Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول محافل هشدار دهنده . لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
بسیار قوی هشدار!
(دایره گندم و سایر بازدید کنندگان الگوی منظم کاملا ناآگاهانه در معرض خطر بزرگ)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

حلقه‌های کشت‌زار

  - ماشین ترجمه متن

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

ما می توانیم ماهواره ها، سیارات، خورشید، آسمان، نه،] بلکه کل جهان، به توسط قانون اداره است، اما کوچکترین حشره اجازه می دهد، ما مایل به توان در یک بار توسط قانون خاص ایجاد شده است.  Charles Darwin
مردی که هیچ تخیل بال.   M.Ali
هر انسان می میرد. هر مرد واقعا زندگی می کند.   W.Wallace

مقادیر افراطی از قانون انرژی به عنوان افراطی خطرناک

PagPh
محصول بازدید کنندگان دایره ناخواسته به معرض مقادیر نسبتا زیادی از سموم، به احتمال زیاد CO (مونواکسید کربن)، همچنین بسیاری دیگر از سموم بسیار خطرناک و توهم زا است. همه اقدام مانند خوکچه هندی.

هشدار دهنده قوی قبل از پیامدهای دشوار انتظار

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

به خصوص برای زنان باردار، ناخوشی، نامعتبر است، منزجر

موارد مشابه و یا مردم: دیدار هرگز از دایره محصول !

 

به خصوص برای افرادی که ضربان ساز قلب با استفاده از:

، هرگز هرگز، هرگز، هرگز، هرگز دیدار هر دایره محصول !

(احتمالا با ضفبرلترس در مراسم تشییع جنازه شرکت کنندگان را در یک کوله پشتی و پشت خود را)

 

 

به خصوص برای جوانان: طولانی یا مکرر در حال بازدید از

محصول دایره پدیده ممکن است باعث ناباروری!

 

به خصوص برای زنان بارور (بین ... و ...): نظم استاندارد از چرخه خود را ممکن است به شدت آسیب دیده با تشکر از بازدید از محصول دایره  پدیده!

 

به ویژه برای دیگر، مردم unteachable و ریسک: بازدید از دایره محصول به شدت ممکن است به سلامت شما و microelecronics خود را (شاید ریز الکترونیک خود را که بسیار مهم تر از شما برای سلامتی شما) آسیب می رساند

 

در اینجا ممکن است برای دیدن یک عکس از یک کارخانه مشترک انرژی هسته ای (2000MW، Temelin، چک)

 

را پوشش می دهد به مساحت چند کیلومتر مربع است، و همچنین هر گونه دیگر نیروگاه هسته ای، قوی تر یا ضعیف تر، بزرگتر و یا کوچکتر

 

به عنوان یک موضوع مورد علاقه: در قدرت کامل 2000MW (2x10 9 W) ژنراتور خود را در ولتاژ تغذیه از یک میلیون ولت جریان الکتریکی در سال 2000 آمپر، تعداد پایان نامه، لطفا به یاد داشته باشید به خوبی

 

هر بازدید کننده در داخل یک دایره محصول، در حال حاضر در یک محل، جایی که مدتی پیش (شاید چند ساعت) کار می کرد بسیاری میلیون مشابه نیروگاه های برق است. فقط برای یک مدت کوتاه، چند میلیونیوم از ثانیه، اما.

 

در نقطه شروع آن را در مربع منطقه smaller.These بسیار عجیب و غریب متر مربع (کار کرده ! )، حتی کمتر از مربع سانتی متر، و بیشتر از متر مکعب عجیب و غریب حجم مکعب نیست، کمی بیشتر بعد، اما نه چندان صدها تن (حداکثر مترمربع، بسیاری از مواقع کمتر). واقعا.

 

اگر کسی حیوانی حجیم تر واقعا وجود دارد "در محدوده نزدیک" و واقعا "فقط در زمان" مانند حیوانات در عکس همراه است.

 

در محل ممکن است در واقع غیر قابل پیش بینی تعداد زیادی از مواد شیمیایی بسیار خطرناک است، در عمل سم شناسی شناخته شده به عنوان Poissons بسیار خطرناک است، برای ذخیره سازی و حمل و نقل آنها یکی از دقیقترین قوانین ایجاد شد، متوجه شدم آنچه تا کنون در تاریخ بشریت بود. در آن محل کاملا رایگان، بدون هیچ گونه محدودیت، پیاده روی هزاران صدها نفر از مردم هر روز مثل در تفرجگاه، همانطور که اگر آنها را به ساحل دریا در خارج از شهر رفت. تصمیم گیری کنند.

