Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

این ترجمه اولیه، داده های خام و اولیه، تقریبا نیافته است. ماشین، مبتنی بر کامپیوتر، از صفحات اصلی، ظاهر شدن به عنوان چک اصلی و انگلیسی اصلی نسخه. آیا می شود به طور مداوم در طول زمان بهبود یافته است، اصلاح و پیشرفته است. با تشکر برای درک.

lightning

محافل گندم.

معما حل است.

برای همیشه لطفا برای.

منشاء

طبیعت، علم، فیزیک

شیمی، زیست شناسی

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

محافل گندم توسط رعد و برق تشکیل شده است. تقلید گزارش تصویری از خطوط میدان تابش الکترومغناطیسی از طریق شطرنجی دانه در این زمینه است.

محافل محصول بعد از lightnings بوجود می آیند، زمان بسیار طولانی است. تقلید سابقه عکاسی از تابش خطوط میدان مغناطیسی را از طریق شطرنجی دانه در این زمینه است.

 

محصول دایره امور gatee - گرفتاری زیادی در مورد هیچ چیز

ممکن است، که هر phantastic پیام های مربوط به محافل محصول به هر نقطه در سراسر جهان، از جمله هیچ نظریه های دیوانه. موجودات فرازمینی، انرژی روانی، آزمایش های نظامی، bluffing و یا دلسردی، خارپشت رقص، پلاسما گرداب، کانگوروها مست، حرکت اجسام بوسیله ارواح، فرا روانشناسی و بسیاری دیگر، فقط افسانه و افسانه ها، گریه زیاد و کمی پشم، گرفتاری زیادی در مورد چیزی بود. شاید ممکن را به نام همه چیز، از آنچه در اطراف دایره محصول در طول سال از 1970-2011، همچنین قبل از آن در مزارع غلات، بسیار بیشتر در رسانه های جمعی، به نام

 

" امور مربوط به محصول دایره gatee " ...

 

 

 

بی سابقه ای از میدان های الکترومغناطیسی در یک شطرنجی از ساقه غلات

رشته زراعت و اصلاح نباتات - رسانه ضبط، قادر به ایجاد یک رکورد گرافیک EMF

، حتی اگر بسیار ساده است، دایره محصول عجیب و غریب، ممکن است به عنوان مثال کارت گرافیک در نظر گرفتن سابقه از میدان مغناطیسی در آهن خاک اره. محافل محصول در واقع تنها نیست، بلکه هر گونه شکل در غلات، از جمله است که کاملا نامنظم است، ممکن است به عنوان تفسیر گرافیک، مشخصه، گراف، ثبت و یا عکس از فرآیندهای الکترومغناطیسی، که در پیشرفت بالاتر از سطح که زمینه با غلات بسیاری بودند را توضیح دهد روز قبل از تشکل های در ظاهر شد. امکان مقایسه با سابقه "اسیلوسکوپ ذخیره سازی" است. "فرآیندهای الکترومغناطیسی" بودند ممکن است با توجه به فرآیندهای طبیعی در گیاهان، به تجسم با تضعیف ساقه خود را، که منجر به خم شدن خود را. اطلاعات بیشتر را در این صفحه - تقلید ، و اطلاعات بسیار بیشتری را در صفحه گاهشناسی . چنین تجسم ممکن است پس از گذشت زمان طولانی ظاهر می شود، چندین روز یا هفته، اما به لطف " اثر یکی از مهره های بازی دومینو "، شاید دست در دست با پروانه اثر، ممکن است فقط چند دقیقه به طول انجامد.

 

نمایندگی گرافیک

گندم دایره - به سادگی گفت: ممکن است در نظر گرفتن هر شکل جداگانه ای به عنوان "تجسم خطوط القای میدان مغناطیسی در اطراف هادی" .

این نمایندگی گرافیکی نسبتا دقیق است. این هادی بود در این مورد، هوا، بیشتر به طور خاص پلاسما، از طریق آن در ترشحات ایجاد شده، در مورد گسترده ای 5mm، 10mm و نه بیشتر، و انجام فعلی را از طریق آن چند صد هزار نفر از آمپر بود. گاهی اوقات در نزدیکی یک میلیون. میدان مغناطیسی در اطراف چنین یک سیم بدیهی است که "چیزی بالا تر از یک میدان ایجاد شده توسط معلم در طی یک آزمایش فیزیکی در آزمایشگاه مدرسه است. لازم به ذکر است که میزان افزایش در حال حاضر در چنین یک هادی، DI / DT گاهی اوقات بیش از بیش از دو صد هزار آمپر در طول تنها یک میلیونیم ثانیه. در عمل مهندسی مشترک، فرآیندهای گذرا به عنوان مثال، ژنراتور، با شروع از موتور، ارزش ها در جهت بسیاری از میلیون بار کمتر است. میزان افزایش در حال حاضر، یک فاکتور مهم موثر در القاء از سیم خط اطراف است. هر گیاه یک سیم خط، قادر به انجام برق، حتی اگر بسیار بد است. بالاتر از نرخ افزایش فعلی، بالاتر ولتاژ القا شده.

 

 

برخی از امکانات هدایت الکتریسیته در مواد گیاهی

گاهی اوقات ممکن است نقش مهمی در تضعیف ساقه از گیاهان در داخل دایره محصول در مواد گیاهی تنها القای الکتریکی ایفا کند. مشاهده القای برقی ، بخش الکترو-PhytoPathology. جریانهای الکتریکی که در حال صدمه زدن به بافتهای گیاهی، همچنین ممکن است از طریق خاک، و هوا ionised دریافت انجام شده است. تاج با ولتاژ بالا، متقارن در اطراف هادی احاطه شده - کانال تخلیه رعد و برق. در یک شکل دایره، چند متر در مورد رعد و برق - بسیاری از میلیون ولت است، نیز یکی از مورد علاقه های بزرگ امکان انجام برق را به گیاهان است.

