Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - kultūratkarīgais aprindās-Benátecká Vrutice . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Benátecká Vrutice 2008
Zibens reģistrēta vizuāli, akustiski un elektroniski, 1800 m no trieciena punkta. Vietu apmeklēja pēc dažām stundām (<3)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Lapas mašīna-tulkots

Zinātnieks ir motivēts galvenokārt zinātkāri un patiesības vēlēšanās. I.Langmuir
Vīrieši ir tikai tik labi, kā to tehniskie attīstība ļauj viņiem būt. G.Orwell
Pesimists var redzēt, ka ir grūti katru iespēju, optimists redz iespēju katrā grūti.  W.Churchill

Kultūraugu aprindās , Crop attēlus, Benátecká Vrutice 2008

PagPh
Tūlītēja Controll no zibens hit punktu, 3 stundas pēc zibens.

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Ievads

Tas bija vētra ar ārkārtas spēcīga lietus. Vieta apmeklēja pēc divām vai trim stundām, lodged jābūt (bojāts, novājināta) Paredzamā platība ir 80% no visa lauka. Apkārtējie lauki nemainās, gandrīz bez saplacināts (bojāts, Novājināta) kultūraugu, pat tuvākie kaimiņi pāri laukam ceļu. Drīzāk, plānojot valsts nemainīgs kopš tur tika iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) platības, pirms viss nepārtraukti reģistrē un dokumentē. Apspriedās ar vietējo lauksaimnieku, kontrolējot stāvokli lauka Tūlīt pēc vētras, konstatēja, ka pirms vētras nav gulēja jomā un pat asmens. No lauka atpūtas ir par vairāk nekā 95% iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) volgende nākamo nedēļu.

 

Fotogrāfijas, kas uzņemtas ne vēlāk kā opcija divas stundas pēc zibens shot. Pateicoties informāciju no vietējiem agronoms, nebija iesniegšanu (bojāšana, pavājināšanās), ka viņš laukā pirms negaisa. Pārējie lauki, tikai piekļaujas šo vienu, gandrīz palika neizmantotajiem. Zibens skāra ne ļoti spēcīgs (6000 maksimumu, varbūt sauc par "nedaudz"), bet lietus bija patiešām smags un ļoti spēcīgs, vairāki desmiti milimeters laikā nokrišņu daudzums ir mazāks nekā stundu. Varbūt būtiski mainījies (pazemināta) elektrisko pretestību zemes virsmas, arī augi, un, pateicoties sauss, ka Vai kļuva Plašas izmaiņas minūtes, jo elektriskā strāva cauri visai lauka virsmu. Pateicoties tam faktiski ietekmēja elektrības ražošanas gandrīz uz visu virsmu.

 

In the course of approximately 30 minutes fell several tens mm of rainfall, flattened entire field of approximate area of 6 hectares, very irregular in shape. Photo accompanying this paragraph was taken at the same location four days later. Consultation with a local farmer, who was on the spot and controlled the effects of storms, revealed that before a storm on the rest on the earth or straw. As has stated during the harvest will have to combine the assist guys with pitchforks. Grain (barley) almost completely flattened, 80-90%, in areas that have not been flattened distributed very randomly. The surrounding fields untouched, or their status unchanged, before their status verified several times and checked regularly. Including nearest, distant only about the width of field paths, hails would be unable to hit so selectively in a single field, yet so irregular.

 

Zibens bija iespējams vērot un dzirdēt pērkons volgende, laikā negaisa uzturas jauka un apaļas gaisa līnija no lab vietas. (Hit punktu exatctly 1800m)

 

Atkal jāuzsver, Neskatoties uz ļoti spēcīgu nokrišņu ir citas jomas neskarta, bet lauks ir skārusi zibens iesniegts `jābūt (bojāti, novājināta) gandrīz pilnībā visā tā visā teritorijā (lēsta vairāk nekā 80%). Laukā ir salīdzinoši sarežģīts formu, un redzēt Pavada skices kartes, padarot to gandrīz neiespējamu un vietējās meteoroloģiskās parādības un tās vietējās rīcības, lai tas tikai ietekmē šo jomu, bez ievērojamiem iejaukšanās kaimiņu laukiem, atdala tikai lauka ceļa.

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Es esmu ļoti gudrs. Es esmu spēj darīt visu likt uz mani. Es esmu sākusi smaržas un vēlas savu viesnīcu ķēdes. Es esmu dzīves pierādījums blondīnes nav stulba.  Paris Hilton
Es mīlu Fools eksperimentus. Es vienmēr esmu padarot tos. C.Darwin
Atriebība ir salda un nav nobarošanai. Alfred Hitchcock
pz