Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi brīdinājuma . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Ļoti stipra Uzmanību!
(Augu aplis un citi Pattern Regulāri apmeklētāji ir diezgan neapzināti Nonākot kontaktā ar lielām briesmām)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Mašīnas tulkotā teksta

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Mēs varam ļaut satelītus, planētas, suns, Visumu, nē veselas sistēmas Visumu, kas regulē likumi, bet mazākais kukainis, mēs vēlamies radīt uzreiz ar īpašu likumu.  Charles Darwin
Cilvēks, kas nav iztēli nav spārni.   M.Ali
Katrs cilvēks nomirst. Ne katrs cilvēks tiešām dzīvo.   W.Wallace

Galējās summas enerģētikas tiesību aktu, bīstamo ekstrēms

PagPh
augu aplis apmeklētāji negribot Nonākot kontaktā ar salīdzinoši lielu toksīnu, visticamāk CO (oglekļa monoksīds), arī daudzi citi ļoti bīstami Indes un halucinogēnu. Visi rīkojas kā jūrascūciņām.

Stingru brīdinājumu pirms grūtajos expectable sekām

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Jo īpaši attiecībā uz grūtniecēm, slikta pašsajūta, nederīgs, neveselo

Līdzīgi gadījumi vai cilvēki: nekad apmeklēt jebkuru augu aplis !

 

Īpaši cilvēkiem elektrokardiostimulatoru izmantojot:

nekad, nekad, nekad, nekad, nekad apmeklēt jebkuru augu aplis !

(Iespējams, ar defibrilatora ar mugursoma un bēru pavadoņi jūsu muguras)

 

 

Jo īpaši attiecībā uz jauniešiem: garš vai biežas apmeklējot

augu aplis parādības var izraisīt neauglību!

 

Jo īpaši attiecībā uz reproduktīvā vecuma sieviešu (starp ... un ...): standarta regularitāte jūsu cikla var tikt bojāti, pateicoties apmeklējot augu aplis  parādības!

 

Jo īpaši attiecībā uz citiem, unteachable un riskējot cilvēkiem: apmeklējot kultūraugu apļa var slikti sabojāt savu veselību un microelecronics (varbūt jūsu mikroelektronika Tas ir daudz svarīgāk, nekā jūs par savu veselību)

 

Šeit ir iespējams redzēt foto no kopējas atomelektrostacijas (2000MW, Temelina, Čehija)

 

platība ir vairāku kvadrātkilometru lielai, kā arī jebkuru citu atomelektrostacija, stiprāka vai vājāka, lielākā vai mazākā

 

Neskatoties uz interesēm: pie pilnas jaudas 2000MW (2x10 9 W) Vai tās ģeneratori un barošanas sprieguma vienu miljonu voltu elektriskā strāva 2000 ampēri, tēzes numurus, lūdzu, atcerieties labi

 

Jebkura iekšā kultūraugu apļa apmeklētājs, ir klāt vietā, kur dažkārt atpakaļ (varbūt vairākas stundas) strādāja daudz Millions līdzīgu elektrisko spēkstaciju. Tikai uz īsu laiku, vairāki miljonās otrā, bet darīja.

 

Pie izejas punkts tas strādāja par kvadrātmetru reģiona daudz smaller.These tad nepāra kvadrātmetru ( ! ), vēl mazāk tad kv centimetru, un ne cubature vairāk nekā nepāra kubikmetru, nedaudz vairāk vēlāk, bet ne daudz (maksimālais vairāki simti kv.m., visvairāk reizes mazāk). Tiešām.

 

Ja kāds vēl apjomīgāki dzīvnieks ir patiešām tur "tuvcīņas" un patiešām "tieši laikā" Vai izskatās dzīvnieku papildpasākumi fotogrāfijas.

