Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول دایره ایجاد شده توسط رعد و برق برق . لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
برق رعد و برق
(Energy (انرژی)، رفتار، انجام، شباهت)
Learn about thunderstorms RSS feed

بهتر جو، آبجو، مالت، دم، آبجو.

به یک ایده بزرگ، بسیاری از آنها است. Thomas A. Edison  
آنها هستند که می تواند به آزادی های اساسی ایمنی کمی به طور موقت به دست آوردن، نه سزاوار آزادی هستند و نه امنیت. Benjamin Franklin
آنها می گویند شناخت کمی است یک چیز خطرناک است، اما آن را یک نیمه بد به عنوان بسیاری از جهل نیست. Terry Pratchett

مانند غلظت انرژی ابرنواختر، در ترشحات

PagPh
توجه: به معنای 10 ثانیه اول از یک انفجار ابرنواختر، در طول این انرژی تقریبا تمام است. چه اتفاقی می افتد پس از آن، از نقطه نظر انرژی از مشخصات تقریبا جالب نیست، هر چند بسیار طولانی قابل مشاهده است.

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

یکی دیگر از نظر: آنالوگ با ابرنواختر عمدتا به عنوان کنجکاوی نشان داده شده است، اما برای مقایسه، تشکیل بر روی تصویر سمت راست زیر حق چاپ پس از انفجار ابرنواختر شکل گرفته بود (16 سال بعد)، هنگامی که موج شوک رسیدم ابرهای گاز، که از پدر و مادر ستاره در 20،000 سال پیش منتشر شد. تصویر گویا از این صفحه در سمت راست بسیار بالا نشان می دهد که یک شکل به طور منظم در دانه، همچنین که در برخی از راه شرکت موج شوک شکل گرفته است، با عمل تخلیه رعد و برق ایجاد شد. قرار گرفتن در معرض برای قسمتی از ثانیه به طول انجامید.

 

تاریخ و زمان آخرین مقدماتی توجه: تصویر تحت کپی رایت بسیار به وضوح نشان می دهد که روند انفجار (عمدتا در هواپیما، یعنی 2D، مانند در سطح حوزه محصول و ...) است.

 

علائم برق از ترشحات رعد و برق

طراحی صفحه است فقط در ابتدا،

در طول زمان قابل توجهی را تمدید خواهد شد.

 

مسئله این است که بسیار جامع است، چرا که در هنگام تخلیه رعد و برق است که در واقع بزرگ مقدار انرژی را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل، در حال وقوع در یک زمان بسیار کوتاه است. این فرایند بسیار پیچیده است و ممکن است به چند زیر بخش تقسیم شده است. با توجه به پیچیدگی موضوع تمام شده است همچنین داده شده به آن را به یک شماره دیگر صفحات فرعی، از جمله این یکی. صفحه اصلی صفحه پدر و مادر است، فیزیک تخلیه رعد و برق ، به طور کلی ادامه به آن اختصاص داده شده است، به عنوان مثال، برخی از بخش زیرصفحه علم واقعیت . خلاصه اولیه از خواص متوسط ​​آبدهی ممکن است در اینجا برای پیدا کردن . جدول از رعد و برق: فیزیک و عوارض (2007)، نویسنده Dr.V.A.Rakov ، Dr.M.Uman ، هر دو از دانشگاه فلوریدا ، گروه رعد و برق گروه پژوهشی

 

 

ماده است که به طور گسترده ای در ادبیات علمی است. در صفحه کتابها با ممکن است پیدا کردن بسیاری از مراجع به ادبیات در تخلیه رعد و برق، که خارج از غرفه به طور خاص که قبلا ذکر شد رعد و برق: فیزیک و اثرات ، Vařáková، M.Uman (2007) خلاصه ای از مطالب ، لینک به کتاب های گوگل . این یکی از بزرگترین این نسخهها کار میکند، تا به حال در مورد فرایندهای تخلیه رعد و برق (687 صفحه بیش از 6000 منابع) نوشته شده است. همچنین هر کتاب دیگری از هر دو نویسنده در میان چیزهای دیگر حاوی ماده مرجع جامع است. به عنوان مثال، تخلیه رعد و برق ، M. عمان (2001) - بیش از 1200 مراجع (اشاره به کتاب گوگل ).

