Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Tas ir galvenais tulkojums, provizoriskie, izejas dati, gandrīz bez izmaiņām. Mašīna, datorizēta, no sākotnējās lapas, kas parādās kā Čehijas oriģinālajiem un angļu oriģināls versijām. Tiks nepārtraukti uzlabota laika gaitā, labo un uzlabotas. Paldies par sapratni.

lightning

Kultūraugu aprindās

Tagged kopā

Puzzle atrisināt.

Nē, nē, nē, nekad

jebkura intergalactic, vai jebkura

citas ārpuszemes sūdi

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kultūraugu aprindās tiek izveidota zibens. Tas ir simulācija elektromagnētiskā spēka līnijas un elektrisko strāvu, piemēram, kā fotogrāfiskus ieraksta rastra graudu jomā.

Kultūraugu aprindās radās no zibens spērieniem. Tāpat imitācija elektromagnētiskā lauka līnijas un elektrisko strāvu, piemēram, kā fotogrāfiskus ierakstīšanai rastra par graudaugu nozarē.

 

Tramvaja līnijas un pazemes būvēm blakus kultūraugu aprindās

Lizzano, FRAZIONE Celletta, Cesena - Forli, 12 Giugno 2008: www.cropfiles.it

Noklikšķiniet foto sekot avota lapā. Iespējams atrast "mežs zibens stieņi" par šo apvidū. Bez regulāru modeli, tas ir ļoti precīzs priekšstats par vietu, kur zibens izlādes par labības laukā noticis. Pat labajā pusē foto lauks, bez augu aplis piktogrammu, ietekmē elektroenerģijas un bojājot, ko radījusi šī daudz vairāk ievērojams, tur ir arī ietekmēja ražas gar traktora sliedēm, braucot cauri jomā, jo attēlā horizontāli, un uz lauka ar kultūru loka piktogrammu tur ietekmē galvenokārt graudaugu ap netālu no lauka robežas celiņiem, kur traktoru pagriežas. Bieži diferenciālis rīku bloķēta. Vairāk mitruma, labāka vadāmība. Ir arī iespējams, ka aptuveni vietās, kas ir noteikti ar ģeometrisko centru kultūraugu apļa formas, kas atrodas ūdens piegādes caurulēm vai kanalizācijā ar metro. Tas var ietvert arī citas līnijas - elektrība, gāze, digitālo komunikāciju. Kaut kas līdzīgs var attiekties arī uz citiem augu aplis piktogrammas, kas parādās blakus dažās sen. Citi piemēri pēc. Daudzi vairs kultūraugu aplis piktogrammas bieži sekot tramvaja līnijas, jo labas vadiem. Nav cilvēki iejaukšanās vai darba.

 

Elektroenerģija var tikt izplatīti visā jomā galvenokārt ar traktoru sliedēm. Tiem raksturīga daudz augstāka vadītspējas pret pārējo augsnes virsmas visā labības laukā. Dažas līnijas, gluži nejauši, var tikt pievienota, taisni vai žuburains netālu no trieciena punktam zibens impulsu pieres. Elektriskā strāva virzās aprakstīts veids, netālu no periodiskiem formām labībā uz zemes, ne tikai dziesmas no traktora un to tiešā tuvumā, pirms sāk turpināt zem zemes. Elektrisko strāvu iekšā augu organismā, šūnas, audus un tādējādi kaitē tās fragments var izraisīt nevienmērīgu nogatavojas labība. Nevienmērīgi aug un nogatavojas ir parādība, kas ir arised jo apstākļi ir ļoti līdzīgi pārstādīt augus.

 

Piezīme:

Aprakstītā situācija šeit ir atbildīgs, lai šīs teorētiskās prezumpciju: ja regulāra kultūraugu aplis piktogramma ir izveidots, iespējams, ka liela daļa zibens izlāde ir radīt daudz ātrāk, kas perpendikulārs dziļi pazemē, pretstatā uz parasto, daudz biežāk zibens uz lauka - ievērojama daļa no zibens izlāde, ilgu laiku pirms tā ir pilnīgi rezultātā pazemes un tiek novadīts pa un pāri lauka virsmas kā uz karuseli, apņemoties palaidnības. Tādēļ ir iespējams, ka abas puses varētu tikt ietekmētas apmēram vienādi. Kreisajā pusē bija ievērojama daļa no patērētās enerģijas, lai radītu formas, un tad nekavējoties veic ātri zemē. Pa labi bija būtiska daļa no zibens izlāde daudz noveda pa lauka virsmu pārsvarā uz tramvaja līnijas un darījis vairāk attālināti vairāk bojājumu.

 

Šāds pieņēmums ir minēts vairākas reizes citur šajā lapā un tiks izskaidroti īpašā lapā.

 

 

 

Stiepļu žogs tuvu kultūru apli

Vēl viens foto, ka salīdzinoši ticami atbalsta kultūraugu aprindās teoriju, ko veido zibens izplūdes, ka ir iespējams uzskatīt gandrīz par pierādījumu, ir iespējams atrast atkal lielā arhīvā Lucy Pringle, un ne tikai tur. No komentāriem par šo attēlu norāda, ka uz robežas starp lauka ar labību, kas satur

Martinsell Hill, Jūl 19, 2009

piktogrammu un ganību zāli, kur piktogramma neturpinās, atrodas uz stiepļu žogu. Stiepļu žogs darbojas kā sēkļa. Sēkļa aktus kā nepārvaramam šķērsli elektromagnētisko starojumu - galvenais cēlonis piktogrammu radīšanas - nekavējoties no zibens streiku punktu, kas centrā skaitlis diezgan vienmērīgi un simetriski visos virzienos pārvietojas elektromagnētiskais sprādzienu. Milzīgs, gaismas ātrums. Elektromagnētiskais starojums ar gaisa transportu nav palēninājusies nekādā veidā, ne tikai nav apturēta. Atšķirībā no triecienviļņu un spiediena viļņiem. Stiepļu žogs, kas darbojas kā sēkļa, ir patiešām šāds neizbraucami barjera uz elektromagnētisko starojumu. Veģetācijas aiz žoga - zāle ganībās, kaut gan ievērojami atšķirīga rakstura ar kultūru - vājāka uzbūvi. Aculiecinieks pierādījumu, sk. Enerģija tiktu iedarbojas uz zāli patiešām līdzīgi. Pat ja tas nav noticis pilnīgi tikai tieši tajā pašā laikā. 
Jo kaitīga enerģija tika gandrīz pilnībā likvidēta, izmantojot aprakstīto sēkļa, aiz stiepļu žogu, no augiem bojājums neturpinās ..

