Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

זהו תרגום ראשוני, ראשוניות, נתונים גולמיים, ללא שינוי כמעט. המכונה, מבוססות מחשב, מדפים מקוריים, המופיעים גם czech המקוריים ואת המקוריות באנגלית גירסאות. ישתפרו באופן רציף במהלך הזמן, לתקן ולקדם. תודה על ההבנה.

lightning

חיתוך עיגולים.

החידה נפתרה.

לנצח.

Origination

טבע, מדע, פיזיקה

כימיה, ביולוגיה

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

ביבולים נוצרות על ידי ברק. לחקות את תיעוד מצולם של קווי השדה של קרינה אלקטרומגנטית באמצעות סריקה של תבואה בשדה.

ביבולים להתעורר אחרי ברקים, זמן רב מאוד. חיקוי תיעוד מצולם של קרינה אלקטרומגנטית בתחום קווי באמצעות סריקה של תבואה בשדה.

 

פרשת היבול מעגל gatee - מהומה רבה על לא דבר

אפשרי, כי כל הודעות phantastic על ביבולים, בכל מקום ברחבי העולם, לרבות כל התיאוריות המטורפות. חייזרים, אנרגיה נפשית, ניסויים צבאיים, מבלף או רפיון, קיפודים רוקדים, פלזמה מערבולת, קנגורו שיכורים, הנעה מרחוק, העל הפסיכולוגיה ורבים אחרים, היו רק אגדות או באגדות, קריאתו הרבה צמר קטן, מהומה רבה על לא מאומה. אולי אפשר לתת שם לכל דבר, מה שקורה סביב ביבולים במהלך שנים 1970-2011, גם קודם לכן, שדות דגנים, הרבה יותר תקשורת ההמונים, לתת שם

 

" היבול פרשת מעגל gatee " ...

 

 

 

שיא של שדות אלקטרומגנטיים על סריקה של גבעולי דגנים

שדה יבול - אמצעי הקלטה, מסוגל ליצור תיעוד גרפי של EMF

בכלל, גם אם פשוט מאוד, היבול מעגל מוזר, אפשר לשקול גם האנלוגיה של גרפיקה שיא של השדה האלקטרומגנטי בברזל נסורת. לחתוך עיגולים ממש לא רק, אלא גם בכל צורה, כולל דגני הבוקר, כי לא סדיר לחלוטין, אפשר להסביר כפרשנות גרפי, מאפיין, גרף שיא או תצלום של תהליכים אלקטרומגנטיים, שהיו בעיצומו מעל פני השטח של שדה עם דגנים רבים ימים לפני תצורות הופיע. ניתן להשוות את השיא של "אוסצילוסקופ מחסן". "התהליכים המתוארים אלקטרומגנטיים" היה אפשר לדמיין עקב תהליכים טבעיים בצמחים, על ידי היחלשות גבעולי שלהם, מזה תוצאות כיפוף שלהם. ידיעות נוספות שנכתבו בדף זה - חיקוי, וכן ידיעות הרבה בתל בדף הכרונולוגיה . כגון הדמיה עשוי להופיע אחרי תקופה ארוכה, הרבה ימים או שבועות, אבל בזכות " דומינו אפקט ", אולי הולך יד ביד עם הפרפר אפקט, זה יכול להימשך דקות בלבד.

 

ייצוג גרפי

מעגל חתוך - פשוט אמר, ניתן לשקול כל צורה נפרדת כמו "הדמיה של השדה המגנטי השראה קווים ברחבי מנצח" .

זהו ייצוג גרפי מדויק למדי. כי המנצח היה במקרה זה את האוויר, ליתר דיוק פלזמה, שנוצר על דרכו במהלך הפרשה, היה על 5 מ"מ רוחב, 10 מ"מ לא יותר, הנוכחי לנהל את זה כמה מאות אלפי אמפר. לפעמים ליד מיליון דולר. השדה המגנטי סביב תיל כזה הוא ללא ספק "משהו גבוה יותר" מאשר שדה, שנוצר על ידי המורה במהלך הניסוי הפיזי במעבדה הספר. ראוי לציין כי שיעור הגידול הנוכחי מנצח כזה, di / dt לפעמים עולה יותר ממאתיים אלפי אמפר במהלך המיקרו הבלעדית. בפועל הנדסת משותף, תהליכים חולפים כגון: גנרטורים, מנועים, ההתחלה של הערכים על מנת מיליון פעמים רבות נמוך יותר. קצב העלייה הנוכחי הוא גורם מכריע המשפיע על גיוס של החוטים קו שמסביב. כל צמח גם חוט קו, מסוגל להוליך חשמל, גם אם קשה מאוד. ככל ששיעור עליית הנוכחי, גבוה יותר את המתח המושרה.

 

 

כמה אפשרויות של הולכה של החשמל חומר צמחי

תפקיד חשוב גבעולי היחלשות של צמחים בתוך מעגל היבול לעתים לשחק חומר צמחי בלבד השראה חשמלי. ראה אינדוקציה חשמל הסעיף, אלקטרו PhytoPathology. זרמים חשמליים, אשר פגיעה ברקמות הצמח, גם יכול להתבצע דרך הקרקע, האוויר ionised. גם קורונה מתח גבוה, מוקף באופן סימטרי סביב המנצח - ערוץ השחרור ברק. בצורת עיגול, כמה מטרים במקרה של ברק - מיליונים רבים של וולט, הוא גם אחד האהובים הגדולים של אפשרות ביצוע חשמל אל צמחים.

