Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول محافل و باستان شناسان است. لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
باستان شناسی هوایی
باستان شناسی - پایین بررسی سایت های حفاری. هوایی باستان شناسی، نقشه برداری از بالا عکس
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

حلقه‌های کشت‌زار

 - سایت ماشین ترجمه

هواپیما برای ما پرده برداری از چهره واقعی زمین است. A.de Saint-Exupery
هرگز یک چیز خوب به پایان می رسد. Mick Jagger
دانشمند واقعی آماده به تحمل محرومیت است و اگر لازم باشد، گرسنگی به جای سال گزینه دیکته هر کسی که جهت به او کار خود را باید. A.S.Gyorgyi

در محافل باستان شناسی، هوایی همچنین ، در مقابل محصول

PagPh
شعار: در این روش، پوشش گیاهی اعمال تا حدودی در روش توسعه دهنده شیمیایی از صفحات عکاسی را در معرض آن را پرت کردن تصاویر نهفته است. (Flights into yesterday, L. Deuel, St. Martin's Press 1969, p.38)

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

باستان شناسی، باستان شناسی هوایی.

 

باستان شناسی و باستان شناسی هوایی گرد هم آوردن دو شاخه افراطی از شناخت انسان است. بهتر است می گویند، یک نوع شناخت افراطی متوجه دو نوع مختلف از به رسمیت شناختن. باستان شناسی است که به طور عمده در اشیاء درگیر، واقع زیرزمینی، و باستانشناسی هوایی کمک می کند تا آن را با دیدگاه ها و از بالا نشان می دهد. Cropmarks، snowmarks ها، soilmarks ها و علائم و نشانه های سایه. همچنین علامت های رطوبت، علائم مقاومتی.

 

در حالی که باستان شناسی به بررسی تاریخ بشریت "از پایین"، از طریق حفاری، باستانشناسی هوایی به آن کمک می کند و از طریق آن از بالا نگاه کنید. عکس های هوایی می توان در زمان های مختلف ناهنجاری های مختلف بصری، شناسایی، ارزیابی و، جایی که آنها در آن قرار دارد انواع مصنوعات زیرزمینی باستان شناسی است.

 

Cropmarks.

Snowmarks.

Soilmarks.

علائم و نشانه های سایه.  

مارکس رطوبت نیز متفاوت است. خواهد شد و در کوتاه توضیح داده شده کمی بعد، ممکن است از طریق موتورهای جستجو پیدا می شود.

علائم مقاومت های مختلف است.

 

تحقیقات جدید:  

فصل خاص شکل علائم مختلف خاک مقاومت: هنوز به طور مستقل به عنوان نه detectably شناسایی هوایی طبقه بندی آنها می شوند و در طول زمینی، شناسایی زمین مورد آزمایش قرار اندازه گیری، توسط اندازه گیری مقادیر مقاومت خاک است. شناسایی هوایی تنها باید قابل اثبات آن همراه با cropmarks کلاسیک (و یا نوع دیگری از علائم) است. وی با اشاره به انجام جریان تخلیه رعد و برق حتی ممکن است از نشانه های مقاومتی که در غیر این صورت می تواند در تمام یا تقریبا در تمام منعکس نمی کند، حتی آنهایی که توسط شناسایی زمینی detectably تجسم. ممکن است آسیب به ریشه و یا فقط در حال تغییر خواص خاک را تجسم بسیار قابل ملاحظه - با تغییر رنگ (کاهش رشد و رسیدن)، و بعد از آنها ممکن است به زمین خم شده است (در مورد از آسیب گسترده تر) و یا حتی مرگ (در مورد از آسیب های بسیار گسترده تر) (PIC). انرژی الکتریکی ترجیح داده متمرکز در مکان های مقاومت پایین، ممکن است کمی گیاهان صدمه بزند و باعث رکود رشد و یا حتی آنها را می کشند. یا فقط به طور موقت توسط عمل الکترولیز از خواص خاک را تغییر دهید (تغییر در PH، غلظت مواد محلول) و گیاهان به طور موقت رفتار به طور مشابه به نشا. در نتیجه ممکن است تجسم علائم حتی به خشکی مقاومت، که می تواند بسیار دشوار یافت شناسایی زمینی (حفاری اکتشافی به یک متر عمق، دو یا بیشتر)، که در سال با هیچ انرژی توسط تخلیه رعد و برق نمایش داده نمی شود در همه آنها بیش از حد عمیق از پوشش گیاهی هستند و در خود نه مثبت یا منفی بر سیستم ریشه خود را، و یا تغییر خواص خاک. 

 

رعد و برق Cropmarks ناشی از

(اثر کاهش مقاومت نمایش داده شده توسط شتاب و برق) نوع 1: رعد و برق ناشی از Cropmarks برق خالص و کشاورزی شخصیت کشت. (بسیار شایع تر است، تمامی امکانات بعدا توضیح داده خواهد شد) (photoثانیه) 

نوع 2: Cropmarks ناشی از رعد و برق از شخصیت ساختار زیرزمینی است. (photoثانیه) 

 

(احتمالا می گویند که هر تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده) محصول (میلیون مایل مربع سالانه)، محافل محصول همچنین و اشکال ناشی از آنها (چند هزار مایل مربع سالانه) Cropmarks ناشی از رعد و برق، عمدتا نوع 1، نوع 2 کمتر 

 

ALS مدت به عنوان سطح ممکن و زیرزمینی LIC LIC 

 

ترشح از رعد و برق، و برق است که، در نتیجه ممکن است به طور موقت (برای دوره های باقی مانده از فصل رشد) باعث می شود که ظاهر از cropmarks، که در سال دیگر ممکن است به نظر می رسد نه در همه. اثر به دست آمده است که برخی از ویژگی های انتخاب شده به شدت وابسته به آن، چگونه فشرده "منبع تغذیه" راههایی که از طریق آن زیرزمینی انجام گرفت و در سطح و از جایی که آن را در این زمینه انجام شده است. برق ممکن است به سطح زمین می شود و زیرزمینی در راه های مختلفی ارائه شده است: 

 

1) ضربه مستقیم به این زمینه توسط یک یا چند اسلحه از یک رعد و برق تخلیه، و متعاقب آن Return Strokes (همه چیز در زمان اتفاق می افتد، معمول یک ثانیه تجاوز نمی کند). فرصت نسبتا منحصر به فرد است که در همین زمینه طی یک طوفان lightnings چند چند ضربه در فواصل ثانیه برای ده دقیقه وجود دارد. وی با اشاره به: و سپس وضعیت بسیار شبیه به این زمینه و در صورت اصابت، رعد و برق و ضرب شاخه است. برق از رعد و برق در این مورد، البته، می رود زیرزمینی، اما می توان آن را به طرق مختلف اتفاق می افتد. بخشی از انرژی ممکن است کامل قبل از منحرف زیرزمینی بیش از سطح، ترجیح داده در tramlines و اطراف آنها توزیع شده است. هدایت کمی بالاتر ممکن است نمایشگاه همچنین که سایت های با دستگاه کاشت منتقل دو بار ("دندان" در لبه از میدان). در حالی که آهنگ های تراکتور و مکان در مجاورت خود را (تا ده ها سانتی متر) (عکس) قطعا چندین بار هدایت عالی در برابر بقیه از میدان، مکان های ایجاد شده توسط دستگاه کاشت ممکن است که هدایت به ده درصد افزایش را نشان می دهند. در طول توزیع زیرزمینی ممکن است از انرژی و با تصویب انواع سازه های رسانا و تمام ساختارهای رسانای سرپرستی هر دو درست در زیر سطحی یا زیرزمینی تحت تاثیر بسیار بیشتری ممکن است به درجات مختلف آسیب به محصولات کشاورزی را نشان می دهد. در بعضی از نقاط سطح خاک ممکن است تخلیه انرژی اضافی گسترش کانال همچنین نسبتا مستقل از مقاومت، مسیرهای تصادفی به طور موقت که ایجاد یونیزاسیون از مواد موجود بر روی سایت و یا فرایندهایی که شبیه به تجزیه دی الکتریک است. (عکس، عکس، عکس) 

 

2) به هادی رعد و برق طبیعی یا مصنوعی، در واقع در این زمینه (عمدتا در زمینه خطوط برق، درخت، درختچه)، که از آن برق به طور مساوی به زیرزمینی منتشر شد که در آن می توان آن را تصویب و توسط ساختارهای رسانا بیشتر تحت تاثیر قرار است، در مورد آمار اول وی با اشاره به خسارت به محصولات کشاورزی ممکن است در این مورد بسیار با ساختارهای سطحی با مقاومت کم ناشی از کشت را تحت تاثیر خود قرار داده است. البته، برخی از انرژی خود را از آسیب دیده ممکن است هادی رعد و برق بر روی سطح این زمینه انتشار، ترجیح داده در ساختار نام در نقطه 1، اما نه به ویژگی های انتخاب شده همانند مداخله مستقیم. (photo، عکس، عکس)  