 

 

ناهنجاریهای - مقدمه

در هر سند تلویزیون و یا مستند را ببینید. فیلم، کتاب، روزنامه، مجله، مقاله های دوره ای، یا هر وب، برخورد با محافل گندم problematics. همه ناظران محافل محصول، ریش سفید اکثرا قدیمی است که شاخه ای از فعالیت، واقعا بدبخت به عنوان یک هفته مرطوب، که در نزدیکی تقریبا در هر محافل محصول، نام واقعی ، ممکن است به ثبت نام بسیاری از ناهنجاری ، اغلب "چیزی بسیار قوی الکترو مغناطیسی یا الکترو استاتیک، کاملا گیج کننده، فراتر از هر گونه امکان درک " ، و در آنجا امکان خواهد شد که در هر زمان در آینده حل و فصل شده است. اما آنها که در آن زمان بودند، بیش از 30 سال، واقعا بسیار نزدیک رمزگشایی کاملا علمی از یک مشکل بزرگ است. بسیاری، بسیاری از که پیروان دایره محصول، که در حال مشاهده دور آنها را با قطب نما در دست آنها است. در یک سیاره از منظومه شمسی، به نام جهان، ساکنان توسط میمون های انسانی از نوع بشر، هر گونه احتمال دیگر، که چگونه برای ایجاد ناهنجاری های وابسته به جاذبه زمین با شدت و دوره زمانی، از رعد و برق، هرگز وجود نداشته است. به عنوان مثال، در درجه اول در زیر خاک بازالت. آن دانستند Pockels آقای. اما او در حال انجام آزمایشاتی تحقیقات خود را گاهی درست قبل از 1900 است. ممکن است تنها به درخواست است.

 

پس از همه، دقیقا ترشح رعد و برق خود را ممکن است به عنوان یک پدیده به طور کامل از محدوده هر تخیل انسان عادی، اعم در نظر بگیرند. فرقه مشترک است که تقریبا در هر سند در مورد محافل گندم استفاده می شود - "وجود ندارد هر گونه امکان توضیح با استفاده از روش علمی وجود ندارد".

 

"کوتاه" فهرستی از بیش از 40 رشته علمی، قابل استفاده به عنوان کمک در توضیح محصول دایره را می توان یافت در اینجا. همه آنها کاملا عینی، به repeatably و reproducibly، قابل استفاده برای توضیح علل همه انواع پدیده ها هستند که همراه با غلات آسیب دیده و ضعیف شده است. غلات نه تنها، بلکه در تمام انواع از گیاهان دیگر. گاهی اوقات به لطف آسیب و تضعیف روایت کردن حتی به زمین است. که توضیح تمام گیاهان ضعیف و آسیب دیده، حتی در داخل هر شکل نامنظم دچار شده، نه تنها آسیب دیده از گیاهان، موجود در محافل محصول "کلاسیک". نه تنها محافل محصول، اما هر غلات و یا گیاهان، آسیب دیده در حدی thet آنها خم شده، دراز کشیده بر روی زمین.

 

تنها یک تنها ترشحات رعد و برق ممکن است برای توضیح همه انواع ناهنجاری های استفاده کنید. به طور کامل هر یک از آنها، غالبا برای هر پدیده شرح داده شده. همه آنها مانند حضور میدان الکترواستاتیک و الکترومغناطیسی در آن نقطه در گذشته نگاه کنید. در حال حاضر وجود دارد کاملا غیر قابل تصور الکترواستاتیک و میدانهای الکترومغناطیسی، قادر به ایجاد هر یک از ناهنجاریهای شرح داده شده است. در سایت حاضر وجود دارد کاملا غیر قابل تصور است، بسیار قوی، عظیم الکترواستاتیک - الکترومغناطیسی - electromechanic - پلاسما pulsee ، به نام LEMP - Lightning Electro Magnetic Pulse، چه به معنای رعد و برق پالس الکترو مغناطیسی است. در هر نشریه تخصصی در مورد پدیده های ترشح رعد و برق ممکن است برای پیدا کردن تعداد کافی از مشخصات فنی در مورد ویژگی های رعد و برق است که ممکن است هر یک از پدیده های کاملا بدون استثنا از جمله ما به طور کامل توضیح دهد. کنونی، سرعت، انرژی، ولتاژ، دما، میزان افزایش در حال حاضر، نگاه کنید به جدول . امکان مشاهده، که ضربه رعد و برق ترشحات پدیده ای فراتر از هر تصور و واقعا قادر شود به طور کامل از هر توصیف ناهنجاریهای. شامل و انتقال در واقع مقدار زیادی به اندازه کافی انرژی برای مقاصد.

 

در چنین حالتی، که هر کس که روبرو می شوند که پدیده واقعا چهره به چهره خواهد بود برای او شرح داستان که کاملا غیر ممکن است.

 

اطلاعات بیشتر، دقیق تر، در صفحه ناهنجاری و زیرصفحه. به هر حال، نه تنها فیزیکی ناهنجاریهای. الکترواستاتیک، الکترومغناطیس، تفاوت درجه حرارت، که ناشی از اختلاف فشار زیرزمینی - "صداها" غیر قابل توصیف ممکن است هفته بعد از رعد و برق ظاهر می شود. همچنین مواد شیمیایی - ممکن است سموم واقعا بسیار سمی، قرار داده شده در زیر سطح زمین، دهها کیلوگرم، که قادر به تبخیر در فاز گازی وجود دارد به نظر می رسد. کاملا نامرئی است. اول ایمنی. ناظران نه باید مثل خوکچه هندی عمل می کنند را امتحان کنید، و سعی کنید دعوت از toxicologists از یک آزمایشگاه معتبر است. گندم پیروان دایره خواهد شد بسیار با اندازه گیری و یافته های وابسته به زهرشناسی شگفت زده شده است. دزیمتر اندازه گیری غلظت قادر از مواد شیمیایی سمی است.

 

 

یک گالری کوچک از تصاویر، قابل استفاده در همه جا دایره محصول در بر داشت

در محل بسیار ممکن است وجود مقادیر بالایی از مواد شیمیایی بسیار سمی، گازهای. شما در حال بازدید از محل در معرض خطر خود را.

