Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

אנגלי מקורי - יבול חוגי דומינו אפקט. אני מתנצל על כל שגיאות שנגרמו על ידי תרגום מכונה.
lightning
 מעגלי תבואה Domino
צרורות של צמחים, תמיכה אחד לשני, יותר ויותר חלשים, נופלות כמו דומינו
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

מעגלי תבואה

 - אתר מכונה תורגמה

ללא מימון נוסף עלולה יוון לכתוב את החובות. זה עלול לגרום לאפקט דומינו במדינות כמו ספרד, איטליה ופורטוגל
אירופה לא צריכה להמעיט בערכו זה אפקט דומינו יכול להיות מופעל על ידי משבר החוב ביוון. E.Venizelos
ספרד היא לא יוון, אבל השווקים חוששים אפקט דומינו   (todanoticia.com)

מעגלי תבואה, תמונות יבול, אפקט דומינו

PagPh
אפקט הדומינו הוא כנראה הסיבה הבסיסית, למה מעגלי תבואה כך מופיעים במהירות, כנראה מתישהו תוך דקות, לכל היותר עשרות דקות עד שעות. מגלי הלם, פחד מזה.

אם מעוניין, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

מבוא

במהלך תקופות מסוימות לאחר שחרור ברקים נוצרים במקומות קבוצות של צמחים מושפעים מוחלשים, שרובם עדיין בעמידה, כפי שהיא מתוארת בפירוט רב יותר בעמוד המתאר את תופעות מתח פן מים. ברגע שהאנרגיה פוטנציאלית והזווית שרק אחד מקבוצות רבות מתגבר על כוח, זה שומר אותו אנכי, לא נמשך יותר מכמה שניות, במהלך התהליך זה הוא קופץ על הקרקע. במהלך זה שהוא נוגע סביבה אחד או כמה, שכל קופץ למטה באופן דומה כמו דומינו, אפקט הדומינו. אבל מכיוון שקבוצה אחת עלולה לגרום לירידה שלה (ממוצע) נופל על יותר אז עוד אחד (משהו הערכה בין 1.2-1.3), תופעת בצורת אפשרית והשווה עם תגובת שרשרת (גרעיני, תגובת שרשרת כימית היא הרבה יותר פשוט כמו דומינו השפעה, כמו תגובה של רדיקלים מיקרוסופט, פילמור שרשרת)

 

אחת הסיבות הרבות מדוע צרורות של גבעולים ניתן התאספו השני מעל כל לולאה מעניינת, בטח היה יכול להיות אפקט דומינו. מתאים למעטים מאוד נדירים, למרות עדויות שלא אומתו של אנשים שממש הייתי נצפה עיניהם ביצירת דפוס. תיאור שמצבם היה יבש ובמקרה הזה עם חזקה תיאורטית בהבנה יקרה ומאוד. שוב, בהתייחסו ל: יהיה צורך לחזור על זה ליצור בפועל דפוסים, החשיפה התרחשה ברוב מקרי שבועות רבים לפני כן, והם עקבו אפקט הסופי, כאשר לאחר ימים רבים של יבול היחלשות הדרגתית גבעולים לבסוף התמוטט על הרצפה.

 

משקיפים מקריים עם פתוח לסת Muzz פה

אם תהליך ויבש לוקח רק כמה דקות, והוא נצפה על ידי משקיפות תאונות אקראיות עם פתוח Muzz פה הוא די הגיוני, כי הם ממש לא מבינים, מה באמת קורים שם במהלך התצפית שלהם ומה שהייתה לפני כל זה לפני. זה די הגיוני הם די לא מסוגלים אפילו להצטרף לפעולה מתמשכת עם הסערה, שהתקיים לפני כחודש או יותר.