 

Par atrašanās vietu var atrasties līdz Neprognozējams liels skaits ļoti bīstamu ķīmisku vielu, toksikoloģiskajās praksē pazīstams kā ļoti bīstama Poissons, glabāšana un transportēšana tika izveidots viens no stingrākajiem noteikumiem, saprata, kas jebkad cilvēces vēsturē. Šajā vietā ir pilnīgi bezmaksas, bez jebkādiem ierobežojumiem, iešana simtiem tūkstošiem cilvēku katru dienu, piemēram, uz promenādes, kā tie devās uz pludmali ārpus pilsētas. Viņu lēmums.

 

Neatkarīgi no visa, kas ļoti bīstams Poissons, daudzi no viņiem iekšā gāzveida stāvoklī, tad var atrasties pazemes liela apmēra statiskās elektrības (milj. džouli un vairāk), un vēl daudz vairāk uzkrāto siltumu. Abas tēzes vērtības var veicināt tālāku veidošanos brīvo radikāļu, ļoti ierosinātu atomu un molekulu, ozona un citu savienojumu ar ļoti samazināšana vai oksidēšanas potenciālu, kas veicina tālāk uz toksisko piemītošo izmeklēto vietās.

 

Tas ir ļoti lokāla problēma, atšķirībā piemēram, ķīmisko vai radioaktīvo piesārņojumu pilna rajons, un sausās vietās dzīvnieki ir acīmredzami nervozi Izvairīšanās (Novērots), atšķirībā no cilvēkiem. Augi un sausā vietā, protams, arī ir diezgan Izvairieties, ja tie būtu kājas, nevis Tādējādi, ss vismaz mēģināt mirt vai "varētu patērēt".

 

Jo īpaši metāla (čuguna) pazemes caurulēm, pa tām ievērojama daļa no elektrības, protams, veica kādu laiku palika dažas "atlikušo magnētismu" ( vairāk informācijas būs šeit). Tāpat, dažādas dzelzs detaļas un instrumenti, tostarp nodilumizturības dzelzs audzē mašīnas, kas to gadsimtiem ilgi Lauksaimnieki kopt savu laukus, un kas izriet no dzelzs - dzelzs oksīdu (rūsas - hidrāts nedaudz, bet tomēr pietiekami magnētisko materiālu). Bet tas ir viss, tikai niecīga apmēra salīdzinājumā ar dabīgo dzelzs saturs augsnē (3%). Visi tā savienojumi var būt izlādes laikā, pateicoties katodu un pirolīzes samazināšanu kādu laiku pārvērš atpakaļ uz metālisku dzelzi.

 

Vienīgais iemesls Aprakstīts, ka visas izmaiņas, ķīmijas un anomālijas izraisīja The zibensizlādes . Kaut ievērojama daļa no enerģijas (vairāk nekā 99%) izstarotā virs zemes, jo pat, ja vidējā izlādes enerģija bija apmēram miljards (10 9 ) džouli, vēl daudz atstāj pazemē. Attiecībā uz jaudīgāku noplūdi nodotajām enerģija ir tur pat 10 Vairāk nekā 12 džouli. Daži ļoti reti, ļoti spēcīgs zibens novadīšanas var izstarot enerģiju līdz 10 14 , 10 Varbūt pat 15 J.

 

Iespējams arī, ka viņš Šī vieta vēl klāt augsts saturs Atlikušie statisko elektrību. Iespējams izmērīt to. (picture)

 

Ikviens laikā mēģinājumu mērīšanas, justos kā mēģina izmērīt attālumu starp gallaxies, kas nopirka un suports ...

 

Tur ir arī liels siltuma daudzums uzkrātās undergroud (ne tik bīstams, bet?). Iespējams izmērīt to. Termiskā kamera, Siltuma, Thermal tēlainība, Thermal Imaging, nakts redzamības, infrasarkano staru kamera sistēmas.

 

Ir arī Atlikušais klāt magnētiskā lauka (kompasa anomālijas, ne tik bīstami, bet?) Sakarā ar iepriekšējo patiešām ļoti lielu elektromagnētisko impulsu.

