Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Tas ir galvenais tulkojums, provizoriskie, izejas dati, gandrīz bez izmaiņām. Mašīna, datorizēta, no sākotnējās lapas, kas parādās kā Čehijas oriģinālajiem un angļu oriģināls versijām. Tiks nepārtraukti uzlabota laika gaitā, labo un uzlabotas. Paldies par sapratni.

lightning

Kultūraugu aprindās

Puzzle atrisināt.

Tagged kopā

Nekad, nekad

jebkura ārpuszemes, vai

jebkurš cits intergalactic sūdi

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Augkopība pulciņi puzzle kopā ... - Turpinot

Kultūraugu aprindās ģenerē elektrību no zibens, ar kuru ir augi daļēji bojāti. Ar rastra uz lauka kultūrām ir tad redzams simulācija Fotogrāfijā no līnijām spēkā elektromagnētiskajiem laukiem.

Kultūraugu aprindās ģenerē elektrību no zibens, ar ko augi daļēji bojātas. Ar palīdzību rastra uz lauka kultūrām tiek parādīts simulācijas Fotogrāfijā no elektromagnētiskā lauka līnijām.

Ziņas šifrēta Kultūraugu aprindās viņu Great Maker 

Kultūraugu aprindās - kods atbloķēts. Vienreiz uz visiem laikiem.

Aizraujoši, pilnīgi pietiek, 1. tiešām zinātne, diezgan jauna teorija.

Amazing slepenie kultūraugu aplis kodi un mistiskās zīmes jāatšifrē. Vienreiz un uz visiem laikiem, katram no tiem.

 

Visa nozīmē to piegādi atzinuma sniegšanai cilvēcei bija, ir un būs mūžīgi vienīgajiem - absolūti nekas.

 

Iespējama tikai ar vienu izņēmumu - to vienīgais reālais  lielisks līderis vēlējās sniegt vēstījumu visai cilvēcei:

"Nekad mēģināt apmeklēt kultūraugu laukus tikai tieši laikā, kad es esmu krāsošana piktogrammas Iespējams. Ka kāds no jums būtu tieši tajā pašā brīdī, pirmo reizi, arī pēdējā sekunde viņa dzīvē, ar savu eyeballs, tiešām pamanīt, un redzēt, un saprast, princips kā es to izveidot. "

 

Daži, lielākoties mehāniskie sekas viņa darbības būs iespējams vērot šeit .

 

Visi matemātisko - tehniski - ģeometrisks - mehāniskā - fizikāli - astronomiskais - Zodiaka - Universe principi, kas tika iesniegti cilvēces pateicoties to "atšifrēt", kas ir iespējams bez vilcināšanās raksturot kā absolūtās stupidities. Viņiem ir apmēram tādā pašā nozīmē, kā mēģinājums atšifrēt dažus attēlus no kaleidoskops. Arī nekad atkārtot, bet, protams, tajās varēs atrast ļoti daudz pārsvarā ļoti precīza matemātiska, bet arī daudzi citi noteikumi.

 

Piemēram, ka no regulāras sešstūra apkārtmērs ir samērā precīzi vienāds ar seškārtēju garumā sāniem, savukārt apkārtmērs astoņstūra pat astoņas reizes ...

 

Starp citu, iekšā katru kultūru loks ir samērā precīzi ierakstīti skaitliskā vērtība skaita Π - pi. Tiešām, par jebkuru kultūraugu aprindās apkārtmērs, kas tika atklātas pasaule jebkurā laikā, pārtapa taisnā līnijā, ir garums, kas atbilst 3.1415 ..... reizes tā diametrs ... 

 

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Kultūraugu aprindās atrisināt galīgi ...

Tikai īsti dabas formēšanas principi, vienkārši aprēķināms un prognozējami.

Arī (!!) daudzus gadus atpakaļ pārbaudāmiem atpakaļ.

jautāt meteorologi vai Siemens - VAISALA

 

 

 

Laika skala

 

13 no 2008.gada februārī - pavisam jauna, ļoti visaptveroša - starpdisciplīnu pētniecības un izmeklēšana par ražas bojāšana, vājinot. un citi augu bojājumi dēļ elektrības sākusies

 

13 no 2009.gada februāra - 1st pētījumu rezultāti publicēti tīmekļa vietnē,

Precīzi vienu gadu no pētniecības sākuma - lightningsymbols.com

tikai ļoti īss atsauce

 

13 no 2009.gada augusta -? no minētā datuma daži citi interesanti informācija publicētās, kas pa vienam, pa dienām dienā, pēc mēneša mēnesis, par www.cropcirclesonline.com Publicēts tikai internetā, nekādu citu publiskošanu, ne grāmata, ne papīra, ne laikraksts, mediji.