ārpuszemes zīmoga nospiedums nav hit ganības

un govis, kazas un aitas, var turpināt blēt

 

Būt vai nebūt ... Tas ir jautājums: Patiesībā, tas tiešām ir iespējams ikvienam UFOlogist un citiem wannabe "ekspertu" par ārpuszemes civilizācijām un to iespējām, operācijām un var izteikties par visu pasaulē, visu saules sistēmu un visā kosmosā, varētu iedomāties, ka nožēlojami, zemesriekstu, bezvalstnieki un šie kautrīgie ārvalstniekiem, kuru tehnoloģija ir daudzi tūkstoši gadus, bet miljoniem vai miljardiem, spēcīgākās nekā sauszemes, tāpēc ka viņi patiešām bija šāds "garīgi bojātu", kas nevarētu izstrādāt kultūraugu aprindās raksta garumā vismaz daži 50 metrus tālāk no nožogojuma, tāpēc ka visu savu kultūru loks attēlu fit viss šajā "audekls", ko viņi izvēlēts?

 

Pētnieki un fotogrāfi, kas jebkad apmeklējis kādu modeli ražas, iespējams, varētu atcerēties, vai atrast dažas zaudēto fotogrāfijas, ja nebūtu kaut kur tuvumā hidranta stends caurules -, kas darbojas kā ļoti labs zibens diriģents. Kaut kā tā parasti nav iespējams novērot viņu fotogrāfijas, bet viņi varbūt atrast dažas vairāk detalizētus attēlus.

 

Stiepļu žogs var darbojas kā kā zemējums, arī kā zibens stienis, tādējādi uzvedas tieši tā kā pamatotu vairogu režģi vakuuma caurules - tas ir iemesls, kāpēc nav elektroenerģija, bez elektroni caur to. Ne elektromagnētiskā starojuma, nedz arī elektroni spēj iziet caur to - no pasaran. uzvedas pret viņiem kā pilnīgi necaurejams sienas.

 

Citur internetā tiek ziņots ( sk. ), kas ir ganību zāle ir mehāniskās īpašības pilnībā salīdzināmus ar graudiem aiz žoga, un tādēļ ir dīvaini, ka modelis neturpinās aiz žoga.

 

Zibens Stieņi jomās netālu kultūraugu aprindās

Kā ļoti labu zibensnovedēji darbojas ļoti bieži uz laukiem un to tuvumā novieto mēslu, arī tuvumā koki un krūmi. Bet kā labākais, absolūti neapstrīdamu zibensnovedēji var unikāli noteikt raidīšanas torņus un Karogu masti no augstsprieguma elektrības līnijām. Tie, iespējams, atrast bieži ļoti tuvu simtiem kultūraugu aprindās. Tiešām daudz reižu piloni pat parādīties kā unseparable daļu dažiem augkopības aprindās. Ancona, Itālija, 10 jūlijs 2007 , GPS 43,574443 ° 13,432214 °, divi šķērsošanas augstsprieguma līnijas šķērso tikai iekšpusē apgriešanas apļa piktogrammu, kas novērtēts. 40 un 110,000 volti, Ļoti augsts spriegums - ap 400 000 V līniju tuvumā, apmēram 300 m.

 

Citi, bet tie nevar būt tik vienkārši noteikt, tiek glabāti pazemē. Ir dažādi kanalizācijas, ūdens caurules, drenāžas un citi pazemes pakalpojumus. Par dažiem attēliem, tomēr, vismaz var novērtēt. Kreisais attēls - Lūsija Pringle, Horton - netālu Devizes, Wiltshire 3 Jūl 2005. Labajā pusē aina - ukcropcircles.co.uk, snap tika pieņemts dažas dienas pirms, tāpat kā citi šeit . 2. fotoattēls var tikt lēsta vismaz 14 dienas iepriekš. Kreisajā kultūru apļa attēlu iespējams lokalizēt viens ļoti bieži, atšķirības zibens stienis - elektrolīnija pilons, kura apkārtne nepavisam nav daļa no ģeometriskām formām, padarot to guļ pilnīgi ārpus jebkuras nozares interesēs kārtējās Crop Circles novērotājs. No pilona, ​​pa diagonāli pa kreisi uz augšu, kas ir perpendikulāra ceļa, ir dzeltenā kviešu strīpas, un apmēram pusi līdz trīs ceturtdaļām augstums apkārtējās kviešus. Dzeltens kvieši ir miris, kas bija vai nu nogalināti uzreiz laikā zibens novadīšanas pie masta, vai vēlāk, sakarā ar ķīmisko vielu rezultātā augos un augsnē. Galvenokārt sakarā ar elektrolīzi izpildes laikā, nākamo dažu minūšu vai stundu laikā, kā arī dienu. Elektroenerģijas izpilde turpinājās zem zemes no tās pilona uz ceļa, virzienā uz inženierkomunikācijas klāt tur pazemē. Nav jābūt visiem inženierkomunikācijas, var būt tikai tranšeja vai rakšanas ietvertas kas pieder vairāk mitruma nekā apkārtnes reljefa, bet kabelis sēkļa varētu būt tur. Līdzīga josla sākas no kreisās kultūru apļa ceļa. Šajā gadījumā nedrīkst atrasties kaut pazemē, tas var tikai iet uz izbraukts pievedceļu sējai, skāra sakarā ar augstāku vadītspēju. Labajā kultūru apļa attēls neparādās nekādas dzelteno kultūru, iespējams novērot tikai nedaudz augstuma atšķirības. No šī novērotāju aplēsēm minimālo 14 dienu laika starpību starp bildēm.

