Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-veselības bīstamības efektiem . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Veselības Bīstamības Ietekme
Šajā jomā, kur zibens trāpījuma, un expectable numurs bīstamas Indes: CO , EDP , Psihoaktīvās savienojumi
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Lapas mašīntulkošanas

Dizaineris zina, viņš ir ne pilnību panākts, ja nekas pa kreisi, lai pievienotu, bet, kad nekas pa kreisi, lai atņemt. A.de Saint-Exupery
Jūs nekad nevar atmest. Uzvarētāji nekad atmest, un Quitters nekad uzvarēt. Ted Turner
Visos dabas lietām tur ir kaut kas brīnišķīgs. Aristotle

Kultūraugu aprindās , Crop attēlus, veselības apdraudējuma efekti

PagPh
Ļoti nopietns brīdinājums!   Jūs apmeklējot jebkuru augu aplis vietu uz savu risku. Tur var būt klāt augstu koncentrācijas indes tiešām ļoti bīstami, galvenokārt CO (oglekļa monoksīds - Invisible Killer). Arī oglekļa dioksīds, organiskās poissons risks, sarežģīts un Carbon Silīcija savienojumi.

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Ievads

Izdalījumi no zibens, kas laiž gadījumā virs vidējā īpatņi sausums un enerģijas daudzumu, pateicoties daudz kas būtu piekrauts kravas vilcienu loka vairākas reizes visā pasaulē, ar sausumu spēj ražot lielu daudzumu toksisku ķīmisko vielu pazemes, ka būtu spējīgs uzbudināt un nogalināt visus iedzīvotājus pilsētu. Tikai sakarā ar to, ka tās atbrīvojas uz virsmas ļoti lēni, un arī Jo lielākā daļa no viņiem ir ļoti aktīvas vielas, ka dažu centimetru pārvietošanās pa apakšzemes būves nekavējoties reaģēt ar apkārtējo vidi un ar otru un, pateicoties ka lielākā daļa no tiem (par laimi) recombines veidot produktus ievērojama mazāk bīstami vai pilnībā nav toksisks. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, Tas ir daudz cilvēku, kas kādreiz apmeklējis kultūraugu aprindās, parādā par ka thay joprojām ir dzīvs.

 

Tipiski simptomi saindēšanās Certain

Atsaucoties uz: diezgan daudzi toksiskām vielām metro var turpināt dzīvot, laikā apmeklēt jebkuru novērotāju. Tas ir iespējams novērot, ka daži tēzēm vietās cilvēki uzvedas ļoti neparastos veidos.

"Someones ir meditējot forma, citi lūgšanas, kāds snuffling zemes utt .. "

 

Piemēram, viens no slavenākajiem novērotājs parādība pazīstama kā kultūraugu aprindās, Lūsija Pringle, Apraksta uz vienu vai divām lapām spēles tiesības mājas diezgan tipiski simptomi cilvēkiem saindējušies ar Letālās devas izmantošanas nāvējošu toksisko savienojumu vai narkotiku, ir iespējams lūgt Par to kāds toksikologs.

 

Anyway, visi no tiem ir reibumā, var rasties un ietekmēt oglekļa monoksīds - CO (un ļoti iespējams, tas tiešām ir tur). Aprakstītās Daudzi simptomi ir līdzīgi no toksikoloģiskās publikācijām, kā tie tika kopēti no turienes.

 

Arī tur var būt lieko oglekļa dioksīda CO2 , pašreizējā ar novērotājiem, kas var viegli robežstāvokļa maz, un sekas šajā gadījumā var būt ļoti līdzīgs narkotiku ietekmi. Simptomi arī Aprakstīti Toksikoloģiskie publikācijās. (Parasta saturs gaisā - 0,03%, 2% - pirmie simptomi saindēšanās, 5% - galvassāpes, 20% - nāve).

 

Galvenais iemesls, kāpēc CO un CO2 var vietā Visticamāk notikt, ar to, kas metro, kas būtu liels, kuru organisko materiālu sadedzinātu prom: augu atliekas, humuss, saknes koku nokautiem sen. Jo pazemes materiāls joprojām var sadedzināt pat laikā daži no novērotājiem apmeklējumu, kā kaudzes ražošanā koka ogles, ar visām no tā izrietošām sekām. Palielināts saturs CO un CO2 , kas aprakstīta vietā var izraisīt ikvienam, kas uzturas tur. Nepārprotami tas ir zināms un dokumentēts fakts, ka celta dzīvniekus tur varētu būt daži, kas Explorers, uzvedas ļoti satraukts. Droši vien tas būtu lietderīgi, ja tur valkāja Canary būrī (skat. Red Krūmu, epizodi ...)