 

 

אנומליות - מבוא

ניתן לראות בכל מסמך טלוויזיה או סרט תיעודי, ספר, עיתון, מגזין, מאמר עת, או כל האינטרנט, התמודדות עם הבעייתיות ביבולים. כל המשקיפים של ביבולים, זקן הסגל הישן בעיקר של ענף זה של פעילות, הם באמת אומללים כמו שבוע רטוב, כי ליד כמעט כל ביבולים, קרא אמיתי, ניתן להירשם רבים חריגות , לעיתים קרובות מאוד "משהו חזק מאוד אלקטרו מגנטי או חשמל, תמוה לחלוטין, מעבר כל אפשרות של הבנה ", ואין אפשרות תיפתר בכל עת בעתיד. אבל הם היו כל כך הרבה זמן, יותר מ -30 שנה, ממש קרוב מאוד פענוח מדעית לחלוטין של בעיה כזאת גדולה. רבים, רבים מאמינים כי מעגל הצומח, שהיו הגולשים סביב אותם עם מצפן ביד שלהם. על פני כדור 1 של מערכת השמש, המכונה העולם, מיושב על ידי קופים למחלת המין האנושי סוג, כל אפשרות אחרת, כיצד ליצור חריגות geomagnetic בעוצמה כזו כמובן זמן, מאשר ברק, מעולם לא היה קיים. למשל, בראש ובראשונה על תשתית בזלת. הוא ידע Pockels מר. אבל הוא ביצוע ניסויים המחקר שלו לפעמים קצת לפני 1900. זה היה אפשרי רק לשאול.

 

אחרי הכל, דווקא הפרשות ברק עצמו ניתן לשקול כתופעה, החל לגמרי היקף דמיון אנושי רגיל. המלים נפוץ המשמש כמעט בכל תעודה על ביבולים - "לא קיימת כל אפשרות של הסבר תוך שימוש בשיטות מדע" .

 

רשימת "קצר" של יותר מ -40 דיסציפלינות מדעיות, כמו שמיש עזרה בהסבר מעגל היבול, ניתן למצוא כאן. כולם לגמרי אובייקטיבי, repeatably ו reproducibly, שמיש להסברת הסיבות של כל מיני תופעות שמלווים דגנים שנפגעו ונחלש. לא דגנים בלבד, אלא גם כל מיני צמחים אחרים. מתישהו מודה לנזק והחלשת bended מטה גם על הקרקע. על ידי כך ניתן להסביר את כל הצמחים נחלש נזק, שנגרמו גם בתוך צורה לא סדירה, לא רק צמחים שנפגעו, נמצא בתוך מעגלים "קלאסי" הצומח. לא רק חיתוך עיגולים, אבל כל דגנים או צמחים, שנפגעו במידה כזו, thet הם מכופפים, שוכב על הקרקע.

 

רק אחד, היחיד הפרשות ברק ניתן להשתמש להסביר כל מיני חריגות כאלה. לגמרי ואחד מהם, בעיקר עבור כל התופעות שתוארו. כולם נראים כמו נוכחות של שדה אלקטרוסטטי אלקטרומגנטית בעניין זה בעבר. היו נוכחים שדות אלקטרוסטטי אלקטרומגנטית בלתי נתפס לחלוטין, מסוגלים לגרום כל חריגות המתוארים. באתר היו הנוכחי בלתי מתקבל על הדעת לחלוטין, חזקה מאוד, ענקית אלקטרוסטטית - אלקטרומגנטית - electromechanic - פלזמה pulsee, בשם LEMP - Lightning Electro Magnetic Pulse, מה אומר הברק פולס מגנטי אלקטרו. כל מתמחה בפרסום על תופעות הפרשות ברק ניתן למצוא כזה מספר מספיק של מפרטים טכניים על המאפיינים ברק, כי ניתן להסביר לחלוטין כל תופעות כאלה באופן מוחלט ללא יוצא מן הכלל. הנוכחי, מהירות, אנרגיה, מתח, טמפרטורה, קצב העלייה הנוכחי, ראה טבלה . ניתן לראות, כי הדחף הפרשות ברק הוא תופעה מעבר לכל דמיון, והוא באמת הצליח לגרום לחלוטין בכל המתוארים אנומליות . מכיל ומעביר באמת כמות רבה מספיק של אנרגיה למטרות האמורות.

 

במקרה כזה, שמישהו יפגוש תופעה באמת פנים אל פנים, יהיה בלתי אפשרי עבור אותו כדי לספר סיפור על זה.

 

מידע רב נוסף, מפורט יותר, של דף אנומליות ואת דפי המשנה. דרך אגב, לא רק פיזיים חריגים. אלקטרומגנטית אלקטרוסטטי, הבדלים בטמפרטורה, בזכות זה גם הבדלים שמקורם בלחץ המחתרת - "בלתי מוסברים" נשמע להופיע שבועות אחרי ברק. גם חומרים כימיים - יש יכולות להופיע רעלים באמת רעילים מאוד, שהונחו מתחת לפני הקרקע, עשרות ק"ג, הרבה זה יכול להתהפך בן צבירה גזי. בלתי נראית לחלוטין. 1 בטיחות. משקיפים ולא צריך לנסות לא מתנהגים כמו חזירים גינאה, ולנסות להזמין toxicologists ממעבדה מוסמכת. חוג חסידי יבול יופתעו מאוד על ידי מדידת toxicologic וממצאים. מד מינון אינו מסוגל למדוד ריכוזים של חומרים כימיים רעילים.

 

 

גלריה קטנה של תמונות, שמיש בכל מקום במעגל היבול נמצא

על מקום אפשרי מאוד נוכחותם של כמויות גדולות של כימיקלים רעילים מאוד, גם גזים. אתה מבקר את המקום על אחריותך בלבד.

