Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول محافل دومینو اثر . لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
 محافل محصول دومینو
بسته نرم افزاری از گیاهان، حمایت از یک دیگر، بیشتر و بیشتر ضعیف، سقوط مانند دومینو
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

حلقه‌های کشت‌زار

 - سایت ماشین ترجمه

بدون بودجه اضافی یونان بدهی. این ممکن است باعث اثر دومینو در کشورهایی مانند اسپانیا، ایتالیا و پرتغال
اروپا نباید دست کم گرفتن اثر دومینو می تواند با بحران بدهی در یونان باعث شده است. E.Venizelos
اسپانیا یونان نیست، بلکه بازارهای ترس یک اثر دومینو   (todanoticia.com)

محافل محصول ، عکس محصول، اثر دومینو

PagPh
اثر دومینو است که احتمالا علت اساسی، محافل محصول ظاهر می شود به سرعت، احتمالا مدتی در مدت چند دقیقه، در اغلب ده دقیقه تا چند ساعت. کاوشگران وحشتناکی، شوکه و وحشت زده که.

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

معرفی

در طی یک دوره خاصی پس از ترخیص از رعد و برق در مکان ایجاد شده در گروه تحت تاثیر گیاهان تضعیف شده، که اکثر آنها هنوز هم ایستاده، و در جزئیات بیشتر در مورد صفحه توصیف اثرات کشش سطحی آب است . در لحظه ای که انرژی پتانسیل و زاویه ای است که تنها یکی از بسیاری از گروه ها، غلبه بر زور، که آن را نگه می دارد راست قامت، آیا تاریخ و زمان آخرین طولانی تر از چند ثانیه این روند، در طول آن، آن را به زمین میپرد. که در طول آن را لمس محیط اطراف یک یا چند که همه در یک روش مشابه مانند دومینو، اثر دومینو پایین میپرد. بلکه به این دلیل که یکی از گروه ها ممکن است باعث سقوط آن (به طور متوسط) سقوط بیش از یک دیگر (برآورد چیزی بین 1.2-1.3)، پدیده خشکسالی و مقایسه با یک واکنش زنجیره ای (هسته ای، واکنش زنجیره ای شیمیایی به مراتب بیشتر است درست مثل یکی از مهره های بازی دومینو اثر، از جمله واکنش مایکروسافت از رادیکال، پلیمریزاسیون زنجیره ای)

 

یکی از دلایل بسیاری که چرا بسته نرم افزاری از ساقه ممکن است جالب توجه است مونتاژ یک دیگر بیش از هر حلقه، احتمالا می تواند یک اثر دومینو باشد. مربوط به چند بسیار نادر است، اگر چه خاطرات تایید نشده از مردم که در واقع به چشم خود شاهد ایجاد یک الگو. توضیحات خود را از این وضعیت خشک شده بود و در این مورد با فرض نظری در درک گرانبها و بسیار. دوباره، با اشاره به: نیاز به تکرار است که ایجاد واقعی از الگوها، قرار گرفتن در معرض چند هفته قبل رخ داده است، در اکثر موارد، و آنها به دنبال اثر نهایی که پس از روزها بسیاری از محصول تضعیف تدریجی ساقه در نهایت به زمین سقوط کرد.

 

ناظران تصادفی با باز کردن دهان فک Muzz

اگر روند خشک و تنها چند دقیقه طول می کشد، و ناظران حادثه تصادفی با باز Muzz دهان مشاهده می شود کاملا منطقی است، که آنها کاملا درک نشد، آنچه واقعا اتفاق می افتد وجود دارد در طول مشاهده آنها و چه قبل از آن که قبل از همه است. این کاملا منطقی آنها کاملا قادر است حتی پیوستن به عمل رفتن با طوفان، که در زمان یک ماه قبل یا بیشتر.

