Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-prognozi . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Prognozēšanas kultūraugu aprindās
Kad un kur ražas aprindās izskats ir gandrīz neiespējami. Noteikt, kur tie neparādīsies ir iespējams.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Lapas mašīntulkošanas

Zinātnieks ir mīļākais patiesības par ļoti mīlestību patiesību pati, kur tas var novest.  Luther Burbank
Prognoze ir ļoti grūti, īpaši, ja tas ir par nākotni.          N. Bohr
Zinātne ir vienmēr nepareizi, tas nekad atrisina problēmu, neradot viedokli.           G. B. Shaw

Kultūraugu aprindās , Crop attēlus, iespēja prognozēšanas

PagPh
Šī lapa būs aprakstīt kādu no Terapiju (ne) gadījuma (IR) regulāri formas nākotnē iespējām. Šeit tiks izrunāta prognozes Papildu parādību, kurai vajadzētu būt nākotnē, kad vien iespējams, saistībā ar atklāšanas modeļus augkopības apļi kultūrai tā veica vai atspēkot.

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Šajā lapā neparādās, prognozes par to, kur un Šos aprindās parādās

Tie būs šeit iznāk prognozes izriet no dažādiem apsvērumiem, tā saucamie prognozes, nenovērtējami palīgi zinātnes un pētniecības jomā. Dažas no to formu var arī Sauc prognoze, bet termins prognoze ir pilnīgi pietiekama. Kas tas ir?

 

Būtībā, prognoze ir forma prognozēšanas, pamatojoties uz kāda veida mērķa novērojumiem, kas dod iespēju sasniegt kādu secinājumu. Jo tas nav par visiem murgiem vai izstrādājumi, izrunā visu noslēpums-ticīgo "spējām", kas ir gandrīz bez izņēmuma veidu, viena lieta, kas kopīgs: tas nav iespējams tos visus nekādā veidā ne apstiprināt, ne refs.

 

Līdzīgus teorijas varētu Tāpēc visiem mystery-ticīgie stick kopā savā noslēpumainais vīrietis assholes.

 

Šeit Izteiktas prognozes būs visi, bez izņēmuma, ir pārbaudāms, pamatojoties uz loģisku pieņēmumiem, un parasti nav jebkurā laikā nākotnē novērstu sevi nekādā veidā varētu apstiprināt vai atspēkot gluži pretēji.

 

Prognozes ir iespējams pārbaudīt retrospektīvi, ti, izmantot savu pieteikumu, kas ir piemērots gadījumiem jau ir notikuši pagātnē un pārbaudīt, vai tas būtu iespējams, ka sausums prognozes būtu apstiprināti gadījumi vai apgāzta.

 

Prognozēšana Nr. 1

Īsts ražas aprindās nekad neparādīsies uz vietas, kur tas nav pirms vētras, precīzāk, kur zibens izlādes nav hit jomā tieši tajā laikā, kad tā parādījās vēlāk apļi vai jebkuras citas regulāras modeļiem.

 

Apgalvojums, ka tie patiesi ražas aprindās, ko rada zibens izlādes ir prognozes par iepriekšējo nesaraujami Pavaddokuments parādība. Ikviens, kas vēlas refs sausumu un apgalvo, ir iespēja. Tas būs tiešām nepieciešama daudz darba, smaga darba, bet iespēja pastāv. Anyway tas ir pilnīgi mērķis Šis fenomens varētu būt diezgan pilnībā apstiprina vai noliegta, un tur ir diezgan objektīvi tehniskie līdzekļi, lai tā.

 

Citu, papildu vai izrietošiem sastāvi: Īsts kultūraugu apļi tiks atrasts tikai tad, ja laukā bija tikai tieši tajā brīdī skārusi zibens izlādes. Viņi nekad netiks atklāta pirms pirmā pavasara vētras, vai kaut kur vētra bija ne tos visus.

