Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-izmitināšanu . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
ražas aprindās - izmitināšanas .
saplacināts vai iesniegts `jābūt raža ir novājināta - izbalējis, bojāti elektrību, gandrīz vairākas dienas pirms
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Labāk mieži, alus, iesala, alus darītava, alus.

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Daba ir paradis slēpt sevi. Heraclitus
Katru ideja Revolucionārā Šķiet atsauktos trīs posmi reakcijas. Viņi var apkopot ar frāzēm: 1 - Tas ir pilnīgi neiespējami. 2 - Tas ir iespējams, bet ne tas ir vērts darīt. 3 - Man teica, ka tas bija laba ideja visiem kopā.     A.C.Clarke
Stulbums ir spēks pār sevi pašu.

 Iesniegta `tiek guļ uz jebkuru kultūraugu kukurūzas laukā ar novājinātu

PagPh
Vissvarīgākie ierosinājumiem volgende tekstā: Pētnieki (self-iecelti eksperti) kultūraugu aprindās nekad kaut kas ir profesionāls pētniecībā Sauc "tukšo testu", vai akls eksperiments, un nav iet apskatīt mezglu, ka augi ir pilnīgi Parasti, neregulāras plakans (bojāts, Novājināta), ārpus jebkādiem modeļiem. (Ti, no vietas, kur pēc viņu domām nebija "noslēpumu" enerģijas.

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

naktsmītnes (bojāšana, kritumu). Pamatprincipi.

Ražas aprindās un citas regulāras modeļus, lai neiekļauj neko citu kā ​​tikai diezgan bieži, parasti saplacinātu (Novājināta, bojātas) kultūru, pats kā tas notiek visā pasaulē. Jebkura prasība mezgli Tas nekad saliekt vai pagarināt dabiskos apstākļos Starp citu, tas ir usuall atrodami modeļus, ir šķebinošs meli. Kā atvainošanos par Explorers iespējams, ka izrāde viņu gadījumā tā ir meli pilnīgi bezsamaņā, no šoka, pārsteigums un nezināšana, un dažkārt arī pateicoties izdvest trūkst izglītības un zināšanu.

 

Labāk mieži, alus, alus darītava, alus, iesala, viskijs.

 

Viss, kas iepriekšējā izpēte ir šajā jomā veiktas visā pasaulē, tika izgatavoti no profesionālās botāniskais - lauksaimniecības viedokļa pat tiešām ļoti dilettantish, amatieru veidā, un dokumentāri pierādījumi Tas bija šie "eksperti" iepazīstināja ar vispārējo sabiedrības, iespējams salīdzināt ar noslēpt pierādījumus. Tur nav iespējams gaidīt kaut ko labāku no viņiem, ne mājienu, jo tiešām pilnīgi gandrīz visos gadījumos tie bija absolūts lauksaimniecības diletants un amatieri. Lai gan dažkārt pasargāts Viņu informations dažādas profesionālās grādi, prasmīgas nosaukumi pētniecības metodēm veic (sk.), nosaukumus ekspertu laboratoriju palīdzētu tām iekšā, ka pētniecība, lai viņi varētu likt sabiedrībai diezgan pamatīgi sajaukt. No statistikas viedokļa ir visiem saviem pētījumiem, kas veikti līdz šim pilnīgi nepārliecinošs, Tāpēc gandrīz bezvērtīgas. Salīdzinājumam,: kopējais skaits kultūraugu kātiem gadā, kas ir iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) Kultūraugu jomās visā pasaulē, tas ir iespējams izteikt skaits 10 15 . Lielākā daļa tieši tādā pašā veidā - bez šķelto kātiņiem, un no tiem pašiem mērķiem kā regulārās modeļus - vairākas dienas pēc tam, kad bojāts elektrības.