 

Daži citi interesanti ieejas informācija viņas un šeit

Pamata, arī detalizēta informācija par kultūraugu ražas zaudējumiem (bojāšana, vājināšanās) šeit (drīzumā)

 

Šokējoša atklāsme! Crop Circle vārti ... Gatee

 

13 no 2010.gada augusta pēdējā diena no šī cilvēces

zināt un saprast, kā kultūraugu aprindās tiek palielināta, Agroglyphes, piktogrammas .

No tā laika iespējams redzēt lapas piezīmi komandanta un brīdinājums ,

un daudz vairāk informations šo lapu uz leju un citi.

 

beigas skalā

 

 

Pēdējais, bet ne mazāk

Ļoti beigas, tikai par procentiem. Laikā zibens izplūdes ir zibens kanālā, ar apm. platums 5 -10 mm) tilpuma koncentrācijas enerģijas - enerģijas izstaro noteikta apjoma telpu daudzums laika vienībā, ko var salīdzināt ar procesu, kas notiek vairāk nekā supernovas sprādziena ()! ...

 

Vismaz laikā visstraujāk daļas elektriskās strāvas līknes pulsa malu.

 

Māte daba

Ir iespējams, ka māte daba cenšas dižoties, veikta, izmantojot modeļus kukurūzas, kas notiek jomās, kas neviens apmeklēt kādreiz, varbūt tikai fantāziju sci - fi stāstus, noveles, romānus un filmas. Virsmas, interjers un vāka supernova laikā sprādziena, pirms un pēc. Virsma melnais caurums, telpa zem tā, vietai virs un zem notikuma horizonta. Kas notiek starp notikumu horizonta un melno caurumu virsmu. Notiek notiek uz virsmas zvaigznēm, virs tā un zem ka arī pie zvaigžņu kodolā, un iekšpusē no tā. Procesi, kas notiek tiešā tuvumā un iekšpusē kodolieroču vai kodoltermiskā eksplozija ierīces brīžos tieši laikā, pirms un pēc sprādziena. Tas pats arī ļoti ciešā tuvumā jebkuru parasto eksplozijas un iekšpusē tās kārtridžu. Procesi, kas notiek laikā sadursmēs planētām, zvaigznēm, melnajiem caurumiem. Procesi, kas strādā laikā radīšanu, pārveidošanu vai ķīmisko obligāciju atcelšanu. Procesi un spēki, kas notiek tiešā tuvumā atomu kodolu laikā tās bojāšanās vai laikā dažādos kodolreakciju. Procesi un spēki, kas notiek laikā, mijiedarbības un reakciju vai iznīcināšana divu daļiņu un anti-daļiņas. Procesi un spēki, kuru laikā masu pārvērš enerģiju vai otrādi. Ģeometrija un simetrija, laika kursus, spēku un enerģisks izmaiņas visu nosaukto procesu. Procesi, kas notika laikā, pirms un tieši pēc Lielā sprādziena tādā stāvoklī matērijas un enerģijas, kas bija, kas atrodas tur.

 

Vēl viena vieta

Vēl viena vieta ir daba, iespējams, mēģina pierādīt, izmantojot augu aplis modeļus, lai visu pārsteidz cilvēci, kas nebūs ilgi nākotnē, kāds viņš varētu skatīties tur, vai tās tiešā tuvumā būs kaut novērot, pētīt un mērīt: Punkts, kur zibens elektrības izlāde hit zemes, ceļu, ka tas bija cauri, un viss notiek tur sākot no provizoriskā salūšanas, iznāca vai Dart līderis, līdz Long Turpinot Current pēc pēdējās Atgriešanās Insults. Sprāgstviela izplešanās gaisa, plazma, mehāniskās un elektrostatiskā un elektromagnētiskās rezonanses un ietekmē sekas darbojas tur. Nodošanu un starojums, vairāku megavatu stundu elektroenerģiju, dažkārt pat daudz vairāk, starp vietām dažas jūdzes tālu, veicot mazāk nekā desmit miljonā 2..

 

Vispārīgs raksturojums

Kultūraugu pulciņi izpratni pieejama tagad. Un uz visiem laikiem.

Aizraujoši, plaša, 1. tiešām un tikai zinātne,

reāli, pilnīgi jauna teorija.

Pamata, fundamentāliem pētījumiem.

Amazing Crop Circle ciphers atrisināta. Visi un uz visiem laikiem.

Ir iespējams redzēt vairāk par nākamajās lappusēs .

 

Kultūraugu aprindās ir tikai tagad kļūst reāls izskaidrojums, izmantojot tikai patiesu dabas zinātnes .

Bioķīmisko, fiziskā, tehniskā, mehānisko, ķīmisko un citu nekustamo zinātne

un īsto būtību izmeklēšanas principiem, izmantojot tikai dabas likumus.