 

توجه: هدف قرار دادن دقیق هر یک از هادی رعد و برق در این زمینه توسط یک یا چند شعبه در رعد و برق در میان پدیده های نسبتا نادر است، به مراتب بیشتر احتمال دارد که به موازات سطح هادی زمینه مداخله و رعد و برق رخ می دهد، به طوری که در واقع ترکیبی از نقاط 1 و دوم هر میله رعد و برق منحصر به فرد در این زمینه، هر چند که رعد و برق ممکن است به آن جذب می تواند هنگامی که آن را به نوار یا پرچم در حال اهتزاز رهبر قدم مثبت نزدیک تر است را انتخاب کنید تا، گاهی اوقات همچنین اتصال رهبر مقام معظم رهبری در حال حرکت رو به بالا (نگاه کنید) نامیده می شود و هنگامی که اتصال آنها تماس اتفاق می افتد - فایل پیوست روند، که تنها پس از به شرح زیر استReturn Strokeکه انتقال حدود 99 درصد از کل انرژی تخلیه، و در واقع این است که ممکن (و شنیدن بعد، بعد از آن بهتر است). از آنجا که بین لحظه ای که ظهور نوار یا پرچم در حال اهتزاز مثبت، رخ می دهد که پس از اتصال و اتفاق می افتد که تا بعد ازReturn Stroke، از آنجا و در مجاورت نقطه اتفاق می افتد که عملیات بسیار پویا (اغلب قوی باد) ممکن است نه ضربه در Return Strokeبازگشت به جایی که رهبر بوجود آمده است. اغلب در هنگام نزدیک شدن به رهبر پلکانی افزایش می یابد در مجاورت چند PS، اما فقط با یک به هم پیوسته، و یا هیچ به این معنی است. رخ می دهد از آنجا که یک پدیده به نام ناتمام رهبر حرکت رو به بالا، اما مطمئنا که می تواند برخی از حشرات را بکشند. (picولتاژ) در حال حاضر بر روی سایت بیش از یک میلیون ولت / متر) 

 

ضربه ترشحات رعد و برق را به ساختار، که به طور مستقیم در زمینه محصول، اما بلافاصله مجاور (از درخت، درختچه، مسیر، محدود). از آنجا است که برق هر دو بر روی سطح انجام شده است، تا حدودی زیرزمینی است. در واقع، می تواند اتفاق می افتد، که در بندهای 1 و 2، شرح داده شده تنها با شدت قابل توجهی کمتر رخ می دهد. در اغلب موارد، در این مورد تحت تاثیر قرار ترین خط تراموا است، با توجه به لبه های پیشرو در این زمینه، و مجاورت آن است. خیلی اوقات آسیب دیده و محصول است که تنها وجود دارد و هیچ جای دیگری است. خط تراموا در لبه میدان rutted واضح است که پل و در نتیجه دارای کمترین مقاومت. 

 

(4) در موارد نادر، زمینه و یا محیط اطراف فوری آن است که در تمام نمی شود، اما عرضه شده است که به بخش کوچکی از انرژی که زده حوزه مجاور وجود دارد، و آن است که تحت تاثیر قرار نمی همسایه های لوله های فلزی زیرزمینی است. (عکس) 

 

به مکان های مختلف (زیست شناسی، فیزیولوژی، کشاورزی): پیوند اثر برای برخی از زمان و تاثیر منفی است که حتی گیاهان را در یک زمان خشک، زمانی که آنها به طور کامل سالم هدف گیاهان به طور کامل به شرایط بهتر نقل مکان کرد. هیدروپونیک کشت گیاهان (بدون از دست دادن سیستم ریشه وجود دارد) است که به طور ناگهانی افزایش غلظت مواد مغذی از چند ده درصد، در 160٪ یا 200٪ از ارزش اصلی، هنگامی که آنها پیش از این برای برخی از زمان و بیشتر شبیه به حفظ متوسط ​​"می گویند سوء تغذیه و کمبود خفیف مواد مغذی، می گویند، تنها نیمی از مقدار مطلوب است. اگر چه افزایش در غلظت های مواد مغذی در PH ثابت انطباق باید به بهبود فوری از رشد و نشاط را برای یک زمان (معمول چند روز) پاسخ کمی پژمرده ام. ارگوت و تغییر فشار اسمزی بین راه حل های مواد غذایی و مایعات داخل سلولی و خارج سلولی در گیاه، که می تواند باعث اعوجاج و آسیب به برخی از سلول های منعکس شود. برای مدتی طولانی، حتی جریان آب از گیاه، کاملا دمای جهت مخالف به طور معمول، تا زمانی که فشار به خوبی ballanced اسمزی داخل سلول ها را با یک راه حل از مواد مغذی است. 

 

که حرکت عبارت را در محل صلیب: تراکم بالاتر در حال حاضر در سایت های با مقاومت پایین تر می تواند منجر به آسیب بسیار قابل توجه به سیستم ریشه گیاهان در مجاورت، که می تواند به اندازه کافی در سرزندگی از قسمت های گیاه بالای سطح زمین منعکس می شود. به عنوان مثال، سیستم ریشه ذرت نفوذ به عمق 1.5 - 3 متر، گاهی اوقات بیش از 4 متر (رساله ذرت نشستند، یاروسلاو Hruska و همکاران، SZN، UVTIZ 1962).  

 

در مکان هایی که انرژی رعد و برق عبور می کند از طریق لوله های زیرزمینی (بدون عمق فراست، به عنوان مثال، حدود یک متر یا عمیق زیرزمینی) اغلب از مرگ همه گیاهان زراعی بسیار بیش از این خط لوله است. پوشش گیاهی اطراف آن هیچ نشانه ای از عبور جریان الکتریکی از نمایشگاه نیست. 

 

در تاریخ از باستان شناسان هوانوردی توصیف تعدادی از موارد است که در آن از مناظر طبیعی در رشد پوشش گیاهی برای سالهای زیادی، هیچ نشانه ای از cropmarks، حتی دیگر (برف، سایه، خاک، رطوبت) را نشان نمی دهد. ناگهان برخی از cropmarks شگفت انگیزی در آن محل در عرض یک سال به نظر می رسد. بیشتر شرایط اغلب به اثرات خشکسالی (نگاه کنید) نسبت داده شده است. اشاره: آیا ممکن است که برخی از موارد سرپرستی مداخله مقاومت در برابر رعد و برق در نزدیکی و علائم تجسم که گاهی اوقات به چیزی را نشان نمی دهد در همه فعال شدند، و در سال دیگر بدون دخالت برق کاملا نامرئی است. 

 

استدلال باستان شناسی

چرا محافل محصول appearring اغلب در مجاورت شهرک های ماقبل تاریخ؟

1) به عنوان یکی از ممکن است (شاید کم اهمیت، ممکن است برخی از) بهتر توضیح از استدلال که ساکنان ماقبل تاریخ، نیاز به آب برای زنده ماندن به ارائه ادامه خواهد داد. از آنجا که رودخانه بدون شک اخراجی آنها را با توجه به سیلاب های سالانه، به طوری که احتمالا تصمیم گرفت آن را به بهترین وجه در نزدیکی بهار، که می تواند در محل و حتی بیشتر باشد حل و فصل است. حضور مکرر از چشمه ها در محل گسل زمین شناسی. حضور دائمی رطوبت در خاک را افزایش می دهد، هدایت الکتریکی آن دستورات مختلفی از قدر، پس قطعا خشک است و جای خیلی بهتر جذب رعد و برق، و این وضعیت بر روی زمین ممکن است باقی بماند به روز در حال حاضر. اثر رعد و برق در حالی که به autochthons عزیزمان تا حدودی به دور محصور شده، اما نه بیش از حد. نه به ذکر است که حضور آب چشمه قطعا تبدیل به یک جاذبه برای همه انواع حیوانات، و محل آنها را به عنوان خدمت huntingground فراوان. همچنین ممکن است که گاهی پس از طوفان در نزدیکی بهار برخی از قطعات از حیوانات تا حدی پخته شده است. با توجه به این واقعیت است که در دوران باستان بوده اند رفتار خوب و آداب و رسوم اجتماعی به مراتب در خشکسالی و levellike امروز، آن است که همچنین امکان وجود دارد که گاهی اوقات برخی از اعضای قبیله ای خود را، چه کسی هم به اندازه کافی قبل از طوفان فرار نمی بازگشت به داخل غار مصرف است. بن Appetit! 

