Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-kopsavilkums . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Ražas aprindās - Kopsavilkums
Web piedāvā samērā vienkāršs skaidrojums par to, kā tie rodas tik "noslēpumaino" Crop aprindās
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Mašīnas tulkotā teksta

Objektus var klasificēt zinātniski trīs galvenajās kategorijās: tie, kas nav darba, tie, kas nojauktu un tiem, kas pazust.  R.Baker
Jebkurš cilvēks var kļūdīties, tikai muļķi turpina kļūdas.  M.T.Cicero
Jūs kļūt atbildīgs, mūžīgi, ko jūs esat tamed. A.S.Exupery

Kultūraugu aprindās , Crop attēlus, īss pētniecības kopsavilkums

PagPh

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Ievads

Tas izņemot relatīvi vienkāršs paskaidrojums par kultūraugu aprindās, ko rada iespējamā principu vietā Nes Varbūt saprotamu skaidrojumu, ka visi iesniegtie `jābūt (bojāti, novājināta) kultūru pasaulē notiek tieši tāpat - vājināšanu augu (to daļējas fedings) ar passaging ar elektrības pēc zibens novadīšanas. Interesanta parādība ir arī efekts, ka visi izmitināšanas (kaitīgi, kritumu) nedrīkst rasties uzreiz pēc negaisa, kas opposiion Tas ir līdz vairākas dienas pēc izkraušanas, ļoti bieži laikā skaistu laika. Attiecībā uz regulāriem modeļiem savienot kopā vairākas ietekmēm, kas veicina regularitātes modelī, arī faktu, šķiet, ka usuall ļoti ātri, pie tilta dažu stundu vai daudz agrāk. Šīs parādības ir izstrādātas daudz vairāk informāciju par daudziem citiem apakšlapu.

 

Vairumā gadījumu, kad iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) graudaugu nerada nekādas regulāras struktūras, sāk liekties uz zemes vairākas dienas vai pat nedēļas pēc atbrīvošanas no zibens. Atkarībā no intensitātes bojājumus pakāpeniski pievienojot vairāk un vairāk jomās, lai ražu. Bojājumu intensitāte pārsvarā samazinās līdz ar attālumu no punkta zibens, tā ka pamazām locīšana zemes teritorijās arvien lielāku attālumu no galvenais kontaktpunkts streiku.

 

augi (kultūru, stublāji) var kļūt guļ divos dažādos veidos - ātri vai pakāpeniski.

1) - Ātri iesniegšanu (bojāšana, vājināšanās)

Pirmajā gadījumā augiem uzkrāties kaitīgām vielām ilgāks laiks, tas radīts lielā mērā elektrolīzes, un rūpnīca ir pakāpeniski vājināt. Tomēr, ilgst ilgu laiku vertikālā stāvoklī. Tikai tad, kad sauss pasliktināšanās Sasniedz apmērā, augu stublāju tieši virs zemes (kur, pateicoties sviras efektu ir visspēcīgākais spēks) vairs izturēt spēkus, tas ir nospiežot. Visbiežāk tas ir darbība vēja, bet arī var būt savs svars augiem. Veselīgas augi izdzīvot Vai kaut kas līdzīgs šim, bez jebkādām sekām. Ar spēku darbības kātiņiem līkumā bez pārrāvuma tieši virs zemes, usuall ap 2-5 cm, un augi PALIKT guļ. Process var paiet tikai dažas sekundes, citreiz minūtes, ne vairāk kā stundu. Zīmīgi, ka tūlīt pēc tam guļ uz zemes vismaz uz īsu laika periodu taisni ražas kātiņiem, netālu no zemes saliektu bez pārrāvuma . Nelielu daļu no kātiņiem, ne vairāk 10%, pārsvarā pie robežām iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) apgabali, var būt tuvu sadalīti zemes, nevis tikai locīšanas. To izraisa, ka pie robežām lodged jābūt (bojāts, novājināta) laukumā kātiem nav bojāts APMĒRĀ sausā, un citos apstākļos paliks stāvus labi. Tās ir zem augsta spiediena neighborging Ātri lieces kātiņus, kas izriet no cita un veidojot nepārtrauktu Tādējādi smago masu. Svars kukurūzas stublāji sistēmas, atspiedies pret vienu citu, padara tikai platību kvadrātmetru decimetros Vairāki daudzi kilogrami. Šāda saišķis būs par atspiedies stublājus galvenokārt no zonas ap 30 līdz 50 cm intervālu, ko nozīmē, ja zaļo kviešu ar tikko izveidotā smaile vai nedaudz pirms tas sver aptuveni 6-7 kilogramus. Vidējais svars kviešu ražas ar pilnībā attīstīta auss nogatavošanās ir apmēram 7 kilogrami 1 m 2 , bez papildu mitruma svara piegādāts ar lietus vai rasas, kas var pievienot vēl vairāk nekā citu 50%.