 

برخی محافل گندم در صف های طولانی راست ظاهر می شود

راه دور، بسیاری از کیلومتر

به رعد و برق، که در چشم انداز حرکت در جهت باد، گرا، ممکن است که به توضیح برخی از محافل محصول، که به نظر می رسد بر روی یک خط راست، در فاصله بسیار طولانی یکی از دیگر است. آنها در زمان های مختلف، چند هفته، بسته به نوع محصول، شرایط آن، رطوبت گیاهان، خاک، و شدت، انرژی ترشحات رعد و برق ظاهر شد. هر توصیف pictograms دایره محصول، در زمان کاملا متفاوت ظاهر می شود، بسیار طولانی بعد از رعد و برق. هیچ کس قادر به استنتاج وابستگی بین رعد و برق ها و آسیب از گیاهان است. ممکن است، که برخی از رعد و برق از جمله گذشت بیش از برخی از خط لی، چیزی است که البته امکان پذیر است. اما لازم به تاکید است که بیشتر یا کمتر، به طور تصادفی. مردم متوجه و مشاهده pictograms از جمله، البته، و کار یک اشتباه بزرگ مردم را به راحتی انجام شد.

 

کامل تصادفی، با این حال، به آن نیاز دارند نمی شود، به دلیل آن است که سایت های باستان، مجسمه های سنگی، ساختمانهای megalithic، بومی ساخته شده است که آنها در مزارع یا مراتع خود را غیر ممکن نیست به صورت دوره ای به نظر می رسد برخی از محافل محصول اغلب در غلات و حبوبات، محصولات و یا چمن. محافل گندم توسط آنها را صرفا به عنوان دستور خدا در نظر گرفته شده است، آموزش آنها را برای اجرای برخی از حماقت مشابه، به عنوان مثال ساخت و ساز ساختار megalithic است. به عنوان مثال استونهنج، Rollright به سنگ، شیر هیل، آلتون بارنز، Silbury هیل، Avebury مانور.

 

همه چیز تنها یک تصادف است؟

 

دو عکس از "Crop circles: In search of a sign" Michele Gardner-Smith محافل گندم: در جستجوی نشانه میشل گاردنر اسمیت

چپ: دایره محصول در Langdon طراحی، داکوتای شمالی، ایالات متحده آمریکا ، 25th جون 2000

بعد به نظر می رسد دو بعدی الگوهای دایره محصول، به طور مستقیم به دنبال یک خط، فاصله چند کیلومتری یکی از دیگر، همانطور که در تصویر سمت راست نشان داده شده است. ممکن است بپرسید که هواشناسان را در سوابق خود را نگاه کنید - رعد و برق صورت گرفت چند روز یا هفته قبل از اولین خط تصویری بود.

 

بر اساس سطح برخی از خطوط، که در نزدیکی برخی از محافل محصول ظاهر می شود، ممکن است وجود داشته باشد برخی از لوله ها یا زهکشی، خطوط برق نیز امکان پذیر است و یا خطوط گاز زیرزمینی. اطلاعات بیشتر خطوط .  

 

مسیرهای پیاده روی از غلات مرده یا ضعیف شده ، دراز کشیده بر روی زمین - پدیده ناهنجار جدید، شرح داده است، اما موجود در گذشته. ممکن است بسیار مکرر، نسبت به هر یک از محافل محصول یافت تا کنون. که مراکز بسیاری از محافل محصول نیز امکان پذیر است، درست بالای برخی از لوله های زیرزمینی توضیح داده شده ظاهر می شود.

که تنها راه ممکن بود برای برخی از چپی آمریکایی WOW از روی تعجب فریاد زدن

 

 

ادامه از صفحه اصلی

 

اصلاح

حتی اگر هر کدام در این صفحات نگاه می شود کاملا مطمئن شوید، باید حکم مقدماتی قبل از آن قرار می گیرد

امکان پذیر است، که ...

احتمالا خواهد بود، ثابت کرد که ...

احتمالا امکان پذیر ...

برخی از مشاهدات (بسیاری از) (آزمایش) ممکن است این مفهوم را میرسانند، که ...

کاملا مطمئن شوید beeing حق شاید تنها احمق، احمقانه، سر سوزن، خود رایی و یا bigmouth.

بنابراین، یکی از آنها ملعون است؟

 

 

این یک شوخی نیست

 

محافل محصول واقعی

طبیعت ساخته شده تشکل های محصول متقارن - اصول اساسی فیزیکی

خیلی بیشتر از 99،9٪ محافل محصول سالانه در زمینه محصولات دور تمام جهان واقعی، جعل، ساخته دست انسان نیست.

 

ایجاد نام واقعی، طبیعی محافل محصول ساده و کاملا روشن است، کامل و تنها ساخته شده طبیعت ، بزرگ، بزرگ مکانیک ، الکترواستاتیک و نیروهای الکترومغناطیسی ، که به نظر می رسد درست قبل از، در، و در مدت کوتاهی پس از تخلیه رعد و برق. اگر در طول شکل گیری خود را، در برخی از موارد نسبتا نادری، به طور قابل توجهی کمک رزونانس و تداخل، ممکن است اشکال حتی incomprehensibly پیچیده و منظم رخ می دهد.

 

نام نیروهای بسیار قدرتمند هستند ، فراتر از تصور مردم واقعی را.

 

از: ویکیپدیا

نویسنده ناشناخته

© cropcirclesonline.com

www.flickr.com

 

اولین آسیب بافتهای گیاهی در محافل محصول - جریان الکتریکی

یکی از دلایل اصلی آسیب بافتهای گیاهی و هر گونه ذرات جریانهای الکتریکی ناشی از القا و هدایت مستقیم - هوای ionised دریافت، خاک، ذرات نزدیک گره در بوته و ریشه و الکترولیز از همه که. می شود مواد شیمیایی مضر وجود دارد که در بافت ها، و برخی از سلول ها بلافاصله مرده است. تمام قطعات از گیاهان به نام عمل به عنوان هادی، ممکن است به یک شی از القاء است. القای الکتریکی در گیاهان دایره محصول طولانی تر از 1/1000 ثانیه نیست.

 

برخی از سلول های مرده بلافاصله، برخی دیگر در چند روز آینده یا چند هفته می میرند، با توجه به مواد شیمیایی مضر است. گاهشناسی از این فرآیند کمی پیچیده است، ولی گیاهان می توانند خود را کاملا خوب بهبود می یابند. آنها در حال تلاش برای دریافت کنید که سموم پایین ساقه و از ریشه است.

 

ممکن است، که در ایجاد الگوی محصول دایره بزرگ شد طنین و تداخل بین تمام نیروهای ترشحات به نام رعد و برق و عوارض دیگر، استناد که توسط.

