Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-līnijas-in-raža . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Līnijas lodged ir kultūraugu
līnijas lodged jābūt , bieži miruši augus vai augu kādā citā nozarē veidojas tieši tādā pašā veidā kā modeļus
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Mašīnas tulkotā teksta

Viens Atrod reizēm ko viens nemeklē. A. Fleming
No zinātniskā viedokļa, var būt priekšmeti iedalīt divās grupās: tie, kurus mēs nekad nepieciešams, atrodams, visur apkārt mums, un tie mums ir tikai tagad, nekad varētu atrast.
Jo Novērošanas laimes jomās nāk par labu tikai sagatavoto prātu.  L. Pasteur

Taisnas līnijas ir arī

ļoti regulāras modeļiem

Crop circle created by lightning with underground pipes
Taisnas līnijas iesniegts `jābūt pilnīgi miris vai kukurūzas (un jebkuri citi lauksaimniecības kultūras) veido ļoti Similary, gandrīz identiskā veidā, kā jebkurš regulāri arī bet pilnīgi nepareizi modeļus jebkurā kultūru.

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Bojātas, vājš un iesniegts `tiek augi (varbūt pilnīgi miris)

Pa garās rindās, var tikt radīts visos gadījumos ir ļoti līdzīgi.

Sakarā ar vadīšana no elektriskā strāva caur augi, to sakņu sistēmu un to tiešā apkārtējo augsni, bet ar ievērojamiem ieguldījumiem vadošiem ceļus pazemē. Tie palielina elektrovadītspēju, galvenokārt augsne tuvumā un virs tiem, līdz vairākām kārtām. Šādas dziesmas var būt dabīgas izcelsmes, arheoloģijas vai rūpniecības. Tādējādi radušies līnijas var būt dažāda garuma. No mazāk par metru līdz vairāk nekā kilometru. Tas ir atkarīgs no intensitātes izlādes un raksturu Reizē metro līnijas - kā tie veicina izšķērdēšanas pazemes straumes. Uz dažiem no tiem (ļoti garš), var piedalīties Vairāki noplūde, vai dzirksteles no tās pašas izplūdes vai jebkuru nākamo RS no pašas izplūdes, kas arī citās vietās nekā pirmajām lielākajām RS (izņēmuma gadījumos var samazināties simtiem metriem, vēl vairāk). Piedalās kādā veidā un kārtībā, un tas rada vadītāja saikni starp mākoni un zemi, pirms izpildi, jūras Detalizēts apraksts būs, piemēram, šeit .

 

Lielākā daļa no viņiem paliks par pārējo augšanas sezonas pilnīgi neievērota. Nav izslēgts, ka tie ir radīts daudz lielāku izvēlētajām funkcijām, izņemot tik daudz admired regulāri modeļiem, bet tie bija reģistrēti tikai gadījumā sausums, ja tie sastāvdaļa kādu sausu modeli. Pretējā gadījumā tie var uzskatīt par filiāle tramvaja līnija, vai ceļu jomā.

 

Starp interesantākajiem garās rindās šajā jomā sauca Line FL vecumā no Opocno un Dobruska. Atsauces uz īsāku līniju jau mainpagee . Tās attiecas galvenokārt iespējamās pazemes maģistrālo cauruļvadu, ūdens maģistrāļu vai sewerages. Jautājums būs šeit šajā laikā vietā sīkāk izklāstīts, attiecībā uz arheoloģijas un ģeoloģijas iespējamiem cēloņiem.

 

