Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

זהו תרגום ראשוני, ראשוניות, נתונים גולמיים, ללא שינוי כמעט. המכונה, מבוססות מחשב, מדפים מקוריים, המופיעים גם czech המקוריים ואת המקוריות באנגלית גירסאות. ישתפרו באופן רציף במהלך הזמן, לתקן ולקדם. תודה על ההבנה.

lightning
המשחק נגמר.

 ... לחץ על מקש כלשהו ...

... המשך ...
שם המשחק:

שער מעגלי יבול

(מעגל דיסאינפורמציה היבול)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

על ידי באי סבירות משלה, האמת היא מרסנת את עצמה מלקבל מוכר. (Heraclitus)

שום דבר אינו בלתי אפשרי. לא אם אתה יכול לדמיין את זה. (Prof. Hubert J. Farnsworth)

Omnia vero fulmen gubernat:הברק טייסים כל הדברים. (Heraclitus)

1, טבע בלבד, הסבר על  היבול חוגים  המקור, תוך שימוש מוכח, מחקר לשחזור, לאימות סטטיסטית ושיטות מדעיות. הכימיה צמח פתולוגיה, פיזיולוגיה, ביולוגיה, אנטומיה, ארכיאולוגיה, פיזיקה, hydrometeorology, גיאולוגיה, חקר מערות, חשמל, מגנטיות ועוד רבים אחרים דומים, סניפים הבינתחומי רחב לעיתים קרובות.

חוגים תעלומה היבול

גילו בוודאות.

הפרשות ברק הוא הסיבה היחידה 1 של כל עיגול לחתוך , כל הזמן נמצא כל שדה יבול

תמונה סכמטית מצד ימין ניתן לראות את אחד כמה מעניינים מאוד ביבולים אנלוגיות ומאפיינים פיזיים של הפרשות ברק. דמיון מס '1. הפרשות ברק לתוך מבנה של דגני בוקר (סריקה) רשמה קווים אלקטרומגנטיים שלה בשטח. התהליך דומה כמו לעשות תמונות. ימים רבים זקוקים לפיתוח תמונות.

הפרשות ברק הוא הסיבה היחידה 1 של כל עיגול לחתוך, כל הזמן נמצא  כל שדה יבול

גדול, ענק ברק פרוק את החשמל, בלתי נתפסת על ידי המוח בכלל, הוא גם מאוד ביותר הגורם הרלוונטי של כל גידול, פגום מוחלשת נמצא בכל מקום בעולם. זה הרבה יותר מעניין העובדה החשובה יותר מכל ביבולים נמצאו עדיין.
גדול, ענק ברק פרוק את החשמל , בלתי נתפסת על ידי המוח בכלל, הוא גם מאוד ביותר הגורם הרלוונטי של כל גידול, פגום מוחלשת נמצא בכל מקום בעולם. זה הרבה יותר מעניין העובדה החשובה יותר מכל ביבולים נמצאו עדיין.
כמו כן, קל מאוד לקבוע ברקים הטבע פלאש כמו  ברור לחלוטין, הסיבה מובנת מאוד של כל מוחלט אנומליה, שהתגלה או ליד כל אמיתי מעגל חתוך, כולל תחושה חידתית האנושי & בעלי חיים, רגשות, התנהגות
כמו כן, קל מאוד לקבוע ברקים הטבע פלאש כמו  ברור לחלוטין, הסיבה מובנת מאוד של כל מוחלט אנומליה, שהתגלה או ליד כל אמיתי מעגל חתוך, כולל תחושה חידתית האנושי & בעלי חיים, רגשות, התנהגות
אחרון חביב, קל מאוד לשכנע - כל יצרנית מעגל היבול , נהנה רק פגישה קצרה עם אחד אלה את היחידה האמיתית היחידה עלי אדמות, טבע היבול מזיק ליוצר, ברק, היה נראה משהו מאוד דומה כמו זה ...
אחרון חביב, קל מאוד לשכנע - כל יצרנית מעגל היבול , נהנה רק פגישה קצרה עם אחד אלה את היחידה האמיתית היחידה עלי אדמות, טבע היבול מזיק ליוצר, ברק, היה נראה משהו מאוד דומה כמו זה ...
הזמן שחלף בין השחרור לבין מעגל היבול באמת להופיע - כיפוף (מזיק, להחליש) הפך גלוי - נע בין מספר ימים עד שבועות רבים (!), אולי חודשים נוספים. אחת הסיבות העיקריות לכך האשם הבלעדי עדיין בריחות לא זוהה. תהליך דומה מאוד לפיתוח כימי של תמונות כסף.
היחלשות גבעולי, שנגרמו באמצעות חשמל ברק, יכול להיות שבועות רבים שוטפים, לפני כיפוף של הגבעולים על הקרקע מתרחשת. לעתים קרובות, עקב אפקט דומינו, הנטייה כיפוף של הגבעולים לכיוון פני הקרקע, התהליך עשוי להימשך מספר דקות בלבד.  הפרפר אפקט יכול גם להתקיים. הטל מוקדם בבוקר גשם, סיבה אפשרית של ממש קצר בזמן העלייה 50-100% גבעול משקל, כמה גרם / צמח, אולי יותר מ -40 טון / חה, בהתאם לסוג היבול.
הזמן שחלף בין השחרור לבין מעגל היבול באמת להופיע - כיפוף (מזיק, להחליש) הפך גלוי - נע בין מספר ימים עד שבועות רבים (!), אולי חודשים נוספים. אחת הסיבות העיקריות לכך האשם הבלעדי עדיין בריחות לא זוהה. תהליך דומה מאוד לפיתוח כימי של תמונות כסף.
תיאוריה שלמה כל קל לאימות ו להדגמה באמצעות טבעית מציאותיים כוחות, כימיים ביולוגיים ופיזיים ותהליכים. על ידי רבים, הזמינים המדויקים ומדויק הטבע ומדעי שיטות מדידה. נכנס ראשון יוצא ראשון מבחן השערה זו זמינה - אחת השיטות האפשריות החזקים ביותר של הוכחה מדעית