 

חלק ביבולים מופיעים קווים ישרים ארוכים

מרחק רב, קילומטרים רבים

בזכות סופות רעמים, כי המהלך בנוף, שכיוונו בכיוון הרוח, אפשר להסביר כמה ביבולים, שהופיעו על קו ישר, במרחק רב אחד מן השני. הם הופיעו בזמנים שונים, שבועות מספר, תלוי בסוג הגידול, מצבו, לחות של צמחים, אדמה, ואת העוצמה, האנרגיה של הפרשות ברק. כל הציורים כי מעגל המתוארים הצומח, מופיעים בזמן שונה לגמרי, הרבה זמן אחרי סופת רעמים. אף אחד לא יכול להפיק שום תלות בין סופות רעמים נזק של הצמחים. אפשרי, כי חלק לגשם כזה עבר מעבר לקו כמה ליי, מה הוא כמובן אפשרי. אבל צריך להדגיש שוב, כי פחות או יותר בטעות. אנשים שמו לב וצפו הציורים האלה, כמובן, את העבודה של בני האדם טעות גדול 1 הושג בקלות רבה.

 

לגמרי במקרה, עם זאת, לא צריך להיות, כי זה לא בלתי אפשרי כלל כי אתרי עתיקות, פסלי אבן, מבנים מגליתיים, הילידים שנבנו שם הם נמצאו על שדות המרעה שלהם או מעת לעת הופיעו כמה ביבולים לעתים קרובות, דגנים, גידולים או הדשא. ביבולים היו על ידם בחשבון פשוט פיקודו של האל, המורה להם לבצע כמה טיפשות דומה, כמו למשל בניית מבנה המגליתית הוא. למשל סטונהנג', אבנים Rollright, חלב היל, אלטון בארנס, Silbury היל, אייוובורי מנור.

 

הוא הכל רק צירוף מקרים?

 

הבא שתי תמונות של "Crop circles: In search of a sign" Michele Gardner-Smith חיתוך מעגלים: בחיפוש אחר סימן, מישל גרדנר-Smith

משמאל: צורות ביבולים לנגדון, צפון דקוטה, ארה"ב, 25 יוני 2000

לאחר מכן הופיע לצד שני דפוסי מעגל הצומח, ישירות בעקבות שורה, מרחק כמה קילומטרים אחד מן השני, כפי שמודגם בתמונה הימנית. אפשר לשאול מטאורולוגים להסתכל על הרשומות שלהם - רעמים התרחשה מספר ימים או שבועות לפני pictogram 1 נמצא.

 

מתחת לפני השטח של כמה שורות, המופיעות ליד כמה ביבולים, אפשריים קיימים כמה צינורות ניקוז, או אפשר גם קווי חשמל או קווי גז תת קרקעיים. מידע שנכתבו שורות .  

 

שבילים של דגנים יבשים או מוחלשת, שוכב על הקרקע - תופעה חריגה חדשה, לא תיאר, אבל קיימים בעבר. אפשר הרבה יותר תכופות, יותר מכל ביבולים שנמצאו אי פעם. כמו כן אפשרי, מרכזי ביבולים רבים מופיעות ממש מעל כמה צינורות תת קרקעיים המתוארים.

זה היה אפשרי רק עבור חלק האמריקאים המום לקרוא WOW!

 

 

המשך של הדף הראשי

 

תיקון

גם אם כל הודעה את עמודי היה נראה כמו להיות בטוח לחלוטין, לא צריך להיות ממוקם משפט הפתיחה לפני כן

אפשרי, כי ...

אולי היה להוכיח, כי ...

אפשר להניח ...

כמה (רבים) תצפיות (ניסויים) עשויים לרמז, כי ...

בהחלט בטוח beeing נכון אולי רק טיפשה, טיפשה, ראש סיכה, אדם יהיר או bigmouth.

אז מי מהם, לעזאזל?

 

 

זו לא בדיחה

 

לחתוך עיגולים אמיתיים

הטבע יצר תצורות הצומח סימטריים - עקרונות פיסיקליים בסיסיים

הרבה יותר 99,9% ביבולים נמצאו שנתי בתחומים הצומח סביב כל העולם הם אמיתיים, לא מתיחה, לא מעשה ידי אדם.

 

יצירת שמות אמיתיים, טבעיים ביבולים נעשה על ידי פשוט, ברור לחלוטין, מלא רק בטבע, גדול, ענק מכונאי, אלקטרוסטטיים ועל כוחות אלקטרומגנטיים, המופיעים לפני, במהלך, זמן קצר לאחר השחרור ברק. אם בעת היווצרותן, בכמה מקרים נדירים יחסית, תורם באופן משמעותי תהודה והפרעה, עלולה להתרחש גם צורות מורכבות בלתי מובנת ולא רגילה.

 

הכוחות הם בעלי שם חזק מאוד, מעבר לכל דמיון של אנשים מציאותיים.

 

מתוך: ויקיפדיה

מחבר לא ידוע

Cropcirclesonline.com ©

www.flickr.com

 

הנזק הראשון של רקמת צמח ב ביבולים - ידי זרם חשמלי

אחת הסיבות הנזק העיקרי של רקמות הצמח וכל החלקיקים זרמים חשמליים, שנגרמו על ידי אינדוקציה הולכה ישירה - ionised אוויר, קרקע, צפופות חלקיקים צמחים ושורשים, וכן אלקטרוליזה של כל זה. יש הופך חומרים כימיים מזיקים ברקמות את זה, כמה תאים מתים מיד. כל החלקים של צמחים בשם שימש מנצחים, אפשר להיות מושא השראה. השראות חשמל בתחנות מעגל היבול לא נמשך זמן רב יותר מאשר 1/1000 שניות.

 

כמה תאים מתים מיד, אחרת ימותו כמה ימים או שבועות הבאים, עקב כימיקלים מזיקים. כרונולוגיה של תהליך זה הוא קצת מסובך, אבל צמחים יכולים לשחזר את עצמם די טוב. הם מנסים להשיג את הרעלים את גבעולי ומחוץ מהשורשים.

