Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-hronoloģija-timelapse . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Ražas aprindās - Timelapse
Nepārtrauktas laika atstarpi kamera piedāvā interesantu iespēju pēc atklāšanas iztiesāšanas
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Lapas mašīntulkošanas

Es uzskatu, ka lietas notiek, kas nevar izskaidrot, bet tik daudzi cilvēki, šķiet nodoms par izskaidrojot viņiem. Ikvienam ir atbilde uz tiem. Nu ārzemnieki vai lietas no garu pasauli. H.Ramis
Tas vienmēr ir pārāk agri, lai izietu. N.V.Peale
Daudz mācīšanās nav mācīt izpratni. Heraclitus

Crop Circles , Crop attēlus, Timelapse Capture

PagPh
Neizskaidrojamo noslēpums galīgi Explained

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Ievads

Visi ražas apļi Mērnieki diezgan kļūdaini uzskatīt, ka pēc Izskats atrašanas modeļus un atklāt, ka viņi ir zaudējuši vissvarīgākais posms (tās izveidošana). Tad tas ir iespējams tikai, lai to dokumentēt un nekas vairāk darīt. Bet tas nav absolūti taisnība, jo ļoti interesantas lietas daudz būs tikai notikt nākamās dienas (neskaitot - pūļus ziņkārīgs skatītājiem, steidzas uz lauka). Tas nav iespējams ierakstīt visu procesu no sākuma, bet ka kāda būs sekot, ir ne mazāk interesants, vice versa. Darbu var izsekot līdz ražas novākšanai, dažreiz arī nedaudz vēlāk.

 

Timelapse Kameras

Attīstības

 

Kļūdas kultūraugu aprindās Explorers

Viens no citām lielākajām kļūdām, Crop Circles Explorers Viņu pieņēmums, ka kultūraugu aprindās veidošanās visā pasaulē ir jautājums minūtes, kas ir aptuveni 5-10, 20-30 pie tilta, un pat pirms, ne pēc jomā jau nekas nenotiek. Patiesībā, viss sižets, to, kas notiek uz kopumu, kopā aizņem 1000 - 1500 reizes ilgāks laiks. Vairākus mēnešus. naktsmītnes (bojāšana, vājinot) no ražas (Ka primārais, tiltu novērojamiem), kuru laikā tas patiesi un pilnīgi notiek dabiski, ir usuall tikai daži procenti no visa laika, bet arī krietni zem viena procenta. Dažreiz var rasties izlīdzināšanās (bojāšana, pavājināšanās) kultūraugu tiešām jau laikā (Tūlīt pēc) zibensizlādes, bet tie ir tiešām ļoti izņēmuma gadījumi. Jo īpaši, kad tur droši vien jau ir noticis pilnīgi atšķirīga izvadīt kultūras lauku Same Vairākas nedēļas pirms (divi izkrauj vienā vietā). Bet, pat ja unikāls un ļoti spēcīga izdalījumi noticis, viss var tikt pārstrādāti citā veidā, un nav "priekštecis" nepieciešams.

 

Mehāniskās īpašības nebojātā kultūraugu

Lai gan tas nav īsti pamanāms, pilnīgi nebojāts veselīgu kultūru var izturēt pat ļoti ekstremāliem laika apstākļiem (vēja) un uzreiz pēc sprādziena vilnis, kas atbilst eksplozijā vairāku simtu kilogramu TNT tuvu ūdens virsmai laukiem pār jomā vienā mirklī pie pārspīlēt Vairāki simti km / stundā. Sprādziens wavw ievērojama Augkopība var momentāni saliekt bez pārrāvuma gandrīz uz zemes, tad tūlīt pēc remisijas kāti nekavējoties nodot atpakaļ vertikālā stāvoklī. Augi ir sausa, bet, protams, neparasti intensīvu mehāniska impulss "atcerējās" savos audos var rasties un sabojāt deformēties (virziena) daļas audu, dažas šūnas, sākotnēji gan pavisam nemanāmo, mikroskopiskas, bet ka laikā ilgāku laiku sāk augt makroskopisko izmēriem.

