Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

این ترجمه اولیه، داده های خام و اولیه، تقریبا نیافته است. ماشین، مبتنی بر کامپیوتر، از صفحات اصلی، ظاهر شدن به عنوان چک اصلی و انگلیسی اصلی نسخه. آیا می شود به طور مداوم در طول زمان بهبود یافته است، اصلاح و پیشرفته است. با تشکر برای درک.

lightning
راز حل شده است.

یکی از روشن ترین توضیحات

است که ممکن است به تصور

هیچ، هیچ، هیچ

دور از فهم، کنجکاو

پدیده های غیر قابل تصور

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

محافل گندم پس از حملات رعد و برق بوجود می آیند.

مثل یک گزارش تصویری از این دوره از خطوط الکترومغناطیسی از زور و جریان الکتریکی را از طریق شطرنجی گیاهان زمینه در سطح.

محافل محصول از طریق اعتصابات رعد و برق بوجود می آیند. مثل یک گزارش تصویری از این دوره از خطوط میدان مغناطیسی و جریان الکتریکی در شطرنجی تشکیل گیاهان زمینه در سطح است.

 

دستگاه بیشتر از آزمایشگاه های مشترک، شبیه سازی

روند ایجاد محافل محصول در این زمینه، با عمل تخلیه رعد و برق

توجه داشته باشید اول از همه در اینجا بر روی این سایت، از تمام مشرکان، نمازگزاران و تحسین از بشقاب پرنده، پرواز بشقاب، بیگانگان و خارج از منطق مشابه، مرموز، دیوانه و توضیح unverifiable از علل محافل محصول است. پیروان و حامیان چنین توضیح مایکروویو، جوجه تیغی، کانگوروها، انتقال افکار. قبل از خواندن پاراگراف بعدی، تا آنجا که ممکن است کاملا برای خالی کردن را امتحان کنید. اگر آنها را ندارد، در معرض خطر جدی وجود دارد که آنها را در هنگام خواندن مدفوع، استفراغ و یا هر چیز می خواهم که می تواند. به عبارت دیگر، آنها می تواند گه خود را در شلوار خود را. فاجعه الاغ با diarrea پرتابه.

 

chamberhamber ابر ویلسون

مسیر الکترون
مدار ذرات

در بعضی از اشکال دایره محصول مشاهده می شود که فرآیندهای مشابه در زمان وجود دارد مثل حرکت ذرات در اتاق ابر ویلسون، و یا در محفظه حباب، اما در مقیاس کمی بزرگتر است. در دستگاه شرح داده شده ضبط آهنگ از ذرات که جرم در واحد جرم اتمی، ابراز: از شماره 1/12 C = 1 دا، و یا کسری آن است. پروتون، نوترون، آنتی - حدود 1/1000 دا - وزن تقریبی دالتون، الکترون و پوزیترون است. این ذرات در حال حرکت بیشتر در یک میدان مغناطیسی است. EV، 1.16 × 10 - انرژی خود را در الکترون ولت بیان -19 J است، و بار الکترون 1.16 * 10 -19 C. در این زمینه با غلات شد حرکت ذرات از دهم گرم تا ده گرم وزن، یعنی به ترتیب بیش از 10 23 بار سنگین تر می کنند، بار الکتریکی آن ها می تواند در واحد از کولن بیان، و یا خیلی بیشتر، انرژی در انرژی هایی، به عنوان مثال دوباره یا 10، 20 برابر بیشتر از ذرات اتمی و زیر اتمی است. برای برخی از زمان در معرض میلیونها ولت، جریان از صدها نفر از هزاران نفر از آمپر و میلیون ها میدان های مغناطیسی چند برابر بیشتر از در اتاق ابر ویلسون بوده است. تصویر متصل دایره محصول در سمت راست بالا را کاملا به یاد spirally - حرکت سینوسی از ذرات باردار در یک میدان مغناطیسی ترشحات رعد و برق. ممکن است با مسیر الکترون در یک میدان مغناطیسی مقایسه - تصویر زیر، که رکورد طول 25 سانتی متر است. از sciencephoto.com وب سایت، ساخته شده در آزمایشگاه ملی لارنس برکلی (به دست آمده وب )، یکی از آزمایشگاه های بسیاری از دانشگاه کالیفرنیا ( وب سایت )، عضو سیستم آزمایشگاه ملی است که با حمایت وزارت انرژی آمریکا ( وب سایت ). مشابه "آهنگ ذره"، ممکن است برای پیدا کردن بر روی تصاویر بسیاری از محافل محصول، خواهد شد و توجه بر روی یک صفحه خاص را به آنها پرداخت می شود . به طور موقت بهانه ای پیوند شکست. سایت ارجاع خواهد شد همچنین برخی از خواص احتمالی "ذرات"، به لطف که که الگوهای توصیف محافل محصول، و یا برخی از قطعات آنها ساخته شد را توضیح دهید.

 

اطلاعات خواهد شد گسترش بعد، به ویژه در مرجع به هر حال، سعی می کند کسی که جستجو برای موجودات فرازمینی، هنگام دیدن تصاویری از خط سیر ذرات زیر اتمی، از جمله در اتاق ابر ویلسون، یا هیچ نتیجه ای از آزمایش CERN؟

 

 

چهره های lissajous

اختلال و رزونانس

قیاس از chladni و lissajous اشکال در شطرنجی از گیاهان

کاملا احتمال دارد که گاهی اوقات در طول ایجاد دایره محصول وجود دارد به تصادف فوق العاده ای رخ داده است، به خصوص در مورد الگوهای پیچیده هندسی. طنین و دخالت بسیار قوی بین تمام نیروهای توضیح داده شده قادر به شرکت در طول شکل گیری آنها. این نیروهای مکانیکی - هوا جریان، درجه زلزله امواج شوک 3-4 و امواج فشار، طنین غار زیرزمینی، و همچنین نیروهای الکترومغناطیسی و الکترواستاتیک در همه موارد برشمرده شده، در فاصله چندین متر تا ده ها متر از نقطه اثر رعد و برق، نیروهای عظیمی بود، کاملا فراتر از هر تصور عادی انسان است. برخی از الگوهای دایره محصول پس از آن می خواهم یک رکورد از پدیده رزونانس و دخالت هایی که در نزدیکی برخی از مزارع غلات رخ داده نگاه کنید. Lichtenberg، Kyrilian نیز ممکن است شرکت کنند. چپ عکس همراه با نشان دادن تصاویری از آزمایش نمایشی اثبات امکان القای الکتریکی در گیاهان است.

