Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

این ترجمه اولیه، داده های خام و اولیه، تقریبا نیافته است. ماشین، مبتنی بر کامپیوتر، از صفحات اصلی، ظاهر شدن به عنوان چک اصلی و انگلیسی اصلی نسخه. آیا می شود به طور مداوم در طول زمان بهبود یافته است، اصلاح و پیشرفته است. با تشکر برای درک.

lightning

محافل گندم

برچسب گذاشته شده توسط با هم

پازل حل شده است.

نه، نه، نه، هرگز

هر گونه بین کهکشانی، یا هر

سایر گه فرازمینی

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

محافل گندم توسط رعد و برق ایجاد شده است. این شبیه سازی از خطوط الکترومغناطیسی نیرو و جریان الکتریکی مثل یک سابقه عکاسی در شطرنجی دانه در این زمینه است.

محافل گندم برخاسته از حملات رعد و برق. مانند تقلید از خطوط میدان مغناطیسی و جریان الکتریکی مثل یک ضبط عکاسی را در شطرنجی میدان غلات است.

 

Tramlines و سازه های زیر زمینی در نزدیکی محافل محصول

Lizzano، frazione Celletta، Cesena - Forli، 12 Giugno 2008: www.cropfiles.it

کلیک کنید عکس را به صفحه منبع. ممکن است برای پیدا کردن "جنگل میله رعد و برق" در آن محل. بدون یک الگوی منظم، آن را یک تصویر بسیار دقیق از مکان، که در آن تخلیه رعد و برق را در زمینه غلات به وقوع پیوستند. حتی زمینه در سمت راست عکس، بدون هیچ گونه محصول دایره خط تصویری است که توسط برق آسیب دیده و باعث صدمه زدن به توسط آن محصول بسیار بیشتر قابل توجه است، نیز وجود دارد تحت تاثیر قرار همراه آهنگ تراکتور، در حال اجرا را از طریق این رشته، در تصویر به صورت افقی، و در این زمینه با خط تصویری محصول دایره وجود دارد به طور عمده تحت تاثیر قرار غلات اطراف آهنگ نزدیکی مرز حوزه ، که در آن تراکتور تبدیل. اغلب چرخ دنده دیفرانسیل قفل شده است. رطوبت بیشتر، هدایت بهتر. همچنین ممکن است که تقریبا در مکان های که توسط مرکز هندسی شکل دایره محصول مشخص، واقع شده است آب لوله ها یا در زیرزمین تخلیه. برق، گاز، ارتباطات دیجیتال - این هم می تواند شامل هر خط دیگر. چیزی مشابه نیز ممکن است به pictograms محصول دایره دیگر، که در نزدیکی مسیر طولانی به نظر می رسد. نمونه های دیگر به دنبال. بسیاری از دیگر محصول pictograms دایره در اغلب tramlines، دنبال زیرا رساناهای خوبی. بدون مردم یا محل کار.

 

برق ممکن است در اطراف این زمینه به طور عمده با استفاده از آهنگ های تراکتور توزیع شده است. آنها با هدایت بسیار بالاتر در برابر بقیه سطح خاک از زمینه غلات کامل مشخص می شود. ممکن است بعضی از خطوط، کاملا تصادفی، شاخه، راست، و یا نزدیک از نقطه نظر تاثیر پیشانی پالس رعد و برق چنگال مانند است. جریان الکتریکی در حال حرکت است راه توصیف شده، در نزدیکی از شکل دوره ای در غلات بر روی زمین، نه تنها در آهنگ های تراکتور و مجاورت آنها، قبل از شروع به زیر زمین ادامه خواهد داد. عبور جریان الکتریکی در داخل بدن بوته، سلول ها، بافت ها و در نتیجه آسیب رساندن به آنها را نیز ممکن است رسیدن ناهموار از غلات و حبوبات می شود. ناهموار در حال رشد و رسیدن به یک پدیده است، بوجود آمده است که به دلیل شرایط وجود دارد، بسیار شبیه به پیوند گیاهان است.

 

توجه داشته باشید:

وضعیت توصیف شده در اینجا به این پیش فرض نظری مسئول است: اگر خط تصویری دایره محصول به طور منظم ایجاد می شود، ممکن است که مقدار زیادی از انرژی تخلیه رعد و برق منجر عمود بر بسیار سریعتر به اعماق، در مقابل به صورت عادی، بسیار شایع تر است رعد و برق را به زمینه - بخش قابل توجهی از تخلیه انرژی رعد و برق، مدت زمان طولانی قبل از آن را به طور کامل منجر زیرزمینی، و در سراسر سطح مزرعه مانند رهبری در چرخ فلک، از ارتکاب فساد است. بنابراین ممکن است که هر دو بخش تقریبا به همان اندازه می تواند تحت تاثیر قرار گیرند. در سمت چپ بود، بخش قابل توجهی از انرژی مصرفی برای ایجاد اشکال، و پس از آن بلافاصله به سرعت به زمین انجام شده است. در سمت راست بخش قابل توجهی از رعد و برق تخلیه انرژی بسیار بیشتری در سطح میدان بیشتر tramlines منجر شد و به همین ترتیب در مکان های از راه دور آسیب انجام می شود.

 

چنین فرض شده است چندین بار در جای دیگر در این سایت ذکر شده و بر روی یک صفحه خاص توضیح داده خواهد شد.

 

 

 

حصار سیم در نزدیکی دایره محصول

عکس دیگری که نسبتا قابل اعتماد پشتیبانی از تئوری محافل محصول توسط ترشحات رعد و برق تشکیل شده است که ممکن است در نظر بگیرند تقریبا به عنوان شواهد، ممکن است دوباره در آرشیو بزرگ لوسی پرینگل و نه تنها وجود دارد. از اظهار نظر در مورد این تصویر نشان می دهد که در مرز میان میدان با غلات، حاوی

Martinsell هیل، 19th مرداد 2009

خط تصویری و مرتع با چمن، که در آن خط تصویری را ادامه نمی دهد، واقع شده است حصار سیم. حصار سیم به عنوان زمین عمل می کند. به پشتوانة عمل به عنوان یک مانع غیر قابل عبور به تابش الکترومغناطیسی - علت اصلی ایجاد خط تصویری - بلافاصله از رعد و برق نقطه اعتصاب در مرکز شکل کاملا یکنواخت و متقارن در همه جهات در حال حرکت انفجار الکترومغناطیسی است. بزرگ، سرعت نور است. تابش الکترومغناطیسی در هوا به هیچ وجه نمی کند، و نه محدود نه متوقف شده است. در مقابل امواج شوک و امواج فشار. حصار سیم، که به عنوان زمین عمل می کند، در واقع مانع غیر قابل عبور برای تابش الکترومغناطیسی است. پوشش گیاهی در پشت حصار - مرتع چمن، هر چند از شخصیت های مختلف به میزان قابل توجهی به محصول - قانون اساسی ضعیف تر. شواهد شاهدان عینی، را ببینید . انرژی می شود اقدام روی چمن ها در راه واقعا مشابه است. حتی اگر این نیست که اتفاق می افتد به طور کامل و درست در همان زمان. 
از آنجا که انرژی مخرب تقریبا به طور کامل از طریق زمین توصیف شده، در پشت نرده سیم حذف شد، خسارت از گیاهان را ادامه نمی دهد.

