotnējās lapas, kas parādās kā Čehijas oriģinālajiem un angļu oriģināls versijām. Tiks nepārtraukti uzlabota laika gaitā, labo un uzlabotas. Paldies par sapratni.

lightning

Kultūraugu aprindās.

Enigma atrisinātas.

Uz visiem laikiem.

Izcelšanās

Daba, zinātne, fizika

ķīmija, bioloģija

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kultūraugu aprindās veidojas zibens. Imitēt Fotogrāfijā uz lauka līnijas elektromagnētisko starojumu caur rastra graudu jomā.

Kultūraugu aprindās rodas pēc prožektoru, ļoti ilgu laiku. Imitējot Fotogrāfijā no elektromagnētiskā lauka līnijām starojumu caur rastra graudu jomā.

 

Lieta raža aplis gatee - daudz ADO par neko

Iespējams, ka visi phantastic ziņas par kultūraugu aprindās , jebkur visā pasaulē, ieskaitot visas traki teorijām. Citplanētieši, psihisks enerģijas, militārie eksperimenti, bluffing vai bezcerība, deju eži, plazmas virpulis, iereibuši ķenguri, telekineze, meta-psiholoģija un daudzi citi, kas bija tikai pasakām vai pasakas, daudz raud un maz vilnas, daudz ADO par neko. Varbūt iespējams dot nosaukumu viss, kas notiek apkārt ražas aprindās laikā gadu no 1970-2011, arī agrāk, jo labības laukiem, daudz vairāk masu medijos, dot nosaukumu

 

" Affair kultūru loks gatee " ...

 

 

 

Ieraksts no elektromagnētiskā lauka ar rastru graudaugu kāti

Augkopība lauks - Datu nesējs, var radīt grafisku ierakstu EML

Jebkurš, pat ja ļoti vienkāršs, dīvaini kultūru aplis, ļauj uzskatīt par analoģijas grafiskā ierakstu elektromagnētiskā lauka dzelzs skaidu. Faktiski ne tikai kultūraugu aprindās, bet arī jebkurš graudu formas, tostarp, ka pilnīgi nepareizi, var izskaidrot kā grafiskais interpretāciju, raksturīgs, grafu, ierakstu vai fotogrāfija elektromagnētisko procesu, kas bija notiek virs zemes, ka jomā ar labību daudzas dienas pirms veidojumos parādījās. Iespējams salīdzināt ar ierakstu "uzglabāšanas osciloskopa". Aprakstītās "elektromagnētiskie procesi" ir iespējams vizualizēt dabisku procesu dēļ augos, vājinot to kātiņiem, no ka izriet to locīšana. Plašāka informācija vēl šajā lapā - imitēšana, un vēl daudz vairāk informations šajā lapā hronoloģiju . Šāda vizualizācija var parādīties pēc ilga laika, vairākas dienas vai nedēļas, bet, pateicoties " domino efektu ", varbūt iet roku rokā ar tauriņa efektu, tas var ilgt tikai dažas minūtes.

 

Grafiskais attēlojums

Augkopība aplis - vienkārši teica, iespējams, izskata atsevišķu formu kā "vizualizācijai magnētiskā indukcijas lauka līnijām ap diriģents" .

Tas ir diezgan precīzs grafisks attēlojums. Ka diriģents bija šajā gadījumā gaisa, precīzāk plazmas radīts caur to izpildes laikā, bija apmēram 5mm plats, ne vairāk 10mm, un pašreizējais veikt caur to bija vairāki simti tūkstoši ampēri. Dažreiz pie miljoniem. Magnētiskais lauks ap šādu vadu ir acīmredzami "kaut kas vairāk augsts" nekā uz lauka, ko rada skolotāja laikā fizisko eksperimentu skolas laboratorijā. Vērts pieminēt, ka pašreizējā pieauguma tādā diriģents likme, di / dt reizēm pārsniedz vairāk nekā divi simti tūkstošiem ampēros laikā vienīgo mikrosekundē. Kopīgajā inženierijas praksi, piemēram, pārejas procesu, ģeneratorus, sākot no motoriem, ir vērtības, lai daudzas miljons reižu zemāks. Pašreizējās paaugstinātos būtisks faktors, kas ietekmē indukciju apkārtējo līnijas vadiem. Jebkurš augs ir arī līnija stieples, kas spēj vadīt elektrību, pat ja ļoti slikti. Augstāks līmenis pašreizējā pieauguma, lielākas izraisīta sprieguma.

 

 

Daži iespējas vadāmību elektroenerģijas stādāmā materiāla

Svarīga loma stingru kātu augu iekšpusē kultūru apli var dažreiz spēlēt augu materiālam tikai elektriskā indukcijas. Skatīt elektrisko indukciju iedaļu Electro-PhytoPathology. Elektriskie straumes, kas mazina augu audiem, arī var tikt veikta ar augsni, un jonizēto gaisu. Arī augstsprieguma vainags, simetriski apkārt ap diriģents - kanālu ar zibens novadīšanas. Aplī formas, vairākus metrus gadījumā zibens - daudzu miljonu voltu, ir arī viens no lielajiem favorītiem iespéju veic elektroenerģiju uz augiem.

