Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول محافل خطوط در محصول . لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
خطوط تسلیم `باید محصول
خطوط `تسلیم خواهد بود ، اغلب گیاهان مرده یا محصول در یک میدان دقیقا در همان راه به عنوان الگوهای شکل گرفته است
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

حلقه‌های کشت‌زار

  - ماشین ترجمه متن

آن ها گاهی اوقات آنچه که فرد به دنبال ندارد. A. Fleming
از نقطه نظر علمی ممکن است افراد در دو گروه: کسانی که ما هرگز نیاز یافت، در هر نقطه دور، و کسانی که ما باید فقط در حال حاضر، قادر به پیدا کردن هرگز.
در زمینه احتمال مشاهده نفع تنها ذهن آماده است.  L. Pasteur

خطوط مستقیم هستند همچنین

بسیار منظم الگوهای

Crop circle created by lightning with underground pipes
خطوط مستقیم از تسلیم باید به طور کامل مرده و یا ذرت (و سایر محصولات کشاورزی) توسط بسیار Similary، شیوه ای تقریبا یکسان، شکل گرفته است، به عنوان هر یک از الگوهای منظم همچنین اما کاملا نامنظم در هر محصول.

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

آسیب دیده، ضعیف و تسلیم `باید گیاهان (شاید به طور کامل مرده)

در طول خطوط بلند ممکن است در تمام موارد در یک راه بسیار مشابه ایجاد شده است.

با توجه به انجام جریان الکتریکی از طریق گیاهان، سیستم ریشه و خاک فوری اطراف خود است، اما با سهم قابل توجهی از مسیرهای رسانا در زیرزمینی است. افزایش هدایت الکتریکی آنها، به طور عمده خاک در مجاورت و بالاتر از آنها، به دستور چند تن از بزرگی. آهنگ از جمله می توانید از منشاء طبیعی، باستان شناسی یا صنعتی است. خطوط و در نتیجه ممکن است از طول های مختلف می باشد. از کمتر از یک متر به بیش از یک کیلومتر. آن را در شدت تخلیه و شخصیت همراه با خطوط زیرزمینی بستگی دارد - چگونه آنها را به اتلاف جریان های زیرزمینی کمک. در برخی از آنها (بسیار طولانی) ممکن است ترشحات چند جرقه از همان تخلیه و یا هر RS پس از آن از همان ترشحات، شرکت در حال سقوط در مکان های دیگر از RS 1 اصلی (در موارد استثنایی آن ممکن است صدها متر از هم جدا سقوط، حتی بیشتر). شرکت در برخی از راه و روش، که ایجاد یک لینک رسانا بین ابر و زمین، قبل از تخلیه، توضیحات تفصیلی دریا خواهد شد به عنوان مثال در اینجا .

 

اکثریت قریب به اتفاق آنها را برای بقیه فصل رشد به طور کامل مورد توجه قرار گیرند ولی باقی می ماند. غیر ممکن نیست که آنها در ویژگی های بسیار بزرگ است، انتخاب شده از الگوهای بسیار تحسین به طور منظم، اما آنها تنها در صورت ثبت نام کرده بودند و خشکسالی، اگر آنها یک جزء برخی از الگوی خشک بودند. در غیر این صورت، آنها به احتمال زیاد به عنوان شاخه ای از خط تراموا، یا مسیر در این زمینه در نظر گرفته شود.

 

از جمله جالب ترین صف های طولانی در این زمینه خط سن FL بین Opocno و Dobruska نامیده می شد. ارجاع به خطوط کوتاه تر در حال حاضر در mainpagee . این مربوط خطوط لوله زیرزمینی، عمدتا احتمالی برق آب و یا sewerages. این مسئله در اینجا خواهد شد در این مکان در زمان به تفصیل شرح داده شده در جزئیات بیشتر، با توجه به علل باستان شناسی و زمین شناسی احتمال زیاد.