 

Prognozēšana Nr. 2

Kāti saskares punktā īstas kultūraugu aprindās nekad liekties uz zemes tāpēc, ka viņš tos, kas brīdis tikai daži lokāli darbojas Koncentrēts mehāniskiem vai citiem varas. Forma tika izveidota viņos jau ilgi pirms, un ir lieces uz zemes tikai, ja šī forma ir izveidota ar postošas ​​un rezultātā vājinot That kātiņus. Tie tiks locīšana uz zemes tikai sakarā ar to, ka tie tiks vājināta. Labāk teikt, tiks novājināts tā, ka viņi varēs saliekt augsnes virsmu dēļ daudz vājākas spēkiem, tas izriet veselīgu nebojāta, kas spēj izturēt bez jebkādām problēmām (līdz 100 reizes spēcīgāku un mehāniski izturīgs, spēj izturēt 100 reizes vairāk Lielākas spēkiem).

 

Asmeņi no atrašanās modeļiem būs tā, ka Novājināta Tie var pat būt iespējai veikt savu svaru. Tos viņš usuall spēki var darboties Lielā būtiski (kopējais svars saiņu daudzu kātiņiem, domino efektu , no kātiem pieauga vairāk nekā divas reizes mitrumu no rasas vai lietus, ietekmi vēja svars.

 

Novājināšanās, piemēram modeļiem kātiņi var pārbaudīt ar mehāniskiem testos, un tas ir pilnīgi pats pavājināšanās kātiem, kas notikuši (notiks), jebkurā iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) graudaugu pasaulē, kā arī pilnīgi nepareizi. Tas ir saplacināts (bojāts, Novājināta) no ļoti paša iemesla dēļ, vājinot, ko izraisījusi elektrības fragmenta Delivered Tas ir punkts, ko zibens izplūdes, pat dažos tikai ar indukcijas gadījumos.

 

Prognozēšana Nr. 3

Šajā gadījumā konstatēja, ka būs pietiekami drīz pēc atbrīvošanas no zibens, kā radīta tiem būs iespējama jebkurā vietā ražas apļi notikuma, termiski attēliem Tādējādi konstatēt un pārbaudīt atlikušo enerģiju klātbūtne sniedz ar elektrisku izlādi, īslaicīgi uzglabā pazemes un uzkrāto siltumu. Uzlabotas pētniecības fāzē būs iespējams noteikt lauku, kas bija skārusi zibens, izmantojot termālās kameras uzreiz pēc vētras, un tāpēc ir liela iespēja tiem, kas ražas būs saliekt uz leju. Turklāt ir arī citi arī veidi, kā atrast vietu, kur zibens hit, ar precizitāti līdz desmitiem metru, un fotogrammetrijas ļaus kaut kas līdzīgs ar precizitāti līdz centimetriem.

 

Prognozēšana Nr. 4

Agrāk vai vēlāk, tiks fotogrāfiski notverti zibens, kas skāra tieši to vietu, kur vēlāk tika izveidota ar regulāru rakstu, kas ražas. Visticamāk, tas notiks veco labo Angliju. Lai veicinātu centienus stormchasers ir šajā brīdī paziņoja, ka:

Pirmais zibensizlādes fotogrāfs, kurš būs veiksmīgi uztveršanas snap vai veikt video no zibensizlādes, ka exaxtly izkrauto vietai, kur vēlāk attiecīgi stājās spēkā, un regullar raksts, augu aplis, tiks bagātīgi atalgoti. Aptuvenais Paredzamā maksa būs vairāk nekā viens miljons dolāru.

Papildus nemirstīgu slavu, jo ir pirmais pasaulē, kas ir izdevies kaut ko līdzīgu, ka saņems no šī autora un kabatas ieguldījums slieku (Candy), un patieso pašdarināts viltus parakstīšanas eseju autors rokās, salīmētas No vēstulēm izgriezti no sarkanajām tiesībām (commies lapa no 80). Stormchasers visu pa visu pasauli valstīm, apvienojieties!

 

Ar fotografēšanu no zibens noplūdēm ir darīšana ar speciālistu skaitu visā pasaulē. Skatīt, piemēram, Google (stormtrackers, stormchasers). Tas ir apakšnozarē par viņu interesi, sekošanas ekstremālos laika. Daži no viņiem pat fotogrāfija apkalpo un pārrauga Pilnīgi prožektoru kā vēlamo, galveno interesi. Kā papildinājums, sausie novērojumi, mērījumi, dokumentācija, monitoringa un atskaišu ekstrēmiem laika ir arī nodarbojas ar pilnīgi oficiālā zinātnes disciplīnu Sauc hidrometeoroloģijas.

