Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-dažādi . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Dažādi darbi
Piezīmes, saites uz interesēm, Svarīgi informations no jebkur internetā un citur
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Mašīnas tulkotā teksta

Daudzi ir teikuši Alchemy, ka tas ir padarīt par zeltu un sudrabu. Lai man sausa nav mērķis, bet gan apsvērt tikai to tikums un spēks var gulēt zāles. Paracelsus
Anarhija ir tikai nedaudz zaigot cerību. Mick Jagger
Jūsu faktus, pēc tam jūs varat izkropļot to, kā jūs. M.Twain

Crop Circles , Crop figūras, Brief raksturojums

PagPh

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Ievads

Šeit tiks ievietots objektu dažādas informations iegūst galvenokārt no interneta, kur nav viņu pašu Pagaidām lapas, vai vēl nav novietoti objektu uz citām lapām, kuru darbības joma atbilst vairāk to priekšmets. Reservoir visu veidu informations

 

Starp citu, Savākts šeit būs dažas kļūdas , kuras tika untill tagad apņēmusies Explorers augkopības aprindām modeļiem. Iespējams nākotnē tā dažas īpašas lapas. Arī daži interesanti notikumi no pagātnes, kur pieder arī Objektīvie izlases apsvērumus.

 

Daži no mērķa novērošanas, ko izraisa apstākļi

(Vai izlases apstākļi, ka dažas izvēlētās funkcijas objectified)

 

Kukurūzas APĻI NEAR PM atkāpšanās (datums?) (photo)

 

David PAUL

DROŠĪBA rinda izcēlās pagājušajā naktī pēc milzīgi kukurūzas aprindās parādījās lauksaimniecības zemēs pie Ministru prezidenta Country Retreat. Aprindās ir tikai daži simti metru attālumā no Chequers, kur Jānis Lielākie pavada savu brīvdienās. "Ja viņi tika sagatavoti pēc hoaxers tas satriecoša Tie nav nozvejotas ar drošības spēku sargāja premjeru," sacīja Ļena Godsall-Bottriell, kas atrada aprindās vakar. "Ja viņi strādā ārvalstnieku, es joprojām nevaru saprast, kā neviens redzēja, kas notika," piebilda Mrs Godsall-Bottriell un savvaļas autors blakus Terrick grāmatām. Pēdējā nakts Thames Valley policija teica, ka viņi neko nezināja par aprindās par īpašumā pie Wendover. Bet neticami, un Dauningstrīta pārstāvis teica: "Mēs zinām par Chequers kukurūzas aprindās, bet tie nav drošības risku." "tie nav veikti ar cilvēkiem, tie ir dabas parādība, tas ir kaut kas uz to ar laika apstākļiem. "

 

diez pieslēguma attēlu kultūraugu aprindās kāds kādreiz izteica precīzāk, nekā padotajiem un dzimtcilvēki Jāņa Lielā un Viņas Majestāti. Jā, Ministru prezidents! Jā, šis ir tīri dabiski un normāla parādība, kas attiecas pat tīri un vienīgi no laika apstākļiem, ar vienu no tās ļoti ārkārtējas parādības. Tikai žēl, ka dzimtcilvēki un darbinieki jau neturpināja attīstībā sākotnējā, šķiet, ir ļoti auglīga ideja. (Bet vai viņi tiešām tas ir? Ir iespējams atrast noslēpums ziņojumos kaut arī arhivē, 007 .. viņi, iespējams, ir ļoti aizdomas, kas ir reāls autors, bet vēl neatklāj to nevienam, kā arī lauksaimnieki)

 

http://davidpratt.info/cropcirc1.htm

1995, piecu ziedlapu zvaigžņu parādījās

pie komponista Andrew Lloyd Webber valsts rezidences Kingsclere, neskatoties uz nekustamā īpašuma apkalpo 24 stundu drošības komanda. Ar plašu iemesli Rigged ar sensoriem un mikrofonus, pētniecības komanda meklē piktogrammas tika aizturēts Dažu minūšu laikā pēc to ierašanās. Bet neviens bija nozvejotas padarot modeli. Vēbers bija atvaļinājumā laikā un viņa drošības darbiniekiem zvanīja viņam pateikt, kas noticis. Pārliecināts, ka visi ražas aprindās bija viltojums, viņš pieprasīja, lai zināt, kā čūska got hoaxers. Kad viņš bija teicis, ka tas likās nav bijusi jebkādas hoaxers, viņš bija ļoti satraukti.

Fig 9,4 skaista raža veidošanos, kas jaukt Andrew Lloyd Webber - pat ja viņš nekad bothered, lai apskatīt to.

 

 

Reģistrē ziņu par atklāšanas kultūraugu aprindās iekšā aktīvas mīnētu lauki par Salisbury Plane

http://davidpratt.info/cropcirc1.htm

Gada vasarā 1991, Terence Meaden, un japāņu zinātnieki komanda bija lauku pārraudzībā elektroniskās iekārtas, ieskaitot radaru, magnetometri, ar nakts redzamības, kustības sensoriem video. Aizsegā miglas parādījās veidošanos mazo hanteles, bet neviens no skeneru nav reģistrēts par jebkuriem iebrucējiem.

 

Amatpersona armijas atrodas Salisbury Plain apmācības jomā kultūraugu aprindās reizi saskārās aktīvā mīnu lauku.