 

 

 

 

Arheoloģija

Viena iespēja, kas var veicināt elektriskā strāva ātri veica taisni lejā pazemē, varētu būt klātbūtne rutila vai metāla artefaktus, arī ir radusies kādu senu metāllietuves darbībās, vai jebkādus citus relikviju klātbūtne, galvenokārt no dzelzs laikmeta vai Bronzas laikmets. p_1 p_2 Pateicoties nepilnībām izmantoto kausēšanas metožu, izdedži satur līdz pat vairākiem no procentiem tīra metāla desmitiem ļoti smalki izkliedētas. Šādas vietas vadītspēja var pārsniegt vairāk nekā miljons reižu parastā augsnes vadītspēju. Tas, ka dažās vietās regulāri apmeklē ļoti atklāsmē kultūraugu aprindās, tur ir pazemes seno apmetņu, salīdzinoši viegli lokalizēt no aerofotogrāfiju izmanto metodes, gaisa arheoloģiju, ir diezgan pierādāmas fakts. Viens no tipiskākajiem šādas vietas ir (place_name) bet protams, tas būtu iespējams atrast daudz vairāk. Dažas kapenes ir ar metāla patiešām smagi piekrauts.

 

Arī citas iespējamās arheoloģisko periodi un vecumu. Zelts, sudrabs, varš, stannum, misiņš, kobalta, svina, cinka, volframa vai urāna vecuma.

 

Liels daudzums metālu ievieto pagrīdē arī atrodas vietās, kur notrieca lidmašīnu avārijas.

 

Plašāka informācija par lapas arheoloģija

 

 

 

Elektriskās strāvas vs augi, audi un šūnas

daudz vairāk informations in Izvēlnes ETP un turpināt

Augi, skāris elektriskā strāva, kas varbūt netālu zem letālo devu, dažas dienas izskatās absolūti nekas nenotika. Pat ja pilnīgi miris, vai satur lielu daudzumu mirušo šūnu un bojāto audu. Nav redzamas un mehāniskās izmaiņas. Tas, protams, būtu iespējams ievērot mikroskopiskus izmaiņas. Pārbauda, ​​tiks dokumentēta ar fotogrāfijām. Sākumā, pēc vairākām dienām, iespējams atšķirt augstuma atšķirības, miruši augi neaug. Vēlāk zaļa krāsa pārvēršas dzeltenā, brūnā un augiem sāk izsīkt. Šis process ilgst vairākas nedēļas. Tikai augi, kas bija skāris šāds Elektroapgaismes un daļēji varbūt siltumenerģijas, tas ir iespējams, vairāk nekā 10 vai 100 reižu vairāk nekā nāvējošs daudzums daudzumu, var nekavējoties parādīties dzeltena, brūna, karbonizēto, bet, ja labības kļuva tikai dažas personas no miljoniem.

Argentīna - saulespuķes

 

Plašāka informācija par mirušu augu tiks likts uz lapas Numero Uno un PPE un

 

 

 

Labība, kas nav bojāti elektrības

Ļoti iespējams, ka jomās, kultūru, kur nešķita nekādu zibens laikā visā veģetācijas periodā, nekad izstādīt jebkādus marķējumus kaitējumu.

Dažreiz, pēc ļoti intensīvas zibens, var nedaudz bojāts graudu parādās arī nākamajā gadā ghosts

 

Nebija neviena šajā jomā zibens, 2010 Benatecka Vrutice

nav kāds kāts bojātu un izliekt, slīpi pret zemi, līdz ražas novākšanas

Kreisās - 26 Jul, tiesības Jūl 17, 2010

 

 

Zibens izlāde - īsumā

Piemēram, viens vidējais zibens izlādes nodod tik lielu daudzumu enerģijas, kas varētu novākt visu laukumu, daudzi hektāru dzirnavas miltus no šī grauda, ​​cept maizi un izplatīt to ap visu valsti. Arī postharvest darbi spējīgs. Laikā tā locīšana zemes kultūru pārvieto vairāki simtiem kg materiāla iekļaušana attālumā ne vairāk kā 1 metrs. Visu šo aprakstīto materiālu ir daudz savu potenciālo enerģiju. Vairāk par enerģiju no zibens, mērot vērtības zibens

 

 

Vietējie apstākļi. Divi zibens novadīšanas pilsētas identisku vietā.

ilgu laiku atdalīšana intervāls - vairākas nedēļas

Veidojot regulāras ražas aplis piktogrammas var ļoti atkarīgi no vietējiem nosacījumiem. Lielbritānija - iespējams biežāk notiek uz krīta. Arī Arheoloģijas relikvijas, var stāties spēkā. Iespējams, ka dažu regulāru kultūraugu circlr piktogrammas var parādīties šajā vietā, kur parādījās divas zibens novadīšanas ka kaut kur, otrā vairākas nedēļas vēlāk. Tas ir patiešām reta lieta. 2. izpilde rit uz vietu ar ievērojamu novājinātiem kultūrai. Statistika - tiks ievietots šeit.

 

Retos gadījumos ļoti spēcīgi zibens izplūdēm iespējamiem, ka regulāra kultūraugu loks piktogramma var parādīties uzreiz pēc tam, vai dažu stundu laikā. Spēcīgs izpilde ir arī spēcīgas mehāniskās spēkus un efektus, piemēram, simtiem kilogramu sprāgstvielu virs jomā ar labības, tikai vairākus metrus. Iespējams, ka daži regulārie piktogrammas var parādīties pateicoties ka nebija vēja, ne lietus. Tas ir gadījums  ar skrūvi no zilās .