 

 

Anomālijas - ievads

Iespējams redzēt nedz kāds TV dokumenta vai dokumentālo filmu, grāmatu, laikrakstu, žurnālu, periodisko rakstu, vai jebkuru interneta, kas nodarbojas ar kultūraugu Circles problemātiku. Visi kultūraugu aprindās, pārsvarā veci doyen šīs darbības nozares novērotāji būtu patiešām tik nožēlojams kā slapja nedēļā, ka gandrīz gandrīz katrs no kultūraugu aprindās, sauc patiess, ir iespējams reģistrēt daudzas neprecizitātes, ļoti bieži "kaut kas ļoti spēcīga elektromagnētiskā magnētiskie vai elektrostatiskas, absolūti perplexing, bez jebkādām iespējām memorandu " , un nepastāv iespēja, ka tiks atrisinātas jebkurā laikā nākotnē. Bet viņi visi bija tā laika, vairāk nekā 30 gadus, tiešām ļoti tuvu pilnīgi zinātniska atšifrējums tik lielu problēmu. Daudzi, daudzi no šo kultūraugu apļa sekotāji, kas bija pārlūkošanas ap viņiem kompasu savā rokā. Uz vienas planētas saules sistēmā, ko sauc pasaulē, kuru apdzīvo humanizēts pērtiķu tipa cilvēces, visas citas iespējas, kā izveidot geomagnetic anomālijas ar šādu intensitāti un laika gaitu, kā zibens, nekad nav pastāvējusi. Piemēram, galvenokārt uz bazalta grunti. Zināja Mr Pockels. Bet viņš bija veikt savus pētījumus eksperimentus reizēm tieši pirms 1900. Tas bija iespējams tikai lūgt.

 

Galu galā, tieši zibens izlādes pats var uzskatīt par fenomenu, sākot pilnīgi no darbības jomas jebkuru parastu cilvēku iztēlē. Kopējā nominālvērtība, ka to lieto gandrīz katrā dokumentā par kultūraugu aprindās - "nepastāv nekādas iespējas paskaidrojumu, izmantojot zinātnes metodes" .

 

"Īss" saraksts ar vairāk nekā 40 zinātņu nozarēm, kas izmantojamas kā palīdzēt kultūru loka paskaidrojumu, var atrast šeit. Visi no tiem ir pilnīgi objektīvi, repeatably un atkārtojamus, izmantojama izskaidrojot iemeslus visām parādībām, kas pavada bojātas un novājināta labība veidu. Ne tikai graudaugi, bet arī visiem citiem augiem veidu. Dažkārt pateicoties bojājumiem un vājinot izliekt uz leju pat uz zemes. Ar to iespējams izskaidrot visas novājinātos un bojāti augi, pat rodas iekšpusē jebkuru neregulāras formas, ne tikai bojātus augus, konstatēto "klasiski kultūraugu aprindās. Ne tikai kultūraugu aprindās, bet visus labības vai augi, bojātas tādā mērā, Thet viņi ir saliekti, guļam zemē.

 

Vienīgā, vienīgā zibens izlādes, ir iespējams izmantot, lai izskaidrotu visu veidu šādu noviržu. Pilnīgi katru no viņiem, galvenokārt par jebkuru aprakstītajiem parādībām. Viņi visi izskatās klātbūtnē elektrostatiskā un elektromagnētiskā lauka šajā brīdī pagātnē. Bija klāt pilnīgi neiedomājams elektrostatiskos un elektromagnētiskie lauki, kas spēj radīt katrs aprakstītajiem anomāliju. Vietā bija klāt pilnīgi neiedomājams, ļoti spēcīgs, gigantisks elektrostatiskā - elektromagnētiskā - electromechanic - plazmas pulsee, nosaukts LEMP - Lightning Electro Magnetic PulseKo nozīmē zibens pulsējošā elektromagnētiskā. Katrā specializētā izdevumā par zibens izlādes parādības ir iespējams atrast šādu pietiekami vairākas tehniskas specifikācijas par zibens īpašības, tas ir iespējams izskaidrot tikai katru šādu parādību absolūti bez izņēmuma. Strāva, ātrums, enerģija, spriegums, temperatūra, ātrums pašreizējā pieauguma skatīt tabulu . Iespējams ievērot, ka zibens izlādes impulss ir parādība ārpus jebkādas iztēles, un ir tiešām spēj izraisīt tikai katrs aprakstītajiem anomāliju. Satur un nodod tiešām ir daudz pietiekami daudz enerģijas nolūkos.

 

Tādā gadījumā, ka kāds varētu saskarties, ka parādība patiešām Aci pret aci, būtu visai neiespējami viņam stāstīt stāstu par to.

 

Daudz vairāk informācijas, vairāk detalizēta, jo lappušu novirzēm un apakšlapu. Starp citu, ne tikai fiziskās novirzes. Elektrostatiska Elektromagnētiskās, temperatūras atšķirības, pateicoties, ka arī rodas spiediena atšķirības pazemes - "neizskaidrojamu" skan var parādīties nedēļas pēc zibens. Arī ķīmiskās vielas - var parādīties tiešām ļoti toksiskas indes un novietoti zem zemes virsmas, desmitiem kilogramu, kas daudz no tā varētu iztvaikot gāzveida fāzē. Pilnīgi neredzams. Drošība pirmajā vietā. Novērotājiem vajadzētu drīzāk mēģināt nerīkojas kā jūrascūciņām, un mēģināt uzaicināt toksikologi no akreditētas laboratorijas. Kultūraugu Circle piekritējiem būs ļoti pārsteigts par toxicologic mērīšanu un rezultātiem. Dozators nespēj pasākums koncentrācija indīgas ķimikālijas.

 

 

Maz galerija bildes, izmantojams visur raža aplis atrasts

Uz vietas ir ļoti iespējams, no lielu daudzumu ļoti toksisku ķīmisko vielu, arī gāzu klātbūtne. Jūs apmeklējat vietā pie savu risku.