>> בין השאר, מצוין לחלוטין וחסר רחמים לחלוטין הרס של חוצנים. <<

תיאוריה שלמה כל קל לאימות ו להדגמה באמצעות טבעית מציאותיים כוחות, כימיים ביולוגיים ופיזיים ותהליכים. על ידי רבים, הזמינים המדויקים ומדויק הטבע ומדעי שיטות מדידה. נכנס ראשון יוצא ראשון מבחן השערה זו זמינה - אחת השיטות האפשריות החזקים ביותר של הוכחה מדעית

>> בין השאר, מצוין לחלוטין וחסר רחמים לחלוטין הרס של חוצנים. <<

מתוך: ויקיפדיה

מחבר לא ידוע

Cropcirclesonline.com ©

www.flickr.com

 

למבוא בסיסי להיבטים הסטוריים בנושא מעגלי תבואה ניתן לבקר ויקיפדיה - מעגלי תבואה. רוב ההסברים שהוגשו שם, למרות שכולל כמעט נופל או כמעט לחלוטין בתוך השטח של פסבדו-מדע (מדע זבל), אבל לפחות יכול לשמש כמידע בסיסי על התצוגה הנוכחית על כל הסוגיה.

 

מזעזע!!!

למדוד באופן אובייקטיבי, נקבע באופן אלקטרוני מחושב מיקומם של ברק.

GPS - עשרות מטרים, זמן - ננו שניות, קוטביות, סוג, זרם שיא - kiloamperes.