مشخصات ناشر مهر فرازمینی مرتع نزن

و گاو، بز و گوسفند ممکن است بع بع

 

می شود و یا نمی شود، ... سوال این است که: در واقع، آن است که واقعا ممکن است برای هر کس UFOlogist و دیگر سرحال "کارشناسان" در تمدن فرازمینی و قابلیت های آنها، عملیات و مداخلات در کل جهان، کل منظومه شمسی و تمام فضای خارجی، قادر به تصور که رقت انگیز، بادام زمینی ، بدون تابعیت و آن بیگانگان خجالتی، که فن آوری است که هزاران سال، به جای میلیون ها یا میلیاردها، پیشرفته تر از زمینی، به طوری که آنها واقعا چنین "ذهنی ناقص" است که قادر نخواهد بود به طراحی محافل محصول دور الگوی حداقل برخی از 50 متر دورتر از حصار، به طوری که کل دایره تصویر محصول خود را همه جا می کند که "بوم"، که انتخاب کردند؟

 

است که اقدام به عنوان یک هادی بسیار خوب است رعد و برق - ایرانگرد و عکاسان، که بازدید از یک الگو در محصول، به احتمال زیاد قادر به یاد داشته باشید، و یا پیدا کردن چند عکس از دست رفته، اگر در جایی در نزدیکی لوله شیر آتش نشانی ایستاده بودند وجود ندارد. چیزی مثل این است که معمولا امکان پذیر نیست به عکس های خود را مشاهده، اما شاید پیدا کردن بعضی از تصاویر دقیق تر.

 

حصار سیم ممکن است به عنوان به عنوان یک اتصال زمین عمل می کند ، همچنین به عنوان میله رعد و برق ، در نتیجه رفتار شبکه دقیقا به عنوان مبتنی بر سپر لوله خلاء - است که به همین دلیل بدون برق، بدون الکترونها را از طریق آن عبور. نه تابش الکترومغناطیسی، و نه الکترون عبور را از طریق آن - no pasaran رفتار نسبت به آنها را به عنوان دیوار به طور کامل غیر قابل نفوذ است.

 

در جای دیگر در اینترنت گزارش شده است ( نگاه کنید به )، که علف در چراگاه خواص مکانیکی به طور کامل قابل مقایسه با دانه پشت نرده ها، و بنابراین عجیب است که الگوی پشت حصار ادامه خواهد داد.

 

میله رعد و برق در زمینه های نزدیک به محافل محصول

به عنوان یک هادی بسیار خوب است رعد و برق کار می کند اغلب در مزارع و در مجاورت آنها قرار داده شده کود، درختان و درختچه ها در این نزدیکی هست. اما به عنوان بهترین، کاملا مسلم هادی رعد و برق ممکن است منحصر به فرد تعیین برجهای انتقال و flagpoles از خطوط برق ولتاژ بالا. کسانی که ممکن است پیدا اغلب در مجاورت بسیار نزدیک به صدها نفر از محافل محصول. واقعا چند بار تیرهای حتی به عنوان بخش unseparable برخی از محافل محصول ظاهر می شود. Ancona، ایتالیا، 10th مرداد 2007 ، GPS 43،574443 درجه 13،432214 درجه دو عبور از خطوط ولتاژ بالا تراورس فقط در داخل خط تصویری دایره محصول، تخمین زده شده است. 40 و 110 هزار ولت و ولتاژ بالا، فوق العاده - در حدود 400 خط 000 V در این نزدیکی هست، در حدود 300 متر.

 

دیگر، اما این را نمی توان به راحتی مشخص ذخیره می شوند زیرزمینی است. فاضلاب های مختلف، از لوله های آب، آبراهه ها، و سایر خدمات زیرزمینی وجود دارد. در برخی از تصاویر، با این حال، حداقل می تواند تخمین زده شود. سمت چپ تصویر - لوسی پرینگل ، هورتون - Devizes نزدیک، نژاد گوسفند سفید رنگانگلیسی 3RD مرداد 2005. تصویر سمت راست - ukcropcircles.co.uk ، ضربه محکم و ناگهانی چند روز پیش گرفته شده، مانند دیگران اینجا . عکس دوم ممکن است تخمین زده می شود در حداقل 14 روز قبل. در سمت چپ تصویر دایره محصول ممکن است به ترجمه و بومی سازی بسیار معمول است، میله رعد و برق مشخص - برج خط قدرت، که محله در همه بخشی از شکل های هندسی است، ساخت آن را به دروغ به طور کامل خارج از هر منطقه از منافع هر ناظر محافل گندم معمولی است. از برج، مورب به سمت بالا سمت چپ، عمود بر جاده، یک نوار زرد گندم وجود دارد، در سراسر نیم تا سه چهارم ارتفاع اطراف گندم. گندم زرد مرده است، بود که یا بلافاصله در طول تخلیه رعد و برق به دکل کشته، و یا بعد از آن، به دلیل مواد شیمیایی و در نتیجه گیاهان و خاک است. عمدتا به دلیل الکترولیز در طول تخلیه، بیش از چند دقیقه یا چند ساعت، و همچنین به عنوان روز. تخلیه برق در زیر زمین از برج به سمت جاده ادامه داد: در جهت از خط ابزار وجود دارد زیرزمینی. لازم نیست هر خط ابزار، ممکن است فقط یک ترانشه و یا حفاری تحت پوشش، که دارای رطوبت بیش از زمین های اطراف، اما پایه کابل است به احتمال زیاد وجود داشته باشد. نوار مشابه اجرا می شود از دایره محصول سمت چپ به جاده. در این صورت ممکن است واقع زیرزمینی هر چیزی، آن را تنها می تواند بر روی جاده دسترسی rutted مورد استفاده برای کاشت، مبتلا به خاطر هدایت بالاتر بروید. در دایره سمت راست تصویر محصول هر محصول به رنگ زرد، امکان مشاهده تنها یک اختلاف ارتفاع کمی ظاهر نمی شود. از آن رصد برآورد حداقل 14 روز اختلاف زمان بین عکس.

