Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-domino efekts . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
 ražas aprindās Domino
Paketes augu, atbalstot viens otru, vairāk un vairāk vāja, krist uz leju, piemēram domino
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

 - Lapas mašīna-tulkots

Bez papildu finansējuma Grieķija var norakstīt parādus. Tas var izraisīt domino efektu tādās valstīs kā Spānijā, Itālijā un Portugālē
Eiropai nevajadzētu par zemu Tas domino efekts varētu būt izraisījusi parādu krīzi Grieķijā. E.Venizelos
Spānija nav Grieķija, bet tirgiem baidīties domino efektu   (todanoticia.com)

Kultūraugu aprindās , Crop attēlus, domino efektu

PagPh
Domino efekts ir iespējams Būtisks iemesls, kāpēc ražas aprindās ir tik iznāk Ātri, iespējams dažkārt Dažu minūšu laikā, ne vairāk desmitiem minūšu līdz stundu. Pētnieki briesmīgi satriekts, pārbijusies no tā.

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Ievads

Laikā noteiktu laiku pēc zibensizlādes ir izveidotas vietās ietekmējusi grupas novājināta augiem, no kuriem lielākā daļa vēl joprojām stāv uz augšu, kā sīkāk aprakstīts lapā apraksta ietekmi ūdens virsmas spraigumu . Brīdī, kad Potenciālā enerģija un leņķis, ka tikai viens no daudziem grupu pārvar spēku, kas uztur to vertikāli, neilgst ilgāk kā dažas sekundes procesa laikā Ka lec uz zemes. Laikā, ka tas skar vienu vai vairāki apkārtni, Ka viss lec noteikti līdzīgi kā domino, domino efektu. Bet tāpēc viena grupa var izraisīt kuriem tā (vidēji) uz leju vairāk nekā viens otru (aprēķins kaut kas starp 1,2-1,3), Iespējamā sausums parādība un salīdzināt ar ķēdes reakciju (kodolieroču, ķīmisko ķēdes reakcija ir daudz tāpat kā domino efekts, piemēram, Microsoft reakcija radikāļu, ķēdes polimerizācijas)

 

Viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc saiņi kātiem var interesantāk veidojis viens otru pār katru cilpu, iespējams, varētu domino efekts. Atbilst daži ļoti reti, gan nepārbaudītām Liecības no cilvēkiem, kas faktiski būtu Novērots savām acīm izveide modeli. Viņu apraksts ka situācija bija sausa un šajā gadījumā ar teorētisko pieņēmums dārgo un ļoti sapratni. Atkal, atsaucoties uz: jāatkārto, ka faktiskie veidošana modeļus, iedarbība notikusi vairumā gadījumu daudz nedēļas pirms, un viņi sekoja galīgo spēku, ja pēc daudzu dienu pakāpenisku pavājināšanās kultūraugu stiebri beidzot sabruka uz zemes.

 

Nejaušs Novērotāji ar atvērtu žokļa iekalējs muti

Ja sauss process un aizņem tikai dažas minūtes, un tiek novērota izlases negadījumu novērotājiem ar atvērtu iekalējs muti ir diezgan loģiski, ka viņi absolūti nav izpratnes, kas īsti tur notiek Novērošanas un ko pirms Tas viss pirms tam. Tas ir diezgan loģiski Viņi ir diezgan nespēj pat iestāties ilgstošā darbībā ar vētras, kas notika pirms mēneša vai ilgāk.

 

Ietekme vēja

Vēl viens fenomens, kas izlases Novērotāji ir pilnīgi nespēj saprast, ar to, ka meži kurām kultūraugu kāti Šķiet pārvietoties lēnām un noslēpumains viesulis, paaugstinot putekļus, kas izskatās tāpat kā būt raksts par Šķietami Šī vieta radīt. Tas ir nepieciešams realizēt galvenais, ka attiecībā uz paterns, veido no vairākiem apļiem ar diametru vairāk nekā viens metriem, tiek kuriem uz zemes salīdzinoši ātri simtiem kilogramu materiāla no vidējā augstuma 50 cm apaļā, gadījumā, ja Lielāks forma no tā var būt pat vairākas tonnas. Šāda ātra materiāla jau vieš kratot no gaisa. Simtiem kubikmetriem, likme ir vismaz 5 līdz 10 km stundā, pat vairāk. Mākoņi putekļu kratot Tas pats, kas pārvietojas iepriekš vietās, kur raža ir tikai uz leju, lai zemes. Pat jo Pašreiz izveidoti "domino" no kultūrauga (sk. ūdens virsmas spraiguma efekts) ir patiesi iekritušu apļa forma, vienalga, vai pulksteņa rādītāja virzienā vai pretēji rotējošās, gaisa plūsma, ko tie radījuši patiesi būtu gandrīz neizbēgama, un līdzināties uzvesties kā īsta apkārtraksts viesulis. Ikviens, kas skatās kaut kas līdzīgs, ka, iespējams, tiešām Aplūkosim pasākumu kā pārdabisku parādību.

 

 

http://www.phils.com.au/cropcircle.htm

 

Apļveida Stāsti, Fakti un skaitļi

Ir aptuveni divi desmiti aculiecinieku konti kultūraugu aprindās veido. Visi Līdzīga aprakstīt notikumus, neredzams spēks nāk no nekurienes Pretējā mierīgos apstākļos un vērpšanas kultūrām leju Dažu sekunžu laikā, usuall ar pārsteidzošu vardarbību - pagaidām maz bojājumu ir atrodams klāta ražas. Tornado līdzīgi piltuves, gaismas parādības un cēls skaņām Whistling arī ziņots (*) .