 

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد قبل و بعد از، مهم ترین (قویترین) بخشی از ترشحات با Return Strokeاست. هر چند این نقل و انتقالات بیشتر از انرژی تخلیه (99٪)، اما در کوتاه ترین زمان (کمتر از 10 میلیونیم دوم، حداقل بخشی از ضروری ترین آن از آن) طول می کشد. به همین دلیل، همچنین دارای اثرات بسیار مهم مکانیکی است. در بعضی از موارد ممکن است بخش قابل توجهی از انرژی تخلیه همچنین منتقل شده در طی این فرآیند، که به نام ادامه کنونی (رخ می دهد فقط گاهی اوقات). خاصی در موارد نادر آن را می توانید تا چند ثانیه طول بکشد، معمول چند دهم. کنونی، که بین ابر و زمین که در طول حدود یک هزار بار ضعیف تر، از تومان. با توجه به مدت زمان بنابراین این ترتیب می تواند حمل و بخش قابل توجهی از انرژی است. با تشکر که به خشکسالی و ضعیف انجام شده است وجود دارد - "فقط" صدها آمپر در برابر صدها هزار نفر در مورد RS، و دارای نرخ صفر از ظهور، ممکن است اثرات مکانیکی، در مقایسه با RS، در نظر گرفته شود. صفر، هیچ چیز همچنین به محیط اطراف ناشی می شود. اما از آن می تواند باعث آسیب های قابل توجه، با توجه به اثرات حرارتی به عنوان مثال در مورد تاسیسات الکتریکی و یا هواپیما را ضربه مستقیم است. به همین ترتیب، آن است که تقریبا خاص، که ممکن است در آسیب به گیاهان نقش دارند، اما نه توسط القاء شده است. احتمالا بستگی به مسیر با جریان انجام گرفت و از طریق آن چگونه است در مسیرهای تصادفی پخش شده است.

 

با تشکر ادامه رخ می دهد گاهی اوقات تاخیر بسیار طولانی بین برخی از ترشحات بعدی RS از همان، که تمایل به فاصله متوسط ​​50 - به ندرت بیش از 60ms است و 250ms است. با توجه به حرکت پویا در جو (کانال سفر از هوای یونیزه در مسیر باد) می تواند در afterdischarge خشک بیش از ده ها یا صدها متر از RS 1 را تحت تاثیر قرار، و از طریق تجهیزات اندازه گیری الکترونیکی استفاده می شود به ارزیابی تأثیر مواضع تخلیه رعد و برق ممکن است به عنوان بخشی از ترشحات ارزیابی شده است.

 

 

 

هادی رعد و برق

- میله رعد و برق در زمینه های محصول همچنین در یک صفحه جداگانه به نظر می رسد میله رعد و برق

در صفحه ای که تصویر به طور عمده از نقاط دایره محصول موضعی است که اسناد وجود دارد، اما همچنین (عمدتا) نامنظم تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده) محصول ( RDF ). آنها beed کاملا واضح است، که به راحتی تعیین زبان میله رعد و برق، که ممکن است ترشحات رعد و برق به طور مشابه جذب، بوی آبجو الکلی هستند، در زمینه در تعداد بسیار گسترده واقع شده است. آنها اغلب ستون ها از خطوط برق. نیز اغلب سیم های ولتاژ بالا، که جذب ترشحات، و سپس آن را زیر آنها سقوط کرد. در برخی موارد، ستون ها تقریبا بخشی از الگوها، و در مورد برخی از عکس ها واقعا دشوار است به تصور، که الگوی همان درجه حرارت متفاوت است از طریق ترشحات atracted زمین در حال حاضر وجود دارد نشات گرفته بود.

