Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

אנגלי מקורי - יבול חוגי הומור. אני מתנצל על כל שגיאות שנגרמו על ידי תרגום מכונה.
lightning
מעגלי תבואה - הומור
כמה תצלומים מעניינים
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

מעגלי תבואה

  - מכונת תרגום אתר

אתה יכול לרמות את כל אנשים חלקים מהזמן, וחלק מהאנשים כל הזמן, אבל אתה לא יכול לרמות את כל אנשים כל הזמן. A.Lincoln
טיפשות היא הטיפוח המכוון של בורות. W.Gaddis
כל טכנולוגיה מתקדמת מספיק היא בדיוק כמו לא קסם. A.C.Clarke

מעגלי תבואה, תמונות יבול, הומור של אלבה עמק

PagPh

 

מבוא

בדף זה יוצב אובייקט, יש כאן משהו בשביל כיף

 

גם מעגלי תבואה ... (יישוב: כמה עירייה ללא שם)

 

 

                               

 

 

יד שנייה - תחתו את הסחורה החדשה הכתובת

 

 

                   

 

 

למעוניינים, סקרן לדעת, איפה כאן עובדת ציון הייתה בהתקדמות שכל החקירות של הסיבות והשלכות של לינה (מזיק, היחלשות) יבול, בעיקר בתחומים שבי השחרורים (זוהה ונמדד) הברקים התרחשו

 

                   

 

 

כמה תמונות ממסעות

 

                   

 

 

תמונה מפורטת

 

                   

 

 

אם מעוניין, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

 

טקסט מקורי

 

רודולף הנוצרי, feulletonist

בתכנית נכתבה בItallic

פיליטונים של מחבר הסדרה על גלי רדיו צ'כי 3 - Vltava

 

אמנים מהיקום

למה זה שהחייזרים רוצים לעשות על הפלנטה שלנו ואת מעגלי התבואה המסתוריות וחידתי? הם יוצרים אותם אוק על שטחה של הרפובליקה הצ'כית שלנו. מדי שנה, יש מצויה ממוצע של כעשרים דמויות יבשות. בנוסף הוא האפוס הסלאבי של נרחב למדי מוחה ואין Epic יקום אפילו פחות נרחב.

זה ברור שהם חייזרים יצירתי מבוססים. גלוב הוא בשבילם כנראה אוהב את יעד אקזוטי, מה טהיטי היה לגוגן. חלק מהצורות בתירס מראה גישה עקבית יוצרים. אחרים - אלה פשוט יותר - עשויים להיות מקורו על ידי ילדים. באופן ספציפי, מבוגרים של בתי ספר לאומנויות עממיים מחלל החיצון. זה לא ידוע, מכוכבים איזה מהסמלים האלה אלינו גרפיקאים מגיעים. זה יכול להיות בכל מקום, שבו תירס לא גדל. אחרת, את החייזרים היו מודאגים לקש יצירותיהם מספיק בבית ולא טסו בצורה של עב"מ ומרחקים ארוכים. בנוסף לזה תירסם הנדירים ברורים דשא אוק. אונס זרעים להפקת שמן גם: אפילו בזה הם יצרו בJestřebí Rajec - המעגל, נצפו בזהירות על ידי cereologists המקומי.

דמויות שהתזה מגיעות מחייזרים, שמעידות הגודל הגדול שלהם. העיצוב וכתוצאה יכול להיות מוערך רק מלמעלה. כאשר המחברים להשלים את העבודה שלהם, לשבת בחיבוק הידות בצלחת מעופפת והם משקיפים יצירת הגובה המתאים. כאילו אני שמעתי את הביקורת ואת, זה אני נושא של אשליה, כשאני מאמין בחייזרי מחבר, למרות שאף אחת מהדמויות לא שהם מספקים לחתימה שלהם. אבל מה אם זה לא רגל בשבילם?

אודות מעגלי תבואה כתובים כרגע כשקיקה, כמו בעבר זה היה אמור להיות בעמודים הראשונים של עיתונים בבואנו לתאר "קציר מאמץ מתמשך" - ". אף גרגר מבוזבז" ברוח לשעבר אומר אמרות העממיות אלה בשימוש הובילו לשאלה אם זה רצוי לאסוף עורה אוק בעיניו של אדם.

בסוף שנתי שימון של המאה שעברה הגיע לתקשורת דיווח חובה שנתית קציר מפורט - באופן דרמטי ושמש כמעט מלחמתי "הקרב על הדגן" הקרח יהיה לשלב קצירה "פרשי מתכת." קציר הפך שוב את מה שהיה במשך מאה שנים. זה חלק מהעונה החקלאית השנתית. לפעמים מצליח, לפעמים פחות, כפי שהוא כמובן בטבע.

אבל עם תום קציר קרב יזום דיווח סיכונים להתהוות יש נחשים שיתרחשו בקיצוניות שנייה. שעל הבשלת תבואה ויבול יקרררררה לא מופיעים בתקשורת אפילו דבר. מה אם אוק לכן לקבל חייזרים מעורבים? דרך מעגלי תבואה הם יטפלו בזה, כי לפחות בדרך זו, קבלה רכובה נושא בדוחות חקלאיים. אולי זה מניע אוק כמה יצורים אנושי קרח. אני מתכוון לאלה שפעם להכיר פומביים, כי הם יצרו מעגלי תבואה. יש להם אפילו כינוי מיוחד משלהם - מעגל מקבלים.

