Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول محافل پیش بینی . لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
پیش بینی محافل محصول
کی و کجا محصول ظاهر محافل تقریبا غیر ممکن است. تعیین جایی که آنها نمی ظاهر خواهد شد امکان پذیر است.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

حلقه‌های کشت‌زار

  - ترجمه سایت ماشین

این دانشمند عاشق حقیقت عشق حقیقت خود را، در هر کجا که ممکن است منجر شده است.  Luther Burbank
پیش بینی بسیار دشوار است، به خصوص اگر آن را در مورد آینده است.          N. Bohr
علم همواره غلط است، این مشکل را بدون ایجاد این دیدگاه را حل نکرده است.           G. B. Shaw

محافل محصول ، عکس محصول، امکان پیش بینی

PagPh
این صفحه برخی از امکانات پیش بینی (غیر) پیدایش (IR) اشکال به طور منظم در آینده توضیح دهید. در اینجا پیش بینی تلفظ همراه پدیده ها، که باید در آینده هر زمان ممکن است در ارتباط با کشف الگوهای موجود در محصول محصول محافل آن انجام و یا رد خواهد شد.

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

در این صفحه ظاهر خواهد شد که پیش بینی ها از کجا و کسانی که دایره به نظر می رسد

آنها در اینجا خواهد بود ظاهر می شود پیش بینی های حاصل از مشاهدات مختلف، پیش بینی های به اصطلاح، یاران ارزشمند علوم و تحقیقات. برخی از اشکال آنها را می توان همچنین به نام پیش آگهی است، اما پیش بینی مدت است که به طور کامل کافی است. آن چیست؟

 

در واقع، پیش بینی، پیش بینی، بر اساس برخی از مشاهدات عینی، که آن را برای رسیدن به برخی از نتیجه گیری است. از آنجا که این از هر توهمات و یا ساختگی، تلفظ تمام انواع رمز و راز مؤمنان "توانایی" که تقریبا بدون استثنا، در یک چیز مشترک هستند: آن است که ممکن نیست آنها را در همه به هیچ وجه نه تایید و نه refs.

 

نظریههای مشابه بنابراین ممکن است تمام رمز و راز مؤمنان چوب با هم در تشکرها مرد خود رمز و راز است.

 

در اینجا تلفظ پیش بینی خواهد شد، بدون استثنا، قابل اثبات بر اساس مفروضات منطقی، و به طور کلی در هر زمان در آینده جلوگیری از خود را در هر راه را برای تایید و یا رد بر خلاف.

 

پیش بینی ممکن است برای بررسی گذشته نگر است، یعنی نرم افزار خود را که مورد استفاده در حال حاضر در گذشته رخ داده و بررسی کنید که آیا این امر می تواند امکان وجود دارد که پیش بینی خشکسالی شده اند مورد تایید و یا رد.

 

تعداد پیش بینی. 1

محافل محصول واقعی هرگز ظاهر خواهد شد بر روی سایت که در آن توسط یک طوفان، دقیق تر، که در آن تخلیه رعد و برق در این زمینه نمی دقیقا در نقطه ای که در آن به نظر می رسد بعد از دایره و یا هر الگوی دیگر به طور منظم نمی شد قبل از.

 

بیانیه ای که آنها را دایره محصول واقعی تولید شده توسط ترشحات رعد و برق پیش بینی از پدیده قبلی جدانشدنی همراه است. هر کسی که می خواهد به خشکسالی refs و ادعا می کنند، دارای این امکان می باشد. این واقعا خواهد بود که نیاز به مقدار زیادی از کار، کار سخت، اما این احتمال وجود دارد. به هر حال از آن است که کاملا هدف آن پدیده را می توان کاملا به طور کامل تایید یا رد، و کاملا هدف منابع فنی برای فعال کردن آن وجود دارد.

 

یکی دیگر از، اضافی یا تبعی فرمولاسیون: محافل محصول واقعی خواهد داشت که در آن زمینه فقط دقیقا در آن نقطه تحت تاثیر ترشحات رعد و برق بود. آنها را قبل از طوفان بهار را کشف کرد، و یا جایی که در آن طوفان آنها را در تمام.

