Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-nešķirotiem-teksti . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Mašīnas tulkotā teksta

 

 

          1.daļa         2.daļa        3.daļa        4.daļa        5.daļa

 

ja ir interese sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Daļa 1

 

27 jūnijs 2010, 10:06:35 sākums rakstot

(Pabeigts 2011.gada martā, daži parragraphs - atzīmēja - pievienot vēlāk)

 

Lasītājiem, kas interesējas par jautājumu par CCwill būt labākais, nevis mēģināt atrast tekstā minēts kino dokumentus jebkur internetā, nedz tos ievērot, vairs nebūtu nepieciešamība pēc dažām no tām un atjaunošana vairākus mēnešus no tā. Bet ir viena priekšrocība minēts darbi - (dažreiz) ir vairākas gaisa šāvienu, kas var sniegt Iespēja un novērtējumu par stāvokli apkārtējo veģetāciju, arī tālu prom no modeļiem, dažkārt viņš arī Blakustiesības laukiem un lielākā attālumā izvērtēšanu tādās kontrasts ar fotografēšanu no "mākslinieku" izstādē savus darbus internetā vai grāmatās izdevējdarbības, kuras ir tik "nelietderību" Samērā bieži ir ļoti uzmanīgs vaļā. Ne visi un ne vienmēr, daži no tiem ir spējīga vismaz 50% no savām fotogrāfijām ir ar skatu uz apkārtējo ainavu, ko jau var uzskatīt par pietiekamu. Daudz labāk būs jāgaida, līdz minētās parādības tiks iepirkta no fotogrāfijām un vietām par kultūraugu aprindās un ievietots objektu šeit (kopijas jebkuru publicēto rakstu notiks par kādu apakšlapu cropcirclesonline.com vai lightningsymbols.com , gan precīzu veidā drukātā teksta , bet tas arī saites un jaunākas versijas Galvenokārt papildināti ar citiem svarīgs un interesants fotogrāfijas, fotogrāfijas paskaidrojums par izcelsmes un kā eksperimenti tika veikti.

 

Viens no labākajiem iespējamu ieviešanu uz ​​nelikumīgu struktūru iesniegti `jābūt (bojāts, novājināta) kultūru, nodrošināt lapas Itālijas pētnieki kultūraugu aprindās. Tās liecina attēlus savās vietnēs bez augkopība, jo tie tika notverti. Arī, protams, agrāk tie sāka saprast, ka starp ražas modeļos jābūt arī Tas iekļauts viss diezgan neregulāri iesniegts `jābūt (bojāts, Novājināta) teritorijas (vēlāk 2005-2007, arī agrāk). Iespējams, tas bija saistīts ar trūkst vairāk regulāras formas šajos gados, ar bagātīgu to parādīšanos gadu volgende Viņi nedaudz mazinājās to centienos. Pat ja tas ir nepieciešams ļoti daudz pateikties viņiem par ieguldīto darbu atklājot patieso vainīgo, kā arī par Wylatowo pētnieki, kuru attēlus BŪT arī lieliski ietekmē apkārtni. Starp citu, 99% no visiem visā pasaulē cilvēki ir iespēja fotografēt un pētīt sausa neregulāras saplacināts (bojāts, novājināta) kultūraugu struktūras, galvenokārt bez atstāt vairāk nekā jūdzi no viņu mājām. Pat sausos neregulāras struktūras Viņi atradīs visus tā saucamos "tipiskās izmaiņas" atklāja paraugos, kas ņemti no ražas aprindās. Saliekti un pagarināts mezglus, arī parādības tā sauktā eksplodēja mezglu vai expulsed dobumos. Ka bēdīgi akls eksperiments , KAS kultūraugu aprindās pētnieki, visi reibumā ar mysteriosity šīs parādības, nav jāveic pat nepāra tiem laiku ...

Bet kā jau minēts, Blue Planet katram pilsonim ir iespēja. Ka viens procents tiek aizturētas, vai slinki Privātpersonas.

 

Salds cilvēce! Tātad jau mēs esam writting jums vēlreiz. Pārsteigts, ka jūs vēl nesaņēmu neko no mums? Nav brīnums, mēs neesam nekad sūtīt jums neko. Tas reiz bija, ka šādos laikos (aptuveni februāris 2008) sāka sausumu un rakstisku paziņojumu, tā noteikti ir krietni vairāk nekā divus gadus. (Pievienots 13 februāris 2011 -.. Trešo gadu pabeidza Urā)

 

Bijušais uzdevums nemaz nebija: pilnīga un publicēt (jo slazdā, komunistu laiki arī ļoti bieži lietots termins nāk tuvu un iegūt priekšā), vice versa. Tur bija rakstīts, un tad vēl, dažādu veidu, vairāk vai mazāk kā mācības, bet ar vienīgo mērķi: sākums writting, mucas Varbūt pat pilnīga, un tad vienu gadu vismaz gadu vien. Visa materiāls tiešām izskatās mazliet "karsti" un pat no zinātniskā viedokļa nedaudz sarežģītāk, nekā to prezentēt sabiedrībai tikai sausā un neapstrādātā veidā, un tas varētu būt ļoti grūti aplēst, ko vēl var sekot. Tas bija melno rudzu graudu un "ļoti plašas meklēšanas" par milzīgu masīvs apsvērumiem un eksperimentiem. Var pieņemt iespējams, ka uz visiem laikiem. Visbeidzot tika atstāta Jau vairāk nekā divus gadus.

 

Pievienošanas 18 jūlijs 2010: Šķiet diezgan iespējams, ka guļ tā var apturēt citu gadu vai divus ...

 

Starp citu, ka viens gads ir tiešām precīzi jāievēro (un gads plus viena diena), un pamatideja, ļoti īss pārskats, tiešām tikai absolūts bāze, publicēti, gan bez publicitāti uz lappuses www.lightningsymbols.com (mūsdienās dara nepiemēro, šī paziņojuma kopija atrodas šeit ) Šī diena ir labi tur, tas ir tieši gadu un dienu pēc sākuma pētījumu (tiks paskaidrots). Bet tas skaitās kā publikācijas, pat ja tas ir tikai jāzina par dažu cilvēku (aptuveni). Iespējams redzēt, ka divi gadi bija Quiete vērtīga metode. Piemēram, nekas neliecināja par "domino efekts" visā teoriju pirms dažām nedēļām (pavasaris - vasara 2010), un šodien to var uzskatīt par vienu no visvairāk interesanti daļa no visa teorija. Līdzīga situācija ir ar teoriju dubultās izplūdes tajā pašā vietā vismaz vairāki Dažu dienu laikā, bet nedēļas. Aviācijas Arheoloģija sāka parādīt mums savu interesantu Zināšanas gadā 2011 ...

 

 

Pēc 2011.gada sākumā bija iespējams samaksāt interesi gaisa arheologi. Daži par iespēju iejaukšanās arheoloģisko relikviju un artifacts struktūrā dažu jomā skaitļiem ideja ir pastāvējusi kopš pētījuma (pāri kultūraugu līnijas, izmaiņas pazemes pretestību un pamata pieņēmums, ka visas apakšzemes objekti varētu aizdot un rokas ...) 2011 - trīs gadus pēc pētījuma sākumā ... Kas gaida tur vairāk?

 

Teorija par to, ko? Šeit tiek ievietots objektu un ziņu numur viens (būs kopā divi, un tikai tie, otrkārt, tas būs tiešām bumba): Jebkurš tā saucamie ražas aprindās (CC), nav mākslīgs, (kas ir, lai gan tas ir neticami, gandrīz bez izņēmuma visiem, gan dažās dokumentālajām filmām veltīts ražas apļi problemātikas tas izskatīsies tikai pretējs), tiek radīta ar zibens izplūdēm laukā negaisa laikā.

 

Citēts no lielākajiem ģēnijs cilvēces, Jaroslav Cimrman (ne gluži precīzi citēju, bet intelektuāli piekrīt, tā saucamie Jerry s Cimrman postulāts): Mēs varam nepiekrist, ka mēs varētu apšaubīt to, mēs varam protestēt pret to, bet tas ir par visu, ko Tas ir iespējams ar to, vai pret to.

 

Pret šo ziņojumu būs (protams, pilnīgi veltīgi) milzīgas opozīcija no Explorers no ražas apļi parādība, kas turpinās cīnīties, piemēram lauvas tās pārdabisku principu, lidojošie šķīvīši, citplanētieši, paranormālām parādībām, kultūru inteliģenci, domāju par procesu Zemes kodols, nesaprotamība un unaccountability, visa pasaule, starpplanētu un visa visuma intelekts. Jo volgende (vai pat dažos turpinās, sākotnēji plānots īsajā rakstā skaidri vairāk sadalās vairāk nekā trīs izvēles) tie tiek piedāvāti ar iespēju, kā pārbaudīt visu (gluži objektīvi un zinātniski neapgāžami), un tas ir tikai jautājums par to, vai tie to izmantot.