 

אפשרי, כי במהלך היצירה של תבנית המעגל היבול שם הפך הגדולים תהודות וההפרעות בין הפרשות כל הכוחות בשם ברק וכל אפקטים אחרים, שמעלים את זה.

 

גם תהודה מכניות וההפרעות בין כמה אזורים תת קרקעיים ליד הנובעים מעגל דפוס היבול - מערות, שכבות aquiferous.

 

 

 

סיכום קצר של הפרמטרים הפרשות ברק

מפורטים יותר, ערכים מחושבים ומדודים של ברק ואת דפי המשנה

כשיש ברק כל פגע, "פלאש", אל תוך תחום של דגנים, שם מתרחשות בדרך כלל, וגם ממש פיזית מכנית לעבוד:

 

 

הפרעות ואת הצלילים בין הקורות אלקטרומגנטיים חזקים מאוד יכול להיות הסיבה היחידה של כמה עיצובים מורכבים מאוד, פרקטלים. יש גם עולים עקיפה כיפוף, שבירה ו השתקפות של כל קורות אלקטרומגנטיים, התרחשות שם. הם מתנהגים מאוד דומה לאור. כל האור, גם אולטרה אינפרא אדום, הוא גם גל אלקטרומגנטי. טווחי האור הנראה כ 390-790 ננומטר, frequence (3.9 × 10 מ 14 הרץ עד 7.9 × 10 14 ) הרץ. בתנאים מסוימים יש גם אפשרות מתרחשים השתקפות מוחלטת. אולי יופיעו סוגים אלה של הגבול שלב: אוויר - פלזמה, אוויר קר - אוויר חם, בלחץ גבוה - לחץ רגיל, האוויר נע במהירות - האוויר עומד.

 

הערה: המספר המשוער של כל הפרשות ברק, כי מדי שנה בדרך כלל להכות לשדות עם דגנים ושטחי דשא על פני כדור הארץ כולו, הוא 1000000000 (10 9 ) ...

 

לשם השוואה: 1 הרבה יותר מאשר רק הבזק ברק הממוצע רשאי להעביר כמות כה גדולה של אנרגיה, למשאית טעון היה בזכות אנרגיה, יותר מפעם אחת כונן סביב כדור הארץ כולו ...

 

 

 

המסתורין של ביבולים נפתרה. באופן מוחלט. אחת ולתמיד. לנצח ..

 

גילוי מזעזע!!

סעיף זה משמש בדף זה כמו הפסקה, זה מונח תיאטרלי ב-בז'רגון.

הגיוני, מדעי. עם החלת חוקי הטבע. מובנת להסבר.

 

כמעט לא ייאמן, אבל ברור מאוד, מסביר לא רק תהליך העיקרי של פגיעה והיחלשות. כמו כן מסוגלים להסביר, בצורה מאוד ברורה, כל יאומן, אמור תופעות חריגות, הטרנסנדנטלית, על טבעיים, ליד כל ביבולים אמיתיים . רבים מהם, בעצם, ממש הכל.

 

 

חיקוי הטבע

אחד העובדה המדהימה ביותר היא כי העבריין העיקרי - מחבר אחד בלבד האמיתי של ביבולים - עובד במסווה תמים לחלוטין. זמן רב יחסית אחרי ברק, שעות, ימים עשוי כל הדגנים, לחתוך או צמח עדיין נראה אדיש לחלוטין. אין אפשרות לצפות כל נזק בדגנים את. יש התקיים רק "הצגה". תהליך דומה מאוד לעיצוב של התמונה סמויה בשכבה של תהליך קלאסי, צילום כסף הליד. תמונה סמויה הוא בלתי נראה לחלוטין, יהפכו לעין לאחר מכן, רק לאחר ימים או שבועות רבים של פיתוח. בתחילה, נראה רק נזקים מיקרוסקופיים בלתי נראים של רקמות הצמח. כמו כן תכונות מכניות של הצמחים הם undistinguishable מצמחים שלא נפגעו, שלא הושפעו זרמים חשמליים. זמן רב שנמשך תהליכים ביוכימיים biophysical גורמות עד זמן רב בין ביצוע של זרם חשמלי היחלשות. רק אז בקש לכופף את הקרקע, ובכך הוא מעגל היבול דמיינו, בעיקר ימים רבים לאחר השחרור ברק, שגרמה לה.

 

רק לאחר זמן כה רב לאחר חלוף זרם חשמלי דרך הגוף צמחים בקש שלהם להיות להחליש כל כך הרבה, שהם מצליחים לשמור על המשקל שלהם, הם מתחילים להתכופף אל הקרקע. שלא כמו תהליך תקדים, והיחלשות ימים רבים או שבועות קיימא, תהליך של כיפוף - להדמיה אמיתית מעגל הצומח - יכולה להימשך שעות או אפילו דקות בלבד. אפקט הפרפר, אפקט דומינו.

 

בגלל זה אף אחד לא מסוגל להפיק את הקשר בין ברק לבין היחלשות של צמחים, ובזכות זה בקש שוכב על הקרקע, גם מעגל יבול להופיע. היה בלתי אפשרי לחלוטין לצפות כל נזק מיד לאחר סופת רעמים ברקים ו. כמה שבועות לאחר מכן, לעיתים קרובות במהלך תנאי מזג האוויר מאוד נחמד, קשיות של צמחים להתחיל כיפוף לרצפה. ראשית רק מ"ר מספר, אך עם הזמן שוכבים על משטח השדה חלק יותר ויותר ניכר בשטח וזמן קצר לפני הקטיף במקרים נדירים משקר לפעמים אפילו 90% של השדה כולו. בתדירות גבוהה יותר 20-30%, אבל הכל יכול להיות תוצאה של ברק, רק אחת ויחידה, אל המקום ההוא לפני שבועות רבים, לעתים קרובות יותר מחודש. מידע רב יותר יהיה בדף הכרונולוגיה ואת דפי המשנה שלו.

