Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Tas ir galvenais tulkojums, provizoriskie, izejas dati, gandrīz bez izmaiņām. Mašīna, datorizēta, no sākotnējās lapas, kas parādās kā Čehijas oriģinālajiem un angļu oriģināls versijām. Tiks nepārtraukti uzlabota laika gaitā, labo un uzlabotas. Paldies par sapratni.

lightning
Mystery atrisināt.

Viens no skaidrākajiem skaidrojumiem

ka ir iespējams iedomāties

Neviens, neviens, neviens

nesaprotams, ziņkārīgs

neiedomājamas parādības

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kultūraugu aprindās rodas pēc zibens spērieniem.

Kā Fotogrāfijā gaitas elektromagnētisko spēka līnijas un elektrisko strāvu caur rastra uz lauka iekārtu uz virsmas.

Kultūraugu aprindās rodas, izmantojot zibens spērieniem. Kā Fotogrāfijā gaitas elektromagnētiskā lauka līnijām un elektrisko strāvu, par rastru, ko veido lauka iekārtu uz virsmas.

 

Vairāk ierīces no kopējā laboratorijas praksi, līdzinās

radīšanas procesā kultūraugu aprindās jomā ar zibens novadīšanas

Vispirms norādīšu šeit šajā vietnē ir visi elku pielūdzēji, kas pielūdzēju un cienītāju UFOs, kas peld apakštasītes, ārvalstniekiem, un līdzīgi muļķības, noslēpumains, traks un nav iespējams pārbaudīt paskaidrojums par kultūraugu aprindās cēloņiem. Sekotāji un atbalstītāji šāda izskaidrojuma kā mikroviļņu krāsnīm, eži, ķenguri, nodošanu domas. Pirms lasīšanas nākamos punktus, cik vien iespējams rūpīgi mēģināt iztukšot. Ja tie nav darīt to, pastāv nopietns risks, ka viņi varētu laikā lasot izkārnīties, vemšana vai tādas lietas. Citiem vārdiem sakot, viņi varētu sūdi paši savās biksēs. Ass katastrofa ar lādiņu diarrea.

 

Wilson mākonis chamberhamber

elektronu trase
daļiņu trajektorijas

Uz dažiem augkopības apļa formas var novērot, ka līdzīgi procesi notika tur, piemēram kustības daļiņas Vilsona mākonis kamerā, vai burbuļu kamerā, bet nedaudz plašākā mērogā. Aprakstītajos ierīces reģistrē dziesmas daļiņu, kuru masa ir izteikta atommasas vienībās, 1/12 C = 1 Da, vai to frakcijas. Protonu, neitronu, antiprotonu - aptuvenais svars ir viena Dalton, elektronu un pozitronu - apmēram 1/1000 Da. Daļiņas pārvietojas galvenokārt magnētiskā lauka. Viņu enerģija izsaka elektronvoltu - EV un 1,16 x 10 -19 J, un elektronu maksa ir 10 1,16 x -19 C. Šajā jomā, ar labība tika pārvietojas daļiņas masas no desmitā gramiem līdz desmitiem gramu, ti, rīkojumu vairāk nekā 10 23 reizes smagāki, to Elektriskais lādiņš var izteikt vienībās kulons, vai daudz, enerģijas kilodžoulos, ti vēlreiz, vai 10 20 reižu lielāks nekā atomu un subatomu daļiņām. Ir jau kādu laiku ir pakļautas miljoniem voltu, straumes simtiem tūkstošu ampēros un magnētiskā lauka daudziem miljoniem reižu lielākas nekā Wilson mākonis kamerā. Pievienotais attēls kultūru apļa augšējā labajā ļoti uzkrītoši atgādina spirālveida - sinusoīdas apriti lādētām daļiņām, kas magnētiskajā laukā zibens novadīšanas. Ir iespējams salīdzināt ar dziesmu uz elektrona kādā magnētiskajā laukā - bildē zemāk, kura ieraksta garums ir 25 cm. Tika iegūta no mājas sciencephoto.com iesniedza pēc Lawrence Berkeley National Laboratory panta web ), viena no daudzām laboratorijām Universitātē Kalifornijā web ) un Nacionālās laboratorijas sistēmā, ko atbalsta ASV Enerģētikas departamenta panta web ). Līdzīgas "daļiņu ceļi", ir iespējams atrast daudzos citos tēlos kultūraugu aprindās, un tiks pievērsta uzmanība tām īpašā lapā . Īslaicīgi lūdzu, atvainojiet neveiksmes saiti. Atsauces vietnē būs arī aprakstīt dažas iespējamās īpašības "daļiņu", pateicoties kurām, ka aprakstītie modeļi kultūraugu aprindās, kā arī dažu to daļu tika izgatavotas.

 

Informācija tiks paplašināts vēlāk, it īpaši atsauci. Anyway, mēģina kādu meklēt citplanētieši, kad redzēt attēlus trajektorijas subatomisko daļiņām, piemēram, Vilsona mākonis kamerā, vai jebkurš no CERN eksperimentiem?

 

 

lissajous skaitļi

Iejaukšanās un rezonanse

Analoģija ar chladni un lissajous formām ar rastru augu

Tas ir diezgan iespējams, ka dažkārt laikā augkopības loka izveides tur noticis ar ārkārtas sakritība, jo īpaši attiecībā uz sarežģītu ģeometriskiem rakstiem. Ļoti spēcīgi rezonanse un ietekmē starp visām aprakstītajām spēkiem spējīgi piedalīties laikā to veidošanās. Šie mehāniskie spēki - gaiss plūst, zemestrīces pakāpe 3-4, triecienviļņu un spiediena viļņi, rezonanse apakšzemes dobumos, kā arī elektromagnētiskie un elektrostatisko spēku. Visos uzskaitīto gadījumos attālumā no dažiem metriem līdz pat vairākiem desmitiem metru no punkts zibens trieciena spēki bija milzīgs, pilnīgi ārpus jebkuras parasto cilvēku iztēlē. Daži augu aplis raksti tad izskatās ierakstu rezonanses un iejaukšanās parādībām, kas notikušas gandrīz dažiem labības laukiem. Lichtenberg, Kyrilian arī var piedalīties. Atstājis pievienoto fotogrāfiju norādot attēlus no demonstratīvo eksperimenta apliecina iespēju elektriskās indukcijas augiem .

