Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - kultūratkarīgais aprindās-izveidoja pa zibens virsmas vadīšana . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Vadītāja virsma
Pirms novirzot pašreizējos īsos drīkst pārvietoties zigzaga tuvu ūdens virsmai pa gaisu tāpat Līdzīgi
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Lapas mašīna-tulkots

Cēls priežu ir oftenest satricināja vējiem, augsti torņi kritums ar smagāku avāriju; Un zibens streiki augstākais kalns.  Horace
Visgrūtāk ir pieņemt mazāk Ja jūs varat saņemt vairāk.  K.Hubbard
Ar viņu meklēt zeltu alķīmiķi atklāja daudzas citas lietas par lielāku vērtību. A.Schopenhauer

Kultūraugu aprindās , Crop attēlus, veicot pa virsmu

PagPh
Kad impulss RS pieres pieskaras Zemes virsmas notiek vietā milzīgs pārpalikums elektrisko lādiņu, kas reizēm "scurries uz visām pusēm." Par dažiem modeļiem ir acīmredzami atšķirīgas.

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Veicot straumes pa Zemes virsmu

vēlams vietās ar zemāku pretestību (starp citu simptomu vizualizēt sēšana)

  Sākotnēji pašreizējais vadīšanas notiek vairāk vai mazāk nejauši, jo milzīgu pārpalikumu enerģijas un maksas uz trieciena punktu. Vietējās apkures un jonizācija notiek uz vietas, nevis nejauši vadošām ceļi, caur kuru tiek pašreizējais izlādes veikts. Līdz Dažu metru attālumā no trieciena enerģijas tiek vienmērīgi aizrāva, vēlams, izmantojot vadošiem ceļu, kas pastāv uz vietas. Tam var būt vairāki suga, Saskaņā ar metodi uzņēmējdarbību:

(Tie ir sakārtoti pēc vecumā no vecākajām)

1) Ģeoloģiskā (starp daudziem citiem Influence mitruma sadalījumu pagrabstāvā)

2) Arheoloģijas

3) Rūpniecības (komunālie)

4) kultivēšana

5) Vietējās, nejauša, ko izraisa jonizāciju un apkures sistēmu materiāli par daļu otrkārt:

 

Daļēji Diriģēšana izlases izplūdi Zemes virsmas

(Turpinājums dzirksteles izlādes izlases virzienos kādu laiku)

Tas attiecas, piemēram, uz fotogrāfiju īpašums. Tieši tajā brīdī, pat jebkurā stāvoklī Līdzīgi neviens nekad nebija, ne arī kaut ko tur īsti ieraudzīt kad modelis ir cēlies tur. Tādēļ ir iespējams atzīt, ka pat teorētiska iespēja, ka caur līkloču līniju, pēc tam nedaudz izliekti sadaļā aptuveni 30 m, nodots bumbu zibens. Bet ar tēzēm gadījumos pirmajiem apsvērumiem atšķiras galvenokārt ziņā iztēles, tas ir iespējams izsaukt palīdzību tikai pašā sākumā vērā zinātnisko darbu, tad tas ir seko mērķis pārbaude.

 

Izskaidrojot jebkuru parādību grūti izskaidrot caur citu grūti izskaidrojami parādība ir ļoti metode bīstams un noteikti ne pie MEŽI nopietnām zinātniskām metodēm. Tiek ziņots, jo tikai ļoti nenozīmīgi, vairāk vai mazāk kā neticama iespēja. Ir vairāk taisnas līnijas modelī, gan daudz īsāks, bet daži iespējams izveidots ar starpsavienojumu hitting blakus izplūdes ieročus. Visi apļi tika izveidota ar triecienu daudzu ieroču daudz zarotas izdalījumi, no kuriem daži bija savienotas uz zemes, un izdalījumi, visticamāk, turpināsies pa virsmu (īsā laika zig-zag, tad gandrīz taisni) arī ārpus temperatūra kā parasti līdzīgiem gadījumiem.

 

Piezīme: Ir fotogrāfija, kas satur vairākus simtus metru garu līniju - ceļojums sauszemes no modeļa tālumā, kur iedarbības lodīšu zibens varbūtība vairāk iespējams, lai gan, protams, pilnīgi iespējams pārbaudīt. Arī tas var būt vienīgais vadīšanas ceļš elektriskā strāva no izplūdi zemes virsmas.