 

 

 

 

باستان شناسی

یک احتمال که ممکن است به جریان الکتریکی به سرعت راست پایین به زیرزمینی انجام شود، می تواند حضور سرباره یا مصنوعات فلزی، فعالیت برخی از کارخانه ذوب باستان نیز ایجاد می شود، و یا وجود هر گونه آثار دیگر، عمدتا از عصر آهن یا عصر مفرغ p_1 p_2 به عیوب مبنی بر ذوب و خالص کردن از روشهای مورد استفاده قرار میگیرد، سرباره حاوی تا چند ده فلز درصد خالص بسیار ریز پراکنده. هدایت از چنین جایی ممکن است بیش از یک میلیون برابر رسانایی خاک معمولی تجاوز. این واقعیت که در بعضی از نقاط به طور منظم توسط وحی بسیار از محافل محصول آباد، در شهرک های زیرزمینی باستانی وجود دارد، نسبتا آسان از عکس های هوایی با استفاده از روش های باستان شناسی هوایی ترجمه و بومی سازی، واقعیت این است که کاملا قابل اثبات. یکی از معمول ترین مکان است (place_name) اما مطمئنا آن را امکان پذیر خواهد بود برای پیدا کردن بسیاری دیگر. برخی از مقبره با فلز واقعا به شدت لود هستند.

 

همچنین ممکن است سایر دوره های باستان شناسی و سن. طلا، نقره، مس، stannum، برنج، کبالت، سرب، روی، تنگستن و یا اورانیوم سن.

 

مقدار بیشتری از فلزات زیرزمینی واقع در مناطق قرار می گیرد، جایی که شلیک هواپیما سقوط کرد.

 

اطلاعات بیشتر در صفحه باستان شناسی

 

 

 

گیاهان در مقابل جریان الکتریکی، بافت و سلول

اطلاعات بیشتری در منو منو EPP و ادامه

گیاهان که توسط جریان الکتریکی، ضربه، شاید نزدیک تحت دوز کشنده، چند روز به نظر می رسد هیچ اتفاق افتاده است. حتی اگر کاملا مرده است، و یا حاوی مقدار زیادی از سلول های مرده و بافت های آسیب دیده است. هیچ تغییر قابل مشاهده و مکانیکی است. البته ممکن است به تغییرات میکروسکوپی را مشاهده است. تایید، خواهد شد توسط عکس مستند است. در ابتدا، پس از چند روز، ممکن است تشخیص اختلاف ارتفاع، گیاهان مرده رشد نیست. بعدها به نوبه خود رنگ سبز به زرد، قهوه ای، و گیاهان شروع به خشک شدن. این روند چند هفته به طول می انجامد. گیاهان فقط، که با چنین مقدار از انرژی الکتریکی، شاید تا حدی حرارتی، که شاید بیش از 10 یا 100 برابر بیش از مقدار کشنده مبتلا بودند، بلافاصله ممکن است زرد، قهوه ای را کربونیزه، اما در مورد غلات شد تنها افراد بسیاری را از نظر می رسد میلیون ها نفر.

آرژانتین - گل آفتابگردان

 

اطلاعات بیشتر در مورد گیاهان مرده بر روی صفحه قرار داده خواهد شد Número اونو ، EPP و

 

 

 

غلات و حبوبات، که با برق آسیب دیده نمی شد

بسیار ممکن است، که محصول در مزارع، هیچ رعد و برق در طول دوره پوشش گیاهی کل ظاهر نمی شود، هر گونه علائم از آسیب را نشان هرگز.

گاهی اوقات، پس از رعد و برق بسیار شدید، ممکن است کمی آسیب دیده غلات ظاهر می شود، همچنین در سال آینده ghosts

 

هر رعد و برق در آن زمینه، 2010 Benatecka Vrutice وجود ندارد

هر ساقه آسیب دیده و سخت خم کاری شده، تمایل به زمین تا برداشت

چپ - مرداد 26th، حق 17th جولای 2010

 

 

رعد و برق تخلیه انرژی - در کوتاه

به عنوان مثال، یک تخلیه رعد و برق به طور متوسط ​​انتقال مقدار زیادی از انرژی خواهد بود که قادر به برداشت از آن دانه تمام زمینه، بسیاری هکتار، کارخانه آرد، پخت نان و توزیع کل این کشور را دور آن را. همچنین پس از برداشت، قادر به کار می کند. محصول در هنگام خم شدن آن به زمین حرکت می کند، چند صد کیلوگرم از مواد را به فاصله بیش از یک متر نیست. که مواد شرح داده شده است مقدار زیادی از انرژی بالقوه خود. اطلاعات بیشتر در مورد انرژی از رعد و برق، اندازه گیری ارزش های رعد و برق

 

 

شرایط محلی. دو ترشحات رعد و برق در محل یکسان است.

مدت زمان فاصله جدایی - چند هفته

تشکیل pictograms دایره محصول به طور منظم به شدت ممکن است در شرایط محلی بستگی دارد. انگلستان - امکان اغلب اتفاق می افتد بر روی گچ. همچنین آثار archeologic ممکن است اثر را. همچنین ممکن است، که برخی از pictograms محصول به طور منظم circlr ممکن است در آن محل، که در آن دو ترشحات رعد و برق است که در برخی از مکان، دوم چند هفته بعد از ظاهر ظاهر می شود. است که واقعا مورد نادر است. ترشحات دوم این است که در پیشرفت در یک محل با محصول قابل توجهی تضعیف شده است. آمار - در اینجا قرار داده خواهد شد.

 

در مورد نادر از تخلیه رعد و برق ممکن است بسیار قوی، محصول خط تصویری است که به طور منظم دایره بلافاصله پس از آن، و یا در عرض چند ساعت ظاهر می شود. ترشحات قوی و اثر نیروهای مکانیکی قوی، مانند صدها کیلوگرم مواد منفجره در بالای این زمینه با غلات، تنها چند متر است. امکان که برخی از pictograms منظم ممکن است به نظر می رسد که نه باد، نه باران وجود دارد. است که مورد  پیچ آبی .