 

طنین های مکانیکی و تداخل بین برخی از مناطق زیر زمینی در نزدیکی ناشی الگوی دایره محصول - غارها، لایه های ابخیز.

 

 

 

خلاصه ای از پارامترهای ترخیص رعد و برق

جزئیات بیشتر، ارزش محاسبه و اندازه گیری در رعد و برق و زیرصفحه ها

در هر ضربه، رعد و برق "فلش"، را در هر زمینه از غلات، به طور معمول وجود دارد رخ می دهد، و نیز در واقع از لحاظ فیزیکی و مکانیکی کار:

 

 

دخالت ها و طنین های بین پرتوهای الکترومغناطیسی بسیار قوی ممکن است تنها به دلیل برخی از طرح های بسیار پیچیده، فرکتال است. نیز بوجود می آیند خم شدن، پراش، انکسار و انعکاس تمام پرتوهای الکترومغناطیسی وجود دارد، بوجود آمده وجود دارد. آنها رفتار بسیار شبیه به نور است. هر نور، نیز مادون قرمز، ماوراء بنفش، امواج الکترومغناطیسی است. محدوده نور مرئی از حدود 390 تا 790 نانومتر، فرکانس (3.9 × 10 14 هرتز به 7.9 × 10 14 ) هرتز. در برخی شرایط نیز امکان پذیر می گیرد انعکاس کلی. - پلاسما، هوای سرد - هوای گرم، فشار بالا - فشار طبیعی، به سرعت در حال حرکت هوا - هوا ایستاده هوا: ممکن است این نوع از مرز فاز وجود دارد به نظر می رسد.

 

توجه: تعداد تقریبی از تمام ترشحات رعد و برق، که سالانه به طور معمول در زمینه غلات و مناطق چمن را در کل سیاره زمین بزنند، یکی میلیارد (10 9 ) ...

 

برای مقایسه: یک کمی بیش از فلاش رعد و برق به طور متوسط ​​تنها می تواند مقدار زیادی از انرژی، انتقال به یک کامیون به طور کامل لود شده را به آن انرژی، بیش از یک بار درایو کل در اطراف این سیاره به لطف ...

 

 

 

رمز و راز از محافل محصول حل شود. قطعی است. یکبار و برای همه است. برای همیشه ..

 

تکان دهنده وحی!!

این بند در خدمت به این صفحه را مانند یک مکث، مدت اصطلاحات مخصوص یک صنف در تئاتر است.

منطقی، علمی است. با استفاده از قوانین طبیعت است. قابل فهم و توجیه است.

 

تقریبا غیر قابل باور است، اما بسیار روشن است، توضیح می دهد نه تنها روند اصلی از صدمه زدن و تضعیف. همچنین قادر به توضیح دهد، و پر واضح، و هر غیر قابل باور قرار اثرات ناهنجار ، متعالی، فوق العاده بدنی در نزدیکی هر یک از محافل محصول واقعی. بسیاری از آنها صرفا صحبت کردن، کاملا تمام است.

 

 

تقلید طبیعی

یکی از قابل توجه ترین این واقعیت است که متخلف اصلی - تنها یک نویسنده واقعی محافل محصول - کار ​​می کند مبدل به عنوان کاملا بی گناه است. مدت زمان نسبتا طولانی پس از رعد و برق، ساعت، روز ممکن است هر غلات، محصول و یا گیاه را نگاه هنوز کاملا دست نخورده است. ممکن است وجود ندارد مشاهده هر گونه آسیب در غلات و حبوبات است. فقط "نمایشگاه" برگزار شده بود. روند بسیار شبیه به تشکیل تصویر نهان در لایه ای از نقره هالید کلاسیک عکس روند. تصویر نهان کاملا نامرئی است، و قابل رویت بعد تبدیل خواهد شد، تنها پس از چندین روز یا هفته پس از توسعه است. در ابتدا، به نظر می رسد تنها خسارات نامرئی میکروسکوپی از بافتهای گیاهی وجود دارد. همچنین خواص مکانیکی گیاهان undistinguishable از گیاهان سالم که توسط جریانهای الکتریکی تحت تاثیر قرار نمی شد. دراز مدت در فرآیندهای بیوشیمیایی و بیوفیزیکی باعث تا مدت زمان طولانی بین هدایت جریان الکتریکی و تضعیف. فقط در آن نی به زمین خم شدن، و در نتیجه دایره محصول، تجسم اغلب چند روز پس از ترخیص از رعد و برق، که ناشی از آن.

 

فقط بعد از یک مدت طولانی بعد از عبور جریان الکتریکی از طریق بدن گیاه نی خود را به تضعیف بسیار، که آنها موفق به حفظ وزن خود را دارند و آنها شروع به خم شدن به زمین است. بر خلاف روند سابقه از تضعیف، پایدار روز یا هفته، روند خم - محصول تجسم واقعی دایره - ممکن است تنها چند ساعت یا حتی چند دقیقه به طول انجامد. اثر پروانه ای، تاثیر مهره های بازی دومینو.

 

به همین دلیل است که هیچ کس قادر به استخراج رابطه میان رعد و برق و ضعیف شدن گیاهان، و به آن نی که بر روی زمین دراز کشیده، همچنین دایره محصول ظاهر می شود. کاملا غیر ممکن بود وجود دارد مشاهده هر گونه آسیب بلافاصله پس از رعد و برق و lightnings. چند هفته بعد، اغلب در شرایط آب و هوایی بسیار خوب نی از گیاهان شروع به خم شدن به زمین است. ابتدا فقط چند متر مربع است، اما در طول زمان دروغ گفتن در سطح مزرعه قبل از برداشت و در موارد نادر بخشی بیشتر و بیشتر قابل توجهی از منطقه و کوتاه مدت به دراز کشیده و گاهی حتی 90٪ از کل زمینه است. غالبا 20-30٪ است، اما همه چیز ممکن است در نتیجه تنها یک رعد و برق تنها به آن مکان قبل از هفته ها، اغلب از ماه دیگر. اطلاعات بیشتر را در صفحه گاهشناسی و زیرصفحه آن است.