 

 

Pievieno kultūraugu aprindās lidostā - lauks ir iežogota, un ārvalstniekiem, ne pētniekiem nav pieejami to. Zibens izlādes kļūst par jebkuru iežogotā vietā (ja vien kāds varētu likt kukurūzas lauks, Faradeja būrī), un turklāt, iespējams, tiks likts uz koka līdz mūsdienām viņa paraksts. Tiks ievietots paredzējumiem (prognozes).

 

Turklāt tas ir pilnīgi iespējams, ka tur ir vairāk gadījumi, kad kultūraugu aprindās tika atrasti vietā necaurejams Tas bija pilnīgi apsargā militāro, policijas, privāto vai citu aizsargājošu servisu, bet fakts paliek nav publicēts konfidencialitātes apsvērumu dēļ.

 

Nejaušiem, papildu, iespējams atbalsts objektīvi pierādījumi par teoriju no zibens izlādes ietekmi stāsies atrašanās kultūraugu aprindās: trūkst (iznīcināti), un pēc tam nocirstiem kokiem, platība nepiemīt koku celmiem un visbeidzot uzart saskaņā

18 aprīlis 1998, Weyhill, Hampshire, 51,215244, -1,556524

 

Tiem parazitāras kaut ko par (automātiskā) indukcijas

----- Beigas sadaļā: Daži Mērķis novērojums ...

 

 

Libor Cermak Blogs (izmantot kādu tulkošanas dzinēju)

liborcermak.blog.idnes.cz ... in-labības lanech.html

rakstīja par to, ka nav seguma medijos attiecībā uz kultūratkarīgo aprindās

"Es gribētu, lai aizpildītu šo robu. Piemēram, jau Tas būtu tāpat kā pagājušajā gadā, un gadu pirms es vēlētos iesniegt objektīvus pārskatus no Eiropas un pasaules labības laukiem. Vai būtu objektīvi, jo tie negribu lasītājiem izvirzīt nevienu Iespējamie hipotēzes no to izcelsmes, vai tie ir ārzemnieki, aplis veidotājiem, vēja virpuļi, planēta Zeme, alkoholiskie graudu vai slepeniem militāriem projektiem, utt. "

 

liborcermak.blog.idnes.cz / ... dominuje-repka.html

Piezīme: L. Cermak blogā var atrast virkni iemaksu, kas ir relatīvi mērķis, kas nodarbojas ar aprakstu un novērtēšanu kultūraugu formas, jo īpaši Anglijā, bet arī mūsu valstī (Čehija) un citur pasaulē. Daudzās vietās ar rašanos agrosymbols autora personīgi apmeklēja, lai amati var kalpot kā vērtīga krātuve informations. Citi darbi ir veltīti slavenu skaitļos balto zirgu un cilvēku, citur Skaidro izcelsmi un nosaukumu izmantošanu, Ley Lines un ir arī nodarbojas turpināt apspriest aizvēsturiskā atrisinājumu ķelti un citiem megalītu un aizvēsturisks struktūru. Ļoti noderīgi, lai izprastu vēsturi vietām un kontekstiem aprakstīts, var ieteikt.

 

Vienīgais trūkums iepriekšminētā blogu var redzēt, ka lielākā daļa no atsauces uz cropcircleconnector.com (uz kādu agrāk nekā pagājušajā sezonā) vairs nedarbojas, jo tie tika pārvietoti uz apmaksātu būvlaukuma zonas. Bet no blogā informācija Tie ir infekcijas pietiekami bez viņiem. Atsauces uz cropcircleconnector 2011.gadam joprojām funkcionē. Rakstīts 2012 gada februārī.

 

liborcermak.blog.idnes.cz / ... dominuje-repka.html

", Kas dīvainā kārtā izliektas paraugus no piktogrammas vispār Cannings liecina, ka pastāv daži citi spēki darbojās nekā dēļiem un virknes hipotēzes apļa veidotājiem -. Tādējādi viltotāji nespēj šeit būtu Tas tikai veikt īpašu tehnoloģiju, kas ir vēl nezināms mums Tas.. Tādējādi ir tas, kurš netic otherworldly izcelsmes modeļus kultūraugu, tomēr kāds no atrast jebkuru zemes hipotēzi iespēja? "

(ÚúúúÚÚÚÚůůůůůŮŮŮŮŮ jā, tas ir, šeit ir ziņošana Vai tur ir viens, piezīme JL)

 

 

 

Neatkarīgie pārdomas par iepriekšējiem apsekojumiem kļūdas:

 

Kļūdas, kļūdas un defekti iepriekšējos apsvērumos

 

 

Nekļūdīgs kļūda: Varbūt nekad nav veikti mehāniskās testus Lieces izturības un lauzt pret no iekšpuses modeļus un ārpus tām kātiem ... (Nav iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) / neregulāri iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta))

Šie augi nav vispār iespaidā kāda nezināma un neizprotama spēkā. Kātiem smilga uz zemes, jo Novājināta Viņi bija. Kāti smilga uz zemes, jo Novājināta Viņi bija. Ir iespējams ļoti skaidri pārliecināt par to stiepes un lieces izturība testēšana iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) kātiem no modeļiem un Ka stāv ārā. Spēks, kas vajadzīgs, lai kātiņi novirzes no vertikālās pozīcijas un leņķa ir dažu kātiem iekšā modelī daudz zemāka temperatūra kā ārpuses. Pat Kāti uzreiz modelis ap robežas un līdz dažiem metriem pret pastāvīgo kultūrauga tiks demonstrēti līdz vairākiem kātiem vājināšanās pret Pilnīgi nav skārusi elektroenerģiju.