 

Bioloģiskie Mainīt augu aplis veidojumi bieži parādās rapšu (eļļas rapša) laukus. Šis augs ir konsekvences, piemēram, selerijas (**) . Ja stublājs ir saliekts vairāk kā 45 grādiem, tas snaps intervālu. Taču, jo "īsta" augu aplis veidošanās kātiem bieži ir saliektas dzīvoklis pie 90 grādiem. Nu botāniķis vai cits zinātnieks ir spējusi paskaidrot, kā arī nav nekad nav dublēta ar cilvēku (***) .

 

(*) Gaismas efekti un skaņas ir vai būs daudz lielāka skaidroja izvēlētajām funkcijām lapā vai apakšiedaļās anomālijas

 

(**) Ir agrīnā attīstības stadijā, bet vēlāk daudz lielāka un spēcīgāka apaļas 1,2-1,5 m augsta, roktura diametrs 20 mm vairāk, un uz ilgu laiku pirms ražas veido ļoti blīvu gandrīz necaurejamu biezokni veido augu, un kurā cilvēks bez mačete varētu pārcelties pie pāris desmitu metru stundā un var tikt cauri ražas novākšanas kombainu JL piezīme

 

(***) 9 no 2011.gada oktobrī veica eksperimentus ar pagājušo elektriskā strāva caur eļļas rapša augu (pēc sējas kartupeļus 2011 Vasaras). Rezultāti vajadzētu parādīties pēc dažām dienām. Tas būs pirmais veiksmīgais mēģinājums Līdzīgi pasaulē veic par sava veida rapša augiem. Nu, tā nav, bojātas traktors laikā mēslu apaugļošanās. Nav svarīgi, tiks atkārtots drīz.

 

Vēl rapšu (rapša) differenciess

Sakarā ar dažādu mehānisku konstitūciju rapšu ir gandrīz iespējams, nav piemērot tās domino efektu sausu augu, līdz tādai pakāpei, vai nedaudz savādāk. No otras puses, jo krāsas atšķirības ziedēšanas laikā dos iespēju rašanos modeļus pilnā skaistumu zaļo krāsu attēlu uz dzeltena fona (pateicoties Aizkavēšanās izaugsmes un ziedēšanas augiem skārusi elektrību), un vēlāk forma pašu, bet negatīvais tēls dzeltenā krāsā uz zaļa fona, kad neskarti jomās jau izbalējis prom atpakaļ zaļa, un skartajos apgabalos tikai sākas tā kļūs dzeltena ziedi. Šāds krāsu attēlu var rasties bez jebkāda iesniegšanu (bojāšana, pavājināšanās), vai pat ilgi pirms tam. Izvarošana ir arī varētu būt, ka laikā, kad radīšanu modeļiem var pat tikt iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) vispār, skartie augi parādīt tikai izmaiņas ziedēšanas laikā, varbūt arī augšanas aizturi. Protams, pastāv jomas iesniegts `tiek (bojāti, novājināta) izvarošana, bet šajā gadījumā tas ir tikai lēnām locīšana uz groung (arī iespējams ātri vairāk) visa tangled web augu laikā, nevis ķekariem. Uz zemes rapša augi ir lieces gandrīz vienlaicīgi, jo relatīvi nepārtraukta, bet Novājināta biezoknis. Iespējams arī, ka augi ir iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta) vēlāk pēc ģeometriskās formas pirmoreiz Attēlots ziedēšanas periodā. Dažkārt arī pat pēc izgaist leju var sākt rādīt vairāk ievērojami pieaug atškirības - rapšu augi skartajām bojāti elektroenerģijas pieaugs ievērojami mazāk, var būt līdz desmitiem procentiem.

 

 

Unikāls parādības par kopējo ražu (Poaceous)

Kvieši, mieži, rudzi, auzas, tritikāle

No otras puses, ļoti reti gan, dažreiz parādās vai laukaugu modeļus, nevis iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta), tikai tie augi ir zemāks izaugsmi. Tas notiek, piemēram, kad zibens trāpa lauka izdalījumi agri laiku pēc dīgtspēju, laikā vai tikai to. Augi, kas tika konstatētas, bet izdzīvoja, jāuzrāda ievērojami zemāks pieaugums. Protams, veģetācijas uz skartajā zonā uzrāda ievērojami mazāku blīvumu, jo zibens skāra gandrīz visus augus neizdzīvoja. Parādīt attēlu no Kanādas. Nekļūst kātiem iesniegts `jābūt (bojāts, novājināta), jo tajā laikā, kad zibens izlādes Viņi nebija vēl, un to var ietekmēt, audus un mazina straumes veikts caur viņiem. Uzrādīt mazāku izaugsmi, jo augsne ir ķimikālijas, ko izraisa zibens novadīšanu, dažas no tām var būt kaitīgs, tādējādi parādās tur daļēju atpalicība izaugsmi. Tāpēc ir arī iespējams, ka zibens, kas izraisīja Līdzīgas sekas rasties pirms Could Dīgtspēja, vai pat pirms stādīšanas.

 

Izsmalcinātību formas

Viens no ļoti iespējamās sekas domino efektu var būt diezgan no Ievērojami uzlabot formu, iegūtie modeļus, sausumu un apli, kā arī citas formas. Tā tiks demonstrēta uz vienkāršu modeli - ne ļoti precīzs aplis.

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Grieķija ir ieguvuši Eiropa 110.000.000.000 glābšanas paketi, ar nulles atmaksāšanās. Domino klucīši, iespējams, ir sākuši krist sen. Cilvēki stāv uz tās tieši zem un nevarēs realizēt to ilgu laiku. Pirmkārt un galvenokārt, kungs "Sharkezy" un Mrs Merkele, kas paši izprovocēja Them uz leju, mēģinot kāpt tos.
pz