 

نمونه ای از القاء جریان الکتریکی در گیاهان

 

ارقام زیر دایره محصول قابل ملاحظه ای شبیه به الگوهای میدان مغناطیسی، مانند فلز، خاک اره فرومغناطیسی است. ترشحات رعد و برق کار می کند مانند یک هادی، عمود بر زمین قرار می گیرد، و یک میدان مغناطیسی بزرگ در اطراف آن ایجاد می شود اغلب مدور، بنابراین قادر به بیرون کشیدن القای الکتریکی در تمام افراد مورد بررسی در این منطقه، از جمله گیاهان است.

شکل میدان مغناطیسی یک، دو و شش از ترشحات برابر رعد و برق ایجاد شده است.

 

خطوط میدان مغناطیسی را به یاد می کنند. که توسط میدان مغناطیسی در آهن خاک اره تشکیل شده، یک، دو و شش تخلیه رعد و برق معادل، هادی عمود بر زمین، عبور از سطح به اعماق.
آنها یک اصل مشابه است، که در سمت راست نمایش داده تولید می شد، اما نه تنها به عنوان یک دایره ساده است. تمام الگوهای تداخل پیچیده ایجاد شده وجود داشت. آنها فقط دقیقا در لحظه ای از ترشحات رعد و برق ایجاد شد، اما چند روز یا هفته را توسعه داده شد، حتی بیشتر از بعد، از طریق فرآیندهای طبیعی تاخیر در کارخانه ها - توسعه طبیعی است. همراهی تصویر ممکن تصویر را بزرگ تر ببینید. معلق در هوا ماوس. ترشحات طبیعی رعد و برق مشغول به کار در یک تابع مشابه غیر قابل باور مانند عکس، فلش. سطح حوزه را با غلات unimaginably به طور مشابه به روند در طول این نمایشگاه از مواد عکاسی، به دنبال آن در حال توسعه، بسیار آهسته است. در باستان شناسی های هوایی استفاده می شود مدت بسیار مشابه، "توسعه طبیعی"، برای توضیح روند از cropmarks ایجاد، علائم پوشش گیاهی است.

 

در این راه، اعمال پوشش گیاهی در تا حدودی به نحوه توسعه دهنده شیمیایی از صفحات عکاسی را در معرض آن می اندازد تا تصاویر نهفته است. پرواز به دیروز: داستان باستانشناسی هوایی ، لئو Deuel ، انتشارات سنت مارتین نیویورک 1969، صفحه 38.

 

جالب است که اشکال بسیار مشابه می توان به احتمال زیاد به دخالت تابش، حتی فقط یک eccentrically تأثیر از نتیجه تخلیه الکتریکی در درون ستون هوا در حال گسترش است.

 

 

 

کمی از فیزیک ...

مثال بعدی مربوط به رعد و برق به طور متوسط، به معنای مهم ترین بخش - سکته مغزی بازگشت ، رعد و برق. به عنوان مثال می توان اشاره کرد، که هر یک الکترون تنها در ترشحات رعد و برق، انتقال انرژی به سفارش یکی از 10، 30 برابر بزرگتر از الکترون مورد نیاز به پرش از سطح "S" به سطح "ص" در اتم هیدروژن است. است که به نظر می رسد واقعا کافی است. تعداد الکترون در چنین تخلیه رعد و برق به طور متوسط ​​حدود 10 21 است که به نظر می رسد مانند بسیاری، بیش از حد است. شارژ الکتریکی حدود 300 کولن، که به نوبه خود ظاهرا زیاد به نظر نمی آید.

 

به هر حال، در اینجا یک لینک به توجه داشته باشید که برای اطمینان در پایان این صفحه قرار گرفته است، زیرا برخی از خوانندگان واقعا اند نمی دانند و قبول آن

 

چند استدلال نظری به اینجا:

نظم و الگوهای آماری بسیار بیش از حد و مکرر قابل توجه دقت بالا چند محور تقارن

چه هنوز هم بسیار دشوار است - تلاش برای توضیح یکی از بسیار جالب اموال محافل محصول - بسیار دقیق تقارن بیش از یک محور - 2، 3، 4، 5، 6، و حتی بیشتر هم دقیق تقارن مرکزی و بسیار دقیق انعکاس آینه. یکی ممکن است، اما با ملاحظات دشواری قابل اثبات است فراهم می کند، که در رعد و برق تخلیه - پلاسما، در طول تاثیر آن بر روی زمین، فقط قبل و پس از آن، قادر به ایجاد چیزی شبیه به یک قیاس غول پیکر از ساختار اتمی و مولکولی است. بلور، اوربیتال های اتمی و مولکولی و انواع hybridized خود، اوراق قرضه دو کونژوگه، کونژوگه اوراق قرضه سه گانه، چرخه ای و زنجیره ای از ترکیبات کربن و سیلیکون. این نظریه بسیار مبهم و به سختی قابل اثبات است، البته. لازم به ذکر است، که در تخلیه پلاسما، که در آن ممکن است چند تا از میلیون ولت بر متر، طول آن بیش از چند کیلومتر، و گاه حامل جریان در نزدیکی میلیون آمپر، ممکن است چیزهایی اتفاق می افتد، که می خواهم، و قادر خواهند بود ، برای بررسی به سختی هیچ کس ...

 

که البته در آینده، بسیار بالاتر اثباتی - هر دو تئوری و در عمل - با این حال، در برخی از بند بعدا شرح فرآیند، که در آن می توان فرض ظاهر می شود. چرخش میدان مغناطیسی است. یک پاراگراف قبل از در نظر گرفتن تاثیر مقایسه ممکن است قطرات آب به مایع و یا به یک لایه نازک از یک مایع، که همه را برای تحقیق نظری، عملی تر در دسترس است.