 

Fani un atbalstītāji kādu bijušo esošo, un jebkuru citu trešās zinātnes un pseudoscience paskaidrojumu papildus var, mēģināt veikt prasību, ka jebkurā brīdī, kad tika konstatēts, patiess kultūraugu aprindās, nekad noticis ar zibens uz lauka , vai pat ka nav vētra kopš Kad apsēts lauks, kamēr modelis tika atklāts. Pat pirms viņš sāk sarežģītu un grūti pētījumu, tas ir iespējams pārliecināties diezgan droši viņiem, lai viņi sausi ieraksti gandrīz nekad atrast.

 

Jau no paša sākuma: jānorāda ļoti svarīgs fakts, ka visi šādi centieni iebildumi un labi sākumā Atrod izveidot gandrīz neiespējami: viens no interesantākajiem faktiem (ar praktisko pētījumu jomā un laboratorija apstiprināja vairākas reizes, pat ar bieži Explorers kultūraugu aprindās parādība sevi, paši to neapzinoties) no visa teorija ar faktu, ka starp zibens izlādes, un tās izveidi - īsta parādīšanās modeļiem, attiecīgi tās vizualizācija, kas nozīmē saliektu ražas uz zemes, var arī līdz vairākām nedēļām, un visas tās detaļas nav radušies vienā laikā, atkarībā no iedarbības (pirmās spēles ar fotogrāfiju), kas var izpausties kā intensitātes kaitīga (kā pirmo soli, ko izraisījusi elektroenerģijas) individuālie uzņēmumi, kas var tikt skarti papildus visām citām iespējām arī ar elektrisko strāvu, kas bija tikai izraisa tajās. Tas nav tikai viens izdalījumi, bet rokas no visas sistēmas Ieskaitot turpmākajos zibens noplūdi, kuru vidū radīti dažādi elektromagnētisko, elektrostatisko un mehāniskās traucējumus un rezonanses. Negaisi dažreiz pirms atklāšanas modeļus, kā arī vairāk nekā divus mēnešus, Tūlīt pēc vētras modelis parādās tikai izņēmuma gadījumos, taču dažkārt tas var notikt arī.

 

Augi modelī tiek novājināti, Viņu stāvoklis ir ļoti līdzīgs augu izbalēšanu, ( sk. ) Tāpēc viņi noliecās pie zemes, var būt saistīts ar vājināšanu sabojāt sekundāro kaitēkļu, ka būs vairāk vājina Them. Jo viņi noliecās kā rezultātā vājināšanās un samazinot mehānisko izturību kātiem (īpaši tuvu pie zemes, jo līdz saknēm migrētu visus indes, ka viņos tika izveidota ar elektrolīzi, apakšējā daļa no augu faktiski tādējādi upurus veiksmīgai pēcnācēju attīstību), kas nav ieplaisājusi vai bojāta (ar dažiem izņēmumiem, pārsvarā no modeļa malām), jo pārkāpj savu notiek pēc visa, iedarbojoties ar lielu mehāniskiem spēkiem, kur summa svaru vidū daudzi rindas kātiņi, ievērojams slīpi un atspiedies uz vienu citu, līdz pat vairākiem kilogramiem.

 

Domino efekts , ķēdes reakcija: nekavējoties pēc zibens izlādes kāti Graudu nemainīta mehāniskā izturība un var izturēt pat spēcīgākajiem vējiem, kā arī nebojātiem. Kaut arī tie jau bija bojāti ievērojamais elektroenerģiju, jo viņu šūnas un audus vēl nav bijis manāms sausie plašu Fizioloģiskās un anatomisko izmaiņas, kas būtiski ietekmēs to fiziskajām īpašībām. Tajā pašā laikā, būs iespējams atrast tikai mikroskopiskas izmaiņas un izmaiņas mehānisko īpašību diapazonā no pie visvairāk daži procenti, ko ir pielaides robežās vērtību un statistikas kļūdām pat salīdzinoši cieši blakus rūpnīcas objektīvi gandrīz nenosakāms. Pat nelielas novirzes no vertikālās kāta pozīcijas tās centrā Aptuveni IZMANTOT nepieciešama spiediena ekvivalents desmitiem gramu skaitu centimetrā, tuvu zemes adekvātāk, un tūlīt pēc remisijas no spēka nekavējoties atgriežas. Dienās un nedēļās iekšā viņiem pašreiz notiek fitopatoloģisku apstrādā šī mehāniskā izturība ievērojami vājināt, un, iespējams, vairāk no kātiņa daļa ir tuvāk pie zemes. Nepavisam vienādi, jo pašreizējais sadalījums notika sakarā ar dažādiem izlases Faktori ļoti nesamērīgi, bet aptuveni pa apli (nav nepieciešams būt diezgan precīzi) ietekmi uz budžeta izpildes apstiprināšanas brīdī uz attālumu, piemēram, aptuveni 10 m, stublāji ir hit ar lielu daudzumu elektroenerģijas, bet garāku distance gandrīz nemanāms (varbūt arī pateicoties Corona Discharge ). Visvairāk tas skar tad tiks vājināta kātiņus pa vidu, un pēc dažām dienām būs, daži no tiem, kas nav jau spēj turēt savu svaru un nojume pret ka salīdzinoši veselīgāki, joprojām stāv perpendikulāri. Tajā laikā, mehāniskās īpašības augu ir novērtēts aptuveni 10% no veseliem nebojātā augiem vai mazāk. Pat ja sauso novājināta kāti joprojām aiztur sava svara, bet atsvaru daudzi citi vairs, un sāks arī Tāpēc liesās uz sāniem, liesās uz vairāk un vairāk, un pēkšņi viss lēnām nospiež uz leju, lai zemes. Summu Tā var arī Veicināt un ievērojami tiks paaugstināts svars dēļ mitruma, tikai rīta rasa vai migla, līdz desmitiem tonnu no hektāra. Tāpēc cēlonis lielākoties saliekti, nav bojāta, viss process var aizņemt desmitiem minūtes, bet arī ievērojamas īsākus vai ilgāku laiku. Tā sākās ar tikai daži no vājākajiem personu, ko šī, atsaucoties uz: ir pievienoti desmitiem un simtiem citu, kas vien būtu bijis vēl izturēt, tādēļ ekvivalents ķēdes reakciju. Individuālie locīšana Lielāki klasteri var izvilkt sevi uz leju ar vairāk un vairāk starpā, kuras visas ietilpst pār katru cilpu uz leju vienu citu, radot situāciju, ka būtu ne D & D, ne arī kāds no saviem sekotājiem atdarināt Could nekādos apstākļos. Vai kāti ir novietoti objekta pulksteņrādītāja virzienā vai pretēji pulksteņrādītāja virzienam, vairāk vai mazāk atkarīgs no izlases nosacījumiem un par punktu, kad noliecies ir sāka. Tas var pat gadīties, ka no viena apļa kātiem daļu var novietot objektu pulksteņrādītāja, otru pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Arī iespējams, ka sakarā ar domino efektu visai ievērojamas attīra robežas Pilnīgi nav precīzi "Atklāti" apli . Tas ir arī iespējams, ka domino efektu bieži galvenais iemesls grupas kātiem stāv vidū aprindās. Pirmajā gadījumā Ka kātiņi Apjomi ne sākt lieces JOST centrā modeļa, grupas stublāji kūlīšos, kas noteikti ir līdzīgi riņķo ap centru. Stāvot centrs ir arī attiecināma uz dažiem vēl nav mehāniskiem vai elektromagnētiskā Šis jautājums - elektrostatisko parādību, kas notiek tieši pirms ietekmi uz budžeta izpildes reibumā neiedomājami spēcīgas elektrostatisko un elektromagnētiskā spēkiem sākumā, kad vidū kātiem nav sausuma skartās liels enerģijas daudzums kā savu apkārtni. Līdzīga parādība var daļēji izskaidrot ar, ka mehāniskās vai elektrostatisko spēki Rada uz brīdi, Ka stublāji Pašreiz radītu kaut kas līdzīgs tilpuma vai saišķa diametru aptuveni metra, un kātiem iekšā Tas neietekmē tik daudz kā kātu pa perimetru, elektrība tiek veikta galvenokārt ar perimetru ķekara (savvaļas) Līdzīgi kā līdzīgi pasargājot elektrisko kabeli. Ļoti intensīva perpendikulāro impulsu trieciens no augšas nav mehāniski iejaukties augiem tieši centrā ietekmes zonas cik intensīvi apkārtnē. To var, ko rada šī virziena mehāniskās iedarbības šoka viļņi tieši pie trieciena punktā ir tieši perpendikulāri, un, lai arī ir vislielākais spēks, tas augi tā ietekme nav jābūt tik novirzīti uz sāniem, kā noteiktā attālumā no Trieciena punkts, kur spiediena vilnis virzienā šādi zemes virsmas virzienā.