 

Ļoti spēcīgs ieteikums visiem augu aplis apmeklētājiem jebkurā laikā nākotnē. Ņem tur CO un CO2 koncentrācijas metrus gaisā, vai vienkārši gribētu, lai uzaicināt un darba ņēmēju un toksikoloģijas laboratorija.

 

Dažkārt vēlāk, šeit tiks ziņots vairāk simptomi, tas nav iespējams piemērot tikai kā efekts CO un CO2 . Metāliska garša, arī Aprakstīts par mājas LP, kas ir tipisks piemērs, kad svina saindēšanās (Kuru savienojumus jomā būtu patiešām grūti atrast). Pats efekts var parādīties arī sakarā ar dažu organisko savienojumu, kas būtu pakļauti augsnē radīja šo milzīgo enerģiju, augstsprieguma, elektrolīzes un thermochemical procesiem.

 

Skatīt, piemēram, Lucy Pringle lapās. Dekādes Atkārtoti pavada Interesenti vietās, kur liela var parādīties koncentrācija ļoti bīstama indes, ko var atklāt no relatīvi vienkārši raksturot simptomiem (dažas no tām ir tiešām ļoti tipisks narkotiku abusement). Līdzīgi darbības toksikologi noteikti nav slavēt. Kā arī vietējo ķirurgs, kas, iespējams dažreiz saņemtas konsultācijas par iedarbības ka vietējie apstākļi, lai "jūrascūciņas" iet tur efektiem.

 

Pilotiem, kas apbēra Černobiļas reaktors ar helikopteru un smiltis no kad tie jāsadala pēc trim pārlidojumiem no helikoptera un iegāja krūmiem vemt, vienkārši aprakstīt un metāliska garša. Tas ir iespējams tikai lūgt tiem, kas saglabājusies līdz mūsdienām.

 

Arī iespējams, ka augsnē dēļ elektrolīzi, augsta sprieguma un augsta temperatūra disociācija ir radīts ievērojamā daudzumā atomu ūdeņraža, ir zināms reaģēt daudz vieglāk un var izraisīt rašanos no dažādiem bīstamo sastāvdaļu augu un dzīvnieku organismu . Daļa no tā var būt uz īsu laiku, kā plazmas.

 

Protams, tas ir ļoti viegli pārbaudīt to, ka uz vietas skāris zibens var rasties daudz "ļoti specifiski savienojumi" brīvajiem radikāļiem, savienojumi visiem elementiem, kas atrodamas augsnē ar augstu oksidācijas numuriem, Ka tur usuall ir klāt. Tie parasti ir vairāk toksisks vienmēr ievērojams, pateicoties daudz augstākām reducēšanās potenciāls: bez skābekļa veidā O 2 Vai nav dzīve nepastāv, bet visi tā savienojumi, kur ir vairāk nekā divvērtīgs ir ļoti toksiskas. Tur var notikt arī ozons O 3 un tā reakcijas produktus, gāzveida silikāti un citas vielas, ļoti kaitēt veselībai. Interesanti, ka šajā ziņā iestāžu drošība vēl nav sākuši tuvāk interesi par šo jautājumu. Puķu bērni no narkotikām ar squats ir apmeklējot šo vietu, jo, ja tur bija alus izplatīta bez maksas - bez maksas, bez maksas, nepelnīti, buckshee. Viņas Majestāte varēja aktivizēt dažas spēles slepeno dienestu, Džeimss Bonds vienkārši nav nekāda sakara, nemaz nerunājot par inspektors Clouseau.

 

Kā jau minēts citās lapās no šīs vietas, labākais raksturīgo darbībām, kas lielākā daļa no apmeklētājiem Crop Circles ir diezgan neapzināti indulging, ir "ekspozīcija subletālas devas, nāvējoši indīgas ķimikālijas", kas vairumā gadījumu ir gandrīz nenodalīti no ietekme narkotiku iedarbības. Visas zāles ir faktiski nāvējoši indīgas vielas (piemēram nikotīna, alkohola), dienēja Letālās devās. Viņi norāda vīru stāvokli, kādā nāve ir daudz tuvāk viņam nekā citos apstākļos (kāds saka adrenalīnu), un ātruma Freaks prieku dzert šajā situācijā, arī atkārtoti.

 

Tur nekas visiem ražas aprindās visā pasaulē apmeklētāju nekā stingri brīdina tas tiešām likts daudz uzmanības. Viņiem bija jābūt, bet ļoti zemapziņas, un galvenais pilnīgi negribot, gatava kļūt par vienu no ātruma freaks (precīzāk, tie no viņiem, kas vēl nav). Labas ziņas par viņiem var būt ziņa, ka pēc iepazīšanās un izprast šo informāciju jau Viņi joprojām var to diezgan apzināti.