 

در طبیعت، یعنی مدل های موفق را تکرار. از بینهایت کوچک تا بینهایت بزرگ یان Arthus برتراند. این امر می تواند در بهترین حالت، اگر چنین انسان تا حد زیادی تحت الشعاع خاتمه منع مادر طبیعت در ایجاد الگوهای منظم در غلات است. فقط ممکن است به سادگی می گویند که مادر طبیعت قادر است آنها را ایجاد کنید. مدلسازی ریاضی و فیزیکی کامپیوتر می تواند به هر زمان دیگری در آینده به تعویق افتاد، و همچنین از طرح های نظری مقدماتی و ایده ها از هر مدل های فیزیکی است. مادر طبیعت است که بسیار به سادگی قادر به ایجاد همه آنها را به خودی خود حتی بدون کمک هر گونه از موجودات فرازمینی احمقانه است. الگوهای زیبا از بلورهای یخ بر روی شیشه، و همچنین هر گونه ساختار بلوری، مادر طبیعت همچنین ایجاد به طور کامل خود را، بدون هیچ گونه کمک از هر گونه موجودات فرازمینی مضحک و احمقانه است. فقط ممکن است به سادگی تماشای. هیچ کس برای موجودات فرازمینی به دنبال هنگامی که پنجره خود را منجمد، یا زمانی که به دنبال در اندام بازالت در هر نقطه جهان، به عنوان مثال کسانی که در Panská skála, Kamenický Šenov (Steinschönau)است. عکس را نشان می دهد که در شیاطین Postpile ملی یادبود ملی ایالات متحده خدمات پارک

 

 

معرفی مختصر:

بلافاصله پس از ترخیص از رعد و برق، به معنی اول Return Stroke، قویترین بخشی از ترشحات، که در طی آن برای یک مدت کوتاه وجود دارد، چند میلیونیم ثانیه، تنها یک ستون بسیار نازک پلاسما، 5 - 10 میلی متر، که بلافاصله شروع می شود به سرعت در حال گسترش به اطراف، و در حال حرکت تنظیم خواهد کرد هوای مجاور. پرتوهای تابش الکترومغناطیسی از منبع - کانال رعد و برق، در حال حرکت با سرعت نور، گسترش ستون هوا اتفاق می افتد به سرعت قابل مقایسه با سرعت صوت است که در حدود میلیون برابر کندتر است. کانال رعد و برق، انرژی از تمام طول موج های اطراف آن نیز تامین حرارت به محیط هوا، در نتیجه انرژی جنبشی، بسیاری از ژول میلیون ها نفر، به ازای هر یک متر از تخلیه الکتریکی است. در کسری از ثانیه، توده ای با سرعت در حال حرکت ستونی از هوا، برخورد به هوا ثابت، در فاصله ده متر از کانال از رعد و برق، و در این زمان ممکن است سکته مغزی رعد و برق پس از آن رخ می دهد - Restrike، سکته econdary، در داخل این ستون به سرعت در حال حرکت هوا. اصطلاح "ستون به سرعت در هوا حرکت" تلفظ می شود تنها نسبتا، البته، چرا که پرتوهایی از امواج الکترومغناطیسی در حال حرکت هستند و منعکس کننده داخل آن میلیون ها بار سریعتر.

 

از دیدگاه سکته رعد و برق در نتیجه، ستون هوا ممکن است به عنوان یک شیء ثابت در نظر گرفته شده، استوانه، به شدت محدود است. فرض کنید، با قطر 10 متر - 0.03 ثانیه پس از اولین سکته مغزی بازگشت . داخل Restrike از این ستون در حال حرکت است در 100 - 200 هزاران کیلومتر / ساعت، و پرتوهای الکترومغناطیسی تابش آن، در سرعت نور در حال حرکت است. در طی تنها صد میلیونیم ثانیه، زمان در طول آن قدرت بخش وسیعی از سکته مغزی رعد و برق پس از آن تابش کرده است - بیشتر 99٪، ستون هوا در حال حرکت سرعت صوت "فقط"، به فاصله 30 میلی متر است. تابش الکترومغناطیسی از تخلیه الکتریکی پس از آن نقل مکان کرد در همان زمان به فاصله 30 کیلومتر و اشعه، تبلیغ در همه جهات، ممکن است در چنین یک ستون در حدود 300 بار منعکس و ایجاد انواع بسیاری از رزونانس و دخالت.

 

مرز و هوا در داخل سیلندر به شدت یونیزه شده و رسانا خواهد بود. بخشی از تابش اشعه از تخلیه الکتریکی پس از آن ممکن است به نظر می رسد به عنوان ولتاژ بر روی دیواره سیلندر القا و مبتنی است. به همان شیوه می تواند محافل افسانه ای باریک، که قادر نخواهد بود در پوشش گیاهی ایجاد حتی یک کودک با راه رفتن را از طریق آن توسعه دهد. همچنین در حال پیشرفت وجود دارد: یک موج شوک را در هوا، در ابتدا از سرعت صوت سریعتر، به تدریج کم کردن سرعت است. موج شوک سریعتر حرکت می کند قبل از موج انفجار، و به این ترتیب، تحت شرایط خاص، یک restrike است قادر به ایجاد دو دایره ایجاد به القاء است. از ابعاد متعدد برخی از محافل امکان پذیر خواهد بود برخی حدس می زنم چه مدت بازتاب در داخل ستون هوا ایجاد شده توسط ترشحات اولین رعد و برق بزرگ به طول انجامید. چه فاصله حدود جرم پرتوهای الکترومغناطیسی را در داخل ستون تابش، به لطف بازتاب مکرر.

 

عرض محدوده توصیف حلقه های باریک از 10 تا 20 سانتی متر، که مربوط به نیم هزارم دوم در رابطه با سرعت صوت، در طول زمانی که نور حرکت می کند 150 کیلومتر است. این برآورد بسیار تقریبی است. ممکن است، که در درون ستون به طور موقت ایجاد شده از هوا ممکن است به جای انعکاس پرتوهای الکترومغناطیسی است. تحت شرایط خاص، برخی از اشعه در داخل ستون منعکس بسیار طولانی تر از تنها در دوران پس از آن تخلیه الکتریکی است. قادر به حرکت فاصله بسیار طولانی و ایجاد تداخل بسیار پیچیده تر است. بازتاب کلی زمانی اتفاق می افتد که پرتو زاویه به اندازه کافی کوچک - کوچکتر از زاویه حد، در رابطه با زاویه مماس بر پوسته سیلندر در نقطه تماس می سازد.