Divi attēli galvenē šīs lapas Relate šo vienu sausu vietu, ar uzskatāmi localizers līniju (minēts arī galvenajā lapā). Otrais tika notverti Vairākas nedēļas pēc pirmā, bet labajā lapas augšpusē ir priekšstatu par graudu "tikai" lodged jābūt (bojāta, Novājināta) - bet, iespējams, ir pilnīgi miris. Kas notiek tur, būs daudz detalizētāks Aprakstīts piemēram, par lapas hronoloģija un apakšlapas. Uz attēla autortiesības ir ar to kultūru pilnīgi miris, un viņš, iespējams, bija vieta, tikai, lai atrastu savu grūtības ar lokalizējamo un atpazīstami paliek. Pirmais foto ir no arhīva Lucy Pringle , otrais no nogribējusies-taylor.com . Kopīga iezīme gandrīz bez izņēmuma visiem augkopības apļi fotogrāfijas ir diezgan bēdīgs fakts, ka, ja viņi kādreiz minēja kādu datumu, ir tikai tiem piešķirtā informāciju par laiku no modeļa atklājums, (šajā gadījumā, datums 23, attiecīgi 22 maijs 1998). Otrais tika iegūts ar iespējamo intervālu vismaz mēnesi no pirmā. Nav citas izvēles, bet pieklājīgi, bet arī ļoti iesakām visiem augkopības aprindās pētnieki, Ka katram fotoattēlam absolūti profesionāli Taken nesaraujami Pieder datumu tā iegādes, kā arī (vai pat vairāk) uz jebkuru dokumentālās fotogrāfijas Iegūts zinātniskiem pētījumiem . Datums ir, piemēram, iekļauta Exif attēlu uz katru cilpu kopš dienas, kad viņš nopirka savu pirmo digitālo kameru (bet, ja kādreiz viņi zina, ko tas EXIF). Šis ir ļoti noderīgs informācija pievienota katras foto attēlu, diemžēl, vienmēr laikā ceļā no Viņu kameras Viņu mājas "noslēpumaini losen". Labākais veids, lai tā ne viņiem Se Informatīvā vērtība, veidojot mājas lapas varētu būt no profesionālā viedokļa uzreiz palielināja tūkstošiem procentiem. Ja no EXIF informācijas, un zinot to, kas ir tas, par Them nepārspējams pēc visa vienīgā problēma secinājums, būtu pietiekami visai datumu foto iegādāties, šis viens tilts Svarīga informācija būtu noderīga, lai palielinātu ieguvumu no viņu mājas lapas ar pasaules zinātnes progresēt tieši tādā pašā veidā. Protams, vismaz aptuvenās arī GPS dati ir ļoti izdevīga.

 

Līdzīgi gadījumi, piemēram, tie ir galvenē šīs lapas, šajā vietnē tiks nosaukts darba nosaukums tagad " lokalizējamo metāla plāksnes undergroundd "

 

Piezīme: Visi autora fotogrāfijas šajā vietnē BŪT EXIF ​​informations

(© cropcirclesonline.com,   © quick spigots). Tiek arī GPS datus, ja Atrodams. Visas fotogrāfijas ir spēkā no citām mājas lapām, kur tas iespējams, aizpilda EXIF informāciju par avota - autors, mājas. Starp citu, kalpo kā norādi, ka šīs vietnes autori, un, ja ne uzreiz izveidot saiti tieši uz avotu, Protams tiks pievienota dažkārt tuvākajā nākotnē. Turklāt tas bija tikai Nobriedušo (decembris 2011) un īpašie lapa ražas aprindās - GPS, kur tie tiek pakāpeniski pievieno GPS datus uz lielāko skaitu ražas aprindās fotogrāfijas, kas ir kādreiz bijis atrasts ap pasaulē, arī atrašanās aptuveno formu paraugs, cik vien iespējams uz apvidus reljefa ( Google Earth ).

 

Tinumu ceļiem

Otrs gadījums ir ceļus un lauka un arī līnijas ir izveidotas ar elektrību, bet šajā gadījumā tie nav taisni vispār. Tie ir dažādi līkumots ceļus, pozīcija nekur nekurieni jomā, vai arī no kaut Šķietami tas kaut kur. Tās parādās (Celies) ļoti bieži vairākas dienas pēc atklāšanas modeļus, un to katru novērotājs domā Tāpēc kāpurķēžu ka kāds tur. Ceļi, protams, ir tuvu daži modeļus izsekoti ārā, bet, visticamāk, ne visas no tām. Tas var būt pilnīgi izlases ceļus, ko rada pārsniedzot elektrisko lādiņu, ka coined brauciena attālumā no turienes, vairāk vai mazāk nejauši, un tie bieži vien ir ļoti līkumots. Tuvākajā nākotnē šeit tiks ievietots objektu vairākos fotogrāfijām sausas, tie ir desmitiem pieejami. Protams, ne visas ceļus tām viņš ir bijis, ko Pašreiz indeksēšanu uz zemes zibens izlādes, daži no viņiem būtu tiešām radīta ar dažiem "iereibušiem jūrnieki", bet noteikti ne visi no tiem. Tie var būt pilnīgi izlases ceļus, ko rada vairāk nekā elektriskā lādiņa, PVO klases, lai saņemtu prom no turienes, vairāk vai mazāk nejauši, un bieži vien ir ļoti līkumots. Pilnīgi kā līkumots pats līkumu no zibens izlādes gaisā. Tuvākajā nākotnē šeit tiks ievietots objektu skaitu un fotogrāfijas par sausu zemi ražas takas atrodas tieši uz ražas apļi fotogrāfijām, ir desmitiem sauss pieejama. Protams, ne visi šie ceļi uz čūska, lai tos Pašreiz veikts uz zemes rāpošanas zibensizlādes, daži no tiem varētu būt tiešām veido dažas "iereibušiem jūrnieki", bet, protams, ne visas no tām. Tie var parādīties vēlāk pēc modeļa atklāšanas (vairākas dienas) ka atlikusī izdalījumi, lien prom no ietekmes vietā, vairs nav pietiekami daudz enerģijas, un tāpēc augus neietekmē tik intensīvi, kā galveno modeli. Protams, nav izslēgts, ka pat daži no ceļiem ir sauss pēc kļūdas atklāšanas papildus pagarināts par modeļiem, kas tikai vienkārši domā apmeklētājiem, ka kāds bija pionieris tos agrāk. Vēl vairāk, ka viņi nedrīkst parādīties pirmajā dokumentālo fotogrāfijām reģistrēts pirms, jo tie nebija vēl.

