Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول محافل-دستگاه (LRC) . لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
گندم میدان مدار
در زمینه محصول تمام انواع از اجزای الکتریکی، مقاومت، کویل القا، خازن وجود دارد
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

حلقه‌های کشت‌زار

 - سایت ماشین ترجمه

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

شما به عهده دارند، برای همیشه، برای آنچه که شما را سست مهار. شما مسئول گل سرخ خود را.    A.de Saint-Exupery
علم تنها یک فرمان، کمک به علم می داند.  B.Brecht
پذیرش چالش به طوری که شما می توانید احساس نشاط پیروزی.       G.S.Patton

مقاومت الکتریکی - R. خازن - کویل C. - L.

PagPh
همه اشیاء بر روی زمینه، از جمله گیاهان، خواص فیزیکی، همچنین الکتریکی. به عنوان مثال، مقاومت الکتریکی از ساقه محصول با megaohms متعدد / سانتی متر، درست قبل از برداشت کاملا کمی بیشتر است.

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

قطعات برق و ابزار دقیق در زمینه های

از همان ابتدا، آن را فقط سرگرم کننده است. زمینه جستجو برای قطعات و دستگاه های مختلف مهندسی برق. چنین نوع غیر متعارف از طنز، در درجه اول به عنوان یک سرگرمی در فعالیت درسایت حادثه استفاده می شود، خلاص شدن از یکنواختی و کمی است. نه فقط تنها بخش، اما دستگاه های تمام، و نه فقط الکتریکی، اما انواع ابزار و دستگاه های فنی و تکنولوژیکی است. برای مثال، سطح روح و واژه plumb - آنها در داخل گیاهان ساخته شده است، برای کمک به حفظ مسیر صحیح را از ریشه به رشد کردن و ساقه تا. Luxmeter - برای نظارت بر چگونگی نور زیادی در دسترس است و در آن، که جهت، و برگ و گل رسیدن چرخش و باز و بسته شدن است. ساقه و برگ تحت پتانسیل ولتاژ بسیار بالا از ابر طوفان (ولتاژ خود را با چندین میلیارد ولت به زمین مرتبط) هستند، در حال حرکت مانند برگ کوچک و یا electroscopes ساقه، چرخش در جهات مختلف، بدون هیچ نیاز تخلیه رعد و برق هر در محدوده نزدیک آنها است. مقاومت، خازن، کویل - در ابتدا آن را در این زمینه است که می تواند در اکثر اجزای منفعل شناسایی شده به نظر می رسید. هر گونه مواد قابل اندازه گیری مقاومت، اندوکتانس و ظرفیت، و گیاهان را می توان به عنوان اتصال سری موازی از پایان نامه اجزاء در نظر گرفته شده است. همچنین یک دستگاه ساده به عنوان electroscopes ذکر شد، اما ولت متر و آمپر متر همچنین یافت می شود.

 

از طریق R، L و C خواهد بود راه اندازی به رشته های مختلف سریال، اتصال موازی و سریال موازی مدارهای رزونانس RC، LC، RLC، با فرکانسهای مختلف رزونانس، و این امر ممکن است به تشدید خود را با تابش الکترومغناطیسی از فرکانس های مختلف، که همه آنها واقعا بیش از زمینه غلات در تخلیه رعد و برق رخ می دهد، نگاه کنید به فیزیک است.

 

با کمی تخیل الو ممکن است برای پیدا کردن دستگاه خشک و یک اسیلوسکوپ کنید و سعی کنید برای توضیح وقوع گاه به گاه از تقلید بسیار نادر رخ الگوهای Lissajous ()، اما همچنین انواع مدارهای رزونانس است. برای توضیح شکل از چهره های است که احتمالا کاملا کافی طنین های مکانیکی و تداخل، حتی اگر گاهی اوقات آن را نمی ممکن است شبیه که. امواج، تبلیغ در سرعت نور، و مرزهای فاز های مختلف بین برخی از پایاننامهها رسانه - همچنین، ممکن است تداخل پیچیده تر الکترومغناطیسی و بازتاب (نور مادون قرمز یعنی همچنین و حرارت) رخ می دهد: پلاسما - موج شوک - فشار موج - هوا، خود را رابط فاز در حال حرکت در سرعت های قابل مقایسه به صدا، یعنی کندتر میلیون بار.