 

Milzīgs kļūda, ierindojoties starp nezināšanu un diletantisms , bija viegli pierādāms fakts, ka viņi nekad nav apmeklējis, un citādi nav ieinteresēti jomās, kurās raža tika iesniegti `jābūt (bojāts, novājināta) diezgan bieži, neregulāras, ne arī augu un kultūraugu kātiņu aprakstā , un to daļas (mezgli uc.), kas tur atrodas. Tas ir viens no sliktākajiem diletantisms un piemēriem par nezinātnisku darba jebkad izstādīti visā pasaulē. Līdzīgs uzdevums nav pieļaujama zvanīt pētījumus un pat mājienu, nemaz nerunājot zinātnes, kā iecelti dilettants vēlētos zvanu Viņu darbu paši. Privātpersonas, kas ir mēģinājuši vai tiks Mēģinājums organizēt jebkurā veidā un līdzīgos apsekojumos regulārās modeļus ar CRO, vajadzētu piederēt tikai viena etiķete: primitīvi. Tie ir viens no visvairāk primitīvas, dilettanti un bunglers visas pasaules visu laiku.

 

----- Vēl viens 18.697 ļoti redzams kļūdas , dažādas self-iecelti noslēpums sekotājiem sakrauti laikā savu izpēti mystery sekotāju apkaunojošs kaudze mēslu: Viņi uzskata, ka viņš tikai augi un relatīvi īss laiks (minūtes) darbojās noslēpumains enerģijas, kas būtu spējīgs to ir kaut ko ar elektromagnētisko starojumu (mikroviļņi?). Šāda enerģija rīkojās minūtes ne vairāk desmitiem minūtes, un Nākamo pāris minūtēm, ne vairāk desmitiem minūšu jānotiek ar iesniegšanu (locīšana zemes ir iespējams pilnīgi objektīvi veikt kādu enerģiju, ka tādējādi viņam ir kādi augi. Vairāki darbināts minūtes līdz desmitiem minūtes intensitāti radīt mehāniskas pavājināšanos audos, tādēļ pēc pāris vairāk desmitiem minūšu, tie tika iesniegti `jābūt (bojāts, novājināta) būtu daudz lielāks nekā vajadzīgo enerģiju kopējā nāves. noslēpums sekotāji arī apsvērt, ka viņš varētu ekspluatēt iekārtas kādu nezināmu spēku, varbūt mistisks -. Psiholoģiskā rakstura, piemēram, levitation, telekineze, arī kas radījis visas uz vietas Novērots elektromagnētisko, fizikālās un citas izmaiņas augsnē un augos arī jebkuru citu viņš šajā vietā Novērots grūti izskaidrojami parādības termodinamiskā un visas pārējās dabas likumus un fizikā, bet ir līdzīga ietekme, tāpēc pat pēc iedarbības uz jebkuru okultisma -. maģija - levitācijas spēki uz augiem uz izvēlēto iezīmēm neizbēgama vajadzīga, būtu jābūt pilnīgi miris Viss. Proti notikumi uz Zemes būtu jāattiecina uz vietējo fizikas likumiem, arī darbojoties visiem raganas, burvji, noslēpumainas un neizskaidrojamas parādības, kā arī Tēvs Frost un Baba Yaga, Nastenka.

 

----- Meaden un Lewengood Kaut bijis diezgan tuvu atšifrējums parādība, bet viņu pašu Nepareiza argumentācija nokļuva ļoti grūti vai pilnīgi nepārbaudāmiem pārbaudāmiem apsvērumiem. Viņi ieguva Tātad, piemēram, gaismas gadu attālumā no iespējamajiem risinājumiem vai vairāk jūdžu. Viņu pārdomas Konsekventi savienot elektromagnētisma. Gandrīz vienīgais, bet lielākā pagaidu arī dabas elektromagnētisko parādību ar zibensizlādes. Viņi ļoti ātri sāka domāt par noslēpumiem, pirmā mikroviļņu (L), otro (M) smagu gaisa virpuļu, elektrificēti ar berzi. Kopā, vienoti, uzskatot, "kaut nesaprotami elektromagnētiskā" fenomens un savienot dažādās vietās parādība. Kas savieno šo parādību var būt ļoti intensīva, ļoti saprotams elektromagnētisko parādību - zibens izlādes, bet līdz šim nesaņēma apspriešanā. Tas varētu būt izskaidrojams ar virkni objektīvi noteikt un atpazīstami kā arī izmērāmus anomālijas vietā, kur notiek ražas aprindās. Nav daudz, bet gandrīz bez izņēmuma visiem. Ieskaitot visus ļoti subjektīvi un ļoti grūti pārbaudāma jūtas apmeklētāju vietām, kur modeļiem notikusi.

 

 

----- http://www.cez-okno.net/.../kruhy-v-obili-a-barbara-lamb

(Atpakaļ tulkojums no angļu valodas)

BL: Ka es domāju ražas aprindās ir noteikti daži dīvaini produkts izlūkošanas, kaut kas ir citur. Anyway, ko mēs zinām, ir, ja ir ražas aprindās rada citplanētieši fiziskajā formā vai citas radības nāk no sausas ka dažādi izmēri mūsu realitāti. Bet, protams, mēs zinām, ka tēzi mākslinieku, autoru, ir ļoti inteliģents, radošs un ir liels zināšanas par ģeometrijas, proporciju un matemātikā un spēj radīt modeļus tik skaisti un precīzi detalizēti. Kaut neviens nekad nav redzējis jebkuru radību no citas planētas, lai izveidotu kultūraugu aprindās, taču viss liecina, ka nāk no citurienes. Mēs arī zinām, ka ir modeļi, kas "mākslīgi", ka cilvēki ir radīti, bet lielākā daļa no mums ir atzinusi, ka darbs no "īsta".