 

Piemērs elektriskajai strāvai indukcijas augiem

 

Šādus augkopības aplis skaitļi ir ļoti līdzīgi magnētiskā lauka modeļiem, piemēram, metāla, feromagnētisks zāģu skaidas. Zibens izlādes darbojas kā diriģents, kas novietots perpendikulāri zemes, un milzīgs elektromagnētiskais lauks tiek radīts ap to pārsvarā apkārtraksts, tādējādi varēja izraisīt elektrisko indukciju visās šajā jomā, tostarp augu priekšmetos.

Ar elektromagnētiskā lauka formas rada viena, divu un sešu līdzvērtīgus emisiju zibens.

 

Tie atgādina elektromagnētiskā lauka līnijas. Kas veidoja elektromagnētiskā lauka dzelzs skaidu, ar viena, divu un sešu līdzvērtīgu zibens izplūdēm, diriģenti perpendikulāri zemei, kas iet caur virsmas dziļi pazemē.
Ka tie ir ar līdzīgu principu, kas ir redzams labajā pusē, bet ne tikai kā vienkāršu apli. Tika izveidotas veselas sarežģītas traucējumu modeļiem. Tās tika izveidotas tikai tieši brīdī zibens novadīšanas, bet tie tika izstrādāti vairākas dienas vai nedēļas, vēl vēlāk, izmantojot aizkavējas dabas procesiem augos - dabas izstrādātāju. Pavada attēlu iespējams palielināt, virzot peli. Dabas zibens izlādes strādāja neticami līdzīgas funkcijas, piemēram, foto zibspuldzi. Lauka virsma ar labību strādāja nenormāli līdzīgi procesa laikā ekspozīcijā fotogrāfijas materiāla, kam seko izstrādes, ļoti lēni. In gaisa arheoloģijas lieto ļoti līdzīgu apzīmējumu "dabiski attīstītājs", par paskaidrojumu radīšanas procesā cropmarks, veģetācijas pazīmes.

 

Tādā veidā, veģetācija akti daudzmaz veidā ar ķīmisko attīstītāja pakļauto Fotoplates: tā izgaismo latento attēlus. lidojumus uz Vakar: stāsts no gaisa arheoloģijas , kas Lauva Deuel, St Martin Preses NY 1969, lapas 38.

 

Interesanti, ka ļoti līdzīgas formas būtu iespējams izveidots, pateicoties radiācijas pārklāšanās, pat tikai vienu ekscentriski triecienu, no kā rodas elektrisko izplūdes laikā paplašinās gaisa kolonnas.

 

 

 

Mazliet fizikas ...

Nākamais piemērs saistīts ar vidējo zibens, nozīmēja svarīgāko daļu - Atgriešanās Stroke, sk zibens . Kā piemēru varētu jāatzīmē, ka katrs vienīgais elektronu zibens novadīšanas, pārceļ enerģiju rīkojuma 10 30 reižu lielāks nekā nepieciešams elektrons pāriet no līmeņa "S" līdz līmenim "P" ūdeņraža atomam. Kas izskatās tiešām nepietiek. Skaitīt elektronu šādā vidēji zibens izlādi netiek aptuveni 10 21, kas izskatās daudz, too. Elektrisko strāvu ir aptuveni 300 kulonos, kas savukārt acīmredzot nav izskatās daudz.

 

Starp citu, šeit ir saite uz piezīmi, kas atrodas pārliecināts beigās šīs lapas, jo daži lasītāji varētu tiešām nav saprast un pieņemt to

 

Vairākas vairāk teorētiska spriešana šeit:

Gada modeļiem regularitāti un statistiski ļoti pārāk bieža ievērojams augstas precizitātes multi-ass simetrija

Kas vēl ir ļoti grūti - mēģina paskaidrot vienu ļoti interesantu augu aprindās īpašumu - ļoti precīzs simetrijas vairāk nekā vienu asi - 2, 3, 4, 5, 6, pat vairāk, arī precīzas centrālā simetrija un ļoti precīzu spoguli pārdomām. Viens iespējams, bet ar grūtībās pārbaudāmiem apsvērumiem paredz, ka zibens novadīšanas - Plazmas, laikā tās ietekmi uz zemes, tieši pirms un pēc, varētu izveidot kaut ko līdzīgu gigantisku analoģijas atomu un molekulu struktūru. Kristalogrāfija, atomu un molekulu orbitālēm un to hybridized variantiem, kas konjugēts divvietīgi obligācijas, konjugēts trīsvietīgas obligācijas, cikliskās un ķēdes oglekļa savienojumi un silīcija. Tas ir ļoti neskaidrs un grūti pierādāmas teorija, protams. Jāatzīmē, ka plazmas noplūdi, kur var būt klāt vairāki miljoni voltu uz metru, tā garums ilgāk nekā vairākus kilometrus, un dažkārt veic strāva pie miljons ampēros, var notikt lietas, kas vēlas, un varētu, pārbaudīt diez neviens ...

 

Tomēr dažās punktā vēlāk parādīsies apraksts par procesu, kurā var domāt - gan teorētiski, gan praktiski - kādreiz nākotnē, protams, daudz augstāks demonstrability. Rotējošo elektromagnētiskā lauka. Punkts pirms apsvērtu iespējamos salīdzināšanas ietekmi ūdens pilienu šķidrumā vai izveidotu plānu slāni, šķidruma, kas visi ir uz teorētisko pētījumu, arī praktiskā pieejamība.