 

2) علاوه بر این، استدلال مبتنی بر فیزیک و مربوط به واقعیت که ساکنان باستانی شهرک های مختلف با فلزات کار می کرد - عصر آهن، برنز، برنج، سرب، فولاد (آهن، مس، قلع، سرب) می باشد. آنها ذوب بعد از آنها کار می کند و در آنجا ماند که در اطراف تن تعداد غیر قابل شمارش از سرباره، که در حال حاضر در زیر زمین های زراعی کشیده است. حتی برخی از اشیاء فلزی آن باقی مانده است. سرباره حاوی مهم (زمانی ده) درصد خالص، کاهش می یابد، اما خام، obttained نیست، فلز unutizable (در زمان های گذشته، کمبود فرایندهای معاصر)، که کاهش مقاومت آنها حتی بیش از شش سفارشات از قدر، در نتیجه کمک به هدایت بسیار تند جریان تخلیه را به اعماق است. تخلیه و سپس از سطح زمین حتی به کمتر از آن را به عنوان یک رهبر، که عبور از "پد" (سطح زمین) در مدرسه تلاش فیزیکی در ایجاد یک الگوی خطوط میدان مغناطیسی در تراشه های فلزی عمل می کند. در واقع یک الگوی مشابه در محصول ایجاد شده بود، اما هنوز کاملا نامرئی است، تنها "در معرض"، "ثبت" و ظاهر خواهد شد تا پس از روزها بسیاری از (EPP، گاهشناسی). 

 

(این در حال حاضر می توانید شی به فیزیک، مکانیک قرار می گیرد، و لینک فقط در اینجا، یا اینجا تا حد زیادی به ساده سازی و ترک لینک ها)  

در آزمایشگاه مدرسه در حدود 10 آمپر در حال حاضر در دایره تراشه با قطر چند سانتیمتر (photo)، جریان 40 یا 400 هزار آمپر (حتی بیشتر) در دایره محصول با قطر حدود ده متر (ثبت شدهph). القاء رخ می دهد را به سیم های اطراف (گیاهان)، انرژی را به آنها آورده است، و ساقه ها در لحظه ای که ترشحات بنابراین به عنوان یک خرده مغناطیسی، یا سوزن قطب نما (عمل می کنندph). وی با اشاره به: که همه این اتفاق می افتد آنها را به تنها "رکورد"، "افشا" و directionally گرا آسیب بافت میکروسکوپی، که افزایش با توجه به در حال رشد در چند روز. همچنین، با توجه به اینرسی از فرآیندهای بیولوژیکی اراده و نسبتا جدی آسیب را به گیاهان در خواص مکانیکی خود را نشان می دهد آغاز خواهد شد تا پس از روزها بسیاری از، و آسیب ناشی به جهت گرایش به تدریج شروع به خم شدن در یک جهت (CW، CCW). با گذشت زمان، برخی از آنها ممکن است تمایل تیغه آنقدر بزرگ است که آن را بیش از زاویه حد بزرگتر باشد، که به طور مداوم تضعیف بافت در پایین ساقه هنوز هم قادر به حفظ. اثر وزن ساقه با هر درجه حلقه انحراف را افزایش می دهد اثر اهرم، و در برخی از نقطه، ساقه نسبتا به سرعت ممکن است به زمین خم. فرض کنید که در حالی که 45 درجه اول ساقه خم AA چند روز طول می کشد، 10 درجه چند ساعت و بقیه فقط چند دقیقه است. 

 

تمامی زمان ها تقریبی هستند، البته، اما چیزی بسیار شبیه شرح داده شده در محل رعد و برق می گیرد واقعا. زمان های خاص از فرایندهای توصیف بسیار وابسته به شدت از مداخله است. علاوه بر این، اشاره به: است که باید به ذکر است مرحله اول، در ابتدا ساقه تقریبا غیر قابل خم شدن به زمین، معمول رخ می دهد تا پس از روزها بسیاری از. چند روز اول بلافاصله پس از تخلیه ساقه نگاه کنید به عنوان اگر چیزی رخ داده است، و او نمی خواهد آنها را قابل مشاهده، اندازه گیری و یا تقریبا هیچ نشانه ای از ضعف مکانیکی. این نتیجه یک فرآیند بسیار آهسته از تخریب بافتهای گیاهی، آسیب دیده توسط برق، و اینرسی زیادی از فرآیندهای بیولوژیکی و فیزیولوژیکی در گیاهان است. در آخرین مرحله می تواند بازی و نقش دومینو اثر، و ناظران بالقوه به طور کامل هیچ چیز، نگاه کنید به این دلیل که همه چیز را اسلاید به پایین به زمین مانند یک خانه از کارت، فقط وقتی که هیچ کس در این است که به دنبال. اغلب هنوز هم در تاریکی، در اوایل صبح، هنگامی که ساقه رشد می کند سنگین با شبنم، که مانند شناخته شده پروانه شروع می شود بقیه از کل فرایند است. هر ناظر است صبح پس از یک شب بی خوابی با بیل سر بالا، و دید با الکل تاری، تا زمانی که مدت زمان طولانی قبل خواب نیست، با این حال هیچ چیزی رو نمی بینم خوب است. 

 

همچنین کمی در جای دیگر  

اینرسی زیادی از فرایندهای گیاه ممکن است در یک آزمایش بسیار ساده است نشان دهد. نمایش نتایج: از شماره از آن که بافتهای گیاهی همچنین، که می شده اند برق تقریبا بلافاصله کشته شدند، آنها می توانند بسیاری از روز پس از گذشت یک دوز کشنده برق به نظر می رسد تقریبا indistinguishably از بافت به طور کامل سالم است. شرح داده شده حتی اگر بخشی از گیاه خشک انرژی الکتریکی مقدار، که تا حد زیادی بیش از مقدار مورد نیاز برای مرگ کامل آن را دریافت. ممکن است که به راحتی در نتیجه نشان دادن امکان از صدمه زدن به برخی از بخش هایی از گیاه های برق، هستند که نه تنها به طور کامل لازم برای بقای آن و فتوسنتز انجام ادامه. در مورد غلات به عنوان مثال برخی از قسمت هایی از ساقه. در نتیجه این امکان وجود دارد برای نشان دادن احتمال آسیب به برخی از بخش های این گیاه توسط برق، پس از آن این گیاه ممکن است زنده ماندن و همچنان در حال رشد و بلوغ، حتی اگر در یک فرم کمی تحریف شده است. اگر غلات به عنوان مثال برخی از قسمت هایی از ساقه است، اما بخشهای همچنین از برگها و سنبله است. حتی پس از مرگ و بخشی کل و کوچک گیاه در تمام آنها صلیب، بخش، نیاز پژمرده نمی دور همچنین بقیه گیاه بالای آن، به دلیل بافت مرده است قادر به با موفقیت ادامه انجام وظایف بافت عروقی و مدیریت متابولیسم گیاه بین ریشه و سایر قسمتهای گیاه است. قطعات توسط برق کشته شده اند برای بقیه از گیاهان به عنوان منبع گیاهی عفونت و نکروز بافت ادامه دورتر از آنها و نه انتشار دور کار نمی کنند. (photo, 2, 3)

 

تعیین دوزهای کشنده برق برای برخی از گیاهان و قطعات آنها، از لحاظ وزن و وزن خشک، یا نفوذ موج اقدام در حال حاضر و ولتاژ خواهد شد خرید و فروش نسبتا تفصیلی استفاده می شود شیوه ای که در بخش الکترو Phytopathology. ( EPP ) به عنوان رفتار از گیاهان و یا خود را پس از بر نقاط از مقادیر مختلف برق - بخش کوچکی از دوزهای بسیار کشنده بیش از کشنده (بار، صد بار). 

 

3) شکل و معماری کوچک و کروی شکل، ممکن است مبنای مستقیم برای برخی از محافل محصول، تا خندق سه گانه (photo)  

در علاوه بر این به هر شکل معماری حاضر در سایت شهرک های ساختمان قبلی، ممکن است اشکال از شرکت تسلیم `باید () سازه های آسیب دیده، ضعیف شده محصول یک بار در حال حاضر در محل چاه، کف، استخر باغ، چشمه، معماری باغ خرمن کوبی  

 

چاله های انفجار بمب در طول جنگ - حلقه ها (بسیار دقیق بهتر از یک طبقه خرمن) 

 

(همچنین نشانی تعلق دارد نه صرفا به باستان شناسان، بیشتر شبیه فیزیک، مهندسی برق) 

4) برق از رعد و برق ممکن است یک پدیده تجسم است که تقویت و ویژگی های باستان شناسی در پوشش گیاهی عمدتا در فرم cropmarks (حداقل به عنوان یک تغییر رنگ، در مراحل مختلف رشد و رسیدن، تضعیف برگها و ساقه و پس از آن ساقه خم)، بدون نفوذ خود، "کمک" در غیر این صورت نظر می رسد در تمام و یا تنها در قالب اثر تقریبا محسوس نیست. تمام مسطح محصول (آسیب دیده، ضعیف شده) ممکن است به عنوان یک شکل از cropmarks در نظر گرفته شده است. نه چندان دور در تمام اما برخی از آنها، و ممکن است از باستان شناسی و نشانه. برخی دیگر زمین شناسی، صنعتی. در بسیاری از موارد، به احتمال بسیار زیاد تنها نتیجه جریان، که در سطح زمین صورت گرفت. در تعداد نسبتا بزرگ از موارد آن است احتمالا تنها نتیجه جریان، کدام شدند بیش از سطح زمین، به اجرا درآمد چه به دلیل مقاومت در برابر کاهش ناشی با کشت، و یا به طور کامل پر هرج و مرج، به دلیل مازاد بیش از حد شارژ برق از رعد و برق در بررسی سایت.  