 

 

----- "Catch savu ražas aprindās hoaxer"

http://www.ufo.cz/obili/0210b.htm   (izmantot kādu tulkot dzinēju)

Varētu kaut kā tā īsti neviens nekad bija izmēģināt, jo ja viņš laikā līdzīgā izgatavots attempt've un "noķert" patieso autors kultūraugu aprindās, vai tikties ar viņu (kratīt viņa roku), jau nekad atgriezties no laukā, un ja viņš kādreiz, ko viņam prom no lauka, kā viņi saka "kājām" (bet tikai tad, ja viņa būtu punktus izvieto kā vienotu, integrētu parauga). Jo tas, kas notiek laikā zibens spērieniem (attiecībā uz tā saukto "Atgriešanās Stroke"), ja viņa ķermenis bija patiešām ietekmēja Šis un ne tikai daži no fenomeniem vai Reizē pirms tā. Pastiprināts līderis, pozitīva karekļu - Tiem nav obligāti viss pārvērstiesReturn Stroke, Ka laikā pārbaude notiek tikai vienu vai dažas - par 3 vidēji 5, dažas no tām var būt vairāki paralēli ieročus, bet pozitīvās karekļi, savrups var rasties līdz pat vairākiem desmitiem nepabeigtu pastiprināts līderus, kā arī daudzas desmitiem līdz simtiem . Attiecībā uz tiešo darbību RS ir par jebkuru tēmu ļoti nopietni traucēts, integritāti un nav izslēgts, ka kāds objekts, kas varētu būt līdz Ritošā iejaukšanās raksturot kā dzīvs organisms bija ļoti vienmērīgi sadalīta pa platība vairāki hektāri pēc sairšana vērā iepriekšējās daļās, kas nepārsniedz lielumu no vairākiem centimetriem. Tajā pašā laikā vai īsi pirms Aprakstīts sadalās (tūkstošdaļas no otrās frakcijas), būtu ļoti būtiska daļa no sākotnējā dzīvā organismā (desmitiem procentu svara) pārvērš gāzi. PILNVAROTIEM RS Pavada parādības, un volgende iepriekšējā, pastiprināts vadītājs, pozitīva Streamer, Nepārtraukta Tekošā - nepārnēsā vairāk nekā 1% no kopējā izlāde, bet kāds no viņiem varētu nogalināt govis.

 

Lielākā daļa dzīvo būtņu, tostarp cilvēki, nogalināti zibens, iespējams, netiek nogalināti ar iejaukšanās RS, jo tie ir tajā brīdī tās ietekmes sen miris, vai vismaz apdullināts cauri notikumiem, kas pirms tam.

 

Lai gan tas šķiet maz ticams, daži pasargātu dzīvniekus no nāves ar zibensizlādes tās pašas, jo sitieniem dažus parādība tēma ar iepriekšējā RS sa tie atrodas uz zemes. Daži būs nogalināt vienalga, vēl var arī krist no augstuma. Daži var nogalināt pat pēc, sakarā ar to, ka RS hits pārāk tuvu tām. Bet tomēr kāds dzīvnieks guļ uz zemes nav tieši ietekmēt RS jau tikai tā vienkāršā iemesla dēļ, lai ietekmi, kas izmanto daudz labāk diriģents. Straumes vairāki simti tūkstoši ampēros tiešām ir nepieciešams "labākus zibens stieņi." Jebkurš, pat ļoti dimensiju dzīvnieks, un precīzi tieši ietekmējis RS, nekavējoties eksplodē. Tāpat kā daži septiņas tonnu koku, kas bija skārusi "daudz un tieši iekšā". (photo) Visi koki, kas ir saistīts ar zibensizlādes "tikai" sašķelti, deformēties vai bojāta, faktiski RS tikai tikai "laizīja" veica tieši blakus viņiem.

 

----- Viena no lielākajām kļūdām, kultūraugu aprindās Explorers ir lūgt palīdzību ar "pētījumu" par kultūraugu aprindās UFOlogs, astrologu, noslēpums sekotāji actaX-logists, burvji, psychotronics, ekstra indivīdi, Esoterics, occultists, burvji, raganām un dažādas citas Līdzīgi sciolist. Līdzīgi salašņas uz vietas automātiski sāk kāpt, piemēram, prusaku vai lapsenes par alu.

 

Kāpēc ne lūgt uz vietas apsekojumu lobistu klasiskās zinātnes un fundamentālie pētījumi, botāniķi, Zemnieku, fiziķi, ķīmiķi (toxicologists!! Pirmkārt), bioķīmiķi, biologi, ģeologi, meteoroloģijas speleologists ūdens vadītāji hidroģeoloģija arheologi, fotogrāfi specializējušās jo ikkadra foto? Vienkārši, jo tie ļautu tām "neizskaidrojamā" fenomens izskaidrot vienreiz un uz visiem, kuru viņi ir vislielākā bailes un zaudēja būtu kādu no saviem ienākumiem.