 

Raksturs, proti, veiksmīgi modeļi atkārtoti. No bezgalīgi mazs, lai uz neaptverami liela. Yann Arthus Bertrand. Būtu labāk, ja šāda ļoti satriekti cilvēce izbeigt aizliegtu Māte Daba izveidot regulārus modeļus labības. Tikai iespējams vienkārši pateikt, ka māte daba spēj tās izveidot. Matemātiskā-fiziskā datora modelēšanu var atlikt uz jebkurā laikā nākotnē, kā arī teorētisko sākotnējo dizainu un idejām fiziskiem modeļiem. Māte Daba ir ļoti vienkārši varētu radīt tos pati no sevis pat bez palīdzēt no visiem dumjš citplanētieši. Skaisti modeļi ledus kristāli uz stikla, kā arī jebkura kristālu struktūru, māte daba rada arī pilnīgi ar to pašu, bez palīdzības nekādi smieklīgs un idiotisks citplanētieši. Vienkārši iespējams vienkārši skatīties. Neviens neskatās uz citplanētieši, kad viņa loga sasalst, vai, aplūkojot bazalta orgānu visā pasaulē, piemēram, tiem ir Panská skála, Kamenický Šenov (Steinschönau). Fotogrāfijā redzams, ka Devils Postpile National Monument US National Park Service

 

 

Īss ievads:

Tūlīt pēc zibens novadīšanas, kas nozīmē, 1. Return Stroke, Stiprāko daļu izpildei, kuras laikā ir īslaicīgi, dažas miljonā sekundes, tikai ļoti plānas kolonnu plazmas, 5 - 10 mm, kas uzreiz sāk strauji izvērsties apkārtni, un iekustinātu apkārtējo gaisu. Stari elektromagnētisko starojumu no sākumpunkta - kanāla zibens, kas kustas ar gaismas ātrumu, kā arī gaisa kolonnas izplešanās notiek ātrums salīdzināms ar skaņas ātrumu, kas ir aptuveni miljons reizes lēnāk. No zibens kanāla izstaro enerģiju visiem viļņu garumiem, kas tās apkārtnē, arī piegādā siltumu apkārtējā gaisā, tāpēc kinētiskā enerģija, daudzu miljonu džoulos, uz vienu metru no elektrisko izlādi. Gadā daļu no 2., ar strauji kustīgiem kolonna gaisa masa, rodas triecot pret stacionāro gaisā, jo distancē desmitu metru attālumā no kanāla zibens, un šajā laikā var rasties kārtējais zibens spēriens - Restrike, S econdary insults, iekšā šajā strauji virzās kolonnā gaisa. Termins "strauji virzās kolonna gaisā" tiek izrunāts tikai relatīvi, protams, jo par elektromagnētisko viļņu stari kustas, un atspoguļojot tā iekšpusē miljons reižu ātrāk.

 

Raugoties no izrietošā zibens insultu, gaisa kolonna var tikt uzskatīts par stacionāru objektu, cilindru, ļoti strauji ierobežo. Pieņemsim, ar diametru 10 m - 0,03 s pēc pirmās Atgriešanās Insults. Restrike iekšpusē šīs ailes virzās 100 - 200 tūkstoši km / h, un elektromagnētiskie sijas izstaro ka kustas gaismas ātrumā. Gadā tikai 100 miljonās daļas 2., kāds ir laiks, kas tiek izstarots spēku lielākajā daļā turpmāku zibens spēriens - vairāk 99%, ir gaisa kolonna virzās "tikai" skaņas ātrumu, ar attāluma 30 mm. Elektromagnētiskais starojums no turpmāko elektriskās izlādes pārcēlās tajā pašā laikā līdz 30 km attālumā, un ka stari, pavairošanas visos virzienos, var būt tādā kolonnā apmēram 300 reizes atlekšanai un rada daudz veidu rezonanse un iejaukšanās.

 

Robežu un gaisa iekšpusē balona būs ļoti intensīvi jonizēts un elektrovadošām. Daļa starojuma turpmākā elektriskās izlādes var parādīties kā to ierosina spriegumu uz cilindra sienas un pamatota. Tāpat var attīstīties leģendārās šaurās aprindās, tas nebūtu spējīgs radīt veģetācijas pat bērns ejot caur to. Tur bija arī progresu triecienvilnis gaisā, sākotnēji daudz ātrāk nekā skaņas ātrums, pakāpeniski palēninot. Triecienvilnis kustas ātrāk pirms domnas vilni, un tādējādi noteiktos apstākļos viena restrike spēj izveidot divus lokus izveidots, pateicoties indukcijas. No vairākiem izmēriem zināmās aprindās būtu iespējams daži minējums, cik ilgi ilga tās pārdomas iekšpusē gaisa kolonnā radīja pirmo lielāko zibens izlādi. Kas attālums aptuveni apvainojas izstarotā elektromagnētiskā starus iekšā ailē, pateicoties atkārtotu pārdomām.

 

Platums aprakstītajiem šauru gredzenu svārstās no 10 līdz 20 cm, kas atbilst pusei no tūkstošdaļai otrs saistībā ar skaņas ātrumu, šajā laika gaismas pārceļas 150 km. Tas ir ļoti aptuvens aprēķins. Iespējams, ka laikā īslaicīgi radīja slejā gaisā var notikt kopējo atspoguļojumu elektromagnētisko starojumu. Zināmos apstākļos, daži stari atspoguļotu iekšā ailē daudz ilgāk nekā tikai laika tam elektrisko izlādi. Spēj pārvietoties daudz ilgāku attālumu un radīt daudz sarežģītāka traucējumus. Kopējais pārdomas rodas, ja gaismas padara leņķi pietiekami neliela - mazāka par robežvērtību leņķī attiecībā pret pieskarei leņķa cilindra korpusa pie saskares punktu.