 

 

زمین نوسانات سطح

یکی دیگر از علل احتمالی را تشکیل می دهند منظم pictograms دایره محصول است، که به خلق خود، و یا شکل، می توان در برخی از راه تکان دادن سطح زمین در نقطه مبدا درگیر شده است. رفتار سطح زمین، در حال حاضر از ترشحات رعد و برق قرار داده و در exposured به اثرات مکانیکی آن، امواج فشار و امواج ضربه ای، مانند یک غشای قابل انعطاف، اما عظیم است. پوشش به مساحت چند کیلومتر مربع است. فرکانس رزونانس خود از غشاء و فرآیندهای غشایی از جمله نهفته است بین ارزش های چند هرتز به چند دهم هرتز. بنابراین می تواند نه تنها محافل محصول ساده است، اما شباهتها های مختلف و یا معادل ایجاد chladni الگوهای.

 

 

  

مقصر اصلی، محصول خالق دایره، هنوز هم با موفقیت فرار

پدیده منحصر به فرد، در حالی که که احتمالا به یکی که حتی ممکن است، که درست و یک مقصر واقعی تنها موفق به فرار از توجه برای زمان طولانی وحشتناک، این واقعیت است که غلات مبتلا به، نمایشگاه علائم واقعی از آسیب روز بسیاری از افراد، پس از علت واقعی انجام کار خود را، حتی چند هفته یا ​​چند ماه بعد از رعد و برق و رعد و برق، از نویسندگان تنها حق. در تجسم محصول دایره، مدت زمان طولانی پس از آن، احتمالا ممکن است اغلب کمک به یک رویداد بی گناه، به عنوان مه صبح، یکی از مهره های بازی دومینو و پروانه . در آن زمان به سختی امکان اتصال را در ذهن ایجاد خط تصویری به یک رویداد که چند هفته قبل صورت گرفت. در اغلب موارد خم شدن ساقه در طول خط تصویری یا شکل نامنظم ظاهر می شود، می شود در طی آب و هوای beatiful، بعد از یک مدت طولانی از تضعیف تدریجی ساقه است. اغلب ممکن است پیدا کردن بسیاری از عوامل دیگر phytopathological. کاملا واضح همه آنها را مانند اثرات ثانویه، مدت زمان طولانی پس از آسیب ناشی از برق رعد و برق. ویروس ها، قالب ها، قارچ ها، گیاهان و حیوانات آفات. بدون آسیب اولیه از گیاهان های برق هرگز عمل.

 

بدون تضعیف شده توسط برق گیاهان شوخی مقاومت در برابر به همه آفات ذکر شده است. پس از ترخیص از رعد و برق به مزارع غلات نیز قابل توجهی رسیده غیر یکنواختی، بسته به شدت آسیب ظاهر می شود. بدون تضعیف جریان الکتریکی در هیچ دایره محصول تا کنون کشف شده است. بیشتر در فاصله از نقطه اعتصاب، کمتر، بلکه نسبتا به طور قابل توجهی در فاصله از آهنگ های تراکتور بستگی دارد. هر بوته، که به مقدار مشخصی از انرژی الکتریکی در معرض اثر شد، بالاتر از ناچیز است، اما کشنده نیست، به وضوح کندتر رسد. مشاهده EPP است. تا کنون عمدتا با نظارت تصویری، و یا حدس واجد شرایط مورد بررسی قرار خواهد شد از لحاظ کیفی و کمی در آزمایشگاه تایید شده است. تعیین سطوح انرژی و نفوذ خود را در حیات گیاهان. اندازه گیری تقریبی گرفته شده - EPP است.

 

کمی تحت تاثیر قرار گیاهان ممکن است در این نمایشگاه قابل توجه، آسیب بصری، اما می توان آنها را توسط آفات مورد حمله، و یا فقط کامل شدن آهسته تر. Ostraاست.

 

توضیح

دلیل بسیار منطقی است، چرا مقصر اصلی از ایجاد دایره محصول قابل اعتماد موفق به فرار از هر کشف امکان پذیر است و توجه نشده است، کاملا قابل فهم است: این نویسنده از همه چیز "است که دقیقا در آن زمان، وقتی که او" نقاشی "در زمینه، به عنوان مثال ایجاد تصویر دایره محصول، قادر به مدیریت کاملا قابل اعتماد و بی رحمانه تعقیب هر ناظر بالقوه فعالیت های خلاق خود را از محل کار خود را، تا آنجا که ممکن است، اگر آنها را کشت.

 

 

 

غلات معمولا آسیب دیده

به صورت تصادفی سیم سازند - RDF

متن قبلی قبلا بارها و بارها نشان می دهد که ترشح رعد و برق هستند در درجه اول مسئول نه تنها برای همه قطعات اصلی، به طور منظم، حتی اگر شکل دایره محصول بسیار پیچیده است، اما دیگر از آن و هر چیز دیگری، معمولا غلات نامنظم در تمام زمینه های آسیب دیده در جهان ادبیات و وب سایت های خرید و فروش با محافل محصول، گاهی اوقات به نام محصول نامنظم آسیب دیده توسط مخفف RDF, Randomly Downed Formations- تصادفی سیم سازند، نامنظم آسیب دیده، ضعیف اشکال غلات که بر روی زمین دراز کشیده است. واقعا به عنوان مثال کلاسیک، مثل از کتاب درسی، می تواند در یک نشریه در برخورد با این موضوع یافت : Crop Circles - Exploring the Designs and Mysteries, Werner Anderhub, Hans-Peter Roth, Lark Books, 2002, ISBN 1579902979محافل گندم - بررسی طرح ها و اسرار، صفحه 111، عکاسی با توضیحات: "آسیب بادی کلاسیک در دانه" یکی از شایع ترین خطا ، واقعا هیولا هر محافل محصول تقریبا ناشی از "محققان" تا به امروز: بیانیه آنها، که چنین آسیب غلات سالم، ممکن است توسط باد به تنهایی ایجاد می شود. در واقع، چنین آسیب غلات سالم، سالم با برق هنوز کاملا به هیچ وجه امکان پذیر نیست. ویژگی های فیزیکی - انعطاف پذیری، قدرت - محصول سالم چیزی شبیه به آن اجازه می دهد تا برداشت - مشاهده می شود حتی اگر باد است و بیش از 100km در / ساعت. بلافاصله پس از توقف آن است، سخت خم کاری شده به زمین حتی یک ساقه وجود ندارد. در عکس از کتاب نشان داده شده است، آسیب کاملا معمولی محصول پس از اعتصاب رعد و برق وجود دارد. اطلاعات واقعا تکان دهنده است، باور نکردنی، غیر قابل درک است و قطعا "کمی" قبل از هر کسی می تواند با شناسایی است. تقریبا بلافاصله پس از رعد و برق هرگز آسیب چنین به نظر می رسد، عمدتا به پس از هفته ها است.  