 

----- Jebkurš prasījums "200, 300, 500% relatīvo pagarinājumu mezgliem nav iespējams dabas apstākļi" nasty meli. pētnieki neveiksmīgi, jo ražas aprindās paši netīši atklāj, ka, ja tā nav kultūraugu aprindās parādība dzīvē Nav lauka apmeklēja. Protams, tas arī nekad apmeklēja nekur bez lauka normāli, neregulāras polehlým ar lāpstiņu smilga uz zemes graudiem. Tur būtu absolūti identiski mezglus izmaiņas, tostarp tiem, kas ir lepni sauc par "expulsed mezgli" vai "izraidīšana tukšumi". Lai pārbaudītu, ka tās ir pilnīgi normāli un dabiski jebkādām izmaiņām iesniegti , guļot uz zemes graudiem. Visi Viņu darbs patiesībā bija iepriekš veica tādā veidā, kas fotografēja un paņēma paraugus no mezglu no ar modeļiem iesniegts `jābūt (bojāts, Novājināta) kultūru, un paraugi no blakus vietām, kur raža nav iesniegti `jābūt (bojāts, Novājināta). Bet ko Agrāk Vai viņi nekad veikti vairākus gadu desmitus, saku vēlreiz nekad, ir atkal stress nekad, viņi negāja kaut kur tālu prom no regulāras formas apsekoto viņiem, jo vietās, kur ir daži RDF (Nejauši downed veidošana , labāk teikt neregulāras iesniegts `jābūt ražas), un paņēma paraugus tur kā labi.

 

Bet, ja pēc visiem pret visiem cerības, dažreiz viesojoties jebkurā vietā, piemēram, tas tiek darīts, līdzīgi bojātas kultūru tur, iespējams pārsteigts plašu atvērtu muti. Bet viņi nebija nekas cits, bet ka visi līdzīgi gadījumi deklarētas kā izņēmums, kas pierāda noteikums. Norādīja tikai to, ka tās ir enerģijas, kas nekur pasaulē nav nekas cits nekā lietojot regulāri modeļiem, kādu nesaprotamu iemeslu dēļ drīzāk "postu noritētu neregulāri un uzbrauca apkārtnē."

 

Šajā brīdī, tas būtu záhadologům teicis vienreiz un uz visiem: viņiem visiem tik daudz vaunted "pārdabiski", "svešs" enerģijas tiek piedāvāta tiesības uz tām 2012 (kaut kas ierosināts seno Mayans?) Kaut kur starp 0,5-1.500.000 kvadrātkilometri bojāto , novājināta un iesniegts , guļot uz zemes graudu pasaulē. Tas ir par miljons reižu lielāku skaitu un lielumu gadījumu nekā tie regulāri modeļiem. Tas parādīs tieši to pašu bojājumu pazīmes, kas regulāri modeļiem. Apmeklējot šādas vietas ir visai zem savas cieņas, un viņi dara kaut ko, piemēram, tas, protams, nebūs samazināsies. Nekad prātā, bet viņš bija kāds to dara, lai tās saglabātu savējo no viņu dubļains šņukuri záhadologické vienreiz un uz visiem apstājās uz augšu un kūtsmēslus raka to.

 

Būtu konstatēts, ka mezgli un augiem uz sausās vietās parādīt absolūti maina pašas, arī tiem, kas būtu tik daudz adored "expulsed dobumos", "eksplodēja mezglus", kurā visi Konsekventi piešķir, ja nav ārpuszemes izcelsmi, vismaz cēloni veida "garīgs - pretersenzual - extrasenzual - Zodiaka" jomā garīguma, paranormality, astroloģiju vai citu līdzīgu utains junk zinātni. Būtu konstatēts, ka pilnīgi visi no tiem attēlots izmaiņas pieaugums - padziļināts un liektas mezgliem, ieskaitot jebkādu izmaiņu radīto aizdomām gāzes spiedienu (domājams Saskaņā ar tiem), bet patiesībā tie ir diezgan dabas izaugsmes radītajām izmaiņām savstarpēji spiediens pieaug audu . Par dažiem joprojām zaļo augu daļām, var izraisīt spiedienu citu, jau ir miris un žāvētu, vai vienkārši mirst un žāvēšanas (Tie ir diezgan dabas Sekas no izaugsmes un nobriešanā viengadīgo augu Procesi). Aizkavēta nogatavināšana iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) augi Rodas pilnīgi bez izņēmuma uz visiem ar neregulāri vietām iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) graudu, un tad, iespējams, varētu sasniegt viedokli: ko tad, ja tas būtu iespējams, ka viss, arī Regulāri iesniegts `jābūt ( bojātas, novājināta) kultūraugu modeļus, arī pilnīgi neregulāras iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) kultūraugu jebkur citur jomā, ir tieši tāda pati iemesls? Viņam taisnība, priekšsēdētājs! Atlikts nobriešanu polehlých (ar lāpstiņas smilga uz zemes) augi notiek pilnīgi bez izņēmuma visās ar neregulāru vietās polehlým (kāti smilga uz zemes) graudu.

 