 

 

חשיפה אוטומטית

העוצמה של "חשיפה" משפיע על מרחק הזמן בין רגע השחרור ברקים תחילת הגבעולים כיפוף לרצפה

Nine circles & associated pathways, at Eltopia

Washington (USA) which occurred during the night

of June 18-19, 1998. [photo taken June 21, 1998]

Eltopia, Washington formation re-photographed

3 weeks later, after the circle-making energy

system had revisited the field.

למעשה בשלב הבא, חשוב וחיוני הוא כי הנזק של דגנים, ניתן לצפות מבחינה ויזואלית, כי נגרם רק על ידי ברקים הבלעדית במגרש 1, לא צריך להתרחש רק 1 פעמים, למשל, במהלך יום אחד. הם תלויים על המרחק בין דגנים שנפגעו נקודת השביתה ברק. גם על מוליכות מסלולי טרקטור, ועל כמות האנרגיה החשמלית אשר נערך על פני השדה. גם במקרים של כמה ביבולים אמיתי אפשרי, כי ניתן להגדיל או השלים כמה ימים אחרי שהם נצפו בפעם הראשונה. היו כמה מקומות אחרים שנפגעו זרם חשמלי, אך לא באופן אינטנסיבי כמו מקומות, שהפך גלוי 1. כמו כן לעתים קרובות מתישהו אחרי היבול מעגל התגלה ראשית, כמה ימים לאחר מכן, עשוי להופיע יותר ויותר דגנים שנפגעו ליד או מחוצה לו, אבל רק RDF. Randomly Downed Formations, לא סדיר שוכב דגנים. שוב, הוא נפוץ מאוד שהכל נגרם רק על ידי שחרור ברק הבלעדית. בצד שמאל ממוקמים שני תצלומים bltresearch. אפשרי, כי במקרה השני באמת היה בתהליך כל פעולה אחרת של אנרגיה, "Revisited את השדה", אך למעשה לא היה שום צורך של משהו כזה. קשיות של דגני בוקר הם נוטה יותר ויותר במהלך כל התקופה שנותרה הצמחייה, כבר זמן ארוך יותר לאחר השחרור רק ברק 1 והיחידה, גם האחרון, ללא כל צורך אחר. השאלה המרכזית היא: מדוע, לאחר מעגל היבול נוצר, וכאשר "the circle making energy system had revisited the field", לא ליצור יותר מעגלים חדשים, אבל רק מערכים חריגים ? מחברי הטקסט בכוונה להודיע, כי יצירת מערכים חריגים באמצעות "circle-making energy", האנרגיה כי הוא מסוגל ליצור את ביבולים, משהו טבעי לחלוטין. רק ברק, או

Two formations at West Overton, Wiltshire (UK).

The large ring encircled the Overton Road "T"

junction -- and the long pictogram, which occurred

subsequently, itself gained another circle the night

after the rest of the pictogram had formed.

הקבוצה של הפרשות הנובעות מכך מספר, כמעט אף פעם לא נמשך זמן רב יותר מאשר השני, לא מן הנמנע לגרום נזק בהדרגה יותר ויותר דגנים, להגדיל בהדרגה במהלך התקופה כל הצמחייה שנותרה, עד קציר, על מקום במגרש הזה, גם באזורים שלא נפגעו באופן ישיר על ידי ברק. אנרגיה חשמלית יכול להיות מופץ ברחבי השדה בחלקו באמצעות רצועות טרקטור. כמה שורות אקראיות, ניתן קנים, ישר, או התפצל קרוב מנקודת ההשפעה של המצח הדופק ברק. זרם חשמלי עובר דרך לתאר, ליד מצורות תקופתיים של דגני בוקר על הקרקע, לא רק עקבות טרקטור בסביבתם הקרובה, לפני תחילת להמשיך מתחת לאדמה. מעבר של זרמים חשמליים בתוך הגוף צמח, תאים, רקמות ובכך פגיעה בהם עלולה לגרום גם הבשלה אחידה של דגנים. תמונה 3, וליד - ניתן לראות את היבול מעגל מתרחב בזמן. אפשרי, כל מה שהוא תוצאה של ברק רק הבלעדי, אך לא סדיר "חשיפה" של משטחים מסוימים. 1 Return Stroke - הפרשות הראשי, חשמל מובילה, לאחר כ זה. 4-8 Restrikes, לאחר מכן כלומר, שביתות משניים (במקרים נדירים 15 או יותר), ראה ברק . אפשרי, כי 1 Return Stroke פגע רק למרכז צומת-T, וכמה Restrikes, שבץ משניים - חלש, המשיך לתחום דגני הבוקר. היבול התחתונה מעגל התמונה נמצאה בזכות גוגל, למשל www.noufors.comm או freethinkradio.com המחבר, לא ידוע, באותו מקום, תאריך מוקדם יותר - ללא המשך והרחבת חלקים.