 

Daži Crop Circles parādīsies garās taisnās līnijas

tālsatiksmes, daudzi kilometri

Pateicoties pērkona negaiss, kas kustas dekorācijas, kas vērstas virzienā no vēja, ir iespējams izskaidrot dažus augkopības aprindās, tas parādījās uz taisnes, kas ļoti lielā attālumā viena no otras. Viņi parādījās dažādos laikos, vairākas nedēļas, atkarībā no kultūras veidu, tās stāvokli, augiem mitrums, augsni, un dziļuma, enerģija zibens novadīšanas. Katrs no šo aprakstītajiem ražas aplis piktogrammās, parādās pavisam citā laikā, ļoti ilgi pēc negaisa. Neviens nav spējīgs gūt nekādu atkarību starp negaisa un augiem bojājumi. Iespējams, ka daži no šāda negaisa pārgājusi kādu Ley Line, kas, protams, iespējams. Bet nepieciešams vēlreiz uzsvērt, ka vairāk vai mazāk nejauši. Cilvēki pamanījuši un novēro šādas piktogrammas, protams, un viena liela cilvēces kļūdas darbs bija ļoti viegli paveikt.

 

Pilnīga nejaušība, tomēr tai nav jābūt, jo tas nav iespējams vispār, ka senajām vietām, akmens skulptūras, megalītiski struktūras, kas būvēti aborigēniem, kur tie atrasti uz saviem laukiem un ganībām periodiski parādījās dažas kultūraugu aprindās bieži, jo graudaugus, kultūras vai zāle. Kultūraugu aprindas bija ar viņiem vienkārši uzskata par komandu Dieva, uzdodot izpildīt kādu līdzīgu stulbumu, kā piemēram no megalītiski struktūras uzbūve ir. Piemēram Stounhendža, Rollright Stones, Piens Hill, Alton Barnes, Silbury Hill, Avebury muiža.

 

Vai viss tikai sagadīšanās?

 

Nākamās divas fotogrāfijas no "Crop circles: In search of a sign" Michele Gardner-Smith Kultūraugu aprindās: In meklējumos apzīmējuma, Mikele Gardners-Smith

kreisās: augu aplis Langdon, North Dakota, ASV, 25. 2000 Jūn

vēlāk izrādījās blakus diviem ražas aplis modeļus, tieši pēc līniju, vairākus kilometrus attālumā no otra, kā parādīts labajā attēla. Iespējams lūgt meteorologi apskatīt saviem ierakstiem - negaiss notika vairākas dienas vai nedēļas pirms 1. piktogramma tika atrasts.

 

Ar virsmas dažas līnijas, kas parādās pie dažiem augkopības aprindām, iespējams, pastāv dažas caurules vai drenāžu, arī iespējamos augstsprieguma līniju vai pazemes līnijas. Vairāk informācijas līnijām .  

 

Takas mirušu vai novājinātu labību, kas atrodas uz zemes - jauns anomālās parādības nav aprakstītas, bet pastāv pagātnē. Iespējams daudz biežāk, nekā jebkurš no kultūraugu aprindās atrasto jebkad. Tāpat iespējams, ka daudzu kultūraugu aprindās centri parādās tieši virs daži no aprakstītajiem caurulēm pazemes.

Tas bija iespējams tikai kādu ieplests-eyed amerikāņu iesaukties WOW!

 

 

Turpinot par galvenās lapas

 

Labojums

Pat ja kāds pa šo lapu vēstījums izskatīsies, lai būtu pilnīgi pārliecināts, ka jāliek ievada teikumu pirms tam

Iespējams, ka ...

Iespējams tiks pierādīts, ka ...

Jādomā iespējams ...

Dažas (daudzas) novērojumi (eksperimenti) var nozīmēt, ka ...

Pilnīgi pārliecināts beeing tiesības varbūt tikai stulbi, muļķīgi, pinhead, bighead vai bigmouth.

Tātad, kurš no viņiem, sasodīts?

 

 

Tas nav joks

 

Īsts kultūraugu aprindās

Raksturu, kas simetriski kultūraugu veidojumi - fizikālās principi

Daudz vairāk 99,9% kultūraugu aprindās atrasti Katru gadu vienlaidus lauku ap visu pasauli ir patiesas, ne mānīšana, nav mākslīga.

 

Veidošana nosaukto īstās dabas kultūraugu aprindās tika pieņemti ar vienkāršu, absolūti skaidrs, pilnīgs un vienīgais dabas , liels, milzīgs mehāniķis un elektrostatiskos un elektromagnētisko spēku, tas parādās tieši pirms, tā laikā un neilgi pēc zibens novadīšanas. Ja laikā veidošanās dažos samērā retos gadījumos, būtiski veicina rezonansi un iejaukšanos, var rasties pat nesaprotami sarežģītas un regulāra formas.

 

Nosaukts spēki ir ļoti spēcīgs, nekā reāli iespējams īstenot tautas iztēli.

 

no: wikipedia

nezināms autors

© cropcirclesonline.com

www.flickr.com

 

1. bojājums Augu audu kultūru aprindās - ar elektrisko strāvu

Viens no galvenajiem bojājumu dēļ augu audu un jebkuras daļiņas ir elektriskās strāvas, ko rada indukcijas un tiešo vadīšanu - jonizētā gaisa, augsnes, close-knit augu daļiņas un saknes, un visu, elektrolīzes. Tur kļūst kaitīgas ķimikālijas, ka audi, un daži elementi ir uzreiz miruši. Visi nosauktie augu daļas darbojās kā diriģentiem iespējams, ir objekts indukciju. Elektriskā induktivitāte Kultūraugu aplis augu neturpinājās ilgāk kā 1/1000 s.

 

Daži elementi ir miris uzreiz, daži citi mirs nākotnē dienām vai nedēļām, sakarā ar kaitīgām ķīmiskām vielām. hronoloģija no šī procesa ir nedaudz sarežģīti, bet augi ir iespēja atgūt sev diezgan laba. Viņi cenšas iegūt to, ka toksīni nosaka stublājiem un izvešanu no saknēm.