 

ستون هوا با سرعت برابر با سرعت نور واقعا ناچیز است، 1/10 6 ، اما گسترش به لطف بسیار آهسته و صفر و ثابت نیز بسیار یکنواخت ستون هوا را می توان ظرف مدت که رزونانس و سازه های بسیار جالب و پیچیده تداخل تشکیل شده است. توضیحات بیشتر این روند خواهد شد به عنوان مثال بر روی صفحه توضیح داده مکانیک رعد و برق - تداخل موج در داخل ستون هوا در حال گسترش است.

 

چیزی مشابه ممکن است در مورد امکانات و بازتاب های مختلف به دخالت پرتوهای الکترومغناطیسی در داخل ستون از هوا می گویند، به سرعت در حال گسترش است. به نظر از منافع از این موضوع، و در واقع، که برخی از الگوهای واقعا نشان می دهد راه های مشابه ایجاد برخی از زیرصفحه به تازگی ایجاد شده از رعد و برق بخش به طور خاص خواهد شد با توجه به این احتمال پرداخت. ضروری است، که همیشه در یک روش مشابه سرچشمه یک دایره را به عنوان پایه، و در داخل است که ممکن است پیدا کردن انواع مختلف از طنین ها، فرکتال، همچنین دخالت و یا الگوی دایره محصول ترکیبی است. در نمودار، نمودار دما و فشار در داخل سوپاپ از موتور احتراق است. لینک به برخی از نمونه قرار داده خواهد شد اینجا. شباهت روند در داخل سیلندر موتور احتراق داخلی، شبیه سازی از یک وسیله از یک عمل مهندسی استاندارد، احتمالا نزدیکترین Restrike: معادل به طور منظم به یک انفجار یا احتراق کنترل شده، مصرف در داخل سیلندر احتراق داخلی و یا موتور دیزل است.

 

استعاره، ممکن است از شکل گیری برخی از اشکال دایره محصول به عنوان مثال از طنین و تداخل بین امواج صوتی و امواج الکترومغناطیسی توصیف. چیزی شبیه رادیو طبیعی، تلویزیون، اسیلوسکوپ، و عکاسی با هم.

 

 

 

قطره آب - پدیده پرش، پالس در حال سقوط از بالا ...

یکی دیگر از احتمال از ساختار محصول ایجاد دایره های دوره انتشار بیش از حد فشار زیادی را به محیط اطراف است، مانند اشعه مایع پس از تاثیر قطره را به سطح آب است. به دنبال منبع عکس کلیک کنید.

از عکس دوم و اثرات چند قطره را در یک لایه نازک از مایع نشان داده شده است، بسیار جالب است و آخرین است. ممکن است در مورد اعتصاب رعد و برق را در زمینه تاثیر پالس های بزرگ در یک لایه نازک از مایع قابل مقایسه است. تفاوت اصلی این است که در مورد ترشحات رعد و برق است، چنین پدیده ای قابل مقایسه با تاثیر قوطی کبریت، سنگین به عنوان یک لوکوموتیو است. zajfyz.physics.muni.cz

 

 

 

دوار میدان مغناطیسی، اسیلوسکوپ

یک احتمال، که با دقت بالا چند محور تقارن برخی از pictograms دایره محصول را توضیح دهد این است که تخلیه الکتریکی متوالی، حدود 20-30 میلی ثانیه در 1 بعد از دیگر ظاهر می شود در فاصله تنها چند متر از یکدیگر، می توانند برای ایجاد در این نقطه قوت چرخش میدان الکترومغناطیسی. این می تواند بیش از سه فاز، ممکن است تشدید مختلف و تداخل وجود دارد ایجاد، و ممکن است دیگر در آن محل ظاهر می شود پرتوهای الکترون تحت تاثیر قرار دهند و به این ترتیب بسیاری از pictograms محصول مختلف دایره متقارن "در زمینه رنگ". همه چیز در کسری از ثانیه اتفاق افتاد. مشاهده رعد و برق .

 

به عنوان مثال، اثر از سه پالس متوالی، فاصله 20ms در یک مثلث در فاصله ده متر از یکدیگر بیش از سطح میدان غلات، برای یک لحظه چرخش میدان مغناطیسی ایجاد کنید. اگر چه فقط برای یک ثانیه خرد، اما بزرگ، فراتر از هر تصور عادی انسان است. با تشکر از میدان الکترومغناطیسی تولید شده بسیار آسان می تواند کار یک موتور الکتریکی با یک خروجی از Terawatt تقریبا بیشتر. ممکن است برای استنتاج است که چنین میدان مغناطیسی، میدان الکترومغناطیسی از هر رعد و برق، گیاهان نه تنها توسط القاء تاثیر می گذارد، بلکه مکانیکی.

 

که در حالی که ممکن است برای توصیف گیاهان اقدام به عنوان هادی الکتریکی - ناشی از جاری، همچنین جریان عبور از طریق آنها انجام شد، بنابراین آنها مانند قطبهای ها و میدانهای الکترومغناطیسی به نظر می رسد ممکن است بر روی آنها عمل کند توسط نیروهای مکانیکی، می روم در آنها اثرات مکانیکی، نیز آسیب است. هارمونی ناهنجار، میرا شده نوسانات - علاوه بر همه چیز اینجا شرح داده شده، که در آن نقطه دایره محصول ممکن است نوسانات مختلف رخ می دهد. مقدار زیادی از pictograms دایره محصول تقلید سابقه ای از نوسانات میرا شده، زمانی که بزرگترین دایره کوچکتر، به دنبال آن حتی کوچکتر، بیشتر و بیشتر، اغلب بیش از ده. همچنین برخی از عکس محصول مشابه دایره به عنوان مثال در این صفحه خدمت می کنند صدها دیگر ممکن است از طریق شبکه های محافل گندم مشاهده است.