 

پس از کشف از R، L، C، نسبتا سریع در این زمینه بود هیچ چاره ای جز به حالت وجود دارد: در حال حاضر کشف دیود و ترانزیستور بیشتر. ترانزیستور و دیود، اگر چه کشف نشده، اما لوله خلاء بود. (PIC) هر چند که تقریبا کشف شد بلافاصله (بهار 2008)، به عنوان یک قطعه بسیار مهم از شواهد حمایت از نظریه از چهره های منشاء اصل به دلیل به LEMP پیامهای الکتریکی، اما پیدا کردن که در آن است در واقع یک اصل لوله منتظر بود تا پاییز 2011-3 ، 5 از آغاز پژوهش. (عکس) هوا یک ماده است که به طور معمول انجام می دهد های constitue و حتی مانع minomum برای امواج الکترومغناطیسی نیست، در مقابل امواج شوک و فشار، آنها بسیار قابل توجهی مهار وجود دارد، تا در نهایت به طور کامل ناپدید می شوند. اما حصار سیم، که از طریق آن، فشار و موج شوک تقریبا بدون مقاومت عبور، واقعا خشک و کاملا غیر قابل نفوذ است مانعی برای امواج الکترومغناطیسی، و همچنین به عنوان یک مبتنی بر شبکه لوله خلاء (تصویر)

 

گیاهان در این زمینه، کاشته شده به عنوان یک شبکه نسبتا مداوم، به عنوان لایه حساس به مواد عکاسی (ضبط)، و یا CCD یا CMOS حسگر عمل می کنند. شارژ دستگاه های جفت شده (CCD) - بین سلول های انفرادی سفر بار الکتریکی، بین گیاهان همچنین فردی حرکت بار الکتریکی است. اما چنین "میدان CCD" در اکثر موارد نیاز به حداقل 14 روز (گاهی طولانی تر از گزینه دو ماه)، قبل از نشان دادن فایل خروجی.

 

مقاومت - هر شی، البته، نمایشگاه برخی از مقاومت است. به عنوان مثال، یک ساقه ذرت در مرحله سبز، یعنی تقریبا تا پایان از چیزی ژوئن همچنین حدود 5 MW / سانتی متر (همچنین برگ، مشابه امپدانس) است. حتی در صورتی که در سال 2011 شده است، ممکن است در جو زمستان و درجه ای از آمادگی، که بلافاصله پس از برداشت (عکس)، یعنی در یک حالت کاملا خشک، گیاهان رسیده نزدیک Patrin عکس.

 