 

Iespējams, ka laikā, izveidojot kultūru loka modeļa tur bija lielas rezonanses un ietekmē starp visām nosauktajām zibens izlādes spēku un visu citu efektus, ko darījis to.

 

Arī mehāniskas rezonanses un ietekmē starp dažām pazemes teritorijas tuvumā rodas augu aplis modelis - alas, aquiferous slāņi.

 

 

 

Īss kopsavilkums zibens izlādes parametriem

vairāk detalizētus, aprēķina un mēra vērtības zibens un apakšlapu

Laikā jebkurā zibens hit, "Flash", jebkurā jomā labības, tur parasti notiek, un arī faktiski fiziski un mehāniski strādāt:

 

 

Traucējumi un rezonanses starp ļoti spēcīgiem elektromagnētiskiem stariem var būt vienīgais iemesls dažu ļoti sarežģītu dizainu, fractals. Tur arī rodas locīšana, diffraction, refrakciju un visu elektromagnētisko sijām pārdomas, kas notikuši tur. Viņi izturas ļoti līdzīgi gaismas. Katrs gaismas, arī infrasarkano, ultravioleto, ir arī elektromagnētiskais vilnis. Redzamas gaismas svārstās no apmēram 390-790 nm, frekvence (no 3,9 x 10 14 Hz līdz 7,9 × 10 14 ) Hz. Ievērojot dažus nosacījumus tur arī iespējams veikt kopējo pārdomas. Tur var parādīties šāda veida fāzu robežas: gaisa - plazmas, auksts gaiss - karsts gaiss, augsts spiediens - normāls spiediens, ātri kustas gaiss - pastāvīga gaisa.

 

Piezīme: Aptuvenais skaits visu zibens izplūdes, ka ik gadu parasti streikot uz laukiem ar labību un zālāju platības uz visas Zemes planētu, ir viens miljards (10 9 ) ...

 

Salīdzinājumam: viens nedaudz vairāk nekā tikai vidusmēra zibens flash var nodot tik lielu daudzumu enerģijas, lai pilnīgi piekrauti kravas būtu pateicoties šai enerģijai, vairāk nekā vienu reizi brauciena pa visu planētu ...

 

 

 

Kultūraugu aprindās noslēpums ir atrisināts. Galīgi. Vienreiz par visām reizēm. Mūžīgi ..

 

Šokējoša atklāsme!!

Šis punkts kalpo šajā lapā kā pauzes, tas teātra in-žargons termiņā.

Loģiski, zinātnisko. Ar piemērotu dabas likumus. Saprotams un izskaidrojams.

 

Gandrīz neticami, bet ļoti skaidrs, skaidrojot ne tikai galveno procesu postošas ​​un vājināt. Arī varētu izskaidrot, ļoti skaidri, visas neticami, valdošo neparastus efektus, kas pārpasaulīgs, pārdabisks, netālu katru patiesu ražas aprindās. Daudzi no tiem, stingri runājot, absolūti viss.

 

 

Dabas mīmikrija

Viens no visvairāk ievērojams fakts ir tas, ka galvenais vainīgais - vienīgais reālais autors kultūraugu aprindās - darbi, kas nomaskēti par absolūti nevainīgu. Relatīvi ilgu laiku pēc tam, kad zibens, stundas, dienas var jebkurš graudaugu, kultūru vai augu izskatīties vēl absolūti neskarts. Nav iespējams novērot jebkādu kaitējumu labības. Tur notika tikai "ekspozīcija". Apstrādāt ļoti līdzīgs veidošanos latentā attēla slānim klasiskā sudraba halogenīdu foto process. Latents attēls ir absolūti neredzams, un kļūs redzams vēlāk, tikai pēc daudzām dienām vai nedēļām attīstības. Sākumā parādās tikai neredzamie mikroskopisko bojājumi augu audiem. Arī mehāniskās īpašības augiem ir neizšķirams no nebojātā augiem, kuri nav skārusi elektrisko strāvu. Ilgi ilgst bioķīmiskās un biofizikālo procesi rada līdz tik ilgu laiku starp vadīšana elektriskā strāva un novājināšanās. Tikai tad salmiņi liekties pie zemes, un tādējādi tiek kultūraugu aplis vizualizēta, galvenokārt vairākas dienas pēc zibens novadīšanas, kas izraisa to.

 

Tikai pēc tik ilgu laiku pēc pagājušo elektriskā strāva caur augu iestādēm to salmiņi kļūt vājināt tik daudz, ka viņi nespēj saglabāt savu svaru, un viņi sāk liekties pie zemes. Atšķirībā no iepriekšējo procesu pavājināšanās, kas ilgs vairākas dienas vai nedēļas, no lieces process - reāla ražas aplis vizualizācija - var ilgt tikai stundu vai pat minūtes. Butterfly Effect, domino efekts.

 

Tāpēc neviens spēj gūt attiecības starp zibens un augu vājināšanas, un pateicoties ka salmiņos guļ uz zemes, arī ražas aplis parādās. Tur bija pilnīgi neiespējami ievērot jebkādus zaudējumus tūlīt pēc negaisa un prožektoru. Vairākas nedēļas vēlāk, bieži laikā ļoti jauki laika apstākļi, salmiņi augu sākt locīšana zemes. Pirmais tikai pāris kv.m, bet ar laiku guļ uz lauka virsmas vairāk un vairāk ievērojamu daļu no platības un īsu laiku pirms ražas novākšanas retos gadījumos guļ dažreiz pat 90% no visa lauka. Biežāk 20-30%, bet viss var būt rezultāts tikai viena, tikai zibens, uz šo vietu pirms daudziem nedēļas, bieži ilgāk nekā mēnesi. Daudz vairāk informācijas būs uz lapas hronoloģiju un tās apakšlapu.