 

 

قرار گرفتن در معرض خودکار

شدت از "نمایشگاه" فاصله زمانی بین لحظه ای از ترشحات و شروع به رعد و برق از ساقه خم تاثیر می گذارد به زمین

Nine circles & associated pathways, at Eltopia

Washington (USA) which occurred during the night

of June 18-19, 1998. [photo taken June 21, 1998]

Eltopia, Washington formation re-photographed

3 weeks later, after the circle-making energy

system had revisited the field.

بعد، مهم و ضروری واقعیت این است که آسیب غلات، به صورت بصری قابل مشاهده بود که فقط با رعد و برق تنها در یک زمینه ایجاد می شود، رخ می دهد تنها یک بار، می گویند، در طول یک روز. آنها در فاصله بین غلات آسیب دیده و نقطه حمله رعد و برق وابسته است. همچنین در هدایت تراکتور آهنگ، و در مقدار انرژی الکتریکی است که بر روی سطح مزرعه انجام شد. همچنین در مورد برخی از محافل محصول واقعی امکان پذیر است، که آنها می توانند بزرگ یا تکمیل چند روز پس از آنها برای اولین بار مشاهده شد. برخی از مکان های دیگر آسیب دیده توسط جریان الکتریکی وجود دارد، اما نه به شدت به عنوان مکان، که 1 قابل مشاهده شد. اغلب بعضی از مواقع پس از دایره محصول ابتدا کشف شد، چند روز پس از آن، ممکن است ظاهر می شود و بیشتر و بیشتر از غلات آسیب دیده در نزدیکی یا دور، اما تنها به عنوان RDF. Randomly Downed Formationsنامنظم دروغ غلات و حبوبات است. باز هم، بسیار رایج است که همه چیز را تنها با ترشحات رعد و برق تنها باعث شد. در سمت چپ دو عکس از bltresearch قرار داده است. ممکن است، که در مورد دوم واقعا در حال پیشرفت وجود دارد برخی از اقدام های دیگر انرژی، "دوباره زمینه"، اما در واقع کاملا نیاز به چیزی شبیه به آن وجود ندارد. نی از غلات هستند تمایل بیشتر و بیشتر در کل باقی مانده دوره پوشش گیاهی، طولانی تر و طولانی تر زمان پس تنها در صورت رعد و برق اول و تنها، و همچنین، بدون هیچ گونه دیگر مورد نیاز است. سوال اصلی این است: چرا، پس از دایره محصول ساخته شد، و هنگامی که "the circle making energy system had revisited the field"بیشتر محافل جدید ایجاد کنید وجود دارد، اما تنها تشکل های نامنظم ؟ نویسندگان از متن به صورت غیر عمدی، اطلاع رسانی است که ایجاد تشکل های نامنظم از طریق "circle-making energy"، انرژی است که قادر به ایجاد محافل محصول، چیزی کاملا طبیعی است. فقط یک رعد و برق، و یا

Two formations at West Overton, Wiltshire (UK).

The large ring encircled the Overton Road "T"

junction -- and the long pictogram, which occurred

subsequently, itself gained another circle the night

after the rest of the pictogram had formed.

گروهی از ترشحات چندین نتیجه، تقریبا به مدت هرگز بیش از یک ثانیه، کاملا امکان پذیر است منجر به آسیب به تدریج افزایش غلات، افزایش به تدریج در طول تمام دوره پوشش گیاهی باقی مانده، تا برداشت محصول، در هر مکان که در آن زمینه، و نه حتی در مناطق به طور مستقیم ضربه رعد و برق. انرژی الکتریکی ممکن است در اطراف این زمینه تا حدودی با استفاده از آهنگ های توزیع تراکتور. برخی از خطوط تصادفی، ممکن است شاخه، راست، و یا نزدیک از نقطه نظر تاثیر پیشانی پالس رعد و برق چنگال مانند است. جریان الکتریکی در حال حرکت است راه توصیف شده، در نزدیکی از شکل دوره ای در غلات بر روی زمین، نه تنها در آهنگ های تراکتور و مجاورت آنها، قبل از شروع به زیر زمین ادامه خواهد داد. عبور جریان الکتریکی در داخل بدن بوته، سلول ها، بافت ها و در نتیجه آسیب رساندن به آنها را نیز ممکن است رسیدن ناهموار از غلات و حبوبات می شود. عکس سوم و بعدی - امکان به دایره محصول در حال گسترش در زمان مراجعه کنید. که همه چیز امکان پذیر است، در نتیجه فقط رعد و برق تنها بود، اما نامنظم "نمایشگاه" سطوح خاص است. از 1st Return Stroke -، که منجر ترشحات الکتریکی پس از آن حدود. 4 - 8 Restrikes، یعنی پس از آن، حملات ثانویه (در موارد نادر 15 یا بیشتر)، رعد و برق . ممکن است، که از 1st Return Stroke آمار فقط به مرکز اتصال T-، و برخی از Restrikes, سکته مغزی ثانویه - ضعیف تر را در زمینه غلات، ادامه داد. محصول پایین تصویر دایره در گوگل یافت می شد، به عنوان مثال www.noufors.comm یا freethinkradio.com ، نویسنده ناشناخته است، همان محل، تاریخ قبل از آن - بدون ادامه و گسترش بخش است.

 

 

 

هر محصول آسیب دیده توسط رعد و برق زده شد

مربوط به هر غلات آسیب دیده و تضعیف کل در سراسر جهان

یک بار دیگر: فرآیندها، شرح داده شده در این صفحه، نه تنها در پاراگراف تقلید و قرار گرفتن در معرض خودکار ، اما در هر صفحه از صفحات www.cropcirclesonline.com و مرتبط، به هر غلات در کل جهان است. و ضعیف شده اند، آسیب دیده گیاه در دروغ گفتن، با نی سخت خم کاری شده، دروغ گفتن یا فقط تکیه به سطح خاک است. اشکال کاملا نامنظم است که ممکن است در هر مکان در جهان است. هر زمینه غلات. غلات نه تنها، اما محصولات کشاورزی از هر نوع. ساقه میل مرئی و خم شدن در جهت به سمت سطح خاک را به عنوان اولین علامت قابل مشاهده تضعیف، اغلب مدت زمان طولانی پس از لحظه حمله رعد و برق - هفته ها، ماه ها، شروع. در مورد رعد و برق بسیار قوی قابل ملاحظه ای سریعتر است. اشکال منظم - محافل محصول، فرکتال، تصاویر آینه تنها در یک مورد از چندین میلیون تبدیل شده، و با مشکل ممکن است ساده توضیح دهد، چرا. امکان وجود دارد که بیش از دلایل شرح داده شده چند، واقعا بسیار نادر است، باید همکاری برای ایجاد چنین الگوهای پیچیده ای است. اطلاعات بیشتر امکان پذیر خواهد بود که در گاهشناسی و زیرصفحه، EPP و الکترو PhytoPathology، تاثیرات برق بر روی بدن گیاهان، قطعات بوته، بافت ها و سلول های.

