Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

זהו תרגום ראשוני, ראשוניות, נתונים גולמיים, ללא שינוי כמעט. המכונה, מבוססות מחשב, מדפים מקוריים, המופיעים גם czech המקוריים ואת המקוריות באנגלית גירסאות. ישתפרו באופן רציף במהלך הזמן, לתקן ולקדם. תודה על ההבנה.

lightning
התעלומה נפתרה.

אחד ההסברים הברורים

זה אפשרי להעלות על הדעת

אף אחד, אף אחד, לא

מובן, סקרנית

תופעות מעבר לכל דמיון

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

ביבולים להתעורר אחרי מכות ברק.

כמו תקליט הצילום כמובן של קווים אלקטרומגנטיים של זרמים כוח חשמלי באמצעות סריקה של צמחי השדה על פני השטח.

ביבולים מתעוררות דרך מכות ברק. כמו תקליט הצילום כמובן של קווי השדה האלקטרומגנטי וזרמים חשמליים על סריקה נוצר על ידי הצמחים שדה על פני השטח.

 

התקנים נוספות של נהלי מעבדה משותפת, המדמה

התהליך של יצירת ביבולים בתחום ידי הפרשות ברק

שימו לב קודם כל כאן באתר זה הם כל עובדי עבודה זרה, מתפללים ומעריציו של עב"מים, צלחות מעופפות, חייזרים, ושטויות דומות, מסתורי, מטורפים והסבר לאימות הגורמים ביבולים. חסידים ותומכים של ההסבר כגון מיקרוגל, קיפודים, קנגורו, העברת מחשבות. לפני קריאת הפסקאות הבאות, עד כמה שאפשר לנסות לרוקן לחלוטין. אם הם לא עשו זאת, קיים סיכון רציני שהם יכולים במהלך הקריאה, צואה קיא או משהו כזה. במילים אחרות, שיכלו מחרבן במכנסיים שלהם עצמם. התחת אסון עם diarrea הקליע.

 

ענן וילסון chamberhamber

אלקטרון במסלול
מסלולי החלקיקים

על כמה צורות צורות ביבולים ניתן לראות כי תהליך דומה התרחש שם כמו תנועת חלקיקים ענן וילסון קאמרית, או בתא בועות, אבל בקנה מידה קצת יותר גדול. ב המכשירים שתוארו נרשמות מסלולים של חלקיקים בעלי מסה מבוטא ביחידות מסה אטומית, 1/12 C = 1 דא, או שברים מזה. פרוטונים, נויטרונים, antiproton - המשקל המשוער הוא אחד דלתון, אלקטרונים פוזיטרונים - כ 1/1000 Da. החלקיקים נעים בעיקר בשדה מגנטי. האנרגיה שלהם באה לידי ביטוי אלקטרון וולט - eV, 1.16 x 10 -19 J, ואת תשלום אלקטרונים הוא 1.16 x 10 -19 C. בשדה עם דגנים נעו חלקיקי במשקל של 10 גרם של עד עשרות גרם, כלומר את הסדר של יותר מ -10 23 פעמים כבדים יותר, המטען החשמלי שלהם יכול לבוא לידי ביטוי ביחידות של קולון, או הרבה יותר, האנרגיה kilojoules, כלומר שוב 10 או 20 פעמים גבוה יותר מאשר זה של חלקיקי האטומית והתת אטומית. כבר זמן מה חשוף מיליוני וולט, זרמים של מאות אלפי אמפר ומיליונים רבים של השדה המגנטי פעמים גבוהה יותר מאשר ענן וילסון קאמרית. התמונה המצורפת המעגל היבול בפינה הימנית העליונה בצורה בולטת מאוד מזכיר בצורה ספיראלית - סינוסי התנועה של חלקיקים טעונים בשדה המגנטי של הפרשות ברק. אפשר להשוות את המסלול של האלקטרון בשדה מגנטי - בתמונה למטה, שאורכו השיא הוא 25 ס"מ. התקבל sciencephoto.com האתר, עשה את המעבדה הלאומית לורנס ברקלי ( אינטרנט ), אחת ממעבדות רבות של אוניברסיטת קליפורניה ( האינטרנט ), חבר מערכת המעבדה הלאומית נתמך על ידי משרד האנרגיה של ארה"ב ( אינטרנט ). מסלולים דומים "חלקיקים", ניתן למצוא על תמונות רבות של ביבולים, וישולם לב אליהם בדף מיוחד . באופן זמני יש כישלון קישור תירוץ. האתר מפנה גם לתאר כמה מאפיינים סביר של "חלקיקים", הודות שבו שדפוסי המתוארים של ביבולים, או חלקים מסוימים שלהם היו מפוברקות.