 

 

Automātiskā ekspozīcija

Intensitāte "ekspozīcija" ietekmē laika distance starp brīdi zibens novadīšanas un sākuma lieces kātiņiem uz zemes

Nine circles & associated pathways, at Eltopia

Washington (USA) which occurred during the night

of June 18-19, 1998. [photo taken June 21, 1998]

Eltopia, Washington formation re-photographed

3 weeks later, after the circle-making energy

system had revisited the field.

Nākamais, svarīgs un būtisks fakts ir tas, ka graudaugu bojājumi, vizuāli novērojamas, ka izraisīja tikai ar vienīgo zibens no viena lauka, nevajag notikt tikai 1 reizes, proti, vienas dienas laikā. Tie ir atkarīgi no attāluma starp bojāto labību un zibens streika pieslēguma punktam. Arī par vadītspēja traktoru dziesmas, un par kādu summu elektroenerģijas, kas tika rīkota lauka virsmas. Arī gadījumos, kad dažās īstu kultūraugu aprindās ir iespējams, ka tās var tikt palielināts vai papildināt dažas dienas pēc tam tie tika novērota pirmo reizi. Tur bija dažas citas vietas, kas bojāti elektriskā strāva, taču ne tik intensīvi kā vietas, kas kļuva redzams 1.. Arī ļoti bieži kaut kad pēc ražas aplis bija, pirmkārt, atklāts, vairākas dienas pēc tam var parādīties vairāk un vairāk bojātu labību tuvumā vai prom, bet tikai kā RDF. Randomly Downed Formations, Neregulāras guļ labība. Atkal, ir ļoti bieži, ka viss izraisīja tikai ar vienīgo zibens novadīšanas. Kreisajā pusē tiek novietotas divas fotogrāfijas no bltresearch. Iespējams, ka otrajā gadījumā tur tiešām bija turpinājusies kāda cita darbība no enerģijas, "atkārtoti izskatīja lauks", bet patiesībā nebija pilnīgi nekādas kaut ko līdzīgu, ka nepieciešamība. Salmiņi labības tiek sliecās vairāk un vairāk laika visu Atlikusī veģetācijas periodā ilgāk un ilgāku laiku pēc tikai pirmā un vienīgā zibens novadīšanas, arī pēdējais, bez vajadzības citu. Galvenais jautājums ir: Kāpēc, pēc ražas aplis tika izveidots, un kad "the circle making energy system had revisited the field", Nav radīt vairāk jaunu aprindās pastāv, bet tikai neregulāras veidojumi ? Teksta autori neapzināti informē, ka radīšana nepareizo veidojumiem ar "circle-making energy", Enerģija, kas spēj radīt apgriešanas aprindās, ir kaut kas pilnīgi dabisks. Tikai viens zibens, vai

Two formations at West Overton, Wiltshire (UK).

The large ring encircled the Overton Road "T"

junction -- and the long pictogram, which occurred

subsequently, itself gained another circle the night

after the rest of the pictogram had formed.

grupa vairāku izrietošajām izplūžu, gandrīz nekad ilgāk par vienu sekundi, ir pilnīgi iespējams radīt pakāpeniski pieaugošu kaitējumu labības, pakāpeniski to palielinot laikā visu atlikušo veģetācijas periodam, līdz ražas novākšanas, jebkurā vietā uz šo nozari, un pat vietās, kas nav tieši skārusi ar zibens. Elektriskā enerģija var tikt izplatīti visā jomā daļēji, izmantojot traktoru sliedēm. Daži izlases līnijas, var tikt pievienota, taisni vai žuburains netālu no trieciena punktam zibens impulsu pieres. Elektriskā strāva virzās aprakstīts veids, netālu no periodiskiem formām labībā uz zemes, ne tikai dziesmas no traktora un to tiešā tuvumā, pirms sāk turpināt zem zemes. Elektrisko strāvu iekšā augu organismā, šūnas, audus un tādējādi kaitē tās fragments var izraisīt nevienmērīgu nogatavojas labība. 3., un nākamās foto - iespējams redzēt kultūru loks paplašinās laikā. Iespējams, ka viss ir rezultāts tikai vienīgā zibens, bet neregulāra "ekspozīcija" Atsevišķu virsmām. 1. Return Stroke - Galvenais, vadošais elektrisko izlādi, pēc šī apm. 4-8 Restrikes, Ti turpmākos, vidējās streiki panta retos gadījumos 15 vai vairāk), sk zibens . Iespējams, ka 1. Return Stroke hit tikai uz centru uz T-krustojuma, un daži no Restrikes, vidusskolas insultu - vājāks, turpinājās labības laukā. Apakšējā ražas aplis priekšstatu par konstatēja, pateicoties Google piemēram www.noufors.comm vai freethinkradio.com, nezināma autora, pati vieta, agrāku datumu - bez turpināt un izvērst daļas.

 

 

 

Jebkura bojātu kultūraugu notrieca zibens

Attiecas uz jebkuru bojātu un novājināts graudaugu pa visu pasauli

Vēlreiz: procesi, kas aprakstīti šajā lapā, ne tikai punkts mīmikrija un automātiskās iedarbības, bet jebkurā lapā www.cropcirclesonline.com un saistītās lapās, attiecas uz visām visā pasaulē labības. Novājināta, bojāta guļ augus, ar salmiņiem izliekt, kas atrodas uz vai tikai noliecās uz augsnes virsmas. Absolūti neregulāras formas, kas ir iespējams atrast jebkurā vietā pasaulē. Jebkura graudaugu lauks. Ne tikai graudu, bet lauksaimniecības kultūrām nekādu. Kāti sāks redzams sliecās un liecot virzienā uz augsnes virsmas, kā pirmās redzamās zīmes pavājināšanos, kas lielākoties ir ilgu laiku pēc tam, kad zibens streiku šobrīd - nedēļās, mēnešos. Ja ļoti spēcīgu zibens ievērojami ātrāk. Regulāras formas - kultūraugu aprindās, fractals, kas atspoguļota bildes kļūt tikai vienā gadījumā no vairākiem miljoniem, un ar grūtībām var vienkārši izskaidrot, kāpēc. Iespējams, ka vairāk nekā aprakstītajiem vairāku iemeslu dēļ, tiešām ļoti reti, ir jāsadarbojas, lai radītu šādu sarežģītu modeļu. Daudz vairāk informācija būs iespējams atrast hronoloģiski un apakšlapu, arī EPP -Elektro-PhytoPathology, ietekme elektroenerģijas uz ķermeņa augu, augu daļas, audiem un šūnām.