 

لیست است که پدیده باعث ایجاد رنگ های مختلف، و یا در حال رشد در مرحله رسیدن، ساقه محصول یا تمایل، حتی خم به زمین با علایم ناشی در طول کشت کامل، گاهی اوقات با هدایت الکتریکی عالی در tramlines یا همپوشانی از ماشین های کاشت ایجاد می شود. گاهی اوقات تقریبا تنها جنبش پر هرج و مرج برق از شارژ بیش از حد، بیشتر در نزدیک ترین فاصله از نقطه ضربه رعد و برق ایجاد شده است. همه از آنها به عنوان نشانه های نسبتا قابل اعتماد و صحیح و اثبات این واقعیت استفاده کنید، ممکن است که زمینه محصول توسط رعد و برق تحت تاثیر قرار گرفت، و حتی ممکن است سعی کنید جستجو وجود دارد، همچنین در زمینه های مجاور، سایر علائم مشابه است. چه رنگ، رشد و یا محل سکونت (مخرب، تضعیف)، و یا محو یا تضعیف، که می تواند حضور اشیاء و یا سازه های زیرزمینی، تغییر در مقاومت الکتریکی خاک در مجاورت فوری خود را آشکار beed. 

 

پادشاه جو

یکی از غلات، حبوبات، که در میان دیگران، یکی از مهمترین و حساس به اثر عبور جریان الکتریکی، جو، پادشاه از رنگ و تضاد است. مقاومت مکانیکی از ساقه آن در مقایسه با گندم کمتر از یک سوم است. این است که خیلی بیشتر حساس به هر گونه اختلال در کشت، شرایط آب و هوایی نامطلوب و اثرات جریان الکتریکی است. از سوی دیگر، برای هر ناظر، ارائه می دهد و نوعی از "پاداش" انواع جالب از سایه و تضاد رنگ است، که می تواند تقریبا هر نوع محصول دیگر را فراهم نمی کند. با استثنا از گیاهان به شدت به رنگ گل، مانند مایکروسافت، کلزا، خردل، خشخاش. اما در پرونده های آنها می باشد "دوره" تنها با کنتراست بالا و نسبتا کوتاه است، بیش از 14 روز (photo، لینک). کنتراست رنگ است که البته بسیار بالاتر است، اما مدت زمان بسیار محدود است.  

 

پس از قرار گرفتن در معرض به برق از رعد و برق تخلیه در مورد جو امکان پذیر زودرس مشاهده تغییر در زاویه گوش چرخش به زمین (خواهد شد در بخش های EPP، زیست شناسی، کشاورزی، گاهشناسی، توضیح داده شده اسکان (مخرب، تضعیف) ضعیف شدن ساقه و برگها، تکیه ساقه، ایجاد ساقه از بسته نرم افزاری است. مناطق آسیب دیده او کامل است قبل از رفتن امکان مشاهده تضعیف برگ بالاترین (foto). اینها همه که پدیده به عنوان یک نتیجه از تضعیف ساقه گیاهان و کل با توجه به فعالیت جریان الکتریکی رخ می دهد. همه آنها بر روی عکس های هوایی، همچنین مشاهدات زمینی قابل مشاهده است. محصول جو فراهم می کند به یک رنگ بسیار متمایز و تضاد سایه، هر دو در طول عنوان کامل، همچنین در طول چرخش گوش و ساقه تمایل به زمین است. (photo)  

 

در اکثر موارد قابل توجهی وجود دارد با توجه به اثرات برق برخی از زمان پس از مشاهدات اولیه توصیف علائم تضعیف ساقه های خشک که در نهایت به زمین خم. برخی از پدیده های توصیف ممکن است کاملا شبیه چشمگیری که عوارض رخ می دهد در صورت شرایط نامناسب خشک و خشکسالی هواشناسی است. به طور مشابه همچنین ممکن است رخ دهد، به عنوان مثال به ویژه از آن از ورق و محو weakeing. وی با اشاره به عواقب تقریبا به طور کامل برگشت پذیر هستند، و پس از کاهش از گیاهان خشکی معمول به طور کامل بهبود می یابند. فقط در مورد خشکسالی واقعا شدید، برخی از تغییرات برگشت ناپذیر رخ می دهد، که گیاهان ممکن است زنده بماند. از طرف دیگر، در طول عمل ساقه واقعا شدید خشکسالی محصول تقریبا هرگز به زمین خم. آنها مکانیکی نیست ضعیف است که خواهد بود، بافت ها و سلول های آسیب دیده و مرده را شامل نمی شود، فقط از کمبود آب رنج می برند، و حتی آخرین بقایای رطوبت در آنها به طور مساوی توزیع شده، تقریبا با تمام زنده ماندن تا آخرین لحظه ممکن است. تنها زمانی که اثرات خشکسالی بیش از از مقادیر حد مشخص، آنها شروع به مردن، و آن را نسبتا سریع اتفاق می افتد. پس از رسیدن به حد موضوع مرگ چند ساعت است، در حالی که گیاه قبل از آن جان سالم به در بردند رنج می برند عواقب آن چند هفته. لازم است به مورد توجه قرار گرفتن، که به خشکی در بین گیاهان خودرو (وحشی) چیزی است که کاملا متفاوت درجه حرارت به عنوان خشکسالی در یک گلدان، که گیاه بدون آب ممکن است پس از چند روز می میرند. در محیط وحشی هستند، منابع زیادی از آب نسبتا همچنین ذخیره شده در اعماق زمین است. به عنوان مثال، ذرت قادر به ریشه به عنوان به خوبی به عمق بیش از 4 متر و حتی بیشتر قسمت های گیاه را با آب و مواد مغذی از عمق 20-50 سانتی متر، عرضه شده در طول کمبود رطوبت از ریشه های عمیق تر می تواند به عنوان خدمت "آخرین ذخیره". در صورتی که اثرات خشکسالی بسیار مخرب نیست، گیاهان قادر است تقریبا همیشه بهبود می یابند پس از بهبودی خود را به سرعت است. 

 

در مقابل، گیاهی است که به برق قرار گرفت، تقریبا از همان ابتدا می یابد، درصد خاصی از سلول های آسیب دیده و مرده، که در نهایت حتی کمی افزایش است. این فرایند در برخی از نقطه متوقف شده و تقریبا نشانی از ادامه، و یا تنها بسیار داشته؛ اما. تضعیف بافت ها، این است که شرح داده شده توسط این پدیده ایجاد می شود، در طول بقیه فصل رو به رشد ادامه می یابد. بر خلاف انتظار، در آغاز، بلافاصله پس از عبور جریان الکتریکی، و حتی چند روز بعد از این وضعیت بر روی خواص مکانیکی از قطعات گیاهی شرح داده شده است تقریبا هیچ اثر، حتی اگر این گیاه با عمل جریان الکتریکی نسبتا به طور جدی آسیب دیده و حتی کشته شده است. 

 

علاوه بر تضاد رنگ به عنوان ممکن است به خوبی اتفاق می افتد که اختلافات فام، احتمالا تداخل درد در طول مراحل مختلف چرخش گوش منعکس شده است. اتفاق می افتد و تغییر از مرحله "راست بالا" این دولت "راست پایین"، در مجموع 180 درجه زاویه ای وجود دارد. 

 

فصل جداگانه ای رنگ است و تفاوت سایه رخ می دهد که در طول کامل جو را علامت می زنیم. بین کامل و نه کامل به ریاست جو به رهبری مقابل عظیمی رخ می دهد و رنگ تفاوت لحن می باشد. در این زمینه به نظر نمی رسد که در آن هر گونه پدیده های زیرزمینی است که قابل توجهی به تاثیر سرعت رشد و بلوغ است، رطوبت خاک تقریبا یکنواخت (پیدا کردن یک رشته خشک است و نه نادر) رخ می دهد کامل عنوان جو نسبتا به طور مساوی. بزرگترین تغییر رنگ و سپس در تمام زمینه رخ می دهد و نه به طور مساوی در طول چند ساعت. در زمینه های، که حاوی nonuniformities مختلف زیرزمینی که آیا شخصیت های زمین شناسی، باستان شناسی یا صنعتی، خشک بنابراین نابرابری در دوره کامل عنوان نسبتا خوبی نمایش داده است، درست مثل رنگ و رنگ و تضاد لحن. 