 

همه اتفاقات شرح داده شده در اینجا رخ داده است در بالای برخی از غلات، ذرت، کشت کوکنار، تجاوز به عنف و هر گونه محصولات دیگر، وجود دارد ممکن است باعث شود تقریبا هیچ اثر قابل مشاهده است. در ابتدا، در روزهای اولیه، زیرا آنها تنها، به نام "ثبت" را به شطرنجی به طور منظم تشکیل شده توسط گیاهان منحصر به فرد است. تغییرات قابل مشاهده و یا ضعف آنها منجر به افت خود را به زمین، که پس از روز ها، هفته ها یا حتی طولانی تر رخ می دهد. نمایشگاه - وجود دارد. دایره محصول ثبت شده، اما هنوز هم کاملا نامرئی است.

 

آسیب رعد و برق در گیاهان زراعی

همانطور که در ادبیات علم جدی کشاورزی و صفحات وب


پنبه آسیب دیده توسط رعد و برق
فرآیندها، شرح داده شده در پاراگراف قبلی، البته، همچنین ممکن است بیش از هر سایت دیگر کشاورزی، محصولات کشاورزی، قادر به خم پس از آسیب رشد نیست، زیرا ساختار آناتومیک آنها جلوگیری از آن - سیب زمینی، گوجه فرنگی، چغندر اتفاق می افتد. به عنوان مثال پوشش گیاهی پنبه آسیب دیده به علت برق از رعد و برق تخلیه بر روی تصویر سمت چپ. منبع از عکس IPM (مدیریت تلفیقی آفات)، یک پروژه مشترک: مرکز برای گونه های مهاجم و سلامت اکوسیستم ، دانشگاه ایالتی کلرادو ، USDA ملی موسسه مواد غذایی و کشاورزی ، جنوبی کارخانه تشخیصی شبکه دانشگاه جورجیا - دانشکده Warnell از جنگلها و منابع طبیعی و دانشکده علوم کشاورزی و محیط زیست این یک عکس فوری از یک تحقیق جدی کشاورزی، توهم پوچ و دیوانه از ناظران محافل محصول است. بعد از یک فاصله زمان دیگر از ترشحات رعد و برق صدمه به گیاهان و یا نابودی کامل آنها - مرده را معمولا به شکل یک دایره مشاهده می شود. ممکن است که در ادبیات در مورد این گونه موارد، نمونه های ذکر شده در زیرصفحه ها به عنوان خوانده شده  انتخاب دوباره ، کشاورزی است. در اینجا تنها برخی از نمونه های فردی در مراجع بسیار مفصل تر. بسیاری از موارد مشابه در گذشته، توسط ناظران محافل محصول ثبت شده، و کاملا به اشتباه به عنوان یک نتیجه از عمل از نیروهای غیر قابل درک تشخیص داده است.

 


سویا آسیب دیده توسط رعد و برق
تصویر بعدی در سمت راست نشان می دهد آسیب رعد و برق در دانه های سویا، از اطلس بیماری های سویا ( ببینید )، بیماری های nonparasitic، همانطور که در cipm.ncsu.edu ، به وب سایت از مرکز بنیاد علوم ملی برای مدیریت تلفیقی آفات (CIPM)، دانشگاه کارولینای شمالی است. کشاورزان به خوبی می دانیم که اثر ترشحات رعد و برق می تواند به راحتی برای هر چیز دیگری اشتباه گرفته - آفات گیاهی و جانوری، فقدان و یا بیش از حد کود، اثرات ناشی از خشکسالی، مرطوب، دمای بالا و یا پایین، نگاه کنید به ادبیات. نیز وجود دارد که در همه جا به اندازه کافی قابل اعتماد توضیح داد که چگونه رعد و برق را از آسیب های مشابه دیگر با خیال راحت افتراق ضربه رایج ترین که خسارت پس از یک زمان مشخص، بر روی پوشش گیاهی منتشر نشده است. اغلب مشاهده شده که در مناطق آسیب دیده آنها می توانند شروع به ایجاد همه انواع آفات دیگر، اما بعد، تنها به عنوان یک پدیده ثانویه است. فقط به عنوان کشاورزان به خوبی می دانند که عواقب ناشی از رعد و برق محافظت فردی در زمینه غلات ممکن است در موارد فردی بسیار قابل ملاحظه ای متفاوت است از دیگری است. این واقعیت این است که در ادبیات نیز بسیار در جزئیات توصیف شده است. بنابراین نه فقط برای تفریح، باغبانان عزیز ما، ترک همه که ناشی "کاشفان" دایره محصول، همچنان در توهم خود را به اشتباه کردن. یکی دیگر واقعا جدی مقاله با برخی از عکس ها، به نام سویا "راز" ، ممکن است در وب را از دانشگاه ایلینویز، illinois.edu ، یکپارچه مدیریت آفات، ipm.illinois.edu. مهم ترین ایده این مقاله این است که عواقب رعد و برق در زمینه های کشاورزی ممکن است ظاهر می شود کاملا متفاوت است: "رعد و برق احتمالا به همان شیوه در تمام موارد به اعتصاب نیست". همچنین، دوباره تایید کرد: "رعد و برق می تواند نشانه ها را که ممکن است در برخی موارد مانند یک بیماری نگاه کنید، مانند قارچ Phytophthora با نوت مرده خود را از گیاهان می شود".