 

 

Domino efekts, tauriņš efekts

Vēl viens ļoti interesants un pārsteidzošs fakts, ko var raksturot ar teoriju iedarbības un pakāpenisku vājināšanos augu iekšpusē kultūru loka salīdzinoši viegli izskaidrot, kas bieži rodas vairāk nekā paši regulāri organizē saišķi salmiņos, diezgan acīmredzami nav realizējama jebkura cilvēka darbu. F_1 F_2 Kāti izturēt līdz iespējami vēlākai laiku vertikāli, tikai pateicoties pakāpeniskai pavājināšanos nedaudz slīpi, tāpēc, veģetācijas 1. izveidojuši struktūru ar saišķi vairākiem simtiem savstarpēji atbalsta kātiņus. Ilgi pirms viņi krīt zemē, var šajā vietā pastāv daudzi saiņi ar simtiem kātiņiem, joprojām stāv apmēram vertikāli, pat ja tikai tik tik. Augi un to daļas, kas pieskaras viens otram, var pievienot sevi izmērojama izturību, pateicoties ūdens virsmas spraiguma, kas samērā nestabili struktūra novājinātu augu atkal kādu laiku stabilizējas un aizsargātu savstarpēji, pret ātri locīšana zemes. Augkopības loka tipa vizualizācijas process vēl joprojām kavējas.

 

Ūdens var darboties kā tauriņš . Augi ūdens izmērcēts - nokrišņiem, rīta rasa, jo laikā relatīvi īsā laikā vairākas stundas, var jebkura kāta svars palielināt divas reizes. Tas ir tikai dažas GMS / kātiem, bet vairāki kg / m 2, un daudzi tonnas hectar. Var būt 20, 30, atkarībā no graudaugu veida. Pēc kāda laika ir sasniedzis limitu leņķi. Pēc tam tiek lieces turpina ievērojami ātrāk. Kad 1. saišķa skar dažas citas, domino efekts sākas, un var ilgt tikai dažas minūtes. Kūļi krīt uz leju, pa vienam, piemēram, ķēdes reakcija. Viens saišķis var skart vairāk nekā tikai vienu citu. Ražas aplis aina tādējādi ir galīgi saskatīt. Samērā neticamu īsā laikā, ja ievēroti, un šķietami bez darbības jebkādiem redzamiem un zināmā spēkā. Dažas liecības eksistē.

 

Kā no diska domino efektu arī var strādāt plūst gaiss, ko izraisa citi ķekaru. Demo tiks parādīts šeit. Kratot no gaisa, un no putekļiem, var izskatīties nezināms spēks. Pieaug no zemes, un novērotājus, šādas aprakstīto augu aplis izveides dziļumā tādēļ var izskatīties nedaudz lielām acīm, pārsteidza un amazed. No viņu viedokļa, aprobežoti, gandrīz nekas cits iespējams.

 

Dažkārt vairākas šādas pakas var turpināt uzturas stāvus. Mainīt mitrās nožūt vairākas reizes. Iespējams iegūt par dažiem augkopības aprindām fotogrāfijas.

 

 

tauriņš var arī darboties laiku pa laikam kādu kamene .

 

 

Novērošana kultūraugu aprindās - dažas interesantas idejas:

Kur meklēt kultūraugu aprindās:

Tikai šajā vietā, kur negaiss pārgājusi, nekur citur. Labākais uz vietas ar lokalizētu zibens kultūraugu. Ir iespējams, mēģiniet atrast dažas zīmes, pēc zibens uz lauka ar graudaugu, uz dažiem kokiem -. Viegli atšķirt "Šogad zibens apstiprināšanu" F-1-2 Dažos gadījumos iespējams atrast kādu vietu, kur zibens skāra tieši uz lauka, daži dienas pirms redzamākajos bojāti augi parādās. Šādā gadījumā ir iespējams nošķirt punktu, kurā zibens skāra tieši uz kultūru. Ar nosacījumu atšķirības var novērot dažas dienas pirms brīža, kad stublāji ir izliekt uz zemes. Tiks paskaidrots, arī dokumentārās fotogrāfijas ievietots šeit. Skatīt hronoloģija .

 

Kad meklēt kultūraugu aprindās:

1. nekad laikā negaisa. Jebkurš šāds darbinieks būtu patiešām ļoti īss derīguma termiņš, un tādēļ būtu nepieciešama ļoti bieži papildina tos.

 

2. vismaz vairākas stundas vai ilgāk pēc negaisa, kad negaisa mākonis ir tālu prom vai nav. Pirmie zīmes zibens audzētāji var parādīties vairākas dienas pēc vētras. Nekavējoties uz blakus koku. Dažreiz bojāta labība kļūst redzama patiešām īsā laikā pēc zibens, iespējams minūtēm, stundām. Daži prožektoru satur ļoti lielu daudzumu mehāniskajā enerģijā. Arī lietus, var stāties spēkā - augstākās mehāniskā spriedze, vairāk elektroenerģijas caurplūdes un indukcijas par mitrajām augiem un zemes virsmu, arī netālu zem zemes. Arī iespējams divējāda izdalījumi - divi prožektoru, laika intervāls vienu nedēļu vai vairāk, var notikt tur, skatīt nākamo. 