Gandrīz bez izņēmuma, visi pētnieki ražas aprindās faktiski tikai parasitize par to, ka Starp graudu jomā un uzskaitē vai maizes šķēli ir ļoti garš ceļš, un lielākā daļa plašai sabiedrībai nekad redzēja kultūraugu laukus atšķirīgi no paša temperatūras logs ar vilcienu vai automašīnu. Savā rakstā iespējams, ka šovs no ierakstiem gandrīz iesniegtajos skaidri, ka šāds sabiedrību par zināšanu trūkumu parasitize ražas aprindās ticīgo galvenokārt saistīts ar to pašu nezināšanas, jo no sabiedrības draņķīgi Tos atdala tikai pāris vairāk apmeklējumu uz laukiem, kur daži regulāri modeļus notika ražas. Skatīt arī vietām, kur kultūra tiek iesniegti `jābūt (bojāts, novājināta) tikai pavisam neregulāri, tas būtu viņu dziļi zem līmeņa, un tas ir pilnīgi nevajadzīgs, galu galā, jo Radās Viņi bija pilnīgi citā veidā, un nekas līdzīgs tam nevar atrodas tur. Nepareizi! Visās ar neregulāri vietām iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) graudu būtu atraduši daudzas zīmes tiem, kas būtu absolūti bez izņēmuma ir attiecināmas uz "nezināmu noslēpumaino iedarbību enerģisks parādību", kas varētu mest uz augšu no tā. Jebkuras mīklains parādības un par nezināmu spēku ietekme gan ātri aizmirst. Viss pieder esošajiem loģiski darbību un izmērāmus spēkiem, bet tajā pat augstas enerģijas ir pareiza. Piezīme: Izņēmums ir, piemēram, pētnieki kultūraugu aprindās no Itālijas, kurš, iespējams, pirmo reizi pamanīju, kas regulāri un neregulāri lodged jābūt (bojāts, novājināta) graudaugu ir daudz kas kopīgs, un daudzās vietās šajā vietnē ir Pateicības Atkārtoti Tas viņiem (photo).

 

Kaut gan gandrīz visi apžilbināts pētniekus un cienītājiem mistērijas līdz šim Pētījuma laikā kultūraugu aprindās darbojās kā neticami stulba muļķiem un BlockHeads, neviens tos vai aplis veidotājiem pieprasa doties uz lauka un mēra kaut ko tur pie tieši laikā, kad tikai tur ir tiešām radīja īstu, patiesu modelis kultūrai. Precīzāk, brīdī, kad tas ir vērā struktūrā Reģistrējamo kātiņiem. Jebkura aplis-maker vai sekotājs noslēpums Kas tieši skartu ar lielāko enerģisku daļa no izplūdes zibens,Return Stroke, Ne tikai viņš, ka tūlīt uzreiz nogalināja, bet tajā pašā laikā arī tieši brīdī ietekmi uz pieres Return Stroke impulss eksplodēja. (pic)

 

----- Novērotāji (galvenokārt self-deklarēta "eksperti", ka jautājums par kultūraugu aprindās) ir pilnīgi satriekts par to, ka varētu pati daba radītu kaut ko tik neticami sarežģīta un simetriski. Novērotāji ievērojami zemu Māte Daba, kas katru šūnu jebkuru organisma ir miljons miljons reižu sarežģītāka nekā variantu pat vissarežģītākais modelis ražas, bet tas ir ļoti simetrisks struktūra, jo addition veicot daudzas funkcijas.

 

Kāds jautājums, ka daba var radīt skaistas kristāli un to komplektu, dažādu kristālu citām? Tūkstošiem dažādu citu pilnīgi dabiski radīto fraktāļu vienībām, Delta upēm, kas plūst uz jūru, koku zarus, asinsvadu sistēmas augiem un dzīvniekiem, struktūra zibensizlādes, sakņu sistēmas augiem, planētām, galaktiku, molekulas, makromolekulu, un Miljoniem un miljardiem citu piemēru šeit nav sarakstā? Daba bez jebkādām problēmām visas izveidotās struktūrās nekā aprakstītā Miljoniem un miljardiem gadu. Mēs esam visu cilvēci, un arī turpmāk būs sauss muļķi, ka mēs pastāvīgi mēģināt šo spēju precīzi un precīzi šajā vienā konkrētajā gadījumā noņemt? Visas pārējās spējas mēs atzīstam dabas, miljoniem un miljardiem citu lietu veidošana regulāru un fraktāļu struktūras, tostarp mūsu pašu punktiem. Pat viss cilvēka ķermenis ir ļoti regulārs struktūru, izmantojot tūkstošiem pilnīgi dabas spēju veidot dabas fraktāļu struktūras. Viss, kas namend spējas mēs laipni ļauj dabai, arī Miljardiem daudz vairāk citiem, un tikai šajā vienā gadījumā mēs cenšamies piedēvēt visu jautājumu citplanētieši, nezināmu enerģiju un sazvērestības teorijām?

 

Viens no lielākajiem Blunders par pašpasludinātās "pētniekiem" kultūraugu aprindās ar to, ka izveidošanas fraktāļu datums Uzskatīta 20.gs. sākumā, kad tika atklāti ar Viņu Discoverer, vai pat līdz 70 gadiem, kad pirmo reizi datoru simulēta. Faktiski pastāv visur kopš pirmā brīža Lielā sprādziena, un pat ļoti iespējams kādu laiku pirms, TROM fiziska vai filozofiskā viedokļa.

 