 

Gaisa kolonnas ātrums pret gaismas ātrumu ir ļoti niecīga, 1/10 6, bet, pateicoties ļoti lēni, kas nav nulle un nemainīgs, arī ļoti vienveidīga paplašināšanu gaisa kolonnas var tikt izveidota šajā ļoti interesanta un sarežģīta rezonanse un traucējumu struktūru. Sīkāks apraksts par šo procesu tiks aprakstīta no, piemēram, lapas zibens mehāniku - viļņu interferences iekšpusē paplašinās gaisa kolonnu.

 

Kaut kas līdzīgs ir iespējams pateikt par daudzkārtēju pārdomas un ietekmē elektromagnētiskā siju iekšpusē slejas gaisā iespējām, strauji paplašinās. Ņemot vērā ieinteresētību šajā jautājumā un faktu, ka daži modeļi tiešām norāda līdzīgu iespēju veidot, daži no jaunizveidotās apakšlapā no zibens sadaļā būs īpaši pievērst uzmanību šai iespējai. Ir svarīgi, ka līdzīgā veidā vienmēr nāk apli kā bāzi, un iekšā, ka ir iespējams atrast dažāda veida rezonanses, kas fractals, arī iejaukšanos vai apvienotām ražas aplis modeļiem. Gada shēmā ir grafika temperatūras un spiedienu iekšpusē vārsta sadedzināšanas motoru. Saite uz dažiem piemēriem tiks ievietots šeit. Līdzība procesa iekšienē cilindra iekšdedzes dzinēju, imitācijai no ierīces no standarta inženierijas praksi, iespējams, pēc tuvākā Restrike skaits: regulārs līdzvērtīga sprādzienu vai vairāk, piemēram, sadedzināšana kontrolētos apstākļos, kas notiek iekšpusē cilindrā iekšdedzes vai dīzeļmotors.

 

Metaforiski, iespējams raksturot veidošanos dažiem augkopības apļa formas kā analoģijas rezonanses un starp skaņas viļņiem un elektromagnētiskajiem viļņiem iejaukšanos. Kaut kas līdzīgs dabas radio, televīzija, osciloskopa, un fotogrāfijas kopā.

 

 

 

Drop ūdens - lēkt parādību, pulss, kas no augšas ...

Vēl viens radīšanas periodisko kultūraugu apļa struktūru iespēja izplatīšana milzīga spiediena pārslodzei iekļaujas apkārtējā vidē, piemēram, staru šķidruma pēc ietekmes piliena stāšanās ūdens līmeņa. Noklikšķiniet foto sekot avotu.

No otrā fotogrāfijā ir redzams vairāku ietekmi pilieni plānā slānī šķidruma, ļoti interesants ir pēdējais. Ja zibens streiku stāšanās jomā iespējams salīdzināt ar trieciena milzīgs impulsa kārtiņu šķidruma. Galvenā atšķirība ir tā, ka gadījumā, ja zibens novadīšanas ir šāda parādība salīdzināma ar sērkociņu kastītes ietekmi, smags kā lokomotīve. zajfyz.physics.muni.cz

 

 

 

Rotējošo elektromagnētiskā lauka, osciloskopa

Viena iespēja, kas varētu izskaidrot augsto precizitātes multi-ass simetriju dažiem augkopības apļa piktogrammām ir, ka secīgi elektriskie izplūdēm, aptuveni 20-30 milisekundes viena pēc otras, kas parādās attālumos tikai dažu metru attālumā viens no otra, spēj radīt pie šis punkts spēcīga rotējošo elektromagnētiskā lauka. Tas var būt vairāk nekā trīs fāzes, var radīt dažādus rezonanse un iejaukšanos, un var ietekmēt citus šajā vietā parādās elektronu staru un tādējādi "gleznot uz lauka" daudz dažādu simetriski augu aplis piktogrammas. Viss notika daļās sekundēs. Skatīt zibens .

 

Piemēram, trīs secīgi, 20ms intervālu impulsu trijstūri attālumā desmitiem metru viena no otras virs virsmas graudaugu lauka efekts, izveidot kādu brīdi rotācijas elektromagnētisko lauku. Kaut tikai sekundes daļu, bet milzīgs, pēc kārtējās cilvēka iztēli. Pateicoties rada elektromagnētiskā lauka varētu ļoti viegli strādāt ar elektrisko dzinēju ar jaudu apmēram vairāk TeraWatt. Ir iespējams iegūt, ka šāda elektromagnētiskā lauka, arī elektromagnētiskais lauks katra zibens, tas ietekmējis augus ne tikai ar indukciju, bet arī mehāniski.

 

Šajā brīdi iespējams, lai raksturotu iekārtas darbojas kā strāvas vadītājam - pašreizējo izraisītām arī straumes veica iet cauri tiem, tādējādi tie parādīsies līdzīgi elektromagnētu un elektromagnētiskajiem laukiem var iedarboties uz tiem ar mehāniskiem spēkiem, atstājot tajos mehānisko iedarbību, arī sabojāt. Papildus visam iepriekš aprakstītā, tajā ražas aplis punktā, var rasties dažādas svārstības - disonējošs harmoniku, arī amortizētai svārstībām. Liels daudzums kultūraugu apļa piktogrammas imitēt reģistrs amortizētai svārstības, kad lielākā loks seko mazākas, kam seko vēl mazākas, vairāk un vairāk, bieži vien vairāk nekā desmit. Dažas līdzīgas augu aplis fotogrāfijas arī kalpot kā piemērs šajā lapā 1, 2, 3, simtiem citu iespējamu novērot caur Crop Circles webs.