 

Pētnieki ražas aprindās liecina ik gadu simtiem fotogrāfiju, kas nepārsniedz vienu tūkstošus bojāto kātiņiem no modeļiem. (10 12 reizes mazāk, un miljoniem miljons reižu mazāks). Visi no regulāriem modeļiem, kā arī kādu citu kontrolei fotografēts no nebojātā daļām jomā. Ne mājienu, nevis iespēja, pat ne visvairāk slēptās stūriem viņu prātus domāt, ka viņi bojāts kāti arī var atrast pilnīgi neregulāri iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) laukaugu platības, un noteikti nav notikt iet uz turieni un fotogrāfija kaut. Šādi pētījumi, iespējams teikt, ka tā veica Apzināti subjektīvi, jo ekspertu terminoloģijas botched.

 

Kāti, kas ir bojāti, un izskatās tāpat kā jebkuru regulāru modeli ir sastopamas visā pasaulē katru gadu aptuveni viens miljons vairāk (Terasē gadījumu skaita arī kvadrātveida laukums) nekā konstatēts regulāri modeļiem. Nav izvēles, bet teikt, ka, ja pētījums Aprakstīts noslēpums ticīgos tiešām likts kāju nepareizi, un Kas tas ir tukšs tests (aklā eksperiments), neviens pat dzirdējis jo visu savu dzīvi, vai arī ja Hint Varbūt jā, ja tā, tikai vienkārši neskaidri to pilnībā. Piemēram, medicīnā pārbaude ietekmi placebo, bet arī izmanto citur fizikā - nulle korekcija, korekcija mērinstrumentu. Tas vienmēr ir pirmais un galvenais ir nepieciešams izpētīt, kas noticis un kas ir pie vadības vietās, kur Sagaidāmie parādības nenotika situācija. Par kontroles punkts ir obligāta, tāpēc, jāņem vērā ne tikai vieta, kur raža nav saplacināts (bojāts, Novājināta), bet arī ka vieta, kur kultūra tiek saplacināts (bojāts, Novājināta) diezgan neregulāri. Bet tāpēc neregulāri saplacināts (bojāts, Novājināta) graudaugu nerada noslēpumaina un svešzemju asociācijām, ar pilnīgi atrodas ārpus jebkuras procentu Explorers kultūraugu aprindās. Faktiski, jo viņiem interese ir pilnīgi par pirmo vietu.

 

Neviens negrib kultūraugu apļi pētnieki lai veiktu savus apsvērumus par attiecīgo skaitu kātiņiem. Pieņemsim, ka 10 10 -10 12 , kas nozīmētu simtiem tūkstošos kvadrātkilometru iesniegti `jābūt (bojāts, novājināta) graudaugu. Kurās viņi lielākā kļūda savos apsvērumos Visā desmitgadēs slazda un kā novērst to volgende gadā (2012), kā arī tiks tālāk norādīja dažos nākamajos punktos.

 

Viena no lielākajām kļūdām, ko pilnīgi visu kultūraugu apļi Explorers, tiešām pilnīgi un pilnīgi visi no tiem, atkal, un, visbeidzot, absolūti visu augu aplis Explorers pieļāvusi, kā arī jebkurš cits regulāru modeļus kultūrām, ar kas nosaka to, tie neveica tā saucamās "nulles korekcijas" (arī tukšo testu, akls eksperiments). Ne mājienu Viņi domāja, tas izskatās un pārbaudīt, kā tas izskatās Izskatīt kultūraugus vietās iesniegti `jābūt (bojāts, novājināta) diezgan neregulāri, pilnīgi ārpus regulārās formas, tādējādi šķietami bez darbības no tiem, kas būtu tik daudz adored, uzsvēra, pilnīgi nesaprotams pat tiešām noslēpumainie spēki. Ko viņi varēs atklāt tur būtu nedaudz tiešām ļoti pārsteidzoši, teiksim precīzāk mazliet šokējoši par viņiem.