 

Ir viens gadījums, kad tas nav īsti iespējams, ka zibens no ietekmes vietni un modeļu radīšanai progresējusi prom un bumba apgaismojums. Tas tiks aprakstīta kādu citu lapu, īpaši vietā, kur paskaidrots, ka bumba zibens tiešām nav iespēju piedalīties un radīt regulāri modeļiem, uz lapas, kur uzmanība tiek pievērsta bumbu prožektoru. Protams, bet tas nav tas ceļš izslēgts, ka attālinājās klasisko virszemes novadīšanas kanālā. Tas būtu diezgan grūti kādu no iespējām, lai veiktu. Ka ir svarīgi vietā nelielā augstumā virs zemes pārcēlās lielu elektrisko lādiņu.

 

Taisnas līnijas virs cauruļvadiem

Nešķirami pielipušais daudziem kultūraugu aprindās, atklāja agrāk, bet tie palika bez procentiem, vai arī palicis pavisam nemanot. Tās var iet tieši caur modelis, viņam blakus, jo lielākā vai mazākā attālumā no tā. Tie var pat būt atrodas samērā lielā attālumā no modeļa (vairāki simti metru), par pilnīgi atšķirīgu daļu no lauka, tāpēc to var pat uzskatīt par daļu no formas. Tie var parādīties uz kaimiņu vai pat tālu laukā, kur nav vispār Regulāri iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) kultūru, pat uz lauka, kur neatkarīgi no viņiem ir nevis jebkurš cits jau iesniegta `jābūt (bojāti, Novājināta) vai mirušu kultūraugu vispār.

 

Arī tāpēc, ka dažreiz tas nav tiesības piedalīties tajā pašā laikā. Tas var būt vairākas dienas agrāk, bet arī vēlāk. Jo daži (iespējams diezgan bieži gadījumi) būs ne tikai graudus viņiem būtu jāiesniedz `jābūt (bojāts, Novājināta) Bieži pilnīgi nomirst. Viens no iemesliem, kāpēc tie nav ne zinis gandrīz ar to, ka tajās graudu visticamāk miris tik ātri, ka tas nav iesniegts `jābūt (bojāti, novājināta), tā izžūst stāvot. Tie rodas, tāpat kā jebkuru Bieži saplacināts (bojāts, Novājināta) kukurūza - pēc vājināšanās graudu dēļ zibens novadīšanu to tuvumā. Ļoti bieži saņem ievērojami lielāku devu enerģijas, temperatūras kā visbiežāk gadījumu, pateicoties elektrovadošām struktūrām pazemē. Notiek diezgan bieži sausa un, iespējams parādību, kad iekārta (tā virs zemes daļa) Vai zibens trāpījums izdzīvot ar gandrīz bez bojājumiem (tā atrodas samērā lielā attālumā no izlādes), bet tās sakņu sistēmu Pilnībā tika nogalināti vai saņemti sausumu liels deva elektroenerģijas, ka tas ir absolūti neizbēgama tendence nāvi. Viņas situācija ir diezgan līdzīga iekārta, kas tiek ņemta vāzē. Arī tas var būt nedaudz garāks, nekā opcija tur parādīsies sekas, pildot par to. Apkārtējos augus var iesniegt `jābūt (bojāts, novājināta), pirms tā sāk iet sausa.

