Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول دایره ایجاد شده توسط رعد و برق سطح هادی است. لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
انجام سطحی
قبل از منحرف دوره کوتاه ممکن است حرکت کج و معوج در نزدیکی سطح را از طریق هوا مانند مشابه
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

حلقه‌های کشت‌زار

 - سایت ماشین ترجمه

کاج های بلند است oftenest توسط باد تکان، برج بالا با یک تصادف سنگین تر قرار می گیرند و صاعقه بلندترین کوه.  Horace
سخت ترین چیز این است که کمتر از وقتی که شما می توانید اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.  K.Hubbard
کیمیاگران در جستجوی خود را برای کسب مدال طلا به کشف بسیاری از چیزهای دیگر از ارزش بیشتری است. A.Schopenhauer

محافل محصول ، عکس محصول، انجام بیش از سطح

PagPh
هنگامی که ضربه پیشانی RS لمس سطح زمین در محل مازاد عظیمی از بار الکتریکی است که گاهی اوقات "scurries در همه طرف رخ می دهد." در برخی از الگوهای به وضوح متمایز هستند.

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

انجام جریان بیش از سطح زمین

ترجیح داده در منطقه با مقاومت کمتر (در میان سایر علائم تجسم بذر)

  در ابتدا، انجام می گیرد بیشتر یا کمتر، به طور تصادفی، به دلیل مازاد عظیمی از انرژی و هزینه در نقطه ضربه است. گرمایش محلی و یونیزاسیون در سایت و نه به طور تصادفی مسیرهای رسانا است، که از طریق آن جریان تخلیه انجام شده رخ می دهد. تا در عرض چند متری از انرژی ضربه به طور مساوی دور، ترجیح داده با استفاده از مسیرهای رسانا که در سایت وجود دارد انجام شده است. ممکن است چندین گونه وجود دارد، با توجه به روش تاسیس:

(به آنها با توجه به سن از قدیمی ترین مرتب شده اند)

1) زمین شناسی (در میان بسیاری دیگر بر توزیع رطوبت در زیرزمین)

2) باستان شناسی

3) صنعتی (آب و برق)

4) کشت

5) محلی، اتفاقی، یونیزاسیون و مواد حرارت در کسری از ثانیه ایجاد می شود:

 

نیمه انجام تخلیه تصادفی بر روی سطح زمین

(ادامه از تخلیه جرقه جهت تصادفی برای برخی از زمان)

برای مثال به عکس زیر حق چاپ قابل اجراست. دقیقا در آن نقطه، حتی در هر موقعیت هیچ کس مشابه همیشه بود، و نه هر چیزی وجود دارد دقیقا رعایت هنگامی که الگوی دارد، گرفته شده بود. بنابراین ممکن است که به اعتراف است که حتی امکان نظری، که از طریق خط کج و معوج، و پس از آن بخش کمی منحنی در حدود 30 متر توپ رعد و برق به تصویب رسید. اما در مورد سرپرستی ملاحظات 1 عمدتا در شرایط استفاده از تخیل متفاوت است، این است که امکان انتقال مکالمه برای کمک فقط در آغاز هر کار علمی، و سپس آن را باید با تایید هدف دنبال می شود.

 

توضیح هر پدیده مشکل مشکل از طریق یکی دیگر از پدیده توجیه توضیح روش بسیار فوق العاده خطرناک است و قطعا به روش های علمی جدی mezi تعلق ندارد. آن را به عنوان تنها بسیار حاشیه ای است، بیشتر یا کمتر، امکان دور از ذهن گزارش شده است. خطوط مستقیم در الگوی وجود دارد، اگرچه بسیار کوتاه، اما برخی احتمالا با اتصال از هدف قرار دادن سلاح های تخلیه در این نزدیکی هست. تمام محافل تأثیر سلاح های بسیاری از بسیار ترشحات شاخه، که بعضی از آنها بر روی زمین به هم پیوسته شدند ایجاد شدند، و تخلیه است به احتمال زیاد به بیش از سطح ادامه (کوتاه مدت ZIG-ZAG، پس از آن تقریبا مستقیم) به خوبی فراتر از دمای عنوان شده است به طور معمول در مشابه موارد.

 

توجه: یک عکس که شامل چند صد متر طول خط وجود دارد - سفر زمینی از الگوی به فاصله، که در آن احتمال قرار گرفتن در معرض رعد و برق توپ بیشتر احتمال دارد، هر چند البته به طور کامل unverifiable. همچنین، ممکن است تنها راه هدایت جریان الکتریکی از ترشح بیش از سطح زمین است.