 

 

 

Earthground

بخشی جدایی ناپذیر از هر رعد و برق حلقه هادی، قطب برق همچنین است. استفاده می شود به هدایت جریان تخلیه به داخل زمین در اسرع وقت، برای به حداقل رساندن آسیب است. بهتر است زمین و مقاومت هادی، ولتاژ کمتر ایجاد شده در آن را در طول عبور جریان تخلیه و تابش انرژی حرارتی کمتر، که به محیط اطراف فوری به یک حد خشک آسیب نمی زند، آنطور که در مورد مقاومت بالاتر باشد. شماره پایه کاملا فنی در برق استاندارد EN62305 دقیق. این است که مطمئن است که هر (کار) زمینه های خط برق است که مطابق با آنها طراحی شده و در فواصل مشخص شده بازرسی.

 

میله رعد و برق و برای جریان بیشینه 200،000 آمپر پیشنهاد و طراحی شده است. چنین تخلیه رعد و برق در حال حاضر واقعا نادر، اما وجود دارد. در مجموع سالانه برگزار خواهد شد در جو حدود سه میلیارد دلار از ترشحات رعد و برق، قله منحنی ارزش فعلی از 30،000 آمپر را به مقدار متوسط ​​از بسیاری از آنها است. اما اغلب به همه نیست.

 

علاوه بر این، در زمینه محصول هستند بسیاری از رعد و برق "غیر استاندارد" هادی وجود دارد - از یک سو شخصیت مصنوعی، ساخته شده توسط مردم، اگر چه در هیچ موردی برای زمین: تامین آب، توزیع آبیاری. خطوط ابزار های مختلف، که نه به سطح تداخل، ذخیره می شوند کاملا زیرزمینی است. شخصیت اختلال خاک سنگر و استحکامات، حفاری، تخمگذار از تاسیسات، لایه محافظ و دوباره پر کردن. محافظ، پایه و لایه محافظ، یا رطوبت همراه در مورد زیرزمینی تخلیه ممکن است کمک به هدایت و خاک سطح زمین به طور مستقیم در بالا چند موضوع افزایش سفارشات از قدر.

 

هادی رعد و برق قابل توجه اضافی انبوهی از کود است. آنها حاوی مقادیر قابل توجهی از الکترولیت های محلول (اوره، نیترات، نیتریت، محصولات تخریب مواد گیاهی). بسیاری از سفارشات قدر رسانای بیشتر، از به طور طبیعی در آب خاک زیر سطحی در حال حاضر وجود دارد. علاوه بر این، در آن رخ می دهد مواد شیمیایی و فرآیندهای مربوط به گرمایش مصرف قابل توجه در برابر تبخیر و اطراف آن، به طوری که هوا با یون اشباع شده و به طور قابل توجهی بیشتر رسانا تا بسیاری از ده متر است. فرآیندهای الکترواستاتیک در طول خرابی مقدماتی ممکن است یک قدرت بسیار انجام قابل توجهی بر آنها شود، در نتیجه بیشتر افزایش مقدار یون های رسانا به علت یونیزاسیون میدان الکتریکی، و می تواند منجر به هدایت ترجیحی Leder پله (SL) به مکان های خشک، و نیز به همان اندازه ساده تر از مکان های خشک را افزایش می دهد نوار یا پرچم در حال اهتزاز مثبت (PS)، که بعد از ارتباط با SL (فرآیند پیوست) در نهایت ایجاد یک مسیر رسانا در نهایت متصل mezi ابر و زمین و هدایت از THR برای اولین بارReturn Stroke به زمین، که می تواند پس از یک فاصله زمانی متعددی از سکته های بعدی.