بعد از رسیدن به بلوغ، و بالاتر به وضوح ناشی نمایشگاه و مقاومت بزرگ است. مهم تماس با OG مقاومت ساقه و برگها به آرامی لمس کرد، که حاوی اطلاعات جدول واقع خواهد شد، و همچنین مقاومت در برابر تماس با برگ و ساقه محکم متصل با هم یکی دیگر از نشانه است. همچنین به وضوح نشان داده شده است چه تاثیری بر مقاومت به تماس با فشار نیرویی است که قسمت های گیاه را با هم. در طول ایجاد بعضی از الگوها ممکن است بازی یعنی و قابل توجهی خشکسالی نقش و ساختار موقت ایجاد شده توسط ساقه بخشی از تمایل و برگ، لمس کردن هر یک از دیگر سازه، در حالی که هدایت از ساختارهای خشک ممکن است باشد هزار بار بیشتر از عالی، از محصول راست قامت ایستاده، کسی ساقه و برگ ها تقریبا دست زدن با هم، یا فقط داشته؛ اما. گیاهان ممکن است توسط باد، فشار و یا موج ضربه ای پس از ترخیص از رعد و برق، که باعث ایجاد اغلب در سطح ساختار گیاهان در زمینه امواج واگرا دایره مثل دایره بر روی سطح آب مایل است. (عکس، videogif) که تا به حال دیده می شود باد امواج در این زمینه، قادر است همچنین به رسمیت شناختن و پر واضح، که پس از پالس های فشرده عمودی از بالا خشک، مانند تخلیه رعد و برق، باد و امواج دایره وجود دارد در ظاهر می شود که سطح در زمینه محصول و تخلیه وجود دارد ممکن است نزدیک چند ضربه به هر حلقه ایجاد تقاطع های جالب و تداخل. گیاهان، ایجاد یک ساختار موقت، که در آن کاملا به شدت لمس کردن یکی دیگری (با یک نیروی قابل اندازه گیری است)، در ابتدا با عمل موج فشار، بعد با شتاب و حرکت خود آنها است. دست در بسیاری از نقاط و نیروی بیشتری نسبت به قابل توجه که در طول باد، هنگامی که آنها در تماس هستند فقط واقعا بسیار negligibly. این می تواند نشان دهد تا بسیاری از هزار برابر دما مقاومت الکتریکی کمتر در شرایط نرمال (بدون باد، هیچ موج فشار) است. اگر خشکسالی و ساختار موقت ضربه برخی از restrike (همچنین القای امکان پذیر است)، که از طریق گیاهان تمایل بسیار بیشتر در مصرف انرژی می گذرد، اما تنها از طریق کسانی که فقط کج، بنابراین به طور موقت ایجاد یک شکل نسبتا دقیق است، و یا چهره های متعدد، و یا تقاطع دخالت خود را، و یا اشکال دیگر. پس از چند ثانیه، همه چیز را به حالت اولیه خود بازگشت، و کل فرایند تنها در حال آغاز است. همه چیز در جزئیات بیشتر در صفحات توضیح داده شده گاهشناسی . نیز خواهد شد، احتمالا بر روی سایت مکانیک ، ساخته شده مدل های چندین کامپیوتر است.

 

 

تداخل الکترومغناطیسی، مدارهای رزونانس

عموم مردم و اگرچه پس از رد اولیه، کاملا غیر قابل انعطاف و بسیار تهاجمی (به طور معمول)، بعدا بسیار مشتاقانه، کاملا غیر قابل انعطاف و بسیار تهاجمی (به طور معمول) امکان ایجاد رزونانس و الگوهای مداخله در محصول از طریق الکترواستاتیکی و الکترومغناطیسی در تداخل رزونانس و تخلیه رعد و برق، htere می تواند نیاز به محدود تا حدودی. حتی اگر مقدار از انرژی منتقل شده توسط ترشحات رعد و برق عظیم است، کاملا unimaginably ذهن هر مردم، عمدتا به لطف که انتقال کامل آن در عرض چند میلیونیم ثانیه رخ می دهد، نگاه کنید به منو فیزیک و منوها همچنین زیرصفحه بسیاری دیگر از این وب سایت. به همین دلیل نیز ممکن است جایی عظیم، unimaginably الکترواستاتیک - تداخل های الکترومغناطیسی - الکترومکانیکی. با این وجود تحقیقات موقت، محاسبات و شبیه سازی های کامپیوتری نشان می دهد، که بسیار پیچیده الگوهای مداخله ممکن است کاملا به اندازه کافی تنها با دخالت مکانیکی تاسیس شده است. البته، اثر نیروهای الکترومغناطیسی و الکترومکانیکی را نمی شود مستثنی است، و بالعکس. این است که گاهی اوقات از مطالعه خارج شدند، در ترکیب با نیروهای مکانیکی، و یا به جای خود بسیار منظم و متقارن گسترش در همه جهات در منشاء ساختارهای پیچیده ترین فراکتال مدتی. یک فراکتال است البته فقط یک شکل خاصی از تشدید و تداخل. تقریبا همیشه در داخل دایره، بسیار پیچیده، چند برابر دخالت محور متقارن و یا ترکیب و یا الگوهای فرکتال. هر چند از آن است که مستثنی نیست یا که، با توجه به برخی از مدل ها، تمام ساختارهای بسیار پیچیده ای است که می تواند در راه کاملا مکانیکی رخ داده است. Modellings در حال ساخت و ساز است، اما نیاز به زمان کمی بیشتر و کار (اعم از انسان و کامپیوتر) چلچله ها وجود دارد. در حال حاضر، ممکن است که به مقایسه دو چهره، یکی از آنها به نظر می رسد مانند نسخه ناتمام دوم، هنگامی که پرتو (پرتو) در داخل دایره موقت حرکت نمی کند به اندازه کافی طولانی برای این کار به پایان رسید. طبیعت به خودی خود یک مدل خوب مثل کامپیوتر ساخته شده است، ایجاد کرده است و حتی نیاز به یک دقیقه از یک انسان و یا کار با کامپیوتر، آن را به اندازه کافی برای همه کار است که انرژی تخلیه رعد و برق برای چند میلیونیم ثانیه بود، و چند روز از فرآیندهای رشد و بلوغ این کار علاوه بر این، بود که نمایش همه که (برخی طبیعت و مادون قرمز - پرینتر لیزری)