 

Ļoti nopietna kļūda, kas, iespējams, bija sliktākais no visiem, tehy kultūraugu aprindās pētnieki diezgan regulāri praktizē to, ka kātiņi un augus studēja tikai divās vietās. Regulārās modeļus, kur kukurūza tika saplacināts (bojāta, Novājināta), un ārā, kur bija, nevis. Savā bezgalīgajā vienkāršībā Viņi domāja, ka būtu pārbaudot un salīdzinot piezīmes veicošas `jābūt (bojāts, novājināta) kultūru ārpus modeļus un salīdzinājums, kaut kas līdzīgs, tukšās pārbaudes (aklā eksperiments) tika veikts. Savā bezgalīgajā vienkāršībā Viņi pilnīgi aizmirsa, ka vēl salīdzinošo eksperiments ir jāveic no tur, kur kukurūza ir saplacināts (bojāts, Novājināta) diezgan neregulāri. Katrs mērīšanas instruments jānoregulē uz 0% un 100%, tad tas ir iespējams mērīt. Lielākā daļa kopīgu ierīču rūpnīcā iestatīts tā, ka būtībā nav nepieciešams veikt šos divas darbības. Par kultūru jomā, kas neattiecas vispār, jo pētnieki, kas jebkad ir pārvietoti kultūraugu aprindās līdz šim neviens nekad nezināja, kur un 0 un 100% ir, pretstatā, piemēram agriculturists.

 

Kā viens no spēcīgākajiem pierādījumiem par bēdīgs fakts, ka ražas aprindās nekad Explorers mūžā ir bijuši klāt jebkurā jomā no ražas uz citu vietu, temperatūrā, kas vietām regulāri modeļiem, ir izraidīšanas dobumi (eksplodēja mezgli, redzēt - Google ). Jo fakts nerada Viņi nebija vispār ko kultūraugu aprindās, ka pētnieki ziņojums par viņiem - Ne spiediens, ne gāze. Tie ir pilnīgi dabas augšanas izmaiņas, kas notiek laikā pieaug, žāvēšanas pakāpeniska ienākšanās un augu daļas. Forma izmaiņas audos, kas vēl nav pilnībā izžāvē un ciets, vidēji mīksta, un ja tie ir zem spiediena no apkārtējiem audiem augošajām grūtāk. Nekad spiediens gāzes.

 

Piezīme: arvien audu spiediens ir milzīgs, un var viegli traucēt mūra, māla ķieģeļu, betona, tādējādi varēja sagraut un vieglāk pārveidot citus, mīkstāks apkārtējos augu audiem to tiešā tuvumā. Kas ražas aprindās pētnieki Sauc izraidīšanas dobumi (eksplodēja mezgli) sākotnēji pilnīgi neredzami, mikroskopiskie audu deformācijām. Tie izplatās un palielināt augšanas laikā, notiek to tuvumā, lai vēl audu savītums prom. Viss, kas jau var būt saistīti ar pilnīgi dabas nogatavošanās un aug auga. Pat gandrīz sauss auga daļas faktiski turpina pildīt savus viens no svarīgākajiem funkcijas - asinsvadu, vadošs audu.

 

(add own pictures)

 

Labāk alus, alus, alus darītava, viskijs, mieži, iesals.

 

Sākumā visiem postījumiem sākotnēji pilnīgi novērojami mikroskopisku bojājumu, ar neapbruņotu aci pilnīgi nemanāms. Šūnas iet bojā tieši elektriskā strāva un elektrolīze produktiem, bez mehāniskiem bojājumiem. Lielākā mehāniskiem bojājumiem, tādējādi šķietami izriet no gāzes spiediena, ir vienkārši pieauguma izmaiņas. Pārliecinošu pierādījumu ir iespējams izveidot jebkurā skolas bio lab iekārtas, vai puķu gultām, bez darbības jebkuru "noslēpumaino" un nevis mistisku spēku.