 

Aptuvenais saraksts zinātnisko, tehnisko un pētniecības disciplīnām un metodēm, iespējams izmantot izskaidro principus jebkurā kaitējumu kultūraugiem un vājināt kultūru pēc jebkuras zibens novadīšanas uz graudaugu jomā, ietverot kultūraugu aprindās:

 

Phytopathology, augu anatomija, fizioloģija un morfoloģija, bioloģija, bioķīmija, biomehānika, fizika, ķīmija, biofizika, agronomijā, hidroloģija, hidrostatika, fizika rezonanse un traucējumiem, fizikālā ķīmija, ģeoloģija, radiobioloģijas, fizikas un elektromagnētiskās un jonizējošā starojuma dozimetrija, elektrodinamikas, aerodinamika, statistika, hidrometeoroloģijas electromechanics, sprādziena kinētiku, elektromagnētisms, fotometriskās, kvantu ķīmija, termodinamika, matemātika, mehānika, hidrodinamika, thermochemistry, optika, mikroskopijā, Kristalogrāfija, spektroskopijā, (stereo) fotogrammetrijas Elektrostatika, toksikoloģija, fotogrāfija, arheoloģija, šķidruma dinamiku, speleology, kas magnetohidrodinamikas, augsnes zinātne, elektronika, ģeometrija, magnētisms, ģeofizika, fraktāļu ģeometrija, seismoloģija, agrobiology, Agroķīmija ...

 

un daudzi citi, arī starpdisciplīnu un krustojošos zinātne filiāles

 

kā pilnīga, tikai blakusprodukts arī izveidot regulāru kultūraugu veidiem - piktogrammas

Pavisam jaunu, oriģinālu teorija izcelsmi un veidošanos uz laukaugu apļa modeļiem, absolūts bez jebkāda pseudoscience un nesaprotams, mistiskiem vai slēptas īpašības, Ufo, ārvalstniekiem, kuri peld apakštasītes, sciolism, Mystery fallacies.

 

Ļoti sarežģīta, bet arī ļoti vienkārši un saprotami.

100% dabas un zinātnes teorija un izskaidrojums kultūraugu apļa izcelsme,

gatavs uz jebkurā akadēmiskajā autentifikācijas un pretinieks procedūru un izpēti.

Šokējoši!

 

Teorija pārbaudāmiem atpakaļ ar esošo ierakstu,

kas nekad nav bijuši par aprakstītajos nolūkos izmantotajiem vēl.

 

 

Augkopība pulciņi puzzle samontēts.

 

Pavisam jauna teorija, izmantojot reālas zinātniskas metodes,

pilnīgi bez jebkāda pseudoscientific pētījumu.

Amazing, laba un absolūti neticami teorija.

Neviens gars, garīgums vai spiritismam.

No ezoteriskās, mistiķis vai slēptas spēki, efektus, būvdarbi vai eksperimenti.

None sūdi citplanētieši, UFO, kas peld apakštasītes.

 

Gada Crop Circles kods atrisināta uz visiem laikiem.

Kultūraugu pulciņi atbloķēts. Galīgi. Absolūti.

Absolūti no NLO s, nav zināms vai nezināms peld mašīnas.

No nezināmas vai neizskaidrojamu spēku, ne Paranormal paskaidrojumi.

No brīnumi, bez mistērijas nekādas pazīmes.

 

Nav citplanētieši, nekādu kontaktu.

Nav militārie testus, eksperimenti vai pētījumi.

Nekādu citu līdzīgu slepeno zinātne eksperimenti, analīzes, pētniecības vai izmeklēšana.

No Paranormal vai telepātisko testus vai pētījumus, bez zinātniskās fantastikas.

None metafizika, neviens meta psiholoģija.

 

Pilnīgi neticami, bet tikai vienīgais taisnība izskaidrojums. Vairāk par nākamajās lappusēs .

 

Absolūti nav inteliģence, izlūkdienesta vai pat garīgās procesu gaitā radīšana kultūraugu aprindās piktogrammām unci. Protams, ieskaitot tos, kas veikti ar tā saukto ražas aplis veidotājiem, jo ​​šo personu smadzenes būs daži izlūkošanas nekad nav atrasts, pat ja kāds ir tiešām intensīvi meklē, ieguves un izpētes tur.

 

Neviens intelekts vai garīgās procesi planētām, NLO, kas peld apakštasītes, Coleoptera, telpa, saule, mēness, Cosmos, peles, mušas, kamene, zāle, The Beatles, masa, radības, nezāles, līķi, spokiem, Visumu, matērija, viela, Tornadoes, atomi, molekulas, bugs, kristāli, grunts, vēji, baktērijas, mēslu, materiāli, vīzijas, undeads, kas skeleti, atstarpe, citplanētieši, sēnes, kaitēkļu, vakuumu vai citus ziņas, laika kultūraugu aprindās radīšanu.