 

در اینجا ممکن است یک ایده کلاسیک از بزرگترین نابغه جهان از تمام بار تولید مثل است. به اصطلاح جری Cimrman پذیره: "ما می توانیم در برابر آن مبارزه کنند، ما می توانیم در برابر آن اعتراض، ما می توانیم با آن مخالف است، اما که در مورد همه، که با آن، یا علیه آن امکان پذیر است."

 

تکرار، قطعا برای آخرین بار:

اکثریت قریب به اتفاق چنین نواحی آسیب دیده، رخ می دهد در بسیاری از روز بعد از رعد و برق و lightnings، اغلب در آب و هوای زیبا، زمانی که هیچ کس قادر به استنتاج رعد و برق به عنوان علت اصلی، زیرا بلافاصله پس از، همچنین چند روز پس از رعد و برق همه زمینه ها و گیاهان مانند کاملا دست نخورده نگاه. این امر به محافل محصول و کاملا نامنظم اشکال می شود.

 

به هر حال، در صورتی که قادر به تعیین محل و زمان عکس است، آنها ممکن است با خود در hydrometeorology موسسه و یا شرکت های برخورد با داده ها رعد و برق بپرسید. احتمالا امکان پذیر خواهد بود بیش از یک ضربه رعد و برق به ترجمه و بومی سازی در زمینه عکس. با فاصله حداقل چند روز، اما نه چند هفته، در هر زمانی بین زمان جوانه زنی و لحظه ای از تصویر گرفته شده بود.

 

غلات ایستاده سالم در کنار آهنگ های تراکتور

در عکس از این کتاب، همچنین در بسیاری از عکس های مستند آسیب و یا الگوهای منظم دایره در محصول دانه، که در آن غلات است که به طور همزمان اتفاق می افتد "معمولا" به عنوان مثال گندم تمایل به سمت زمین، نیز در عکس های مستند آسیب نامنظم، بسیار جالب است که حتی اگر تقریبا در تمام زمینه، در حدود 80 درصد است، آسیب دیده و خم، در مجاورت tramlines گندم یا جو و یا غلات دیگر راست قامت ایستاده است. این یک پدیده بسیار معمول است در تمام غلات آسیب دیده است. فرکانس از وقوع آن به حدی زیاد است که آن را تقریبا غیر ممکن می شود تنها یک تصادف است. اگرچه امکان پذیر است، که بخش مربوط به حال حاضر مخرب منجر به گیاهان را از طریق آهنگ، گیاهان نزدیک به آنها، و در نتیجه باید بیشتر آسیب دیده بود، تقریبا هرگز سخت خم کاری شده است. خمش شروع می شود حداقل 20-30 سانتی متر از tramlines. این نشان می دهد که گیاهان را به نزدیک ترین آهنگ، نه اشغال شده توسط گیاهان، حجم بیشتری از خاک با غلظت کمتری از مواد سمی ترشح شده توسط ریشه گیاهان همجوار است. مواد سمی و مضر در آنها، آنها در حال تلاش انتقال به ریشه و از آنها، به طوری که در نزدیکی آهنگ می تواند آلاینده های مضر، بطور قابل توجهی بیشتر رقیق و گیاهان دارای شانس بیشتری به زخم التیام یابد. آنها به چنین غلظت های بالا قرار ندارند.

 

نمونه های بسیار معمولی به عنوان مثال در صفحه Kounice ، اما امکان وجود دارد که در تقریبا در هر خط تصویری تصویر غلات، که علاوه بر به شکل منظم همچنین شامل محصول نامنظم آسیب دیده و روایت یافت. تقریبا همیشه حداقل 30 سانتی متر از مسیر، گاهی اوقات تا یک متر دور است. گاهی اوقات، محصول بیشتر آسیب دیده است، نه حداقل در آغاز، هیچ جا جز در بیشترین فاصله از مسیر، دقیقا در نیمه راه میان آنها، که در آن است که احتمالا بزرگترین غلظت مواد مضر، و گیاه می توانید آنها را به بدتر از شر. همچنین ممکن است بهتر هدایت الکتریکی وجود دارد، به لطف دو برابر عبور از روی بذر نازل دستگاه در آن نقطه است، خط دو کاشته.

 

خیلی بیشتر توضیح جزئیات این پدیده خواهد شد در واقع خطوط .

 

یکی از دلایل احتمالی برای آسیب رساندن و تضعیف از ساقه غلات نشان داده شده است بالاتر fertilising، به خصوص نیتروژن است. در این مورد، غلات زیر بیشترین تاثیر کود نزدیک به آهنگ و آسیب دیده اند و سخت خم کاری شده که اغلب. اما در واقع آن است که دقیقا برعکس است. مصرف بیش از حد - محتوا افزایش نمک محلول در خاک، علت اصلی افزایش فرکانس از ترشحات در چنین مکان هایی خواهد بود. شمع کود جذب رعد و برق در راه قابل تحسین، به علت هدایت الکتریکی افزایش مکان های شرح داده شده، و همچنین هوای بالای آنها است. بنابراین، اگر در مجاورت محصول تبدیل به آسیب دیده، آن را در هر صورت به دلیل محلی بالاتر fertilising، اما تنها به این دلیل که ظاهر رعد و برق وجود دارد نمی باشد. منطقی داشته باشد گیاهان آسیب دیده نزدیک به توده ای از کود، گاهی اوقات واقعا بزرگ، اما این تقریبا هرگز اتفاق می افتد.