 

 

Zemes virsmas svārstības

Vēl viens iespējamais cēlonis veidot regulāras ražas circle pictograms ir, ka, lai to radīšanas vai formas, būtu jāiesaista kādā veidā kratīšanas Zemes virsmas pie sākumpunkta. Zemes un novietots brīdī no zibens novadīšanas un exposured tās mehānisku iedarbību, spiediena viļņi un šoka viļņi, virsmas uzvedas kā elastīgu membrānu, bet milzīgs. Kas attiecas uz platību vairāku kvadrātkilometru lielai teritorijai. Sev rezonanses frekvence šāda membrānas atrodas starp dažiem Hz līdz dažām desmitdaļām Hertz vērtību. Tie tādējādi var radīt ne tikai vienkāršus augkopības apļi, bet dažādu analoģiju vai līdzvērtīgas chladni modeļiem.

 

 

  

Galvenais vaininieks, kultūra aplis radītājs, joprojām veiksmīgi aizbēg

Nav unikāla parādība, bet, iespējams, ka viens, ka pat ļoti iespējams, pateicoties, ka taisnība un viens vienīgais īstais vaininieks izdevās aizbēgt uzmanību tik briesmīgs ilgu laiku, ir fakts, ka ietekmētās labība eksponēt reālu zīmju bojājumu vairākas dienas, pēc patiesais iemesls ir veikusi savu darbu, pat vairākas nedēļas vai dažus mēnešus pēc negaisa un zibens, vienīgās tiesības autoriem. Gadā ražas aplis vizualizācijas, ilgu laiku vēlāk, drīkst droši vien ļoti bieži palīdz tik nevainīgs notikumu, kā rīta migla, redzēt domino un tauriņu. Tolaik Praktiski nav iespējams savienot prātā piktogrammā izveidi attiecībā uz pasākumiem, kas notika vairākas nedēļas atpakaļ. Ļoti bieži locīšana no kātiņiem laikā piktogrammu vai neregulāras formas parādās, kļūst laikā skaistu laika, pēc ilga laika pakāpenisku stiebri pavājināšanās. Bieži vien ir iespējams atrast daudz citu fitopatoloģiskā faktorus. Diezgan skaidri visi no tiem izriet, piemēram, sekundāro ietekmi, ilgu laiku pēc bojājuma zibens elektrību. Vīrusi, pelējuma, sēnīšu, augu un dzīvnieku kaitēkļus. Nekad darbosies bez primārajiem bojājumiem, ko veic elektroenerģijas augiem.

 

Nevājinot ar elektroenerģiju būtu augi rotaļīgi pretoties visiem uzskaitītajiem kaitīgajiem organismiem. Pēc zibens novadīšanas labības laukiem arī ievērojami parādās nogatavojas ne-vienveidību, atkarībā no intensitātes zaudējumu. Nevājinot ar elektrisko strāvu nebūtu ražas aplis jebkad atklāts. Galvenokārt ir atkarīga no attāluma no bāzes punkta, mazāku, bet arī salīdzinoši ievērojamas attālumā no traktora sliedēm. Jebkurš augs, kas tika pakļauti veikt konkrētu summu no elektroenerģijas, augstāks nekā niecīga, bet ne nāvīga, nogatavojas skaidri lēnāka. Skatīt EPP. Līdz šim galvenokārt pārbauda vizuāli novērtējot, vai kvalificēta minējumu, tiks pārbaudīta kvalitatīvi un kvantitatīvi laboratorijā. Noteikšanu enerģijas līmeni un to ietekmi uz vitalitāti augiem. Aptuvenās mērījumi veikti - EPP.

 

Nedaudz ietekmē augus nedrīkst izrādīt ievērojamu, redzes bojājumus, bet tie var uzbrukt kaitēkļi, vai arī vienkārši nobriest lēnāk. Ostra.

 

Paskaidrojums

Ļoti loģisks iemesls, kāpēc galvenais vaininieks Augkopības loka izveides tik ticami izdevies izvairīties no iespējamiem atklāšanu un uzmanību vēl ir diezgan saprotams: šis "autors viss" ir tieši laikā, kad viņš bija "krāsošana" uz lauka, piemēram radot ražas aplis attēlu, kas spēj pārvaldīt absolūti droši un bez žēlastības tramdīt prom jebkuru iespējamo novērotāju savas radošās darbības no viņa atrašanās vietas darba, cik tālu vien iespējams, ja ne nogalina tos.

 

 

 

Labība parasti bojāta

Nejauši downed Veidojumi - RDF

Iepriekšējais teksts jau vairākkārt norādīts, ka zibens izlādes galvenokārt atbild ne tikai par visiem, pat ja oriģinālās, regulāri, ļoti sarežģītām augu rādiuss formas, bet izņemot un viss pārējais, parasti neregulāri bojāti graudi visos laukos pasaulē Literatūra un tīmekļa vietnēm, kurās kultūraugu aprindās, dažkārt nosauktas neregulāras bojāts kultūrai saīsinājumu RDF, Randomly Downed Formations- Nejauši downed Veidojumi, neregulāri bojāts, novājinātus formas labības guļ uz zemes. Tiešām klasisks piemērs, kā no mācību grāmatas, var atrast vienā publikācijā, kas nodarbojas ar šo jautājumu : Crop Circles - Exploring the Designs and Mysteries, Werner Anderhub, Hans-Peter Roth, Lark Books, 2002, ISBN 1579902979. Crop Circles - Izpētīt dizainu un mistērijas Page 111, ar aprakstu fotografēšana: "Klasiskā vēja postījumus graudu". Viens no visbiežāk sastopamajām kļūda , tiešām zvērīga, no visiem gandrīz diletants kultūraugu aprindās "pētniekiem" līdz mūsdienām: to aprēķins, ka šāds veselīgas graudaugu bojājumi, var izraisīt tikai vējš. Faktiski tāda veselīga graudaugu bojājumi, bojāti ar elektrības vēl, ir absolūti nav iespējams nekādā veidā. Fizikālās īpašības - elastība, izturība - par veselīgu kultūraugu nekad neļaus kaut kas līdzīgs, ka līdz ražas novākšanai - var novērot pat ja vējš ir krietni vairāk nekā 100km / h. Uzreiz pēc tās apstāšanās, nav izliekt uz zemes pat vienu kāta. Uz fotogrāfijas no grāmatas, tur ir redzams diezgan tipiska kultūraugu sējumu bojājumu pēc zibens streiku. Informācija ir patiesi šokējoša, neticams, nesaprotams un noteikti ņem "nedaudz" laika pirms kāds var identificēt ar to. Gandrīz nekad šāds kaitējums parādās tūlīt pēc negaisa, galvenokārt līdz pēc vairākām nedēļām.  