 

Uz visu teritoriju, nedrīkst Aprakstīts ātri iesniegšanu (bojāšana, kritumu) kādreiz rodas, tajā pašā laikā. Locīšana laiks katru ķekars stublāju var atšķirties ar dienu skaitu. Kas aprakstīta Tūlīt pēc ātra locīšana katras cilpas saišķa guļ uz zemes taisni kātiņi graudu leņķī aptuveni 90 grādus normāla. Arī iestājas nekavējoties otro posmu - kāti stāv atpakaļ, izmantojot mezglu. Mezglus, atšķirībā no posmi, ietver meristems, un ir iespēja mainīt virzienu, paldies, ka ir piemērots augu, vai vismaz nogatavošanās Uzturot kātiņiem stāvus. Pirmais mezgla Uzreiz virs zemes (Tas izliekts), nekad mainīt virzienu atpakaļ stāvus. Otro un trešo Iepriekš usuall arī uzturēšanos guļam uz groung. Un otrādi mezgla blakus vālīte gandrīz vienmēr iztaisno augšu, un daži citi zem tā, vismaz daļēji. Veselīgu labi attīstīta kviešu ir 6-7 posmi. Attiecībā uz virziena maiņas posmi mezglu mainīt formu vajadzībām. Uz pretējo pusi virzienā Vēlamā iztaisnošanai, par šūnu palielinājums (neatgriezeniski), mezgla uzbriest, sabiezē un numurs sākas saliekt to vajadzīgajā virzienā. Aprakstīts process sākas dažu minūšu laikā pēc iesniegšanas (bojāšana, kritumu). Arī mezgli, neļaujot Pacelt rūpnīcu (teiksim, pirmajās 3-4 no zemes) ir pastāvīgi cenšas padarīt šo, bet sekas, ka tie pieaug garumā tikai. Tas padara to iespējams pēc kāda laika, piemēram, par miežiem atrast mezglu 5 reizes garāks pret normāli.

 

2) Pakāpeniska naktsmājas (bojāšana, vājināšanās)

Šajā gadījumā, augus locīšana zemes ļoti lēni, un viss process var aizņemt ilgāku par 14 dienām. Šajā gadījumā viss taisni stublājs no rūpnīcas nekad gulēja uz zemes, jo tās atsevišķās posmi tiek novirzīta, izmantojot nepārtraukti mezglu ar vismaz auss tika vērsta, cik vien iespējams vertikāli uz augšu. Uz zemes atrodas mazāk nekā skaitīt no posmi, reizēm tikai viens, un pat iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) augu daļas, ir daudz mazāk bojāti sakarā ar mitrumu un sekas, kas izriet no tā.

 

Būtiska iezīme pakāpenisku iesniegšanu (bojāšana, pavājināšanās), kā arī to, ka par notikušo modelis ar ilgāku forma pilnīgi nemanāms. Tad nāk ilgāks laiks, kas ilgst vairākas dienas, kas ir gandrīz nemanāms. Bet tas pārsniedzis limitu, laikā, ka tas nav novērojamiem vispār, un rūpīga Novērots Novērotājs būtu tā. Pēc kāda laika, atkal dažas dienas, tas jau pārsniedz limitu, kad tā ir salīdzinoši viegli pamanāmas.

 

Drawings, diagrams

 

Procesu, viņš galvenokārt ir aprakstītiem pasākumiem, ir ( sk. ) negatīvs geotropism (gravitropism). Attiecībā uz ātra kātiņiem uz zemes, viņš var, iespējams mainīt virzienu pieauguma dažu augu daļām PIEDALĪTIES arī phototropism.

 

Vissvarīgākais nozīmē visu aprakstīto procesu ar ausīm, lai aizsargātu nogatavošanās satur graudi no zemes mitruma, vai no liekā mitruma no lietus, kas ir nepārtrauktā masas augu guļ Atlikušais daudz ilgāku temperatūru gadījumā pastāvīgo augiem. Tāpēc veicina ļoti būtiski, lai paplašinātu pelējuma un puve, un sausuma bojātas iekārtas tam var vēlāk iebruka ar dažām citām slimībām un kaitēkļiem. Augu daļas, kas paliek guļot uz zemes ir patiesībā pamanāmas uzbruka pelējuma un puve, bet ausis vēl var nobriest salīdzinoši veiksmīgi. Nosaukts prime fitopatoloģiskai faktori un viņu sekotāji, nav iespējams sasniegt tēmu, teiksim, "laikā", pirms ražas novākšanas. Graudi tapas, kas paliek guļot uz zemes, līdz raža, ir gandrīz nekad pilnībā nogatavojušās, un Tie rāda nebija pietiekamas nobriešanas. Nekas jautājums, viņi paliek bez novāktas.