 

3.   Daudzos gadījumos graudu bojājumus varēja novērot ilgi pēc negaisa, vairāk nekā pēc diviem mēnešiem. Ir iespējams, bet nav pārliecināts, ka atrodas labība parādījās galvenokārt pateicoties tam, 2. zibens spēriens tajā pašā jomā labības noticis. 2. pēc vairākām dienām, drīzāk nedēļām. Vairāk efekts diviem zibens izplūdēm. 1. izdalījumi var "sagatavoties" dažas ne tieši definētas jomas aptuveni vienādi novājināti augi. Varbūt vairāki hektāri. 2. zibens izlādes, vairākas nedēļas vēlāk, pabeidz šo darbu, daudz vairāk ievērojamas sekas. Iespējams, ka pēc otrās zibens izplūdes ražas guļ uzreiz, vai daudz ātrāk. Two zibens novadīšanas, kas nav tālu no otra, plūsma var veģetācijas sezonā kļūst tikai retos gadījumos. Iespējams, ka tikai viens no aprakstītajām zibens izplūdēm radītu tikai nebūtisku kaitējumu.

 

Laiks - Zaudē - Kameras

 

 

4. Ļoti interesanta ideja būtu izmantot Noilguma kameru , lai novērotu procesa ražas aplis radīšanu. Piemēram dažas Canon kamerām ir programmējami kā ne tikai timelapse, bet arī spēj noķert jebkurš zibens. Izmantojot divus identiskus foto aparātu un padarot stereo fotogrāfijas, pēc tam, izmantojot metodi stereo fotogrammetrija, varēs noteikt zibens pozīciju attālumā kilometru ar precizitāti līdz centimetriem. Ja izmanto attālumu starp kamerām - optiskais stereo bāze 1 metru vai vairāk.

 

 

5. instalācija no laika - noilguma kameras, pēc dažiem augkopības aprindās tika konstatēts, arī ir iespējams un noderīgs. Vai pastāvīgas fotografēt no jebkura šāda kultūru loka piktogrammu, katru dienu, līdz ražas novākšanas. Drošā attālumā, skat Brīdinājums, fotografēt no attāluma, vēlams no augšas pilnīgi pietiekami, būtu no 2012 un nākamais no pamata pienākumu katram tikai nedaudz nopietnu kultūraugu aprindās novērotājs. Ja kāds, piemēram, ka vispār eksistē pasaulē. Bet lauka apmeklējums pēc iespējas mazāk, izvēlēties ievērot tikai to, kas varēs vērot no cienīgā attālumā. Jāuzsver, ka faktiskais ģeometriskais raksts ir, lai vēlāk izpētes nolūkos gandrīz neinteresanti, ir nepieciešams pievērst uzmanību galvenokārt tuvākajā arī tālu apkārtni, ka par lielāko daļu kultūraugu aprindās attēlus gandrīz nekad neparādās!

 

Sīkāka informācija par iepriekšējās izmantošanas timelapse kamerām pētniecību procesiem labības laukiem, "un to iespējamo izmantošanu kādreiz nākotnē atradīsies šeit .

 

 

Somerton, Somerset Jūl 27, 1996

Kultūraugu aprindās - regulāras formas

kopā ar nesimetrisku (2)

Ražas aplis attēls datēts 1996, no lielā Lucy Pringle arhīvā. Ja tur nebija kultūraugu aprindās par šo fotogrāfiju, izskatās diezgan normālu, parastam, tipisks bojājumiem, ko izraisa elektroenerģijas daudzuma zibens. Viens no tipiskākajiem efekts ir, ka kaitējums izriet precīzi virzienu tramvaja līnijas. Tur tek lielākā daļa elektroenerģijas pirms iebraukšanas pazemē. Galvenokārt manāms ir bojājums netālu no robežas jomā. Tramvaja līnijas tuvumā robežai, mašīnas pagrieziena tur, labākais vadītspēju, raža ir lielāka bojājums netālu tramvaja līnijas ap robežu, tad citur.

 

Ražas aplis foto no nezināma avota, izcelsmes Denton, Garsington. Avots identificē vēlāk kā Oksfordšīras centra augkopības apļa studiju, jāņem 3.vietu no 1996.gada jūlijā. Turklāt ražas aprindās ir iespējams izšķirt trīs nenoliedzamas zibens stieņi - elektrības līnija torņiem. Var parādīties arī kā kritiskas iemesla dēļ, kas izraisīja zibens kļūst netālu no tā. Zem kultūraugu aprindās - tipisks, neregulāra kaitē izraisa elektroenerģijas zibens. Tur darbotos Daži līdzīgi zibens novadīšanas vai vēlākus insultu - restrikes vai jebkura rašanās vai vadīšanu. Paralēlas zibens novadīšanas un vidējās insultu var ietekmēt viens otru. Zibens novadīšanas ir kaut kas līdzīgs elektronu staru, un tur ir progresa ārkārtīgi augstas elektrostatiskā un elektromagnētiskiem laukiem, kas spēj mainīt virzienu šādu sijām, piemēram, TV vai osciloskopa vakuuma caurulē. Virziens dzirksteles izplūdes, piemēram, loka izlādi, arī iespējamās izmaiņas ar gaisa plūsmas - vējš, triecienvilnis, domnas vilnis, spiediena vilnis. Rakov, Uman - Zibens: Fizika un sekas , nodaļu 8 "Ziemas zibens Japānā" Lpp. 313: ". Interesanti, Ishii et al (1998) novēroja, ka vēlākos insultu daudzkārtējās taktu pozitīvām mirgo ziemas vētru Japānā vienmēr izveidojiet jaunu pabeigšana zemes." Kaut kas tāds var parādīties ne tikai ziemā, un ne tikai Japānā. Oriģināli: "Interestingly, Ishii et al. (1998) observed that subsequent strokes in multiple-stroke positive flashes in winter storms in Japan always create a new termination on ground." Katrs uz šo punktu pievienotajā attēlā, mazāka un mazāka pakāpeniski attālumā no 1. pamata, aplis var uzskatīt par jaunu līguma izbeigšanu ar zemi.