Dārgie (aizsargi) fani mistērijas ļauj vislielākās iespējas kādu noslēpumainu enerģijas, ja ne tik noslēpumainas sev vēlamos mikroviļņi. Bet vispirms, tiltu tāpat kādu noslēpumainu, bet neatklāti enerģijas veids. Ja tas bija tikai pēc visu (viņi pat viņiem) bija daži "bieži", nav pilnīgi noslēpumains enerģijas veids, viņuprāt, arī vajadzētu būt dažas īpašas, noslēpumainas un pārdabisks īpašības. Tikai pateicoties tēzes sekām, kopīgu enerģijas veidiem rezultāti tiks formēti sausās un nesaprotama īpašu un regulāru formu. Pat ja tas bija tikai pavisam parasts elektriskā izlāde, viņuprāt to Vai tā ir jābūt vismaz "Nezināma vai iepriekš nedeklarētos veida elektriskās izlādes." Vai kāds var iedomāties kaut ko līdzīgu "nezināms tipa elektriskās izlādes"? Varbūt tikai fanātiski piekritējus noslēpumainību un noslēpumus. Visi iespējamie esošās elektroierīces izplūde ir fiziķi un dabas un fizikas likumiem perfekti aprakstīts un raksturot. Gadījumos, kad cilvēce ir kaut ar viņiem, viņi ir patiešām ļoti uzticams izmanto (iekšdedzes dzinēji, litotripsijas). Gadījumos, kad tie ir pilnīgi nelietojams cilvēci, un sausās zibens novadīšanas, vismaz tie ir aprakstīti un ļoti labi raksturo. Atsaucoties uz: kļūt par jau ierasto normu, Aprakstīti visi tehnoloģiju jomās, zinātni un pētniecību pieder nesaraujami pilnīgi uz vienu filiāli bāzes vai lietišķo pētījumu. Tie ir visi pasākumi, kuriem cienītāji un mīlētāji ar noslēpumiem bailes to kā velns. Tie Proti no tiem lielākā daļa viss kā virzās tikai to pilnīgi murgi gredzeni un sarežģīts pēc visu atzīšanu kļūdas un tīmekļiem. Tie visi ir samontētas darbības citplanētieši, psihiskās enerģijas, psihiskām mediju, slepenu pētniecības un desmitiem līdzīgu prasījumu sciolist vai sazvērestības teorijas principiem, un tos arfa par atkal un atkal, piemēram, viņš ratiņš.

 

Tas būs milzīgs vilšanās viņiem, ka neizprotams fenomens Tādējādi tas viņiem, sausumu un kultūraugu aprindās, tas var izraisīt kaut ko tik pretīgi kopēja ar zibensizlādes. Vienkārši pietiekami pārbaudīt dažas profesionālas publikācijas (Umana, Rakov, www.ufl.edu ), lai varētu pārliecināt ikvienam, kas "parastā" zibens izlādes ir jautājums tiešām neparasts. Milzīgs enerģijas, ļoti regulāras un notiekošo kontrolē ļoti precīziem noteikumiem un fizikas likumiem. Varējām Iespējams laika gaitā, lai izskaidrotu to pat uz sevi, Ka fiziska parādība, kas varētu pārvietoties elektriskā lokomotīve attālumā no daudziem tūkstošiem kilometru ar vilcienu, tur tiešām nav liela problēma, lai mainītu virzienu izaugsmes kultūraugu (galvenokārt pateicoties līdz bojājumu), vai "knock un pin zemē." Šis noslēpums mīļotājiem ilgs daudzus gadus pirms viņi varēs pieņemt līdzīgi primitīvas paskaidrojumu, ka kāds tādējādi aizskarošā veidā 'samina kājām viņu dubļu pīrāgus. " Izmantojot nesen zibensizlādes ir pilnīgi iespējams izskaidrot bez izņēmuma, visi "anomālijas" novēroja jomās kultūraugu aprindās notikuma. Izlases veidā žāvēti augsni zem modelis, izmaiņas kompasa novirzēm, neveiksmes elektronisko ierīču. Ja zibens izlādes strāvas un sprieguma bija Kopā Pastāvīgi, spēs nodrošināt Power darbināšanai par vairākiem miljardiem tokamaku, vai miljonu CERN paātrinātāji laikā.

 

Mazs labojumus: Vēlreiz, un noteikti ne pēdējā: ufologists, mystery cienītāji un sazvērnieki Viņu uzticīgie draugi un citi kaitēkļi, kas jautājumā par kultūraugu aprindās vienmēr tikai tikai parazītu, ir nepieciešams pie jautājuma par kultūraugu aprindās bez žēlastības , kā ātri un vairums apņēmīgi atņemt, aizliegt, kaut kur, lai bloķētu un mest prom atslēgu. Tādējādi būs vēl uzturēties viņiem pietiekami daudz par to, ka to dubļu pīrāgus, vēl nav iemītām takām uz leju. (Uz cik ilgu laiku?)

 

Viens no lielākajiem kļūdas, kas tika untill tagad praktizē visu ražas apļi Explorers absolūti bez izņēmuma, ir fakts, ka ražas aprindās viņš izturējis vienu apmeklējumu vai lidmašīnu lidojumu, ņēma fotogrāfijas, un jautājums tika pabeigta ar viņiem par to. Viņu pamata un vissvarīgākā biznesa bet būtu regulāri apmeklēt katru būvēt sausā vietā tilta dažas dienas intervālu, līdz ražai, arī nedaudz pēc. Viņi dokuments patiesībā pilnīgi normāla dabas parādība, kas notiek laika gaitā (skat. hronoloģiju) arī un attīstās laika gaitā. Ilgi pirms locīšana, un ka tikai pēc ražas novākšanas, pat pēc ražas novākšanas. Sākotnēji iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) tikai daži procenti no virsmas lauka tiek reizināta bieži. Ļoti viegli Vai viņš ir konstatēts, ka skartajos reģionos iesniegšanu (bojāšana, vājinot) pakāpeniski arvien vairāk un vairāk kultūraugu, un tiem, kas būtu jāpārbauda, ​​"pilnīgi nesaprotams līdz pārdabisks" fenomens ir daudz kopīga ar diezgan bieži iesniegts `jābūt (bojāts, Novājināta) ražas. Ka no pilnīgi regulāras un neregulāras iniciators iesniegšanu (bojāšana, kritumu) un vienu viens ir. Būtu labākais, konsultēt šādu kultūraugu aprindās Explorers vizīti un līdzīgi dokumentu intervālā dienu vairākās jomās ar diezgan bieži, neregulāras iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) graudaugu. Būtu konstatēts, ka situācija attīstās ļoti līdzīgi kā pie un regulāro formas jomās. Izpētīt laukus ar neregulāri iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) graudaugu būtu viņu, iespējams, kaut zem līmeņa. Tas būtu labāk diezgan turpina atstāt viņiem savu nežēlīgo sapņu sapņo par citplanētieši un viņu lidaparāti, noslēpumains enerģijām Sēnīšu slimības un kukaiņi, kas var nogalināt tik ātri spēj Tas nav pat atbrīvot izriet (skat.).