 

Neviens starpzvaigžņu inteliģence, neviens extragalactic intelekts, neviens Marsieši intelekts, jo neviens Zemes inteliģence, neviens inteliģence kultūru, neviens inteliģence labības, neviens izlūkošanas augsnes, neviens inteliģence laika, neviens inteliģence augiem, neviens inteliģence dzīvniekiem, neviens inteliģence pazemē ūdens, neviens inteliģence pazemes akmeņiem, neviens inteliģencei ķenguriem, neviens inteliģencei eži, neviens inteliģencei idiots rada aprindās kultūrai.

 

Kultūraugu pulciņi paskaidroja. Mūžīgi kāds.

 

Veidošanās ir ļoti precīza princips, saskaņā ar daudziem cirvjiem un spoguļvirsmu simetrija, bieži fraktāļu, Ģeometriskā formas var pielīdzināt radīšanas principu un sniegpārslu veidošanos, vai grafiskā ierakstu intensitātes elektromagnētiskā lauka radīšanā, kas tuvumā taisnas stieples, vai iekšā elektromagnētu, tostarp Eddy (!) elektromagnētiskajiem laukiem un sekundāri izveidoto parazītu straumes. Tas atradīsies uz kādu citu lapu. Skaidro neatdalāmi pievienotos aprindās, papildu mazie apļi, kas atrodas tieši pie kontaktpunktam diviem lieliem apļiem.

 

 

 

 

Augkopība pulciņi noslēpums atrisināts. Galīgi. Absolūti.

Šokējoša atklāsme!!

Teorija nenomāc citu iepriekšēju pieņēmumu, piemēram, skrūves no Blue ;-o

 

Teorija spožāk par sauli. Virsmas temperatūra no Saules ir apmēram 6000 ° K temperatūru plazmas zibens izlādes kārtās 30000 ° K, ti, 5 reizes vairāk.

 

Loģiski, ne tikai viegli saprotams, bet zinātniski pierādāmas, statistiski pārbaudāmi tieši piedāvājot sevi, lai izprastu un paskaidrojums par visu parādību un procesu par kultūraugu aprindās radīšanu.

 

Skaidrojums ne tikai ļoti dabiski izskaidro tikai problēma kultūraugu aprindās, bet arī ļoti kristāldzidru izceļ visu, ko šādā veidā tur notiek anomālijas, ko bieži dēvē par ghostlike un pārdabisks.

 

Kultūraugu aprindās netiek radīta neviena transcendento un ēterisku un telpā, kosmiskā vai ārpuszemes izlūkdienestu vai enerģiju, ne kāda cita iedomāties cilvēka vai dzīvnieku inteliģenci. Tikai dabiskas un normālu fizisko spēku, procesi un mijiedarbība starp viņiem nekas vairāk.

 

Pat ne vienīgais tā sauktās plazmas vortexes ". Neviens nav redzējis kādu.

None vēji vai cikloni, Tornadoes, lietus, kaimiņiene.

Pat ne tos savvaļā - "Man ir viņiem" - Džerijs Cimrman.

 

 

Neatjaunotu dzīvnieku, izņemot, ka " eži ", kas Milovice, bez citplanētieši.

Nē ekstrasensitīvs uztvere, vai transcendentālas spēki.

 

No paranormāls, ufology, vai citas līdzīgas parādības, strāvas vai pētījumi.

 

No Ley līnijām, neviens psihiskā, ne fiziskā enerģija līnijas.

Ar izņemot ka līnijas, kur elektrība, gāze vai ūdens apgrozībai - kāda lietderība līnijām, drenāžas, pār visiem tiem zibens izlādes elektroenerģijas, kas darbojas vairāk nekā to, pat metro, kā amerikāņu kalniņi.

 

Traktoru ceļi, dažreiz strādā ar gandrīz līdzīgi, tāpēc, ka dažos gadījumos tie uzrāda iespējams, ir daudz vairāk nekā tūkstoškārtīgs lielāku elektrisko vadītspēju, salīdzinot ar savu apkārtni.

 

Arī dziesmas cita veida - ceļi an avansēšanas vētru, kas pārvietojas virzienā galvenās vējiem. Prožektoru nosaukto vētru rada visas augkopības aprindās, attālumā no daudzu kilometru.

 

Arī var piedalīties iedarbības uz klātbūtni dažādu formu arheoloģiskajām atliekām, ne tikai cropmarks - veģetācijas zīmes, kas atrodas pazemē, kā arī ģeoloģiskās elementus un nelikumības. Tie var būt ļoti būtiska ietekme uz vadītspēju elektroenerģijas pazemē, un acīmredzot ir iesaistīti arī statistiski nozīmīga pieaug varbūtība zibens izlādes tuvumā dažās atsevišķās vietās. kā arī ietekme uz ātru pārvietošanu no elektroenerģijas jaudas dziļā pazemē. Tādējādi par šo vietu nešķiet lielāku elektrisko vadītspēju virs augsnes virsmas, un nepastāvīgu formu, nevis regulāri ražas apļi radīšanu.