Lightning effects inside ceral fieldsהודעה מזעזע ביותר כל צופה גידול חוגים עד כה: שהופל כמעט כל, כפוף, נוטה, ירד, פגום, דגנים נחלש בעולם שוכבים על הקרקע בלבד, ורק הודות חשמל מברק. התמונות הנלוות הן רק מדגם קטן מתוך אוסף של יותר מ -10 אלף תמונות. רובם נרכשו על הנקודות המדויקות, שם נקבעו באופן אובייקטיבי, נמדד באופן אלקטרוני מחושב מיקום GPS, הזמן המדויק של ננו שניות, בעוצמה (אלפי אמפר) של ברק, קוטביות. גם סוג - ענן לענן (CC), ענן על הארץ (CG). זה סוג של ענן לענן הושמטו, כי נושא המחקר היו להיטים ברקים אל תוך האדמה, אל שדות היבול. הם נאספו במשך מספר שנים. על רבים במקומות המתוארים, לאחר לוקליזציה של ברק נעשו מחקרים ותמונות יותר מעשר פעמים. בזכות זה היה הכרונולוגיה של נזק דגנים מתועד ביסודיות על מקומות בעלי שם. כמעט בכל פעם נצפו, אם כי עם כמה יוצאים מן הכלל נדירים, בוודאי, כי זה לוקח כמה ימים, לפני הגבעולים לחלוטין להתכופף, הניח על הקרקע. מספר שבועות מתישהו. לפעמים יותר מחודשיים. קורה גם במהלך המוצא לחתוך עיגולים. לעולם, לעולם, לעולם שום כוח לא ידוע, בלתי מובן. רק היחלשות של גבעולי, ואת ההשפעה של המשקל שלהם. במקומות מסוימים, התמונות צולמו ימים ספורים לאחר ברק זוהה שם. אבל עדיין ללא הסימנים הקטנים ביותר של היחלשות או פגיעה בצמחים. למרות תהליך של היחלשות גבעולי עשוי להימשך ימים או שבועות רבים, הופעתה של צורה, שבו מוצגות התמונות הנלוות, יכול להיות רק עניין של דקות או שעות. לראות את אפקט הדומינו, הכרונולוגיה. מה שנקרא מזויפים הם רק אחוז קטן מאוד, בתוך הטעות הסטטיסטית, אלא הרבה מתחת רבדיו. יריות כתזכורת ומאמץ כדי לחלוק כבוד היצרן הגדול ביותר והחשוב ביותר של חומרי צילום, שהיו קיימים אי פעם, בעיצוב לרצועת סרט שקופיות קודאק.

 

דרך אגב, החקלאים יודעים היטב, כל ההשפעות של הפרשות ברק לתוך שדות התירס שלהם במהלך עונת הגידול. גם עם כל הצמחים האחרים. סלק סוכר, תפוחי אדמה, עגבניות, כותנה או אחרים. מדעי החקלאות למדענים לשלם להם את תשומת הלב של עשרות מאמרים ופרסומים מדעיים, כפי שיפורט בהמשך דפי המשנה קצת ביתר פירוט. הם יודעים היטב כי לעתים קרובות לאחר השחרור ברק לתחום הוא לאחר זמן מה נוצר מעגל, פגום, נחלש, גוברת גרוע או נהרסו כליל צמחים. פשוט רק לשאול. העובדה כי חקלאים ידיעות דומות מן מעריצים מדע זבל עד הזמן הנוכחי הסתיר בהצלחה רבה, יכול להיחשב בדיחה טובה מאוד. זה בהחלט היה בגישה הרבה יותר נעים מאשר אם הם בעטו sciolistic התחת שלהם. הם הפכו את אחד מהם ממש כיף כל הזמן, יחד עם אמא טבע. מהקהל מעורר רחמים, מסומם על ידי המסתורין של התופעה. אבל זה הגיוני, כי מעריצים של עב"מים, psychotronic מסתורין אנרגיה ידוע, הקוסמית הבין גלקטי, מסרים מהיקום, אנרגיה נפשית תהליכים, מעולם לא התעניינתי ידיעות אובייקטיביות דומות. אין צורך, כי כאלה טיפשים, כדי להכיר את הספרות המדעית. כולם במשך עשרות שנים ככל הנראה, כל מידע מדעי או טכני, שלא לדבר על ספר, לא באים במגע כלל. גברים חסרי השכלה שבמשך כל עצה מומחה כנראה לא אכפת להם בכלל, ועדיין משלמים רק עניין ועל שטויות. מגיע להם. הרוב המכריע של אנשים, שהיו פעם כמו השאפתניות, לכאורה, "מקצועי" מעוניין עצמם הבעייתיות ביבולים, למעשה רק הם טפילים על העובדה כי כל העניין קשה מאוד להסביר. רובם היו טפילים, שום דבר אחר.

 

 

שלושה מפלצתיים, ענקיים, דמיון גדול מאוד

דמיון מקרי בלבד ... חוגים יצירת הצומח.

שוב ושוב, יהיה הרף הדגיש: יצירת מעגלי היבול, אלא גם כל דפוס של דגנים פגומים, גם אם לא סדיר לחלוטין, תהליך מאוד מזכיר סרט הצילום המסורתי, מבוסס על כסף הליד תחליבים ג'לטין. לאחר החשיפה ב 1 מתעוררות סמויים, בלתי נראים בתמונות.

 

הדמיון # 1   -. סריקה של הצמחים בתחום פעולות תבואה כשכבה צילום רגיש, הקלטה סמויה תמונת הצורה נרשמת הקלטה של קווי השדה האלקטרומגנטי. אותו כמו הקלטה צילום.