 

Mehāniskiem bojājumiem

  Acīmredzams ir par augiem līdz relatīvi precīzu un margināls attālumā no ietekmi uz budžeta izpildes apstiprināšanu, visai precīzi aplī, tālāk attālums pārsniedz ka gandrīz nemaz šis attālums var būt precīzi Salīdzinoši Nosaka intensitāti pabeigšanai. Kas ir desmitiem līdz simtiem tūkstošu ampēros, ekstrēmos gadījumos var būt tuvu miljonu. Izdalījumi radās meži izvietoti punktiem vidēji par 2 km. Sākot spriedze starp mākoni un zemi varētu būt vairāki miljardi volti, pašreizējais tika veikta dažas miljonās otrais (visvairāk enerģisks daļa), un izpildes laikā noticis, ceļš starp debesīm un zemi (ir lietas starp debesīm un zeme) bija izstarotās Vairāki megavatstundu elektroenerģijas. Aprakstīts ir vidējā vai virs vidējā zibens Nedaudz Attiecībā uz ārkārtīgi spēcīgu izplūdes var būt progresa un vairāk spēku vairāk tūkstoš reižu.

 

Apstarots elektriskā enerģija pēdējos dažiem metriem līdz desmitiem metru no izlādes virs lauka tika daļēji izraisīja vērā augiem (salīdzinoši precīzu apli no trieciena punktu) un bojātas Them. Šis kaitējums, atsaucoties uz: bija Tūlīt pēc izkraušanas pilnīgi vizuāli novērojami, un dažas stundas pēc tā neietekmē ne augiem, samazināt mehānisko izturību, elastību, stiepes izturība, izturība pret lūzumu un lauzt. Bet pēc pāris dienām nedēļas gados vien mikroskopiskas izmaiņas sāk augt manāms pat makroskopiski, un izmaiņas būs augiem vizuāli un mehāniski novērojama.

 

Lauksaimnieki varētu būt iespēja, lai saskaitītu theirrselves laimīgs, ka lielākā daļa enerģijas tiek izstarots budžeta izpildes apstiprināšanas ceļu starp debesīm un zemi virsmu, zibens kanāla, kura platums ir aptuveni 5 mm, un pat galējo zibensizlādes nepārsniedz 10 mm ( avoti atšķiras, pastāv arī informācija 10 līdz 20 mm, paskaidrots citviet). Šis kanāls plazmas ar temperatūru 30.000 grādiem C Apmēram tajā brīdī, kad zibens strāvu iet caur to, kā rezistors akti aptuveni 1 oma uz metru. Tā ir raupja tuvināšana, bet tagad tas ir izskaidrojums pietiekami. Ja no kanāla pretestības vērtība bija daudz zemāka, saka reizes, gandrīz katrs no izlāde izstarotā būtu tikai pēc pieskaršanās izlādes (Return Stroke) Pieres uz zemes, un lauksaimnieki to sausās vietās uz ievērojamu platību sausu lauka kultūrām, nevis ražas novākšanai un kokogles.

 

Turklāt uz līdzsvarotu enerģijas var būt daži enerģiju Veikta arī uz augiem caur augsni, kā ekvivalentu uz tā saukto pagaidu sprieguma. Pateicoties tam var galvenokārt ietekmēja dažas augu daļas sakņu sistēmu, atkarībā no mainīgumu elektrisko izturību un pazemes augsnes slāņos, atkal samērā bieži precīzi aplī.