 

Par ierakstu un fotogrāfijas mākslīgi uzsākta prožektoru iespējamiem novērot, ka zibens kanāla pārceļas virzienā vējš. Iespējams, ka pirms dažiem Restrike var kanāls zibens, pārvietot desmitiem vai simtiem metru. zibens , fizika . Pievienotajā foto ir no titullapā drukas Martin Uman s The Lightning Discharge, kur iespējams ievērot vienu šādu tipisku fotogrāfiju mākslīgi uzsāktā zibens, ar tādu nedaudz kustas izkraušanas virzienā vējš. Mākslīgā prožektoru, Artificial Lightnings: Ja elektrostatiskā lauka mēra saskaņā mākoņiem ir sasniedzis pietiekamu vērtību, mākoņos ir karsētie raķešu aprīkots ar zemējuma vadu. UNIVERSITY OF FLORIDA LIGHTNING RESEARCH GROUP - www.ufl.edu (no kreisās foto) - ļoti svarīgs informācijas avots un saites uz publikācijām par fiziku apgaismojums, fotogrāfijas, video.

 

 

 

Bojāti graudi, sastopami graudaugu laukos

neregulāras formas Bojātu, novājināta, slīpām kātu, izliekts, uz zemes guļ labība

Sīkāka informācija par lapas saliekti, slīpi, bojātiem, novājināta kultūraugu

 

eļļas rapša audzēšanas procesa

Zibens novadīšanas virs vienlaidus lauku un blakus no kuras ir gandrīz tikai viens galvenais iemesls, vairāk 99%, labības un citu kultūru guļ uz augsnes virsmas apkārt visai pasaulei. Kaut kas starp 0,5 līdz 1,5 miljoniem km2 gadā. Ne tikai graudu, arī citas kultūras, piemēram, ripsis, magones, un augi. Ne tikai guļ ražu, bet citādi ievērojami bojāts - augi var būt pilnīgi miris, vai arī vienkārši kaitēkļu bojāti, vai nu augu vai dzīvnieku izcelsmes - baktērijas, vīrusi, pelējuma, sēnes, parazīti, insekti. Kaitēkļi, šajā gadījumā, protams, darbojas tikai kā sekundāru efektu, jo veselīgi augi, ko neietekmē elektroenerģijas, būtu pilnīgi neskartas iecelti kaitēkļiem. Vēlreiz: spēki, ko rada darbības ar zibens novadīšanas iepriekš aplūkotajā vietā bija neiedomājams, mehāniska. Iespējams salīdzināt ar spēcīgu kāpumu, desmitiem līdz simtiem kg TNT vai vairāk, kā arī elektrostatiskā un elektromagnētisko spēku, ar līdzvērtīgu vai pat lielāku enerģiju. 

magoņu - 2008, identiski apgabalu; kreisās jūlijs 6, vēl divas 3.th līdz augusta koks - "identifikācijas vaininieks"

Lai gan visi uzskaitītie pilnvaras bija tiešām tikai kārtējās cilvēka iztēlē, tūlīt pēc zibens novadīšanas, arī visa vētra iespējams, ka uz visa lauka nav guļ uz zemes pat tikai vienu sviru. Tur būs iespējams atrast tikai mikroskopiskas izmaiņas augu audos, tādējādi radot vairākas nomelnējušu, dedzināto privātpersonām. Līdz dienai ...

Piezīme: protams, ka var būt dažas mehāniski mainījušies, bojātus kāti, ne vairāk kā 1/2 no kanāla zibens novadīšanas skaitītājs - sarežģītas, to caurvij saišķos, pilnīgi neredzami no rezervēm šajā jomā, bet var atrast iekšpusē kultūraugu aprindās, pēc viņi pamanīja.

 

Kultūraugu aprindās, arī jebkuras citas regulāras, mijiedarbību, fraktāļu vai kombinēti attēli ir, kā arī tikai neliela daļa no šīs parādības, kas varbūt notikt tikai pateicoties ļoti retos mijiedarbību vairāku sakritību ar nosacījumiem, kas vēl nav pietiekami izskaidrots, var tikai ļoti aptuveni novērtēts un imitētas laboratorijā vai datoru.

 

Ievērojama ietekme tieši pirms lieces kāti pie zemes, var būt mitrums - pat nelieli dušas vai līņāt, vai pat rīta rasā . Plašāku informāciju par lappuses domino efektu . Pieminēt zskvo 4-5 stundas no rīta.

 

kultūraugu aprindās - mīkla atrisināta.

Vienreiz par visām reizēm.

Neticami primitīvas, un varētu teikt, smieklīgi skaidrojums. Mīļotājiem no NLO, noslēpums, parapsiholoģija, kas peld apakštasītes, nezināmas un neeksistējošā enerģiju un līdzīgu muļķības var būt transportēt paši līdz bezgalībai. Citiem vārdiem sakot, viņi var noskūpstīt savu smirdošs ass un iet uz elli .

Gandrīz tas pats iespējams teikt par citplanētieši .

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

2 en

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visas teorijas šeit iepazīstināja bija ļoti rūpīgi, rūpīgi un detalizēti eksperimentāli pārbaudīja

 

Jan Ledecky