 

 

 

כל גידול פגום נפגע על ידי ברק

מתייחסת דגני בוקר כל נזק ו נחלש ברחבי העולם כולו

שוב: תהליכים, כמתואר בדף זה, לא רק בפסקאות חיקוי ו חשיפה אוטומטית, אבל בכל דף של www.cropcirclesonline.com עמודים בנושא, להתייחס לכל הדגנים בעולם כולו. נחלש, פגוע שוכב צמחים, עם קשיות bended, שוכב או נשען רק על פני הקרקע. צורות לא סדירות לחלוטין, כלומר ניתן למצוא במקום אחר בעולם. בכל תחום דגני הבוקר. לא רק דגני בוקר, אך גידולים חקלאיים מכל סוג שהוא. גבעולי יתחיל הטיית גלוי וכיפוף לכיוון לכיוון פני הקרקע, כמו הסימנים הגלויים הראשונים של היחלשות, בעיקר זמן רב לאחר רגע מכת ברק - שבועות, חודשים. במקרה של ברק חזק מאוד באופן משמעותי מהר יותר. צורות קבועות - ביבולים, פרקטלים, תמונות מראות להיות רק כמה מיליונים במקרה אחד, ובקושי אפשר פשוט להסביר, מדוע. ייתכן כי יותר מ כמה סיבות המתוארות, באמת נדיר מאוד, חייבים לשתף פעולה, כדי ליצור מעין תבניות מורכבות. ידיעות הרבה יותר ניתן יהיה למצוא כרונולוגיה ואת דפי המשנה, גם EPP אלקטרו PhytoPathology, אפקטים של חשמל על הגוף של צמחים, חלקי צמחים, רקמות ותאים.

 

 

אפקט הדומינו, אפקט הפרפר

עוד עובדה מעניינת ומפתיעה, אשר יכול להיות מתואר על ידי תיאוריות של חשיפה היחלשות הדרגתית של תחנות בתוך מעגל היבול קל יחסית להסביר, לעתים קרובות מתרחשת על עצמם באופן קבוע מסודרים צרורות של קשיות, די ברור שלא על ידי מימוש כל יצירה אנושית. F_1 F_2 גבעולי לעמוד עד הפעם האחרונה שניתן זקוף, רק בשל היחלשות הדרגתית מוטה מעט, כך הצמחייה נוצר 1 מבנה עם צרורות של כמה מאות תומכים הדדית גבעולי. הרבה לפני שהם נופלים על הארץ, אולי על מקום קיים חבילות רבות עם מאות גבעולים, עדיין עומדים כ זקופה, גם אם רק כדי כך. צמחים וחלקי שלהם אשר נוגעים זה בזה, עשוי לצרף את עצמם הודות כוח מדידים את מתח הפנים של המים, מבנה יציב יחסית של צמחים נחלש שוב לזמן מה לייצב ולהגן הדדית, נגד מהירה כיפוף לרצפה. בתהליך ההדמיה מעגל יבול הדפוס ובכך הוא עיכב עוד יותר.

 

מים יכולים לפעול כפי פרפר. צמחי מים ספוג - גשם קל, טל הבוקר, כי במהלך תקופה קצרה יחסית, כמה שעות, המשקל של כל גבעול עשוי להעלות פעמיים. זה רק גרם לכמה / גבעולי, אבל כמה ק"ג / מ 2 טון, ורבים בכל hectar. יכול להיות 20, 30, בהתאם לסוג היבול. לאחר זמן מה הוא הגיע זווית הגבול. אחרי זה היא כיפוף המשך משמעותי במהירות רבה יותר. כאשר חבילה 1 נוגע אחרת, אפקט הדומינו מתחיל, ועלול להימשך דקות בלבד. חבילות נופלים למטה, אחד אחד, כמו תגובת שרשרת. צרור אחד יכול לגעת יותר רק אחר אחד. תמונה מעגל היבול ובכך הוא מדמיין באופן מוחלט. תוך זמן קצר יחסית, לא יאומן, אם ציין, ולכאורה ללא כל פעולה של כל כוח גלוי וידוע. עדויות מסוימות קיים.

 

כמו הכונן של אפקט הדומינו יכול גם לעבוד האוויר זורם, הנגרמת על ידי אגודות אחרות. הדגמת יוצגו כאן. מתערבל של אוויר, אבק, אולי נראה כמו כוח בלתי ידוע. עולה ממעמקי כדור הארץ, משקיפים של יצירה כזאת תיאר מעגל היבול ולכן עשוי להיראות מעט פעור עיניים, מופתע ונדהם. מנקודת מבטם, צר אופקים, כמעט אפשר אחרת כלום.

 

מספר חבילות כאלה לפעמים יכולים להמשיך להישאר זקוף. שנה רטובות לייבוש מספר פעמים. ניתן למצוא על כמה תמונות ביבולים.

 

 

כמו פרפר עשוי לפעול מעת לעת דבורה .

 

 

תצפית של ביבולים - כמה רעיונות מעניינים:

היכן לחפש ביבולים:

רק מקום, בו רעמים עבר, בשום מקום אחר. המקום הטוב ביותר עם ​​ברק מקומי בזפק. האם אפשר לנסות למצוא סימני אחרי הברק פגע לשדה עם דגנים, על העצים -. קל להבחין "זה הפרשות ברקים בשנה" F-1-2 במקרים מסוימים אפשרי למצוא את הנקודה, שבה ברק פגע ישר לתוך שדה, חלק ימים לפני הצמחים שנפגעו ברורים יותר להופיע. במקרה כזה ניתן להבחין לנקודה שבה ברק פגע ישר החיתוך. ההבדלים במצב אפשר לראות כמה ימים לפני רגע, כאשר גבעולי הם bended לקרקע. יוסבר, גם תמונות תיעודיות להציב כאן. ראה כרונולוגיה .

 

כאשר לחפש ביבולים:

1. לא בזמן סופת רעמים. כל עובד כזה יצטרך עמידות באמת קצר מאוד, ולכן היה צריך לחדש אותם לעתים קרובות.

 

2. לפחות כמה שעות או יותר לאחר סופת רעמים, גשם, כאשר הוא רחוק או לא קיימים. את הסימנים הראשונים של ברק בגידולים עשוי להופיע מספר ימים לאחר הסופה. מיד על עץ סמוך. דגני בוקר נפגע לפעמים הופך זמן קצר באמת נראה לאחר שעות ברק, דקות אפשריות. ברקים מסוימים מכילים כמות גדולה מאוד של אנרגיה מכנית. גם גשם כבד ייכנסו לתוקף - לחץ מכני גבוה, חשמל יותר נערכת המושרה על הצמחים רטובים פני הקרקע, גם ליד מתחת לאדמה. ניתן גם הפרשות כפול - שני ברקים, מרווח זמן של שבוע או יותר, יכול להתקיים שם, לראות הבאה. 