 

Ja ražas aprindās Explorers faktiski sagadīšanās dabūja uz kādu vietu ar regulāriem modeļiem pāris minūšu, augstākais, divu stundu laikā pēc regulārā forma radīšanu, nav nemaz, tiešām neviens, pēdējo reizi atkal, nav vispār šāds kaitējums var atklāt . Ir tikai trīs iespējas:

 

     1) Vai var atrast rakstu, kas sastāv no iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) laukaugu platības, kuru vairākums kātiņi (lēsta vairāk nekā 90%) ir tikai kāti saliekti, bet nav sadalīti, augstumā līdz 5 cm virs zemes, Un tie visi ir visā to garumā taisni, bez mājienu no saliektām vai pagarināts mezgliem. Tiem (liekuma mezgli), atsaucoties uz: šķiet, sākt gandrīz uzreiz, pat Pirmajās pāris stundās pēc iesniegšanu (bojāšana, vājinot).

(here will follow a few explanatory time - lapse photography).

No kātiņiem atpūtas, galvenokārt netālu no robežas ar regulāras formas, kaut zem 10%, ir sadalīti kātiņus, bet pavisam citādi tādas visās garumā taisni bez saliektām vai paplašinātā mezgliem, bez formas izmaiņām. Jebkura formas izmaiņas, galvenokārt mezgli, kā arī augšanas laikā dažādi savīti un bojātas augu daļu ritmā patiešām tiks izveidots Nākamo stundu, dienu un nedēļu.

 

     2) gadījumā (kā arī 3) galvenokārt attiecas uz miežiem, nedaudz mazāk daļēji novērojamiem arī citās sausās graudaugu, kviešu, rudzu, tritikāles un auzu. Vairumā gadījumu varbūt tikai prekursors, pakāpeniski pirms kāda tā bija pirms Aprakstīti (1). Būtu Atklāta un modelis Kuru vairums kātiņi nav gulēt uz zemes vispār, ir tikai manāms noliekta uz sāniem (daži grādi). Tas nodrošinās konstrukcijā, augu no fotografēšanas (vai tipogrāfiskā) viedokļa kaut ko līdzīgu un nozīmīgu pārmaiņu rastra struktūrā. Tiem būtu ļoti grūti novērtēt, bet tas ir ļoti labi saskatāmiem no attāluma.

(Piemēri tīklu paplašinātās diez novērojamiem, labi no attāluma).

Viņi var arī veidot grupas no augiem tiek atbalstīti, ka starp sevi, aptuveni kaimiņu

 

     3) iepriekšējā var būt arī lieta 1 sekunde Augi var vēl būt novirzīti no vertikālā izaugsmes virzienā, taču ir izbalējis pamanāma (pagriezties) augšējais lapu, kā arī daži zem tā, vai smaile Lieliem noliec pret neietekmē augiem. (Izmaiņas virzienā smaile attiecas uz gandrīz Tikai miežiem). Atkal, ļoti labi saskatāmiem no attāluma, piemēram, rastru Aprakstīts pārmaiņas.

 

Piezīme: no ausīm rotācija ir diezgan atdalāma Nogatavināšana sastopamā Graudaugu izņemot auzu, kas ir latus. Kvieši, mieži, rudzi, tritikāles - Laikā pēdējos posmos nobriešanu, ausis tiks pakāpeniski savukārt no sākotnējā pilnīgi taisna stāvokļa 0 grādiem līdz beigu stāvoklim 180 grādiem, kad ausis ir ieslēgts tieši pret zemi. Mieži ir ļoti jutīgi pret jebkādām apstākļu izmaiņām, kas pārstāv un spēcīgu stresu par to, un rotācija ausīm var arī ievietot ievērojams Agrāk, piemēram, tikai par platību bija cieta, elektriskās strāvas triecienu. Ņemot vērā struktūru un veidot no auss (akoti), sausie labas pārmaiņas ir ļoti manāms pret apkārtējo, neskartajā zonā. Kviešu, rudzu, tritikāles, ausis tiešām sāk pagrieziena pēdējā posmā ienākšanās, kad graudi ir gandrīz pilnībā izstrādāti un augi ir lielākoties sauss. Sen un zaudēja ievērojamu daļu no zaļā krāsā un laikā nogatavošanās tikai tur atņemot mitrumu (pavasara šķirņu pēc jūlija sākumā). Uz miežiem var notikt rotējošu ausi Tūlīt pēc pilnīgas pozīcijā (pavasara šķirņu ap maija vidū), kad augi ir visai zaļa un graudu, kas ir agrīnā stadijā piena gatavības stadijā. Tas tikai vienkārši notiek galvenokārt vietās, kas bija skārusi elektroenerģiju pēc zibens noplūdēm. Kviešiem, rudziem, tritikālei skāra elektriskās strāvas triecienu zibensizlādes Iestājas palēninot nobriešanu (līdzīgi transplantācijas efekts), un ausis Tāpēc rotācija notiek pretēji ievērojami vēlāk.