 

 

اثر دومینو، اثر پروانه ای

یکی دیگر از حقیقت بسیار جالب و شگفت انگیز است که می تواند توسط نظریه های در معرض این بیماری قرار گرفتن رخ می دهند و تضعیف تدریجی گیاهان در داخل دایره محصول نسبتا آسان به توضیح است، اغلب اتفاق می افتد بیش از خود به طور منظم چیده بسته نرم افزاری از نی، کاملا بدیهی است که تحقق هر کار انسان نیست. F_1 F_2 ساقه مقاومت در برابر تا آخرین زمان ممکن درست، فقط با توجه به تضعیف تدریجی کمی کج شده، به طوری که در پوشش گیاهی برای اولین بار به شکل یک ساختار با بسته نرم افزاری چند صد متقابلا حمایت از ساقه. مدتها قبل از سقوط به زمین، ممکن است در آن محل وجود داشته باشد بسته نرم افزاری بسیاری را با صدها نفر از ساقه ها هنوز ایستاده تقریبا عمودی، حتی اگر خیلی. گیاهان و قطعات خود را که لمس یکدیگر، ممکن است خود را به لطف قدرت قابل اندازه گیری به کشش سطحی آب، که ساختار نسبتا ناپایدار ضعیف از گیاهان دوباره برای مدتی تثبیت و حمایت از دو طرف، در مقابل خم شدن سریع به زمین. فرآیند محصول تجسم الگوی دایره است بنابراین هنوز هم به تعویق افتاد.

 

آب ممکن است به عنوان کار پروانه . گیاهان آب خیس - باران نور، شبنم صبح، به دلیل نسبت در طول زمان کوتاه، چندین ساعت، ممکن است افزایش وزن هر ساقه دو برابر است. که فقط گرم چند / ساقه، اما چند کیلوگرم / متر 2 تن، و بسیاری در هکتار است. ممکن است 20، 30، بسته به نوع محصول است. پس از مدتی به یک زاویه حد رسیده است. بعد از آن ادامه خم شدن به میزان قابل توجهی سرعت بیشتری است. هنگامی که اولین بسته نرم افزاری لمس اثر و برخی دیگر از مهره های بازی دومینو آغاز می شود و ممکن است فقط چند دقیقه به طول انجامد. بسته های نرم افزاری در حال سقوط، یک به یک، مانند واکنش زنجیره ای. یک بسته نرم افزاری ممکن است بیش از فقط یک دیگری را لمس کند. محصول تصویر دایره در نتیجه قطعی مجسم شده است. در یک زمان نسبتا کوتاه باور نکردنی، در صورت مشاهده، و به ظاهر بدون عمل هیچ نیروی قابل مشاهده و شناخته شده است. بعضی از شهادت وجود دارد.

 

به عنوان یک درایو از اثر یکی از مهره های بازی دومینو همچنین ممکن است جریان هوا، ناشی از خوشه های دیگر کار می کنند. نسخه ی نمایشی نشان داده خواهد شد. چرخش هوا و گرد و غبار، ممکن است مانند یک نیروی ناشناخته نگاه کنند. افزایش از اعماق زمین، و ناظران از ایجاد چنین توصیف محصول دایره بنابراین ممکن است تا حدودی چشم گسترده نگاه کنید، مبهوت و شگفت زده. از نقطه نظر خود را از این دیدگاه، کوته فکر، تقریبا هیچ چیز دیگر امکان پذیر است.

 

گاهی اوقات چندین بسته نرم افزاری می تواند عصیان. تغییر از مرطوب به خشک شدن چندین بار. عکس محصول در برخی از محافل،.

 

 

به عنوان یک پروانه ممکن است به زمان عمل زنبورعسل .

 

 

مشاهده محافل محصول - برخی از ایده های جالب:

از کجا به دنبال محافل محصول:

فقط در آن محل، که در آن رعد و برق گذشت، هیچ کجای دیگر. با رعد و برق محلی در یک محصول است. ممکن است سعی کنید برای پیدا کردن برخی از علائم بعد از رعد و برق را در یک فیلد با غلات رخ داد، در برخی از درختان - آسان برای تشخیص این ترشحات رعد و برق سال " F-1-2 در برخی از موارد ممکن است پیدا کردن یک نقطه، که در آن رعد و برق را در یک فیلد ضربه، برخی از روز قبل از گیاهان آسیب دیده واضح تر ظاهر می شود. در چنین حالتی ممکن است به تشخیص نقطه اصابت رعد و برق به محصول است. تفاوت در شرایط ممکن است چند روز قبل از لحظه ای مشاهده شد، وقتی ساقه سخت خم کاری شده به زمین هستند. توضیح داده خواهد شد، همچنین عکس مستند در اینجا قرار داده شده است. مشاهده گاهشناسی .

 

هنگامی که به دنبال محافل محصول:

1. هرگز در طول رعد و برق. هر کارگر و دوام واقعا بسیار کوتاه است، و به این ترتیب می توان نیاز دارید اغلب دوباره پر کردن آنها.

 

2. حداقل چند ساعت و یا بیشتر پس از رعد و برق، وقتی که ابر صاعقه دار دور است یا وجود ندارد. علائم برای اولین بار از رعد و برق در محصولات کشاورزی ممکن است چند روز پس از طوفان ظاهر می شود. بلافاصله در نزدیکی یک درخت. گاهی اوقات آسیب دیده غلات قابل مشاهده زمان واقعا کوتاهی پس از رعد و برق، دقیقه ممکن است، ساعت می شود. برخی از lightnings حاوی مقدار بسیار زیادی از انرژی مکانیکی است. باران سنگین ممکن است اثر - استرس بالاتر مکانیکی، الکتریکی بیشتری قدرت و بر روی گیاهان مرطوب و سطح زمین انجام القا شده است، همچنین در نزدیکی در زیر زمین است. همچنین ممکن دوگانه تخلیه - دو lightnings، فاصله زمانی یک هفته یا ​​بیشتر، ممکن است وجود دارد، بعد را ببینید. 