 

دو عکس در هدر این صفحه مربوط به این مکان خشک، با demonstrably خط localizers (همچنین در صفحه اصلی ذکر شده). دوم چند هفته پس از برای اولین بار دستگیر شد، در حالی که بالا سمت راست صفحه، یک تصویر از دانه "فقط" تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف) - است، اما احتمالا به طور کامل مرده است. آنچه که اتفاق می افتد وجود دارد، خواهد بود جزئیات بیشتر برای مثال در صفحه شرح داده شده گاهشناسی و زیرصفحه. روی عکس کپی رایت در زیر محصول به طور کامل مرده است و او احتمالا تنها برای پیدا کردن مشکل خود را با تعیین زبان و identifiably باقی می ماند. اولین عکس از بایگانی لوسی پرینگل ، دوم از دیده. Busty taylor.com . از ویژگی های مشترک تقریبا بدون استثنا در تمام محافل محصول عکس نسبتا غمگین واقعیت این است، که اگر آنها تا کنون ذکر شده در هر تاریخ، تنها اطلاعات اختصاص داده آنها را در مورد زمان کشف الگوی، وجود دارد (در این مورد، تاریخ 23، به ترتیب 22 1998). در مرحله دوم، با احتمال فاصله حداقل یک ماه از اول گرفته شده است. هیچ چاره ای جز مودبانه، اما همچنین بسیار به شدت نشان می دهد که تمام محصول کاوشگران دایره، که به هر عکس کاملا حرفه ای عکسبرداری جدانشدنی از تاریخ از کسب آن، و همچنین به عنوان (یا حتی خیلی بیشتر) متعلق به هر عکاسی مستند به دست آمده برای اهداف تحقیقات علمی است. تاریخ به عنوان مثال در تصویر را برای هر حلقه از روز، زمانی که او خریداری نخستین دوربین های دیجیتال (اما اگر تا به حال آنها می دانند که آنچه در آن EXIF) EXIF. این اطلاعات بسیار مفید همراه با هر یک از عکس سازه، متاسفانه، همیشه در طول راه از آنها دوربین آنها وب سایت "مرموزی Losen". بهترین راه برای آن به آنها را نمی ش ارزش اطلاعاتی از وب سایت خود را از نقطه نظر حرفه ای می باشد، بلافاصله توسط هزاران نفر از درصد افزایش یافته است. اگر این یافته از اطلاعات EXIF، و دانستن آنچه در آن است، برای آنها های بی نظیر ارائه می کند بعد از همه تنها مشکل، کاملا کافی خواهد بود تاریخ عکس دست آوردن، این یک پل اطلاعات مهم مفید خواهد بود به نفع وب سایت خود را به افزایش جهان علمی پیشرفت در دقیقا به همان شیوه. البته، حداقل تقریبی داده های GPS همچنین هستند بسیار مفید است.

 

موارد مشابه، مانند آنها در هدر این صفحه هستند، در اینجا بر روی این سایت را می توان نام برد به عنوان کارگر در حال حاضر ورق فلز تعیین زبان undergroundd

 

توجه: عکس های خود را با تمام نویسنده در این سایت شامل اطلاعات EXIF

(© cropcirclesonline.com،   © quick spigots). اعمال داده های GPS همچنین، در صورت موجود. عکس های اعمال شده از وب سایت های دیگر را داشته باشد، در صورت امکان، در اطلاعات EXIF در مورد منبع پر - نویسنده، وب سایت. در میان چیزهای دیگر، به عنوان یک نشانه است که نویسندگان از این سایت، و اگر بلافاصله راه اندازی یک لینک به طور مستقیم به منبع، قطعا خواهد شد وجود دارد زمانی در آینده ای نزدیک اضافه شده است. علاوه بر این، آن را فقط تاسیس (دسامبر 2011) و صفحه ویژه بود محافل محصول - GPS ، جایی که آنها هستند به تدریج اطلاعات GPS به بزرگترین تعداد از محافل محصول عکس، که کرده اند تا به حال شده است در سراسر جهان یافت می شود، از جمله محل شکل تقریبی اضافه شده مدل به عنوان نزدیک که ممکن است به مشخصات زمین ( گوگل زمین ).

