Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

انگلیسی اصلی - محصول محافل الکترو Phytopathology القاء در گیاهان . لطفا هر گونه خطا ناشی از ترجمه ماشینی بهانه.
lightning
جریان الکتریکی القایی در گیاهان
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

حلقه‌های کشت‌زار

 - سایت ماشین ترجمه

هرگز مردم است که چگونه به همه چیز. آنها را به آنچه به انجام و آنها شما را با نبوغ آنها تعجب.  G.S.Patton
آیا همه ما به رای دادن برای بهترین مرد اما او نامزد هرگز.   Kin Hubbard
ما می دانیم که طبیعت از نبوغ این است که برای احمقها با ایده های بیست سال بعد.     L. Aragon

محافل محصول ، عکس محصول، القاء الکتریکی

PagPh
چه کسی گریه نکن کره ای نیست

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

معرفی

در این صفحه نشان داده خواهد شد آزمایش، که نتیجه آغاز ادامه تمام تحقیقات بعدی بر روی امکان اسکان (مخرب، تضعیف) و محصولات مخرب و سایر گیاهان به علت تخلیه رعد و برق است. این یک آزمایش است که آیا ممکن است، که در کارخانه از طریق القای الکتریکی می توان به خشکسالی های ایجاد شده از مقدار انرژی الکتریکی، که می تواند آن را به میزان قابل توجهی آسیب. اگر این امکان وجود دارد وجود دارد، حتی اگر فقط یک انتشار نتیجه حداقل انرژی را در زیر سطح خاک به طرف و بنابراین، ریشه های مخرب، که پس از تخلیه رعد و برق را در قسمت محصول بدن بلافاصله همچنین بوته در فاصله متر تا ده ها آسیب دیده بودند متر از ترشحات. قطر از کانال تخلیه رعد و برق تنها به ندرت بیش از 5 میلی متر می باشد. برخی منابع نشان می دهد یک مقدار 10 تا 20 میلی متر، شاید با توجه به نقطه اندازه گیری زمان دقیق، که ممکن است در نانو ثانیه متفاوت است. به عنوان مثال بین زمان فعلی به طور متوسط ​​در مقابل. حداکثر (اوج) گذشت "زمان زیادی" است که در واقع در میکروثانیه بیان شده، اما ممکن است در طول قطر از کانال را تغییر دهید چندین بار. در حال حاضر متوسط ​​شاید از دو مورد - قسمت رو به افزایش و نزولی منحنی، و قطر در هر دو مورد کاملا متفاوت است. مهم ترین یافته ای است که قطر آن چند سانتی متر بیش از هرگز.

به عنوان نتایج حاصل از آزمایش مشخص شد، که القای در گیاهان واقعا امکان پذیر می باشد.

فقط تحت تاثیر قرار و تضعیف ریشه احتمالا ضعف عمومی و تخریب بخش هایی از گیاهان و پس از آن را به بالای سطح زمین در نتیجه اسکان (مخرب، تضعیف)، نتیجه آن خواهد بود تنها کاهش عملکرد می شود. میکروب های موجود در دانه ها آمیخته شده تنها کمتر از حد متوسط ​​در اندازه. این ادعا البته صرفا یک فرض است، اما البته همیشه آماری و تجربی تایید یا رد آن است. یکی که حتی می توان گفت آن است که فرض واجد شرایط در زمینه مشاهدات بسیاری از گیاهان با اثرات منفی به رشد و بلوغ به شرایط خاصی قرار گرفته است، تلفظ.

 

 

یک سوال برای خوانندگان از فیلیپین

چرا شما به طور کامل در القای برق به گیاهان علاقه مند است؟

ممکن است به نوشتن پاسخ در اینجا: lightningsymbols (در) جی میل (دات) کام

 

 