 

باستان شناسان، پرواز به رعایت جو! محصولات بهار در اواسط ماه مه، محصولات زمستان قدری زودتر. این اطلاعات در مورد کامل مدت زمان عنوان شده است. مراجعه به: گندم جو فراهم می کند نسبتا جالب سایه و رنگ در تضاد عملا در طول فصل تمام در حال رشد است. 

 

دیگر "سنبله نوع" غلات، گندم به عنوان مثال، چاودار، triticale را در نهایت، تقریبا به هر چیزی شبیه به این را بعد از هر گونه آسیب به برق نمایش داده نمی شود. شاید تنها برگ بالاترین محو شدن است، اما خشکسالی و پدیده لازم به مشاهدات طولانی مدت تایید. 

 

پس از تخلیه از رعد و برق ممکن است رخ دهد اغلب پدیده ها، که در غیر این صورت، هرگز تحت هیچ شرایطی رخ داده است خود به خود. ممکن است: 

 

Visualisation (جزئی، نکات) در سال گذشته و یا سال گذشته قبل از tramlines. (photo) با توجه به گسترش تدریجی در حال حاضر از سیستم های خودکار، از پدیده آهنگ کشت در سال گذشته است که می تواند مورب و عمود به آهنگ در سال volgende استفاده، به آرامی بس را به وجود از آنجا که دستگاه های کشت هرگز به آنهایی که کپی قبلی - CTF - کنترل ترافیک کشاورزی. ممکن است تجسم آهنگ های تراکتور در طول بذر (محدوده 6m سرعت) استفاده می شود، چرا که در طول کشت گیاهان در حال حاضر استفاده می شود، تنها هر سوم آنها (18M). خواص الکتریکی سطح سایت میدان خواهد بود بیشتر در صفحات به عنوان مثال کشاورزی، فیزیک و الکترومغناطیس به تفصیل شرح داده شده است. 

 

Visualisation سازه های واقع در عمق خشک و در غیر این صورت نخواهد بود تجسم، سازه و یا خواص که در غیر این صورت به نظر می رسد مانند cropmarks در تمام یا تقریبا در همه. به عنوان مثال، که باعث ساختارها و تغییرات قابل توجهی در مقاومت خاک، اما هر گونه تغییر قابل توجهی با رطوبت و یا ذخیره سازی خشک مواد مغذی در محیط اطراف خود (بر روی هوا عکس از دوره های مختلف به عنوان قابل مشاهده در هر صورت soilmarks، cropmarks یا snowmarks) مشخص نیست است. بزرگتر است و ممکن است اشیاء فلزی دروغ گفتن در زیر سطح شخم عمیق، رطوبت چوب برگزاری است. 

 

Visualisation بذر (کاشت) نشانه هایی است که در غیر این صورت در پوشش گیاهی باشد و نه در همه و یا به سختی قابل مشاهده است (نگاه کنید). این بخش کوتاه را به مکانیزم است که بذر افشان کشیده بیش از دو برابر شده است. بالاتر از همه، "دندان" بر روی لبه در این زمینه که در آن لبه از میدان بذر افشان راه پر پیچ و خم با منطقه کاشته عبور بر لبه این زمینه (عکس) از وسط قطع شده است. یکی دیگر از مقاومت الکتریکی همچنین ممکن است در tramlines، که در آن بذر افشان گذشت ظاهر می شود. طیف وسیعی از بذر افشان 6M می باشد، بیشتر در طول بقیه از محصولات دوره پوشش گیاهی با 18M سمپاش برد، که آن هم یک طیف وسیعی از tramlines مشاهده شده در عکس های هوایی کشت. Demonstrably بالاتر نشان می دهد رسانایی آهنگ در لبه این زمینه، به این دلیل که آنها از طریق برابر بیشتر گذشت، و در نزدیکی تراکتور نوبت. در مجاورت آنها به بهترین وجه منعکس بنابراین اثر عبور جریان الکتریکی از طریق گیاهان و همچنین جریان های مخرب از طریق آنها به بیشترین فاصله انجام شده است. 

 

این پدیده ای است که هنوز هم فقط تا حدی بررسی خواهد شد و در دراز مدت آزمایش شده است. مشاهده است که هنوز هم در مرحله برآورد واجد شرایط است. (چند سال از مشاهدات و اندازه گیری، ارزیابی از عکس های هوایی چند هزار متناظر با وضعیت پوشش گیاهی) 

 

به احتمال بسیار زیاد است که نشانه ای از تخلیه جریان عبور از طریق نسبتا مکرر بذر افشان "Visualisation همپوشانی" (بذر علائم). خاک با مته دانه منتقل می شود دو بار، در نتیجه وضوح های مختلف (بالاتر) هدایت، دو برابر دانه جوانه زده، آموت بالاتر از مواد نباتی و بالاتر بنابراین مقدار رطوبت وجود دارد، وجود دارد. ، بدون اثر جریان الکتریکی احتمالا توسط دور Visualisation همپوشانی بذر افشان خشک به نظر می رسد ("دندان" در لبه این زمینه، مته اجرا می شود به مکان های کاشته شده در حال حاضر). از آنجا که این محصول است در غیر این صورت قادر به شرایط مختلف محلی و بالاتر (دو برابر) تراکم کاشت در نقطه ای از همپوشانی به خوبی اقتباس، ایجاد تعدادی شاخه های پایین تر و بدون عمل برق اختلاف رنگ عملا محسوس است، تقریبا صفر است. بعد از عمل برق به میزان قابل توجهی بیشتر از گیاهان را تحت تاثیر قرار در مکان های با هوادهی و بذر دو، با مقاومت قابل توجهی پایین تر الکتریکی از خاک، و آن را به عنوان بیش از چند روز تاخیر در رشد ظاهر می شود. گیاهان تحت تاثیر برق مانند پس از نشاء رفتار می کنند، و برای برخی از زمان کم کردن سرعت یا تقریبا توقف رشد. علائم کاشت تا باستان شناسان توضیح داده شده در جای دیگر تعلق ندارند، اما آن را کمک به شناسایی زمینه محصول، که حداقل تا حدی تخلیه انرژی رعد و برق تحت تاثیر قرار. در برخی موارد، هنگامی که میدان توسط رعد و برق به طور مستقیم تحت تاثیر قرار نمی شود، برق وجود دارد در نزدیکی مسیر انجام شده و tramlines بود، ساقه خم نیست در همه. EFP - اکشن برق در زیر سطح خوابیدگی (مخرب ضعیف)، اما هنوز هم ممکن است باعث کاهش سرعت رشد و تفاوت در میزان بلوغ. شاید تنها چند درصد از دوز کشنده، بسته به نوع گیاه است. 

 

کمتر پرخاشگرانه از جریان الکتریکی در عملیات شرح داده شده بر روی پوشش گیاهی محصول لازم نیست تقریبا به عنوان ویرانگر است، می خواهم در مورد از ضربه مستقیم به این رشته، می تواند توزیع تقریبا به طور کامل یا بدون اسکان (مخرب، تضعیف) (photo). آنها نه تنها اثرات ثانویه و خیلی ضعیف تر از تخلیه برق از رعد و برق که ساختار تنها در لبه این زمینه و یا در مجاورت آن ضربه، و به طور مستقیم در این زمینه محصول عمل نمی کند. درختان، درختچه ها، محدودیت ها، مسیرهای میدان در نزدیکی میدان. اگر چه بخشی از انرژی الکتریکی در طول این زمینه را از طریق سطح خاک توزیع شده، و به طور قابل توجهی بیشتر ترجیح داده از طریق مکان های با مقاومت پایین تر - tramlines، همپوشانی بذر افشان. شرح داده شده در صورت آن است نه به اندازه انرژی است که می تواند باعث خوابیدگی (مخرب، و تضعیف). اما ممکن است رکود متوسط، تأخیر در رشد و بلوغ از گیاهان در مکان های با مقاومت کمتر (بین آنها به عنوان نقاط خوب متعلق زیرزمینی است، جایی که آنها ممکن است بهتر ساختارهای مختلف واقع رسانا) می شود. در این موارد ممکن است رخ می دهد همچنین افزایش کنتراست cropmarks، ناشی از ورق باستان شناسی و دیگر سازمان های واقع زیرزمینی، که اثرات آن در محصول در غیر این صورت نمی توانست قابل مشاهده در همه. نمایشگاه تقریبا تنها مقاومت الکتریکی را در مجاورت خود را تغییر دهید، و در غیر این صورت نه در همه و یا به سختی در همه. در گذر از برق در مجاورت آنها ممکن است در نتیجه به عنوان cropmarks که ساختارهای همچنین در خشک و عمیق، که حضور خود را از طریق تغییرات قابل مشاهده در ساختار قرار دارد قابل مشاهده است، رنگ، سایه و ظاهر محصول در سال های دیگر اثر ندارد. گیاهان می تواند همچنین کمی پژمرده، اما بر خلاف ضربه مستقیم در منطقه از زمینه واقعی محصول، قادر به موفقیت از آسیب های ضعیف تر بهبود می یابند. در مجاورت از tramlines را نزدیک به مرزهای حوزه همچنین در مورد خشکسالی و در نتیجه محصول در خم شدن به زمین است. (photo) اثرات جریان الکتریکی، مقادیر مختلف انرژی الکتریکی (زیر کشنده، به دور زیر کشنده، قابل توجه نیست، کشنده، بالا کشنده، بسیار کشنده بالا) خواهد بود بسیار شفافی در EFP بخش بخش. اول، وجود خواهد داشت واقع چند عکس از آزمایش ها نشان می دهد که تعداد زیادی هستند و قادر کمک بزرگی به درک فرایندهای توضیح داده شده است. 