 

Visi notikumi aprakstīti šeit, notika iepriekš kādu graudaugu vai kukurūzas, magones, izvarošanu un citas kultūras, var izraisīt vēl gandrīz nav redzamas sekas. Sākotnēji, pirmajās dienās, jo tie bija tikai tā saucamās "ierakstīts" likumīgā rastra veido atsevišķus augus. Viņu redzamas izmaiņas vai vājums noved pie to piliens pret zemi, kas notiek pēc daudzām dienām, nedēļām vai pat ilgāk. ekspozīcijas - aprakstīts tur. Ražas aplis tiek reģistrēta, bet tomēr absolūti neredzams.

 

Zibens bojājumi uz lauksaimniecības augu

kā aprakstīts nopietna zinātne lauksaimniecības literatūru un tīmekļa lapās


kokvilnas bojāti zibens
Procesi, kas aprakstīti iepriekšējos punktos, protams, var notikt arī pret jebkuru citu lauksaimniecības vietu, kur netiek audzēti kultūras, kas spēj noliekties pēc bojājuma, jo to anatomiskās struktūras atturētu no - kartupeļu, tomātu, biešu. Piemērs bojātu kokvilnas veģetāciju, ņemot vērā elektroenerģijas zibens novadīšanas kreisajā attēlā. Avots no IPM Attēli (Integrētā augu aizsardzība), kas kopīgs projekts skaits: Center for invazīvajām sugām un ekosistēmu veselību, Kolorādo štata universitātes, USDA Nacionālais institūts Pārtika un lauksaimniecība, Dienvidu Augu diagnostikas tīkls . Universitāte Gruzijas - Warnell skola Meža un dabas resursu un Lauksaimniecības un vides zinātņu koledža Tas ir momentuzņēmums no smagas lauksaimniecības pētniecības, nav absurda un traks murgiem Augkopības aprindām novērotāji. Pēc ilgāka laika intervāls no zibens novadīšanas vērojama kaitējumu augiem vai to pilnīga iznīcināšana - mirušo, parasti forma apli. Ir iespējams izlasīt kādā literatūrā par šādiem gadījumiem, piemēriem, kas uzskaitītas apakšlapu  sci-re, lauksaimniecība. Šeit tikai daži atsevišķi piemēri, jo atsaucēm daudz detalizētāks. Daudzi līdzīgi gadījumi bijuši pagātnē, ar kultūru aprindām reģistrēti novērotāji, un diezgan kļūdaini diagnosticēta kā rezultātā darbības nesaprotami spēki.

 


sojas pupas bojāti zibens
Nākamais attēls pusē rāda degošo kaitējumu sojas pupas, no Sojas Slimību Atlas ( sk. ) un nonparasitic slimības, kā tās publicētas cipm.ncsu.edu, kas web The National Science Foundation Center integrētās augu aizsardzības (CIPM), North Carolina University. Lauksaimnieki zina ļoti labi, ka no zibens izplūžu ietekmi var viegli sajaukt ar kaut ko citu - augu un dzīvnieku kaitēkļu, nepietiekama vai pārmērīga mēslojuma, sausuma efektus, mitrās, augstas vai zemas temperatūras, skat literatūru. Ir arī visur pietiekami droši raksturot kā droši atšķirt skāris zibens no citiem līdzīgiem bojājumiem Visbiežāk ar ka pēc kāda laika zaudējumi, nav izplatījies uz veģetāciju. Tā bieži ir arī novērots, ka skarto teritoriju viņi var sākt izraisa visa veida citu kaitēkļu, bet vēlāk, tikai kā sekundāro parādību. Tāpat kā arī lauksaimnieki zina, ka atsevišķu zibens spērieniem, ko veic labības laukiem sekas var atsevišķos gadījumos ļoti būtiski atšķiras viens no otra. Šis fakts ir literatūrā arī diezgan detalizēti aprakstīts. Tā drīzāk tikai par jautru, mūsu dārgie agriculturists, atstāt visu šo diletants "pētnieki" sējumu aprindās, turpina taustīties viņu maldiem. Viens otru patiesi nopietni publicēts dokuments ar dažām fotogrāfijām, nosauktas Sojas "Noslēpums" , iespējamie atrast pie interneta uz University of Illinois illinois.edu , Integrētā Kaitēkļi Vadība, ipm.illinois.edu. Svarīgākais ideja par šo rakstu ir tāds, ka zibens sekas lauksaimniecības jomās var likties diezgan atšķirīgi: "Zibens iespējams neuzskatu vienādi visos gadījumos". Arī apstiprināts vēlreiz: "Zibens var izraisīt simptomus, kas varētu dažos gadījumos izskatās kā slimība, piemēram, Phytophthora ar saviem mirušajiem galotnēm augu".

 


Zibens bojājumi: Sojas

 

pipari lauks iespēris zibens
Ir ļoti raksturīga piezīme par zāli - poaceae, tāpat kā gandrīz visiem graudaugiem, kas Sunflower Ražošanas Rokasgrāmatā 2007, sk . Web Nacionālās Sunflower asociācijas NVD. tā saulespuķu un nezāles iet bojā vai tiek ļoti slikti bojāta, zāles -. Poaceae izdzīvotu Drīzāk tas izdzīvo liela daļa cietušo indivīdu Poaceae augiem, un nobriest, gan ar redzamiem bojājumiem. Šī spēja ir saistīta ar augsta blīvuma stādīšanai. Ņemot vērā trīs piemērus tikai par vienu augu sugas - cukurbiešu, viens blakus par saulespuķes, viens otram par kartupeļiem, viens kopīgs. Kreisajā pusē novietots citu foto, kas parāda sekas zibens uz lauka piparu. Avots - web Universitātes Massachusetts Amherst, centrs lauksaimniecībā. Iespējams atrast tūkstošiem profesionālās lauksaimniecības raksti par internetā, un desmitiem tūkstošu, simtiem tūkstošu izdrukātā zinātnes grāmatām, tekstu, rakstu. Gandrīz katrā no tiem ir par samērā strauji ierobežo un apaļu vai elipses formas bojāto augu pēc zibens novadīšanas piezīmi. Turklāt uzsvēra, ka kaitējums izriet galvenokārt pat vairākas dienas pēc zibens, reizēm vairāk nekā nedēļu. Vēlaties vairāk?