 

Prognozēšana Nr. 5

Šajā gadījumā konstatēja, ka būs pietiekami drīz pēc atbrīvošanas no zibens, kā radīta tiem, būs no atrašanās dažiem augkopības apļus vai citiem regulāriem modeļiem Pilnīgi pierādāmi kvalitatīvi un kvantitatīvi konstatēto un pārbaudīja palielinātai koncentrācijai ļoti bīstami, pat nāvējoši indīgas ķimikālijas. Pirmkārt, CO2 , CO, bet, iespējams, daži citi, daudz sliktāk (HCN), un daži organiskās VIEGLI bīstamo ķīmisko vielu. Varbūt arī savienojumi silīcija, organofosfāti (bet ne Cēlies no attīrīšanas iekārtu herbicīdus un pesticīdus)

 

Vietās ar kopīgi iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) kultūraugu augi tiks atrasts pilnīgi nešķirojot simptomi, kas ir atrodami modeļus

 

Pareģošana: Ja aplis veidotājiem atstāt nekavējoties un bez nosacījumiem Viņu ārprātīgs aktivitātes, agrāk vai vēlāk viens no viņiem atrada pie nozieguma vietā nogalināti ar zibens izlādes, tikai patiesa un likumīga autors kultūraugu aprindās. Viņi tika brīdināti.

 

varbūt attīstīt kaut ko līdzīgu daļēju globālo prognozējamo kultūraugu aprindās - nekad un nekur citur, kur, nekā tie bija lielā mērā ar negaisi un zibeņi, un tie galvenokārt rodas tuvumā mākslīgo un dabisko zibensnovedēji - elektrisko līniju, eng. tīkli, kūtsmēslu, koki, krūmi, zemes ūdens avots

 

(Arī fizikā), tomēr, iespējams, vislabāk, ja mums nav mēģinājums izgudrot dažāda veida stulba. Kad daba nevis vienkārši Ka "atļaut" vai atstāt, spēja radīt dažādas regulāru un fraktāļu struktūru. Daba pati stāsta reizēm, cik tas tiešām. Ja mums ir maza laime, varbūt daži no mums izdosies modelēšana tās spēja Mathematicall izmantojot dažas simulācijas programmas. Lai sāktu būs pilnīgi pietiekami paskaidrojumu par tiem sīkumiem nesaraujami pavadošie skaitļus, kas pagātnē un nākotnē (daļēju, atvasinātas prognozēšanai papildpasākumi parādībām)

 

Nākamās vērā prognozes: elektromagnētisms, statiskā elektrība. Prognozē, ka ir kaut kas sen zināms, ir negodīgi un nesportisku, teiktu Mirek Dusina. Bet noslēpums Šie nejēgas sekotāji bija jau nepieciešama stājas spēkā tie pustukšajā metālkalumi Magones kāds bija jāaizpilda, kad tie jau nav saistīt to ar sevi. (... Umana ... zibensizlādes ...) Tas bija tikai pietiekami, lai jautāt. Viens no tiem ar "eksperti" no visas pasaules, kas ir tik priecīgs Pārstāvot Iestādes "ekspertīze" savu pētījumu, gandrīz mazliet žēl. Bet tas ir tikai apstiprināt Diemžēl ka bothered Viņi nekad nav pat studē jebkādu profesionālo literatūru. Šajā gadījumā tiešām nav jāuztraucas daudz. 7.lpp tiešām ir diezgan daudz pie un iesācējiem no grāmatas.