 

بعد از یک ضربه مستقیم ترشحات رعد و برق به مکان میدان در وسط تقریبا بین tramlines (photo) که به احتمال زیاد به برخورد جریان های انجام شده از دو جهت، و همچنین به عنوان مکان در لبه این زمینه، دو برابر هوادهی (photo) در طول بذر روش استاندارد mezi مکان های آسیب دیده ترین، که در آن وجود دارد، اغلب با تسلیم `خواهد بود (، تضعیف و آسیب دیده) محصول در یک فاصله بسیار بزرگ از نقطه ای از اعتصاب، خیلی اوقات حتی در اطراف مرزهای زمینه کل است. در ابتدا تمرین بذر عبور در اطراف مرز در این زمینه و پس از آن به تدریج در حال اجرا در آن وجود دارد از tramlines موازی استاندارد را دارا می باشند. (photo

 

در مورد ضربه مستقیم به این رشته در نتیجه ممکن است ساخته شده قابل مشاهده است، با عمل تخلیه رعد و برق به عنوان cropmarks منشاء ساختارهای باستان شناسی همچنین خشک است که در غیر این صورت نخواهد بود تحت هیچ شرایطی قابل مشاهده است. به این دلیل است که آنها بیش از حد عمیق، و یا در حال حاضر در مقابل خیلی کم است، به طوری که آنها نمی تواند بدون کمک نیروی برق به رسمیت شناخته شده تحت هیچ شرایطی. در برخی موارد ممکن است می شود تجسم به طور مستقیم برخی از اشیاء باستان شناسی و دیگر، چه به عنوان بخشی از اشکال منظم در محصول، و یا به عنوان و بخش هایی از ساختار معمول تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده) محصول، اما تنها در صورتی که آنها هستند به طور کامل نیست از دست رفته دیگر mezi تسلیم `باید باشد (آسیب دیده، ضعیف شده) محصول و ماندن حتی کمی قابل تشخیص است. گاهی اوقات آن است ممکن است به رعایت خشک شی همچنین بین معمولا مسطح محصول آسیب دیده، ضعیف، به دلیل خارج در حالی که محصول فقط "دروغ گفتن بر روی زمین، فقط در بالای آن ممکن است باشد به طور کامل مرده، به لطف هدایت بسیار بالاتر از خاک اطراف موضوع و جریان بسیار عالی اقدام در پوشش گیاهی. بلافاصله پس از اسکان (مخرب ضعیف) و خشکسالی وضعیت هنوز ممکن است تقریبا قابل تشخیص است، اما پس از چند روز، به نوبه خود محصول آغاز خواهد شد زرد، و در طول زمان به طور کامل می میرد. ساقه مرده دیگر نمی خواهد حتی بخشی از آن را به عقب افزایش نور گرایی تشکر از شما و زمین گرایی، بر خلاف تمام دیگر.  

 

گاهی اوقات ممکن است آن را تنها باقی مانده به خاک افتاده ای از فن آوری های کشاورزی نهفته است که در زیر شخم عمیق. گاهی از اوقات نقاط همچنین آنها را می توان از بین برد هواپیما از جنگ جهانی همچنین که ممکن است در خشکی و عمق باشد، مانند cropmarks بدون ترشح رعد و برق تحت هر شرایطی که در ظاهر نمی شود. حتی در میان معمولا تسلیم `خواهد بود (، تضعیف و آسیب دیده) محصول ممکن است تشخیص برخی از ساختارهای زیرزمینی به عنوان مثال در حالی که در بسیاری از مناطق تنها محصول است که معمولا بر روی زمین دراز کشیده، بالاتر از شی فلزی زیرزمینی ممکن است به طور کامل مرده است. 

 

ترجمه توصیف اشیاء دارای یک ویژگی مشترک هستند. اگر در فاصله چند متر (برآورد پلاک 20 بیش از به ندرت کمی بیشتر) را از ترشحات رعد و برق را در زمینه محصول ظاهر می شود، به این ترتیب که آن را در حیات خود را منعکس، و، بسیاری از آنها وجود ندارد که همیشه تجسم، و بسیار به طور مشابه در همان مکان بسیار. این اتفاق می افتد حتی پس از چند روز معمول، حتی چند هفته، پس از ترخیص از رعد و برق. از آنجا که تراکم به طور متوسط ​​از ترشحات رعد و برق در مناطق معتدل خشک مشاهده شد زمانی بود هنوز رتبهدهی نشده است، به دلیل خشکسالی هر شیء منتظر این است تا به طور متوسط ​​در حدود 500 سال redisplayed. در حالی که حتی در منطقه معتدل اتفاق می افتد نسبتا demonstrably مکان های که در آن تخلیه رعد و برق در اغلب کمی بیشتر است، و بسیاری از ترشحات متعدد منشعب، آن را نمی ممکن است لازم باشد در برخی موارد که به صبر، اما تنها در حدود 50 تا 100 سال است. با این حال، وقوع این آیتم ها در پیش بینی (پیش بینی) ذکر شده، زیرا که در آن کاملا ضروری است به مدت 50 یا 300 سال صبر کنید، تا زمانی که دوباره رعد و برق برخی از ترشح جدید در این زمینه نیست. حفاری آنها، بنابراین به عنوان اولین درخواست مجوز از کشاورز درک، پس از برداشت محصول گرفتن کلنگ زدن و رفتن کافی است. 

 

برخی از تصاویر جالب ممکن است در بایگانی آنها باستان شناسان هوایی کشف کنید. آنها بیش از همه و نزدیک اشیاء کمی بیشتر از منافع آنها پرواز می کند، و در حال حاضر خیلی از کسانی که علاقه مند در محافل محصول دیگر. گرچه آنهایی که نزدیک و بیش از هر محصول محافل کشف پس از هجوم آوردند مانند زنبورهای، اما آنها در غیر این صورت در عکسبرداری از مناظر و مناظر از بالا در حال حاضر هیچ علاقه ای. در تمام مستثنی کرد که باستان شناسان هوایی در آرشیو خود داشته باشند برخی از تصاویر بسیار جالب از cropmarks، حتی اگر تنها از نوع اول (سطح)، که به سادگی تصمیم گرفته است که همه خود اعلام کرد که محافل محصول کاوشگران نشان می دهد هرگز، هیچ جای تعجب است. 

 

یکی دیگر از گروهی از محققان است که می تواند چیزی در بایگانی های عکاسی خود را پیدا کنید، متخصصان نظامی به بررسی هوایی هستند. عکس آن را تنزل رتبه دادن اول است. بدیهی است کاملا امکان پذیر است به این واقعیت است که اگر آنها همیشه هر چیزی شبیه به آن در عکس های خود را در یافت، محصول کاوشگران محافل آنهایی که در گذشته به آنها چیزی شبیه به آن نشان داده اند به حساب.

پایان ملاحظات باستان شناسی

 

 

سه جلسات مخفی از باستان شناسان حمل و نقل هوایی

باستان شناسان هوایی او مطمئنا زیادی در حال حاضر دیده می شود، عکس های خود را داشته باشد. ممکن است فقط به یک نگاه به عنوان مثال در برخی از هزاران و هزاران نفر از عکس آنها. شایع است که مشهور در سراسر جهان است که معامله با باستان شناسان هوایی، در مورد این مسئله از دایره محصول در سه دهه گذشته، جلسات مخفی برگزار می شود. از آنجا که در جلسات مخفی بودند، آن را تاریخ خود شناخته شده نیست، اما برخی از مهم ترین بحث آنها به عموم مردم بیش از همه فقط نفوذ بود. 

