Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-ūdens virsmas spraiguma efekts . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Ūdens virsmas spraiguma
(Ievada apraksts)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Mašīnas tulkotā teksta

Stulbums izpaužas agri, tas ir iemesls, kāpēc notikumi ir pieraduši notiek no rīta.  K.Kraus
Uzzināja muļķis ir lielāka nekā muļķis nekompetents vienu. B.Franklin
Labs plāns vardarbīgi Izpildīts tagad ir labāka nekā perfektu plānu nākamajā nedēļā izpildīts.  G.S.Patton

Kultūraugu aprindās , Crop attēlus, ūdens virsmas spraiguma

PagPh
Moto: Pat pirms Novājināta kultūraugu kāti liekties uz zemes, daļēji izvairīties tos collas Tas fakts, ka tie Slīpne Nedaudz un sākt pieskarties otru vairāk. To struktūra stiprinās maz.

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Ievads

Kādu laiku pēc nodarītajiem postījumiem pagājušo pašreizējo vājināšanos auga laiks sasniedz šo līmeni un augu sāk nošķiebt. Blade, Zemākā Īpaši daļa, jau ir tik vāja, ka tā nevar noturēt līdzsvaru, un sāk lēnām liekties uz zemes. Vien kultūru Kātiņš, neatbalsta neviens cits, Vai salīdzinoši ātri nosaka uz zemes. It īpaši pēc un Pārvarot zināmai robežai slīpuma leņķi uz zemes, kas jau tā Novājināta audu virs zemes nevar turēt efektu sava svara (jauda ir daudzkārt palielinājies par sviras darbībai). Šāds asmens, tad var pilnībā saliekt uz leju, lai zemes sekundēs, ne vairāk desmitiem sekunžu.

 

Ietekme ūdens virsmas spraiguma (adhēzija)

ir viens no vairākiem procesiem citu pie katras cilpas viens pēc otra, kam sekoja pēc vājināšanās augiem, ko zibensizlādes par platību daudzu kvadrātmetru, efekts galu galā noved pie lieces kātiņus uz zemes. To secība ir vai tiks izstrādāti sīkāk par lapas hronoloģiju. Tā ir darbība van der Vālsa spēku, kas ir atspoguļotas tiešā objektu (kas satur konkrētu procentu no mitruma), un to tiešā aizkustinošs (lapas, stublāji).

 

Pagaidu struktūra augu balstiem līdz vienam otru

Tajā brīdī, individuālie uzņēmumi sāk pieskaroties ar otru viņu kātiņi, lapas un tapas observably vairāk nekā līdz šim. Tikai, ka vienkārši fakts, kādu laiku laiku ierobežot tālāk paceļot uz zemes. Šis nosacījums būs jāatspoguļo, ka varētu nosaukt par Teepee efektu. Immediatelly arī sāk lielākoties iznāk efekts no ūdens virsmas spraiguma, kas izraisa pieskaršanās lapas un stiebri, pateicoties tās ietekmi pievienot sevi ar izmērāmu spēku, ko tas nenotiks bez nesatur ūdeni. Tuvu vairākām desmitdaļām milimetru no dzīvojamās lapu no jebkuras augu mitruma sasniedz 100% no vērtības (kā, piemēram, kā jebkuru citu daļu, kas satur tās ūdens), un manifestē palielinātajam saķeri uz jebkuru tēmu pieskaras to tiešā tuvumā. Atkārtota Rašanās lielāku ūdens summas par rasa formas vai lietus lāses seko žāvēšana pat lapas un stublāji var sticked kopā daļēji, pilnībā kas novērš kādas turpmākā Viņu pajumti (bojāšana, vājinot). Tāpēc daudzi regulāras ražas modeļi nekad Atklāta. Par dažiem augu aplis attēliem faktiski ir iespējams atrast daļu no rajonu un līdzīgā stāvoklī. Bilde 9 jūlijs 2006, kalns Charlbury, Oksfordšīra, foto Franks Laumen, www.visiblesigns.de, JL montāža

 

 

Jauda virsmas spraiguma

Spēks sasniedz līdzvērtīgu svaru mazāk nekā miligramu uz kvadrātcentimetru, bet tur ir aizkustinošs viens otru desmitu miljonu kātiņiem un lapām uz vienu hektāru, un tikai šī pārvarēt būtu nepieciešams spēks, kas ekvivalents izmantošana desmitiem tonnu. Ka šajā gadījumā vietā, kur divi objekti ir aizkustinošs viena būvēt otru, mitrums atrodas ne tikai kā ūdens ietvertas iekārtā, bet, piemēram pilienus rasas vai lietus, Minēti Līdzīgi varu saturot kopā divi objekti ir līdz vairākiem tūkstošiem reižu lielāks. Šis fakts ir iespējams veikt ar vienkāršu eksperimentu. Spēku, kas bieži darbojas ar augiem, kā rezultātā saķeri, ko izraisījusi ūdens virsmas spraiguma, un var pielipt uz otru, pastāvēšana ir iespējams uzzināt, izmantojot vienkāršu eksperimentu, kā arī to, kā palielināt saķeri būtu Palielinot mitrumu.

 

Tāpat kā lapas, stublājus un ausis var pievienot katram būvēt citiem pateicoties darbībai ūdens virsmas spraiguma (Van der Vālsa spēki), par sevi sagūstīt var arī miežu akoti mikroskopā āķiem.

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Kviešu lauks - un par zibens magnētiskā lauka līnijām ieraksts

Šokējoši, perplexing, pārsteidzoši, ir grūti noticēt, bet arī acu atvēršana līdzība

Kviešu lauks - ieraksts magnētiskā lauka līnijām, ko rada zibens izlādes

Gandrīz viens miljons ampēri (pazīstami skolas eksperimenti - maksimāli 20 līdz 30 ampēri)

 

  

Tieši brīdī zibens izlādes plūsma caur kukurūzas stublāji izraisīta un Veikta (jonizētu gaisu, koronārās izlādes) elektrisko strāvu. Pateicoties tam stiebriem un citām augu daļām, var izstādīt elektromagnētiskos īpašības.

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Aktieris būtu jāspēj radīt Visumu ar palmu no viņa puses. Laurence Olivier
Skaistums un muļķība ir veci kompanjoni. B.Franklin
Daži cilvēki domā, kam lielas krūtis padara sievieti stulba. Patiesībā, tas ir diezgan pretējs: sieviete, kurai lielas krūtis padara vīriešus stulba. Rita Rudner
pz