 

یکی دیگر از زمین، ساخته شده توسط مردم، که ممکن است برای پیدا کردن در محل، اما به طور کامل ناخواسته، بخش هایی از هواپیما سقوط کرد (بیشتر WW2)، واقع در عمق زیر شخم زدن خاک، به عنوان ممکن است واقع همچنین انواع بقایای باستان شناسی (عصر آهن، عصر برنز، از جمله سرباره کوره)، و یا کاهش یافته است و بخش هایی از تجهیزات کشاورزی و یا هر چیز دیگری فعالیت صنعتی را فراموش کرده است. در برخی از موارد، قطعات خشک و تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از الگوهای منظم یا نامنظم، به اینجا و اینجا مشخص است . علل یعنی در خاک درست بالای آنها، محلی و افزایش هدایت سفارشات مختلفی از قدر، و در مورد خشکسالی و بالاتر از آنها را گیاهان نه فقط برق ضعیف، اما کاملا آسیب دیده و به طور کامل مرده (در دقیقه، حداکثر چند ساعت بعد از تخلیه). تولید اشیاء بیش از زیرزمینی وفادار theit چاپی (تمبر) در Overground محصول. در صورت خشک به خوبی و واقعا هیچ انتخاب، از کاوشگران توصیه - حفاری، یوجین. اگر آنها حفر از زیرزمینی تا به حال، آنها در آن قرار دارد وجود دارد به این daystill. (عکس، GPS)

 

آن چیزی است که مشابه است، اما مانند یکسان نیست cropmarks ، باستان شناسان را ببینید. روند در این مورد با تشکر از کوتاه برق از هفته ها یا ماه ها تا چند ساعت یا چند روز است و بسیار فشرده تر و بهتر قابل مشاهده است. هم می شود نسل cropmarks دوم، با توجه به برق، بیش از حد وجود دارد. برخی از آنها بدون برق تا کنون قابل مشاهده است. ثانویه cropmarks در اکثر موارد فقط، به دنبال اشکال از tramlines و آنها را فشرده تر هستند، که در آن جریان می آورد آنها را cumulated. در جاهای دیگر آنها عمدتا ممکن است موقعیت را از تماس با رعد و برق (ها) به زمین و در نزدیکی محله را نمایندگی کند. در نهایت، در برخی از موارد آنها ممکن است مختلف زیرزمینی باستان شناسی (زمین شناسی یا صنعتی) سازه ها، که در غیر این صورت بدون سهم برق در هر دو صورت نشان دادن شدت قابل توجهی پایین تر، تنها حداقل یا نه در همه دنبال کنید. جزئیات بیشتر خواهد شد در صفحه معرفی شده باستان شناسان و به نوبه خود cropmarks ثانویه

 

مشابه چاپی - تمبر اغلب درست بالای خطوط زیرزمینی بوجود می آیند، عمدتا درن، فاضلاب، لوله های آب، اما ممکن است از هر گونه خط ابزار. سپس آنها ممکن است بخشی جدایی ناپذیر از الگوی منظم تبدیل شده است، اگر آنها را ایجاد می کند. آنها ممکن است تنها بخشی از نامنظم تبدیل به محصول مسطح (آسیب دیده، ضعیف)، و در نتیجه باقی می ماند به طور کامل مورد توجه قرار گیرند ولی. نیز ممکن است، که علاوه بر آنها (خطوط تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده) یا ذرت مرده) است، هیچ چیز دیگری ساخته نشده، و یک بار دیگر باقی می ماند به طور کامل نادیده گرفته شده است. در مورد خشکسالی و آنها در نظر گرفته می شود فقط یک خط تراموا جدید، اگر چه نه همه به دنبال مسیر خود را. آنها می توانند مسیر را از طریق زمینه محصول، نگه داشته و به عنوان سنتی به خصوص در بریتانیا با استفاده از چمن برش اشتباه گرفته شود. در روشی مشابه ایجاد می شود مسیرها - خطوط تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده) یا به طور کامل مرده محصول - خواهد شد به طور کامل به طور مستقل در صفحه خط در محصول (و زیرصفحه از ناهنجاریهای)