 

تعداد پیش بینی. 2

ساقه در نقطه ای از دایره محصول واقعی هرگز خم به زمین در نتیجه، که او آنها را که لحظه ای تنها در برخی از مکانیکی به صورت محلی اداره می غلیظ یا هر قدرت دیگر. این شکل درون آنها ایجاد شده بود در حال حاضر طولانی قبل از، و در حال خم شدن به زمین تنها جایی است که شکل مخرب و به عنوان یک نتیجه از تضعیف که ساقه ایجاد شده است. آنها خواهد شد خم شدن به زمین تنها به دلیل این واقعیت است که آنها را ضعیف شود. بهتر بگویم، ضعیف شود به طوری که آنها قادر خواهند بود به خم شدن سطح خاک با توجه به نیروهای بسیار ضعیف تر، سالم سالم که قادر است تا بدون هیچ مشکلی (تا 100 برابر قوی تر و مکانیکی مقاوم در برابر، قادر به تحمل مقاومت در برابر آن سرچشمه می گیرد 100 بار بزرگ نیروهای).

 

پره از محل از الگوهای خواهد بود به طوری که تضعیف آنها حتی ممکن است قادر به حمل وزن خود. آنها او نیروهای معمول ممکن است عمل بزرگ به میزان قابل توجهی (وزن ترکیبی از بسته نرم افزاری از بسیاری از ساقه، اثر دومینو ، وزن ساقه و افزایش بیش از دو برابر رطوبت از شبنم یا باران، اثرات باد.

 

تضعیف ساقه در الگوها می توان توسط آزمایشات مکانیکی تایید، و آن است به طور کامل تضعیف همان از ساقه کدام اتفاق می افتد (اتفاق خواهد افتاد) در هر تسلیم `باید باشد (آسیب دیده، ضعیف شده) محصول در جهان، و همچنین به طور کامل نامنظم است. آن پهن شده است (آسیب دیده، ضعیف شده) به همین دلیل، تضعیف عبور برق را که نقطه تخلیه رعد و برق، و حتی در برخی موارد تنها با القاء ایجاد می شود.

 

تعداد پیش بینی. 3

در مورد کشف شده است که به زودی خواهد بود به اندازه کافی پس از تخلیه از رعد و برق است که آنها را ایجاد خواهد شد ممکن است در هر نقطه از محصول پیدایش محافل تصاویر حرارتی در نتیجه شناسایی و بررسی وجود انرژی باقی مانده را با تخلیه الکتریکی، به طور موقت ذخیره شده گرمای زیرزمینی و انباشته. در مرحله پیشرفته ای از تحقیقات ممکن است برای شناسایی این زمینه، که توسط رعد و برق زده شد، با استفاده از دوربین های حرارتی فقط پس از طوفان و بنابراین احتمال افزایش کسانی که محصول را خم وجود دارد. علاوه بر این، از دیگر راه های همچنین برای پیدا کردن مکانی که در آن رعد و برق رسید، با دقت ده ها متر، و فتوگرامتری چیزی مشابه با دقت سانتی متر را قادر می سازد وجود دارد.

 

تعداد پیش بینی. 4

دیر یا زود، خواهد شد عکاسی اسیر رعد و برق، که ضربه دقیقا جایی که بعد از آن ساخته شده است یک الگوی منظم در محصول است. به احتمال زیاد، این در انگلستان خوب قدیمی اتفاق می افتد. برای تشویق تلاش های stormchasers در این نقطه اعلام کرد که:

برای اولین بار رعد و برق عکاس تخلیه، چه کسی به موفقیت خواهد گرفتن ضربه محکم و ناگهانی و یا یک ویدیو ترشحات رعد و برق، که exaxtly در این نقطه، که بعدا در نتیجه به وجود آمد وجود و الگوی regullar دایره محصول، فرود آمد، غنی پاداش خواهد شد. تقریبی برآورد هزینه خواهد بود بیش از یک میلیون دلار می باشد.

در علاوه بر این به شکوه جاودانه بودن برای اولین بار در جهان است که موفق شد در چیزی شبیه به آن، خواهد شد از دست این نویسنده و سهم جیب کرم های خاکی (آب نبات)، و درست خود ساخته امضای نادرست نویسنده این مقاله دریافت، چسب با هم از حروف از حقوق سرخ (ورق commies از 80) قطع. Stormchasers از همه کشورها در سراسر جهان، متحد شوید!