ساختار گیاهی در از نظر هدایت الکتریکی

بافتهای گیاهی حاوی برخی از مواد رسانای الکتریکی است، به طور عمده الکترولیت است. همچنین ممکن است که آنها فقیر خشکسالی و هادی، که سهم خود را خشک و کمی مهم (دادم مخرب) القاء برق در بافتهای گیاهی. بنابراین، آن را برای اولین بار لازم است برای تعیین اینکه آیا یک محیط، به طور قابل توجهی متفاوت از جمله الکترولیت مایکروسافت در ساختار بافت های گیاهی در برابر فلز، می تواند منجر به تحریک الکتریکی است. این یک واقعیت ممکن است به طور خودکار فرض، به این دلیل که راه انجام در حال حاضر از طریق یک الکترولیت از انجام سیم (عمدتا فلزی) بسیار متفاوت است. در فلزات با جریان ناشی از انتقال الکترون به ابر، که آزادانه حرکت الکترون ها از بالاترین حوزه ظرفیتی، در حالی که در الکترولیت ها با جریان الکتریکی به لطف به منظور آنیون ها و کاتیون ها، حرکت در راه حل. اگر آن را با استفاده از سلول های الکتریکی با ولتاژ mezi و از مانع (معادل مانع الکترولیتی) خواهد بود انجام جریان الکتریکی از طریق القا از مواد گیاهی به طور کامل غیر ممکن است تشکیل شد. ساده ترین روش برای متقاعد کردن خشکسالی و فرضیه ها، یک آزمایش عملی است.

 

نظر:

هدایت فعلی را از طریق گیاهان امکان پذیر است، البته، مقاومت الکتریکی از ساقه و برگ محصول ممکن است برای اندازه گیری است و در دولت از گیاهان سبز است megaohms حدود مختلفی در هر سانتی متر است. بافت گیاه باید در مورد هر یک از دیگر دولت خود را از طریق سیگنال های الکتریکی اطلاع رسانی، مانند بافت های ارگانیسم های حیوانی است. موضوع را با نظم و انضباط علمی به نام کارخانه الکتروفیزیولوژی. جزئیات را می توان به عنوان مثال در تعیین گیاهی الکتروفیزیولوژی: تئوری و methodss ، جورج الکساندر ولکوف ، اسپرینگر، 2006 ISBN 9783540327172

 

ترتیب آزمایش

به منظور بررسی امکان القاء جریان الکتریکی در گیاهان و ترانسفورماتور ساخته شده بود، که در آن طرف اولیه و پنج نوبت از مس PagPhسیم و در سمت ثانویه 2.5 معلوم میشود که از مواد گیاهی ساخته شده است. به عنوان مواد گیاهی و مورد استفاده قرار گرفت و برگ پیازچه (آلیوم schoenoprasum) در عایق ماکارونی قرار می گیرد. مقاومت الکتریکی از پیازچه و حدود 2.5 MOhm / سانتی متر یافت می شد. به سیم پیچ اولیه ترانسفورماتور سیگنال 1kHz حدود 0.3 V. سیگنال از سیم پیچ های اولیه و ثانویه به ورودی اسیلوسکوپ دو پرتو استفاده شد متصل شد. برخی از عکس های بیشتر قرار داده خواهد شد بعد از شیء در اینجا. در ماه مه 2008 متوجه شدند

 

قبل از این آزمایش یک آزمایش کنترل، متوجه شد که در آن به عنوان مس کویل مواد ثانویه مورد استفاده قرار گرفت - 2.5 نوبت نیز هست. در نهایت متوجه یکی دیگر از آزمایش کنترل بود، و آن را تعیین از بین بردن القاء انگلی در سیم های ورودی مستقیم، اگر برخی از inductions خشک وجود داشته است. چیزی مانند است که به سادگی به طور خودکار حذف امکان پذیر است، به این دلیل که تفاوت بین مقاومت سیم پیشرو و مواد گیاهی ممکن است در 10 برآورد شده 9 بار کمتر است. در مورد دوم، بنابراین به جای استفاده از لوله های مسی فیبر نارسانا نایلون مورد استفاده قرار گرفت. هر سه آزمایش به طور کامل مرتب فضایی یکسان است.