 

Arī pateicoties tam, ka var notikt ļoti ātri vadītspēju lielu daudzumu elektroenerģijas dziļi zem zemes. Bez ievērojamas veikšanu uz virsmas, un tādējādi neregulāras bojājumu citiem augiem uz virsmas ārpus regulāras formas. Enerģija, ko veica aprakstīto veidā tādējādi spēj tās ietekmei izveidot "tikai" ar formu magnētiskā lauka līnijām, ap taisnu vadītāju, piemēram, relatīvi regulāras apaļas formas, faktiski to rezonanses un traucējumus, visu iesaistīto procesa kultūru loka izveidei.

 

Piloni un vadi uz elektropārvades līnijām, varētu lielā mērā veicināt atvieglojumu piesaisti elektrisko novadīšanu konkrētās vietās. Ap ar spriegumu 100 tūkstoši volti un vairāk vadu, var parādīties Corona noplūdes. "Biedri no VDR," patiesībā "biedri no CEZ" noteikti varēs pastāstīt daudz par to. Īpaši ārvalstīs, pastāv dažādu smago strāvas pētniecības institūtu, kas darbojas ražotāju un izplatītāju elektroenerģijas. Tajos risināti jautājumi par enerģijas ražošanu un sadali un augstu spriegumu, un izvērtējot ietekmi zibens novadīšanu un to iejaukšanos pārvērstu līdzīgiem objektiem, kas hte tuvumā ražas atrasto aprindās.

 

Nav spokiem vai jebkuras skeleti iesaistīti augkopībā aplī izveidei.

Ne skeleti skapī.

Nē jauda no ārpus kapa.

No monstriem, spokiem, nimfu pat fireflies.

Nav pārdabiski radījumi pat spēki.

 

Nē "viļņi domāšanu", kas ne garīga spēka vai process jebkurā organisma, dzīvo vai miris, domāšanas cilvēku vai dzīvnieku.

Noslēpums fonts Crop Circles tika atšifrēts.

Absolūti neviens, apzināta vai tīša rīcība jebkura cilvēka vai dzīvnieka.

Nekāda rīcība, enerģētika vai spēku noslēpumu.

 

© cropcirclesonline.com, kas   © ātri spigots

 

 

Nav telekinetic ne prāts kontrolēti spēki, neviens tele-vai para-spēki, zinātne un pētniecība. No starpzvaigžņu, intergalactic vai kosmiskā mistērijas, darbība, enerģētika vai spēki.

 

Ak, ka eži, viņi arī nepadara kultūraugu aprindās ...

No mēģinājumi dzimumakta, savienojumu vai sakaru, kas pārvietojas ar zināmu vai esoša telpa, kā arī iekšpusē jebkuru citu izmēru.

Ar vienu izņēmumu - lieta Milovice - austrumu, ka nepārprotami bija mēģinājums nonākt saskarē. Ak, ka eži ...

šajā vietā "strādāja" eži ", komunikāciju"

kas izraisīja Klātus graudaugiem, kviešu, aptuveni 8m 2

 

NAV DRAIVA, enerģijas vai jaudas domāšanas, garīgās procesiem.

NAV DRAIVA, enerģija vai spēks "ir".

Nav starpdimensiju vai papildu dimensiju diskus, enerģija vai spēks.

Nav mēģinājums galaktiskiem, kas starpzvaigžņu vai ārpuszemes komunikācijām.

 

 

Tikai tikai vienkārša bioloģiskā, bioķīmisko, fizikālās, ķīmiskās un tamlīdzīgas vienkāršas zinātniski izskaidrojams un pavisam reāls un dabas cēloņi un sekas laikā apgriešanas apļa izveides procesā.

 

Pārdabiskas procesi nav iesaistītas kultūraugu aprindās, pārāk

Absolūti NAV " pārdabiski "procesi vai sekas.

 

Zibens izlādes ir diezgan dabiski, tikai Zeme, nevis ārpuszemes, bet papildus tas parādās jebkuru un visas tās īpašības, kvalitatīvie un kvantitatīvie raksturlielumi "super", pat visvairāk awesome, pilnīgi visas tās īpašības ir pēc kārtējās cilvēka iztēlē. Sākotnējais spriedze starp mākoni un zemi, var būt augstāka nekā vairākus miljardus voltiem. Strāvas maksimumu var sasniegt gandrīz miljons ampēri. Enerģija, pārsūtīt un izstaro kas varētu piegādāt enerģiju daudz kravas vilcieni daudz jūdzes. Ātrums Return Stroke, Atgriešanās insults, stiprāko daļu elektriskās izlādes, ir kaut kas starp 1/3 2/3c. Enerģijas koncentrācija ir daudz augstāka nekā uz Saules virsmas.

