Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Angļu oriģināls - augkopības-apļi-izlūkošanas dienests . Lūdzu attaisnojums kļūdas, ko izraisa mašīntulkošanu.
lightning
Par izlūkdienesta
pasaulē, spiegošana, counterspionage no jebkuras valdības un militāro pētniecību
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles

  - Lapas mašīntulkošanas

Federālā valdība nav nekādas informācijas par ārpuszemes dzīvību, lai noslēptu, un nav noslēpums projekti mani izmeklēt.  O.Hatch
Visi vispārinājumi ir nepatiesa, ieskaitot šo vienu.  M.Twain
Zinātne var raksturot kā mākslu sistemātiskas realitātei. K.Popper

ražas aprindās. ziņu, izlūkdienesta

PagPh
Sekojiet - up ziņu pētījumu rezultātā. Blakusprodukts.

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

Ievads - par piezīmi un izlūkdienestiem

Cienījamie izlūkdienesta un slepenie dienesti no visas visā pasaulē. Pat tie, kas ir tik slepens, ka par to esamību absolūtais neviens nezina neko. Pat tie, kas ir tik slepens, ka tikai par sevi galu galā nekas pat zina paši.

 

SIS, DIS, JARIC, CIA, AFISRA, MI, DIA, NGA, NRO, NSA, FBI, ICG, MI4, MI5, MI6, MSS, BIS, BND, MAD, DCRI, DGSE, AISI, CII, Mossad, Shin Bet, Nemzetbiztonsági Szakszolgálat, ARC, NAICHO, DIH, AIVD, MIVD, NSM, NIS, FOST, AW, SWW, SKW, FSB, FSO, GRU, KGB, Stasi, STB, ABIN, VSS, VOS, NBÚ, CIFAS, NUST, FRA, NDB, MND. . .

 

Valdība, militāro, un jebkuri citi iedomāties, arī pilnīgi neiedomājami slepenie dienesti. Tu esi upuris, faktiski mēs visi Kļuva Upuri, visu cilvēci, nepārtraukta un nepārtraukts medības sajūtas. Fakts, ka uz katriem grūti izskaidrojams faktiem un šķietami pārdabiskā Enigma uz daudzām personām (sevi sauc par mystery-Explorers), piemēram, deleģēt un cēloņsakarības zināmā ārvalstnieka, ārpuszemes, svešu varu, ekstra pilnvaras, nezināmu straumju, uztveri, elektroenerģijas vai jebkuru otru tik tālu Neizskaidrojami vai enerģijas nodošanas procesā. Tā kā viņi apvieno spēkus kopā gullible simpletons, sajūta mednieki intriguers par sazvērestības teorijām un nav ļoti simpātisks, un tādējādi daudz aizdomīgi militārās sektora darbiniekiem un drošības personāla izlūkošanu un pretizlūkošanu, un pretēji counter intelekts, tas ir liela kļūda patiešām briest liels un mīcīšanas-sile.

 

Risinājums un skaidrojums

kultūraugu aprindās ir patiešām kaut faktiski Tas, kādi ir Varbūt daži no jums būtu Reti Apsvērtie. "Eksperimenti" ar tālvadības jaudas pārvades no attāluma. Milzīgs enerģijas (gigadžoulos, terajoules). Veiksmīgi veic un pabeigta. Nekad ilgāk par sekundi. Debesis-nosūtīts enerģiju, "no augšas", no debesīm. No augstuma vai attāluma aptuveni 2 km, bet dažreiz vairāk 20. Nemaz jebkurā darbā jebkāda iekšējā vai ārējā ienaidnieka, traks zinātnieks, nemaz jau nerunājot par muļķi vai citus Freaks, ne ārvalstniekiem. Tie ir tikai un vienīgi darbs Māte Daba. Pārvadāt aptuveni trīs miljardiem no viņiem ik gadu veselā pasaulē. Daži no viņiem hit uz kultūraugu jomā un tad tas notiek, piemēram, šis. Patiešām ļoti reti, Paredzamā viens gadījums no vairākiem simtiem tūkstošu (no tiem gadījumiem, kad jātrāpa kultūraugu jomā).