 

Vēl viens uzdevums ražas apļi pētniekiem: fotografē modelis no dienas, kad to atklāšana, no vienas vietas ar aptuveni nedēļas, līdz ražas, arī Iespējams pat kādu laiku pēc tam. Ja nejauši kaut ko līdzīgu, ka jau pastāvēja, tas būtu ļoti labi, bet pēc studijām un daudziem tūkstošiem arī par interneta literatūras pieejamās fotogrāfijas no dažādu "nozieguma" Controll Diemžēl nav izvēle, bet norādīt pretējo . Ja kāds būtu līdzīgi kā citiem kopumu fotogrāfijas, gandrīz droši ļoti gribētu Viņa paša trieciens taures. Tas būtu iespējams viegli novērot, ka uz vietas vairāk un vairāk sāk parādīties arvien vairāk un vairāk lodged jābūt (bojāts, novājināta) vietām, tikai šoreiz jau diezgan neregulāri. Tie būs sekot virzienā tramvaja līniju un bieži notiek pie ceturkšņa centrā vai atsevišķos virpošanā "vairāk nekā ceturtdaļa pagriezieniem." Apmierināt nav citas izvēles, bet ar ļoti reti esošajiem fotogrāfijām kultūraugu aprindās dažas vietnes, tiltu Bieži no dažādiem autoriem, ko dažādos laikos. (foto- Itālija + Google ...)

 

Ļoti bieži papildus fotogrāfijām apstiprinātu Salīdzinoši biežāk sastopama parādība, kas radās augkopības nozarē skārusi elektroenerģiju no zibensizlādes - visvairāk skartajām augi ir lielākais attālums no traktora sliedēm, kas tika skāris pašreizējo nāk no divām pusēm. Tas ir interesanti par dažādām kultūru laukiem dažkārt Šis darbs sadalītu divas lietas par "dubulto hit", dažreiz starp pāri dziesmas vidū traktora riteņa atstatumu (2,5 - 3 m), dažreiz pa vidu Attālums starp traktoru Šķērso - tas līdzinās apmēram 20 m viens ļoti plaši ar elektrību ietekmējusi un bojātas jomas ir, ļoti bieži tiltu attālumā aptuveni 10 m no pie lauka malas dziesmas, uz iekšpusi, kur viss, kas kaitē elektrisko straumes summē alltogether vislielākajā daudzumā. Kaut kas līdzīgs ir iespējams atrast uz foto no Ancona - Itālija kādā nākamajā punktā. Tiks ievietots šeit fotogrāfijas par visiem šādiem gadījumiem. No vienas puses, ir iespējams atrast tos collas dažas fotogrāfijas kultūraugu aprindās, to apkārtnē, viņš arī blakus un vēl tālu lauki, bet pat ja tas ir iespējams šos laukus onthe foto ražas aprindās kādreiz atrast. Gandrīz bezgalīgs avots sauso fotogrāfijām ir Google Earth , kā arī citiem pieejamajiem avotiem aerofotoattēliem (pacēlāju arheologi var atrast daudz caur viņu arhīviem). Protams arī iespējams atrast un nofotografēties ar līdzīgu piemēru iesniegšanas (bojāšana, vājināšanās) jebkurā jomā, kas tika skāris zibens. Pakāpeniski būs šeit, bet galvenokārt uz daudziem citiem lappusēs šajā teritorijā, kas piemērus par visu, kas pirms uzskaitītas iespējas. kultūraugu aprindās un Google tikai tikai atrast un ievietot šeit, tie ir gatavi. Pēdējais gadījums - Varbūt starp aptuveni 18.000 fotogrāfijām, kas tika veikti un uzkrāti tikai pirmos trīs gadu novērojumiem un pētījumiem No 2008 līdz 2010 "kaut kas" būtu iespējams atrast. It Tie ir kadri no ražas laukiem ar instrumentāli mēra un reģistrē zibens izplūdes dažas dienas pirms (datums, laiks, GPS, strāva kA, tipa - CV, ražas apļi). (Rasējums vaiphoto vai abi)

 

Crop Circles - meklējumi Patiesību , 01:09:53 augšējā labajā no lauka - gaišāku zonas - klasisks neregulāri lodged jābūt (bojāti, novājināta) graudaugu pēc zibens, bez iejaukšanās regulāras formas. Pa kreisi no formas, zem un pa labi - Tumšākas zaļākās platības - arī skartajām vietām, bet vēl nav iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) nogatavošanās ievērojami lēnāk, vairāk bojāta un būtu jāiesniedz `jābūt (bojāts, Novājināta) nākotnē . Daudz vairāk informācijas būs uz lapas hronoloģija un apakšizvēlnē

 

Ancona, Itālija 29 jūnijs 2008 Augšstāvā netālu no robežas uz lauka, bet volgende arī leju tramvaja līnijas, arī caur modelis, skaidri redzams, ir ļoti normāls, neregulāras sekas zibens novadīšanu jomā, un tās Diriģēšanas indukciju un ar tramvaja līnijas un to tuvumā. Ja tur neatradās uz regulāru modeli Šī vieta, ļoti tādējādi ir līdzīgas izskatās tāpat kā jebkuru citu kopējās ražas lauka pēc zibens streiku, bez regulāras formas (bet lielākoties vairākas dienas vai pat vēl daudz vēlāk). Vietas ar augiem visvairāk ietekmē elektroenerģijas, un visspilgtāk lodged jābūt (bojāts, novājināta), ļoti bieži ir diezgan precīzi sekot virzienā tramvaja līnijas, kas caur un tuvu, ka visbiežāk tika veikts vislielākais daudzums elektroenerģijas. Visvairāk bojāti ar elektroenerģijas ražas ir tuvu tramvaja līnijas, ka pie vietas, kur traktors pagriezienus, ļoti bieži tieši to, kas centrā ceturkšņa aplis pagrieziena. Ja kaut kur izlases laukā parādās "Vairāk nekā ceturtdaļa apli", tur ir pārsvarā tieši visvairāk skarto kultūru, un līdzīga situācija ir, ja tramvaja līnijas saplūst.

 

(2010 Starp Kostomlaty un akmens izstrādājumu, uz tiesībām no dzelzceļu virzienā KZ + Eng, LP + Google Maps)

Diezgan daudz ir atkarīgs no laika pagājis kopš pirmajām pazīmēm iesniegšanas (bojāšana, kritumu).

 

Interesants analogi vairākkārt minēts volgende teksts un daudzi citi lapām, ir salīdzinājums, attēlu radīšanas klasiskajā halogēna sudraba riska slāni foto materiālu. Tūlīt pēc elektriskā strāva risinot audiem, no mehāniskiem spēkiem, IS starojumu, nelieliem mehāniskiem bojājumiem, ko izraisījusi straujā paceļot augu un to atdevi efekts atpakaļ, visi elektriskās un mehāniskās ko rada sekas zibens noplūdi, Iestājas kā arī fotogrāfijā materiālu izveidei tikai latenta - neredzams attēla. Galvenokārt vājināšanās augu ar elektrisko strāvu vadīt caur augu audiem un šūnām un to postošo piemēram, elektrolīzes, tās atkritumu produktiem. Varbūt arī dēļ siltuma efektu elektriskā strāva iet cauri, bet ar daudz mazāk iespējams (skaidrojums šeit ). Sakarā ar milzīgo inerci Procesi, augu kļūs par vizuāli novērojamām izmaiņām un sekas ( naktsmītnes (bojāt, vājinot) augu un turpmāko locīšana un paplašināšana mezglu to vairāk vai mazāk veiksmīgs mēģinājums stāv atpakaļ uz augšu, izmantojot iespaidā negatīvās geotropism ) Laikā līdz daudzām dienām. Tāpat, pateicoties Tas kopējais izlādes jaudu un milzīgu elektrisko strāvu izplatība nesamērīgi starp ļoti daudziem miljoniem augu, usuall pilnīgi mirst tikai dažus procentus (mīnus 10%, kas ir vizuāli gandrīz novērojami). Citi izdzīvot, kaut gan tajā būtisku kaitējumu. Tā piedāvā iespēju salīdzinājumu, ar dzīvniekiem. Manu no viņiem pēc tikšanās ar zibens izlādes izskatās, ka uz pievienotajiem foto Laikā otrajā

 

Prieka pēc (ja aplis veidotājiem arī ļoti spēcīga brīdinājums): Līdzīgi ļoti līdzīgi dzīvniekiem šajā picutre tikai izskatās jebkādu reālu sanāksmē tā sauktā hoaxers, aplis pieņēmējiem vai apli veidotājiem ar to, kurš ir pirmais un tikai viens reāls autors kultūraugu aprindās - tas būtu Viņu pirmais un šobrīd vienīgais un pēdējais kontakts ar otru ... (Kratot roku?)