 

Likme pašreizējā pieauguma - daži desmiti līdz simtiem tūkstošu ampēros mikrosekundē, tikai viena vienīga miljonā daļa 2.. Gadījumā restrikes, sekundārie insultu, ļoti bieži ir 250 000 / mikrosekundē. Varbūt tikai daži lāzeri var būt biežāka enerģijas pieaugs, bet enerģiju jebkurā lāzeru, kas tika ražots pasaulē, salīdzinot ar enerģiju no zibens, daudz zemāka nekā vidējā, varētu tikt izteikts "kā vājš kā ūdens", tostarp būs uzstāda Břežany.

 

Kaut Zibens izpilde ir patiešām super - super un arī dabas -natural, Tas nav mazāk jautājums hyperphysical, pārdabisks -supernatural, Tikai SUPER &NATURAL.

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

Visbeidzot, daži atlikušie informācija

Ne tik zinātnisks, daži nedaudz humoristic

 

Saule, Plazmas

Ļoti līdzīgus objektus kā kultūraugu aprindās, pat ja ne tik ilgi izturīga, bet sekundes, minūtes, stundas un varbūt arī dienas, pieaug arī saules plazmā.

 

Varētu šķist procesus līdzīgi pērkona negaiss.

Bet daudz - daudz vairāk nekā 10 12 stiprāka.

Netiks pārbaudīts nelielā attālumā.

http://www.thesuninmotion.com

Saule vainags, Saule izvirdums

 

 

Sun & planētas

Pastāv ļoti, ļoti līdzīgi mērķi uz saules virsmas, vai uz jebkuru zvaigžņu virsmas.

Saules Corona un saules plazmā uz virsmas notiek tik enerģisku un plazmas izvirdumi un elektriskās izplūdes ka saskaņā ar spēkā daži no viņiem varētu visu pasauli pilnīgi iztvaikojis. To ietekme uz Saules virsmas plazmā, kura īpašības ir daudz kas vairāk līdzinās šķidruma nekā cietvielām, kas spēj radīt modeļus, kas ir pielīdzināmi uz ūdens virsmas aprindās, tostarp dažādu traucējumu un rezonanses. Kaut kas ļoti līdzīgs, var parādīties tur, ja ļoti labi pazīstamas tautas sunspots.

 

 

 

"Augkopība Circle" kā pieaudzis objektiem būs nākotnē konstatētas gandrīz katrā planētas un to pavadoņiem saulē sistēmā un ļoti ilgāk nākotnē, ja kādreiz par visiem pārējiem ārpuszemes planētu sistēmām.

 

Jo nedzīvs ārpuszemes materiālu un virsmu, piemēram, smilšu, sniega, šķembām, pulveris un līdzīgi.

 

Pirms jebkādu robotu vai roku darbs pētniecībā tie tiks novērtēti un prognozēt, ar mums.

Mēs neko tur izmeklēt tagad, jo Hokings brīdina pret viņiem, viņi ēda ar mums.

 

Neviens, absolūti nav kāds saprāts rada ražas apļi

Iespējams uzdot Georgino Paroubek, viens bijušais, patiešām ļoti stulba čehu politiķi, kas mēģināja tikt ievēlētam, izmantojot Marsieši, arī commies, un reglamentē ar nosaukumu tiem. Un pārsprāgt kā burbulis.

 

No ārpuszemes intelekts, ne kāda cita inteliģence, tad neviena cilvēka intelekts.

Nozīmēja Crop Circles formēšana, nevis Paroubek, bet kas zina?

 

Nav "plazmas vortexes". Neviens nav redzējis nevienu jebkad.

Nē "vortexes elektrificētās berze." Neviens nav redzējis nevienu jebkad.

No vēji, nav cikloni, nav viesuļvētra, ne lietus, ne krusa

Neatjaunotu dzīvnieku, nav citplanētieši.

No ekstrasensitīvs vai pārpasaulīgo spēku vai uztveri.

 

No paranormāls, ne ufology, bez anomālā parādību gadījumā spēki vai izmeklēšanas.

 

No Ley līnijām, bez enerģijas līnijas.

 

Kultūraugu pulciņi šifrēt unmasked.

 

None "domāja viļņi", neviens spēki domāšanas, no jebkuras dzīvas vai beigtas organisma, cilvēku vai dzīvnieku.

 

Ola vai vista?

Kas bija pirmais, vista vai ola?

Mēs nezinām. Kāds zina.

Kas bija pirmais, kultūraugu aprindu vai vista?

Mēs nezinām. Atvainojiet, mēs to pazīstam. Tas nebija viena pareizā jautājums.

Kas bija pirmais, kultūraugu aprindu vai ola?

Mēs nezinām. Atvainojiet, mēs to pazīstam.