 

פיתוח - שינויים כימיים, ביולוגיים ופיזיים, הנגרמות על ידי חשמל, להוביל להיחלשות של הגבעולים. התהליך יכול להיות ממש איטי מאוד, הימים האחרונים עשויים או שבועות או אפילו יותר מחודש. לאחר זמן מה הם נחלשים, כך שהם אינם מסוגלים להחזיק משקל משלהם, להתכופף אל הקרקע. כל זאת ללא כל פעולה של כל כוח השפעה אחרת, או תופעה אחרת. לא מובן, לא ידוע, בלתי מוסברת, על טבעי. אבל בכמה מקרים חריגים למדי, דפוס יכול להתרחש כמעט מיד לאחר סופת רעמים וברקים וגם הפרשות, ובכך דומה פולארויד. לאחר פיתוח התמונה מעגל היבול הפך גלוי.

 

הדמיון # 2 - תמונות המאוחסנות הם דמיינו את כימי ברציפות (ביוגרפיה) איטי תהליכים פיזיקליים. בדומה מפתחת Fixer צילום בחדר חושך.

 

מעגל חתוך תמונה נוצר, רשמה במהלך פריקה ברק, הדומה פלאש צילום. נניח, האנרגיה משפיעה על גבי שכבה רגישה אולי 10 18 גבוהה יותר, כלומר 10 העלה לשלטון 18, כלומר 1 ואחריו אפס 18 פעמים.

 

הדמיון # 3 - התמונה נרשם בעזרת פלאש. כמו, צילום פלאש.

 

השוואה בין התמונות שהוצגו בתחום בעזרת מפתח טבעי, ניתן למצוא בכמה פרסומים או מאמרים העוסקים בארכיאולוגיה אוויר. למשל Leo Deuel - טיסות אל אתמול: סיפורה של הארכיאולוגיה אוויר, הוצאת סנט מרטין, 1969, ISBN 9780356031521, p. 38: "בדרך זו, פעולות צמחייה בצורה מסוימת של מפתחים הכימי של לוחות צילום שנחשפו: הוא זורק את התמונות סמויים". מחבר עשוי להשתמש ציטוט של חלוץ כלשהו בתחום זה, אולי אפילו את עצמו קרופורד. ניתן להסיק המשמשים "לוחות צילום" ביטוי ששימשו הרבה יותר בשנת 1922, כאשר קרופורד ויורשיו ביצעו חקירות הראשונים שלהם, מאשר בשנות השישים, כאשר דעואל אסף חומרים לפרסום שלו.

 

ארכיאולוגיה אוויר הוא נכון, המחקר הקלאסי התחום המדעי ( ראה ). שלא כמו כל תיאוריות מפוקפקות מאוד קודמים על מקור ביבולים, הפועלים בעיקר עם חייזרים, קרינת מיקרוגל, עב"מים, חוצנים, צלחות מעופפות, הודעות של היקום או רבות שטויות גרוע יותר דומה או יותר (וואלאביאס מסטול, קיפודים).

 

רשימה של כמה תחומים מדעיים אחרים קלאסיים שישמשו בהדרגה כדי לאשר את התיאוריה החדשה, נמצא כאן .

 

אחד התכונה החשובה ביותר של תיאוריה זו היא העובדה, שכל אחד מסוים היבול מעגל אמיתית היא לאימות מהסוף להתחלה, לפני זמן רב, שנים רבות. 20-30? אפשר לשאול מטאורולוגים.

 

אם יש הודעות על ביבולים עד עכשיו היו רק " מהומה על לא מאומה "

האינטרנט הראשון מסוגל לחזות מתי והיכן יופיעו כל עיגול היבול בשנה הבאה כל העולם עגול, גם בכל עת בעתיד

 

אם מעוניינים, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

 

הסיבה היחידה של כל ביבולים המופיעים שדות דגנים הוא החשמל של הפרשות ברק על המקום. כוחות מגנטיים, אלקטרומגנטית, אלקטרוסטטי מכונאי רבה גם ייכנסו לתוקף. קרינה אלקטרומגנטית ענק, הפרעות בין כל הכוחות המתוארים

הפרשות ברק גם הסיבה היחידה של כל שכבה, כפוף היבול, פגום נחלש ב הגלובוס העולם, כל סיבוב. הערכה 60-70% יותר, כמה יישובים נוספים 90%, או באמת סיבה אחת בלבד בעולם. לומר, הרבה יותר 90%, עם סופות הוריקן חריג, סופות טורנדו, שיטפונות, נדיר מאוד, חשיפה חריגה, חמורה. ברק הוא אחד תופעה קיצונית ביותר תצפיות משטר הגשם.