 


آسیب رعد و برق: سویا

 

فلفل میدان اصابت رعد و برق
توجه داشته باشید خیلی مشخصه در مورد چمن وجود دارد - مثل تقریبا تمام غلات، غلات، آفتابگردان تولید کتاب 2007 ، نگاه کنید به . وب سایت انجمن ملی آفتابگردان، NSA. در حالی که آفتابگردان و علف های هرز می میرند و یا به شدت آسیب دیده، چمن - غلات زنده ماندن در عوض، آن درصد زیادی از گیاهان خانواده غلات افراد مبتلا به باقی مانده، و کامل شدن خواهد کرد، هر چند با صدمه قابل مشاهده است. این توانایی به تراکم کاشت بالا مرتبط است. با توجه به سه نمونه در مورد گونه های گیاهی فقط یک - چغندر قند، یک بعدی در مورد آفتابگردان، یکی دیگر در مورد سیب زمینی، یک مشترک. در سمت چپ قرار داده یکی دیگر از عکس، عواقب ناشی از رعد و برق را در زمینه فلفل. منبع - وب سایت دانشگاه ماساچوست امهرست، مرکز برای کشاورزی. ممکن است پیدا کردن هزاران مقالات کشاورزی حرفه ای در اینترنت، و ده ها هزار و صدها هزار نفر را در کتاب های علمی چاپ شده، متون، مقالات. تقریبا در هر یک از آنها توجه داشته باشید در مورد نسبتا شدت محدود، شکل دایره و یا بیضی شکل از گیاهان آسیب دیده را پس از ترخیص از رعد و برق است. علاوه بر این برجسته شده که خسارت آشکار است اغلب تا چند روز پس از رعد و برق، گاهی اوقات بیش از یک هفته است. بیشتر میخواهید؟

 

نمونه ای از "محافل محصول از بایگانی، در مقایسه با اثرات ناشی از رعد و برق

هلند، Sevenum، Limburg، 30. 6. 1999

کانادا، اسکس شهرستان، 26. 4. 2004

آرژانتین، سانتافه، 29. 12. 2009

درج کوچک، برای مقایسه. سه عکس ها، نشان دادن "محافل محصول" (سیب زمینی، 2 سویا *)، به خوانندگان یک ایده منسجم از آنچه "کاشفان" قادر به محافل محصول منتقل می کند برای ایجاد. Sevenum، Limburg، هلند، 30th جولای 1999. انتاریو، اسکس شهرستان، کانادا، 24th جولای 2004. آرژانتین، سانتافه، 29th دسامبر 2009. عکس های مشابه ممکن است در مجموعه ای از ده ها، فقط جستجو. ممکن است پیدا کردن عکس های بسیاری دیگر، که بسیار چشمگیری که سه مشابه در متن قبلی - فلفل قرمز، سویا، پنبه - به وضوح به عنوان اثر رعد و برق شناخته شده است. احتمالا بستگی دارد در درجه اول بر روی آن، که حضور چنین سایت مشابه. در صورت کارگر کشاورزی یا محقق جدی، به جای سند و آن را در برخورد با برخی از انتشار اثر حملات رعد و برق در خالص محصولات مزرعه اشاره می کند.

 

بیماری های سویا، کلم ، کاهو. آقای باقلا ذرت یکی دیگر از سویا .

 


ابتلا به بیماری رعد و برق سیب زمینی (1915)، انجیر. 12A

بیماری های محصولات کامیون و کنترل آنها ، JJ Taubenhaus، دکترا متن ،  آنلاین ، مشاهدات بر روی سیب زمینی توسط جونز و گیلبرت در سال 1915 (!)، انجیر. 12A. در صفحه 74: "هیچ شواهدی از پاره تقسیم و یا مکانیکی ساقه است شده مشاهده." صفحه 75: جونز و توضیح گیلبرت در این پدیده: "هنگامی که طوفان الکتریکی می شکند ناگهان به دنبال یک دوره هوای خشک و بارش باران خیس خاک سطحی، لایه ای از زمین خشک بین این سطح مرطوب و در زیر خاک حاصلخیز و مرطوب است که هادی ضعیف برق همچنان وجود دارد. هنگامی که رعد و برق برخورد نقطه سطح مرطوب است، آن را در تمام جهات پخش، به صورت افقی و سپس رو به پایین به زمین، خطوط زیر را با کمترین مقاومت است. ساقه بوته و ریشه با آب فراوان آنها هادی بهتر از لایه ای از خاک خشک فقط ذکر شده، و پس از عبور جریان الکتریکی از طریق آنها، بافت ها به این ترتیب ممکن است مختلف مجروح و یا کشته، بسته به میزان عبور جریان را از طریق آنها است. " این توصیف بسیار دقیق از برخی از اصول و عوارض است، شرکت در طول ظهور محافل محصول است. این دور 100 سال پیش نوشته شده بود.

 

بررسی آب و هوا ماهانه ، مرداد، 1920 (!)، مشاهده صدمه رعد و برق را به سیب زمینی. باغبانان به رسمیت شناخته شده، که رعد و برق خواهد شد بعد از مدتی ایجاد خسارت های دایره ای در زمینه گیاهی با هر نوع از سبزیجات معمولی و یا غلات و حبوبات است.

 

Phytopathology ، جامعه آمریکا phytopathological، ، (1917)، متن ، آنلاین .

 

اطلاعیه مهم.

هر گاه به گاه شاهد، واقع در آن نقطه دقیقا در لحظه ای از دایره خط تصویری منشاء محصول، قادر به ارائه هر گونه شواهد در مورد آن. ممکن است به از این عکسها را متقاعد کند. در چیزی شبیه به pictograms دایره محصول و ایجاد خود را در همه علاقه مندان خواهد بود. آیا مشکلات کاملا متفاوت داشته باشد. در تصویر سمت راست به وضوح قابل مشاهده "امضای مقصر اصلی" را بر روی درخت است. در تصویر سمت چپ است، نیز وجود دارد حال حاضر، اما به هیچ عنوان قابل توجه و قابل توجه است. اطلاعات بیشتر - هشدار

 

 

 

آزمایش و آزمایشات

برخی از آزمایش های انجام شده، عکس ها وجود دارد و منتشر خواهد شد

می شود، گاهی اوقات ، آزمایش با اثر جرقه به مواد پودر شده است. رنگدانه پراکنده، اندازه ذرات را در جهت از میکرومتر، ویدئو با سرعت بالا (420-1000 PIC / S)، برخی از نتایج به بعد اینجا دستگیر شده است.

 

اگرچه جرقه های الکتریکی، که در آزمون مورد استفاده قرار گرفت، انتقال مقدار بسیار کمی انرژی - حدود 0.03 ژول، نمایشگاه تمام پارامترها از انفجار، از جمله امواج شوک و موج فشار است.

 

 

لوازم الکترونیکی خانگی و دستگاه های آزمایشگاهی در حال رشد در یک میدان است.