 

یک مدل ممکن از ایجاد الگو با استفاده از یک ترکیب از هر دو دخالت و امواج مکانیکی و تابش الکترومغناطیسی است. با این معناست که باید برای توضیح الگوهای پیچیده ترین گاهی اوقات رخ می دهد - تقریبا همیشه در یک دایره، بسیار پیچیده و در عین حال بسیار دقیق متقارن و منظم دخالت یا فراکتال الگوها و ترکیبات آنها. این مدل ترکیبی از انتشار امواج مدور (به خصوص شوک و امواج فشار) ترشح از محل برخورد است. در اطراف کانال اولReturn Strokeایجاد سیلندر از هوا به سرعت در حال گسترش ، در لبه که بسیار مهم مرز فاز دو رسانه است - به سرعت در حال حرکت هوا در درون هوا و ایستاده در اطراف محیط خارج (تصویر و جملات چند تبیینی، که عمدتا سرعت با 10 6 X کمتر، اما از نقطه نظر از هر مدت زمانی پس از آن سکته مغزی کاملا ثابت، قطر آن 100 میلی ثانیه پس از 30 متر است). امکان هم وجود دارد بسیار مهم اختلاف فشار و اصطکاک است. پرتوهای الکترومغناطیسی برخی از ترشحات پس از آن (ها) در حال حرکت و با تأمل در داخل آن، و مدل است که آیا ممکن است، احتمالا سعی می کنید به توضیح برخی از خواص از این اشکال بسیار پیچیده:

 

1) چرا در اشکال بسیار پیچیده تقریبا همیشه جسم در یک دایره قرار می گیرد

این ترکیب یکی از ساده ترین الگوهای تشکیل مرز - یک دایره، و همچنین یک الگوی بسیار پیچیده در داخل آن است. دایره مرز تخلیه اول، به طور عمده توسط نیروهای مکانیکی ایجاد شده است. الگو در داخل به طور عمده توسط اشعه الکترومغناطیسی تابش توسط یک یا چند ترشحات پس از آن ساخته شده است. پرتوهای در داخل یک دایره (سیلندر) عمدتا بر روی دیوار مرزی تشکیل شده توسط رابط فاز منعکس شود. هنگامی که بیش از زاویه حد می تواند بازتاب های مختلف و در مجموع در داخل یک دایره بسیار دقیق می شود، که بسیار به آرامی (با در نظر گرفتن تقریبا کندتر از سرعت پرتوهای الکترومغناطیسی میلیون بار)، اما هنوز هم سرعت قابل توجه به طور مساوی و به طور کامل به اطراف گسترش است. در طول زمانی که در آن پرتوهای الکترومغناطیسی در یک دایره گسترش سفر بسیاری از هزار متر، قطر آن تنها با چند میلی متر افزایش می یابد. بزرگترین مبلغ پس از آن انرژی الکترومغناطیسی پالس (LEMP، RS)، بیش از 99٪ است، در بسیاری از موارد در طول زمان بالاتر از 10 میلیونیم ثانیه نمی تابش. در آن زمان نور 30 ​​کیلومتر و قطر دایره داخل آنها بارها و بارها منعکس کننده 30 میلی متر تغییر است.