 

 

Kopsavilkums - daži galvenie punkti

Otrais Lauksaimnieki ir gandrīz vienmēr ir zināms, ka zibens izlādes jomās radīt pamanāmu pavājināšanos augiem līdz pat nāvei virs un lielākā platībā (desmitiem kvadrātmetru), tas ir pilnīgi objektīvi un pārbaudāmi fakts, kas notiek simtiem rakstu un zinātnisko publikāciju .

Ir vairāki piemēri (photos, links)

 

Otrais Lauksaimnieki gandrīz vienmēr zinām, ka augi, ko ietekmē zibens diezgan bieži parāda nonspecific pazīmes vājumu un ir sekundāri uzbruka slimībām un kaitēkļiem. Tas var radīt apjukumu ar citiem cēloņiem, un dažreiz pat galvenais cēlonis paliek neatklāti. Minēja apgalvojums var apliecināt ar daudziem rakstiem un zinātnisko publikāciju. Gandrīz vienmēr ir par Interchange Iespēja Izraisa vairākkārt uzsvērusi (sk. ...)

daži piemēri (photos, links)

 

Trešais Lauksaimnieki, protams, papildus viss pārējais, sen atpakaļ atklāja, ka uzskaitītās pazīmes pagājušo elektriskā strāva, jo zibens streiku tuvu ražotnēm dažās, bet ne visos gadījumos varētu rasties diezgan precīzi aplī. Tāpēc par to viņiem, ka ražas aprindās izraisa noplūdi zibens, nenozīmē gandrīz jebkuru pārsteigumu. Tas ir iespējams uzskatīt, ka lielākā daļa zemnieku Līdzīgi dažas ļoti vienkāršs skaidrojums vienmēr gaidīts. , Jo ir uzskaitīti citur, tie nekad atklāt to nevienam.

 

Piemērs - saulespuķes. Šeit tiks minēti no viena auga piemērs un viena publikācija (link). Turklāt šī publikācija piemin monothematic kas kultūru (Grass - Poaceae) zibens spēriens jo liela daļa izdzīvot, atšķirībā kultūrām ar ievērojami zemāku izsējas blīvumu. Kā viens no iespējamajiem iemesliem varētu uzskatīt, ka apjomīgos augi var ietekmēt elektrības integrāli, kas saistīti ar teritorijas ap kvadrātmetru, ka viņi ieņem. Individuālie augi Poaceae stenda, kur viens no tiem var būt nozīme, ne vairāk kā Variants viens kvadrātcentimetriem, varētu ietekmēt ļoti nevienmērīgi. Lai gan daži var saņemt letālās devās simtiem reižu, simtiem citu to tiešā tuvumā tiek aizsargāti no tās lielāku apjomu elektroenerģijas. Augu un ietekmē vairāku darbojās kā miniatūru zibens stienis. Kaut arī citi augi tiek skartas, bet nav nāvējošs, un tādējādi izdzīvot, pat ja ar ievērojamu vājināšanos. Tādējādi ir iespējams kādu laiku pēc zibens ievērotu konkrētus retināšanas no ražas. Pat iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) Spēj Bieži augi izvirzīti desmitus centimetru atpakaļ, izmantojot phototropism un geotropism pazīstams ar funkciju mezglu posmi līkuma augšu, līdz beidzot varētu veiksmīgi novākt un nogatavojas.

 

4. Jebkurš nopietns lauksaimniecības pētniecības jomā par kultūraugu postījumiem un izmitināšanu (bojāšana, kritumu) formā jebkuru modeļus, bieži aplī, bija jau gadu desmitiem uz priekšu ļoti vētraina diskreditējuši veidā un gandrīz apstājās divi drunks senils, kuru vārdi ir Doug Bower un Dave Chorley. Tāpēc tiks piedāvāta zemniekiem visā pasaulē, un palīdzīgu roku no objektīvu novērotāju un gadījuma pētnieks, Kas nepieder tieši starp "strādā lauksaimniecībā." Tas ļauj viņam, no otras puses, lūgt palīdzību daudzas citas, ļoti tālu un bieži Šķietami gandrīz pilnīgi nesaistīts jomas pētniecības, zinātnes un prakses. Zinātnisko un pētniecības jomās, kas pats par sevi tas addition agrobiologist un saistītās procedūras, mēģiniet to ar iespējamo izmantojumu skaidrojot šo noslēpumaino un ne īpaši Salīdzinoši saprotamu parādību, paraugu atrodas šeit

 