 

Šeit tas ir iespējams reproducēt klasisko ideju par vienu no pasaules lielākajiem ģēnijs visu laiku. Ts Džerijs Cimrman 's postulāts: "Mēs varam cīnīties pret to, mēs varam protestēt pret to, mēs varam nepiekrist ar to, bet tas ir par visu, kas ir ar to, vai pret to ir iespējams izdarīt."

 

Atkārtoju, protams, ne pēdējo reizi:

Lielākā daļa šādu bojātu jomās, notiek vairākas dienas pēc negaisa un prožektoru, ļoti bieži laikā skaistā laika apstākļiem, kad neviens iespēja gūt zibens kā galveno cēloni, jo uzreiz pēc tam arī daudzas dienas pēc negaisa visi lauki un augi izskatījās pilnīgi neskarts. Tas attiecas gan kultūraugu aprindās un diezgan neregulāras formas.

 

Starp citu, ja autori varēja noteikt atrašanās vietu un laiku no attēla, viņi var lūgt paši pie hidrometeoroloģijas institūts vai uzņēmumiem, kas nodarbojas ar zibens datiem. Droši vien tas būtu iespējams izvietot vairāk nekā viens zibens trāpījumu ar fotografējamā jomā. Ar intervālu vismaz vairākas dienas, bet gan vairākas nedēļas, jebkurā laikā starp to dīgšanas laiku un brīdi, attēls tika pieņemts.

 

Veselīgi stāvošas labības blakus traktora sliedēm

Uz fotogrāfijas no grāmatas, arī daudzās fotogrāfijas dokumentējot bojājumus vai regulāras ražas apļa modeļus graudiem, kur labība tiek vienlaicīgi notiek "ko parasti" EG kviešus atliekta pret zemi, arī fotogrāfijas dokumentējot nelikumīgu kaitējumu, ir ļoti interesanti, ka pat tad, ja gandrīz viss lauks, aptuveni 80%, tiek bojāts un izliekts, tiešā tuvumā tramvaja līnijas kviešus vai miežus vai citus graudaugus stāv vertikāli. Tas ir ļoti bieži sastopama parādība visās bojātajās labību. Tās rašanās biežums ir tik liels, ka tas ir gandrīz neiespējami būt tikai sakritība. Kaut gan ir iespējams, ka attiecīgā daļa no kaitē pašreizējo vadīja lai caur aprakstītajiem dziesmas, augiem, kas ir vistuvāk tiem, un tādējādi viņiem vajadzētu būt visvairāk bojāto augu, ir gandrīz nekad izliekt. Lieces sākas vismaz 20-30 cm attālumā no tramvaja līnijas. Tas liecina, ka augi vistuvāk sliedēm, nav aizņemts ar augiem, ir pieejams lielāks tilpums augsnes ar zemāku indīgu vielu koncentrācijas izdala saknēm kaimiņu augiem. Indīgas un kaitīgas vielas izcelsme viņiem, viņi mēģina pārvest uz saknēm un no tām, tik tuvu dziesmas var būt kaitīgas piesārņotājiem ievērojami vairāk mazinātā un augi ir lielāka iespēja dziedināt. Tie nav pakļauti tik augstā koncentrācijā.

 

Ļoti tipiski piemēri būs piemēram pie lapas Kounice , bet iespējams var atrast gandrīz katrā piktogrammas labības redzamās, kas papildus regulāras formas ietver arī neregulāri bojāto un izliekt ražu. Gandrīz vienmēr vismaz 30 cm attālumā no ceļa, reizēm līdz pat metra tālu prom. Dažreiz, pārsvarā bojātas kultūrai nav, vismaz sākotnēji, nekur citur kā vislielākajā atstatumā no sliežu ceļa, tieši pusceļā starp tām, kur ir iespējams lielākā koncentrācija kaitīgo vielu, un augu var atbrīvoties viņiem sliktākais. Arī iespējams labāk elektrības vadīšanas tur, pateicoties divreiz šķērsošanu no sējmašīna sprauslas šajā brīdī, līnija ir dubultās sētas.

 

Daudz vairāk Sīkāks šīs parādības atradīsies Lines .

 

Viens no iespējamiem iemesliem bojāšana un vājināšanās labības stiebri tiek norādīts lielāks mēslošanu, sevišķi ar slāpekli. Šajā gadījumā būtu labība saskaņā ar vislielāko ietekmi uz kūtsmēslu vistuvāk dziesmas, un tika bojāta un izliekt visbiežāk. Bet patiesībā tas ir tieši pretēja. Pārdozēšana - paaugstināts saturs šķīstošo sāļu augsnē, būtu galvenais iemesls biežāku izplūdes šādās vietās. Pāļi kūtsmēslu piesaista zibens kādā apbrīnojamu veidā, jo ir palielinājusies elektrisko vadītspēju aprakstītajiem vietās, kā arī virs tiem gaisa. Tātad, ja tuvumā ražas vienkārši kļūst bojāta, tā nav nekādā gadījumā, jo vietējais lielāks mēslošanu, bet vienkārši tāpēc, ka tur parādījās zibens. Loģiski, būtu jābūt visvairāk bojātās iekārtas vistuvākie kaudzi mēslu, dažreiz tiešām liels, bet tas notiek gandrīz nekad.