 

Pievienotās novembris 2011 ----------------------------------------------- ----------------------

 

Piezīme circlemakers (aplis veidotāji, hoaxers):

 

Cienījamie aplis veidotājiem!

 

Liels paldies visiem jūsu centienus, mēģinājums izskaidrot šo procesu, Tas bija diezgan zināms un neizskaidrojamo, ka laikā, un tādēļ esat nolēmis veikt šo sarežģīto uzdevumu, kā savu darbu. Nesen, atsaucoties uz: tas sākas parādīties, Ka patiess un reāls autors, līdz šim, sākotnēji gan ļoti, ļoti bikli, bet vēl tikai sāk ziņot viņa darbu stilā

 

"Kā dažreiz var teikt mazliet šeit un tur, gan vairums tiešām tikai izņēmuma kārtā, mums ir atļauts beed kaut ..."

Piemēram, Pardubicē 2011 rudens, bet tas joprojām ir pilnīgi nepārbaudīta ziņa un nevar tikt galā nedz apstiprināja.

 

Henco, dārgie circlemakers, nākotnē drīzāk nekad pat veikt vienu soli uz kultūras lauku. Vairs nebūtu vēlams kāds tiešām nekad nav nevienā laukaugu, Kam nav bizness tur. Tur pieder tikai lauksaimniecības darbinieki un viņu palīgi, vai lauksaimniecības - zinātnes un pētniecības darbinieki. Galvenokārt cilvēki šajā jomā veic kaut ko noderīgu. Pirmām kārtām, tikai vienkārši un saprātīgi cilvēki. Ar pilnu Respect, kaut kā tā tu nekad īsti, jums nav, un tu nekad būs. Ne tikai to, ka jūs patiešām esat nav cilvēki varētu veikt kaut ko noderīgu laukiem, jo ​​tu, kā sakot iet, no veselā saprāta unce nedabūja.

 

Dažos ļoti retos gadījumos varētu būt Varbūt pat daži no jūsu centienus, ko finansē no militāriem vai slepeno dienestu vai, visdrīzāk, tēžu pakalpojumi sniegti kaut kā tā, ko paši izmēģinājuma nosacījumiem. Pamatuzdevums jebkura slepenā dienesta vienmēr ir bijis, ir un būs radīt disinformations, cīņā ar jebkuru iekšējo vai ārējo ienaidnieku. Viņi izmanto tos izsmiet vai atlikt smarža bieži tikai aizdomas ienaidnieku, bet ļoti bieži arī lai novērstu uzmanību no viņu pašu Nespēja. Viņi bieži vien nav pat zināt, kas ir patiesi, ka ienaidnieks, pret kurām tie ir tikpat daudz cīnās rūpīgi. Gadījumā, ja sausa, viņi bieži visvairāk ticēt, ka viņi cīnās pret dažiem citiem slepenajiem dienestiem, veiksmīgi Viņu slēpt identitāti. Tas attiecas arī uz gadījumu, kas aprakstīts šeit. Dažreiz tas pat var notikt, ka dažas no dažu slepenajiem dienestiem valdības, kas strādā Augstākajā slepenībā, sastāvdaļas ir daudzus gadus cīnās pret citām sastāvdaļām jebkādas slepenas pakalpojumu tai pašai valdībai, kas strādā pat stingrāku noslēpumu. Nekas nenotiek, nodokļu maksātāja kabatas ir neizdibināms. Iespējams, galvenokārt tāpēc, ka viņi joprojām ir pilns ar caurumiem. Visai iespējams, Ka aprakstītajos pasākumos jebkurā brīdī pagātnē, šodien un rīt bija, ir un būs pilnīgi bezjēdzīgi.

 

Piezīme šeit - šī ziņa līdz šim, protams, nebija saistīts Īpaši tie aplis veidotāji, kas dažreiz tiešām gāja uz lauka, kas kaut tur. Tie, patiesībā bija tiešām tikai niecīga procentu, un jo īpaši ar kamerām un fotogrāfiem uz muguras (ti, lai iegūtu naudu, padarot arī galvenokārt to pašu redzamība). Patiesībā vairumā gadījumu daudz vairāk citi nekad nav bijuši klāt jebkurā laukaugu, tie ir tikai cenšas parakstīt tikai tas lēts paņēmiens Viņu rīcība tikai no kāda cita. Lai gan, protams, ļoti bieži tieši par savu naudu un atpazīstamību. Patiesībā, viņi bija tikai tā saucamās sevis pasludināšana aplis veidotāji, kas nekad nav īsti bijis vairāk tālu prom no notekcauruli in pub nekā to tikai dažu metru, kad dzeršanas daudz, iespējams, bija vienīgais iemesls figments par savām . Šāda darbība nav pat tik daudz, kā Lieki stulba. Tāpēc ir iespējams no tehnoloģiskā viedokļa sadalīt apļa veidotājus kā Lieki vai stulba. Dažos gadījumos tie ir pat no stulba Kļūsti bezjēdzīgi (labi puiši, tie ir paaugstināti augstākā amatā), jo sajūta sausa Viņi bija sajūsmināts par figments par viņu pašu, ka viņi pat devās uz lauka un ir raksts tur. Bet tas bija pilnīgi nevajadzīga darbība, jo viņu gadījumā varētu būt diezgan pietiekami, ja tie būtu palicis amatā stulba ..

 

Lai gan, iespējams, netiks īstenota, un lozungs "Circle veidotāji no visām valstīm, vieno!", Jāuzskata, ka ražas aplis veidotājiem jebkur pasaulē vienmēr ir bijis, ir un būs bezjēdzīgi un stulbi. Viņi cenšas staigāt kurpes tā, kas kaut kādā sanāksmē sejas-pret-aci jomā bez vilcināšanās, tiesības uz vietas un tūlīt laikā mirklī no Kill Them.

 

Tieši pirms galīgi un pilnīgi viņiem teikt ardievas uz visiem laikiem, vai ir iespējams atsaukties tos ziņu uz ārvalstniekiem (ET) , ir daudzas idejas diezgan kopīga daudz ar šo vēsti MK.

 

Tavs

 

Zibensizlādes

 

Vienmēr gatavs tiekoties ar jums un visur, sarokoties ar jums, vienmēr turot tur sausums un liels enerģijas daudzums, kas spēj vadīt elektrisko lokomotīvi attālumā no tūkstošiem vairākus kilometrus uz vairākiem simtiem tūkstošu kilometru.

 

Varbūt vienīgi beigās, kad pirmais lozungs neizdevās,

"Aplis Maker no visām valstīm, fuck you!"

 

Howgh.

 

Teksta beigas papildina 2011.gada novembrī ------------------------------------------- ----------

 

Viens ļoti interesants efekts var būt daudz minēts iepriekš, vairākas dienas pirms iesniegšanas (bojāšana, vājinot), līdz šim viņš Novērots Galvenokārt miežu, citas labības ar, iespējams, neliecina Gandrīz tikpat daudz (barley). Augi ar "galvām uz leju" (vai ausīm augšējais lapām, šajā gadījumā tas ir arī pēdējā lapu, pēc kura pozīcija) ietekmēja elektroenerģijas zibens, un citi faktori, pievienots, un pēc dažām dienām vai nedēļām tie noliecies zemes. Dažreiz, varbūt pat stundas, teiksim nakti, ir atkarīgs galvenokārt no intensitātes kaitējumu. Arī tur var iesniegt `jābūt (bojāts, novājināta) augi to apkārtnē, mazāk ietekmē, bet atkal pirms viss, ka viņi "lēzenākām galvas." Kaut ko līdzīgu, ka veseli augi miežu disertāciju vairošanās fāzi nekad eksponēt, (vasaras mieži, no sākuma līdz maija beigām, tieši pirms pilna pozīcijā un pēc tam), kad tie vēl ir tik zaļš, kā augi uz foto. Uz horizontālā stāvoklī (perpendikulāri vertikālo asmens) sasniedz ausis miežu netiek skartas, un bojāti tikai īsi pirms nogatavošanās (augšanas fāzē tieši pirms 69 vasaras miežu apm beigās jūnijā vai vēlāk), kad augi sāk pagrieziena dzeltena ļoti skaidri vai jau pavisam dzeltena.

