Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-zibens-mednieks . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Zibens mednieks
Vienkāršākais Iespēja, kā sagūstīt zibens, ir fotogrāfija. Augu aplis ir faktiski fotogrāfija.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Mašīnas tulkotā teksta

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Radošais akts ilgst bet īsu brīdi, zibens Instant dot-un-ņem, tikai pietiekami ilgi, lai jūs varētu izlīdzināt kameru un slazdu īslaicīgs upuris jūsu maz kastē.  H.C.Bresson
Vienīgā reālā vērtīga lieta ir intuīcija. A.Einstein
Šodien zinātne ir rītdienas tehnoloģijām.  E.Teller

Nozvejas zibens? Praktiski nav iespējams. Notveršanā Jā.

PagPh
Tvert izpratnē diezgan noteikšana Precīza (skaitītāji, desmitu metru) vai ļoti precīzi (cm) trieciena punkts, polaritāti, enerģijas, veids (mākonis - zemes, mākonis - mākonis) un ļoti precīzs izlādes laiks (nanoseconds).

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Detalizētāki par elektroniskiem un fotogrāfiskās novērošanas pozīcijām Informācija un mērīšanas intensitāti zibens tiks ievietots objektu šeit vēlāk, līdz šim šeit ir īpaša skaidrojums līdzības ražas iesniegšanu (bojāšana, kritumu) un fotografēšanas procesu

 

Foto Zibens ir ieraksts, ņemot vērā emisiju.

Augu aplis ir ieraksts par fizisko seku zibens novadīšanu - dabas foto.

 

Kultūraugu aprindās ir kaut kas līdzīgs "Nature Photography".

Fotogrāfiskās emulsijas ir sistēma kukurūzas kātiem (ieraksts materiāls ar detalizācijas līdz vairākiem tūkstošiem pikseļu uz kvadrātmetru). Iedarbība notiek mirklī, iespējams, daļēji pateicoties indukcijas, daļēji līdzstrāvas vadītspēju, un arī ar Uzglabā augu audiem sākotnēji tikai par produktiem, elektrolīzes, un conséquent Viņu daļēju bojājumu. Kā attīstītājs Operate procesiem dabā - elektroķīmija pirmais, kam seko ķīmijā, bioķīmijā, bioloģijā, audu pavājināšanās, fitopatoloģija. Gada attīstīšana process ilgst vairākas nedēļas vidēji un ir ļoti pakāpenisks - pirmās tuvākās kātiem ir lieces uz punktu hit, un ik dienas var pievienot citus. Dažās augu sugas bieži vien ir iespējams konstatēt novērojamiem izmaiņas dažu dienu vai nedēļu pirms iesniegšanas (bojāšana, kritumu) (tipiska šajā ziņā piemēram, miežiem).

 

Gada process iesniegšanu (bojāšana, kritumu), dažos posmos vai pilnībā līdzināties procesu vīšana Kad augi ir pakļauti dažādām stresa apstākļos, piemēram, Microsoft tilta trūkuma mitruma. Uzvedība augu augšanai nelabvēlīgiem apstākļiem (trūkst mitruma trūkums vai nepietiekama uzturvielu sastāvs, pH, augsta temperatūra), tiek uzskatīts sīkāk piemēram Handbook augu un augu stresa , Mohammad Pessarakli , CRC 2010. Augu Līdzīgi iedarbība stresa apstākļos var sacensties un verifiy thesis procesiem. Tas ir iespējams pārbaudīt uzvedību augu pēc pagājušo Zināma elektroenerģijas caur augiem vai to daļām - ne bojāt, subletāla, nāvējošs, nekā letāla un ļoti nāvējošs pār devu. Tā tiks apstrādāti citās lapās. Kā piemēru varētu to jāatzīmē, piemēram, ka pēc pagājušo ļoti augsti overlethal devas izmantošanas elektroenerģijas caur vai netālu kādu augu daļas ir diezgan bieži redzēt to iespējams, ka daļa tiek sadedzināta sausa ;-)

 

No citiem eksperimentiem ir iespējams noteikt, ka ļoti overlethal Pēc iziešanas pa daļām devām, kas augiem nav tieša saistība ar fotosintēzi un vairošanos, gadījumā Poaceous piemēram daļām no stiebra, pat ja tā visā diametrā, šūnas var sausuma ietekmē augu daļas pilnīgi mirst. Bet sausums un auga daļa ir vēl pilnībā spēj turpināt pildīt funkcijas vadaudu, un augu var gandrīz bez negatīvas ietekmes pilnīgu augšanas periodu.