 

3.   در بسیاری از موارد آسیب غلات قابل مشاهده مدت طولانی بعد از رعد و برق شد، پس از دو ماه بیشتر از. امکان پذیر است، اما مطمئن نیستید، که دروغ گفتن غلات ظاهر شد و عمدتا به لطف که رعد و برق سکته مغزی را در زمینه غلات به وقوع پیوستند. دوم پس از چند روز، نه هفته بعد. اطلاعات بیشتر اثر دو از ترشحات رعد و برق است. ترشحات در ابتدا ممکن است برخی از مناطق دقیقا تعریف شده از گیاهان تقریبا یکنواخت تضعیف "آماده". شاید چند هکتار. ترشحات رعد و برق دوم، چند هفته بعد، اتمام این کار، اثرات بسیار قابل توجه است. ممکن است، که پس از رعد و برق تخلیه محصول دروغ، بلافاصله، و یا بسیار سریعتر است. دو ترشحات رعد و برق، نه چندان دور از یکدیگر، در طول یک پوشش گیاهی فصل می شود تنها در موارد نادر. ممکن است، که تنها یکی از ترشحات رعد و برق شرح داده شده تنها خسارت ناچیز می شود.

 

زمان - گذشت - دوربین

 

 

4. ایده بسیار جالب خواهد بود استفاده از دوربین گذشت زمان برای مشاهده فرآیند ایجاد محصول دایره. به عنوان مثال برخی از دوربین های کانن قابل برنامه ریزی نه تنها timelapse، بلکه قادر به گرفتن هر رعد و برق هستند. با استفاده از دو دوربین عکس یکسان و ایجاد عکس های استریو، پس از با استفاده از روش فتوگرامتری استریو، قادر به تعیین موقعیت رعد و برق در فاصله کیلومتر را با دقت سانتیمتر خواهد بود. هنگام استفاده از فاصله بین دوربین - نوری استریو پایه متر یا بیشتر.

 

 

5. نصب - دوربین گذشت ، پس از برخی از محافل محصول، ممکن و مفید بودند. و یا مستمر به عکس برداری از هر خط تصویری دایره محصول از جمله، روز به روز، تا زمانی که برداشت. در یک فاصله امن، اخطار را دیدن ، عکاسی از راه دور، ترجیحا از بالا کاملا کافی، از سال 2012 و بعد اساسی ترین وظیفه هر فقط کمی محصول جدی ناظر محافل باشد. اگر کسی می خواهم که در تمام جهان وجود دارد. اما این دیدار میدان به عنوان کوچک که ممکن است، انتخاب کنید که قادر خواهد بود مشاهده از فاصله احترام را رعایت. باید تاکید نمود که الگوی هندسی واقعی برای اهداف پژوهش پس از آن تقریبا غیر جذاب، لازم است به تمرکز در درجه اول در محیط های نزدیک نیز راه دور است، که در اکثریت قریب به اتفاق محافل محصول تصاویر تقریبا به نظر می رسد هرگز!

 

جزئیات استفاده از دوربین های timelapse در "پروسه پژوهش در مزارع غلات" و استفاده از آنها در آینده واقع خواهد شد .

 

 

Somerton، سامرست 27th مرداد 1996

گندم دایره ها - به طور منظم اشکال

همراه با نامنظم (2)

برش عکس دایره مورخ سال 1996، از بزرگ لوسی پرینگل آرشیو. اگر در محافل محصول در آن عکس وجود ندارد، به نظر می رسد کاملا عادی، آسیب معمول و رایج است، به علت برق از رعد و برق است. یکی از معمول ترین اثر این است که آسیب به شرح زیر دقیق جهت tramlines ها. جریان انرژی الکتریکی وجود دارد قبل از ورود زیرزمینی است. بیشتر قابل توجه است آسیب در نزدیکی مرز این زمینه است. Tramlines در نزدیکی مرز، ماشین آلات تبدیل وجود دارد، هدایت بهترین، محصول آسیب دیده بیشتر است در نزدیکی tramlines دور از مرز و سپس در جای دیگر است.

 

عکس دایره گندم از منبع ناشناخته محل دنتون، Garsington. منبع بعد به عنوان شناسایی آکسفوردشایر مرکز مطالعات دایره محصول ، گرفته 3th جولای 1996. علاوه بر محافل محصول ممکن است به تشخیص سه میله های غیر قابل انکار رعد و برق - الکتریکی تیرهای خط. ممکن است ظاهر می شود به عنوان دلیل حیاتی است، که ناشی از رعد و برق تبدیل شدن به نزدیکی از آن. زیر محافل محصول - معمولی، صدمه زدن نامنظم ناشی از برق از رعد و برق است. restrikes، و یا هر گونه القا و یا هدایت - برخی از ترشحات رعد و برق موازی و یا سکته مغزی پس از آن وجود دارد به کار گیرند. تخلیه رعد و برق موازی و سکته مغزی ثانویه ممکن است هر یک از دیگر تاثیر می گذارد. تخلیه آذرخش چیزی شبیه به پرتوهای الکترون، و در پیشرفت های بسیار بالا زمینه های الکترواستاتیک و الکترومغناطیسی وجود دارد، قادر به تغییر مسیر از پرتوهای مانند لامپ خلاء تلویزیون یا اسیلوسکوپ. جهت تخلیه جرقه، مثل تخلیه قوس الکتریکی، تغییر ممکن است توسط جریان هوا - باد، موج شوک، موج انفجار، موج فشار است. Rakov, Uman - رعد و برق: فیزیک و عوارض ، فصل 8 "رعد و برق زمستانی در ژاپن" ص. 313: "جالب توجه است، Ishii و همکاران (1998) تصریح کرده است که سکته مغزی پس از آن در چند زمانه و چشمک مثبت در طوفان های فصل زمستان در ژاپن همیشه ایجاد یک ختم جدید بر روی زمین." چیزی مثل این است که ممکن است نه تنها در زمستان و نه تنها در ژاپن به نظر می رسد. در اصل: "Interestingly, Ishii et al. (1998) observed that subsequent strokes in multiple-stroke positive flashes in winter storms in Japan always create a new termination on ground." هر دایره در این تصویر بند همراه، کوچکتر و کوچکتر به تدریج از پایه اول، می تواند به عنوان یک ختم جدید بر روی زمین در نظر گرفته شده است.