Ka nebija viena pareizā jautājums, too.

Gribēju lūgt mazliet cits jautājums.

Būt, vai ne ... Atvainojiet, mazliet kļūda vēlreiz.

Kas bija pirmais, kultūraugu aprindu vai Stonehenge?

Tas viena pareizā jautājums.

Šodien ir ikviens var atbildēt uz šo jautājumu, viņa paša.

 

Pēdējā iespēja

PS

Dārgais stulbie ražas aplis veidotājiem, jums ir pēdējā iespēja atzīties faktu

ka jūs esat nekad pat vienīgais Augkopība Circle tika veikts.

 

Ja tāda ir, tā ka bija tiešām "šāda liels gabals sūdi", salīdzinot ar formām,

kas bija tiešām radīts tikai ar palīdzību dabas spēku ,

elektriskā izlāde Lightning ,

ka katrs tikai nedaudz inteliģents cilvēks

nebūs jāmaksā jums pat penss un visi būs izsmiekls jums.

Ik viens jūsu bijušais milzenis, "atzīšanās",

ka jūs esat kaut kur radītas dažas kultūraugu aprindās,

visi bija concocted jo krogā, pēc tam, kad bija iedzēris leju

daudz alus pudelēm un citiem booze.

Vai kā nedaudz neērti mēģinājums maldināt vienkāršu Mrs Bower.

 

Nē, nē, nē, nē, nē, nekad, nekad, nekad, nekad, nekad

No pārpasaulīgas būtnes vai spēku.

Absolūti nē, aktīvs vai zināmu, neiejaucoties nevienai cilvēka vai dzīvnieka.

No telekineze, nekāda tamlīdzīga spēki, nav tele-vai para-spēki, zinātnes vai izmeklēšanas. No kosmiskā vai telpas vai cosmos noslēpums, jauda, ​​enerģija vai spēks.

No starpdimensiju spēkiem vai ietekmi vai jebkura cita savienojuma vai komunikācijas.

Izņemot gadījumu Milovice austrumu daļa

 

Nav jaudas, enerģijas vai domas darbība.

Nē jauda, ​​enerģija vai "beeing" darbība.

No starpdimensiju vai papildu dimensiju spēks, enerģija vai spēks.

No intergalactic, starpzvaigžņu vai ārpuszemes komunikācijas.

 

Neviena no nosauktajām spēku vai seku izveidotu kultūraugu aprindās.

 

Tikai vienkāršs bioloģisko, bioķīmisko, fizikālās, ķīmiskās, mehāniskās un citas

īsta zinātne un reālā dabas cēloņi un rezultāti.

 

Nav pārdabiskas parādības vispār.

 

 

 

No dumjš senils ... dement izveidojis nevienu kultūraugu loku jebkad

No jokiem, ne augu aplis veidotāji

No Doug, nav Deivs.

No dēļiem, bez vadiem.

No dēļi, bez virves, ne dēļi, bez vadi.

No dumjš senils vājprātīgs veci puiši vai to atdarinātājiem, cienītāji un sekotāji.

 

Dabas, zinātnes izveidot tikai kultūraugu aprindās

Jā, tikai reāli dabas spēki, prognozējamu un aprēķināms, izmantojot noteikumus un likumus bioķīmijas, biofizika, fizikā, matemātikā, bioloģijā, ķīmijā, mehānika un citas līdzīgas no tiem atvasinātu reālās dabas zinātnēs un filiāles ASE iesaistīto rašanās katru kultūraugu apļa jebkad atrasts .

 

Fizisko, bioķīmiskās un līdzīgi spēki izveidoti vairāk nekā miljardu Crop Circles, vai līdzīgā veidā izveidotas formas uz Zemes virsmas ilgi pirms jebkuras tautas bija, arī dzīvnieks. Sākotnēji nonliving jautājumā, piemēram, sniegu, smiltis vai putekļi, vēlāk sūnām un ķērpju un vairāk vēlāk līdzīgā graudus vai līdzīgu iekārtu.

 

Lielā sprādziena izmeklēšanā

Tiešām Lielā sprādziena pētniecībā un paziņošanu.

Vārdu spēli ... Zibens seko pērkona rada ļoti skaļi sprādziena

 

Ļoti līdzīgs princips rada kultūraugu aprindās līdzīgus objektus

uz virsmas jebkura zvaigzne, jebkura izmēra.

Mēs nevarēsim izskatīt to no tuva attāluma.

Arī uz virsmas daudzi, pat ja ne katru

planētas un to pavadoņi riņķo ap katru zvaigzni

Katra galaktikas kosmosā, visā visumā.

Mēs - tagad dzīvo nepārbaudīs to no tuva attāluma vēsturē Obama apstājās.