 

Aprakstītā parādība ir iespējams, citu graudaugu (kvieši, rudzi, tritikāle) sakarā ar konstitūciju (vienmērīga) neparāda uz ausīm, vai līdz šim ne tik daudz, bet uz lapām jābūt novērojamām ..

 

Piezīme: rotācija no auss uz leju Pieder nogatavojas kviešu, rudzu un miežu un līdzīgs vai atvasināta kultūru pilnīgi neatdalāma, tas ir parādība, kurā (iespējams) gan Lielāka piedalās nepārtrauktas mehāniskās stresu pie kāta savieno ausi, gan fiziskas morfoloģiskās izmaiņas nobriešanas laikā. Ļoti viegli pārbaudāmām, bet vēl nav izdarīts. Tas attiecas pat rudens 2011th Tiks pārbaudīta. Izskatīšana ir balstīta uz to, ka, piemēram, miežu stublājs ir tik maz cieta, ka pat pie mazākās palielinātu mehānisko spriedzes pie auss vai bojājums (savītums) visa auga ausis sāk rotēt uz leju ievērojami manāms pirms, nekā tas bija laikā, kad tās dabisko augšanu un attīstību. Gluži pretēji, kviešu raksturo stumbra tieši zem vālīte ir tik biezs un ciets, ka tās pazemināt ausi nogatavošanās laikā, iespējams, kādreiz notikt, ja tur nav Veicināt un dabas Anatomiski, fizioloģiskas vai morfoloģiskas izmaiņas. (photo)

 

2010/07/31: Citi Aprēķini - ir iespējams, ka daži no kultūraugu aprindās ir izveidota ar atkārtotiem zibens izplūdes uz to pašu vietu - vispirms tur notiek tieši pirms kaut ko līdzīgu - ekspozīcija (atkal: ko līdzība ar fotogrāfisko procesu, cik daudz reizes atkal!), un nozīmīgu daļu no lauka ir tikai novājināta, bet ne iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) Varbūt tikai reizēm. Kā nesen kā otro izplūdes hits vietā (ievērojami jutīgāki pret mehāniskiem impulsus), kur tas ir viegli, lai izveidotu modeli, piemēram, aplis, un gandrīz uzreiz, pa daļām no otrā. Ideja aizsākās 2008 datums ir tikai laika rakstīts šeit

 

Jo volgende tekstā (bet galvenokārt uz citiem apakšlapu) ir vai būs daži no tēzes datu ievērojamiem vairāk precised, šeit tikai īsumā. Elektrostatisko lauku izveidotas tikai pirms un tieši pēc zibens izlādes ir milzīgs. Elektromagnētiskā lauka radīto brīdī zibens izplūdes ir milzīgs. Mehānisks spēks, ko rada zibens izlādes ir milzīgs. Visi šie simboli ir mainīgie kārtībā vismaz Miljoniem miljardiem reižu lielāka, arī daudz vairāk, nekā kaut kā cilvēks ir spējīgs radīt laboratorijā vai nozari. Nekas pat mājienu, piemēram, ka nav iespējams sagatavoti pat visvairāk milzīgs enerģijas stacijām pasaulē. Varbūt tikai salīdzināšanai, izpildes laikā (only!) ar vidējo zibens (turpinājās 100-150 miljonās otrā) ir virs zemes, pazemes arī izstarotā enerģija, pateicoties kas varētu ilgi un piekrauts kravas vilciens (tūkst. t) Vairāki ceļojumu desmiti kilometru, un pilns piekrauts kravas (desmiti tonnu) Tūkstošiem vai simtiem kilometru. Attiecībā uz iesniegšanu (bojāšana, vājināšanās) Vairāki desmiti līdz simtiem kvadrātmetru kviešu var notikt un pārvietošanu galvenokārt vairāki simti kilogramu materiāla attālumā desmitiem centimetru, pat bez jebkāda transportu no vienas vietas uz citu. ..

 

Maz Detalizēta analīze par pašreizējo līknes laikā zibens noplūdi var noteikt, Ka būtiskāko daļu no enerģijas, izstarotā minētajā (vairāk par 99%) tiek nodotas izmeklēšanas laikā nav lielāks kā 10 mikrosekundēm. Strāvas pieauguma koeficients ir starp 30 tūkstoši (pirmais RS) līdz 200 tūkstoši (daži turpmākā RS) ampēri mikrosekundē. (pic - norm), Short desc.

 

Aprakstītie dati par vidējām zibens izlādes (strāvas maksimums 10 līdz 30 Tūkstošiem ampēros). Pieņemot, ka, tāpat kā citur elektrotehnikas praksē, ir taisnība proporcija, Pārvietoti enerģija ir proporcionāla kvadrāta pašreizējais (lai gan tas ir ekstrēms gadījums un izlases Would piemēro atšķirīgus noteikumus), tad enerģija no sausām prožektoru (jo visi Šīs trīs lietas bija tā dēvētie pozitīva zibens, kas ir daudz vairāk spēcīgu un pārsteidzoša pat daudz jūdzes no vētras mākonis, bez lietus Bieži, kā "zibens no zila"), kas tika mērīts 6. no 2010.gada augustā netālu ciems Morkovice -Slížany (no 115.000 ampēros, vienu reizi apkārt 10:39, Ka tuvu citai 133,000 ampēros, laiks Apmēram 10:40), vai mazāk nekā jūdzi virs ziemeļu malas Austerlitz, Apmēram 10:40 CEST, 219 Tūkstošiem ampēros, varbūt vilciens aplis pasaulē varētu Vairākas reizes ...

 

Piezīme: apmeklētajām vietām (Austerlitz), dokumentē. Noteiktas izmaiņas augu materiāla (kukurūzas) tika novērojamiem, bet tikai nenozīmīgas, salīdzinot, kas noticis pa lauka. Lai kļūtu tur par augu procesu iesniegšanu (bojāšana, pavājināšanās), jābūt zibens hit zaļo augi kādu posmu pieaug, kad tur būs novērojamiem daļēju bojājumus un traucējumus meristematic audu, kas varētu pārņemt laiku tikai efekts augšanas traucējumi. Augustā, augi jau ir diezgan ilgs laiks, sasniedzot zaļo brieduma pakāpi un pilnu ražošanas augstumu, terminētas augšanas, audzēšanas meristatic audi jau neaktīvs un to šūnas nedalīt, tur norit tikai tikai nogatavošanos. Tas, iespējams, bija viens no vēlu augstu izaugsmes šķirnes, nav pētīta detalizēti. Bet atkal jāuzsver, pat ja situācija radās Aprakstīts daudzas nedēļas pirms, un šie augi ir, teiksim, tikai pusi augstuma Tūlīt pēc Atbrīvošana no zibensizlādes būtu bijis gandrīz nekas novērojamiem, gan iepriekš lauks tur tiešām noticis tiesības un patiesu uguņošanas.

 

Ir nepieciešams ņemt vērā milzīgo inerce augu procesu. Pat kviešu, kas ir ļoti ātri pilnīgi nogalināti (elektrība, ķimikālijas), nav pirmajās dienās gandrīz iespējams atšķirt no apgādnieku Tas, vai gandrīz intacted un nebojāta, stāvot savā tuvumā. Protams tas būtu iespējams veikt šo tāpat arī tas jau nav redzama nekāda vielmaiņu. Tikai pēc pāris dienām sāk nokalst, un pēc pāris nedēļām, un burtiski sadalās putekļiem. Bet ražas aprindās nav gadījums, kad tikai tilts Parādīšanās Novājināta kultūru. Kā piemēru varētu palīdzēt situāciju nezāles vai nevēlamu augu vairākas dienas pēc herbicīdu - Šķietami kā nekas noticis, objektīvi gan augi jau ir pilnīgi un pilnīgi miris bez reģistrēšanās metabolisma, un šis fakts varētu būt Protams nosakāmi objektīvi, ceļojot bet laukos, kas lieto ķīmiskās laboratoriju maisā ...

 

Līdzīgs gadījums bija jau fotografēja 2008.gadā - tas bija zibens izlādes uz hidrantu un kopējo nāves ražu (mieži) vietās, tieši virs metāla caurules saglabātajā pazemē. (foto) Cik ilgi palielinājies ziedu vāzē izskatās dzīvo? (Ar salmu puķe ziedi forever)

 

Pievienošanas oktobris 2011:

kā piemēru uz lēno procesu Iekšpusē augi var kalpot dzelte zāli pie Pardubices hipodroma 2011.gada rudenī - Kā norādīts, herbicīdi ir noticis vismaz nedēļu pirms dzeltēšanas. Starp citu, tas ir iespējams, ka pat notika ar zibens hit zālē, nedaudz rudens vētra bija vērojama. Varētu būt pat ilgāk nekā mēnesi pirms dzeltēšanas zāli. Tas būtu nepieciešams lūgt meteorologi. Ja tur tiešām gadās zibens izlādes, sacīkšu darbinieki Protams to pamanīja, pat ja tie nav bijusi valsts blakus tai, laimi viņiem. Tas arī varētu atstāt ietekmi uz dažiem kokiem stāv (pazīmes par hit uz cilts, nokritušas filiāles). Herbicīdi netika novērotas. Jautājums ir tiešām interesanti visiem, tika izveidota īpaša lapa. Ja tur tiešām bija tas notiks, un zibens skāra zāle nomirst pilnīgi laika gaitā, bet vieta būs diezgan Spēj viegli atkārtoti sēj, bez jebkādiem ka uz jauno zāli sekām. Sk nosaukts Pardubice - zāle aprindās.