 

 

בטבע ניסים

זה נראה, כי עגולים אולי 40 שנה האחרונות, גם הרבה קודם לכן, הטבע היה בצחוק. זה היה אחד הבדיחה הגדולה ביותר שנעשו אי פעם, והמין האנושי כולו, ההומו סאפיינס, פעלו רק כמו בובות, בובות, עוזרים או משהו כזה.

 

המין האנושי כולו ראה את הפיל.

הטבע משמש את כל האפשרויות והיכולות שלה.

 

קסמים ממש מעגל. בשנת היבול. מעגל חתוך בדיחה.

 

אם דיווחים שלא אומתו ונוספות משנים קודמות כלולות, ב -40 השנים ניתן לייחס את אומדן אחר של 5 עד 6 אלף שנה ויותר. קשה לאמת את התיאוריות על דפים אלה באמת לא הרבה לפחות, אך תיאוריות מדעיות לאימות בקושי עבודה שייך. הנה, אחד להיות:

 

ייתכן יינג הסינית העתיקה אופי - יאנג, גילו לראשונה את השדות, ורק אז הפך לחלק הסמליות שלהם. דבר דומה עשוי להיות נכון לגבי כל האיורים אחרים של תרבויות עתיקות - מאיה ועוד. אפשר גם להאמין כי סטונהנג', ורבים אחרים המילניום אסיפות אבן שנבנה האבוריג'ינים פשוט משום שהם פשוט לא יכולתי לעמוד מנגד מביט למטה על כמה דפוסים קבועים של ביבולים שהיו במרווחים של מספר שנים באזור של האתר להופיע. הם התייחסו אליהם כאל הפקודה האלוהית לבצע כמה טיפשות דומה, כמו ייצור הבנייה המגליתית.

 

זו לא בדיחה.

 

 

אבל היה. חיתוך עיגולים. זה היה אחד הבדיחה הגדולה ביותר, הצגת תיאטרון גדולה, או סרט, מן הטבע שלנו אי פעם, ואת האנושות כולה, גם בעלי חיים וצמחים רבים פעלו כמו שחקנים, figurants, דמה, בובות, מריונטות, ליצנים, ובאוגוסט, ליצנים ו גובלינים או משהו כזה, בתוכנית מצלמה נסתרת, שנמשך יותר מ 30 - 40 שנה.

 

 

 

שם הסרט: קומדיה נמוכה היבול בדיחה מעגל

צולם ב: MCMLXX - MMX. גם קודם לכן. (VI.M לפנה"ס?)

במקום חוק: , טבע היקום, כדור הארץ

בימוי: הטבע & המדע והחוקים שלהם, יום ראשון

המוביל לתפקיד: הפרשות ברק לשמש את עצמו, גם הוא מתפעל על ידי בובות, וקהל רבים, בובות, עוזרים, figureheads כמו: כוחות טלפתיים, חייזרים, טיפשים מעגל מקבלי היבול, כוחות הנפש, שדונים, כוחות טבעיות, רוחות רפאים, צלחות מעופפות, עב"מים, מערבולות, תנורי מיקרוגל, כוחות של מעבר חמורות ורבים אחרים

בתפקידים ראשיים 2: השמש - גם ספק האנרגיה העיקרי,

העולם - גם קייטרינג,

הירח - גם מניפולציה של סהרורית

מריונטה של מפעילי בובות: כל 4 שחקנים תפקיד מוביל

כוכבים אורחים: חוקי הטבע, חוקי הפיסיקה, צמחים, בעלי חיים, גידולי - הכל כפי עצמם

בתפקידי משנה : המין האנושי כולו נדהם, חקלאים, פיזיקאי, כימאים, ביולוגים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, מומחי צבא, אסטרונומים, סוכנים ממשלתיים, מושלים, צלמים, טייסים, שוטרים, ריגול, חשאיות redactors, המשטרה טלוויזיה, קולנוע ועיתונות, קוראי העיתונים, מטאורולוגים, טלוויזיה וקולנוע הצופים

קהל: אנשים ניחוש, חובבי עב"מים, מגידי עתידות, צלחות מעופפות, מאמינים עב"מים ו חייזרים, telepaths גשם, רופאים, אנשים וודו, אמגושים, פסיכולוגים, מטא astrologist, מיסטיקנים, עובדי תורת הנסתר, מאמינים טבעיות, מאמינים כוח מחשבה, מאמינים העברת חשיבה, והרבה אחרים פסבדו ואלטרנטיבית המדע "מומחים".

