Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

אנגלי מקורי - יבול חוגי כרונולוגיה-פרטים. אני מתנצל על כל שגיאות שנגרמו על ידי תרגום מכונה.
lightning
כרונולוגיה - פרטים
מעגלי תבואה - ידיעות מפורטות יותר על כרונולוגיה של יבול לינה (, היחלשות מזיקה)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

מעגלי תבואה

  - מכונת תרגום אתר

זה די קשה לי לדעת מה יביא לנו אושר. עוני ועושר שהן נכשלו.  Kin Hubbard
החוקה שלנו מגנה על חייזרים, שיכורים ובעיקר USsenators  W.Rogers
אם הניסוי שלך צריך סטטיסטיקה, שצריך לעשות לו לעשות ניסוי טוב יותר.         E.Rutherford

מעגלי תבואה, יבול דמויות כרונולוגיה מפורטת

PagPh

 

אם מעוניין, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

כרונולוגיה של יבול לינה - פרטים נוספים

דף זה יציג את השינוי הדרגתי בגידולי דגנים, אשר בעיקר התרחש באזור וסביב חלק מהמבנים הרגילים ציינו (מעגלי תבואה). זה משהו שבאמת קשה מאוד, כל תיעוד להשפעה זו הוא כמעט לאייש, וניתן לקבל פחות או יותר באופן אקראי. הוא נגרם על ידי השגיאה הנפוצה ביותר של כמעט כל סיירי חוגי היבול, שתעדו את החפצים בצורות, ולכן תפקידם הסתיים. הם לא מבינים לפחות, שכל אובייקט, שבו הם פשוט היו תיעוד, בכפוף לעת (כרונולוגי) אבולוציה, עד קציר. למרות שהם מעולם לא היו מסוגלים לתפוס את הפעולה מההתחלה, כמו גם זה מעניין מאוד, מה עוקב אחריהם הופסק פעילותם. מה הם מתועדים, כלולים במונחים של חריגי כרונולוגיה לא mezi, משום שהאובייקט נוצר מהר מאוד, כנראה בגלל זה ובעיקר אפקט הדומינו ואפקט הפרפר. אבל זה לא אומר בכלל, שהוא גם זה לא המקום שיקרה בעתיד, בניגוד. שינויים מסוימים ניתן לראות עד הקציר.

 

כאמור, מהתיעוד שהיה במקומות יבשים נרכשו על ידי הרוב המכריע של "סיירי מעגלי יבול", לא ניתן לגזור במונחים של כרונולוגיה שום דבר, משום שהאתר שהם amost לא לבקר שוב. מזל אבל זה אפשרי להשתמש פחות או יותר בתופעה מקרית, כי כמה תמונות המתעדות את התופעה, שנורתה על ידי מגוון של ציידי מעגלי הקציר, נתפסו בזמנים שונים.

 

החריג היחיד לכלל ממוספר בתיקים האלה, שבו יש קצת זמן אחרי התצפית הראשונה של הצורה - יש קום כמה חלקים אחרים. במקרה זה, יש מי שרואה "סיירים" אפשריים כמתאים, להעלות את התחת שלהם מכיסאות נוחים וללכת לצלם את האובייקט שוב.

 

למרות שהוא כל תמונות של שאנו פוגשים עוד טעות ענקית מייד, שלא יהיה שום צלם במוענק בשום מצב בעולם כולו בסיבוב. זו העובדה עצובה מאוד, כי כל התמונות שנתפסו על ידם (שפורסם באתרי האינטרנט שלהם) הם מעולם לא סומנו באופן משמעותי עם התאריך שהתמונה צולם, אבל את התאריך (סביר) של הופעת הדפוס. נסה למצוא EXIF, במידת ההאפשר, בין יתר, לשמור את תמונת זמן מדויקת לכידת התאריך והנכון בדרך קלה מאוד, בלתי אפשרי לחלוטין. EXIF הוא לחלוטין שהוקצה באופן אוטומטי בכל עת לכל תמונה שצולמה על ידי מצלמה דיגיטלית, מכיל פרטים רבים על התמונה (תאריך, שעה, חשיפה, סוג מצלמה) ותהליכים קונבנציונליים בעריכתו כדי להיפטר ממנו. זה מאוד סביר, שכל documentarist של תופעת עיגולי יבול אפילו לא יודע, זה משהו כמו שקיים, ואם כן, כך זה מסיבות בלתי מובנות להסיר את תמונה מכל לולאה, כי הם מנסים להיות טמפרטורה אזוטרי יותר כטירה המסתורית בהרי הקרפטים . שרידים ממה שזה sa לחלוטין כל תופעת סרטי תעודה של מעגלי תבואה לשאול, צריך בין אם זה יהיה אפשרי להוסיף את זה למאגרי המידע הקיימים שלהם אינטרנט אלבום התמונות. לפחות אחד והחשוב ביותר, תאריך האמיתי ולכידת תמונה. הערך של דפי האינטרנט שלהם אז יהיה מוגבר מייד על ידי לפחות 10,000% משוערים.

 

חריג חיובי מזה כלל הוא קלאוס Leidorf. הסיבה היחידה לכך היא עובדה די מובנת, שהוא בעיקר צלם מר קלאוס Leidorf, מקצועי מצטיין במיוחד באזור של תצלומי אוויר. תמונות של מעגלי הקציר הן בשבילו כמעט מוצר על ידי.

 

למרות קשיים שתוארו לעתים, אם כי לעתים רחוקות מאוד, ניתן לבצע כמה תצפיות דומות. לפעמים זה קורה, כי פעולות צלמים תתקיימנה בזמנים שונים. למרות שהתאריך האמיתי של כל זה תמונה נתפסה הוא מאתרי האינטרנט לא ניתן למוצאם, כאמור, לפחות בקירוב ניתן להעריך משהו מהמצב של צמחייה. במקרים כאלה יהיו ממוקמים אובייקט כאן.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דף זה הוכן, וכל העובדות והתיאוריות שהוצגו כאן היו מאוד יסודיים, ובחן מקרוב בפירוט בניסוי על ידי

 

יאן Ledecky

 

הוא אינו יודע דבר וחושב שהוא יודע הכל. זה ברור שהוא מצביע לו וקריירה פוליטית.  G.B.Shaw
זה צריך להיות אפשרי כדי להסביר את חוקי הפיזיקה למוזגת.   A.Einstein
הוא החמיץ הזדמנות על ידי רוב האנשים בגלל זה הוא הלבוש בסרבל ונראה כמו עבודה.          T.A.Edison
pz