ممکن است گرفته شده است، که همزمان و پس از آن تخلیه رعد و برق، که در یک لحظه بسیار مشابه در فاصله کمی از یکدیگر ادامه دهید و از طریق آن، صدها هزار آمپر است که بسیار قوی و بزرگ، میدان های الکترومغناطیسی و همچنین چرخش جریان اطراف آنها را. همه آنها می توانند به طور مستقیم تحت تاثیر قرار با یکدیگر، جذب، دفع و ایجاد طنین و دخالت. چیزی مانند لامپ خلاء تلویزیون و یا اسیلوسکوپ. ترشحات رعد و برق است شبیه به یک شعاع الکترون است. "کمی" قوی تر از آن در تلویزیون - حدود 10 15 است. به طور مشابه قوی تر الکترواستاتیک و میدانهای الکترومغناطیسی را به فاصله چند متر است. اسیلوسکوپ طبیعی، ایجاد دایره محصول ارقام lissajous .

 

همچنین ممکن است تصور کنید که در طول اثر پرتو الکترونی، در مورد ترشحات پشت سر هم و یا paralel رعد و برق، که در حال جریان در سراسر بسیار قوی میدان الکترومغناطیسی دوار ممکن است بسیار متقارن محصول pictograms دایره بوجود می آیند، با توجه به محور.

 

در لبه سمت راست بالای تصویر محصول دایره همراه است، به رسمیت شناختن مسیرهای با غلات کلاسیک سخت خم کاری شده و آسیب دیده، به دنبال tramlines در نزدیکی مرز این زمینه، rutted تر، بهتر نگه داشتن رطوبت، رسانایی عالی، کاملا آسیب دیده است. بسیار شبیه به اثر احتمالی را مشاهده everyute مطلق هر از مزارع غلات، که در آن به نظر می رسد هر RDF, Randomly Downed Formations، معمولا آسیب دیده غلات و حبوبات است. همه چیز تنها یک تصادف است؟ بسیار بیشتر در دسترس عکس. ممکن است، که ممکن است اضافه شود با هم القا و هدایت جریان ایجاد شده در آهنگ. آنها بسیار به هم نزدیک تر از هر جای دیگر، دقیق تر. الگوی مشابه می تواند به منشاء الگوهای chladni. منبع تصویر: www.physics.ucla.edu. نوسانات زمین و رفتار گیاه، شبیه سازی امواج در سطح آب نیز ممکن است شرکت کنند. همچنین می تواند ترکیبی از وقایع چند نوع است.

 

 

رسانایی الکتریکی از رابط فاز

موج ضربه ای - هوا، پلاسما - هوا و بیشتر

شرح از حضور در برخی از الگوهای دایره محصول تشکیل اتهام رابط بین موج شوک، یا پلاسما بسیار به سرعت در حال گسترش و هوا ثابت و یا به آرامی در حال حرکت و انتقال بار از یک یا چند دایره بسیار تنگ، یا قابل توجه بخشی از انرژی از هر تخلیه الکتریکی یا به طور همزمان پس از آن، از طریق رسانه ای این فاز از رابط است. در رابط فاز امواج شوک انتشار از طریق هوا و سایر عناصر موجود در آن است. گرد و غبار، رطوبت، ذرات به شدت یونیزه شده رخ می دهد، به اصطکاک زیادی وجود دارد، تشکیل از اتهامات عنوان شده علیه متوسطه الکتریکی، و به احتمال زیاد است و خاصیت هدایت الکتریکی بسیار بالا است. بنابراین، چنین محافل بسیار باریک شاید چیزی شبیه به ثبت لحظهای از ترشحات پشت سر هم رعد و برق، میدانهای الکترومغناطیسی، جریان القاء شده و جریان سربدار توسط هادی فاز از رابط مرز ستون هوا، در حال حاضر لحظهای بالاتر از پوشش گیاهی محصول است. عکس محصول همراه با دایره.

shockwave_u_letadla_tvar-a-sireni_shockwave_blesku.htm  

 

 

اشکال دایره محصول به طور منظم در مقابل شکل تصادفی و نامنظم،

محافل محصول در مجاورت آن سازه های نامنظم

در لبه میدان بالا عکس محصول دایره مشاهده می شود نامنظم آسیب دیده غلات، رخ می دهد که کاملا اغلب به علت ترشح رعد و برق به میدان است. با این کار پس از چند روز یا هفته رخ می دهد،
Ancona، ایتالیا، 29th ژوئن 2008
در جای دیگر در این سایت، و یا در مورد جزئیات صفحه گاهشناسی ، که روند تخریب بافت های گیاه پس از عبور جریان الکتریکی نیز photographically در جزئیات بزرگ مستند توضیح داد. عکس در سمت چپ نشان می دهد که جریان الکتریکی - قدرت ترشحات رعد و برق تا حدودی از طریق لبه بالایی از میدان عبور، پس از تراکتور آهنگ وجود دارد، هر دو حدود tramlines عمود به لبه، حتی از طریق الگوی هندسی است. محصول به طور منظم به شکل دایره و نامنظم مخرب، و البته ممکن است در طی طوفان، به لطف ترشح رعد و برق نمی شود ایجاد شده است، اما ممکن است. این رعد و برق، شاید یک تنها، فقط "ثبت" که تصویر، از آسیب رساندن از غلات ظاهر می شود تا چندین روز بعد. حتی هفته، بسته به میزان انرژی تامین - شدت از قرار گرفتن در معرض.

 

در ابتدا به سطح تنها یک بخش کوچک زیر یک درصد، چند متر مربع، آسیب دیده ترین مناطق سخت خم کاری شده است. به تدریج، روز به روز، گاهی اوقات ساعت به ساعت و یا حتی لحظه به لحظه، می افزاید: یکی دیگر از، تا در نهایت، قبل از برداشت ممکن است بر روی زمین دراز کشیده زمانی در حدود 5٪ است. گاهی اوقات بیش از 20٪ از مساحت کل است، گاهی اوقات، متاسفانه بیش از 90٪ است. برای روشن شدن و مستند پدیده شرح داده شده در آینده ممکن است به استفاده از دوربین گذشت زمان ، به نظر می رسد کار بسیار خوبی برای آنها است. در حال حاضر فقط ممکن است با توضیح این پدیده بر روی صفحه و صفحات زیر را برآورده گاهشناسی . فرآیندهای بسیار مشابه اغلب در داخل الگوهای محافل محصول رخ می دهد، در مجاورت آنها و در فاصله بزرگتر، و در زمینه اطراف. در تمام مکان های که توسط رعد و برق برق تخلیه قرار گرفتند. رخ داده از زمان کشف الگوهای تا برداشت.