 

 

 

Kopējā graudu bojājumi uz augkopības aplis fotogrāfijas

Arhīvs LP, atkal. Uz fotogrāfijas ir papildus augkopības apļa iespējams ļoti labi novērot kultūraugu sējumu bojājumu vidū starp traktora sliedēm. Protams, šī parādība var atrast ne tikai augu aplis fotogrāfijām, bet gandrīz uz jebkuru foto ar bojāto un uz virsmas guļ labība. Nākamais ļoti interesants fakts ir tas, ka visbiežāk, vai lielākā daļa agrāk, ir bojāts, novājināta, un noliecās uz kultūru, kas parādās pie centra par ceturtdaļu līkuma netālu no lauka malām, regulāri pagriezās traktortehnikas riteņiem. Kas stūros thereare dziesmas vairāk izbraukts. Neatņemama strāvas pievada no riņķa uz tās centrā ir nākusi daudz lielāku kopējo summu nekā līnijas būtiskas, lai tikpat tālu punktu. Energopadeves plaknē zemes virsmas samazinās kvadrātiski no attāluma no punkta, kas atrodas tādā gadījumā apļa konstanti, tāpēc nemazinās. Tas ir aptuvens novērtējums, sīkāka informācija par jautājumā par pašreizējiem veic augu un augsnes tiks izskaidrots par  LRC saiti. Turklāt traktora netālu uz laukiem robežām dziesmas ir ilga pāri ar traktoru laikā vēlreiz atgriežoties no lauka. Labāk vadītspēju no elektroenerģijas tādēļ pieejama. Vairāk informācijas lapā tramvaja līnijas . Sīktēli iespējamās palielināt, virzot peles kursoru.

 

Traktoru trases noteikti daudz elektrību vadošs pret savu apkārtni, kas var arī strādāt kā zibens stieņi, tajos mitruma uzkrāšanās un tur vislabāk un visilgāk. Tramvaja līnijas tuvumā robežai jomā ir pat pierādāmie labāku vadāmību nekā jebkur citur, pateicoties tai, viņi pārgāja traktoru vairākas reizes, un tur parādās dziesmu lokās pie ka un traktori bieži apgriezties tur ar diferenciālis rīku bloķēta. Citas ļoti nozīmīgas zibens stieņi ir kaudzēm kūtsmēslu ļoti bieži sastopami laukos.

 

 

 

Fotogrāfija no Wylatowo izveidoja Polijas entuziasti

Šeit tiek parādīta daži tipiski piemēri kā normāla, neregulāru kaitējumu kultūraugiem veidojas zibens kombinācijā ar augu aplis ģeometriskiem rakstiem, fotografēts ar draugiem novērotāji no Polijas pilsētas Wylatowo skaits: saitei 2002, saite piktogrammas

Visos gadījumos, bez ģeometriskām kultūru apļa formas ir diezgan tipiska graudaugu bojājumi, ko izraisa elektroenerģijas zibens izlādi.

 

 

 

Argentīna 2010, " kultūru aplis ", kas saulespuķēm

Labi sākumā 2010.gadam bijis iespējams īsa vizīte Argentīnā

gada 15. no 2010.gada marta, foto no Touraine blakusproduktiem insolite.xooit.com

  

karbonizēto un sadedzināta saulespuķes, aplī, ir gandrīz neiespējami izskaidrot savādāk, nekā zibens ... Vai varbūt tiešām, ka NLO?

 

Augu valsts apraksts izskatās gandrīz identiski kā mācību grāmata par lauksaimniecības skolā, aprakstot sekas zibens uz saulespuķu laukā. Piemēram saulespuķu Ražošanas rokasgrāmatas 2007 , sk . Pamācība apkopojusi Nacionālā Saulespuķu asociācija, VDI .

 

Ja kāds staigā pa mežu un atrast kādu charred koki, kā var secināt: "Tas ir iespējams, zibens novadīšanas šeit." Dodoties ap lauku, ievērojot charred saulespuķi, ko par to domā? Ka ārvalstnieki hovered virs lauka mikroviļņu krāsnī, pagriežot pa apli, no jonosfērā tika dilstošā virpuli atbalstīja un radīja cilvēku un ārpuszemes prātu un aizvien pieaugošajiem kosmiskās izlūkošanas, cita NLO 's un peld apakštasītes bombardēti jomā, ar lāzeriem un viss tika pabeigta, iedarbojoties ar elektrisko strāvu, kas ir atsperīga no vietas starp pazemes ūdens avotiem un migla uz britu tīreļa? Vai arī tas ir viss tipiska britu humora? ... Tas bija tikai neliels piemērs tam, cik tālu daži "eksperti" no Crop Circles parādība dažkārt izmantoja savos apsvērumus. Tie ir skaidri nelaimīgi no absurda un nesaprotamība par veselām parādību. Galu galā tas ir absolūti neiespējami radīt tik neticami sarežģītas fraktāļu, kas vēl aizvien ir nedzīvajā dabā bez izlūkdatus nevar tikt izveidota, tā ir diezgan neiespējami. Bet tas ir iespējams, pat ļoti vienkārši!

 

Varētu strādāt reizēm tikai viens trāpījums no zibens, iespējams kopā ar vairāku paralēlu un turpmāko elektrības izplūdi, arī var parādīties dažas rezonanses un iejaukšanos starp visu. Ļoti bieži viņi tās notiek pēc pazemes līnijas, un tieši virs viņiem bija iemesls izveidot līnijas. Tādā gadījumā labības var ne tikai vien bojāts, bet pilnīgi miris. Šī ideja jau tika minēts šajā lapā šeit, otru, daudz vairāk ilustratīvi gadījumi iespējams atrast lapā līnijām .

 

Viss notika dažu desmit sekundes tūkstošdaļās. Tas ir tīrais laiks, periods, kas ilga elektriskā strāva; elektriskie izplūde notiek starp secīgiem pauzes, kas ilgs simtiem milisekundes. No galvenās elektriskās izlādes un vairākām secīgām mirgo sistēma var notikt laika ap vienu sekundi, reti ilgāk. Pēc tās nekavējoties pārtrauc varētu būt labības laukos manāms absolūti nekas. Sākumā, laikā, elektriskās izlādes un tūlīt pēc tam, galvenokārt, ir notikušas procesus fizikā, mehānika electromechanics un elektroķīmija. Pēc tam notika ilgu atpūtu, kuras laikā notika šķietami neko, un lēnām ievada ainavu dabas procesus bioloģiju, phytopathology, biomehānikā, biofizika, ķīmijas un citiem tīriem dabas procesiem. " Migrācija of Nations ".