 

به هر حال، آن است که شایان ذکر است که مرد که به وضوح می توان به عنوان بنیانگذار از باستان شناسان هوایی، Osbert گای درشکه چهار چرخه بدون کروک وسبک کرافورد، دیده می شود مربوط به دوران کودکی و نوجوانی در همپشایر در جنوب انگلستان به سر برد. او در حال حاضر در طول سالهای نوجوانی با تپه های دفن، خاک رس باروها و خندق تحت تاثیر قرار گرفته بود، پراکنده در سراسر چشم انداز است. بنابراین جنوب انگلستان ممکن است به تماس دو نابغه جایگاه باستانشناسی هوایی است، چرا که کل منطقه است که باستان شناسی جدول اشخاص واقع در زیرزمینی، به معنای واقعی کلمه با فلفلی وجود دارد. 

مراکز اصلی پیدایش محافل محصول را می توان شناسایی محل اتصال شهرک های Avebury، و از آن 8 کیلومتری جنوب آلتون بارنز. این منطقه است که از نظر باستان شناسی و باستان شناسی هوایی واقعا "بسیار زنده" است. در شعاع 125-170 کیلومتر دور از تقریبا تمام محصولاتی که محافل سایت که تا کنون در انگلستان کشف شده است وجود دارد. نیوهمپشایر واقع شده است در حدود 45 کیلومتری جنوب شرقی از آنها است. به طور مستقیم در مجاورت ویلتشایر، که در آن واقع شده است که ذکر کردند دو شهرک است. 

 

در ابتدا، و، بسیاری از آنها وجود ندارد که در تعریف مفهوم اساسی:

ویژگی های کاوشگران که در محافل گندم مشغول:

کاوشگران محافل محصول عمدتا فقط فقط نیمه روشنفکران، تحصیل کرده، نیمه که فقط انگل سال های بسیاری بر روی "محصول تحقیقات محافل." شارلاتان آنها به هر چیز دیگری از آن "کاوش" رمز و راز، در احترام که فقط خود را بر این باورند، که آنها را برای همه بشریت یک بار و برای همه به طور کامل حل نشدنی است. در نظر محصول کاوشگران محافل با امکان حل مشکل از محافل محصول گرفته تا به طور کامل از امکانات و افق پژوهش کل بشریت. در سراسر جهان هرگز کسی قادر خواهد بود آنها را حل کنیم، چرا که در طول سال های طولانی قادر است که حتی خود را، "محافل کاوشگران بزرگ گندم". با توجه به نظر خود را از "حلقههای کاوشگران محصول بزرگ" است که هیچ کس دیگری در سراسر جهان خواهد بود که قادر به درک رمز و راز از اشکال منظم در محصول بهتر از خودشان وجود دارد. با این حال، حتی آنها خود را به دور از اینکه قادر به تشخیص اکثریت بزرگی از الگوهایی که تا به حال در سراسر جهان ظاهر شد. (مثال -photo مینیاتور - - منبع: کره زمین گوگل ) به جای از tryng بر اساس برخی از یافته های عینی را امتحان کنید و پیدا کردن برخی از راه به راه حل های واقعی، صبورانه گرفتار تر و بیشتر در شبکه های عنکبوتی از توهم خود و داستان، که در آن تقریبا برای مدیریت چسبیدن به خود را دارند. 

 

در اولین جلسه، متخصصان باستانشناسی هوایی در میان چیزهای دیگر، هر یک با چند عکس از تحقیقات آنها از کشورهای مختلف معرفی شده است. آنها در زمان خاصی از جنوب انگلستان، مانند مایکروسافت به ویژه در اطراف یورکشایر، وست مینستر، آکسفوردشایر، سالیسبوری و بسیاری از مناطق مرتبط است. آنها به بررسی تعدادی از عکس های تاریخی هوایی از مناطق ذکر شده است. مقایسه انواع cropmarks است که قابل مشاهده نبود. عکس های واقعی که در این جلسه مورد استفاده قرار گرفت، شناخته شده نیست، اما به عنوان مثال می تواند دو عکس، خدمت و در پروازهای انتشار به دیروز به چاپ رسیده است، لئو Deuel، خیابان، مطبوعات مارتین، 1969. 

 

F1یکی مورخ 1949:  

یکی از دو جسم یاد (henges) دایره ای در مور هاتن در Ripon در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان، به عنوان آنها در مزرعه گندم در تابستان سال 1949 ظاهر شد 

 

F2دیگر مورخ نیست، از یک سال تخمین زده شده بین سالهای 1945 - 1955  

Crowmarsh در آکسفوردشایر، انگلستان جنوب: بیش از خندق شلوغ cropmarks نشان می دهد وجود تپه دفن از عصر مفرغ، به طور کامل به زمین مسطح و در میان آنها دو خط موازی مستقیم. 

 

با مقایسه cropmarks در یک سری از عکس های هوایی از دوره های مختلف، شرکت کنندگان در جلسات مخفی به از باستان شناسان هوایی به تعریف پروتکل نهایی، این بود:  

1) "مجموعه ای از اقدامات نظرسنجی باستانشناسی هوایی است که محافل محصول: 

هر پژوهشگر، که شگفت زده شده است که این واقعیت که در برخی از زمینه های محصول، به طور عمده در جنوب انگلستان، گاهی اوقات به طور منظم، اغلب مدور، اما اشکال دیگر همچنین، و تشکل های یکسان و یا مشابه است، حتی اگر با فرکانس کمتر، در همچنین واقع شده بسیاری از زمینه های دیگر با غلات در سراسر جهان، و بیشتر در نظر گرفته که برای وقوع سازه های مشابه امکان پذیر نمی باشد برای پیدا کردن هر گونه توضیح منطقی، باید یک بار و برای همیشه و تا ابد به نام " کمی Tomnoody

 

چند سال پس از آن، سازماندهی جلسه دوم، که با بررسی دیگر آرشیوی از عکس های هوایی که در آن اولین گزارش نهایی تا حدودی اصلاح سر و کار داشتن:  

2) "تغییر مجموعه ای از اقدامات هوایی" ... مسابقات، بیشتر به اول تنها در پایان از تعریف " Tomnoody کمی تغییر به " Tomnoody ". 

 

پس از چند سال، جلسه سوم، سازماندهی شده بود که در آن عکس ها به طور عمده از سال های اخیر مورد بررسی قرار گرفتند. گزارش نهایی را دوباره تغییر داده شد.  

3) "مجموعه دوم از اقدامات، بازسازی های هوایی" ... ادامه مسابقات دوباره، و تعریف " Tomnoody "به" تغییر بزرگ Tomnoody " بود .  

پس از جلسات دیگر باستان شناسان هوایی در سازماندهی، کار با موضوع محافل محصول، قطعی رها شده است. برخی از ترجمه های دیگر، به جای استفاده از واژه " Tomnoody بزرگ "ممکن حذف و استفاده از کلمات" بزرگ ادم سفیه و احمق "

 

 

پس از بند تعلق نه به طور مستقیم به باستان شناسان، اما مربوط به تاریخ

 

دهانه در زمینه های:

در بسیاری از مکان ها در جهان در زمینه های نسبتا عمیق زیرزمینی بمب های منفجر نشده، خواهد بود که شخم زدند و هرگز (کمتر از 80 سانتی متر)، با بعضی از تجزیه پیشرفته از پاکت و محتوا، و به طور کامل تخریب و تحریک مکانیسم رخ می دهد. حتی برخی از آنان منفجر نشده احتمالا با توجه به خرابکاری موفق برای مثال در کارخانه شرکت اسکودا پیلسن. و دیگران، سقوط بدون تحریک مکانیسم، یا مکانیزم ناکارآمد و به طور کامل دچار اختلال است. تخلیه رعد و برق، که در زیرزمینی فقط دقیقا از طریق آنها انجام شده است، فقط می خواهد عمل کند دقیقا مانند خشکسالی و مکانیزم ماشه. محصولات تجزیه پوسته بمب (آهن) به هدایت های متعدد از خاک در مجاورت بمب زنگ. 