 

سیم پیچ مسیر

مورد دوم مسیر و در رشته ها و خطوط همچنین برق ایجاد شده است، اما در این مورد، آنها مستقیم نیست در همه. این تنوع مسیرهای پر پیچ و خم، به عنوان جایی برای هیچ جا در این زمینه، و یا از جایی ظاهر آن را در جایی است. آنها ظاهر می شود (برخواستن) خیلی اوقات برای چند روز پس از کشف الگوها، و هر ناظر آنها فکر می کند بنابراین، این که کسی خارج وجود دارد را دنبال کرده بود. مسیرهای البته، در نزدیکی برخی از الگوهای دنبال خارج هستند، اما به احتمال زیاد به هیچ وجه از آنها است. این ممکن است مسیرهای کاملا تصادفی، ایجاد شده توسط بیش از بار الکتریکی، که ابداع سفر دور از وجود دارد، بیشتر یا کمتر، به طور تصادفی، و آنها اغلب بسیار پر پیچ و خم است. در آینده ای نزدیک خواهد شد هدف در تعدادی از عکس ها خشک قرار می گیرد، آنها ده ها در دسترس هستند. البته، به هیچ وجه تمام مسیرهای آنها را او باید به طور موقت خزنده در زمین تخلیه رعد و برق، برخی از آنها می توان واقعا توسط برخی از "ملوانان مست" ساخته شده است، اما قطعا نه همه آنها. آنها ممکن است از مسیرهای کاملا تصادفی، ایجاد شده توسط بیش از بار الکتریکی، که طبقات دور از وجود دارد، بیشتر یا کمتر، به طور تصادفی، و اغلب بسیار پر پیچ و خم است. به طور کامل به عنوان غیر مستقیم meanders ترشحات رعد و برق در هوا. در آینده ای نزدیک در اینجا قرار داده خواهد شد تعدادی شی و عکس از محصول زمین خشک مسیرهای پیاده روی واقع شده به طور مستقیم بر روی دایره محصول عکس، ده ها تن خشک در دسترس وجود دارد. البته، نه همه مسیر بر روی یک مار آنها را به طور موقت ساخته شده بر روی زمین تخلیه رعد و برق خزنده، برخی از آنها ممکن است واقعا در برخی از "ملوانان مست" ایجاد می شود، اما مطمئنا به هیچ وجه از آنها شده است. آنها بعد از آن ممکن است به نظر می رسد بعد از کشف الگو (چند روز) که ترشح باقی مانده، خزنده و دور از محل برخورد، دیگر انرژی به اندازه کافی، و در نتیجه گیاهان نیست، بنابراین به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد، همانطور که در الگوی اصلی است. البته غیر ممکن است که حتی برخی از مسیرهای خشک پس از کشف خود توسط بازدید کننده از الگوها، که فقط به سادگی فکر می کند که علاوه بر تمدید نیست، که کسی آنها را به حال قبل از پیشگام است. و حتی بیشتر، که آنها نمی ممکن است به نظر می رسد بر روی عکس مستند برای اولین بار قبل از، چرا که آنها هنوز وجود نداشت.

 

یک مورد که در آن واقعا غیر ممکن است که رعد و برق از محل برخورد و ایجاد الگوهای پیشرفت دور و روشنایی توپ وجود دارد. این امر در برخی دیگر، به خصوص در جایی که در آن توضیح داده شده است که رعد و برق توپ واقعا نیاز به شرکت در ایجاد الگوهای منظم، در صفحه ای که در آن توجه به lightnings توپ پرداخت. البته، اما آن را در این راه غیر قابل تصور است که نقل مکان کرد و دور کلاسیک Overground کانال تخلیه نمی باشد. آیا می شود آن را بسیار دشوار است برای هر یک از گزینه های ممکن را به انجام است. که ضروری است در محل در ارتفاع کمی بالاتر از سطح زمین نقل مکان کرد اتهام بزرگ الکتریکی است.