 

Paraugi "Crop apli no arhīviem, ar kuru jāsalīdzina no zibens

Holland, Sevenum, Limburg, 30. 6. 1999

Kanāda, Eseksas grāfistes, 26. 4. 2004

Argentīna, Santa Fe, 29. 12. 2009

Šeit ir neliels ievietošanas, lai salīdzinātu. Trīs fotogrāfijas, kas parāda "Crop apļus" (kartupeļi, 2 x sojaspupas), lai iegūtu lasītājus, lai izveidotu saskaņotu priekšstatu par to, kas ir "pētnieki" varētu pāriet uz kultūraugu aprindās. Sevenum, Limburg, Nīderlande, Jūl 30, 1999. Ontario, Eseksas grāfistes, Kanāda, Jūl 24, 2004. Argentīna, Santa Fe, 29 decembris 2009. Līdzīgas fotogrāfijas var atrast desmitiem kolekcijām, tikai meklēt. Ir iespējams atrast daudzus citus attēlus, kas ir ļoti pārsteidzoši līdzīgi trim šī iepriekšējā tekstā - sarkanie pipari, sojas, kokvilnas - skaidri identificēt kā no zibens. Visticamāk, balstās galvenokārt uz to, kurš apmeklē šo pašu vietu 1.. Ja pastāv nopietnas laukstrādnieks vai pētnieks, nevis dokuments, un to piemin kaut publicēšanas nodarbojas ar zibens spērieniem ietekmi monokultūras lauka kultūrām.

 

Sojas slimībām. Kāpostu. Salātu. Mr Bean. Kukurūzas. Vēl sojas pupas .

 


Zibens slimība kartupeļu (1915), att. 12a

Slimības kravas kultūru un kontroli, kas JJ Taubenhaus, PhD pilna tekstatiešsaistes , apsvērumi par kartupeļiem ar Jones un 1915 Gilberta (!), att. 12a. Gada 74 lappusē: "Neviens sadalīšanas vai mehānisko plīsumu kāta pierādījumi ir ievērota." Lapa 75: Džonss un Žilbēra izskaidrojums parādību: "Kad elektriskā vētra pārtraukumi pēkšņi pēc laika sausuma un 1. lietus wets augsnes virskārtu, joprojām slāni sausa zemes starp šo slapju virsmu un mitrās augsnes zem, kas ir slikts diriģents elektroenerģijas. Kad zibens streiki slapju virsmu vietas, tā disperses visos virzienos, un tad ar horizontāli uz leju zemē, Šādas līnijas vismazāko pretestību. Augu stumbri un saknes ar to bagātīgu ūdens saturu ir labāki vadītāji nekā slāni sausa augsne tikko minēts, un tāpēc elektriskās strāvas plūsmu caur caur tiem. Audi tādējādi var tikt dažādi ievainoti vai nogalināti, atkarībā no summa pašreizējās plūst caur tiem. " Tas ir ļoti precīzs apraksts par dažiem principiem un sekām, kas piedalās laikā rašanos kultūraugu aprindās. Tas bija rakstīts ap 100 gadiem.

 

Mēneša laika pārskatīšana, augusts, 1920 (!), novērots zibens kaitējumu kartupeļi. Agriculturists atzina, ka zibens radīs pēc kāda laika apļveida zaudējumus par kuru lakstaugu laukā ar visiem kopējiem dārzeņiem vai graudaugi.

 

Phytopathology, amerikāņu fitopatoloģisko sabiedrība, (1917), pilna teksta , tiešsaistes .

 

Svarīgs paziņojums.

Jebkura gadījuma liecinieks, kas atrodas tajā brīdī tieši brīdī ražas aplis piktogrammu ierosināšanas būtu nekad spētu sniegt nekādus pierādījumus par to. Iespējams pārliecināt no attēliem. Nebūtu ieinteresēts kaut ko līdzīgu augu aplis piktogrammas un to radīšana vispār. Būtu pilnīgi atšķirīgas problēmas. Labajā attēlā ir skaidri redzams "paraksts galvenais vaininieks" Par koku. Kreisajā attēla, tur ir arī klāt, bet ne kā tādi, nozīmīgiem un ievērības. Sīkāka informācija - brīdinājums

 

 

 

Testi un eksperimenti

Some eksperimenti tika veikti, fotogrāfijas pastāv un tiks publicēts

Tiks veikts, dažkārt, eksperimenti ar ietekmi uz dzirksteļu pārvēršanu pulverveida materiālu. Pigments izkliedētas, daļiņu izmēru secībā mikrometru, video notverti lielā ātruma 420-1000 pic / s), daži rezultāti vēlāk šeit.

 

Kaut elektriskie dzirksteles, kuras tika izmantotas testā, pārsūtīt tikai ļoti maz enerģijas daudzumu - aptuveni 0,03 Džoula, piemīt visas parametrus sprādzienu, tai skaitā triecienviļņu un spiediena viļņiem.

 

 

Mājas elektronika un laboratorijas iekārtas aug uz lauka.