 

در ضبط شده و عکس از lightnings مصنوعی آغاز مشاهده کانال که رعد و برق حرکت در مسیر باد. ممکن است، که پیش از restrike ممکن است کانال حرکت رعد و برق ده ها یا صدها متر است. رعد و برق ، فیزیک . در عکس همراه است چاپ صفحه عنوان مارتین Uman تخلیه رعد و برق ، که در آن ممکن است مشاهده یکی از این عکس نمونه ای از رعد و برق مصنوعی آغاز، با چنین حرکت کمی از ترشحات در جهت باد است. Lightnings مصنوعی، Artificial Lightnings: هنگامی که میدان الکترواستاتیک اندازه گیری شده زیر ابرها مقدار کافی رسیده است، به ابرها، از کار اخراج موشک مجهز به یک سیم به پشتوانة. UNIVERSITY OF FLORIDA LIGHTNING RESEARCH GROUP - www.ufl.edu (عکس سمت چپ) - منبع بسیار مهمی از اطلاعات و لینک به نشریات در مورد فیزیک نور، عکس ها، ویدئو.

 

 

 

غلات های آسیب دیده، به طور معمول در مزارع غلات روز اتفاق نه افتاده است

اشکال نامنظم آسیب دیده، ضعیف، ساقه تمایل، خم شده، بر روی زمین دراز کشیده غلات

جزئیات بیشتری در صفحه خمیده، مایل، محصول ضعیف و آسیب دیده،

 

تجاوز به عنف نفت در طول برداشت

تخلیه رعد و برق بالاتر از زمینه های محصول و نزدیک که تقریبا تنها یک علت اصلی هستند ، 99٪، غلات و هر نوع محصول دیگر دراز کشیده بر روی سطح خاک در سراسر جهان کل است. چیزی بین 0،5 تا 1،5 میلیون کیلومتر 2 سالانه است. نه تنها غلات، همچنین هر گونه محصولات دیگر، تجاوز به عنف به عنوان مثال، کشت خشخاش و گیاهان. نه تنها دروغ محصولات، اما در غیر این صورت قابل توجهی آسیب دیده - گیاهان مرده، ممکن است به طور کامل و یا فقط با آفات، یا گیاه و یا منشاء حیوانی آسیب دیده - باکتری ها، ویروس ها، قالب ها، قارچ ها، انگل ها، حشرات. آفات، در این مورد، البته، تنها به عنوان یک اثر ثانویه عمل می کنند، چرا که گیاهان سالم، بی ریا برق می شود کاملا توسط آفات انتصابی دست نخورده است. یک بار دیگر: نیروهای ایجاد شده توسط عمل ترشحات رعد و برق بالاتر از محل در نظر گرفته بودند، غیر قابل تصور ، مکانیکی. ممکن است نسبت به یک انفجار قوی، ده ها تا صدها کیلوگرم تی ان تی، یا بیشتر، و همچنین نیروهای الکترواستاتیک و الکترومغناطیسی، با معادل یا حتی انرژی بالاتر است. 

خشخاش - 2008، یکسان محل چپ 6th جولای، یکی دیگر از 3.th دو ماه اوت، درخت - "شناسایی مقصر"

اگر چه تمام قدرت شمارش واقعا فراتر از هر تصور انسان معمولی بودند، بلافاصله پس از ترخیص از رعد و برق، طوفان ممکن است، که بر کل این حوزه بر روی زمین دراز کشیده و نه حتی یک ساقه تنها. وجود داشته باشد ممکن است پیدا کردن تنها تغییرات میکروسکوپی در بافتهای گیاهی، احتمالا چند سیاه، افراد سوخته. تا آن زمان ...

توجه: قطعا ممکن است برخی از مکانیکی تغییر، ساقه های آسیب دیده، بیش از نیم متر از کانال تخلیه رعد و برق - پیچیده، در هم تنیده بسته نرم افزاری، کاملا مخفی از حاشیه این زمینه وجود دارد، اما خواهد شد در درون محافل محصول، پس از آنها متوجه شده بودند.

 

محافل گندم ، همچنین هر منظم دیگر، دخالت ها، فرکتال، یا تصاویر ترکیبی و همچنین به عنوان تنها بخش کوچکی از این پدیده، که شاید ممکن است رخ دهد تنها به تعاملات بسیار نادر coincidences چند ، تحت شرایطی که هنوز نمی تواند به حد کافی توضیح داده شده، می تواند تنها در حدود برآورد شده و شبیه سازی در آزمایشگاه یا کامپیوتر است.

 

حتی کمی دوش آب یا نم نم باران، و یا حتی - نفوذ قابل توجهی قبل از خم شدن ساقه به زمین، ممکن است رطوبت بازی شبنم صبح . برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی صفحه اثر یکی از مهره های بازی دومینو. ذکر zskvo 4-5 ساعت در صبح است.

 

محافل محصول - معما حل شده است.

یکبار و برای همه است.

باور نکردنی بدوی، و ممکن است بگویند، توضیح مسخره. دوستداران بشقاب پرنده ها، رمز و راز، فراروانشناسی، پرواز بشقاب، ناشناخته و انرژی وجود ندارد و مزخرف مشابه می تواند حمل و نقل خود را به بی نهایت. به عبارت دیگر، آنها ممکن است الاغ متعفن خود را و بوسه بروید به جهنم.

تقریبا ممکن است همین در مورد موجودات فرازمینی می گویند .

، تماس cropcirclesonline، اگر علاقه مند به (در) جی میل (دات) کام

 

 

2 en

 

 

 

 

این صفحه، آماده شد و تمام نظریه های ارائه شده بسیار کامل بودند، از نزدیک و در جزئیات تجربی مورد بررسی قرار

 

Jan Ledecky

 

z