 

 

 

آسیب غلات مشترک بر روی عکس دایره محصول

بایگانی LP، دوباره. بر روی عکس است علاوه بر دایره محصول ممکن است به خوبی مشاهده خسارت محصول را در وسط از بین آهنگ های تراکتور است. البته، این پدیده را می توان نه تنها در عکس دایره محصول یافت، اما تقریبا بر روی هر عکس را با آسیب دیده و در سطح دروغ غلات و حبوبات است. بعدی بسیار جالب واقعیت این است، که اغلب، و یا قبل از آن، آسیب دیده است، تضعیف شده، و خم شدن محصول ظاهر می شود در نزدیکی مرکز یک چهارم خم در نزدیکی لبه میدان، به طور منظم توسط چرخ های تراکتور تبدیل شده است. در گوشه و کنار thereare آهنگ های rutted تر است. قدرت انتگرال عرضه شده از محیط یک دایره به مرکز خود را، سرچشمه مبلغ بسیار بالاتر در کل از یک خط جدایی ناپذیر به یک نقطه به همان اندازه دور است. قدرت عرضه در هواپیما از سطح زمین کاهش می یابد با مربع فاصله از نقطه، که در مورد یک دایره ثابت است، بنابراین در حال کاهش است. این یک برآورد تقریبی، جزئیات بیشتر در مورد این موضوع از گیاهان انجام و خاک خواهد شد در توضیح داده شده  LRC لینک. علاوه بر این، تراکتور در نزدیکی مرزهای در زمینه آهنگ توسط تراکتور فرار یک بار دیگر در بازگشت از این زمینه است. هدایت بهتر از برق در نتیجه در دسترس است. اطلاعات بیشتر را در صفحه tramlines . ریز عکسها ممکن است توسط معلق در هوا ماوس بر تصویر را بزرگ تر ببینید.

 

آهنگ های تراکتور سازی قطعا رسانای الکتریکی بسیار بیشتر در برابر محیط اطراف خود، که همچنین ممکن است به عنوان میله رعد و برق کار می کنند، رطوبت موجود در آنها را جمع آوری کرده و دارای بهترین و طولانی ترین است. Tramlines در نزدیکی مرز این زمینه هدایت حتی قابل اثبات بهتر از هر جای دیگر، به لطف که آنها توسط تراکتور چند بار عبور، به نظر می رسد و خم مسیر نزدیک و تراکتور اغلب دور زدن با دنده دیفرانسیل با قفل وجود دارد. میله رعد و برق بسیار مهم هستند انبوهی از کود اغلب اتفاق می افتد در مزارع است.

 

 

 

عکس از Wylatowo ایجاد شده توسط علاقه مندان به لهستانی

در اینجا برخی از نمونه های معمولی عادی، صدمه به محصول نامنظم شده توسط رعد و برق در ترکیب با الگوهای هندسی محصول دایره تشکیل شده، توسط دوستان ناظران از شهر Wylatowo لهستانی عکس: لینک سال 2002 ، pictograms لینک نمایش داده می شود

در تمام موارد، بدون شکل هندسی دایره محصول آسیب کاملا معمولی از غلات ناشی از برق از ترشحات رعد و برق وجود دارد.

 

 

 

آرژانتین 2010، " دایره محصول "را در آفتابگردان

درست در آغاز سال 2010 ممکن بود یک سفر کوتاه در آرژانتین

مورخ 15th مارس 2010، عکس از تورن-insolite.xooit.com

  

گل آفتابگردان کربونیزه و سوخته، در دایره، تقریبا غیر ممکن است که در راه های مختلف از رعد و برق را توضیح دهد ... یا شاید واقعا که UFO؟

 

شرح گیاهان دولت به نظر می رسد تقریبا یکسان به عنوان کتاب درسی برای مدرسه کشاورزی، توصیف نتیجه از رعد و برق را در قسمت آفتابگردان. برای مثال آفتابگردان تولید کتاب 2007 ، را ببینید . کتابچه راهنمای کامپایل شده انجمن آفتابگردان ملی، NSA .

 

اگر کسی از طریق پیاده روی جنگل ها و پیدا کردن بعضی از درختان سوخته، از ممکن است استنباط: "این امر ممکن است، با عمل تخلیه رعد و برق است." هنگامی که در اطراف یک میدان، مشاهده آفتابگردان سوخته، چه در مورد فکر می کنم؟ که بیگانگان در مایکروویو بالاتر از میدان hovered دوار در یک دایره، از یونوسفر شد نزولی گرداب حمایت و ایجاد شده توسط ذهن انسان و بیرون از محیط زمین و همه فراگیر اطلاعاتی کیهانی، برخی از UFO دیگر است و بشقاب پرنده این زمینه با لیزر و همه چیز را بمباران عمل جریان الکتریکی است که از بین منابع آب زیرزمینی و غبار بر روی زمین بایر بریتانیا افزوده شد؟ یا این است که نوعی طنز بریتانیایی ... این فقط یک مثال کوچک از گاهی برخی از "کارشناسان" پدیده محافل محصول تا چه حد در ملاحظات خود متوسل شد. آنها به وضوح از پوچی و غیر قابل فهم بودن تمام پدیده های ناراضی است. پس از همه آن را کاملا غیر ممکن است برای ایجاد چنین فرکتال فوق العاده پیچیده، که هنوز هم در طبیعت بی جان و بدون اطلاعات نمی تواند ساخته شود، آن را کاملا غیر ممکن است. اما ممکن است، حتی بسیار ساده است!

 

می تواند کار کند تنها یک ضربه تنها از رعد و برق، همراه با چندین تخلیه الکتریکی موازی و پس از آن، وجود دارد گاهی اوقات نیز ممکن است برخی از طنین و تداخل بین همه این ها ظاهر می شود. اغلب اوقات آنها در حال پیشرفت به دنبال خطوط زیر زمینی هستند، و درست در بالای آنها به علت ایجاد خطوط. غلات در آن صورت ممکن است تنها نمی شود فقط آسیب دیده است، اما به طور کامل مرده است. این ایده در حال حاضر در این صفحه در اینجا ذکر شده بود ، یکی دیگر از موارد بسیار بیشتر گویا ممکن است بر روی صفحه پیدا خطوط .

 

که در چند ده هزارم یک ثانیه اتفاق افتاد. زمان خالص است، یک دوره که در طی آن زد، یک جریان الکتریکی تخلیه الکتریکی بین پی در پی مکث، صدها ماندگار از میلی ثانیه است. سیستم تخلیه الکتریکی و چند چشمک می زند پی در پی می تواند در زمان حدود یک ثانیه را، به ندرت دیگر. پس از پایان فوری آن ممکن است در مزارع غلات قابل توجه مطلقا هیچ چیز. در آغاز، در طول تخلیه الکتریکی و بلافاصله پس از آن، عمدتا گرفته شده اند فرآیندهای فیزیک، مکانیک، electromechanics، و الکتروشیمی. پس از آن رخ داده است از یک دوره طولانی استراحت که در طی آن به ظاهر هیچ چیزی اتفاق می افتد، و به آرامی وارد صحنه فرآیندهای طبیعت زیست شناسی، phytopathology، بیومکانیک، بیوفیزیک، شیمی و دیگر فرآیندهای طبیعی خالص است. " مهاجرت سازمان ملل ".