Iespējams iegūt, ka vienlaicīgi un pēc zibens izplūdēm, kas rīkojas ļoti līdzīgi brīdi nelielu attālumā cita no citas, un caur kuru plūst simtiem tūkstošu ampēros, visiem, kas rada ļoti spēcīgus, lielus, elektromagnētiskie lauki, arī rotācijas, ap tiem. Visi no tiem ir iespēja tieši ietekmēt vienam ar otru, piesaistot, atvairīt un radot rezonanses un iejaukšanos. Kaut kas līdzīgs TV vai osciloskopa vakuuma caurulē. Zibens novadīšana ir līdzīgs elektronu staru. "Nedaudz" lielāka nekā tā, TV - aptuveni 10 15. Tāpat stiprāka ir elektrostatiskie un elektromagnētiskais lauks līdz attālumam no vairāku metru. Dabas osciloskopa, radot ražas apļa lissajous skaitļus .

 

Ir arī iespējams iedomāties, ka laikā ietekmē elektronu staru, ja pēc kārtas vai paralel zibens izplūdes, kas ir straum visā ļoti spēcīga rotējošo elektromagnētiskā lauka var rasties ļoti simetriski apgriešanas apļa piktogrammas, saskaņā ar daudziem asīm.

 

Labajā augšējā malā pavadošais kultūru loka attēls ir iespējams atpazīt ceļus ar klasiski bojātu un izliekt graudaugu, pēc tramvaja līnijas tuvumā robežai jomā, vairāk izbraukts, labāk turot mitrums, augstāka elektrovadītspēja, rūpīgāk bojāts. Ļoti līdzīgs efekts iespējams novērot pilnīgu everyute katru no labības laukiem, kur parādās jebkāda RDF, Randomly Downed Formations, Parasti bojāta labība. Vai viss tikai sagadīšanās? Daudz vairāk bildes pieejamas. Iespējams, ka var saskaitīt kopā indukciju un vadāmību strāvas radītas dziesmas. Tie ir daudz ciešāk kopā nekā jebkur citur, rūpīgāka. Modelis varētu rasties līdzīga izcelsme chladni modeļiem. Attēls avots: www.physics.ucla.edu. Zemes svārstības un augu uzvedību, modelējot viļņi uz ūdens virsmas, var arī piedalīties. Tas varētu būt arī kombinācija vairāku veida notikumiem.

 

 

Elektriskā vadītspēja fāžu interfeisu

triecienvilnis - gaiss, plazmas - gaisa un vairāk

Izskaidrojums no tā, viena vai vairāku ļoti šaurās aprindās ar dažiem augkopības apļa modeļiem, veidojot maksas par saskarni starp triecienviļņa vai ļoti strauji augošo plazmas un stacionāro vai lēni pārvietojas pa gaisu, un iekasēt nodošanu, vai būtiska enerģijas daļa par jebkādiem turpmākiem vai vienlaicīga elektrības noplūdi, par starpnieku izmantojot šīs fāzes interfeisu. Pēc fāzu saskarni triecienviļņu pavairošanas cauri gaisu un citi elementi, kas ietverti tajā. Putekļi, mitrums, stipri jonizētu daļiņu, tur notiek milzīgas domstarpības, veidojot sekundāro elektrisko lādiņu, un, visticamāk, ir ļoti augsts elektrovadītspēju. Tik ļoti šaurās aprindās tādēļ varbūt kaut kas līdzīgs īslaicīgs ierakstu secīgu zibens izplūdēm, elektromagnētiskie lauki, inducētās strāvas un straumju vadīja vadītājiem fāzes saskarni gaisa kolonnas robežu, īslaicīga šā virs kultūraugu veģetāciju. Skatīt pievienotos apgriešanas apļa fotogrāfijas.

shockwave_u_letadla_tvar-a-sireni_shockwave_blesku.htm  

 

 

Regulāras ražas aplis formas vs neregulāru, izlases formas

Kultūraugu aprindās tuvumā, kas ir neregulāras struktūras

Augšējā lauka malu kultūru lokā fotogrāfijas var novērot neregulāras bojāts graudaugu, kas notiek diezgan bieži, jo zibens novadīšanas jomā. Tas notiks pēc dažām dienām vai nedēļām,
Ancona, Itālija, Jūn 29, 2008
kā paskaidrots citviet šajā lapā, vai informācijas lapā hronoloģiju , kur būs process augu audu sadalīšanās pēc pagājušo elektriskā strāva arī fotogrāfiski dokumentēts ļoti detalizēti. Fotogrāfija šeit kreisajā pusē rāda, ka elektriskā strāva - jauda zibens novadīšanas pieņēma daļēji pa augšējo malu jomā, pēc traktors dziesmas tur, gan ap tramvaja līnijas perpendikulāri malai, pat izmantojot ģeometrisku rakstu. Regulāra ražas aplis forma un neregulārs postošs, un, protams, nevar tikt radīti vienas vētras, pateicoties vienam zibens novadīšanas, bet tas ir iespējams. Ka zibens, varbūt viena vienīga, tikai "ierakstīts", ka bilde, bojājot no labības šķiet pat daudzām dienām vēlāk. Pat nedēļām, atkarībā no enerģijas daudzuma piegādāti - intensitāti iedarbības.

 

Sākumā ir izliekt uz virsmas tikai neliela daļa ir ievērojami mazāka par vienu procentu, vairāki kvadrātmetri, visvairāk skartajos apgabalos. Pakāpeniski, dienu pēc dienas, dažkārt stundu pa stundai vai pat minūti pa minūtei, piebilst vēl, līdz beidzot, tieši pirms ražas varbūt guļam zemē ap 5%. Reizēm vairāk nekā 20% no kopējās teritorijas, dažkārt, diemžēl, vairāk nekā 90%. Noskaidrot un dokumentēt parādību aprakstīts turpmāk būs iespējams izmantot Time-Lapse kameras , izskatās ļoti labu darbu par viņiem. Tagad tikai ir iespējams apmierināt ar paskaidrojumu par šīs parādības lapā un sub lapas hronoloģijas . Ļoti līdzīgi procesi parasti notiek iekšpusē kultūraugu aprindās modeļiem, to tuvumā un uz lielāka attāluma, un arī apkārtējie lauki. Visās vietās, kas ir skārusi zibens novadīšanas elektroenerģiju. Notiek kopš atklāšanas modeļiem līdz ražas.