 

Kāpēc ražas apļi parādība pētnieki paši acīmredzot negrib likt faktus par konteksta tēzes, kad uz vietas, ir ļoti bieži konstatēja vairākas ļoti interesantas parādības, ko var absolūti nav ar visiem iekļautajiem MEŽI izņēmumi parādībām Papildu un Pēc zibensizlādes ?

 

Traucējumi elektronisko ierīču - joprojām pauž statiskās elektrības.

 

Kompass - piemēram LIRM (sk. wiki). Iespējams arī atrast piemēram, Uman : zibens izlādes , 7 (mūsdienu laikmetā)

... "Pirmais zibens strāvas mērījumi tika veikti ar Pokela (1897, 1898, 1900), Vācijā. Viņš analizēja atlikušo magnētisko lauku, kas izraisīta bazalta ar tuvējo zibens pašreizējo un tādējādi varēja, lai novērtētu vērtības no šīm strāvām" ...  

(Piezīme - pēc 1900 pētnieki staigā ražas laukiem virs bazalts dzīlēm ar kompasu un magnetometrs, un nebija pārsteigti tik un ka vietas, kas tika nesen skāra zibens, un tur parādās novirze no normālā magnētiskā lauka Tā bija. iespējams tikai lūgt, vai lasīt kādu grāmatu mazliet ...)

 

Beigti dzīvnieki, kukaiņi - nogalināti ar elektrisko šoku, jo gadījumā, ja kukaiņu dažreiz varētu būt tikai izraisītas strāvu. Kā ir tā, ka beigti kukaiņi par augiem netika atrasts jebkurā vietā un kultūraugu aprindās pat jebkuru vietu ar saplacinātu (bojāts, Novājināta) kultūraugu? Jo, objektīvi runājot, pavasarī un vasarā kukaiņi ir atrastas absolūti visur. Jo tas ir gandrīz visos gadījumos ilgu laiku pirms zibens hit vieta kaut visu, kas vai nu cīņa off kukaiņiem par patversmē (pretimbraucošo vētra, vēja, lietus), vai vienkārši trieciens prom (spēcīgs vējš), vai mazgāšanas. Beigtus kukaiņus ar Tādējādi tie atrodami tikai ļoti retos gadījumos, kad tur bija kļuvis, ka ir ļoti reta parādība, jo ir zibens no zila. Pētījuma laikā vairākos simtos vietās, kur lauka tika skāris 2008 zibens - 2010, bija vieta, kur beigti kukaiņi arī konstatēja, atklāja tikai vienu reizi. No otras puses, tas bija sauss gadījums, kad nav nepieciešams šaubīties par cēloni to iespējamo stāvokli. Katrs notverti paraugs kukaiņu saņēma devu vismaz pāris džouli enerģijas, bet varbūt daudz vairāk. Tomēr augi uz, ka viņi, iespējams, atrodas izdzīvoja visu.

 

Daļiņas dzelzs oksīda un dzelzs augsnē, varbūt arī uz kātiņa, tapas un graudi: katoda samazināšanas un pirolīzes, daļiņas varētu daļēji izkusis. Ziņots izstāda magnētismu, kas tiešām nav izslēgta, tā kāda happend bija tur. Pētnieki nekad pamatot ticams, cik magnētisms viņu iespējamo atrasts vai Izmērītais to. Starp citu, tur ir tiešām nav nepieciešams meklēt meteoritic izcelsmes dzelzs, lauksaimniecības pašas zemes ir tikai saistīts ar tās dabisko saturu vienā hektārā un tikai 10 cm dziļumā Atrodams no 7500 līdz 10000 tonnu. Ja lauksaimniecības zeme būs kādā brīdī pat uz laiku pakļauts aptuveni 30.000 grādiem C, un elektriskā strāva, kas dažkārt pārsniedz 500,000 ampēros, daži pārkausēts daļiņas (samazināta) lai dzelzs protams, būtu iespējams atrast tur. Nekas un neviens Novērst kāds, lai mēģinātu darīt kaut ko līdzīgu laboratorijā, Gūt Protams dažus rezultātus ar daudz zemākām temperatūrām un straumes. (photo) Pēc eksperiments netika veikts ar lauksaimniecības zemēm, bet var kalpot kā objekta demonstrāciju. Fotogrāfija ir tīra dzelzs oksīds, nogulsnēto no šķīduma dzelzs hlorīda amonjaks, mazgā ar destilētu ūdeni un nosusina. Kreisajā pusē tās sākotnējā stāvoklī un par tiesībām pēc atkārtotas iedarbības ar dzirksteles intensitāte 0,03 J kārtas, 2500 V tās tiešā tuvumā (abi ir viens un tas pats paraugs pirms un pēc eksperimenta). Krāsu maiņa var izraisīt daļēju samazinājumu vai izmaiņām mainījusies, vēl nav pētīta tuvāk. Daudzums Fe2O3 bija apmēram 0,3 gramu un daudzums Sparks vairāku desmitu. Eksperiments ir diezgan viegli izpildāms un atkārtojami jebkurā laikā. Izdalījumi jauda Izmanto eksperimentēt ar aptuveni 10 12 reizes mazāk nekā vidēji flash enerģiju (tūkstoš miljardi reizes vai miljons miljons reižu zemāks). Iespējams iedomāties, ka pat "Nedaudz un" stiprāka nekā izplūdes, kā minēts eksperimentā (1000 reizes, 10000 reizes) Vai izvēlējušies vidēji veiktas ar ievērojami Plašāki kvalitatīvi un kvantitatīvi izmaiņām. Fe Atrodams lauksaimniecības zemēs vai līdzvērtīga nedaudz virs 3% galvenokārt oksīdu hidrāti. 

 

Rašanās dažādu indes un kaitīgas ķimikālijas. Kaut apmeklētāji kultūraugu aprindās nekad sapratu, bet viņu liecības un iestājas kāds toksikologs nevar būt pat mazāko šaubu, un tie būtu uzmanīgs, bet stingri ziņots. Daudzi apmeklētāji aprakstīt klasiskās simptomi saindēšanās ar dažādām ķimikālijām vai bīstamu rīcību halucinogēnās vielas - ko izraisa aktivitāti un pārsūtīšanu Lielākā apmēra elektroenerģijas, kas ir spējīgs pārvērst simtiem kilogramu tur pilnīgi nekaitīgs dabas Sākotnēji vielas tur atrodas uz ļoti bīstamas ķimikālijas. Elektrolīzes, augsta temperatūra, augsta spiediena, pirolīze, augsta spiediena augstas temperatūras disociācija, Siltuma procesi un to kombināciju un daudzi citi volgende procesi. Par atrašanās vietu var notikt galvenokārt ļoti būtiski lielākas summas par ķimikālijām disertāciju: oglekļa dioksīds CO2 (letāla koncentrācija aptuveni 20% gaisā), oglekļa oksīda CO (letālā koncentrācija gaisā nedaudz virs 0,2%), ūdeņraža cianīds vai cianīdi ( LD ap 300 mg). Tiks precised. Bez tam nosauktie trīs piemēri var rasties tur TĀLU tūkstošiem citu bīstamo ķīmisko vielu. Tie var rasties, procesu tikai uzskaitīti no diezgan Pretējā kas dabā ir atrodams augsnē pilnīgi nekaitīgs formā. Izlases veidā var tikt nosaukts piemēram organofosfāti.