 

Labāk iesals, alus, viskijs, mieži, alus darītava, alus.

 

Ja būtu kāds no augu aplis tikai vienreiz Explorers Visa viņu dzīve arī apmeklēja lauku vietās, kur kultūra tiek Parasti, neregulāras plakans (bojāts, Novājināta), bez regularitātes pazīmes, viņi saka, ka to, ko tik graciozi izraidīšanas dobumi tiktu atrasts arī tur. Būtu konstatēts, ka pat vietā, kur, saskaņā ar to prasībām, bija pilnībā nav "noslēpumainu, pārdabisku" enerģijām, tas notiek tieši to pašu izaugsmes izmaiņas un lieces mezglus, kā arī izraidīšanas orgāniem (eksplodēja mezgli) novēro tāpat viegli.

 

     Piezīme: tas ir diezgan neiespējami nav, ka dažas no vietām minēts Explorers (ar parasti, neregulāras iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) ražas) dažkārt apmeklēja, un fakts, ka pastāv tieši tādi paši Deformētas mezglus un augiem, vienkārši noslēptas profesionālās un vispārējās sabiedrībai. Par kaut ko, piemēram, ka tas ir iespējams lietot ar terminu "netīru triku no sliktākajiem kalibra", un apņemas to spēj tikai cilvēki ļoti zemu morālās īpašības.

 

Pētnieki kultūraugu aprindās tiks ieteikts šajā brīdī vienu labu padomu. Tās var nemaz uztraukties, ņemot bildes no katras būvēt kātiņa, to dažādās deformācijām un liektas mezgliem. Šādi attēli tiek parādīti uz internetu katru gadu vairāki desmiti, ne vairāk simtiem. Profesionāļi un plašai sabiedrībai var nedaudz sajaukt ar to. Viss, kas ražas apļi pētnieki Tie var būt pilnīgi pārliecināti, ka visās citās jomās pa visu pasauli, kur kultūra tiek saplacināts (bojāts, Novājināta) pilnīgi neregulāri, kātiem izskatās tieši tāds pats. Ir "tikai" nedaudz vairāk no viņiem nekā atrast regulāri modeļiem. 10 paredzētajiem 15 gadiem. Ka nevarētu nofotografēt par viņiem. Prof Ka teica Ernests Rutherford vienā zinātnē, nedrīkst nekad derības pret gaitā vairāk nekā 10 12 uz pirmo

 

Ir iespējams pat mēģināt neredzīgajiem aktīvo iejaukšanās eksperimentētājs, daži augi uzmanies liekties gandrīz uz zemes, svaru, Ļaujiet viņiem augt uz brīdi izmainītā stāvoklī, un novēro, kā viņi uzvedas savā mezgliem. Šajā gadījumā ir pārliecinoši pierādījumi tam, ka augi bija neviens cits vēl papildu zināms vai nezināms spēks, un kas notiek ar viņiem, pilnīgi nav saistīta ar neko citu kā darbības geotropism un phototropism. Tur bija absolūti nav klāt noslēpumains spēks vai gāzes atbrīvo elektrolīzes vai termiski procesi. Vēl Explorers augu aplis var būt pārliecināts, ko viņi saka, ka Paplašinātais mezglu vai expulsed dobumu pēc kāda laika, pēc būtības pilnībā uz (dažiem) no aprakstītajām kātiem parādīsies.