 

Citi gadījumi, kad jātrāpa ražas laukā, notiks "tikai", kā šis. Tas bija tieši tas pats eksperiments, pilnīgi un sekmīgi izpildīts, vienots enerģijas nodošanu, tādā pašā veidā. Tikai to, ka elektromagnētiskā lauka līnijas izlikšana rastrs ir kātiem, vai iejaukšanās, tas kaut kā "nekas nesanāca." Daba nav laboratorija, kurā zinātnieki parādīs magnētiskā lauka līnijas magnētiskajiem materiāliem. Tāpēc, daba Aizstāts trūkumiem Lietotu laboratorijas iekārtu skaitu laboratorijas eksperimentiem. (100 reizes sekundē visā pasaulē)

 

Jautājums par Radio Erevānā:

Galvenokārt dabas Mēģinājums parādīt dažus no zibensizlādes magnētiskā lauka līniju rastru augkopības kātiņiem jomā tik labi, kā iespējams, vai drīzāk mēģināt padarīt fools par cilvēkiem?

 

Radio Erevāna atbilde:

Tas nav skaidrs, vai raksturs ir vairāk, piemēram, mēģina Reizēm izveidot lauku ar regulāru rakstu, vai likt cilvēkiem muļķis. Diezgan skaidrs ir tikai tas, ka ir ļoti veiksmīga gan no tiem.

 

Ekrāns ar slazdā

Piemēram, militārās un drošības personāls pētniecības apaļas veselas valstis ir ļoti bieži tiek uzskatīts jautājums par intervenci naidīgajām valstīm strādājošo un viņu militārie un drošības pētniecība (ķīniešu japāņu, krievu mongoļi, britu franču, amerikāņu kanādieši, vācu austrieši, poļu čehi, Slovākijas ungāri, islandieši eskimosi, austrālieši Jaunzēlande, un otrādi). Vairums raksti tika uzskatīti kā jautājums par militāro pētījumu un eksperimentu ar enerģijas pārnešanas no attāluma. Jo tas gandrīz vienmēr bija ļoti slepens pētījums, tas būtu piemērots tilta ne iedomāties, ko kādreiz vērtējums varētu sasniegt.

 

Nav brīnums, pētniekus, kas uzskatīja dažus modeļus, kā izmēģinājumu un eksperimentu, kā arī attālo enerģijas nodošanu, kad patiesībā enerģijas nodošana no vienas vietas uz tā tiešām bija pierādījumus. Vidēji 2 km attālums, kas dažos gadījumos mazāk nekā 100 metru, dažkārt arī vairāk nekā 20 km. Momentānā jauda zibensizlādes var būt precīzu konkrētā brīdī uz laiku virs 10 daudz 15 J / s Discharge ilgst tikai daži desmiti miljonās daļas otrā, tāpēc Izstarotās Tas ir tikai nedaudz No 10 10 - 10 12 J, pat ja reizēm daudz vairāk.

 

Galvenie uzdevumi civilo un militāro izlūkošanas dienesta, kā arī jebkuri arī pretizlūkošanas aktivitātes ar ražošanu dezinformācija. Mest vilki un kaulus (žurnālisti vai kāds mēģina neizskaidrojamo paskaidrot neko), lai viņi varētu just, ka. Šādas Ir skaidrs lietas notiek, un nebūs šeit Izskatīts vairāk. Lielākā daļa no viņiem šodien var klasificēt starp dažādām sazvērestības teorijām.

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visi fakti un teorijas Prezentēts šeit bija ļoti rūpīgi, un rūpīgi pārbaudīja detalizēti eksperimentāli,

 

Jan Ledecky

 

Katrs liels un dziļi Apgrūtināta nes pati savu risinājumu. Tas liek mums mainīt mūsu domāšanu, lai atrastu to. tā.  N.Bohr
Mūzika ir mana reliģija.

 

Jimi Hendrix
Šeit ir tests, lai atrastu Vai jūsu misija uz Zemes ir pabeigta: ja jūs esat dzīvs, tā nav. Richard Bach
pz