 

به عنوان یک مثال از رابط فاز، این است که قادر به بازتاب امواج، حتی ممکن است در مورد صداها شب به یاد داشته باشید. بنابراین ممکن است در طول شب شنیدن صداهای بسیار دور، به مانند قطار مایکروسافت. در طول شب، به لطف نبود از نور خورشید و با تشکر که به موجب خنک کننده سریع برخی لایه ها در اتمسفر ایجاد یک رابط بسیار به شدت تعریف شده از هوای سرد و گرم که از آن صدای بسیار منعکس کننده که. نه تنها یک اختلاف دما، اما با تفاوت های قابل توجهی در فشار، رطوبت و نقطه شبنم همچنین. اغلب همچنین در ابرهای ارتفاع خاص، که عمل بسیار به طور مشابه ایجاد کنید. شدت صدا در این مورد تنها به عنوان مربع فاصله کاهش می یابد، در حالی که در یک روز روشن، محو شدن آن موضوع به مکعب است. در مورد توصیف امواج قانون مکانیک (صدا) است، و آن است که یک مورد مشابه، به عنوان تفاوت در گسترش از رعد و برق پس از رعد و برق در زیر ابرها در طوفان و رعد و برق طبیعی از آبی است.

 

بسیار مشابه مورد، که در آن قانون بازتاب و انتشار امواج الکترومغناطیسی، حتی شب انتشار رادیو موج کوتاه، که در آن در این مورد امواج منعکس کننده بسیاری بین یونوسفر و زمین.

 

 

 2) چرا در آینه الگوهای متقارن با محورهای متعدد، گاهی اوقات بسیار، از جمله تعداد بسیار "نامتعادل" (همچنین اعداد، نخست مانند 7، 13).

یکی از دارندگان رکورد بزرگ در تمام دوران است، احتمالا شکل گیری از آگوست 2000 13TH در Woodborough، انگلستان، (به همراه شکل بالا) که بسیار دقیق نشان می دهد که محور تقارن آینه 44. البته غیر ممکن نیست که آن را گاهی اوقات خواهد شد در آینده outdone، به دلیل بی نهایت و امکانات بی پایان مادر طبیعت است. در صورتی که ناتمام "کالج" (پایین عکس، 2001، Avebury خیابان، ویلتشایر 14th، ماه اوت سال 2001)، می شود وجود دارد احتمالا 54 محور تقارن است. الگوهای بسیار جالب در مورد این واقعیت است که پایین، مانند یک کپی ناتمام از بالا کشف فقط یک سال و یک روز پس از گذشته وجود دارد. ممکن است که به یاد داشته باشید که این رقم پایین دارای قطر حدود 2 برابر بزرگتر است، که 4 بار بزرگتر منطقه است، به طوری که احتمالا باقی مانده بود مقدار کافی از تخلیه انرژی پس از آن برای تکمیل رندر از این الگو وجود ندارد. تصاویر گرفته شده، ممکن است با قرار دادن مکان نما در طول افزایش یافته است (فقط - کلیک کنید و به دنبال پیوندهایی به منابع).

 

توجه داشته باشید در مورد اعداد اول: Poirino 2011 - بسیار خوب 7 (14) محور تقارن (از شکل های پایه، برخی از عدم تقارن وجود دارد کمی در داخل). عکس دیگری - حتی 7، 11 و 13 را در جهت از مرکز - به نظر می رسد و بیشتر شبیه به یک تلاش انسانی ناتوان از ارتباط با (nonexisting) فضا و هوش بیگانه است. برخی از افراد در نهایت متقاعد شدند حداقل بعد از چندین هزار سال، 7، 11 و 13 عدد اول است.

 

3) چرا الگوهای بسیار پیچیده شده است.

پاسخ این سوال کاملا کاملا در حال حاضر در بند 1 و 2 موجود است، اما در اینجا خواهد شد کار می کرد مدتی در آینده دیگر، دلایل کمتر مربوطه، و بالاتر از همه چیز مستند با نقشه ها و شبیه سازی های کامپیوتری است.

 

 4) گردش به الگوی در نزدیکی حصار سیم - توضیح عدم وجود مرز دایره اصلی. حصار سیم اقدام به انجام بافت و شبکه چیدن برگ رسیده تنباکو.