 

آنچه در پی ممکن است قسمتی از آب و هوا را تحت تاثیر خود قرار داده است. این واقعیت بسیار مهم است که هر بعدی در دسترس توصیف وقایع، رخ می دهد که پس از تخلیه، برگزار خواهد شد حتی تحت مناسب ترین شرایط آب و هوا، هر چه ممکن است به تصور در حال رشد و رسیدن محصول را.

 

در طول ده روز، و همچنین، هفته ها و ماه ها، پیشرفت تضعیف تدریجی از گیاهان است. این فرایند بسیار آهسته به دلیل اینرسی زیادی از فرآیندهای زیستی در گیاهان است. بافت ها و بخش هایی از گیاهان آسیب دیده در حال مرگ هستند، دیگران ضعیف می شوند. یک روز، تضعیف کلی از گیاهان، بیش از سطح قابل قبول است. در طول شب می افتد مه در لندن - پروانه . P_B گیاهان رشد می کند سنگین و ضعیف ترین ساقه ها، در به آرامی، شروع به خم شدن به زمین، یکی از مهره های بازی دومینو . در عرض چند ثانیه به دقیقه در طراحی به دقت ایجاد شده در حال سقوط به زمین مانند یک خانه کارت. فرآیند مشابهی است که احتمالا امکان استفاده به توضیح دهید که در برخی از محافل محصول روز اتفاق نه افتاده است اغلب بسته نرم افزاری از ساقه، چندین بار به طور منظم خورده یکی بر دیگر است. در این مورد، آنها به احتمال زیاد به تدریج بر خود انباشته، همه چیز در یک بار انجام نمی افتد. ایجاد اثر مشابه توسط نیروهای انسانی، با استفاده از ابزار اولیه، و مغز، کاملا غیر ممکن است. نیازی به گفتن نیست که غیر قابل تشخیص از سازه ممکن است در غلات کاملا نامنظم آسیب دیده در بر داشت. عکس همراه در این بند در محل، که در بر داشت محصول تنها به طور کامل نامنظم آسیب دیده گرفته شد. که مکان نحو و قابل اثبات ضربه رعد و برق.

 

در واقع، این روند تدریجی خم شدن به زمین، در طول این دایره محصول تجسم، ممکن است بسیار سریعتر از روند تضعیف کامل آماده شده است، و تا بسیار طولانی پس از آن در واقع ایجاد می شود و آغاز شد. به طوری که عوام و عموم مردم "حرفه ای" استنتاج نتیجه گیری تا حدودی شتابزده و آشفته است.

 

 

دوره مهاجرت

روند به اصطلاح از آن در بدن از گیاهان کامل - ساقه، برگ، ریشه، گوش غلات، نفوذ الکترولیز ایجاد، احتمالا با توجه به فرآیندهای حرارتی، تعدادی از ترکیبات مضر است. پس از مدتی گیاه شروع حرکت آنها را به ریشه، و دفع آنها را به خاک. پس از آن در جهت مخالف در حال حرکت به مواد درگیر در متابولیسم شایع گیاهان مرفه و مفید است.

 

به عنوان مثال:

گیاه تقسیم، بخش بالای سطح زمین، برای مثال، در ده قسمت طول برابر است. در شرایط که هر یک از آنها را باید برای خلاص شدن از مواد مضر، که در داخل، "حرکت یک طبقه زیر"، یک زمان ثابت ساخته شد - به عنوان مثال یک روز است. بخش بالاترین دهم از کارخانه - به عنوان مثال. گوش گندم یا بخشی که در آن آنها خواهد شد، شکل گرفته در طول یک روز خلاص شدن از شر مواد منفی، همه بخش های دیگر در زیر آن باید عبور از سموم از تمام قطعات فوق را تحمل کند. مقایسه چنین، مطمئنا بسیار ساده است، اما برای مقاصد توضیح ضعف منطقهای کافی، نشان می دهد که کمترین دهم از گیاهان به ترکیبات نامطلوب ده برابر بیشتر از بالاترین قسمت در معرض، و ده برابر مقدار بیشتری نسبت به آن خود را ایجاد کرده است، به طوری به حدود صد برابر اثرات بالاتر از مواد شیمیایی نامطلوب در معرض است. بنابراین، بخش تحتانی ترین ضعیف است، همچنین مکانیکی - امکان با دست امتحان کنید. قسمت پایین خود را برای موفق "آموزش و پرورش فرزندان قربانی" است. تعداد زیادی از گیاهان ضعیف، واقعا موفقیت آمیز در آن، چرا که بلافاصله پس از خم شدن به سمت زمین، گیاه شروع به خم شدن به عقب با استفاده از گره گره، و اکثریت قریب به اتفاق آنها به موفقیت واقعی دست یابد، حتی اگر تنها بخشی از، به طوری که می توان آنها را با موفقیت برداشت.

 

زمان حوادث شرح داده شده در این بند فقط برای مثال است، نه به طور تجربی ثابت شده واقعیت است. آن است که تنها تقریب البته احتمالی فرآیندها، که تایید تجربی و در برخی موارد ممکن است به میزان قابل توجهی متفاوت از روش شرح داده شده است. به عنوان مثال پس از تخلیه بسیار قوی است. 2008

 

زمان در اینجا شرح داده شده است ممکن است در نظر گرفتن به عنوان یک حدس تحصیل کرده، تایید شده توسط چندین سال از مشاهده مستند، صدها مکان با بازدید ترشح تایید رعد و برق را در سطح مزارع غلات است. نوشته شده در سال 2011. همچنین صدها آزمایش های تایید اقدام جریان های الکتریکی در بافتهای گیاهی.

 

 

 

ممکن است بررسی بسیاری از محافل محصول صورت گذشته نگر

معما دایره محصول قطعی رمزگشایی ...