 

Vietā, kur pieres hits RS, tikai tieši tajā laikā un punkts šķiet milzīgs pārpalikums elektrisko maksas. Tas varētu novirzīt pazemē Uzreiz tikai ar ļoti labu vadītāju. Ja kaut kā ļoti labs diriģents neparādās uz vietas, kas ir uz lauka, iespējams arī vairāk nekā 99% gadījumu, meklē ceļu ārā no trieciena vietā varētu arī prom vairāk vai mazāk izlases virzienā. Tas notiek gandrīz vienalga, kurā virzienā pretestība ir mazāka, jo ļoti liels, ka straumes klāt tur, tēlaini runājot, nav pretestība ir diezgan maza. Minētā vadītspēja jebkurā punktā izcelsmes materiālu ir par nolūkos vadīšanas straumes Tūkstošiem simtiem ampēri ir pārāk zems. Vietējā apkure, jonizācijas vide var vadītspēja dažos virzienos ļoti momentāni pieaugums (dielektriskā sadalījums). Tad tas ir Atlikušie enerģiju šajā virzienā diezgan ātri veica pazemes.

 

Dažreiz ar pašreizējo metro Veikta ļoti slikti (var būt salīdzinoši zems mitrums), un straumes tam izplatījās pa zemi daudz ilgāk, un izraisīt graudaugi ražas zaudējumiem daudz. Lauks, tad var saplacināts (bojāts, Novājināta) līdz aptuveni 90%. (photo)

 

Dažreiz izlādes var veikt pazemes ceļu, kas līdzinās struktūru koku saknēm. Vienmēr tas ir fraktāļu struktūra. Šāds fraktāļu varētu izskatīties kaut kā pagriezās otrādi un iegremdēti zemes skujkoku - egles, priedes, bet arī daži lapu koki - papeles, liepas. Visos gadījumos, kas minēti šajā punktā, ir arī izplatība ap trieciena vietu Salīdzinoši Precīza apļveida laukums, kur ir klāt dzīvību apdraudošas solis spriegumu. Tas nav brīnums pārāk, jo nelielā attālumā no ietekmes zibens emisijām (desmitu metru), būs kāds būt nāves briesmas visos laikos. Solis Visa spriegums jomā apļa ir nemainīgs apmēram, pēc tūlītēja aplis samazinās līdz nullei. (sketch)

 

Ietekme pazemes būvju par elektrības vadītspēju

 netālā pazemē (arheologi, ģeologi, industrializācija - Utilities)

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Lapa stadijā

Daži daļēju informāciju tagad var atrast, piemēram, uz dažām kopsavilkuma lapās.  ražas aprindās - izpratne Galvenokārt tagad ir viens no plašākajiem lapā. Vēl diezgan visaptveroši informācija var atrast no lappušu saites tekstiem . Ir saites uz dažiem publicētajiem tekstiem. Arī daži vēl nepublicēti, ti kādu preview versiju. Citi testi ir nešķiroti Uzstādīts šeit . Tekstus būs protams nepārtraukti pievieno.

 

Kviešu lauks - un par zibens magnētiskā lauka līnijām ieraksts

Šokējoši, perplexing, pārsteidzoši, ir grūti noticēt, bet arī acu atvēršana līdzība

Kviešu lauks - ieraksts magnētiskā lauka līnijām, ko rada zibens izlādes

Gandrīz viens miljons ampēri (pazīstami skolas eksperimenti - maksimāli 20 līdz 30 ampēri)

 

  

Tieši brīdī zibens izlādes plūsma caur kukurūzas stublāji izraisīta un Veikta (jonizētu gaisu, koronārās izlādes) elektrisko strāvu. Pateicoties tam stiebriem un citām augu daļām, var izstādīt elektromagnētiskos īpašības.

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Ja kāds saka, ka viņš var domāt par kvantu fiziku bez kļūst apreibis, kas tikai parāda viņš nav saprotams pirmā lieta par viņiem.  N.Bohr
Zibens Kurš ir kaut kas, atkal, mēs drīzāk izvairīties. R.Branson
Daba nav jāsteidzas, taču viss ir Lao Tzu paveikts.
pz