חייזרים fictious - במהלך הקולנוע לנצח הושמדו לחלוטין, "ההרפתקה הכושלת", על ידי חסד של הבמאי, בהנאה להורג על ידי שחקן קובע את הקצב - הוד מלכותו הפרשות ברק

fictious היבול מעגל מקבלי - לפעמים בעתיד יהיה לנצח הושמדו לחלוטין, על ידי חסד של הבמאי, בהנאה תבוצע על ידי שחקן קובע את הקצב - הוד מלכותו הפרשות ברק

מחיר הסרט: "קצת" מיליארדי דולר, אירו, ליש"ט, ¥, גם כמויות גבוהות של תשלום אחר הקיים, לפני האירו, המירים שאינם להמרה חיובים.

 

 

 

סיבה אחת בלבד של קבלת ביבולים בשדות היבול הוא

 

ברק הפרשה טבעית פלאש

 

תהליך ענק, אך טבעי לחלוטין, קיים באופן אובייקטיבי, מובנת, מדיד וניתן להסבר, מעבר לכל כוחות ותופעות על טבעיות

 

ניצוץ חשמלי עצום. העברות gigajoules מקרין במהלך הסיבוב דרך שני קילומטרים, ובמקרים קיצוניים יותר terajoule (10 12 J), מפיצה 1/3-2/3c, במונחים של כמות האנרגיה מועברת האחד והיחיד לחלוטין במפעל או במעבדה

 

מיד אחר מכונאי מפלצתי, כי תנועתו בהתחלה קולי - Shockwave, קולי - גל ההדף, גם litle, רעידות אדמה registrable - קול, תת קולי.

 

לאחר מכן גם על ידי, תופעות אלקטרוסטטיות אלקטרומגנטיים - מהירות האור, ותיכון גלי electromechanic ו אלקטרומגנטית, המופצים על ידי אינדוקציה של גבעולי ועלי, מוליכות בין צמחים נוגעים זה בזה, גם המוליכות של האוויר מיונן, לחות האוויר ionised וארץ פני השטח.

 

גם קצת קשה להגדיר תשלום רציף ניצוץ קופץ בין גופים, כולל העברת אלקטרוכימי, ואת הגדולים, הפרעות עצומים הצלילים בין כל זה. במקרים מסוימים ניתן גם למצוא, ולמדוד אלקטרומגנטית בתחום המונומנטלי מסתובב.

 

יותר מ 99,9% ביבולים נמצא, וגם הרבה יותר, כי לא נמצא, בעולם מדי שנה הם אמיתיים, לא מעשה ידי אדם.

 

שהוזכרו ביבולים נוצרו על ידי הטבע האמיתי, מכונאי ענק באמת, כוחות אלקטרוסטטיים ו אלקטרומגנטית גבוהה מאוד, גם מתחים חשמליים ענק וזרמים, במהלך פריקה ברק. כמו כן זמן קצר לפני וגם אחרי.

 

כל אחד מהם היו מפלצתיים ממש, מעבר לכל דמיון.

 

שם גם ביבולים אתרי הופיע הולכה זרמים הקלאסי באוויר, באדמה, גבעולים, שורשים, עלים ו אלקטרוליזה שם. כולם היו ענק מדי.

 

שם גם ביבולים אתרי הופיע דיסוציאציה פירוליזה, מתח גבוה של אדים, נוזלים ומוצקים, פירוק תרמי ושינויים דומים.

 

כך גם נעשה על ידי אינדוקציה אלקטרוסטטי אלקטרומגנטית, ישירות גבעולים, עלים הצומח ושורשים.

 

שם, בשם מעגל הצומח האתרים יכול להיות הפרעות להתקדם המצלול ענק בין כל הכוחות שם, גם כן, בין מקבילים שביתות ושביתות הבאים - restrikes, שהיו בעיצומו שם, וכל קורות אלקטרומגנטיים ואפקטים מכונאי שנוצרו על ידי זה.