 

با عکاسی از تخلیه رعد و برق هستند خرید و فروش تعدادی از متخصصان در سراسر جهان است. را مشاهده کنید، به عنوان مثال، گوگل (stormtrackers، stormchasers). این یک subbranch مورد علاقه خود است، ردیابی آب و هوا شدید است. برخی از آنها حتی عکاسی کار می کند و نظارت کاملا lightnings به عنوان ترجیح داده، منافع اصلی است. علاوه بر این، مشاهدات خشک، اندازه گیری، مستند سازی، نظارت و سوابق آب و هوایی شدید همچنین درگیر در یک رشته کاملا علمی به نام hydrometeorology.

 

تعداد پیش بینی. 5

در مورد کشف شده است که به زودی خواهد بود به اندازه کافی پس از تخلیه از رعد و برق است که آنها را ایجاد، در محل برخی از محافل محصول و یا سایر الگوهای منظم به طور کامل demonstrably کمی و کیفی شناسایی و تایید غلظت افزایش بسیار خطرناک خواهد بود، حتی مواد شیمیایی سمی کشنده است. اول از همه، CO2 ، CO، اما احتمالا برخی دیگر، بسیار بدتر (HCN)، و برخی از آلی مواد شیمیایی بسیار خطرناک است. شاید همچنین از ترکیبات سیلیکونی، ارگانوفسفره (اما از درمان گیاهی علف کش ها و آفت کش ها منشاء)

 

در مکان معمول تسلیم `خواهد بود (، تضعیف و آسیب دیده) گیاهان زراعی به طور کامل خواهد داشت indistinguishably علائم، که در الگوها

 

پیش بینی: اگر دایره سازان را ترک نمی کند فورا و بدون قید و شرط فعالیت های دیوانه آنها، دیر یا زود یکی از آنها که در صحنه جرم کشته شده، با عمل تخلیه رعد و برق، تنها نویسنده درست و مشروع از محافل محصول است. آنها هشدار داده شد.

 

شاید چیزی شبیه به پیش بینی محافل جزئی محصول جهانی - هرگز و به هیچ جای دیگری که در آن از آنها به شدت با رعد و برق و lightnings بودند، و آنها عمدتا در مجاورت هادی مصنوعی و طبیعی رعد و برق رخ می دهد - خطوط برق، مهندس. شبکه ها، کود، درخت، درختچه، منبع آب زمین

 

(در فیزیک)، با این حال احتمالا بهترین اگر ما سعی به اختراع نوع دیگری از احمقانه نیست. وقتی که طبیعت به جای به سادگی که "اجازه" و یا ترک کند، توانایی ایجاد انواع ساختارهای منظم و فراکتال. طبیعت به خودی خود به ما می گوید گاهی اوقات، چگونه آن را واقعا. اگر ما کمی شانس، شاید برخی از ما در مدل سازی Mathematicall توانایی خود را با استفاده از برخی از برنامه های شبیه سازی موفق شوند. برای شروع خواهد بود به طور کامل توضیح به اندازه کافی از برخی از چیزهای کوچک جدانشدنی همراه با آمار و ارقام، در گذشته و آینده (جزئی، پیش بینی مشتق شده از پدیده های همراه)

 

آینده به پیش بینی: الکترومغناطیس، الکتریسیته ساکن. پیش بینی این چیزی است که مدت طولانی شناخته شده است، نادرست و unsportsmanlike، میرک Dusina می گویند. اما رمز و راز آن پیروان احمق آن بود که در حال حاضر به آن کسی که نیمه خالی خشخاش چکش نیاز برای پر کردن در زمانی که آنها در حال حاضر موفق به آن پیوند را به خود. (... عمان ... تخلیه رعد و برق و ...) این بود که فقط به اندازه کافی به درخواست. یکی از کسانی که با "کارشناسان" از سراسر جهان خیلی خوشحال به نمایندگی موسسات "تخصص" از تحقیقات آنها، تقریبا کمی متاسفم چه کسانی هستند. اما این تنها متاسفانه تایید که زحمت آنها حتی هرگز مطالعه هر ادبیات حرفه ای. در این مورد، واقعا لازم نیست که زحمت بسیار. صفحه 7 واقعا نه بیشتر و برای شروع از کتاب است.