 

Vēl viens faktors var šī rīcība elektrisko strāvu augiem zināmā attālumā no pieres izlādes trieciena, ar vainags (koronārās izlādes). To ieskaujReturn Strokekā segt līdz noteiktā attālumā, tāpat kā diriģents ieskauj izolāciju (apvalks - Corona apvalks, sk meklētājprogrammas). Diametrs no Corona atkarīgs tikai no izlādes strāva (maksimums), Augstākās strāvas maksimumu, tālāk paplašina. Saskaras augus ar elektrisko strāvu ļoti precīzi uz distances rādiusu vainagu, protams, aplī. Vai ir kas atrodas starp PT auditorijai vairāk "Sceptic", kas netic, ka zibens novadīšana ir iespēja izveidot jomā un aplis bojāto augu, ka agrāk vai vēlāk mirst, vai tikai saliekt uz zemes pulksteņrādītāja virzienā vai pretēji tam?

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Kviešu lauks - un par zibens magnētiskā lauka līnijām ieraksts

Šokējoši, perplexing, pārsteidzoši, ir grūti noticēt, bet arī acu atvēršana līdzība

Kviešu lauks - ieraksts magnētiskā lauka līnijām, ko rada zibens izlādes

Gandrīz viens miljons ampēri (pazīstami skolas eksperimenti - maksimāli 20 līdz 30 ampēri)

 

   Tieši brīdī zibens izlādes plūsma caur kukurūzas stublāji izraisīta un Veikta (jonizētu gaisu, koronārās izlādes) elektrisko strāvu. Pateicoties tam stiebriem un citām augu daļām, var izstādīt elektromagnētiskos īpašības. Tādējādi viņi var rīkoties līdzīgi magnetized kompasa adatas, un elektromagnētiskie spēki momentāni novirzot tos uz zemes kādā pulksteņrādītāja virzienā vai pretēji virzienā, atkarībā no relatīvās attiecības, virzienu un fāzes starpība passaging elektrisko strāvu. Pagaidu mehāniskās izmaiņas un spriedze var radīt dažas arī Tikmēr neredzams mehāniskus bojājumus, kas orientētas virzienā. Šādi mikroskopiskās virzīti orientētas bojājumi ir iespēja pakāpeniski pieaug bojāto audu vēlāk izraisa PAKāPENISKA virzīti orientēta saliekšanās visiem vienā virzienā (CW vai CCW) kātiņiem. Magnētiskie lauki vidējo zibens noplūdēm vismaz desmit tūkstoši reižu spēcīgāks nekā Zemes magnētiskā lauka. Vēl viens no darba daļu var veikt ar milzīgām elektrostatisko spēku Pateicoties tam lapas un stiebri augu uzvesties kā lapas un stiebri no electroscopes. Apļu diametri Aptuveni pārstāvēt klāstu zibensizlādes elektromagnētisko spēku. Papildus visiem, ka, atsaucoties uz: kultūraugu raksts notiek vismaz vairākas dienas, dažreiz pat vairākas nedēļas pēc zibens hit. Tas ir tāpēc, ka skartie augu audiem vājināt ļoti lēni, sakarā ar milzīgo inerci un tādēļ ļoti lēni notiek izmaiņas augu ( PPE , hronoloģija ). Jo dažreiz uz vietā, var notikt ļoti sarežģītas traucējumus un rezonanses, dažreiz var radīt ļoti sarežģīts modelis. Viena zibens izlādes izstaro enerģiju uz elektriskā lokomotīves, kas varētu ceļot tūkstošus kilometru. Vidējais (!) Izpilde. (Vienkāršota skaidrojums)

 

Tas bija viens no lielākajiem dabas joks - mistifikācija, gudrs triks, tas, kas bija Māte Daba joko visu cilvēci apjucis simtiem, tūkstošiem gadu.

 

Ar izteiktām idejām ir iespējams ne vienoties, arī Iespējamais protestu pret viņiem, bet varbūt tas tiešām viss, kas ir iespējams, lai ar to vai pret to. Tā saucamie Jerry Cimrman s postulāts.

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Zinātne var attīrīt reliģiju no kļūdu un māņticību. Reliģija var attīrīt zinātni no elkdievības un viltus absolūtas ..  Pope John Paul II
C.Chaplin:  Bez smiekliem diena ir izniekota diena.  
Ja Stulbums ieguva mūs šo putru, tad kāpēc nevar to iegūt mūs? W.Rogers
pz