 

אזור כיכר משוער

מ 1/2 00:59 וחצי מיליון קמ"ר של יבול שוכבים על פני הקרקע, פגום, נחלש בשנה. חיתוך עיגולים הם רק 1/1000000 או שלום פחות מזה, רק המינימום בלתי נתפס, מבוטל. עם זאת, למרות שזה לא נראה כך, עקרון היווצרותם ואת הסיבות הנסתרות מסכים לחלוטין עם כל גידול שוכב ממוקמים בדרך כלל לא סדיר, פגום, שטחי הגידולים נחלש בכל מקום בעולם. דרך מעגל היבול להרכיב תלויה במידה רבה בתנאים מקומיים (בריטניה), ייתכן גם כמה ביבולים מופיעים רק בשל הפרשות ברק התרחשה פעמיים על מקום אותו דבר, אולי 2 שבועות נוספים לאחר מכן. כך נופל לתוך המבנה כבר נחלש משמעותית של צמחים. במקרים מסוימים ייתכן גם, כי ברק היה חזק מאוד, מעבר לכל דמיון. בזק כל, גם אם חלש מאוד, לפעול עם כזה מתח גדול, זרמים ומגנטיות בין העננים הקרקע, כל ערך שהוא מעבר לכל דמיון. בטיחות 1, בבקשה. אלן פינקרטון

 

קווים תת קרקעיים, צינורות, כלי שירות (1)

יש הרבה צינורות תת קרקעיים - waterpipes, חשמל, גז, drainages. אפשרי, חלק גדול של זרמים ברק נערכים ליד כמה שורות, ואחרי זה עשוי להופיע על פני השטח של רצועות שדה של שוכב דגנים פגומים או מתים. אפשרי, קווי חיתוך אלה הם מתים לגמרי. רצועות כאלה עשויים להופיע שדות דגנים אפילו הרבה יותר קרובות, יותר מכל דפוסים קבועים אחרים של ביבולים, שנמצאו בכל עת. כל רצועה כזו, גם אם ביבולים ליד, הם לחלוטין מחוץ לפוקוס של הצופה כל היבול מעגלים. הפסים של דגנים שוכב מעל צנרת תת קרקעית הם צורות דגנים יחידים, זה אפשרי לחזות בעתיד. ניתן למצוא רבים של רצועות כאלה תמונות אוויריות רבות. יהיה עמוד שלם קווים . תורים ארוכים כאלה לעתים קרובות מופיעים ליד כמה דמויות הצומח. צילומים רבים זמינים, חלק מהם עוברים אותם. גם קווים מבודדים למדי רבים של דגנים פגומים או מתים לחלוטין, עשוי להופיע ליד או בכל צורה לא סדירה. ולא רק שורות, אלא גם כמה מבנים מורכבים יותר, לעיתים מורכבות מאוד. זו הצורה היחידה שבה ההתרחשות, מיקום מאוד מדויק במיוחד, זה יכול די בהצלחה לחזות את העתיד. המופע שלו עשוי להיות מסוגל לזהות מספר גדול של תצלומי אוויר מן העבר. לבד, ללא קווים מיוחדים שוכב דגן פגום עלול להתרחש בקרבת או בתוך צורות לא סדירות לחלוטין. כמובן, מתעוררות רק כאשר להיטים ברק בקרבת מקום. אבל אם זה יקרה, אין ספק להתעורר.

 

Crop circle created by lightning with underground pipesשייגרמו מסוימת, זה יכול להיות משמעותי מאוד, חלק מהאנרגיה השחרור עובר על כל צנרת תת קרקעית או רשת התרחשות. כל רשת הנדסה, זה גם יכול להיות בריחת קרמיקה, בטון תת קרקעי או פלסטיק. סביבם מתרכז תמיד לחות גבוהה יותר. אנרגיה שיורית של הפרשות ברק, העובר על פני כל תת קרקעיים במבנים, בין השאר משפיע על מערכות השורשים של צמחים הנמצאים מעליהם, ויש שורה של אירועים מאוחרים, כפי שמתואר בדף הכרונולוגיה. אלקטרוכימיה, כימיה, ביולוגיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה. הצמחים שנפגעו ונחלש מעבר של אנרגיה חשמלית הם מטרות קלות יותר עבור הדברה כלשהו. תקופה של מספר ימים או אפילו שבועות, וצמחים בשורה של ממש לשחזר את כיוון קווי המחתרת, לכופף את הגבעולים על הקרקע, או למות לגמרי. זה יכול כמובן להתרחש בתקופות זמן שונות, אם קווי המחתרת המושפעים עולה על גבולותיה של מספר שדות, בשל התנאים המקומיים שונים והבדלים עמידות של גידולים מעובדים שמעליו.