Ka impulsu Sauc Lemp un magnētismu, kas tiek saukta LIRM, LIM - Zibens Inducētā (Remanent) magnētisms

 

Tikai viens iemesls, kas radīja visu theese pēc visu izpratni par faktiem, (ieskaitot augu aplis) sauc LIGHTNING

 

Zibens arī ražo nelielu rentgens ammount un gamma staru un nepārbaudītām ziņas beed, ka zibens plazmā (30 000km kārta) arī iespējams daži veida kodolsintēze (starp ūdeņradi - deitērija un protonu - viens protonu plus vienu neitronu)

 

Iespējams izlasīt šo grāmatu:

Zibens: Fizika un efekti , V.A. Rakov, M.A. Umana , Cambridge University Press, 2003 (2007), ISBN 0-521-58327-6

Daudzi no Ka "pēc visu izpratni par parādību" iespējams atrast šo grāmatu.

Piemēram zibens elektromagnētiskiem impulsiem (Lemp), negaisa statiskā elektrība.

 

Zibens Izraisītu (Remanent) magnētisms, LI (R) M arī iespējams atrast, izmantojot Google, piemēram, viņš www.archaeophysics.com   (un daudzi citi)

 

Ļoti interesants fakts, ka tur bija nav radusi fulgurite vai apaļas kultūraugu aprindās. Atsaucoties uz: kur ir neviens nekad meklē kaut ko, tur arī neviens nekad nevar atrast neko. Pierādāma jautājums ar to, ka jebkurā brīdī no augu aplis notikuma nekad nav veikta un pat minimālas rakšanas darbi, un fulgurites Protams konstatēts, ir daudz pazemē. Tajā pašā laikā ir vai būs par dažiem citiem lapās skaidri noteikts, ka dažās vietās, kur ražas aprindās atrasts, vai to tiešā tuvumā, būtu patiešām seklā pazemē (bet zem dziļā aršana) atrodas Varētu būt patiešām kaut kas interesants ( Arheoloģija ) un daži no tēzes vietās pat kaut uzskatāmi norāda patiešām ir. Inženierkomunikāciju tīkli - skat Crop līnijās , vai daži (varbūt metāla) Objekti Pazemes , kā minēts vienā punktā par to pašu lapu.

 

Vismaz kaut kas līdzīgs fulgurites Varbūt pēc visiem bija kādreiz atrasts kaut kur pieminēta, tiks novietoti objektu šeit vēlāk. (Sio 2 sfēras, kas parādās, lai eksponēt pazīmes darbības temperatūru vairākus tūkstošus grādu)

 

Iespējams, ka sākumpunkts ir potenciāls starpība (FD) vairāk nekā pieci volti Miljardiem (5x10 9 V) un maksimālā straumes lielāks nekā varbūt 500 Tūkstošiem ampēros (5x10 5 ).

 

Daļa enerģijas, ko pārvieto pa vienu standarta, vidējo zibens, ir no 10 9 līdz 10 10 J, un pilna - piekrauts kravas varētu pārcelties vairākus simtus kilometru, kas.

 

5 x 10 9 J ir apmēram 1400 kWh, un var apturēt apm. līdz 140 litriem dīzeļdegvielas, vai 1 tonna TNT. Vidējais zibens strāvas maksimums ir 000A 30.

 

Jo gadījumā ļoti augsts, patoloģiska izlādes, kas būtu kļuvis ļoti reti, tikai mazliet reizes gadā, nevis kravas automašīnu, bet kravas vilciens, un nevis vairāki simti kilometru, bet Vairākas reizes kārta pasaulē ...

 

Par Indes jau ir dažās citās vietās daudz aprakstošā informācija atrast un kopēt šeit. Drīzāk tas sāksies. Pārējie kārtot labāk.

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Kad aktieris nāk pie manis un vēlas, lai apspriestu viņa raksturu: - "Tas ir skripts." - "Bet kas ir mana motivācija?" - "Tava alga. " A.Hitchcock
Brīnumi nav, faktiski, pauze dabas likumus.       CSLewis
Cilvēks var ticēt neiespējami, bet cilvēks nekad nevar ticēt neiespējama.       Oskars Vailds
pz