 

خطوط مستقیم در طول خطوط لوله

جدانشدنی چسبنده به بسیاری از محافل محصول که در گذشته کشف شده، اما آنها بدون هیچ گونه علاقه باقی مانده بودند، و یا به طور کامل مورد توجه قرار گیرند ولی باقی مانده است. آنها ممکن است از طریق الگوی حق عبور، در کنار او، در فاصله کوچکتر یا بزرگتر از آن است. آنها حتی ممکن است در فاصله نسبتا بزرگ از الگوی (چند صد متر)، در یک قسمت کاملا متفاوت در این زمینه قرار گرفته است، پس از آن حتی ممکن است به عنوان بخشی از شکل در نظر گرفته شده است. آنها ممکن است در زمینه های مجاور و یا حتی از راه دور رخ می دهد، که در آن است به طور منظم نه تسلیم `باید باشد (آسیب دیده، ضعیف شده) محصول، حتی در زمینه که در آن به غیر از آنها هستند هیچ دیگر در حال حاضر نیست تسلیم `باید باشد (آسیب دیده، ضعیف) و یا محصول مرده در همه.

 

همچنین، به این دلیل که گاهی اوقات آن را ندارد درست در همان زمان ظاهر می شود. ممکن است چند روز قبل از آن، اما همچنین بعد. در برخی از (احتمالا نسبتا مکرر مورد) نه تنها در آنها دانه می شود تسلیم خواهد بود (آسیب دیده، ضعیف) اغلب به طور کامل می میرد. یکی از دلایلی که چرا آنها هیچ توجه را پرداخت نکرده است تقریبا با این واقعیت است که دانه در آن است به احتمال زیاد مرده خیلی سریع آن است که تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده)، آن را خشک ایستاده است. آنها بوجود می آیند فقط می خواهم هر کدام به صورت معمول پهن ذرت (آسیب دیده، ضعیف) - پس از تضعیف دانه به علت تخلیه رعد و برق در مجاورت آنها. خیلی اوقات دریافت دوز به طور قابل توجهی بالاتر از انرژی، درجه حرارت و در موارد، به لطف الکتریکی ساختارهای زیرزمینی رسانا است. رخ می دهد پدیده اغلب خشک و احتمالا، هنگامی که گیاه (بخشی از زمین خود را در بالا) ضربه رعد و برق زنده ماندن تقریبا با هیچ خسارت (که در فاصله نسبتا زیادی از ترشحات واقع شده است)، اما سیستم ریشه آن کاملا یا کشته شد خشکسالی دوز زیادی از برق است که آن را کاملا اجتناب ناپذیر است، تمایل به مرگ می شود. وضعیت او است و نه شبیه به یک گیاه، است که در یک گلدان را برداشت. همچنین ممکن است کمی طولانی تر از گزینه اثرات از ترشحات بر روی آن وجود دارد ظاهر شد. گیاهان اطراف آن ممکن است تسلیم `باید (آسیب دیده، ضعیف شده) قبل از آن شروع به خشک.

 

آثار مکشوفه در زیرزمینی

آیا می شود آن را یک اشتباه به این صفحه در بخش دیگری از الگوهای منظم، که به تنهایی می تواند به طور کامل ثبت نشده باشد. اختصاص داده شده چند عکس که در آن می تواند در اطراف برخی از الگوهای unidentifiable اشیاء، که به انواع سحر و جادو، فرقه نسبت داده شده دیده می شود، نجوم و خدا می داند که معانی گرافیک چه دیگر می باشد. مقالات مشابه قطعا ممکن است برای پیدا کردن در محافل محصول دیگر تعداد زیادی عکس ها. بسیاری از آنها بدیهی است حتی در شرایطی که از الگوهای منظم سمت چپ بدون هیچ گونه تبلیغاتی. این اشیاء که دروغ در زیرزمینی دست نخورده برای سالهای زیادی، و در روشی مشابه در هر زمان در نزدیکی اعتصاب رعد و برق (ده متر) نشان داده شده است. این اغلب به دلیل بالا در عرضهای جغرافیایی، که در آن ارقام به نظر می رسد، به طور سالانه به طور متوسط ​​این 2-3 تعداد بازدید ها رعد و برق در هر کیلومتر 2 ، کمتر از نیمی ممکن است در خارج از فصل رشد باشد، به طوری که محوطه را در این زمینه ضربه که نه چیزی بیشتر وجود دارد در حال رشد، و بنابراین هر حلقه یک جسم خشک به حداقل نمایش داده می شود 10 تا 20 سال یا بیشتر صبر کنید، شاید 100 اما همانطور که قبلا ذکر شد، اگر به نظر می رسد در مجاورت آنها به طور همزمان یک الگوی منظم بزرگ وجود ندارد، خشک یک رویداد برگزار خواهد شد به طور کامل بدون هیچ گونه تبلیغاتی. بدیهی است که ممکن است، که بسیاری از Visualisation خشکسالی در مجاورت هر منظم به نظر می رسد، و مطلقا هیچ علاقه از آن، و آنها در اکثریت قریب به اتفاق از عکس ها مناسب نیست.