 

در جایی که بازدید پیشانی RS، فقط درست در زمان و نقطه به نظر می رسد بیش از حد زیادی از بار الکتریکی است. این می تواند به زیرزمینی بلافاصله تنها با یک هادی بسیار خوب منحرف شده است. اگر چیزی مانند یک هادی بسیار خوب بر روی سایت ظاهر می شود، که در این زمینه احتمالا بیش از 99٪ از موارد، به دنبال یک مسیر خارج از سایت تاثیر می همچنین دور بیشتر و یا کمتر جهت تصادفی. این اتفاق می افتد مهم نیست، که در آن جهت مقاومت کمتر است، زیرا که برای جریان بسیار بزرگ وجود دارد، ظاهرا صحبت کردن، هیچ مقاومت بسیار کوچک است. هدایت که در هر نقطه رخ می دهد مواد برای اهداف جریان هدایت هزار چند صد آمپر خیلی کم است. گرمایش محلی، یونیزاسیون محیط زیست ممکن است در برخی جهات هدایت بسیار آنی افزایش (خرابی عایق). سپس آن را باقی مانده انرژی در این مسیر نسبتا به سرعت به زیرزمینی انجام شده است.

 

گاهی اوقات با زیرزمینی فعلی انجام بسیار بد (ممکن است وجود داشته باشد رطوبت نسبتا پایین)، و جریان هستند و سپس روی زمین پخش شده بسیار طولانی، و غلات باعث خسارت به محصول بسیار بیشتر است. این رشته پس از آن را می توان مسطح (آسیب دیده، ضعیف شده) تا حدود 90٪ است. (photo)

 

گاهی اوقات ترشحات می تواند راه زیرزمینی که تقریب ساختار از ریشه های درخت را. همیشه یک ساختار فراکتال است. صنوبر، کاج، اما برخی از درختان برگریز همچنین - - صنوبر، نمدار چنین یک فراکتال ممکن است چیزی شبیه به واژگون و غرق شده بود را در رسته درختانی که میوه مخروطی دارند زمین نگاه کنید. در تمام موارد ذکر شده در این بند است گسترش همچنین در اطراف محل ضربه مدور نسبتا دقیق منطقه، جایی که در حال حاضر در زندگی تهدید ولتاژ گام است. این جای تعجب نیست که بیش از حد، به این دلیل که در فاصله کمی از تاثیر تخلیه رعد و برق (ده متر)، هر کسی در خطر مهلک است در تمام زمانها باشد. گام ثابت ولتاژ در کل منطقه از دایره حدود، فراتر از دایره فوری به صفر کاهش می یابد. (sketch)

 

تاثیر سازه های زیرزمینی در هدایت برق

 در زیرزمینی در نزدیکی (باستان شناسان، زمین شناسان، صنعتی - نرم افزار)

 

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

صفحه در حال ساخت

برخی از اطلاعات جزئی در حال حاضر ممکن است به عنوان مثال در برخی از صفحات خلاصه در بر داشت.  محافل محصول - درک عمدتا در حال حاضر یکی از گسترده ترین صفحه است. یکی دیگر از اطلاعات نسبتا جامع را ممکن است بر روی لینک از صفحه متن . لینک به برخی از متون منتشر شده وجود دارد. همچنین برخی هنوز منتشر نشده است، یعنی برخی از نسخه پیش نمایش. تست های دیگر در اینجا قرار داده شده نامرتب هستند . متون البته آن اضافه شود، به طور مداوم.

 

رشته - گندم و سابقه ای از خطوط میدان مغناطیسی رعد و برق

تکان دهنده، گیج کننده، تعجب آور، دشوار است به این باور است، اما چشم باز شباهت همچنین

میدان گندم - سابقه ای از خطوط میدان مغناطیسی تولید شده توسط ترشحات رعد و برق

نزدیک به یک میلیون آمپر (مدرسه آزمایش شناخته شده است - حداکثر 20 تا 30 آمپر)

 

  

دقیقا در لحظه ای از رعد و برق جریان تخلیه از طریق ساقه های ذرت القا و انجام شد (هوا یونیزه شده، تخلیه کرونا) جریان الکتریکی است. با تشکر که به ساقه و سایر قسمت های گیاه ممکن است خواص الکترومغناطیسی را نشان می دهند.

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

اگر کسی می گوید که او می تواند در مورد فیزیک کوانتوم، بدون دریافت مبتلا به دوار سر فکر می کنم که تنها نشان می دهد که او اولین چیزی که در مورد آنها قابل درک نیست.  N.Bohr
رعد و برق است که چیزی، دوباره، ما ترجیح می دهند، اجتناب کنند. R.Branson
طبیعت عجله نیست، با این حال همه چیز است Lao Tzu انجام شده است.
z