در زمانی که گیاهان بعد از اولین ضربه مکانیکی تشکیل اولین دایره موقت، تابش الکترومغناطیسی است و به همین دلیل در حال حاضر تمام قدرت الکتریکی در فاصله تخمینی از 30،000 کیلومتر از نقطه تخلیه بود، و به همین دلیل نمی تواند به گیاهان آسیب (توسط برق). بنابراین آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که برخی از ترشحات پس از آن، بازدید که دقیقا به محل در حال حاضر، هنگامی که دایره اثرات مکانیکی از ترشحات قبل ایجاد شده ایجاد می شود. گیاهان کاملا لمس کردن یکدیگر از نزدیک در بسیاری از نقاط و تشکیل بسیاری از هزار بار الکتریکی رسانا درجه حرارت ساختمان در شرایط عادی است. دقیقا در زمانی که در نقطه ضربه از ترشحات (RS) تابش الکترومغناطیسی رخ داده و انرژی خود را، گل و گیاه و عمل مکانیکی آن را از موقعیت اولیه خود منحرف حتی یک میلی متر یا فقط کمی، از آنجا که تمام عواقب مکانیکی تبدیل خواهد شد پس از پالس الکتریکی است. اگر چه آنها می رسد کاملا به سرعت، واحد اندازه گیری تغییرات جریان الکتریکی را در کسری از یک میلیونیوم یک ثانیه شمارش شده است، در حالی که واحد زمان اندازه گیری شدت و تغییرات در عمل مکانیکی از ترشحات به اندازه کافی عواقب احتمالی کاملا اندازه گیری آن در هزارم یا صدم ثانیه. نرخ فعلی منحنی افزایش RS (شیب، گاما، DI / DT) 30،000 متوسط ​​آمپر در  میکرو دوم، RS و پس از آن تا 200 000 انحراف خاص در جهت شیب از گیاهان قبل از RS ضربه اول ممکن است رخ می دهد، گیاهان و برگ آنها می تواند از موقعیت استاندارد به دلیل الکتریسیته ساکن منحرف شده است. اختلاف پتانسیل چند میلیارد ولت، دنبال انگیزه های تکرار الکتریکی آمپر چند صد هزار، بعد از همه فقط یک کمی متفاوت از این نیرو، که ساقه و برگ electroscopes در آزمایشگاه مدرسه، منحرف که در آن را تبدیل به یک انحراف وجود دارد کسری از میلی گرم وزن اشیاء در فاصله چند میلی متر است. در محل آماده است که گاهی اوقات، و بعد از آن است که واقعا وجود دارد میان آسمان و زمین خشک و بزرگ در حال حاضر و قدرت، این است که قادر به رانندگی لوکوموتیو الکتریکی در فاصله دهها کیلومتر هزاران نفر انجام شده است.

 

نمودار نشان می دهد که توسعه زمان تقریبی جریان الکتریکی در هنگام تخلیه رعد و برق، القای ممکن و هدایت به محیط اطراف و اثرات بعدی مکانیکی - مدتی در اینجا خواهد بود

 

ادامه ...

 

پایان دادن توجه داشته باشید

بدون نیاز به تخیل بسیار خلاق برای رسیدن به نتیجه، که 1 امتیاز، 2، 3، و 4 خواهد بود بسیار دشوار است اتفاق می افتد و در زیر یک باد بسیار شدید و باران، که هیچ رویدادی به متقارن یا ساخته شده به طور کامل غیر ممکن وجود ندارد، و یا حداقل کاملا "پریشان". تخلیه رعد و برق در اکثریت زیادی از موارد همراه توسط باد و باران بسیار قوی هستند، و خشکسالی در موارد تبدیل خواهد شد "تنها" و به طور کامل، کاملا نامنظم اسکان (مخرب ضعیف) و الگوهای.

 

 

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

محدود توجه خود را به مسائل زمینی خواهد بود که حد روح انسان است. S.Hawking
پنج علامت تعجب، نشانه مطمئن از یک ذهن دیوانه! T.Pratchett
من نمی خواهم به طبخ، من نوعی از یک دانشمند دیوانه در آشپزخانه است.  Kyle Chandler
z