 

השפעה של רוח

תופעה נוספת, שהמשקיפים אקראיים לחלוטין מסוגלים להבין, עם העובדה, כי גבעולי יבול נופלים mezi נראים לנוע באיטיות ומסתורית מערבולת, מעלה אבק, זה היית נראה כמו להיות דפוס במקום לכאורה זה יוצר. זה הכרחי למימוש מעל לכל, זה במקרה של paterns, יצירים כמה מעגלים בקוטר של למעלה ממטר, הוא נופל לקרקע במהירות יחסית רבים מאה קילוגרמים של חומר מגובה ממוצע עגול 50 סנטימטרים, במקרה צורה גדולה יותר מזה עשויה להיות עד כמה טונות. התנועה מהירה כזו של חומר כבר גורמת לכמה מסתחרר באוויר. מאה מטרי מעוקבים, השיעור של לפחות 5-10 ק"מ לשעה, אפילו יותר. ענני האבק מתערבלים זה מעל לכל, שמסתובב במקומות הנ"ל, שבו היבול הוא פשוט נופלים לאדמה. גם משום ש" הדומינו "שנוצר באופן זמני מהיבול (ראה אפקט מתח פן מים) באמת נופל לצורת העיגול, לא משנה בין אם כיוון שעון או נגד כיוון שעון מסתובב, זרימת האוויר שנגרמה על ידם אכן יהיה כמעט בלתי נמנע ולהידמות להתנהג כמו אמיתי מעגלי מסחרר. מי שמצופה משהו כזה, ייתכן שבאמת שקול את האירוע כתופעה על טבעית.

 

 

http://www.phils.com.au/cropcircle.htm

 

סיפורים עגולים, עובדות ומספרים

ישנם כ שני תריסרים עד ראיית חשבונות של מעגלי תבואה להרכיב. הכל דומה לתאר אירועים, כוח בלתי נראה מגיע משום מקום אחר בתנאים רגועים ומסובב את היבולים למטה תוך שניות, בד"כ באלימות מפתיעה - אך ניזק מועט נמצא ביבול הרגוע. טורנדו הדמוי משפך, תופעות אור וצלילים גבוהים של שריקה אוק דווח (*).

 

תצורות של מעגלי קציר שינוי ביולוגיות לעתים קרובות מופיעות בשדות קנולה (אונס שמן זרעים). צמח זה יש עקביות כמו סלרי (**). אם הגבעול כפוף יותר מ 45 מעלות, שיינעל לגזרים. עם זאת, בגיבוש "אמיתי" יבול עיגול את הגבעולים כפופים לעתים קרובות שטוח ב90-מעלות. מדען טוב בוטנאי או אחר לא הייתי מסוגל להסביר את זה, ולא שזה אי פעם שוכפל על ידי אדם (***).

 

(*) אפקטים של תאורה וצלילים הם או יהיה בתכונות הרבה יותר מוסברות נבחרו בדף או הסעיפים הקטנים של מומים

 

(**) בשלב הצמיחה המוקדם, אך מאוחר יותר הרבה יותר גדול וחזק יותר בסיבוב 1.2-1.5 מ 'גובה, קוטר גזע 20 מ"מ יותר, ובמשך זמן רב לפני הקציר יוצר סבך בלתי חדיר כמעט צפוף מאוד שנוצר בצמחים, ובאיזה אדם ללא המאצ'טה יכל לזוז כמה עשרות מטרים לשעה, ויכול להיות רק עבר בקומביין, הערת JL

 

(***) 9 אוקטובר 2011 בצעו ניסויים עם המעבר של זרם חשמלי דרך מפעלי אונס זרעים להפקת שמן (בקיץ 2011, לאחר זריעת תפוחי אדמה). תוצאות אמורות להופיע תוך מספר ימים. זה יהיה הניסיון המוצלח הראשון דומה בעולם מבוצע על סוג של צמחים אונסים. ובכן, זה לא קרה, והטרקטור שניזוקו במהלך הפרית זבל. לא משנה, יחזור על עצמו בקרוב.