 

جدای از همه این Poissons، بسیاری از آنها بسیار خطرناک است. حالت گازی، ممکن است در زیرزمینی زیادی از میزان الکتریسیته ساکن (میلیون ژول و غیره)، و بسیاری دیگر انباشته گرما واقع شده است. هر دو از ارزش سرپرستی ممکن است منجر به شکل گیری بیشتر از رادیکال های آزاد، بسیار هیجان زده اتم ها و مولکول ها، ازن و سایر ترکیبات بسیار بالا کاهش یا اکسید کننده بالقوه، که منجر به شخصیت سمی که سایت مورد بررسی قرار بیشتر کمک می کند.

 

این یک مسئله بسیار محلی است، بر خلاف عنوان مثال، مواد شیمیایی یا آلودگی رادیواکتیو کامل منطقه، و حیوانات مکان های خشک بدیهی است که اجتناب از عصبی (مشاهده)، در مقابل به مردم است. گیاهان و جای خشک و قطعا نیز نه اجتناب کنند، اگر آنها را به حال پاها، به این ترتیب، شنبه حداقل سعی کنید برای مردن یا "مصرف می شود.

 

به خصوص در فلز (آهن) لوله ها، زیرزمینی همراه آنها بخش قابل توجهی از برق، البته، انجام برخی از زمان، باقی مانده است برخی از "مغناطیس باقی مانده" ( اطلاعات بیشتر در اینجا خواهد بود). به همین ترتیب، اجزای مختلف آهن و ابزار، از جمله سایش آهن ماشین های کشت، که آن را برای قرن کشاورزان مزارع خود را کشت، و این ناشی از آهن - اکسید آهن (زنگ - هیدراته تا حدودی، اما هنوز هم به اندازه کافی مواد مغناطیسی). اما این همه فقط یک کوچک مقدار در مقایسه با مقدار آهن طبیعی در خاک (3٪). تمام ترکیبات آن ممکن است در طول به لطف تخلیه به کاهش کاتدی و پیرولیتی برای برخی از زمان بازگشت به آهن فلزی تبدیل می شود.

 

تنها به این دلیل شرح داده شده است که همه تغییرات، مواد شیمیایی و ناهنجاریهای ناشی از تخلیه صاعقه . اگر چه بخش قابل توجهی از انرژی (بیش از 99٪) تابش بالاتر از سطح زمین است، چرا که حتی در مورد دبی متوسط ​​انرژی حدود یک میلیارد (10 9 ) ژول بود ، هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی زیرزمینی است. در مورد تخلیه قدرتمند تر انتقال انرژی وجود دارد حتی 10 بیش از 12 ژول است. برخی بسیار نادر است، بسیار قدرتمند تخلیه رعد و برق ممکن است انرژی تابش تا 10 14 ، 10 شاید حتی 15 J.

 

همچنین ممکن است که او این مکان هنوز هم در حال حاضر مقدار زیادی باقی مانده الکتریسیته ساکن. ممکن است تا آن را اندازه گیری کنند. (picture)

 

هر کسی در تلاش اندازه گیری آن، مانند تلاش برای اندازه گیری فاصله بین gallaxies احساس، با خرید و calliper ...

 

بزرگ همچنین مقدار حرارت انباشته undergroud وجود دارد (نه چندان خطرناک، اما؟) است. ممکن است تا آن را اندازه گیری کنند. دوربین حرارتی، Thermovision، تصویربرداری گرمایی، تصویربرداری حرارتی، دید در شب، سیستم دوربین مادون قرمز.

 

همچنین باقی مانده میدان مغناطیسی (ناهنجاریهای قطب نما، خطرناک نیست، اما؟) با توجه به قبلی واقعا بسیار بزرگ پالس الکترومغناطیسی وجود دارد .