 

"آیا می توانم هر کسی پیش بینی ظاهر خود را" - بیشتر به اول این ممکن است برای پیش بینی دقیقا همان زمان، که در آن دقیقا و دقیقا چیزی است که ارقام در زمینه به نظر می رسد. در عوض، آن است که همچنین ممکن است برای پیش بینی پدیده های زیادی را جدانشدنی همراه کشف الگوهایی که قبل از، همراهی و پیگیری است. این است که بسیار همچنین به راحتی به توضیح دهد که چرا. همه این پدیده ها تنها یکی از ویژگی های مشترک است. در مجموع یکپارچه با یکی از این پدیده، به طور جدایی ناپذیری با ترشحات رعد و برق مرتبط است. بنابراین ممکن است که به پیش بینی نسبتا دقیقا همان چیزی است که در ارتباط با کشف به اصطلاح محافل محصول واقعی را در آینده در هر نقطه از جهان را در خود جای، چه خواهد شد و به همین دلیل وجود دارد.

 

ترک خورده سنگ

 

خطوط محصول -

اول مستقیم

دوم با توجه به تراکتور آهنگ در وسط بین آنها تراکم بسیار دقت تعیین، و اگر همه چیز را به اشتباه، گیاهان بدون مشکل رشد می کنند، به طور مساوی و بدون اسکان (مخرب، و تضعیف). تخلیه رعد و برق را در این زمینه به اندازه کافی اشتباه می رود، "کاشته شده در زمینه" تعدادی از مواد شیمیایی مضر. گیاهان برای چند هفته قبل از آن دقیقا مطابق با مقدار مواد مغذی در خاک رشد کرد، و اگر تخلیه رعد و برق رخ در این زمینه نیست، در شبکه بسیار منظم خود را آیا می شود بین آنها مواد مغذی دقیقا همان چیزی است که آنها نیاز دارند تقسیم می شده است. پس از تخلیه از رعد و برق، با اشاره به: گیاهان بزرگ در یک منطقه آسیب دیده، و برق به طور عمده از طریق آهنگ در تراکتور می آید به آنها است، و به طور مساوی بیش از یک منطقه بزرگ توزیع شده است. اکثر گیاهان هستند، آسیب دیده است که برق آمد از هر دو طرف، دقیقا در نیمه راه میان آهنگ. گیاهان هستند و سپس تلاش برای خلاص شدن از مواد شیمیایی نامناسب و جایی که آنها هستند از پل، و، بسیاری از آنها وجود ندارد که آن را انجام می دهند به شدت. زراعت و اصلاح نباتات، چرخش، لقاح، مراقبت و کاشت محصول تراکم - همه چیز در بالاترین بازدهی محاسبه شده، و آن را در زمان مورد آزمایش قرار گرفته، در حال همچنین به طور مداوم پرورش گونه های جدید است.

 

"سوراخ پین"

 

Fulgurites

 

حیوانات مرده

 

به روز رسانی و گسترش الگوها، با گذشت زمان،

 

دولت قبل از اسکان (مخرب، تضعیف)

 

 

Halfprediction - امکان برخی از شکست را می پذیرد:

شناخته شده چینی نماد یین - یانگ می آید از مشاهدات محافل محصول و بازکشیدن اشکال آن در دوران باستان است. این تقریبا غیر ممکن است که می تواند از آن می شود در غیر این صورت. دیر یا زود از آن امکان پذیر خواهد بود که نظر به مطالعات انجام شده از مواد فایل تایید کنید. آن را اگر چه به معنای واقعی از تحت اللفظی مواد پر کردن کاغذ نوشته، اما سوابق خشکسالی چوب اسکنه خورده در سنگ. فقط برای نگاه کنید. شاید زمانی در آینده ممکن است در طول برخی از این نوع انفجار کارگردانی کنترل، که در طی آن به احتمال زیاد می افتد را به یک مکان مثبت (یین) و در نزدیکی منفی (یانگ) تخلیه رعد و برق (دقیق تر انجام دهدReturn Strokeهمچنین وجود داشته باشد دو قطبی رعد و برق)، آنها می توانند در محیط اطراف خود برای ایجاد گردابه های هوا آنی، و به خصوص خشک که یک میدان الکترومغناطیسی و الگوی مشابهی ممکن آریس.

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------

 

قسمت 2

 

 

ممکن است، پیش بینی ایجاد محافل محصول واقعی است؟

که تا حدودی بله، هر چند البته نه کاملا دقیقا ..