 

נוסף קנולה differenciess (אונס זרעים להפקת שמן)

בשל החוקה המכאנית השונה של קנולה הוא כמעט סביר שלא להחיל אפקט הדומינו שלה בצמחייה יבשה במידה, או בצורה קצת שונה. מצד השני את ההבדלים בצבעים בתקופת הפריחה ייאפשרו את ההופעה של דפוסים ביופי המלא של תמונת הצבע הירוקה על רקע צהוב (הודות לעיכובים בצמיחה ופריחה בצמחים מושפעים מהחשמל), ומאוחר יותר ב צורה שלו, אבל הדימוי שלילי של צבע צהוב על רקע ירוק, כאשר אזורים שלא נפגעו כבר נמוגו בחזרה לתוך ירוק, והאזורים שנפגעו רק להתחלה זה היה הופך מצהיב פרחים. כגון תמונה צבעונית עשויה להופיע ללא כל לינה (, היחלשות מזיקה), או אפילו הרבה לפני זה. האונס הוא אוק סביר שיהיה, כי בדפוסי יצירה לא יכול להיות אפילו נתקע `יהיה (פגום, חלש) בכלל, צמחים מושפעים להציג רק שינויים בזמן של פריחה, פיגור בגדילה אולי אוק. כמובן שיש אזורים נתקע `יהיה לפרק (פגום, נחלש) אונס, אבל במקרה הזה זה רק כיפוף לאט לgroung (אפשר גם יותר מהר) הרשת סבוכה של כל צמחים בכל פעם, לא בצרורות. על קרקע צמחים אונסים הם כיפוף כמעט בו זמנית, כסבך יחסית רציף, אך נחלש. ייתכן גם כי צמחים הם נתקע `יהיה (פגום, חלש) בהמשך לאחר שהצורה הגיאומטרית שהוצגה לראשונה בתקופת הפריחה. מתישהו אוק גם לאחר לדעוך ואולי מתחיל להראות differencies גדל יותר באופן משמעותי - צמחי קנולה שנפגעו וניזוקו על ידי חשמל יגדלו באופן משמעותי פחות, עשוי להיות עד עשרות אחוזים.

 

 

תופעה ייחודית ביבול משותף (Poaceous)

חיטה, שעורה, שיפון, שיבולת שועל, triticale

מצד השני, למרות שלעתים רחוקות מאוד, לפעמים מופיעים בדפוסי הצומח, לא הוגש `יהיה (פגום, חלש), רק צמחים אלה יש צמיחה נמוכה יותר. זה קורה, למשל, כשברק פוגע פריקת שדה הזמן מוקדם לאחר נביטה, במהלך או בדיוק את זה. צמחים שנפגעו, אבל שרדו, להציג צמיחה נמוכה באופן משמעותי. כמובן, צמחייה באזור הפגוע להראות באופן משמעותי פחות צפיפות, כי הברק פגע כמעט כל צמחים לא שרדו. צג תמונה מקנדה. לא הופך גבעולים נתקע `יהיה (פגום, נחלש), כי, בעת פריקת הברקים הם לא היו קיימים עדיין, ויכולים להיות המושפעים רקמות ומוחלשות על ידי הזרמים מתבצעים באמצעותם. מפגין צמיחה נמוכה יותר בגלל אדמה מכילה כימיקלים הנגרמים על ידי הפרשות ברקים, חלקם עלול להזיק, ולכן נראה שיש פיגור חלקי של צמיחה. לכן, זה אפשרי כי אוק ברק, שגרם לתופעות דומות מתרחשים עוד לפני שהספיק נביטה, או אפילו לפני השתילה.

 

עידון של צורות

אחת ההשלכות מאוד סבירות של אפקט דומינו יכול להיות די משמעותי של לחדד את הצורה של דפוסים שנוצרו, שבצורת והמעגל, כמו גם צורות אחרות. זה יהיה הפגין על מודל פשוט - עיגול לא מאוד מדויק.

 

 

אם מעוניין, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דף זה הוכן, וכל העובדות והתיאוריות שהוצגו כאן היו מאוד יסודיים, ובחן מקרוב בפירוט בניסוי על ידי

 

יאן Ledecky

 

יוון קבלה חבילת חילוץ 110000000000 אירופה, עם אפס תמורה. קוביות הדומינו צפויות החל מתמוטט לפני זמן רב. אנשים עומדים על אותן ממש מתחת ולא אוכל לממש אותו במשך זמן רב. בראש ובראשונה, מר "Sharkezy" וגב ' מרקל, שעוררו את עצמם נופלים ארצה, בניסיון לטפס אותם.
z