 

اثر باد

یکی دیگر از پدیده، که ناظران تصادفی کاملا قادر هستند را درک کنید، با این واقعیت که mezi افتادن ساقه محصول به نظر می رسد به حرکت به آرامی و مرموز گردباد، بالا بردن گرد و غبار، که شبیه الگوی به ظاهر آن محل ایجاد می شود. لازم است بالاتر از همه درک، که در مورد paterns، تشکیل شده از محافل متعدد با قطر بیش از یک متر به زمین سقوط نسبتا به سرعت صدها کیلوگرم مواد از ارتفاع متوسط ​​دور 50 سانتی متر، در مورد شکل بزرگتر از آن ممکن است تا چندین تن می شود. چنین حرکت سریع از مواد در حال حاضر باعث چرخش هوا است. صدها متر مکعب، میزان حداقل 5 تا 10 کیلومتر در ساعت و حتی بیشتر. ابرهای گرد و غبار چرخش بالاتر از همه، در حال حرکت در اطراف مکان های فوق، که در آن محصول فقط سقوط به زمین است. حتی از آنجا که به طور موقت ایجاد "دومینو" از محصول (نگاه کنید به اثر کشش سطح آب) در واقع به شکل دایره در حال سقوط، مهم نیست که آیا جهت عقربه های ساعت یا مخالف دوار، جریان هوا ناشی از آنها در واقع تقریبا اجتناب ناپذیر خواهد بود و شبیه به رفتار کردن و دوست واقعی مدور گردباد. هر کسی که به تماشای چیزی شبیه به آن، واقعا ممکن است این رویداد را به عنوان یک پدیده فراطبیعی را در نظر بگیرند.

 

 

http://www.phils.com.au/cropcircle.htm

 

داستان های مدور، اعداد و ارقام

حساب حدود دو ده ها چشم شاهد از تشکیل محافل محصول وجود دارد. همه شبیه توصیف وقایع، یک نیروی نامرئی که از جایی در غیر این صورت در شرایط آرام و نخ ریسی محصول در عرض چند ثانیه، معمول با خشونت های شگفت آور - در عین حال آسیب کمی در محصول گذاشته است. گردباد مانند قیف، پدیده های نوری و بالا سخت تن به تن صداهای سوت همچنین گزارش شده است (*) .

 

زمین تغییر گندم دایره سازند اغلب در کلزا (روغن کلزا) زمینه به نظر می رسد. این گیاه است قوام مانند کرفس (**) . اگر ساقه بیش از 45 درجه خم شده است، آن را از هم جدا جرقه بزند. با این حال، در یک "واقعی" دایره تشکیل محصول ساقه اغلب صاف و 90 درجه خم شده است. گیاه شناس یا دانشمند دیگر قادر به توضیح این بوده است، و نه آن را تا بحال با یک انسان تکرار شده است (***) .

 

(*) اثر روشنایی و صداها می شود یا در یک بسیار بیشتر توضیح داده شده ویژگی های انتخاب شده بر روی صفحه و یا زیر از ناهنجاری های

 

(**) در مرحله رشد اولیه است، اما بعد از آن خیلی بزرگتر و قوی تر دور 1.2 تا 1.5 متر ارتفاع، قطر ساقه 20 میلیمتر، و برای یک مدت طولانی قبل از برداشت محصول به شکل بسیار متراکم زاغه تقریبا غیر قابل نفوذ تشکیل شده از گیاهان، و که در آن انسان بدون کارد بزرگ و سنگین می تواند در چند ده متر در ساعت حرکت می کند و ممکن است فقط از طریق ترکیب برداشت، توجه داشته باشید JL گذشته

 

(***) 9TH اکتبر 2011 آزمایش با عبور جریان الکتریکی از طریق گیاهان کلزا (تابستان 2011 بعد از سیب زمینی کاشت) انجام شده است. نمایش نتایج: از شماره باید در عرض چند روز ظاهر می شود. این خواهد بود که اولین تلاش موفق مشابه در جهان انجام شده بر روی یک نوع از گیاهان تجاوز. خوب، آن را انجام داد، نه آسیب دیده تراکتور در طی لقاح کود. مهم نیست، تکرار خواهد شد به زودی.