 

Prasība vēl nav eksperimentāli pārbaudīta, tas ir tikai un vienīgi tā saucamo izglītoti minējums. Ikviens, kurš gribētu teikt, ka nekas tamlīdzīgs, nav notikusi vai nenotiks tur, var mēģināt veikt to pie jebkuras nākotnē modeļiem. Tā kā šis ir ļoti nopietns apgalvojums, tiks pievienots šeit laika gaitā sīki daudzās citās saindēšanās simptomus Galvenokārt theese 3 uzskaitīto ķīmisko vielu (par dažiem citiem vietās tās jau ir uzskaitītas). Lielākā daļa no viņiem bija aprakstītas dažādās formas uztveri, sajūtas, jūtas, iespaidiem un gaumēm vai pat halucinācijas apmeklētāju kultūraugu aprindās pār jomās dokumentētu liecinieki modeļiem gadiem. Kā piemērs - metāliska garša mutē - tipisks piemēram saindēšanās ar cianīdiem, bet arī daudzas citas ļoti bīstamas Indes. Cianīdi (ja ūdeņraža cianīds HCN), galvenokārt bija izvēlēts kā visvairāk tipisks gadījums Jo, ka visas tās sastāvdaļas trīs - H, C, N arī, viņš Šī vieta ir, pilnīgi bez šaubām, nenoliedzama tagadni, un par izdalījumi no zibens un tā enerģija nav jebkāda veida iespējamiem Sevišķi liela problēma savienot tos kopā ("pavārs to dabiskā pazemes autoklāvu"). Tādēļ dažiem augkopības apļi apmeklētāji var piederēt ar ļoti retu cilvēku grupu, kas varēja raksturot savas jūtas un dalīties ar kādu par to, ka pēc saindēšanās ar cianīdiem. Lielākā daļa cilvēku, kas kādreiz bija saindējušies ar cianīdiem joniem, bija iespēja dalīties ar kādu par savām izjūtām, gandrīz nekad daudz vairāk laika, nekā dažas sekundes, ne vairāk divas minūtes.

 

pievienotās novembris 2011

Saskaņā ar dažiem no cietušo kultūraugu aprindās vietām rasties Reizēm Indivīdi, kuri "šņaukāties zemei" (kā aprakstīts "Bara Klāra akcijas" (CZ), vai kaut kas tamlīdzīgs). Tie ir iespējams Personām, kas mēģina rīkoties kā Kanāriju būrī uzsāka uz leju, lai apakšā raktuves. (Red Krūmu, sērija 8 ep 4 -. Kassandra)

 

Oglekļa monoksīda un oglekļa dioksīda forma īpaša apakšgrupa toksisko ķimikāliju, kas var būt dažos gadījumos pat radās laikā uz vietas apmeklējuma ražas apļi Explorers, vairākas dienas pēc zibens izlādes. Jo pazemes zem dziļa aršana var būt dažādas koka priekšmeti - daļa no sākotnējā ēkas, izcērt kokus sakņu sistēmas, humusa vai kūdras noguldījumus. Jebkurš no šiem posteņiem var uzliesmot pagājušo zibens, pat stāvoklī ļoti augstu mitruma, un sadedzināt (gruzdēt) dienu skaits, līdzīgi kā ar kaudzi kokogļu ražošanas, bez šī nosacījuma pagaidām virs zemes nav svarīgi, cik būtiski izpaudās, un tika novērota. Kaut iespējams, varētu atklāt siltuma zondes, kas neapšaubāmi arī parādīt daudz par siltumu, izkliedēšanās pazemē tikai no veica Enerģētikas un elektriskā strāva. Termiskā imagers (termogrāfija) nekad nav izmantots vietās, kur ražas aprindās tika atrasti, tāpēc, dārgie pētniekiem, kas turpmākajos gados nevilcināsies, lai mēģinātu to! Tas ir ļoti piemērota metode novērošanas, tā sauktais tālu, tāpēc novērotājs nav izsniegta visiem iespējamiem draudiem, kas var rasties uz vietas. Par sliktāku Explorers būs kaut kur uz vietas var atrast un samērā detalizēts apraksts, kā izmantot un salīdzinoši vienkāršs un lēts kamera (<$ 100) un Thermal Imager (> $ 3000) Ka tas ir iespējams vismaz noteikt pār -piegāde siltuma dēļ pazemes saglabātajā veikts un izkliedētas elektriskā strāva.

 

Pievienošanas rudens 2011: Kā anomālijas parādīšanos uz kultūraugu aprindās ir vietnes dažkārt raksturo mehāniskajiem transportlīdzekļiem neveiksmes savā tuvumā, varbūt pat lidmašīnas pārvietojas pār tiem. Dzinēji par savu darbību, izmantojot virkni elektronisko ierīču, kas var ietekmēt atlikušo statiskās elektrības un apmācībām, kā aprakstīts citur. Statiskā elektrība var arī tieši kavē darbību aizdedzes sistēmā. Statiskā elektrība, kas var būt sausa zibens izlādes pēc kāda laika izlases saglabātajā pazemes dabas kondensatora izdalīta augstas efektivitātes dielektriķi (daži akmeņi) var pārstāvēt daudz kilovatstundās (megadžouliem). Parasto kondensatoru iekārtas ar uzkrāto pie tilta un dažus milijoules, izņēmuma kārtā nedaudz vairāk, lielākā daļa reizes daudz mazāk. Vēl viens iespējamais iemesls neveiksmes iekšdedzes dzinēju par aprakstītajiem vietām varētu būt fakts, ka tur nav jābūt klāt skābekļa daudzumu, kas ietverti gaisā (procentos), ka līdzīgi ierīcēm to pieprasīt, un bez problēmām operācijas. Samazināts procentuālo skābekļa arī var izraisīt nespēju citu ierīču darbojas šajā vietā, piemēram, cilvēku un dzīvnieku organismu. Šādas neveiksmes ir arī bieži raksturo. Līdzīgi kā daudzos gadījumos šajā vietnē, tā ir (tikai) galvenokārt (ne ļoti) izglītoti minējums.

 

Gandrīz katrs grupai vai personai, kas cenšas pārskaitīt tai pat maz uzmanības, internetā vai grāmatā uz ražas apļi parādība, velta vismaz viena mājas lapu vai grāmatu nodaļas "Neizskaidrojami" fenomena vietā atklājums , bet absolūti bez izņēmuma, absolūti visi tēzes Šķietami neizskaidrojamas parādības var skaidrot, iedarbojoties uz ļoti intensīva elektrisku izlādi netālu no vietas, atklājuma īsā laikā pirms, un iedarbību uz ļoti spēcīgu elektrostatisko un elektromagnētiskā pulsa, piemēram, The zibensizlādes ir. Sk anomālijas .

 

Vēl nodaļā "neizskaidrojama parādības" ražas aprindās no viedokļa Explorers 'ražas anomālijas ", kas tagad tiks pilnībā malā. Piemēram, attiecībā uz saliektām un pagarināts mezgliem tas ir absolūti normāla reakcija novājināta un laika gaitā saplacināts (bojāta, Novājināta) (guļ uz zemes) augiem, tāpēc tie nav īsti jebkādas novirzes vispār, skatiet mezgli .

 

 

Pat gaismas būtu iespējams izskaidrot ar atlikušajiem ietekmes statiskās elektrības un citu enerģijas veidu pazemes - izplūdes, pr Elmo ir uguns, dzirksteles. Ar organiskām vielām iesniegt pazemes var arī Celies Līdzīgi kādu purva gāze, CO, H 2 , O 3 , arī daži no tiem ar stipri jonizētu atomu un molekulu. Noslēpumainie lukturi ir iespējams, ko izraisa pārāk daudz spilgtu iztēli novērotāju. Galvenokārt saistīts ar salīdzinoši viegli pārbaudāmi fakts, ka ievērojama daļa no tiem varētu būt tiešām "zem sava ietekme". Tikai daļēji savas vainas. Uz vietu, var rasties papildus citām sausām ķīmisku savienojumu ( sk. ), ka viņu smadzenes var strādāt pilnīgi atšķirīgs "apgriezienus" temperatūra kā parasti, tāpēc nav nepieciešams brīnums, dažos gadījumos, ka viņi varēja redzēt, ka viss ir noticis vispār.

 

Bieži vien ir apsvērumi par iespēju bumbu zibens iedarbību, analogi aplis - bumba izskatās reāli izmantojami. Realitāte izskatās ļoti iespējams, ir vienkāršāka, par bumbu zibens klātbūtne uz vietas ir iespējams nemaz nav nepieciešama. Tas ir ļoti iespējams, bija tikai viens no ļoti tradicionāla, izmanto diezgan bieži bezcerīgās par cilvēces mēģinot "skaidrojumu viena cita neizskaidrojamu parādību, bieži vien vairāk neizskaidrojamu." Ārvalstniekiem, iespējams, būtu jāspēj pateikt ilgi stāstus par to.