 

همچنین ممکن است که احتمالا بسیاری از غلات آسیب دیده در این زمینه، که در آن رخ داده است دو ترشحات رعد و برق نزدیک در فاصله چند هفته از دوم ظاهر می شود. ترشحات دوم را در این زمینه صورت می گیرد با گیاهان، بطور قابل توجهی تضعیف شده، و قادر است باعث آسیب به میزان قابل توجهی بیشتر است. همچنین ممکن است تصور کنید که الگوهای محصول به طور منظم دایره امکان ایجاد بسیار ساده تر در یک میدان که تا به حال به "آماده" چند هفته قبل است. چنین مواردی هستند بدیهی است که بسیار کمتر از سایت یک بار تحت تاثیر قرار. آماری بیان می شود.

 

نظر بیشتر بر روی عکس محصول دایره از Ancona: از برخی از مشاهدات، به نظر می رسد که یکی از عوامل بسیاری که ممکن است در ایجاد الگوهای منظم هندسی بر روی مزارع غلات شرکت، ممکن است این واقعیت است که در آن محل در عمل، بسیار قوی بود ترشح رعد و برق رخ می دهد، که تنها چند در طول طوفان تمام و یا حتی تمام فصل. بنابراین ممکن است که قرار گرفتن در معرض همه چیز واقعا وجود دارد با توجه به تنها یک تخلیه و یا سیستم به طور همزمان تخلیه الکتریکی متوالی، که در کل مدت به ندرت بیش از یک ثانیه است. قویترین باعث ایجاد دایره منظم است که خط تصویری محصول، تخلیه الکتریکی ضعیف تر، متوسطه paralel و و پس از آن باعث تشکیل نامنظم سیم، آسیب دیده و تضعیف می شود، در محله. دیگر، واقعا امکان بسیار محتمل است که تخلیه الکتریکی ضعیف تر در همه اتفاق می افتد، که مشترک نامنظم اطراف صدمه زدن به تنها به دلیل باقی مانده جریان های پیشرو را از طریق آهنگ های تراکتور، احتمالا با القاء در آنها شکل گرفته است.

 

یکی دیگر از گزینه است که ممکن است به ملاحظه در محصول ایجاد دایره، که در یکی از اولین مقالات منتشر شده در جزئیات بیشتر شرح داده شده، جایگزین است که بخش قابل توجهی از تخلیه رعد و برق، بلافاصله پس از پیشانی خود را لمس زمین، بخش قابل توجهی از انرژی خود را سربدار عمیق به اندازه کافی در زیر سطح بود، بدون آنکه انرژی خود را به طور قابل توجهی می تواند از طریق خاک مرطوب منتقل می کند و به مناطق اطراف tramlines. رعد و برق تخلیه کانال و سپس مانند رهبر ارکستر عمل می کند، که از طریق آن جریان می گذرد عمیق در زیر سطح زمین است، و توسط برخی از رسانای خوب جریان، یا چند هادی انجام شده در اعماق زمین است. در سطح زمین و سپس محصول دایره شکل که بسیار شبیه به آن ایجاد شده توسط خطوط میدان مغناطیسی در براده آهن هستند، ایجاد می شود. مشاهده عکس ها قبلا در این صفحه. به عنوان مثال، تشکیل الگوهای AA محصول دایره به طور منظم به طور مستقیم بالای یک مخزن زیرزمینی فلزی مشاهده شده بود - به عنوان یک هادی بسیار خوب فعلی - میله رعد و برق زیرزمینی است. در برخی از محصول مستند فیلم دایره ذکر شده است.

 

 

 

گره ها و غلات آسیب دیده، دروغ گفتن

غلات سخت خم کاری شده بسیار معمول است، بدون اشکال به طور منظم، و دقیقا تحت شرایط مشابه در محافل محصول ایجاد کرده است. گیاهان زیر به طور کامل شرایط، عمدتا توسط الکترولیز و محصولات خود را، از جمله آسیب های مکانیکی به علت گاز و در نتیجه، احتمالا بسته به قدرت کلی تخلیه الکتریکی، همچنین منجر به آسیب حرارت آسیب دیده است. در صفحه زیر گره برای مشاهده امکان پذیر است، که صاف از ساقه، که توسط هر برق اصابت کرد، و فقط به این دلیل از ابتکار عمل مکانیکی قرار داده - تجربی است، به احتمال زیاد با توجه به زاویه بزرگ، که تا به حال برای غلبه بر، قادر به ثبت نام صدمات مکانیکی از گره ها، قدرت خود را. مؤثر بر کیفیت محصولات رسیدن، ساقه ها تنها با محرک های مکانیکی، اریب شد. سمت چپ عکس همراه به طور سنتی در مکان هایی گرفته شده که در آن بود حتی یک اشاره از محافل محصول وجود دارد هرگز، فقط معمولا آسیب دیده غلات، با ساقه بخشی از یا به طور کامل خم شده به زمین است.

 

 

محافل محصول - معما حل شده است.

یکبار و برای همه است.

باور نکردنی بدوی، و ممکن است بگویند، توضیح مسخره. دوستداران بشقاب پرنده ها ، رمز و راز، فراروانشناسی، پرواز بشقاب، ناشناخته و انرژی وجود ندارد و مزخرف مشابه می تواند حمل و نقل خود را به بی نهایت. به عبارت دیگر، آنها ممکن است الاغ متعفن خود را و بوسه بروید به جهنم .

تقریبا ممکن است همین در مورد موجودات فرازمینی می گویند .

، تماس cropcirclesonline، اگر علاقه مند به (در) جی میل (دات) کام

 

 

3 en

 

 

 

 

این صفحه، آماده شد و تمام نظریه های ارائه شده بسیار کامل بودند، از نزدیک و در جزئیات تجربی مورد بررسی قرار

 

Jan Ledecky

 

 

z