הטריקים שלהם זה בד"כ משתמשים בחבל ולוח. הוקצה כלפיהם אסטרונומי אוק בתחום היבול ליד מצפה הכוכבים בÚpice. סופו של דבר הם היו מאוד כיף, כשבאו עם חובבי עב"מים פרצוף רציני. אבל זה לא אומר שום דבר. מי בכלל היה מתעניייין באמנות חזותית, יודע היטב כי בנוסף לאוק paintingsthere המקורי הם זיופים! לעתים קרובות מאוד מוצלח, איך אפשר לשכנע על זה בספר Arnau האמנות מתחזים.

אגב, ד"ר יירי Grygar, אסטרופיזיקאי הידוע, אדם מדעי וספקן, ונעים, לא פסל את זה המוצא של מעגלי תבואה שנתיות התגלו לא צריך להיות רק המעשה ידי אדם. בדיון שנערך בטלביזיה הודה כי ייתכן שתוצאה ממערבולת, המכונית הדרוויש ריקודים. זה כבר יקר ממר Grygar. אנחנו לא יכולים לאחל לו, להתווכח על הכתיבה של החייזר. זה יהיה הצד שלו לא רציני, כאשר אין צלחות מעופפות שלא ראו בטלסקופ, ופעם אחת אמר לי בשיחה ידידותית. גם אני לא ראיתי בצלחת מעופפת, אבל די אהבתי את הרעיון של שהחייזרים אני קיים איפשהו עם דגש על אמנות פלסטית. חלק מדגני היצירות שלהם הם כל כך ייחודי וקסומים הייתי רוצה שזה יהיה אוק שבח על ידי שיפון הקוסם. אולי מלך ארלי אוק. זה בטוח שהדמיון פורח כמו חיטה.

גם פריחה לחובבי עב"מים רבים, כוללים אלה של רוסיה. כאשר בסמוך לעיירה המקומית של טוליאטי התחיל לגלות מעגלי תבואה, זה היה אחד מהגירויים להקים בתי ספר מיוחדים כדי לחקור את התופעות על טבעיות מה שנקרא. טטיאנה Markova, ודובר לחובבי עב"מים הרוסים, שאמר באחת מהמשימות של בית הספר בטוליאטי הוא להכין את תלמידים למפגשים עם חייזרים.

אולי ידע אוק יבש יכול להיות מועיל לחקלאים, שאינם מתרגשים ליצירות של UFO בכלל. יבול מקומט הוא לא בדיוק אידיאלי לקציר. מה לא אמנים מתערבלים ET, cereologists היבשתי מלא. להיטות ריצה מסביב למגרש עם מכשירים ובחנו את הגבעולים, בין אם הם כפופים אך ורק או שבורים.

הכנה לפגישה עם חייזרים יש אירוע רציונלים. עכשיו הוא זמן גבוה לבירור, בין אם אנו דורשים ויזות עבורם מחציית הגבולות שלנו. איפה, בהתייחסו ל: האם הושג יש להם אותם? יש גם שאלה, אם הם לא יהיו מאוכזבים אם זה ביקורת אמנות מקצועית ארצית אינה עוסקת - למעט חריגים נדירים מאוד - הערכה וניתוח של דגני יצירותיהם. אל תזרוק את הרובה לתירס, במיוחד לא לזה עיגול. חלק מהמבקרים הצעירים עשוי תפס את ההזדמנות ומתמחה בדיסציפלינה זו. הפרס הוזמן לסטז' איפשהו ביקום.

כשאני מאמין שהוגי דפוסים תוהים יכולים להיות באמת אנשים שמגיעים מהיקום, זה לא אומר שאני רוצה לכפות את ההשקפה זו אליך. בהחלט לא כל כך בתוקף, כפי שעשה שוטרים הולנדיים צעירים של מעגל קפה, כשהוא נתפס ביצירת מעגלים בחיטה. הוא הבין שמאיים לפגוע בו ניזוק התבואה. כך החל בהתלהבות ושקיקה לשכנע סיור משטרתי, שהוא חף מפשע, Ergot הסיבות, שכולם בעולם יודע, זה מעגלי תבואה נעשים על ידי חייזרים!

 

אם מעוניין, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דף זה הוכן, וכל העובדות והתיאוריות שהוצגו כאן היו מאוד יסודיים, ובחן מקרוב בפירוט בניסוי על ידי

 

יאן Ledecky

 

מדע יש הוכחה ללא כל ודאות. הבריאתנים יש ודאות ללא כל הוכחה.  C.E.Montague
עובדות הן האוויר של מדענים. בלעדיהם אתה אף פעם לא יכול לעוף.  Linus Pauling
הבעיה היא לא שיש יותר מדי טיפשים, אבל ברק, שאינו מופץ נכון.   M.Twain
z