 

Pakāpeniska (ilgu laiku) naktsmājas (bojāšana, vājinot) var Novērots Īpaši attiecībā uz neregulāru iesniegšanu (bojāšana, kritumu). Attiecībā uz periodisku modeļiem dažreiz var iemaksāt (bojāšana, vājināšanās) notiek daudz ātrāk, daļēji tāpēc dažos gadījumos varbūt Iesaistīts iespējams daudz daudz intensīvāk atbrīvo pret normālu vidējo, turklāt viņš var būt viņiem iesaistīties Taureņa efekts (sk.), Domino efekts ( sk) un divi novadītie efektu (sk.).

 

Zibens ir izdalījumi Samērā sarežģīts fizikāls process.

  Tas sastāv no vairākos secīgos posmos, Reti To kopējais garums pārsniedz vienu sekundi. Laiks savu lielāko enerģijas daļu,Return Stroke, Kuras laikā izstaro vairāk nekā 99% no visa izlāde, ir par 10 mikrosekundēm, ne vairāk kā daži desmiti. Tās dažādas fiziskas sekas ir iespējams ierakstīt dažādos veidos, lielākoties kā elektromagnētiskā lauka. Kaut arī samērā īss, bet par pētniecības nolūkā, ko šeit pietiekamas analīzes un apraksts par katru cilpas posma ir iekļauta izvēlnē un apakšizvēlnē zibens, ar info par resursiem. (Tas tiks ievērojami paplašināta)

 

Mērīšanas un pētot īpašības Lightning izplūdes iesaistīti dažādās pētniecības iestādēs visā pasaulē. Bieži tas ir darbs saistīts ar ražošanas jaudas enerģijas, jo darbinieki ir savas Viņu interesējošos jautājumus uz to tikai no tikai principa. Pirmkārt, protams, var būt interesē, kā elektrība ražo to konkurences. Vēl viens faktors ir vienlīdz nozīmīga mijiedarbība starp elektroenerģijas jaudas sadales sistēmās un zibens izplūdes, kas ir divu veidu: tiešo hit un indukcijas strāvu. Detalizētāki informācija tiks ievietota objektu atkal izvēlnē un apakšizvēlnē zibens.

 

Tāpat kā interešu jautājums: daži augi un to daļas var būt hit un bojātas tikai ar elektrisko enerģiju indukcijās savas organizācijas (diriģents) pēc izkraušanas no zibens. Pašreizējais indukcijas pēc zibens izlādes diriģentiem galā salīdzinoši sīki Elektroenerģijas standarti, EN 62.305, bet tie kalpo un aizsargāt drošību elektrisko līniju un elektrisko iekārtu no zibens strāvu, tiešu vai izraisītas. Anyway, augs ir arī stieple, tas attiecas uz tiem pašiem fizikas likumiem un to enerģijas daudzumu thatmay tikt ierosinātas iekšpusē, var būt pietiekami, lai tā nākotnes zaudējumiem. Protams augs ar iezemētām diriģents.

 

Iesniegt pierādījumus, kas kultūru aprindās veidojas pēc zibens izlādes, ir nepieciešams uzraudzīt daudz parādības un sekas zibens izlādes un pavadošie volgende. Bet tas ir ļoti iespējams, ka tiešām ļoti liels apmēra pierādījumu līdz šim sniegto diezgan neapzināti, Explorers noslēpumu šīs parādības paši, bez kas Saldētavas realizēt to.

 

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Ir triviāla patiesības un lielās patiesības. Gada triviāls patiesības pretī ir klaji nepatiesa. Par lielu patiesības pretī ir arī taisnība.  N.Bohr
Pieskarties zinātnieks un jūs pieskarties bērnam. R.Bradbury
Ikreiz cilvēks dara pamatīgi stulba lieta, tas vienmēr no cēlākais motīviem.         O.Wilde
pz