 

در مورد اذیت کردن صدم ولتاژ چند ولت اندازه گیری در مورد مس - تقریبا 0.15V، نایلون - اندازه گیری هیچ چیز در همه، و نه هیچ یک اشاره از سر و صدا بود. این بدیهی است که با توجه به روش اندازه گیری استفاده می شود. مهم ترین این واقعیت است که امکان هر inductions انگلی به اندازه کافی در طول آزمایش با حذف جریان اندازه گیری شده بود و در واقع از القایی در تیغه استفاده از پیازچه سرچشمه است. در مورد از آزمایشات اضافی آنها در واقع مانند "راه اندازی تجهیزات اندازه گیری استفاده می شود" را به مقدار 0 (صفر اصلاح) و 100٪ مورد استفاده قرار گرفت. در واقع این بود و دو بار اعدام یک آزمایش کور. نه با آزمایش دو سو کور و اشتباه، آن را چیزی کاملا متفاوت است. در مورد خشکسالی که آزمایش برای ارزیابی داشته باشند و به طور کامل شخصی مستقل است که در نه همه مطلع شود، چه موادی که در این آزمایش مورد استفاده قرار گرفت. چنین آزمایش (دو سو کور) از اهمیت ویژه ای در پزشکی هستند. در فیزیک ساده است نیاز به خشک و بزرگ با استفاده از این روش این پژوهش، با توجه به امکانات خشکسالی از تکرار آزمایش در هر زمان در شرایط بسیار بسیار یکسان و یا مشابه است، چه به واجد شرایط عینی نتایج به دست آمده و از بین بردن تأثیرات ذهنی کافی وجود ندارد.

 

از آزمایش های انجام شده با امکان به استنباط، که در داخل مواد گیاهی ممکن است توسط انرژی الکتریکی الکتریکی قواعد مشترک ناشی از، و همچنین با معامله ممکن است با آن. بیشتر احتمال دارد که او شرکت می کنند، و همچنین هدایت در طول thro گیاه، در حال حاضر الکترولیت وجود دارد. مدار معادل از بوته ممکن است به عنوان ارتباط عمدتا سریال گروه های مقاومت در نظر گرفته شده است. جریان در مواد گیاهی، ناشی از به طور مشابه در خطوط خشک سربار (استاندارد IEC - EN 62،305 1-5). فقط باید خیلی انتظار می رود مقاومت بالاتری از مواد گیاهی است.

 

آزمایشات خیلی ساده اجرایی، تجدید پذیر و قابل اثبات است. آنها کاملا، بدون استثنا، آزمایش های اجرایی در مدرسه هیچ آزمایشگاه فیزیکی یا بیولوژیکی.

 

نتیجه کلی تر از آزمایش با پیدا کردن که حتی در الکترولیت ممکن است القاء الکتریکی است. حتی اگر آن را هدایت الکترولیتی است. تاثیر عملی آزمایش خشکسالی احتمالا به تقریبا هیچ است، زیرا که در آن ممکن است به سختی نیاز به سازنده ترانسفورماتور برای ساخت از آب و یا در آب است.

 

رشته - گندم و سابقه ای از خطوط میدان مغناطیسی رعد و برق

تکان دهنده، گیج کننده، تعجب آور، دشوار است به این باور است، اما چشم باز شباهت همچنین

میدان گندم - سابقه ای از خطوط میدان مغناطیسی تولید شده توسط ترشحات رعد و برق

نزدیک به یک میلیون آمپر (مدرسه آزمایش شناخته شده است - حداکثر 20 تا 30 آمپر)

 

  

 

دقیقا در لحظه ای از رعد و برق جریان تخلیه از طریق ساقه های ذرت انجام شده و ناشی از جریان برق، به لطف که قطعات آنها ممکن است خواص الکترومغناطیسی و این نمایشگاه می تواند رفتار مانند سوزن قطب نما است. میدان مغناطیسی تخلیه رعد و برق به طور متوسط ​​در برخی از نقطه در حدود یک هزار بار قوی تر از میدان مغناطیسی زمین است. شعاع از دایره ها تقریبا نشان دهنده دامنه اثرات الکترومغناطیسی تخلیه رعد و برق است.

 

 

 

اگر علاقه مند، cropcirclesonline تماس با (در) جی میل (دات) کام

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این صفحه آماده شد و تمام حقایق و نظریه های ارائه شده در اینجا بسیار کامل و از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت در جزئیات تجربی

 

ژان Ledecky

 

هدف یک دانشمند در یک بحث با همکاران خود است که برای متقاعد کردن نیست، اما برای روشن شدن.  Leo Szilard
صداقت می پردازد، اما به نظر نمی رسد به پرداخت به اندازه کافی با توجه به برخی از افراد است.  Kin Hubbard
اگر شما فکر می کنم رئیس شما احمق است، به یاد داشته باشید: شما می توانید کار را ندارد و اگر او هر گونه دقیق.     J.Gotti
z