 

3.   במקרים רבים הנזק דגנים הפכה גלויה זמן רב לאחר סופת רעמים, יותר לאחר חודשיים. אפשרי, אבל לא בטוח, כי דגנים שוכב הופיע בעיקר הודות כי שבץ ברק 2 לשטח אותו דגנים אירעה. 2 לאחר כמה ימים, ולא שבועות לאחר מכן. עוד מידע על ההשפעה של שתי הפרשות ברק. פריקה 1 יכול "להכין" כמה לא באזורים מוגדרים בדיוק של צמחים כ נחלש באופן אחיד. אולי כמה דונם. הפרשות ברק 2, מספר שבועות לאחר מכן, משלים את העבודה, תופעות משמעותיות הרבה יותר. אפשרי, כי לאחר חיתוך ברק 2 הפרשות משקר באופן מיידי, או הרבה יותר מהר. שתי הפרשות ברק, לא רחוק זה מזה, במהלך עונה אחת הצמחייה נעשית רק במקרים נדירים. אפשרי, כי רק אחת הפרשות ברק המתוארים יגרום רק נזק משמעותי.

 

זמן - פקיעה - מצלמה

 

 

4. רעיון מעניין מאוד יהיה שימוש של זמן לשגות מצלמות על קיום תהליך יצירת מעגל היבול. למשל כמה מצלמות קנון ניתנים לתכנות כמו timelapse לא רק, אלא גם מסוגלים לתפוס כל ברק. באמצעות שתי מצלמות צילום זהים, מה שהופך תמונות סטריאו, לאחר שימוש פוטוגרמטריה סטריאו שיטה, יוכל לקבוע את המיקום ברק במרחק של ק"מ עם דיוק של סנטימטרים. בעת שימוש המרחק בין מצלמות - סטריאו אופטי בסיס 1 מטר או יותר.

 

 

5. מתקן של זמן - מצלמות לשגות , אחרי כמה ביבולים נמצאו, אפשר גם ושימושי. או מתמשך צילום של כל עיגול כזה pictogram לחתוך, יום אחר יום, עד קציר. במרחק בטוח, ראה אזהרה , צילום מרחוק, רצוי מלמעלה די והותר, יהיה מ 2012 וליד החובה הבסיסית ביותר של כל צופה פשוט לחתוך עיגולים רציני קצת. אם מישהו כזה קיים בכלל בעולם. אבל בביקור השדה כמה שפחות, בחר לשמור רק את מה יוכלו לצפות ממרחק כבוד. יש להדגיש כי דגם גיאומטרי בפועל הוא למטרות מחקר שלאחר מכן כמעט לא מעניין, יש צורך להתמקד בעיקר על הסביבה רחוקים גם ליד, כי על הרוב המכריע של התמונות ביבולים כמעט אף פעם לא מופיעים!

 

פרטים על השימוש הקודם של המצלמות timelapse ב "תהליכי מחקר בתחום דגני," ולהשתמש האפשרית בעתיד יהיה ממוקם כאן .

 

 

Somerton, סומרסט 27 יולי 1996

חיתוך מעגלים - צורות רגילות

בשילוב עם סדיר (2)

מעגל חתוך תמונה מיום 1996, מ גדול לוסי פרינגל ארכיון. אם לא היו ביבולים על צילום זה, נראה נורמלי נזק, משותף טיפוסי בשל חשמל מברק. אחד ההשפעה אופייני ביותר הוא הנזק כדלקמן במדויק את כיוון פסי החשמלית. יש זורמת רוב האנרגיה החשמלית לפני הכניסה מתחת לפני הקרקע. מורגש בעיקר הוא נזק ליד הגבול של השדה. מסילות ברזל סמוך לגבול, מכונות פונים שם, המוליכות הטובה ביותר, היבול ניזוק יותר ליד מסילות ברזל עגול הגבול אז במקום אחר.

 

מעגל חתוך תמונה ממקור לא ידוע, יישוב דנטון, גרסינגטון. מקור זיהו מאוחר יותר אוקספורדשייר מרכז ללימודי מעגל הצומח, לקח 3 יולי 1996. חוץ מזה ביבולים שם ניתן להבחין בשלושה מוטות בזק שאינם משתמעים לשתי פנים - עמודי קו חשמל. עשויות להופיע כסיבה קריטי, שגרם ברק הפך ליד מזה. מתחת ביבולים - טיפוסית, לא סדיר נזק שנגרם על ידי חשמל מברק. לא יפעל כמה הפרשות ברק מקבילים או שבץ הבאים - restrikes, או כל אינדוקציה או הולכה. הפרשות ברק מקבילים ושבץ משניים עשוי להשפיע על זה. הפרשות ברקים הם משהו כמו אלומות אלקטרונים, ויש התקדמות בתחומים גבוהות מאוד אלקטרוסטטי אלקטרומגנטית, מסוגל לשנות את הכיוון של קורות כאלה כמו שפופרת ריק טלוויזיה או אוסצילוסקופ. כיוון פריקה ניצוץ, כמו הפרשות קשת, גם שינוי אפשרי על ידי זרימת אוויר - רוח, גל הלם, גלי ההדף, גל הלחץ. Rakov, Uman - ברק: פיזיקה ואפקטים, פרק 8 "חורף ברק ביפן", עמ '. 313: "מעניין לציין, ציין אישיאי et al (1998), כי משיכות הבאים של מספר פעימות גלי חיוביות סופות החורף ביפן תמיד ליצור סיום חדש על הקרקע.". דבר כזה עשוי להופיע לא רק בחורף, ולא רק ביפן. במקור: "Interestingly, Ishii et al. (1998) observed that subsequent strokes in multiple-stroke positive flashes in winter storms in Japan always create a new termination on ground." כל מעגל על ​​התמונה הזו בפסקה נלווה, קטן יותר ויותר בהדרגה מן היסוד הראשון, יכול להיחשב סיום חדש על הקרקע.