 

Ikvienam, ikvienam, un atkal, un pēdējo reizi tiešām katrs pasaules personai ir iespēja tieši to pašu fotogrāfijas saliektām un paplašināta mezgliem, tikai lai iet uz jebkura lauka kultūraugiem ar vidējo attālumu ne vairāk kā opcija pāris simtu metru attālumā no dzīvesvietas. Augšanas periodā būs noteikti daži saplacināts (bojāts, Novājināta) parādās kultūraugus, un ja nav, tad tās var veikt savus tālruņus vai DIGIpfoto un veikt snap no phototropism un geotropism ietekmi uz augiem mehāniski novirzīti no vertikālā stāvoklī pie sekām traktoru dziesmas. Anyway, par katru kvadrātkilometru uz kukurūzas laukiem ir iespējams atrast vismaz aptuveni dažus simtus kvadrātmetru diezgan bieži iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) kultūru. Tas ir tikai darbs dabas.

 

Mērenajā joslā, kas ietver Čehiju, kā arī blakus Eiropā ir no 2 līdz 3 zibens novadīšanu uz kvadrātkilometru vidēji gadā. Minētie 2-3 izvadīšana uz kvadrātkilometru nozīmē izplūdes elektromagnētiski reģistrēti. Katrā cilpu no viņiem var būt izņemot pirmoReturn StrokeIetvertas vairākas papildu (3-5, 15, kā arī) RS norāda, ka to var hit Aptuveni tajā pašā vietā. Dažreiz tas tieši tajā pašā vietā, bet dažos gadījumos, desmitiem līdz simtiem metriem. Katrs no RS var saturēt uzskaitīti vairāki, līdz desmitiem paralēli rokās, kas dažos arī par streiku atrodas tālāk nekā pret dažu simtu metru atstatumā. Aprakstītie fakti, kas nozīmēs vienu kvadrātkilometru kultūraugu lauki, var ietekmēt visu gadu, vidēji reizēm abas zibens novadīšanu un nekas vairāk, bet arī līdz pat vairākiem simtiem.

 

Šī kultūra apļi Explorers modeļus kultūrām būtu iespējams tikai stiprākie termini iesaka, ka no nākamās sezonas (2012) ļoti rūpīgi arī apmeklēja vietas, kur iespējams atrast diezgan bieži, neregulāras plakans (bojāts, Novājināta) kultūraugu (vai tā to viņiem vismaz vienu reizi, pirmo reizi). Lai mēģinātu nofotografējiet augiem un to fizioloģiskās izmaiņas sausumu un vietā, un mēģināt arī saprast, kas notiek aptuveni tur. Lūk padoms: pilnīgi tāds pats kā uz vietām, kur tiek konstatēts, ka to jautrus regulāri modeļiem. Tikai bez ļoti izlases un reti izpausmēm traucējumiem un rezonansi, kā arī jebkuras citas ļoti izlases efektus, kas varētu radīt vismaz vienu apli.

 

Piezīme: no iepriekšējā punktā, kā arī iepriekšējos punktos kritikas ieteikumi neattiecas uz ražas aprindās Explorers un fotogrāfiem no Itālijas, kurš atklāja kaut ko līdzīgu ka pirms daudziem gadiem. Viens no saiknes ar pateicību un, piemēram slavēt Here .

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Daži cilvēki domā, ka mūsu planēta cieš no drudža. Tagad zinātnieki stāsta mums, ka Marss ir piedzīvo savu planētu sasilšana: Marsa sasilšanas. Tas ir novedis dažus cilvēkus, ne vienmēr zinātnieki, lai brīnums, ja Marss un Jupiters, kas nav parakstītāji Kioto līgumu, faktiski apdzīvo svešzemju SUV braukšanas Rūpnieku. Fred Thompson
pz