 

אפשרי, קווים ישרים כאלה חלקי ביבולים רבים, נמצאו בעבר. תוכניות של שירותים תת קרקעיים קיימים והם לאתר. מתחת לפני השטח של שדות דגנים רבים יש מערכות ניקוז. מתחת לאדמה יש גם זרמי מים טבעיים ולחות.

 

את הקווים, או כמה צורות מורכבות יותר, יכול להופיע גם מעל כמה מבנים ארכיאולוגיים. אדריכלות נוף עלולה לגרום גם צורות מורכבות יותר. כמובן גם חוגים, למשל מעל מקומות בהם היה טוב, roundel, דיש, גינה אגם קטן. בזכות הכרונולוגיה, במהלך ימים, או שבועות, דגנים מעל קווים כאלה עשויים להחליש בהדרגה ולהתכופף אל פני השטח, או, כמו כן, לעתים קרובות, לחלוטין לקמול ולמות בחזרה. גם אם הם נמצאים ליד כל ביבולים, הם באמת לגמרי את תשומת הלב של הצופה כל מעגל חתוך. כמו כן אפשרי, קווים כאלה עוברים דרך שדה אחד או יותר עם ​​דגנים, רבים מתישהו. ראה Opočno.

 

 

למשל צינורות

 

על הצינור בתמונה משמאל ניתן מתחת לקו גלוי היבול, עובר דרך כל ביבולים. על התמונה מימין, יש צינור תת קרקעי הרבה יותר סביר.

Crop circle created by lightning with underground pipesמימין: שדה במזרח, וילטשייר, 18 יולי 2005. משמאל: Winterbourne באסט, וילטשייר, 23 מאי 1998

היבול הזכות מעגל התמונה, שתואר לראשונה "היווצרות גם חצה את הכביש ", אבל רק אפיון הנכונה היא תחת הכביש.

 

זה כנראה יהיה אפשר למצוא תצלומים רבים אחרים של ביבולים המכילים צורות קווים ישרים יותר. חלק מהם, או קווים ישרים המחברים את מרכזי המעגלים, יהיה מזוהה עם צינורות של דבר, חשמל, נתונים, חומרים, מים, פסולת, כלומר כל קווי השירות. בנוסף, לרוב מתרחש מתחת לפני השטח שדות - drainages ו מהתייבשות ערוצי הנמצאים מתחת לאדמה. יותר תשומת לב לתופעות המתוארות ישולמו על כמה דפים אחרים - קווים ישרים של דגנים פגומים, בהם יהיה מרוכז הרבה עיגולים אחרים חיתוך תמונות של משקיפים משנים קודמות.

 

תמונות של מקום כזה בדף ממצא רטרואקטיבי של מיקום ברק. ניתן לראות, כי הגבול בין דגני בוקר מת לחיות הוא מדויק מאוד, כמה סנטימטרים, רחוק גבעולי לא מת, לא מכופף

 

המשך (חלק 2)

 

דף הבית - חלק 1. דפי המשך - חלק 2 , חלק 3, חלק 4 , חלק 5

ביבולים הנתונים ----- לחתוך עיגולים ארכיון

 

אם מעוניינים, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

חיתוך מעגלים - חידה לפתור.

המסתורין הפריך.

אחת ולתמיד.

פרימיטיבית במידה שלא תיאמן, וגם אפשר לומר, מגוחך הסבר. חובבי עב"מים, מסתורין, פרפסיכולוגיה, צלחות מעופפות, אנרגיה ידוע קיים ושטויות דומות יכול להיות להעביר את עצמם עד אין סוף. במילים אחרות, הם יכולים לנשק את התחת המסריח שלהם ללכת לעזאזל.

כמעט אותו הדבר ניתן לומר על חייזרים .

 

 

1 en

 

 

 

 

דף זה הוכן, וכל התיאוריות שהוצגו כאן היו מאוד יסודי, מקרוב בפירוט בדק באופן ניסיוני על ידי

 

Jan Ledecky

 

 

pz