 

Iespējams arī, ka, iespējams, daudz vairāk bojāta labības parādīties tajās jomās, kur radušās divas zibens novadīšanas vienu netālu no 2. intervālā vairākas nedēļas. 2. pārbaude notiek uz lauka ar augiem ievērojami vājākas, un spēj radīt ievērojami lielāku kaitējumu. Ir arī iespējams iedomāties, ka regulāras ražas apļa modeļus ir iespējams izveidot daudz vieglāk šādā laukā, kas bija par "gatavas" vairākas nedēļas iepriekš. Šādi gadījumi ir acīmredzami daudz retāk nekā reizi skārusi vietā. Tiks izteikti statistiski.

 

Vairāk komentāru par kultūru apļa foto no Ancona: no dažiem novērojumiem, šķiet, ka viens no daudzajiem faktoriem, kas var piedalīties, veidojot regulāras ģeometriskiem rakstiem par labības laukiem, var būt tas, ka šajā vietā bija darbībā ārkārtīgi spēcīga zibens izlāde, kas notiek tikai dažas laikā visā vētra vai pat visu sezonu. Tādēļ iespējams, ka iedarbība uz visu bija tiešām saistīts ar tikai vienu budžeta izpildes apstiprināšanu vai vairāku vienlaicīgu secīgu elektriskās izplūdi, kuru kopējais ilgums reti kad pārsniedz vienu sekundi sistēmu. Stiprāko daļu izraisīja veidošanos Regulārā kultūru loks piktogrammu, vājāka, vidusskolas, paralel un turpmāko elektrības noplūde izraisa veidošanos neregulāri downed, bojāts, novājināta, jo apkārtnē. Vēl viens, tiešām ļoti ticams iespēja ir, ka vājākie elektriskie izplūde nenotika vispār, kas bieži ap neregulāru bojā veido tikai dēļ atlikuma strāvas vadošo caur traktora dziesmas, iespējams, inducējot tajos.

 

Vēl viena iespēja, kas ir iespējams saudzīgs laikā apgriešanas apļa izveidi, detalizētas vienā no pirmajiem publicētajiem rakstiem, ir alternatīva, ka ievērojama daļa no zibens novadīšanas, tūlīt pēc pieres saskāries ar zemi, būtisku daļu savas enerģijas bija svinu pietiekami dziļi zem virsmas, bez savas enerģijas, varētu būtiski iziet cauri slapjš augsnē un tramvaja līnijas uz apkārtējo teritoriju. Zibens novadīšanas kanālā, tad darbojas kā diriģents, ar kuru pašreizējais iet dziļi zem zemes virsmas, un ir par aptuveni esošās labas diriģents vai vairākiem diriģentiem, kuru vada dziļi pazemē. Uz zemes virsmas, tad tiktu izveidots apgriešanas apļa formas, kas ir ļoti līdzīga tai, ko rada magnētiskā lauka līnijām, kas dzelzs skaidas. Skatīt fotogrāfijas agrāk šajā lapā. Piemēram, tika novērota veidošanos aa regulāru augu aplis modeļiem tieši virs metāla pazemes tvertnē - kalpot kā ļoti labs pašreizējā vadītāja - Underground zibens stienis. Dažos augu aplis filmu dokumentālo minētas.

 

 

 

Mezgli un bojātiem, kas atrodas graudaugi

Ļoti bieži izliekt labības, ne regulāras formas, tiek izveidotas tieši ar tādiem pašiem nosacījumiem kā aprakstīts kultūraugu aprindās. Augi ir bojātas ar pilnīgi vienādiem nosacījumiem, galvenokārt elektrolīzes un tās produkti, ieskaitot mehāniski bojājumi dēļ rodas gāzes, iespējams, atkarībā no kopējās jaudas elektrisko novadīšanas, kā arī no rezultātā siltuma zaudējumus. Par sub lapas mezglu var novērot, ka iztaisnošana no kātiņiem, tas nav skāris jebkuru elektroenerģiju, un nodot atpakaļ tikai tāpēc, ka mehānisko iniciatīvas - eksperimentāli, ir iespējams, saistāms ar lielu leņķi, kas bija jāpārvar, var reģistrēties mehāniskiem bojājumiem mezglu, ko saviem spēkiem. Neietekmē kvalitāti sierus kultūru, kātiņi bija asimetrisks tikai mehāniski stimulu. Kreisā papildu fotogrāfijas ir tradicionāli veikti vietās, kur nekad nav bijis pat ražas aprindās mājienu, tikai parasti bojāti graudi, ar kātu daļēji vai pilnīgi izliektās uz zemes.

 

 

kultūraugu aprindās - mīkla atrisināta.

Vienreiz par visām reizēm.

Neticami primitīvas, un varētu teikt, smieklīgi skaidrojums. Mīļotājiem no NLO, noslēpums, parapsiholoģija, kas peld apakštasītes, nezināmas un neeksistējošā enerģiju un līdzīgu muļķības var būt transportēt paši līdz bezgalībai. Citiem vārdiem sakot, viņi var noskūpstīt savu smirdošs ass un iet uz elli.

Gandrīz tas pats iespējams teikt par citplanētieši .

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

3 en

 

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visas teorijas šeit iepazīstināja bija ļoti rūpīgi, rūpīgi un detalizēti eksperimentāli pārbaudīja

 

Jan Ledecky