 

Attiecībā uz dažiem, pat ja tikai ļoti reti nosacījumi, kas aprakstīti desmitiem lappušu un simtiem punktiem šajā mājas lapā, ražas aprindās ir iespējams, varētu izveidot ar kādu zibens uzliesmojums. Kārtām no avota spēki, arī lineārie perpendikulāri incidents avoti, izplatītu apļveida viļņiem uz virsmas, uz kuru tie skāra. Šāda virsma ir visbiežāk posms robeža. No kukurūzas lauka virsmas augstumā, kur kāti sasniedz, var uzskatīt par ļoti precīzu tuvināšanu par fāzes interfeisu. Vēja viļņi, var ceļot uz tā virsmas, kā arī viļņi uz ūdens (YouTube - vēja viļņi). Kā arī jebkura elementa ūdenī ietekme rada apļveida viļņus, un vairāki aspekti Izveido traucējot apļveida viļņus, ietekme Vairāki ieroču par to pašu zibensizlādes, pie maziem attālumiem no otra, tajā pašā laikā vai ik pēc desmitiem līdz simtiem milisekundes, veidot uz kultūraugu virsmas traucējošā apļveida viļņus, to, ko viņi var hit, un tādējādi noteikt citu turpmākos noplūdi, kas kopā arī var rezonēt un radīt traucējumus. Turpmākie noplūde elektroenerģijas Vada galvenokārt Pašreiz izveidoti struktūras atliekts kultūraugu kātiem, kas vairākus tūkstošus reižu mazāku pretestību nekā stāvot vertikāli, jo tur ir daudz vairāk kontakta punkti starp viņiem, un viņi ir daudz spēcīgāk nospiests kopā. Izveido pagaidu struktūru, piemēram, modelējot aprindās uz ūdens, ar rūpnīcām, kas atrodas iekšpusē, kas tām saņems daudz lielāks par enerģijas daudzumu, par turpmāko izpildi. Tūlīt pēc remisijas visu mehānisko impulsus, kas attiecas uz: Viņi pilnībā atjaunot pateicoties elastības savi to sākotnējā stāvoklī. "Tēls", kas ir izveidots iekšpusē Tādējādi, ko viņiem Greater daudz bojājumu pret augiem savā tuvākajā apkārtnē, ir pilnīgi neredzams, latentā. Viņu Palielina bojājumus laika gaitā pieaugot Procesi, kas notiek ar viņiem, un stublāji Nepārtraukti vājināt līdz beidzot noliecies - tiek iesniegts `jābūt (bojāts, Novājināta). Tādējādi faktiski tikai tiešām gadīties, ka vizualizācija regulāri, bet arī jebkuru neregulāra modeli. Ar to vai drīz problēma tiks izstrādāti daudz sīkāk par citiem vietnes lappusēs, piemēram, Microsoft hronoloģija un apakšlapas.

 

Pievienošanas rudens 2011:

Sakarā ar konkrētām īpašībām miežu var būt dažkārt modelis redzams pirms iesniegšanas (bojāšana, vājinot), kas ir gadījums modelis ... (photo), Kurā kātiem nav guļ uz zemes vispār, tie joprojām stāv diezgan perpendikulāri. Modelis ir redzams, galvenokārt sakarā ar auss slīpumu un un augšējā lapiņu uz pavisam citā situācijā salīdzinājumā, uz apkārtējiem augiem. Tas ir faktiski līdzvērtīgs vai augu vīšanu prom forma, arī izmitināšanas (kaitīgi, vājināšanās) ir faktiski vienīgais no Certain vīšanu prom, zemes ir tikai tikko locīšana un ievērojami bojāts un tādējādi vājināja (Sautēti) augus. Tāpat var uzvesties arī pašu augstāko starpmezglu posmu lapiņu vien (photo) Varbūt pat citiem graudaugiem. Aprakstīta uzvedība ausīm ir tiešām tikai specialitāte miežu. Daudz detalizētāk būs atkal uz vietas hronoloģija un citi. Tas nav viens gadījums kultūraugu aprindās, kad mieži pierādīts līdzīgs uzvedību, bet tas ir diezgan izņēmums, Visā ilgu vēsturi augkopības aprindās apmēram 30 gadus, notika tikai dažas līdzīgus gadījumus. Miežu ia Spēj demonstrēt līdzīgu rīcību un, iespējams, ļoti bieži, jo īpaši laikā no maija līdz jūnijam. Varbūt Galvenokārt tieši pirms un pēc pilnas pozīcijā - vasaras miežiem aptuveni maija vidū. Novērš ka nekas šajā sakarā tiks veikti nākotnē un statistiski nozīmīgs vairākiem papildu novērojumiem, bet nav Nees lai veiktu viņiem tikai regulāri modeļiem. Arī iespējams, ka, miežu modeļi ir konstatēts vairumā gadījumu pārāk vēlu, tikai pēc iesniegšanas (bojāšana, vājinot), bet būtu iespējams atrast tos agrāk. Arī iespējams, ka no tikai noliektas ausīm vairumā gadījumu periods ir patiešām ļoti īss, un diezgan neiespējami reģistrēt to. Ievērojami ilgāku laiku aizņem tikai tajos gadījumos diezgan unikāla, jo iespējamais ieguldījums kādu citu, piemēram, uz ūdens virsmas spraiguma Effect , kas palīdz kāti palikt līdz ilgāku laiku.

 

Varbūt tas ir vairāk nekā 99% pārliecināts, ka modelī kāti minēts vēlāk liekties uz leju, lai zemes, tāpat kā jebkurā citā gadījumā, bet vēlāk fotogrāfijas par jebkuru kultūraugu aprindās Explorers lapā nekad parādījās. Kāpēc, atsaucoties uz: kad tie jau ir "visu izdarīt". Pat pēc vairāk 30 gadu pētījumu, viņi neapzinās, ka viņi seko sižets, kas bieži sāka jau pirms vairākiem mēnešiem, pirms tie ir nākuši, lai ņemtu fotogrāfijas, un turpinās vairākus mēnešus pēc tam, līdz ražas novākšanai un pēc tam, tur ir vienmēr kaut ko jaunu fotogrāfija, vienmēr kaut ko jaunu atklāt, novērojamiem ir notikušas izmaiņas gandrīz katru dienu. Pat viena fotogrāfija Nedēļas būtu pietiekami. Varbūt, atsaucoties uz: var atrast dažas apmeklētājs, kurš apmeklēja un fotografēja skaitli vēlāk.

 

Virpulis gredzens ļoti bieži rodas pēc tradicionālā sprādziena tieši virs zemes vai gaisā, absolūti vienmēr pēc kodolieročiem, un diezgan bieži, iespējams, būtu izveidotas vairākas sekundes pēc zibens izlādes, jo to, kas notika tur no mehāniskas viedokļa. Uzreiz Pēc zibens izlādes var pārvietoties virs tās trieciena punktu un samaisīt gredzens Vairāki metriem līdz desmitiem metru diametrā, kas satur lielu apmēra elektrisko maksas, un pēc noteiktiem brīžos var "izdrukāt pats" uz struktūru zem tā (ražas). Tur var pārvietoties līdz pat vairākiem gredzeniem tuvumā, koncentrisks un ekscentriskas, Viņu maksa var pievienot un atņemt. Salīdzinot dažus no saviem formas var ieteikt priekšstatu par dažiem no tiem, kas būtu izveidots ar diezgan sarežģītu kopumu virpuļplūsmas gredzeni, kas pārvietojas pa zemi dažādos virzienos, kuru daļas ir izstādīti noteiktu momentus struktūrā ražas. Tie var būt vērsta dažādos leņķos.

 

Tas ir vēl tikai ļoti izskatīšana teorētiķi. Par dažiem citām vietnēm Protams, ka būs par daudz rakstīts par to. Virpulis gredzens ir ļoti bieži novērots Daži Tūlīt pēc sprādzieniem. ((photo/) Vietā, kur zibens izlādes notiek, ir progress ļoti Līdzīgi procesi sprādziens. Patiešām, ļoti nedaudzi no novērotāju, kas ir spējīgi atstāt sausā vietā izmantojot pašu kājas (dzīvs). Daži sīkāka informācija būs šeit .

 

tikai angļu lasītājiem:

Tas bija duļķains februāris rīts, diena, un tāpat kā jebkurš cits, un absolūti nekas neliecināja, ka patiešām ļoti drīz tas tikai var būt Nākamie risinājums ir viens no lielākajiem cilvēces noslēpumiem 20.gadsimta, ka bez jebkāda mājienu risinājumu Turpināja divdesmit pirmā gadsimta. Programmas tika ieprogrammēts, dokumenti tika dokumentētas, ieraksti tika reģistrēti, filmas tika filmētas un fotogrāfijas bija fotografēja. Projekcijas pievienotos materiālus projekcijas ierīcēm, transmisijas ceļi aktivizēts, uztvērēji saņēma, pārraidot caurules nekarsē. Tas bija 12 no 2008.gada februārī ... Lai varētu turpināt ...

 

Beigas 1 daļa

 

 

          1.daļa         2.daļa        3.daļa        4.daļa        5.daļa

 

 

ja ir interese sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

pz