 

Tālāk var tikt daļēji ietekmēja laika apstākļi. Ļoti nozīmīgs ir fakts, ka visi pieejamie nākamie aprakstīti notikumi, kas notiek pēc budžeta izpildes apstiprināšanu, kas notiks pat vispiemērotākajiem laika apstākļiem, ko iespējams iedomāties kultūraugu audzēšanas un nogatavošanās.

 

Laikā desmitiem dienās, kā arī nedēļām vai mēnešiem, virzās pakāpenisku vājināšanos augiem. Process ir ārkārtīgi lēns, jo milzīgais inerces bioloģiskie procesi augos. Audi daļas, bojāto augu mirst, citi kļūst vāji. Kādu dienu, kopējais vājināšanos augu pārsniedz pieļaujamo līmeni. Naktī kļūst par Londonas migla - tauriņš . P_B Augi aug smagās un vājākās kāti lēnām sāk locīšana zemes, sk domino. Dažu sekunžu līdz minūšu tiek rūpīgi izveidota konstrukcija, kas uz zemes kā kāršu namiņš. Līdzīgs process visdrīzāk iespējams izmantot izskaidrot dažos augu aprindās bieži sastopamo saišķi kātiņiem, vairākas reizes regulāri saloka vienu pār otru. Šajā gadījumā tie varētu pakāpeniski kraušanas gaitā sevi, viss neatbilda uzreiz. Veidošana līdzīgu iedarbību ir cilvēka spēkiem, izmantojot primitīvus instrumentus un smadzenēm, absolūti neiespējami. Lieki teikt, ka neatšķiras konstrukcijas var atrast pilnīgi nepareizi bojāto labību. Fotogrāfijas, ko pievieno šo punktu tika ņemti par vietu, kur konstatēts tikai pilnīgi nepareizi bojātu ražu. Visi ka vietas bija uzskatāmi un pārbaudāmi skārusi zibens.

 

Fakts, ka pakāpenisks process locīšana zemes, laikā, kas ir kultūra aplis vizualizēta, var kļūt daudz ātrāk, nekā visa pavājināšanās procesā ir sagatavots, un līdz pat ļoti ilgi pēc tam bija patiesībā izraisīja un uzsāka. Lai laji un "profesionālās" valsts tiesa secina, nedaudz pārsteidzīgi un sajaukt secinājumus.

 

 

Pārejas periods

Ts process, kas organismā veselu augu - kāti, lapas, saknes, ausis labības, ietekme elektrolīzes rada, iespējams, arī pateicoties siltuma procesiem, skaits kaitīgu savienojumu. Pēc kāda laika augi sāk pārvietot tos pie saknēm, un izdalīt tos augsnē. Pretējā virzienā, tad virzās vielas iesaistītas kopējā vielmaiņā augu labklājības un noderīgi.

 

Piemērs:

Dalot rūpnīcas virszemes daļa, piemēram, desmit vienāda garuma daļās. Stāvokļa, ka katrs no tiem ir atbrīvoties no kaitīgajām vielām, kas tika izveidotas iekšā, "pārvietot vienu stāvu zemāk", pastāvīgu laiku - piemēram, uz vienu dienu. Augšējais daļa, 10. auga - piem. kviešu auss vai daļēji, ja tie tiks veidota, vienā dienā atbrīvoties no šiem negatīvajiem vielu Visas pārējās daļas ir zem tā, bet ir paciest caurbraukšanu caur no toksīniem, no visiem iepriekš tām daļām. Šāds salīdzinājums, noteikti ļoti vienkāršoti, bet nolūkā paskaidrot zonālo pavājināšanos pietiekami rāda, ka zemākais 10. no augiem ir pakļauti nelabvēlīgiem savienojumiem desmit reizes ilgāk nekā augšējā daļā, un desmit reizes lielāks daudzums, nekā tas pats ir radījis, lai ir pakļauti aptuveni simts reizes ātrāku ietekmes nelabvēlīgos ķimikālijas. Tāpēc, apakšējā daļa ir visvairāk novājināta, arī mehāniski - iespējams izmēģināt ar rokām. Apakšējā daļa upurē sevi par veiksmīgu "izglītības pēcnācēju". Liels skaits novājinātu augu ir tiešām veiksmīgs, jo, jo uzreiz pēc lieces pret zemi augs sāk saliekt posmi atpakaļ, izmantojot mezglu, un lielākā daļa no viņiem tiešām izdodas, pat ja tikai daļēji, lai tos varētu sekmīgi novākt.

 

Laiks notikumiem, kas aprakstīti šajā punktā, ir tikai piemērs, nevis eksperimentāli pierādīta fakti. Tā ir tikai aptuvena iespējamā laikā dažus procesus, kas tiks pārbaudīti eksperimentāli, un dažos gadījumos var būt ievērojami atšķirīgs no aprakstītajā procedūrā. Piemēram, pēc ļoti spēcīgas iedarbības. 2008

 

Laiks aprakstīts šeit tiešām ir iespējams uzskatīt par izglītotu uzminēt, pārbaudītiem ar vairāku gadu dokumentētu vērojot, simtiem vietās ar pārbaudītiem zibens izlādes hits virsmā labības laukiem. Rakstīts 2011. Arī simtiem pārbaudītām eksperimentiem darbojas elektrisko strāvu uz augu audiem.

 

 

 

Iespējams pārbaudīt daudzas kultūraugu aprindās retrospektīvi

Ražas aplis mīkla galīgi atšifrēts ...