 

یکی دیگر از کانولا (کلزا) differenciess

با توجه به قانون اساسی مکانیکی های مختلف کلزا است که تقریبا به احتمال زیاد به اثر دومینو خود را در پوشش گیاهی خشک اعمال نمی شود به یک اندازه، و یا در راه کمی متفاوت است. از طرف دیگر تفاوت در رنگ در طول دوره گلدهی خواهد شد که ظهور از الگوها در زیبایی کامل از تصویر رنگ سبز بر روی زمینه زرد را قادر می سازد (به لطف تاخیر در رشد و گلدهی در گیاهان تحت تاثیر برق)، و بعد در فرم از تصویر همان است، اما منفی رنگ زرد بر روی پس زمینه سبز، هنگامی که مناطق بی پیرایه در حال حاضر پژمرده بازگشت به سبز، و نواحی آسیب دیده را فقط برای شروع آن را به نوبه خود به زردی گل. چنین یک تصویر رنگی ممکن است بدون هیچ گونه رخ می دهد اسکان (مخرب ضعیف)، و یا حتی قبل از آن است. تجاوز همچنین به احتمال زیاد، که در طول الگوهای ایجاد حتی ممکن است تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده) در تمام گیاهان آسیب دیده نشان می دهد تنها تغییر در زمان گلدهی، ممکن است عقب ماندگی رشد همچنین. البته در مناطق وجود دارد تسلیم `خواهد بود (، تضعیف و آسیب دیده) تجاوز به عنف، اما در این مورد آن است که تنها به آرامی به groung (همچنین ممکن است به سرعت بیشتر) کل وب سایت درهم از گیاهان در زمان خم شدن، در خوشه. به زمین گیاهان تجاوز خم شدن تقریبا به طور همزمان، به عنوان یک بیشه نسبتا مداوم، اما ضعیف است. همچنین ممکن است گیاهان تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده) پس از آن پس از شکل هندسی برای اولین بار در طول دوره گلدهی به نمایش. گاهی اوقات همچنین حتی پس از محو شدن پایین ممکن است شروع به نشان دادن بیشتر به طور قابل توجهی تفاوت در حال رشد - کانولا گیاهان و برق تحت تاثیر قرار آسیب دیده رشد قابل توجهی کمتر، ممکن است تا ده درصد باشد.

 

 

پدیده های منحصر به فرد محصول مشترک (Poaceous)

گندم، جو، چاودار، جو، پودر چربی

از سوی دیگر، بسیار به ندرت اگرچه، گاهی اوقات در الگوهای محصول ظاهر می شود، و نه تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده)، فقط آن دسته از گیاهان دارای رشد کمتر است. این اتفاق می افتد، به عنوان مثال، هنگامی که رعد و برق برخورد در زمان تخلیه زمینه اولیه پس از جوانه زدن، در طی و یا فقط. گیاهانی که قرار گرفتند، اما جان سالم به در برده است، نشان می دهد، رشد قابل توجهی پایین تر است. البته پوشش گیاهی در منطقه آسیب دیده نشان می دهد تراکم قابل توجهی کمتر است، چرا که رعد و برق ضربه گیاهان تقریبا تمام زنده ماندن نیست. نمایش عکس از کانادا. نمی شود ساقه تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده)، به این دلیل که در زمان تخلیه رعد و برق آنها وجود ندارد با این حال، و آنها می تواند تحت تاثیر قرار بافت و تضعیف جریان های انجام شده از طریق آنها. نمایشگاه رشد کمتر از آنجا که خاک حاوی مواد شیمیایی ترشحات ناشی از رعد و برق، برخی از آنها ممکن است مضر باشد، بنابراین به نظر می رسد عقب ماندگی بخشی از رشد وجود دارد. بنابراین، آن است که همچنین امکان وجود دارد که رعد و برق، که منجر به اثرات مشابه رخ می دهد قبل از اینکه می تواند جوانه زنی، و یا حتی قبل از کاشت.

 

پالایش اشکال

یکی از پیامدهای احتمالی از اثر دومینو می تواند کاملا قابل توجهی محدود به شکل الگوهای حاصل، خشکسالی و دایره، و همچنین به عنوان اشکال دیگر. بسیار دقیق دایره - از آن خواهد شد در یک مدل ساده نشان داده شده است.

 

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

یونان اروپا 110 میلیارد بسته نجات، با صفر بازپرداخت. مکعب دومینو آغاز شده است به احتمال زیاد به سقوط از مدت ها پیش است. مردم ایستادن بر روی آنها را بلافاصله در زیر و قادر نخواهد بود تا آن را برای یک مدت زمان طولانی را درک. اول و مهمتر از همه، آقای "Sharkezy" و خانم مرکل، که خود را برانگیخت آنها سقوط، تلاش برای صعود.
z