 

اصل تجسم دقیقا همان است، همانطور که در مورد لوله های زیرزمینی - واقع در عمق زیر شخم خاک، اما حضور آنها تا حد زیادی هدایت از خاک و نزدیک بر آنها و هدایت جریان رعد و برق در زیرزمینی به لطف آنها را تحت تأثیر قرار می ممکن است باعث تحت تاثیر قرار و قابل توجهی از گیاهان در مجاورت نزدیک، به طور عمده سیستم های ریشه خود را. این ممکن است به مصنوعات باستان شناسی، و یا اجزای ماشین آلات کشاورزی apostated و شخم زدند و زیر بقایای همچنین از هر گونه فعالیت صنعتی، مدتها پیش رها برق آب و فاضلاب باقی می ماند، و یا بخش هایی از هواپیما سقوط کرد. در واقع در عمق زیر شخم خاک، و اگر هیچ کس آنها را حفاری، آنها هنوز هم وجود دارد. نمایش داده محل GPS اشیاء شناخته شده است، و کسانی که علاقه مند می تواند آنها را با یک کلنگ زدن، و پس از مذاکره کسب اجازه از مالک زمین. ما مایل به موفقیت های زیادی در آنها حفر. همچنین می تواند امکان وجود دارد که آنها را با آشکارسازهای فلز یا راداری زیرزمینی (بعضی از آنها لازم نیست واقعا فلزی) بیابید.

 

کاملا دقیق محل سکونت GPS از مصنوعات زیرزمینی که منتشر خواهد شد، ثبت نام. به زودی.

 

نوع دیگری از خطوط راست در این زمینه

آنها در وسط به طور عمده دقیقا بین tramlines واقع

در اینجا تنها اشاره مختصری از آنها. آنها با اشیاء زیرزمینی واقع به طور مستقیم مربوط نمی شود، اما با راه هدایت را از برق در سراسر سطح خاک و زیرزمینی در این نزدیکی هست. آنها عمدتا توسط جریان از طریق انجام tramlines ایجاد می شود. خیلی اوقات در زمینه های محصول و پدیده خشک اتفاق می افتد وجود دارد، که بیشتر تحت تاثیر گیاهان در آن قرار دارد دقیقا در نیمه راه میان آنها (اضافه جریان ورود از هر دو جهت وجود دارد). تشکل های مشابه اختصاص داده خواهد شد فضای بیشتری را در صفحه tramlines . در حال حاضر وجود دارد با توجه به بسیاری از اشاره در آنها خلاصه برخی از صفحات دیگر، از جایی که آنها را به تدریج به همچنین که صفحه اصلی صفحه اصلی درباره tramlines منتقل شده است. (برخی گویاphotos)

 

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

آنها می گویند پرزیدنت ویلسون blundered. شاید او است، اما من متوجه او اشتباهات معمول در جلو.  T. A. Edison
Brunettes مشکل هستند. آنها بدتر از یهودیان. Charlie Chaplin
اگر من می توانم نام از همه ذرات سرپرستی به یاد داشته باشید، من می خواهم یک گیاه شناس است.             E. Fermi
z