Nosaukumi Doug un Deivs nozīmē lauksaimniecības pētniecības par vēlu divdesmitā un agrās 21.gadsimtā gandrīz tāds pats, tāpat kā vārdus Olga Borisovna Lepesinska un Trofim Denisovich Lisenko domāts pasaulē ģenētikas no vidus divdesmitajā gadsimtā. Proti, ja D & D nekad iestudēta viņu rīcība diskreditē, lauksaimnieki ir viss noslēpumaino lieta ļoti sen atrisināt paši. Izmantojot diezgan dabas attīstību novērošanu un atskaitīšanas Paredzamā jaunāko vidū deviņdesmito gadu. Tāpat kā daudzās citās punktos šajā vietā vairākkārt minēts, ir ļoti līdzīgs parādības Viņi ir vienmēr un pietiekams pakāpe un dokumentē pietiekams skaits pantiem profesionālu un zinātnisku publikāciju. Tā nodroši Tas viss kopā veido pietiekami daudz materiāla ar galveno jautājumu par iesniegšanu (bojāšana, vājināšanās) kultūru, parastā vai pilnīgi neregulāra veidojumi, neatbildētu tikai niecīga soli. Šāds solis nekad nav bijis, galvenokārt tāpēc, ka zinātnieki, kas vēlētos rūpēties nopietni par iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) graudaugu būtu pievērst uzmanību vismaz nedaudz kultūraugu iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) regulārās modeļiem. Bet tas tiešām ir ļoti grūti rūpēties nopietni par šo jautājumu, kas ir bijis, ka būtu tik daudz 2 garīgās attīstības traucējumiem Privātpersonas sausuma un riebīga diskreditē veids.

 

Jaunizveidotais nosaukums D & D: Garīgās palēninātāji

Acīmredzot Attiecas uz Kurš gan kāds jebkad vēlas sekot Them

 

D & D bija un varbūt vēl joprojām ir dažas sekotāji, bet neviens nezina Them. Atsaucoties uz: divi vienmēr ir vislielākais, slavenākajiem un vissvarīgākais. OBL un TDL čūska Protams savā ilgu laiku un pēc daudzu sekotāju, kuru vārdi neviens nezina šodien. Rūpējoties par obl un TDL pēdās tagad laimi neviens īsti kājām. Tas nebūs ilgi, un no D & D pēdās Protams drīz staigāt arī neviens. Tas nebūs ilgi, un no D & D pēdās Protams drīz staigāt arī neviens. Ja ne, agrāk vai vēlāk tiešām kādu no saviem sekotājiem ar nekustamo autors kratot roku. Noteikti tas nevēlas, lai kāds viņam, sausa un lieta būtu nevēlas nevienam, pat ja viņa smadzenes bija vienalga, cik nenormāla ...

 

Tas neko nemaina attiecībā uz faktu. Ka kā raksturīgs visām darbībām (D & D) Visa viņu pastāvēšana pasaulē, un ir darījuši darbu tur, tas ir iespējams citēt klasika:

"Mēs vēlētos, vemt"

 

Tieši pats apgalvojums ir, protams, iespējams izmantot raksturojošie par obl un TDL.

 

 

------------ Beigas pāris īsu punktiem kopsavilkumu ------------------------------- ---

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

-------------------------------------------------

Daži punkti pārtulkoti no iepriekšējās versijas

Pavisam jauna teorija, izmantojot reālas zinātniskas metodes Stingri, absolūti bez jebkādiem pētījumiem vai pseudoscientific teorijām.

 

Jāspēj izskaidrot vairāk nekā trīs klasiskās, ļoti labi tipiski zināms "neizskaidrojamas mistērijas", kuri spēj atrast ik "normāliem", dabiski izveidojusies augu aprindās.

 

(Rakstiskā laikposmā no maija - jūnijs, 2008 pakāpeniski pievieno citi, arī citās lapās, un 2011 jau ir iespējams apgalvot, ka sausuma parādību ir iespējams pilnībā izskaidrot visas no tām.)

 

ne mikroviļņi, bet normāls elektriskie spēki (Džoula karstums) arī miniatūrie mehāniskie spēki audiem un šūnām (gāzes spiediens dēļ gāzi, ko ražo electrochemic Procesi), bet daudz biežāk, jo pieaugošo bojāto audu un ietekmē

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Tas ir nepareizi domāt, ka fizikas uzdevums ir noskaidrot, cik daba ir. Fizika Bažas, ko mēs sakām par dabu.   N.Bohr
Vislielākā mācība dzīvē ir jāzina, ka pat muļķi ir taisnība reizēm. Horace
Patiess zīme izlūkošanas nav zināšanas, bet iztēle. A.Einstein
pz