 

"Vai kāds prognozēt savu izskatu" - vairāk uz pirmo Tas nav iespējams prognozēt, kad tieši, kur tieši un precīzi, ko skaitļi lauki parādās. Tā vietā, tas ir arī iespējams prognozēt daudzus parādības neatdalāmi pievienots, atklāšana modeļi, kas izklāstīti pirms, pavada un sekot. Tas ir ļoti arī Viegli izskaidrot, kāpēc. Visi šie fenomeni ir viens kopīga iezīme. Pilnīgi integrāli ar vienu no parādībām, nesaraujami saistīta ar zibensizlādes. Tādējādi ir iespējams prognozēt diezgan precīzi to, kas ir saistībā ar atklāšanas tā saucamo Genuine kultūraugu aprindās nākotnē jebkur pasaulē notiek viņu vietā, kas tiks atrasts tur un kāpēc.

 

krekinga akmeņi

 

Līnijas kultūraugu -

Pirmais taisni

Otrais Saskaņā ar traktora dziesmas vidū starp tiem sēšana blīvums ir ļoti precīzi noteikts, un ja lietas nav iet greizi, augi aug bez problēmām, ļoti vienmērīgi un bez iesniegšanu (bojāšana, vājinot). Zibens izlādes laukā tā iet greizi pietiekami, "stāda laukā" skaita kaitīgas ķimikālijas. Augi daudzas nedēļas pirms, kas pieauga tieši saskaņā ar no barības vielu daudzumu augsnē un, ja zibens izlādes nav occurr jomā, kas ļoti regulāri režģī Viņu tiktu sadalīts starp viņiem uzturvielām, ko tieši viņi ir nepieciešams. Pēc zibens izlādes, atsaucoties uz: ir augi uz liela bojātās vietas, un elektrība nāk pie viņiem galvenokārt caur uz traktora sliedēm, un ir tik vienmērīgi sadalīti pa lielu platību. Lielākā daļa spēkstaciju ir bojāti, lai Kurš elektroenerģijas nāca no abām pusēm, tieši vidū starp sliedēm. Augi tad cenšas atbrīvoties no nepiemērota ķimikāliju, un ja tie ir tilts, viņi to dara slikti. Agronomija, augseku, mēslošana, kopšana un sēšanas blīvums - viss tiek aprēķināts uz augstākajām ražām, un tas ir laika pārbaudi, tiek arī Nepārtraukti audzēti jaunas šķirnes.

 

"Caurumi par pin"

 

Fulgurites

 

beigti dzīvnieki

 

Atjaunojot un paplašinot modeļus laika gaitā,

 

Iepriekšējā Valsts iesniegšanu (bojāšana, vājināšanās)

 

 

Halfprediction - atzīst par iespēju atsevišķas neveiksmes:

Labi pazīstams ķīniešu simbols iņ - jaņ nāk no novērojumiem kultūraugu aprindās un ievilktu to formās senatnē. Tas ir gandrīz neiedomājami, ka tas var būt citādi. Agrāk vai vēlāk tas būs iespējams apstiprināt, ka atzinumu pētījumos failu materiāliem. Tas nebūs, lai gan patieso jēgu burtiskā rakstveida papīra pieteikuma materiālu, bet sausums ieraksti noslīpēts akmenī. Iespējams tikai meklēt. Varbūt tas būs iespējams kādreiz nākotnē, lai veiktu laikā skaidrs, ka sava veida režisors kontrolētu sprādzienu, kura laikā Visticamāk ietilpst vienā vietā pozitīvo (iņ) un netālu no negatīvā (jaņ) zibensizlādes (precīzākReturn Stroke, Arī pastāv bipolāru zibens), tie var to apkārtnē, lai radītu tūlītēju gaisa virpuļu, un īpaši sauss, ka elektromagnētiskais lauks un Līdzīgs modelis varētu Aris.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------

 

Daļa 2

 

 

Ir iespējams, prognozē izveidošanu īstas kultūraugu aprindās?

Ka dažas izvēlētās funkcijas jā, lai gan, protams, ne gluži precīzi ..