این پالس به نام LEMP و مغناطیس است که به نام LIRM، LIM - ناشی از رعد و برق (Remanent) مغناطیس

 

تنها یکی از این عوامل که همه از theese فراتر از همه درک درستی از واقعیت، (از جمله دایره محصول) ایجاد رعد و برق است که به نام

 

رعد و برق همچنین تولید ammount کوچک رونتگن و اشعه گاما و پیام های تایید نشده beed، که رعد و برق در پلاسما (30 000Km دور) همچنین ممکن است برخی از نوع همجوشی هسته ای (بین هیدروژن - دوتریوم یا پروتون - پروتون به علاوه یک نوترون)

 

ممکن است خواندن این کتاب:

رعد و برق: فیزیک و عوارض ، V.A. Rakov، MA عمان ، انتشارات دانشگاه کمبریج، 2003 (2007)، ISBN 0-521-58327-6

بسیاری از آن "فراتر از همه درک درستی از پدیده" ممکن است در این کتاب پیدا کنید.

به عنوان مثال رعد و برق پالس الکترومغناطیسی (LEMP)، برق، رعد و برق استاتیک.

 

ناشی از رعد و برق (Remanent) مغناطیس، لی (R) M همچنین ممکن است با استفاده از گوگل، برای مثال او www.archaeophysics.com   (و بسیاری دیگر)

 

حقیقت بسیار جالب بود که هیچ یک وجود ندارد fulgurite در محافل محصول یا گرد است. اشاره: که در آن هیچ کس به دنبال چیزی وجود دارد، همچنین هیچ کس تا به حال می توانید هر چیزی را پیدا کنید. ماده اثبات با این حقیقت، که در هر نقطه از وقوع دایره محصول شده است هرگز انجام شده و حتی با این نسخهها کار حفاری حداقل، و fulgurites بدیهی است در بر داشت بسیار بیشتر زیرزمینی. در همان زمان است و یا خواهد بود در برخی از صفحات دیگر به صراحت بیان شده است، که در بعضی از نقاط، که در آن محافل محصول، و یا در مجاورت آنها، واقعا در زیرزمینی کم عمق (ولی به زیر شخم عمیق) واقع می شود واقعا چیزی جالب ( باستان شناسی ) و برخی از پایان نامه مکان حتی چیزی demonstrably حال حاضر واقعا. شبکه های سودمند - خطوط محصول در ، و یا برخی از (احتمالا فلزی) اشیاء در زیرزمینی ، در یک پاراگراف از همان صفحه ذکر شده است.

 

حداقل چیزی شبیه به fulgurites شاید بعد از این همه تا کنون پیدا شد جایی، اشاره خواهد شد قرار داده شی اینجا بعد. ها (SiO 2 حوزه است که به نظر می رسد نمایشگاه نشانه های عملیات درجه حرارت چندین هزار درجه)

 

ممکن است، که در نقطه شروع یک اختلاف پتانسیل (PD) بیش از پنج ولت میلیاردها (5x10 9 V) و جریان اوج بالاتر از شاید پنج صد هزار آمپر (5x10 5 A) است.

 

بخشی از انرژی منتقل شده توسط یک استاندارد، رعد و برق به طور متوسط ​​از 10 9 10 10 J، و - کامیون لود صدها کیلومتر آن حرکت می کند.

 

5 × 10 9 J حدود 1400 کیلووات ساعت است و ممکن است به حالت تعلیق تقریبا. تا 140 لیتر سوخت دیزل یا 1 تن TNT است. رعد و برق به طور متوسط ​​پیک جریان 000A 30 است.

 

در مورد بسیار زیاد است، ترشحات غیر طبیعی، که بسیار به ندرت شد، تنها یک بار کمی در هر سال، کامیون نیست، اما حمل و نقل قطار، و چند صد کیلومتر است، اما چندین بار دور جهان ...

 

درباره سموم در حال حاضر در برخی از سایت های دیگر بسیار بیشتر توصیفی اطلاعات، پیدا کردن و در اینجا کپی کنید. به جای آن شروع می شود. مرتب کردن بر اساس بقیه بهتر است.

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

وقتی یک بازیگر به من می آید و می خواهد به بحث در مورد شخصیت او: - آن را در اسکریپت. - اما انگیزه من چیست؟ " - حقوق و دستمزد. A.Hitchcock
معجزات آیا در واقع، نه، شکستن قوانین طبیعت است.       CSLewis
انسان می تواند غیر ممکن است، باور اما انسان می تواند غیر محتمل باور       اسکار وایلد
z