 

----- Fakts, ka tas ir iespējams, ka, piemēram, mikroviļņu starojums sasniegt līdzīgus ietekmes audos augu (nekad pārbaudīts atkārtojamiem, un ļoti slikti dokumentētas), ir iespējams salīdzināt veidu spriešanas seuraavilla: Mans suns ir četras kājas. Kaķis ir četras kājas. Mans suns ir kaķis (Jā, Ministru prezidents). Apgalvojums, Ka Mikroviļņu darbība bojā augu audiem, protams, būtu iespējams ticēt, bet apgalvo, ka mikroviļņi darbība radīs pagarināšana mezglu (piemēram, miežiem) ir iespējams bez pārbaude eksperiments aprakstīt par viltotu. Arguments ir līdzīga nozīme, kā kāds pēc atrast atlikumus vārītu gaļu no perioda pirms 6000 gadiem apgalvoja, ka aborigēni bija gāzes plītis, elektriskās un mikroviļņu krāsnis. Šodien, protams, diezgan neiespējami apstrādāt gaļu citā veidā ...

 

--- Beigas sadaļā kļūdas (iespējams, tiks vēlāk pārcēlās uz citu lapu) -----

 

 

 

Murgi. Svarīgi Vēl viena grupa no teorijām,

 Ka vairs nevar raksturot tikai kā kļūdas, ir neapstrīdamas murgiem un mērķtiecīga mistifikācija, melu un dezinformācijas, kas robežojas ar sazvērestības teorijām, izmantojot briesmīgi nezināšanu gulēja auditoriju. Tiem, protams, šīs vietas ir tendence izvairīties, cik vien iespējams, bet dažreiz tas nav gluži iespējams. Lasītāji var veikt vismaz aptuvenu priekšstatu par to, cik daudz noslēpumu nodarbojas mēsli Reizēm nopietnas pētniekam ir rakņāšanās caur.

 

Hesemann, M. : Kosmiskā Savienojums: Worldwide Crop Veidojumi un ET kontakti

No kultūrauga ietekmēja augstas frekvences elektromagnētiskos viļņus apakšējā daļā gigahercu joslā. Šie ziņots satraukti elektronu no augsnes un augu atomiem un augstāku enerģijas līmeni. Līdzsvarošana enerģijas līmeni pieaugs precīzi, ka šie anomālijas izpaužas agrosymbols. (Nav precīzs citāts, atkal tulkots no angļu valodas)

(Jebkurš pierādījums? Piezīme JL)

 

Dažādas murgi būvētas ap augu aplis ģeometrija - pat Lieki norādīt piemērus, vienkārši ievadiet terminu uz meklēšanas dzinēju. Tieši tāda pati grafikus un rezultātus var iegūt, ja tas tiks veikts līdzīgas pētniecības jebkuru molekulu, atoms, kristāla. Struktūru lapu koku (venation), un citiem, un vairāk.

 

Kaut murgi ir ne tikai daži ir atklāta meli:

no interneta lapām UFO klub Zablesk

... paraugi tika nosūtīti, lai uzzinātu, vai augi bija reibumā mikroviļņu starojumu.

... Apstiprināja, ka tā jā.

Viņi tika nosūtīti kur, kad, kas?

Kurš pārbaudījusi, kā, izmantojot to, kas pamatotu apgalvojumu, un līdzīgs?

Izmantota pētījuma metodoloģija?

Kā bija noteikts no starojuma frekvences?

ko idiots ir iespēja parakstīt ar kaut ko līdzīgu, ka? (Ja sauss un līdzīgu paziņojumu nemaz nepastāv)

ko idiots ir spējīgs sausa Analoģiskā, visos pilnīgi nepierādītu apgalvojumi publicēt visur?

 

--- Beigas murgiem, kas, visticamāk, tiks pārvietota citur --------------

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

Kviešu lauks - un par zibens magnētiskā lauka līnijām ieraksts

Šokējoši, perplexing, pārsteidzoši, ir grūti noticēt, bet arī acu atvēršana līdzība

Kviešu lauks - ieraksts magnētiskā lauka līnijām, ko rada zibens izlādes

Gandrīz viens miljons ampēri (pazīstami skolas eksperimenti - maksimāli 20 līdz 30 ampēri)

 

  

Tieši brīdī zibens izlādes plūsma caur kukurūzas stublāji izraisīta un Veikta (jonizētu gaisu, koronārās izlādes) elektrisko strāvu. Pateicoties tam stiebriem un citām augu daļām, var izstādīt elektromagnētiskos īpašības.

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Dizaineris zina, viņš ir ne pilnību panākts, ja nekas pa kreisi, lai pievienotu, bet, kad nekas pa kreisi, lai atņemt. A.de Saint-Exupery
Jūs nekad nevar atmest. Uzvarētāji nekad atmest, un Quitters nekad uzvarēt. Ted Turner
Visos dabas lietām tur ir kaut kas brīnišķīgs. Aristotle
pz