Pirmkārt, tas ir iespējams prognozēt, kur un kad viņi neparādīsies. Nekad parādīsies kur nebija vētra un lauks nav skāris zibens. Protams, daudz biežāk tur parādīsies sausās vietās diezgan neregulāri saplacinātu (bojāts, Novājināta) kultūru. Vispasaules var aplēst aptuveni viens miljons vairāk lietu arī izņemot zonas atrodamas regulāri modeļiem. Aptuveni 10% no sējumu kopplatības gadā. Ja tur Laikā "piezemēšanās", par iespējamo ka milzīgs enerģijas elektriskās izlādes, stāsies ražas lauka virsmu, iespējams, kļūs vairāk vai mazāk grūti definēt un pateicoties diezgan izlases saspēli apstākļiem, var tikt izveidots un regulāri modelis.

 

Gluži pretēji ražas būs gandrīz lodged jābūt (bojāts, novājināta) Tūlīt pēc izkraušanas no zibens. Arī tas ir viens no visvairāk svarīgāko faktoru tilts jauc vai kļūdas jebkuram potenciālam Explorers iesniegts `jābūt (bojāti, novājināta) graudaugu. Vai tie ir daži pašpasludinātās "pētnieki-mistērija" dažādu veidu utt ufologists. Vai, tieši otrādi, daži cilvēki, kas gribētu mēģināt apskatīt jautājumu vismaz maz ziņā nekādu reālu zinātnes vai pētniecību. Real zinātnieki un pētnieki pievērsa uzmanību pētījumu par kultūraugu aprindās problemātikas tikai ar patiesi lielu attālumu, jo bija kāds nopietns pētījums, izmantojot dažādus "profesionāļu", piemēram, noslēpums nosaukts pētnieki, ufologists un personai, kas nodarbojas ar dažādu pseido-zinātne, vai sciolisms kvazi-zinātņu briesmīgā veidā diskreditēt. Tas viss vēl addition autorību dažādus modeļus sāka ziņot visādas nenormāla indivīdu tipa D & D, kas, iespējams kāds nopietns pētījums šajā jomā vēl daudz vairāk diskreditē. Var teikt, ka tas būtu bijušas vēl nopietni zinātniskie pētījumi šajā jomā tikai tiešām galīgi, un visbeidzot jāizbeidz pastāvīgi. Daži citi indivīdi, tad galvenokārt saistīts ar faktu, ka to prāts ir nenormāla Spēj transportu, izņemot informāciju vienīgais, kas visu kultūraugu aprindās cilvēki strādā, tiešām daži diezgan primitīvs modeļiem izveidots.

 

Tas, ka raža būs saliekt uz zemes daudz vēlāk nekā notikums, kas rada tā ir radījusi, ir iespējams zvanīt "Natural mīmikrija". Daudz vairāk informācijas par aptuveno laiku un notikumu gaitu, kas galu galā noved pie iesniegšanu (bojāšana, vājināšanās) kultūru, atrodas hronoloģija .

 

Dažreiz iesniegšanu (bojāšana, pavājināšanās) kultūraugu notiek sausā laika un skaista, ko lauksaimnieki tikai iedomāties, kā vislabāk to audzēšanai. Par vētras, kas jau bija progress Vairākas nedēļas atpakaļ, nevienam nav iespējams atcerēties. Otrādi, tieši pēc negaisa, pat Detalizēta Pārbaudes laikā raža bija redzams, ka noticis nekas, un krusa neietilpa. Bet tikai Tūlīt pēc vētras jau bija faktiski "visu sagatavoto" par lielu iesniegšanu (bojāšana, vājinot) vismaz desmitiem metru attālumā no vietas, kur zibens beidzās, reizēm daudz vairāk. Augi joprojām izskatās, ka it kā gandrīz nekas nav noticis, vairākas dienas pēc elektriskā strāva cauri tām, dažkārt pat tikai nedaudz izraisīta. Pat ja cauri Them sausums un lielu daudzumu elektroenerģijas, ka tie ir pilnīgi tūlīt un nogalināja to.

 

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Es domāju, es mantojis slimību alkoholisma, un es uzzināju agri, lai saņemtu palīdzību, kad man vajadzēja to. Es vienmēr devos ar cilvēkiem, kas zināja vairāk nekā es to darīju. L. Minnelli
Darbības laiks ir tagad. Tas nekad nav pārāk vēlu, lai kaut ko darīt.  Antoine de Saint-Exupery

Nezināšana nekad labāka nekā zināšanas. E. Fermi

z