 

Saindēšanās simptomi ar oglekļa monoksīda

Pie 20% koncentrācijā carboxyhemoglobin tiek ziņots galvassāpes, jo sajūta krūtīs, pēc 40-50% ar pievienotās sliktu dūšu, vemšanu un vēlmi ka galvassāpes kļūst arvien nozīmīgāka. Kļūsti redzes traucējumi, uzvedības izmaiņas. Vairāk nekā 50% no cietušā iekrīt komā, hipotensija, midriāze, aritmija var notikt. Pēc saindēšanās ar tvana gāzi ir ziņots personības traucējumi un atmiņas, var attīstīt bioloģisko psychosyndrome

Pirmā medicīniskā palīdzība , J. Pokorny , Galens 2005, 231.lpp ( Pirmās medicīniskās palīdzības )

 

Citi avoti:

Lielākā daļa simptomi saindēšanās ar oglekļa monoksīda (CO) ir nonspecific problēmas, tāpat kā citās citām kopīgām slimībām (saaukstēšanās, sākot ar vīrusu infekcija, zarnu problēmas, saindēšanās ar pārtiku, insults, uc).

Starp citu, bieži nāk arī sirdsklauves un aritmiju.

 

Simptomi uzturas vidē ar paaugstinātu saturu CO2

Hiperventilācija, silti nosvīdis āda, galvassāpes, hipertensija, trulums, skaidru domāšanu nespēja, koma un krampji

(Piezīme: attiecībā uz dažiem indivīdiem, un tās var trulums nespēja skaidru domāšanu nozīmē diezgan nekonkrēts simptoms, kas nav atkarīga vispār ar uzlabotu saturu CO2 vidē)

 

 

Metāliska garša: tipisks piemērs, kā saindēšanās ar svinu, bet daudz organisko arī indes, kas nesatur nekādas metālu. Piemēram, pēc klaburčūska kodums.

Enciklopēdija Toxicology , Wexler et al lpp 142.

ISBN13: 9780127453545

 

biguanīdiem (p. 272): vemšana, slikta dūša, vēdera krampji, apetītes zudums, neiecietība pret noteiktiem pārtikas produktiem, sāta, fotosensitivitāte, gremošanas traucējumi, disgeizija (metāliska garša), apjukums un letarģija

 

Ciklofosfamīdu (Cytoxan - Bristol-Myers Squibb Onkoloģijas; Neosar - Pharmacia)

(P. 396, 2.pielikums; Izmantots ķīmijterapijas)

Akūtā toksicitāte: slikta dūša un vemšana; tips 1 (anafilaktoīdas) paaugstinātas jutības, sejas dedzināšana un metāliska garša, redzes saplūdušas

Aizkavēta toksiskums: Kaulu smadzeņu nomākums, alopēcija, hemorāģiskā cistīts, sterilitāte (var būt īslaicīga), plaušu infiltrāti un fibroze, hiponatriēmija, leikēmija, urīnpūšļa vēzi; Neatbilstoša ADH sekrēcijas, sirds toksicitāte; amenoreja

 

Coprin - aktīvā viela Coprinus 

Simptomi: Metāliska garša, sejas dedzināšana, trīce, vemšana un caureja

(Īpaša toxikologie.pdf, Ing. Adam Martin, Ph.D.)

 

CO: (Lullman - farmakoloģija un toksikoloģija)

reibonis, troksnis ausīs, izsīkums, midriāze (p. 581)

CO2 : (P. 592) Laikā koncentrāciju palielināšanās izvēršas paātrināta elpošana, galvassāpes, svīšana, nemiers, apjukums un paaugstinātu uzbudināmību. Var sekot apātija, konvulsijas un koma.

 

Ak, mans Dievs, ak Dievs, ak sasodīts! Tas ir saldēšana, tiešām zosāda ...

Smilga, RC, Rokasgrāmata Toxicology ķīmisko kaujas vielu, Elsevier, 2009, ISBN: 978-0-12-374484-5, lpp 593

lasīt par sevi, ar savu, lūdzu.

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Zinātnieks, kurš nevar veikt to, ko viņš ir paveicis, ir paveikts nekas.  Walter Reisch
Nekas vada zinātnieks tik apmaldīties kā priekšlaicīgu patiesību.  J.Rostand
Kad puisis saka: "Tas nav nauda, ​​bet no lieta princips," tas ir nauda. Kin Hubbard
z