Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول محافل و گاهشناسی از پایه اسکان . لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
گاهشناسی از اسکان
خوابیدگی گندم یک فرایند پیچیده است که در طی آن متوالی به دنبال تعدادی از مراحل پی در پی
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

حلقه‌های کشت‌زار

  - ترجمه سایت ماشین

من شگفت زده شده توسط افرادی که می خواهند به "می دانم" جهان هنگامی که آن را به اندازه کافی سخت است برای پیدا کردن راه خود را در اطراف محله چینی ها می باشد.  W.Allen
من می دانم، اما یکی از آزادی، و آن آزادی از ذهن است.   A.S.Exupery
حماقت هدیه همچنین خدا، سوء استفاده است، اما باید آن را نه. پاپ ژان پل دوم

محافل محصول ، عکس محصول، گاهشناسی از اسکان

PagPh
یکی از بدترین اشتباهات محافل محصول قبلی تمام تحقیقات با این واقعیت است که پس از نقشه برداران بسیار دقیق اکتشاف اولیه آنها را payed تقریبا کاملا بدون توجه پیگیری است. (با negligibly استثنا)

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

گندم دایره: گاهشناسی از اسکان

 

گاهشناسی خلاصه ای ساده از موضوع اسکان (مخرب ضعیف) در حال حاضر در جزئیات استدلال کافی شفافی فاز از روند اسکان - گاهشناسی .

 

یک کپی از متن است که به تدریج در فی سایت علمی منتشر شده وجود دارد www.sarden.cz (گاهشناسی بخش سوم). پیوند به بخش های دیگر در اینجا .

 

بعدا به تدریج منتقل اینجا و ایجاد لینک به زیرصفحه دیگر در گاهشناسی، که در آن هر مرحله از این فرآیند خواهد شد در جزئیات بیشتری را به تفصیل شرح داده شده است.

 

این است که به احتمال بسیار زیاد است که تمام اشکال بعد از آن ظاهر می شود در ساختار محصول را در ساختار آنها می شود "در معرض" را در دوره سبز قبل از رسیدن به بلوغ است. به عبارت دیگر، در طول رشد رویشی است. سلول ها و بافت های سبز ممکن است پس از عبور از برق آسیب دیده بسیار قابل توجهی، بافت های مرده حداقل و یا تقریبا در همه. علاوه بر این، بافت سبز با برق (دوز بیش از حد باشد، می تواند در بخش بعد EPP مشخص) تحت تاثیر قرار می گیرند تضعیف و محو می شود به طور مداوم، با توجه به تضعیف است و ممکن است بعد از مدتی گیاهان پهن (آسیب دیده، ضعیف). هنگامی که را تضعیف قبل از ساقه آنها تقریبا خشک هستند. خشک شدن بافت ها بیشتر تقویت. سبز دوره بلوغ مختلف غلات و گیاهان مختلف، محصولات زمستان، محصولات بهار، ذرت و غیره است. اما ممکن است به درخواست کشاورزان و نگاه هوشمندانه به کتاب است. برای تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده) قادر واقعا تقریبا در هر ساقه / ساقه / نوع تیغه گیاه خشخاش به عنوان مثال.

 

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

صفحه در حال ساخت

برخی از اطلاعات جزئی در حال حاضر ممکن است به عنوان مثال در برخی از صفحات خلاصه در بر داشت.  محافل محصول - درک عمدتا در حال حاضر یکی از گسترده ترین صفحه است. یکی دیگر از اطلاعات نسبتا جامع را ممکن است بر روی لینک از صفحه متن . لینک به برخی از متون منتشر شده وجود دارد. همچنین برخی هنوز منتشر نشده است، یعنی برخی از نسخه پیش نمایش. تست های دیگر در اینجا قرار داده شده نامرتب هستند . متون البته آن اضافه شود، به طور مداوم.

 

رشته - گندم و سابقه ای از خطوط میدان مغناطیسی رعد و برق

تکان دهنده، گیج کننده، تعجب آور، دشوار است به این باور است، اما چشم باز شباهت همچنین

میدان گندم - سابقه ای از خطوط میدان مغناطیسی تولید شده توسط ترشحات رعد و برق

نزدیک به یک میلیون آمپر (مدرسه آزمایش شناخته شده است - حداکثر 20 تا 30 آمپر)

 

  

دقیقا در لحظه ای از رعد و برق جریان تخلیه از طریق ساقه های ذرت القا و انجام شد (هوا یونیزه شده، تخلیه کرونا) جریان الکتریکی است. با تشکر که به ساقه و سایر قسمت های گیاه ممکن است خواص الکترومغناطیسی را نشان می دهند.

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

من حتی متوجه افرادی که ادعا می کنند که همه چیز مقدر است که ما می توانیم چیزی آن را تغییر دهید را انجام دهید، قبل از اینکه آنها در عبور از جاده. S.Hawking
دست کم گرفتن هرگز قدرت حماقت انسان. R.A.Heinlein
من شکست خورده اند نیست. من فقط 10،000 راه های که کار نمی کند.   T.A.Edison
z