 

על הקלטות ותמונות של ברקים יזומות באופן מלאכותי אפשרי לצפות, כי הערוץ ברק נע בכיוון הרוח. אפשרי, כי לפני כמה יכולות restrike ערוץ, ברק עשרות להעביר או מאות מטרים. ברק , פיזיקה . על התמונה המצורפת היא הדפסה של דף הכותרת של מרטין אומן פריקה ברק, שם ניתן לראות אחד כזה תמונה אופיינית של ברק יזם באופן מלאכותי, עם כל כך נעים קלה של הפרשות לכיוון הרוח. ברקים מלאכותית, Artificial Lightnings: כאשר שדה אלקטרוסטטי נמדד תחת עננים הגיע ערך מספיק, לתוך העננים הוא ירה טיל מצויד עם חוט הארקה. UNIVERSITY OF FLORIDA LIGHTNING RESEARCH GROUP - www.ufl.edu (משמאל בתמונה) - מקור חשוב מאוד של מידע וקישורים פרסומים על הפיזיקה של תאורה, תמונות, וידאו.

 

 

 

דגנים פגומים, בדרך כלל מתרחשת שדות דגנים

צורות לא סדירות של הפגועים, גבעולים, נחלש נוטה, מעוקמים, שוכב על הקרקע דגנים

פרטים נוספים בדף כפוף, נוטה, יבול פגום, מוחלשת

 

הנפט אונס במהלך הקטיף

הפרשות ברק מעל שדות יבול ו ליד מזה כמעט אחד בלבד הגורם העיקרי, עוד 99%, דגנים וכל היבול השני שוכב על פני הקרקע סביב כל העולם. משהו בין 0.5 ל 1.5 מיליוני ק"מ 2 שנתי. לא רק דגני בוקר, וכן כל וגידולים אחרים, אונס פרג למשל, צמחים. לא רק משקר יבולים, אבל חוץ מזה נפגעו באופן משמעותי - צמחים הם מתים לגמרי, או ניזוקו רק על ידי מזיקים, או ממקור צמחי או בעלי חיים - חיידקים, וירוסים, עובש, פטריות, טפילים, חרקים. מזיקים, במקרה זה, כמובן, לפעול רק השפעה משנית, כי צמחים בריאים, לא מושפעת החשמל, יהיה ללא שינוי לחלוטין על ידי מזיקים ממונים. שוב: כוחות, שנוצרו על ידי פעולה של פריקה ברקים מעל המקום נחשב היו בלתי מתקבל על הדעת, מכני. ניתן להשוות פיצוץ חזק, עשרות עד מאות ק"ג TNT, או יותר, כמו גם כוחות אלקטרוסטטיים ו אלקטרומגנטית, עם מקבילה או אנרגיה עוד יותר. 

פרג - 2008, היישוב זהה, 6 יולי שמאל, אחר 3.th 2 באוגוסט, עץ - "זיהוי האשם"

למרות כל הסמכויות המנויות באמת מעבר לכל דמיון אנושי רגיל, מיד לאחר השחרור ברק, גם הסערה כולה אפשרי, כי על כל השדה אינו מוטל על הארץ אפילו 1 גבעול יחיד. לא ניתן היה למצוא רק שינויים מיקרוסקופיים ברקמות הצמח, ואולי כמה שחורים, אנשים שרופים. עד אז ...

הערה: בהחלט ייתכן שיש כמה השתנו באופן מכני, גבעולים פגומים, לא יותר מחצי מטר מערוץ השחרור ברק - מורכבים, חבילות שלובים זה בזה, בלתי נראות לחלוטין מן השוליים של השדה, אבל יימצא בתוך ביבולים, לאחר הם שמו לב.

 

ביבולים, גם כל קבועים אחרים, וההפרעות, פרקטל, או תמונות משולבים הם, כמו גם רק חלק זעיר של תופעה זו, כי אולי להתרחש רק הודות נדירים מאוד אינטראקציות של צירופי מקרים שונים, בתנאים שאינם עדיין מספיק הסביר, ניתן להעריך רק בקירוב מאוד מדומה במעבדה או המחשב.

 

השפעה ניכרת לפני כיפוף הגבעולים על הקרקע, עשויים לשחק לחות - מקלחות אפילו קלים או גשם או אפילו טל הבוקר . לקבלת מידע נוסף בדף אפקט דומינו. להזכיר zskvo שעות 4-5 בבוקר.

 

חיתוך מעגלים - חידה לפתור.

אחת ולתמיד.

פרימיטיבית במידה שלא תיאמן, וגם אפשר לומר, מגוחך הסבר. חובבי עב"מים, מסתורין, פרפסיכולוגיה, צלחות מעופפות, אנרגיה ידוע קיים ושטויות דומות יכול להיות להעביר את עצמם עד אין סוף. במילים אחרות, הם יכולים לנשק את התחת המסריח שלהם ללכת לעזאזל.

כמעט אותו הדבר ניתן לומר על חייזרים .

אם מעוניינים, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

 

2 en

 

 

 

 

דף זה הוכן, וכל התיאוריות שהוצגו כאן היו מאוד יסודי, מקרוב בפירוט בדק באופן ניסיוני על ידי

 

Jan Ledecky

 

pz