طبیعی تشکیل اصول مکانیکی - الکترومکانیکی - الکتروشیمیایی - بیوشیمیایی - بیوفیزیکی - بیومکانیکی است - phytopathological، ساده و قابل اعتماد و قابل پیش بینی. حتی (!) در بسیاری از موارد ممکن است از سال 1980، اگر نه، از سال 1990، در برخی از کشورها، برای یقین به عقب تایید در محل دایره GPS برای هر محصول. ممکن است بخواهید از هواشناسان، و یا Siemens-Vaisala, ALDIS, CELDN, EUCLID, NORDLISاست. تخلیه صاعقه اغلب اتفاق می افتد بسیاری از هفته قبل از محافل گندم ظاهر می شود.

 

 

 

 

شکل تصادفی آسیب دیده در ایتالیا ...

در برخی از کشورها، به عنوان مثال ایتالیا - لینک های پایین صفحه، قانون نانوشته تبدیل شد. اگر محافل نه محصول بسیاری به نظر می رسد برخی از سال، عکس های بیشتری از محصول نامنظم آسیب دیده ساخته شده است. پژوهشگران در ایتالیا شاید اولین و بهترین می دانم، که RDF و اشکال به طور منظم ایجاد به همین دلیل. همچنین بسیاری از عکس های خود را ترکیب نوعی از محافل گندم اشکال منظم و شکل نامنظم است. یکی از این محصول تصویر دایره در متن قبلی استفاده می شود، در اینجا و بعد اینجا. به عنوان مثال در ایتالیا بیشتر اوقات، که محافل گندم در ترکیب با ظاهر RDF ، شاید با توجه به شرایط محلی است. توضیح داده شده اینجا .

 

RDF ، در اصل Randomly Downed Formationsتصادفی سیم سازند ، خواهد شد برای همیشه به تغییر نام داد Randomly Damaged Formations، تصادفی آسیب سازند ، به ترجمه بهتر

 

 

با سپاس از شما

برای www.cropfiles.it : چند لینک به صفحات با عکس های معمولی

که بسیار مفید در این تحقیق -

http://www.cropfiles.it/cropcircles_2010/Allettamento_2010.pdf

http://www.cropfiles.it/cropcircles2008/Allettamento_2008.html

http://www.cropfiles.it/cropcircles2007/Allettamento_2007.html

http://www.cropfiles.it/crop_circles2006/Merate_11Maggio2006.html

مشخص شده به عنوانe crop irregolari- نامنظم

عکس های بسیاری را در صفحات مرتبط با استفاده از راست کلیک کنید تا تصویر را بزرگ تر ببینید. + "مشاهده تصویر

 

همچنین بسیاری از میله رعد و برق معمولی در مزارع غلات در عکس ایتالیایی وجود دارد.

به دنبال لینک عکس کلیک کنید

 

عکس های مشابه را از جمهوری چک - هزاران نفر در دسترس است. بسیاری از آنها به طور مستقیم با ضربه رعد و برق تایید نمایش مکان. لینک گاهی ظاهر خواهد شد .

example_czech

 

 

توضیح

در بسیاری از موارد در ایتالیا، که در آن به نظر می رسد بسیاری از اشکال نامنظم تر در ترکیب با محافل محصول و سایر اشکال دوره مشابه وجود دارد. ممکن است، که در ایتالیا علاقه زیادی در مورد محافل محصول در بریتانیا وجود ندارد. شاید که برخی از آنها مدت زمان طولانی پس از ظاهر می شود، اگر تا کنون عکس. ممکن است بستگی به شرایط محلی است. همچنین در انگلیس، به عنوان مثال در گاهشناسی صفحه. ممکن است برای دیدن، 2007/07/16، Hailey چوب، Ashbury، گندم، به اضافه اشکال نامنظم در طول مدت زمان طولانی تری تبدیل می شوند وجود دارد، فقط در داخل به شکل دوره ای، و همچنین در خارج از آن. بسیاری از این نقاط نامنظم رفتار تحت حاکمیت از صدمه زدن و تضعیف پس از تخلیه رعد و برق،، دورترین از tramlines بین آنها است. بستگی به انتشار برق را از طریق tramlines و از آن سطح بیش از حد و در نزدیکی زیرزمینی است. اطلاعات بیشتر - برق رعد و برق در خاک .

 

 

 

بیشتر قدردانی

به کارگردانی به صفحات http://www.croponline.org/cropanomali.htm ، یعنی در زیرصفحه Lissone (MI) : این مکان خواهد شد در صفحه استفاده می شود پیش بینی ، با توجه به ساختار به احتمال زیاد از خطوط برق قرار دارد - دو خط برق عبور در سراسر این زمینه است. سیم پیچ مستطیل است که گرداگرد زاویه مدارک تحصیلی بالاتر 200. برخی از رعد و برق وجود دارد باید به نظر می رسد برخی از سال آینده است. حلقه، اما در آینده قطعا برخی از محصول آسیب دیده وجود دارد گاهی به نظر می رسد. برای اطلاعات بیشتر، نگاه کنید به صفحه پیش بینی تعیین شده است. در همان محل، اگر چه رخ می دهد برخی از تغییرات ساخت و ساز، قادر به بازدید از نقشه های گوگل، اما شاید چیزی بیش از این زمینه باقی مانده وجود دارد.

 

 

 

با سپاس از:

Peeters فون Petrackov، Número اونو،

سبکتر از Dywidag Prefa، شماره 2، پیتر،

په په از لینده + Wiemann CZ، SRO

نوعی غذا که با گوشت گاو یا گوساله و سبزیجات تهیه میشود، Spejbl، Kiosker، Kelcak، PID،

جیمی - دشنه Lubos Hanousek.

Bobes Janik

و بسیاری دیگر.

 

همچنین بسیاری از لطف به آقای واسلاو Bosina ، کشاورز محلی.

 

بسیاری از لطف دوستان ایتالیایی، بیش از حد. www.cropfiles.it و www.croponline.org

Roma locuta, causa finita: رم صحبت می کرد، مورد فسخ شده است.

 

 

 

 

ادبیات، منابع

برخی از کتاب ها (که بخش بسیار ناچیزی)، استفاده می شود برای توضیح فیزیک و پدیده های مختلف طبیعت و تاثیر آن در متن و زیرصفحه www.cropcirclesonline.com ادبیات

 

، تماس cropcirclesonline، اگر علاقه مند به (در) جی میل (دات) کام

، تماس cropcirclesonline، اگر علاقه مند به (در) جی میل (دات) کام

 

4 en

 

 

 

این صفحه، آماده شد و تمام نظریه های ارائه شده بسیار کامل بودند، از نزدیک و در جزئیات تجربی مورد بررسی قرار

 

Jan Ledecky

 

 

z