 

Piezīme:

Ne visi debess ķermeņi - piemēram mūsu Mēness pašlaik šajā ziņā pilnīgi noteikti pakalpojuma sniegšanas, bet agrāk tas varētu nebūt bijis. Tāpat abi pavadoņi no Marsa, Foboss un DEIMOS. Vispārīgi runājot, jebkurš "maz puisis" Saules sistēmā, un telpā, bez augstākās temperatūras pazemes un izkausēta kodola, piemēram, ģeotermālo enerģiju. Objekti, kas netur nekādu atmosfēru un neuzrāda vulkānisko aktivitāti, parādīsies līdzīgi. Bet uz Marsa virsmas ir vēji, berze un līdz ar to vajadzētu būt arī vētra, lai gan šajā gadījumā, protams, tikai smilšu vētra. Ja ir pērkona negaiss, tur berze, elektrība un prožektoru, un tur var būt aprindās, dažreiz. Ja daži no jaunās zondes izpētīt virsmu ar pietiekošu izšķirtspēju ...

Zinātniskās publikācijas nemin par novērojamām vētras aktivitāti uz Marsa vēl.

 

Melnie caurumi

Iespējams arī, ka raža apli atgādina objekti parādās uz virsmas melno caurumu un virs tā maz. Kaut kur starp virsmu un Event Horizon.

Izmantojot jebkuru šobrīd zināmās principi fizikā,

mēs nekad varam izmeklēt tos nelielā attālumā.

 

Tas ir NAV joks.

 

 

Ir miljardos Galaktiku, katrs no tiem satur miljardiem zvaigžņu. Katrs šīs zvaigžņu planētu sistēmas ir vairākas planētas un mazliet vairāk vairākus laiki pavadoņi. Gandrīz par katru no tiem laikā katru vienu no miljardiem gadu tūkstošiem un tūkstošiem Augkopība-aplis-mode izveidotas formas ar iejaukšanos formām, piemēram kaleidoskops vai osciloskopā - Lissajous vai mehānikas elastīgas membrānas, Chladni formas un fraktāļu formas - ledus pārslu, zarojumpunkts, Kyrlian un Lihtenbergā formām - citas fraktāļu analoģijas

katru gadu, Zeme gads, zemes - apmēram 31,557.600 sek

Neticiet? Jums būs! Neuzticas! Jums būs ticēt, jūs sapratīsiet,

Jūs pieņems paskaidrojumus un jūs uzticaties. (?)

 

Jautāt stulba par vientiesīgs

Dārgais stulbie ražas aplis veidotājiem. Saskaņā ar šo novērtējumu pastāvēšanas laikā Visumu, šeit, mūsu, ka mēs dzīvojam tajā, kopš Lielā sprādziena, bija "radīta" apmēram ap 10 30, vai pat daudz vairāk, Graudaugu Circle režīmā izveidota interferential & rezonanse un kaleidoskops & Lissajous & Chladni un kombinētās formas putekļu, sniega, ledus vai citu ledus līdzīga materiāla, saldēti Methan vai citu gāzi, kas augu materiāla, piemēram, labības, ja visur pastāvēja ārējā planētām pie jebkura zvaigzne, iekšpusē jebkuru galaktikā ...

Melnie caurumi nav skaitīti.

 

10 30 ir apmēram 1000 reižu vairāk nekā jebkurš no mums, pat ja tā saucamo lielgabarīta īpatnis "ir pašreizējo atomu skaitu savā ķermenī

 

Dārgais ražas aplis veidotājiem, jūs joprojām vēlaties, lai paziņot, ka jums ir veikuši

kāds no viņiem?

 

 

Dažas piezīmes ...

 

Noli tangere circulos meos, quod licet Iovi, non licet bovi, fiat fulgur ergo fulgur fecit.

 

CropCircleGatee

 

Quamvis dē omnibus dubitandum est, crēdō quia absurdum est, credendo vides AMDG.

 

Omnia vero fulmen gubernat. Kā zibens piloti visu. (Heraclitus)

 

Lpp ilggadīgie stadijā ...

Jebkura diena var redzēt nedaudz pārmaiņas ....

Nākamās lapas drīz ... (Vārdu spēli) ...

Uz šo lapu un citi var sekot rezultātiem vairāk nekā trīs gadus turpinājās ..

Pievienots 13 no 2012 Februar: vairāk nekā 4 gadi.

Slepenais grūti izmeklēšana, apm. 38 mēneši.

Hobijs rotaļlieta tikai, vismaz sākumā.

 
beigu ziņojuma

 

Literatūra, avoti

Dažas grāmatas, niecīga daļa), ko izmanto, lai izskaidrotu dažādus fizikas un dabas parādības un sekas teksta un apakšlapu www.cropcirclesonline.com literatūra

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

5 en

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visas teorijas šeit iepazīstināja bija ļoti rūpīgi, rūpīgi un detalizēti eksperimentāli pārbaudīja

 

Jan Ledecky