 

Artifacts pazemes

Tas būtu kļūda neiekļaut šo lapu citā daļa no regulāras modeļus, kas vien būtu bijis pilnīgi nav reģistrēti. Piešķirtie dažas šāvienu, kur var redzēt tuvumā modeļus daži nenosakāmi objektiem, kas ir attiecināms uz dažādiem burvju, kulta, Zodiaka un Dievs zina, ko citi grafiskie nozīmes. Tamlīdzīgi izstrādājumi Protams būtu iespējams atrast citu ražas aprindās fotogrāfijām lielu skaitu. Daudzi no viņiem Protams, pat ja nav regulāras modeļiem paliek bez publicitātes. Tie ir objekti, kas atrodas mierā ar pazemes daudzus gadus, un tiek rādīti līdzīgā veidā katru reizi tiešā tuvumā zibens streiku (desmitu metru). Tas nav ļoti bieži, jo ar platuma grādos augsts, kur skaitļi parādās, notiek katru gadu vidēji šis 2-3 zibens hits uz km2 , kas ir mazāk nekā puse var būt ārpus augšanas sezonas, lai hit kamerā uz lauka Ja ir nekas vairāk aug, un tāpēc katrs cilpa sauss objekts būs jāgaida, lai parādītu vēlreiz vismaz 10 līdz 20 gadiem vai ilgāk, varbūt 100. Bet, kā jau minēts, ja tur neparādās to tuvumā vienlaikus lielu regulāru rakstu, sauss pasākums notiks pilnīgi bez jebkāda publicitāti. Protams iespējams, ka no sausuma vizualizācija daudzi parādīties tuvumā jebkuru regulāru modeli, un absolūti nav procenti no ka, un tās nav derīgas uz lielākās no fotogrāfijas.

 

Vizualizācija princips ir tieši tāds pats, kā gadījumā pazemes caurules - atrodas dziļumā zem zemes dzīļu aršana, taču to klātbūtne ievērojami ietekmē vadītspēju augsnes tuvākajā un pār viņiem, un zibens strāvu vadāmību pazemes pateicoties viņiem var izraisīt ietekmē un nozīmīga augu tuvumā, galvenokārt Viņu sakņu sistēmām. Tas var būt arheoloģisko artifacts, vai sastāvdaļas, lauksaimniecības mašīnu apostated un uzart ar, arī paliekas jebkuru rūpniecības aktivitātes, paliek sen pamesti ūdensvada cauruļu vai kanalizācijas, vai daļu no lidmašīnu sabruka. Atrodas dziļumā zem zemes dzīļu aršana, un ja neviens nav izrakt tos, tie ir joprojām. Attēlots GPS atrašanās objektu ir zināmi, un Interesenti var doties uz viņiem ar pickaxe, un pēc sarunas atļauja zemes īpašnieku. Mēs vēlamies daudz panākumu Them rakšana. Arī būtu iespējams viņus atrast ar metāla detektoriem vai pazemes radariem (daži no tiem nav jābūt tiešām metālika).

 

Diezgan precīzi GPS atrašanās vieta pazemes artefaktu, kas tiks publicēts šeit pirmo. Drīz.

 

Cita veida taisnas līnijas uz lauka

Tās atrodas pa vidu Galvenokārt tieši Starp tramvaja līnijas

Šeit tikai īss pieminēts viņiem. Tās nav tieši saistītas ar priekšmetiem, kas atrodas pazemē, bet ar to, kā vadīšanas elektroenerģiju pāri augsnes virsmas un pazemes tuvumā. Tie ir galvenokārt izraisa pašreizējā caur veikšanu tramvaja līnijas. Ļoti bieži atgadās par graudu laukiem un sausu parādība, ka visvairāk skartās rūpnīcas atrodas tieši vidū starp tiem (ir pievienota strāvas iebrauc no abos virzienos). Līdzīgi Veltīta veidojumi būs daudz vairāk vietas uz lapas tramvaja līnijas . Ir jau dots daudz piemin par Them ir daži citi kopsavilkuma lapas, no kurienes tie tiks pakāpeniski pārcelt uz arī ka galvenais lapu par tramvaja līnijas. (Daži ilustratīviphotos)

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Viņi saka prezidents Vilsons ir blundered. Varbūt viņš ir, bet es ievēroju, viņš usuall Blunders priekšu.  T. A. Edison
Brunetes ir traucētājiem. Viņi sliktāk nekā ebrejiem. Charlie Chaplin
Ja es varētu atcerēties nosaukumus visiem tēzēm daļiņu, es gribētu būt botāniķis.             E. Fermi
pz