اول، آن را ممکن است برای پیش بینی که در آن و زمانی که آنها نمی ظاهر خواهد شد. هرگز نظر می رسد که در آن طوفان وجود ندارد و این زمینه توسط رعد و برق هدف قرار گرفت. البته، بسیار بیشتر ظاهر خواهد شد در مکان های خشک کاملا نامنظم پهن (آسیب دیده، ضعیف) محصول وجود دارد . در سراسر جهان تخمین زده شود حدود یک میلیون مورد همچنین از آن مناطق که در الگوهای منظم. حدود 10٪ از مساحت کل کاشته سالانه. اگر در "فرود"، تاثیر هر که تخلیه انرژی الکتریکی بزرگ، به سطح محصول زمینه، به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیشتر یا کمتر، دشوار است برای تعریف و تشکر از تعامل و نه به صورت تصادفی از شرایط، ممکن است ایجاد شده و منظم است.

 

بر خلاف این محصول تقریبا تسلیم `خواهد بود (، تضعیف و آسیب دیده) بلافاصله پس از تخلیه از رعد و برق است. همچنین یکی از اساسی ترین حقیقت است که پل دچار سردرگمی و یا اشتباهات هیچکدام از کاوشگران بالقوه است به تسلیم `خواهد بود (، تضعیف و آسیب دیده) محصول است. آیا آنها برخی از خود اعلام کرد "گذاشتیم، رمز و راز" از انواع مختلف، و غیره ufologists. و یا برعکس برخی از مردم که می خواهم سعی کنید در شرایط از هر علم واقعی یا تحقیق در این موضوع به حداقل کمی. دانشمندان واقعی و محققان پرداخت توجه به پژوهش در محافل محصول مسأله تنها با فاصله واقعا بزرگ، چرا که هرگونه تحقیق جدی از طریق انواع مختلف "حرفه ای" از جمله به عنوان رمز و راز، نام گذاشتیم، ufologists و افرادی که برخورد های مختلف شبه، علوم، و یا sciolisms بود شبه علوم در یک راه وحشتناک بی اعتبار شده است. این همه هنوز هم در نویسندگی addition از الگوهای مختلف آغاز شد به گزارش همه نوع از افراد دیوانه از نوع D و D، که به طور بالقوه هر گونه تحقیق جدی در این زمینه حتی خیلی بیشتر بی اعتبار. توان گفت، که هر بیشتر جدی تحقیقات علمی در این زمینه واقعا قطعا، و در نهایت فسخ برای همیشه. برخی دیگر افراد پس از آن عمدتا به این واقعیت است که ذهن خود را دیوانه حمل و نقل قادر به غیر از اطلاعات تنها کسی که تمام محافل محصول کار مردم، واقعا برخی از الگوهای ابتدایی ایجاد شد به علت.

 

این واقعیت است که محصول را به زمین خم بسیار بعد از واقعه ظهور به آن باعث شده است که ممکن است به تماس "تقلید طبیعی" است. جزئیات بیشتری را در زمان تقریبی و دنباله ای از رویدادها است که در نهایت منجر به خوابیدگی (مخرب، تضعیف) محصول، در واقع گاهشناسی .

 

گاهی اوقات اسکان (مخرب، تضعیف) محصول اتفاق می افتد در آب و هوای خشک و زیبا، چه کشاورزان فقط می تواند به عنوان بهترین راه حل برای کشت آن قابل تصور است. در مورد طوفان، که در حال حاضر در حال پیشرفت بود، چند هفته پیش، هیچ کس قادر به آن را به یاد داشته باشید. برعکس، فقط پس از رعد و برق، حتی در بازرسی تفصیلی، محصول به نظر می رسد که هیچ چیز رخ داده است، و hailstones نمی افتد. اما بلافاصله پس از طوفان در حال حاضر در واقع "همه آماده" بزرگ شده بود اسکان (مخرب، تضعیف) حداقل ده ها متر از نقطه ای که در آن رعد و برق به پایان رسید، در برخی موارد بسیار بیشتر شده است. گیاهان هنوز هم که ظاهرا تقریبا چیزی رخ داده است، روز بعد از جریان الکتریکی از طریق آنها منتقل می شود، گاهی حتی فقط ناشی از نگاه کنند. حتی اگر از طریق آنها خشکسالی و مقدار زیادی از انرژی الکتریکی است که آنها به طور کامل بلافاصله کشته و توسط آن منتقل می شود.

 

 

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

منظور من، من به ارث برده بیماری اعتیاد به الکل، و من یاد گرفتم زود به زمانی که من به آن نیاز است. من همیشه به افرادی که می دانست بیشتر از من رفت. L. Minnelli
در حال حاضر زمان برای عمل است. هرگز خیلی دیر شده برای انجام کاری.  Antoine de Saint-Exupery

جهل است بهتر از دانش است هرگز. E. Fermi

z