Tikai NATURAL formēšanas principi, mehāniskās - Elektromehāniskie Elektroķīmiskās - bioķīmiskas - biofizikālie - biomehāniskās - fitopatoloģisko vienkārši aprēķināms un prognozējami. Pat, (!!) vairumā gadījumu varbūt no 1980, ja ne, no 1990, dažās valstīs, par kuru droši atpakaļ pārbaudāmu jebkuram ražas aplis GPS apvidū. Iespējams uzdot meteorologi, vai Siemens-Vaisala, ALDIS, CELDN, EUCLID, NORDLIS. Zibens izlādes galvenokārt notiek daudzas nedēļas pirms Crop Circles parādās.

 

 

 

 

Nejauši bojātas formas Itālijā ...

Dažās valstīs, piemēram, Itālijā - saites uz leju lapu, kļuva nerakstīts likums. Ja nav daudz kultūraugu aprindās parādās daži gads, jo vairāk fotogrāfijas neregulāri bojāts kultūras tiek veikts. Pētnieki Itālijā varbūt pirmo un zina vislabāk, ka RDF un regulāras formas ir izveidot paša iemesla dēļ. Arī daudzi no viņu fotogrāfijas ir tipisks kombinācija šādu Crop Circles regulāro formu un nelegālajiem formu. Viens šāds ražas aplis bilde izmantota iepriekšējā tekstā, šeit un nākamo šeit. Piemēram, Itālijā daudz biežāk, ka Crop Circles parādās kopā ar RDF, varbūt atkarībā no vietējiem apstākļiem. Paskaidrots šeit .

 

RDF, sākotnēji Randomly Downed Formations, Nejauši downed veidojumi, tiks pārdēvēts uz visiem laikiem Randomly Damaged Formations, Nejauši Bojātas Veidojumi, par labāku tulkojumu

 

 

Liels paldies

par www.cropfiles.it : vairākas saites uz lapām ar tipiskākās fotogrāfijām,

ka bija ļoti noderīga šajā pētījumā -

http://www.cropfiles.it/cropcircles_2010/Allettamento_2010.pdf

http://www.cropfiles.it/cropcircles2008/Allettamento_2008.html

http://www.cropfiles.it/cropcircles2007/Allettamento_2007.html

http://www.cropfiles.it/crop_circles2006/Merate_11Maggio2006.html

apzīmēts kā "e crop irregolari"- Neregulāra

daudzi fotogrāfijas saistītajās lapās ir iespējams, lai palielinātu izmantojot labo klikšķi + "skats attēlu"

 

Arī tur ir daudz tipiskas zibens stieņi ar graudaugu laukiem italian fotogrāfijām.

Noklikšķiniet uz norādīto saiti

 

Līdzīgas fotogrāfijas no Čehijas - tūkstošiem pieejami. Daudzi no viņiem tieši attēlot vietas ar pārbaudītiem zibens trāpījums. Saite dažreiz parādās šeit .

example_czech

 

 

Paskaidrojums

Ir daudzi gadījumi Itālijā, kur parādās daudz vairāk neregulāras formas kombinācijā ar augu apļu un citu līdzīgu periodisko formu. Iespējams, ka Itālijā nav šādu liela interese par kultūraugu aprindās kā Lielbritānijā. Varbūt, ka daži no tiem tiek fotografētas ilgu laiku pēc tam parādās, ja kādreiz. Var būt atkarīgs no vietējiem apstākļiem. Arī Lielbritānijā, piemēram, par hronoloģijas lapā. Iespējams redzēt, 2007/07/16, Hailey Koks, Ashbury, kvieši, tur kļūst pievienotās neregulāras formas laikā ilgāku laika periodu, tikai iekšpusē periodiskās formas, kā arī ārpus tās. Daudzi no šo pārkāpuma daļu uzvedas tieši saskaņā ar noteikumu par kaitējumu un vājināt pēc zibens novadīšanas un vistālāko no tramvaja līnijas, tikai starp tām. Iespējams atkarīgs no pavairošanas elektrības caur tramvaja līnijas, un no šī virs virsmas, un tuvu metro. Vairāk informācijas - Zibens elektrība augsnē .

 

 

 

Vairāk pateicības

vērsta uz lapas http://www.croponline.org/cropanomali.htm~~pobj, proti apakšlapa Lissone (Mi) : Šī vieta tiks izmantota lapas prognozi, ņemot vērā iespējamo struktūru elektrolīnijām, kas atrodas tur - ir divi barošanas līnijas, kas iet ap jomā. Taisnstūra tinumu, kas apņem leņķī vairāk 200 grādiem. Daži zibens jāparādās tur daži nākamgad. Nav gredzeni, bet kādreiz nākotnē tur būs noteikti daži bojāti kultūru reizēm parādās. Sīkāku informāciju skatīt izraudzīto lapu prognozi. Par apkārtni, lai gan rodas daži būvniecības izmaiņas, kas spēj apmeklēt Google Maps, Google Earth, bet varbūt kaut kas būs palikuši pāri no lauka.

 

 

 

Liels paldies skaits:

PEETERS fon Petrackov, numero uno,

Peter Šķiltavas no Dywidag PREFA kā, ciparu 2,

Pepe no Linde ± Wiemann CZ, SRO

Gulašs, Spejbl, Kiosker, Kelcak, PID,

Jimmy - uzlīme, Lubos Hanousek,

Bobes Janik,

un daudzi citi.

 

Arī liels paldies Mr Vaclavs Bosina, vietējā agronoms.

 

Daudzi pateicoties itāļu draugiem, too. www.cropfiles.it un www.croponline.org

Roma locuta, causa finita: Rome runāja, lieta tiek izbeigta

 

 

 

 

Literatūra, avoti

Dažas grāmatas, niecīga daļa), ko izmanto, lai izskaidrotu dažādus fizikas un dabas parādības un sekas teksta un apakšlapu www.cropcirclesonline.com literatūra

 

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

Ja ir interese, sazinieties cropcirclesonline@gmail.com

 

4 en

 

 

 

Šī lapa tika sagatavota, un visas teorijas šeit iepazīstināja bija ļoti rūpīgi, rūpīgi un detalizēti eksperimentāli pārbaudīja

 

Jan Ledecky