 

گیاهان را در یک محل خشک و تبدیل به رنگ زرد و قهوه ای به مراتب زودتر از اطراف آن، تنها آسیب دیده، پوشش گیاهی مرده نیست، و بعد از مدتی ناپدید می شوند به طور کامل (از آنجا که آنها از هم پاشیده). آنها مانند به عنوان مثال پوشش گیاهی سبز اصلی عمل می کنند، بعد از سیب زمینی Ploughed. قبلا سبز، به ارتفاع بلند، قوی و سالم گیاهان می شود در همان روز، سبزه، پژمرده، کمی انعطاف پذیر، نرم و بی شکل توده، و پس از چند روز هیچ کس را شناخت، که در این زمینه تا به حال رشد سیب زمینی است. آزمایش خشک کردن (عکس)

 

دیگری ممکن است به ذکر earthings و میله رعد و برق از شخصیت طبیعی - درختان، درختچه ها، استخرهای آب، چشمه، گسل زمین شناسی. به هر حال، همه dowsers، که در هر فیلم یا سند در مورد محافل محصول مشغول به عنوان زنبور کوچک و میله Dowsing در دست خود می چرخند مانند وثرفنس. آنها هرگز قادر خود را ساده فکر مغز بود، و نه هیچ یک از تماشاگران و یا خدمه بودند، قادر به درک مهم ترین چیز: چه پاسخ حواس خود را که تنها چشمه ها و گسل های زمین شناسی، و یا هر شی ء دیگر زیرزمینی، که به طور قابل توجهی آن را جذب ترشحات رعد و برق است. او ممکن است در میزان درک خود و میله جنبش بسیاری از اثرات تبعی ناشی از رعد و برق در آن محل ضربه کمک می کند. مغناطیس، از الکتریسیته ساکن باقی می ماند، مواد شیمیایی خطرناک ایجاد شده توسط الکترولیز و تجزیه در اثر حرارت است. وجود الگوهای غیر قابل درک به طور منظم - تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، حرکت میله همچنین ذهنی، ادراک ناخودآگاه بصری ایجاد می شود. در هر سند مشابه نشان داده شد، هرگز چشم بند و dowser. بر روی سایت است که در آن محافل محصول در حال حاضر، احتمالا یک میمون آموزش دیده با موفقیت Dowsing، اگر چشمانش را بسته نشده است.

 

آخرین نوع از زمین ممکن است (در واقع همچنین میله رعد و برق) است که ممکن است به ذکر است، tramlines. آنها را می توان در نیمه راه میان مصنوعی و طبیعی در نظر گرفته شده است. آنها را جمع آوری و حفظ آب و رطوبت برای مدت بسیار طولانی، از فوری اطراف خود، به این ترتیب که آنها خیلی بهتر هادی کنونی است. هزاران نفر از عکس ها. همانطور که در بسیاری از صفحات دیگر این وب سایت به آن اشاره شده است، ممکن است بسیار همچنین کمک قابل توجهی به انجام برق در طول مکان، که در آن تخلیه رعد و برق تاثیر در همه زمینه.  tramlines یک صفحه، که در آن، توجه ویژه ای به آنها پرداخت می شود.

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

بهتر ویسکی، مالت، جو، آبجو، آبجو، آب جوش.

 

بهتر خمپاره، آبجو، جو، آب جوش، ویسکی، آبجو.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

بسیاری از صدمات و مرگ و میر را می توان از طریق درک درستی از خطرات جلوگیری  R.Neal از خطوط برق، لوازم الکتریکی، کابل فرمت، و رعد و برق.
جهنم هوشمند بهتر خواهد بود V.Hugo از یک بهشت احمقانه.
من کار یک روز در زندگی من هرگز. TAEdison این همه جالب بود.
z