Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-hronoloģija-of-pamata-izmitināšanu . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Hronoloģisks iesniegšanu
Raža iesniegšana ir sarežģīts process, kura laikā secīgi seko vairākas secīgiem
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Lapas mašīntulkošanas

Es esmu pārsteigts par cilvēkiem, kas vēlas, lai "zināt" Visumu Kad tas ir grūti pietiekami, lai atrastu savu ceļu apkārt Chinatown.  W.Allen
Es zinu bet viens brīvību, un tas ir brīvība no prāta.   A.S.Exupery
Stulbums ir arī Dieva dāvana, nepareiza, bet viens ir ne. pāvests Jānis Pāvils II

Kultūraugu aprindās , Crop attēlus, hronoloģija iesniegšanu

PagPh
Viens no sliktākajiem kļūdas iepriekšējo kultūraugu aprindās visi pētījumu ar faktu, ka pēc ļoti detalizēts sākotnējās izpētes Mērnieku Them payed gandrīz absolūti nekāda turpinājuma uzmanību. (Ar neievērojami izņēmumiem)

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Ražas aprindās: hronoloģija iesniegšanu

 

Pamata kopsavilkums izsniegšanas iesniegšanu (bojāšana, kritumu) hronoloģija tagad izstrādāts sīki pietiekams pamatojums posmiem naktsmājām procesa - hronoloģija .

 

Ir no teksta kopiju, kas ir pakāpeniski publicē Sci Fi vietnes www.sarden.cz (hronoloģija bija trešā daļa). Saites uz citām šeit .

 

Vēlāk pakāpeniski tiks nodotas šeit un izveidojis saites uz citām apakšlapu par hronoloģiju, kur tiks izstrādāta katrā posmā process sīkāk.

 

Tas ir ļoti iespējams, ka visas formas ir vēlāk, kas parādās struktūrā ražas būtu attiecīgās struktūras "Atklāti" zaļajā periodā pirms sasniedz briedumu. Citiem vārdiem sakot, laikā veģetācijas. Zaļā šūnas un audus var būt bojāts pēc pagājušo elektrības ļoti būtiski, miruši audi Minimāli tikai vai gandrīz nemaz. Turklāt, zaļie audi ietekmē elektrības (virs deva ierobežojumu, kas jānosaka vēlāk sadaļā EPP) vājinās un izbalināt prom Nepārtraukti, neskatoties uz samazināto un, pēc kāda laika šie augi tiek saplacināts (bojāts, Novājināta). Kad vājinās pirms nekā to kāti ir gandrīz sauss. Žāvējot audus vairāk nostiprināties. Zaļā ir laiks brieduma dažādiem graudaugiem un dažādi augi, ziemāji, vasarāju kultūrām, kukurūza un tā tālāk. Bet tas ir iespējams uzdot Lauksaimniekiem vai gudrs ieskatīties grāmatas. Tiks iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) Spēj ir tiešām gandrīz katra stumbra / stublājs / asmens tipa iekārtas, piemēram magones.

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

Lapa stadijā

Daži daļēju informāciju tagad var atrast, piemēram, uz dažām kopsavilkuma lapās.  ražas aprindās - izpratne Galvenokārt tagad ir viens no plašākajiem lapā. Vēl diezgan visaptveroši informācija var atrast no lappušu saites tekstiem . Ir saites uz dažiem publicētajiem tekstiem. Arī daži vēl nepublicēti, ti kādu preview versiju. Citi testi ir nešķiroti Uzstādīts šeit . Tekstus būs protams nepārtraukti pievieno.

 

Kviešu lauks - un par zibens magnētiskā lauka līnijām ieraksts

Šokējoši, perplexing, pārsteidzoši, ir grūti noticēt, bet arī acu atvēršana līdzība

Kviešu lauks - ieraksts magnētiskā lauka līnijām, ko rada zibens izlādes

Gandrīz viens miljons ampēri (pazīstami skolas eksperimenti - maksimāli 20 līdz 30 ampēri)

 

  

Tieši brīdī zibens izlādes plūsma caur kukurūzas stublāji izraisīta un Veikta (jonizētu gaisu, koronārās izlādes) elektrisko strāvu. Pateicoties tam stiebriem un citām augu daļām, var izstādīt elektromagnētiskos īpašības.

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Man ir pat pamanījuši cilvēkiem, kas apgalvo viss ir nolemti, un ka mēs varam darīt neko, lai mainītu to, izskatās, pirms tie šķērso ceļu. S.Hawking
Nekad nenovērtē varu cilvēka stulbums. R.A.Heinlein
Man nav izdevies. Es tikko konstatēja 10.000 Veidi ka nestrādās.   T.A.Edison
pz