Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

אנגלי מקורי - יבול חוגי מי משטח מתח אפקט. אני מתנצל על כל שגיאות שנגרמו על ידי תרגום מכונה.
lightning
מתח פן מים
(תיאור מבוא)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

מעגלי תבואה

  - טקסט Machine-מתורגם

טיפשות קמה מוקדם, לכן אירועים רגילים שקורה בבוקר.  K.Kraus
מטומטם למד הוא גדולים מ מטומטם משמאלו. B.Franklin
תכנית טובה להורג באלימות עכשיו היא טובה יותר מאשר תכנית מושלמת בשבוע הבא להורג.  G.S.Patton

מעגלי תבואה, תמונות יבול, מתח פן מים

PagPh
מוטו: גם לפני את גבעולי היבול נחלשו להתכופף לקרקע, באופן חלקי הימנע פנימה כי העובדה שהן נוטות לזלזל ומתחיל לגעת אחד את השני יותר. המבנה שלהם יחזק אותו קצת.

אם מעוניין, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

מבוא

זמן מה לאחר שהניזק שנגרם על ידי המעבר של ההיחלשות הנוכחית של המפעל מגיע לרמה זו והצמח מתחיל שיפוע לצד אחד. להב, נמוך במיוחד חלק, הוא כבר כל כך חלש שהוא לא יכול לשמור על שיווי משקל, ומתחיל להתכופף לאט לאדמה. לבד גבעול יבול, אינה נתמכים על ידי כל אדם אחר, היית במהירות יחסית נשכב על הקרקע. במיוחד אחרי והתגברות על זווית גבול מסוימת של נטייה לאדמה, שבו הרקמה כבר המוחלשת בלבד מעל האדמה לא יכולה להחזיק את ההשפעה של המשקל שלו (כוח הוא פעמים רבות על ידי גברת פעולת מנוף). כגון להב אז ניתן לכופף לחלוטין עד לקרקע בשניות, לכל היותר עשרות שניות.

 

האפקט של מתח פנים של מים (הידבקות)

הוא אחד מסדרה של תהליכים האחרים בכל לולאה אחת אחרי השנייה, ואחריו לאחר ההחלשות של צמחים על ידי הזרמת הברקים בשטח של מטרים רבועים רבים, השפעת סופו של דבר מובילה לכיפוף גבעולים על הקרקע. הרצף שלהם הוא או יפורט בפירוט רב יותר על כרונולוגית הדף. זהו המעשה של הכוחות ואן דר ואלס, המשתקפים בסביבתו הקרובה של אובייקטים (המכיל אחוז מסוים של לחות), או הנגיעה הישירה שלהם (עלים, גבעולים).

 

מבנה זמני של צמחים משקמים את זה

באותו רגע, צמחים בודדים מתחילים לגעת זה בזה תוך הגבעולים, עלים וקוצי observably יותר מאשר לפניהם. רק שהעובדה פשוטה במשך זמן מה באופן זמני להגביל עוד יותר מטה לקרקע. מצב זה ישקף זה יכול להיקרא כמו אפקט אוהל אינדיאני. Immediatelly אוק מתחילה השפעה בעיקר הופעה של מתח פן מים, שגורם נוגע עלים והגבעולים, הודות להשפעתו לצרף את עצמם בכוח למדידה, מה לא היית קורה ללא המכיל מים. בסמיכות לכמה עשירית מילימטר מעלה חיים של כל לחות צמח מגיע ל 100% מהשווי (ככמו כמו כל חלק אחר המכיל המים שלה), ובא לידי ההידבקות המוגברת בכל נושא לגעת בו בקרבה מיידית. מופע חוזר של כמויות מים גבוהות בצורה של טל או טיפי גשם ואחרי הייבוש ניתן דבוקים אפילו עלים וגבעולים יחד באופן חלקי, שמונעים לחלוטין כולם עוקבים הלינה (מזיק, היחלשות). לכן דפוסי יבול קבועים רבים הם מעולם לא התגלו. על כמה תמונות של מעגלי הקציר הוא למעשה ניתן למצוא חלק מאזורים ובמצב דומה. תמונה 9 ביולי 2006, היל Charlbury, אוקספורדשייר, הצילום פרנק Laumen, www.visiblesigns.de, JL מונטאז

 

 

הכח של מתח פנים

כוח מגיע למשקל השווה הערך של פחות ממיליגרם לסנטימטר מרובע, אבל יש לגעת זה בזה עשרות גבעולים ועלים לקטר מ', ורק לזה להתגבר על כך יהיה עשרות הכרחיים כוח שווה שימוש של טון. כי במקרה בנקודה, שבו שני אובייקטים נוגעים זה בזה מבנה, לחות ממוקמת לא רק כמי מוכל בתוך המפעל, אבל כמו טיפי טל וגשם, המכונית כוח דומה מחזיקה שני אובייקטים יחד היא עד כמה אלף פעמים גדול יותר. עובדה זו ניתן לבצע על ידי ניסוי פשוט. קיומו של כוח, אשר לעתים קרובות פעולה עם מפעלים כתוצאה מההידבקות נגרמת על ידי מתח הפנים של מים, ויכול להיצמד אחת לשנייה, אפשר לגלות בניסוי פשוט, כמו גם איך להגדיל את ההידבקות היית גברת לחות.

 

כמו עלים, גבעולים ואוזניים יכולים לצרף לכל תודה לבנות אחרת לפעולה של מתח פנים של מים (כוחות ואן דר ואלס), על לכידתו של עצמם עשויים awns השעורה אוק ידי קרסים מיקרוסקופים.

 

 

אם מעוניין, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

שדה חיטה - והשיא של קווי השדה המגנטיים הברקים

, דמיון תמוה, מפתיע, קשה להאמין, אבל אוק מזעזע מאיירות עיניים

שדה חיטה - שיא ​​של קווי שדה מגנטיים שנוצרו על ידי הזרמת הברקים

קרוב למיליון אמפר (ניסויים ידועים בבתי ספר - מקסימום של 20-30 אמפר)

 

  

בדיוק ברגע של הזרימה פריקת הברק בגבעולי תירס מושרים וניצוח (אוויר מיונן, פריק קורונה) זרמים חשמליים. תודה לגבעולים וחלקי צמח אחרים, עשויה להציג תכונות אלקטרומגנטיות.

 

אם מעוניין, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דף זה הוכן, וכל העובדות והתיאוריות שהוצגו כאן היו מאוד יסודיים, ובחן מקרוב בפירוט בניסוי על ידי

 

יאן Ledecky

 

השחקן צריך להיות מסוגל ליצור את היקום בכף ידו. Laurence Olivier
יופי ואיוולת הם חברים ותיקים. B.Franklin
יש אנשים שחושבים ששדי גדול גורם לאשת טיפשה. למעשה, זה בדיוק הפך: אישה שחזה גדול גורמת לגברים להיות טיפשים. Rita Rudner
pz