 

راه: هر دهانه در این زمینه، که بعد از ضربه از بمب های هوایی در طول جنگ جهانی، ایجاد شده در این زمینه بسیار دقیق مدور دهانه تشکیل شد. هنگامی که آن را به بعد با برخی از خاک و شخم زدند (ترکیب)، در ساختار زیرزمینی خود شد پر باقی مانده است به برخی از ویژگی های انتخاب شده حفظ ساختار دایره بمباران، کدام می تواند آشکار خود را در محصول در حال رشد مانند کلاسیک Cropmark، و که در آن اثر از رعد و برق در ترشحات مجاورت برق و تقویت پوشش گیاهی برق نشانه شتاب cropmark. (انفجار - دایره تخلیه رعد و برق همچنین و انفجار) 

 

 

استدلال باستان شناسی 2

در آرشیو موسسات باستان شناسی هوایی ممکن است واقع شده بسیاری از عکس ها از حلقه های گندم را کشف کرد هرگز کشف و. باستان شناسان هوایی در سراسر جهان تقریبا از پایه و اساس آن از نزدیک با بررسی های هوایی نظامی همکاری، که برای اهداف (که اغلب تنها برای آنها) محرمانه یک سری زیادی از عکس های هوایی از سطح زمین (نگاه کنید). ممکن است بسیاری از واقع هرگز منتشر محافل محصول، که متخصصان باستانشناسی هوایی سعی هرگز به خارج و منتشر شده است. کوچکترین دلیل آن این است که واقعا وجود دارد، زیرا باستان شناسی حمل و نقل هوایی همواره متعلق بین رشته کاملا محترم علوم و تحقیقات. وجود و اکتشاف محافل محصول است که هنوز هم به عنوان یک فعالیت بسیار مشکوک طبقه بندی شده، تا حد زیادی انجام شده را بسیار مشکوک و مشکوک نفر (که قطعا درجه بیشتر از واقعی). خلقت آنها است به افرادی که مشکوک و خیلی بیشتر مشکوک نسبت داده شده است. 

 

احتمالا به سرعت با نزدیک شدن به لحظه ای که موضوع بررسی ساختارهای مشابه خواهد بود که پایان نامه از افراد مشکوک به طور کامل و بی رحمانه قطعا ممنوع است، احتمالا حتی با کمک پلیس. آنها احتمالا از بازدید از مکان های خشک قابل پیشگیری است، حداقل در طول یک دوره زمانی که demonstrably در حال حاضر تهدید کننده حیات مواد شیمیایی، سموم و مواد مخدر وجود دارد. اشیاء است که آنها مورد بررسی قرار گرفت خیلی خوشحال است، و خود را از طریق "تحقیقات" برای مدت زمان طولانی به کلاس در بقیه جمعیت سیاره به نام گلوب بیرون کشیدن یک تصور کلی است که یافته از علل منشاء آنها است که عملا غیر ممکن است. اشیاء ممکن است قادر به ابد در حال حاضر به آینده تنها بین Cropmarks به اصطلاح، علائم عبارتند از. زیرگروه ناشی از تفاوت مقاومت الکتریکی مواد و محیط زیست، واقع در محل سرچشمه آنها، و با قیمت اجحاف کردن از بار الکتریکی و انرژی است. 

 

در اکثریت قریب به اتفاق برخی از تفاوت های توصیف شده در بالا بازیابی فقط به خاطر اینکه آن را در سایت شارژ خشک بیش از حد برق، که برای اولین بار بعد از زدن پیشانی RS تفاوت مشابه در محیط رسانایی ایجاد تقریبا آشفته رخ داده است. گاهی اوقات حتی کاملا به طور منظم به تشدید و دخالت تشکر شده توسط خود، به لطف بیش از حد زیادی از بار الکتریکی و انرژی است. به عبارت ساده تر، یک بار خشک الکتریکی و انرژی بیش از حد وجود دارد، آن است که برای هر گونه مقاومت الکتریکی از مواد در حال حاضر وجود دارد بیش از حد بزرگ است. در ابتدا، تلاش برای ادامه او "آیا راه خود را" به فاصله چند متر است. در بعضی از نقاط مقاومت از نزدیکترین محیط زیست لحظه ای را کاهش می دهد دستورات مختلفی از قدر (ترشح مخرب از ضربه شکست دی الکتریک)، به طور عمده یونیزاسیون آنی و حرارت دادن تا چند هزار درجه سانتیگراد به فارنهایت همچنین. 

 

پس از جنبش اولیه بیشتر و یا هرج و مرج کمتر از بار الکتریکی، انرژی، انجام ادامه در حال حاضر در یک راه مشترک، به ویژه از طریق مکان با کمترین مقاومت الکتریکی است. این ممکن است به سطح زمین انجام شده و فقط گاهی اوقات حتی زیر که صدها متر، پل اغلب تنها در یک میدان محصول تک. در حین عبور آن تاثیر می گذارد، و آن را برخی از ویژگی ها و گیاهان آسیب وجود دارد او فقط مکان با مقاومت پایین تر ذکر شده است. برخی از آنها کشته شده است، اما به ندرت تعداد آنها بیش از چند درصد در اکثر، که احتمالا نمی عینی تعیین شده است، با توجه به نابرابری های طبیعی است. گیاهان آسیب دیده شروع به پس از تغییر زمان برخی، به خصوص بلوغ و عقب ماندگی رشد را نشان می دهد، تضعیف، همچنین ممکن است به زمین خم. چنین تغییراتی در حال حاضر در کل منطقه بسیار به خوبی قابل مشاهده است، ترجیح داده از راه دور و یا از بالا. چنین تغییراتی در حال حاضر در منطقه قابل مشاهده کل بسیار خوب است، ترجیح داده از راه دور و یا از بالا، با استفاده از روش های کلاسیک از باستان شناسان هوایی مشاهده است. مناطق با مقاومت الکتریکی ناشی از آنها مصنوعات زیرزمینی، او ممکن است نسبتا قابل اعتماد مشخص است. آیا روش دیگری واقعا خواهد بود بسیار سختی detectably. 

 

به عنوان مثال در اینجا نمایش داده می شود یک عکس هوایی از سطح زمین، که از طریق کره زمین گوگل خریداری شد . وجود دارد به عنوان مثال نسبتا معمولی از تشکیل، که در حال حاضر، احتمالا تنها به طور موقت به نام "دایره گندم" واقع شده است. شده است هرگز کشف محصول کاوشگران محافل، چه رسد به پرداخته شده است. کسانی که با تشکل های خشک تقریبا به طور مداوم درگیر، به این دلیل که آنها فکر می کنم که آنها در حال کشف چیزی مرموز. اما آنها ابتدا باید قادر به پیدا کردن آنها باشد. به عنوان مثال در اینجا نمایش داده می شود یک عکس هوایی از سطح زمین، که از طریق کره زمین گوگل خریداری شد . مثال نسبتا معمولی از تشکیل، که در حال حاضر، احتمالا تنها به طور موقت، به نام "دایره محصول" واقع شده است وجود دارد. محصول کاوشگران محافل هرگز کشف شده است، چه رسد به پرداخته شده است. کسانی که با تشکل های خشک تقریبا به طور مداوم درگیر، به این دلیل که آنها فکر می کنم که آنها در حال کشف چیزی مرموز. اما آنها ابتدا باید قادر به پیدا کردن آنها باشد. 

 

پایان ملاحظات باستان شناسی 2

 

توجه داشته باشید در خارج از باستان شناسان: البته، نه، کاملا کاملا درست است که الگوی هر کسی هرگز دیده شد نه کشف. کسانی که که الگوی کشت منتشر شده هرگز قطعا دیدم آقای اپراتور ترکیب بود. چگونه ممکن است تصور کنید، آقای اپراتور ترکیب صدا نمی زنم آن را الگوی کشف هر روزنامه نگار و نه اکسپلورر رمز و راز است. آقای oOperator ترکیب ذهنی معیوب نیست. 

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

رشته - گندم و سابقه ای از خطوط میدان مغناطیسی رعد و برق

تکان دهنده، گیج کننده، تعجب آور، دشوار است به این باور است، اما چشم باز شباهت همچنین

میدان گندم - سابقه ای از خطوط میدان مغناطیسی تولید شده توسط ترشحات رعد و برق

نزدیک به یک میلیون آمپر (مدرسه آزمایش شناخته شده است - حداکثر 20 تا 30 آمپر)

  

دقیقا در لحظه ای از رعد و برق جریان تخلیه از طریق ساقه های ذرت القا و انجام شد (هوا یونیزه شده، تخلیه کرونا) جریان الکتریکی است. با تشکر که به ساقه و سایر قسمت های گیاه ممکن است خواص الکترومغناطیسی را نشان می دهند.

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

اگرچه کیمیاگری در حال حاضر به تحقیر کاهش یافته است، و حتی در نظر گرفته شده است چیزی از گذشته، physicain باید توسط judgements.ts خشکسالی نمی شود تاثیر می پذیرد. پاراسلیوس
کمتر تنها جایی که بیشتر خوب نیست. FLWright
اقلیت است که گاهی اوقات به سمت راست، اکثریت همیشه اشتباه است.        GBShaw 
z