 

מידע יורחב מאוחר יותר, במיוחד התייחסות. בכל אופן, מנסה לחפש מישהו על חייזרים, כאשר רואים את התמונות של מסלולים של חלקיקים תת אטומיים, כגון וילסון ענן קאמרית, או כל תוצאה של ניסויים CERN?

 

 

lissajous דמויות

כל הפרעה, תהודה

האנלוגיה של chladni ו lissajous צורות סריקה של צמחים

סביר בהחלט כי מתישהו במהלך יצירת מעגל היבול שם עלה על צירוף מקרים יוצא דופן, במיוחד במקרה של דגמים גיאומטריים מורכבים. תהודות חזקות מאוד וההפרעות בין כל הכוחות המתוארים יכולים להשתתף במהלך היווצרותם. אלה כוחות מכניים - האוויר זורם, רעידות אדמה, גלי תואר של 3-4 הלם וגלי לחץ, התהודה של מערות תת קרקעיות, כמו גם כוחות אלקטרומגנטיים אלקטרוסטטית. בכל המקרים המנויים, במרחק של מטרים ספורים לעשרות מטרים נקודת הפגיעה ברק, הכוחות היו ענקיות, לגמרי מעבר לכל דמיון אנושי רגיל. יש מעגל דפוסי היבול ואז נראה כמו שיא של תופעות תהודה הפרעות שהתרחשו ליד כמה שדות דגנים. ליכטנברג, Kyrilian גם יכול להשתתף. עזבו צילום נלווה מראה תמונות מניסוי הפגנתי להוכיח את האפשרות של גיוס חשמל במפעלים .

 

דוגמה אינדוקציה זרם חשמלי בצמחים

 

בעקבות נתוני היבול מעגל דומים להפליא לדפוסי השדה המגנטי, כמו מתכת, נסורת פרומגנטי. הפרשות ברק עובד כמו המנצח, ממוקם בניצב לקרקע, שדה אלקטרומגנטי ענק שנוצר סביבו מעגלי בעיקר, כך יכול לעורר השראה חשמלית בכל המקצועות באזור, כולל צמחים.

הצורות של השדה האלקטרומגנטי שנוצר על ידי 1, 2 ו - 6 של הפרשות מקבילות של ברק.

 

הם מזכירים קווי השדה האלקטרומגנטי. שנוצרו על ידי שדה אלקטרומגנטי בברזל נסורת, אחד, שניים שש הפרשות ברק מקבילים, מוליכים בניצב לקרקע, עובר דרך משטח למחתרת עמוקה.
הם נוצרו על ידי עיקרון דומה, המוצגת בצד ימין, אבל לא רק כמעגל פשוט. לא נוצרו שלמים דפוסי התערבות מסובכים. הם נוצרו בדיוק באותו רגע השחרור ברק, אבל הם פותחו מספר ימים או שבועות, עוד יותר לאחר מכן, באמצעות תהליכים טבעיים באיחור צמחים - פיתוח טבעי. ליווי התמונה ניתן להגדיל על ידי מרחף העכבר. הפרשות ברק טבעי עבד פונקציה דומה יאומן כמו פלאש צילום. פני השטח של השדה עם דגנים עבד מעבר לכל דמיון דומה לתהליך במהלך חשיפה של חומר מצולם, ואחריו פיתוח, איטי מאוד. בארכיאולוגיה אוויר משמש המונח דומה מאוד, "מפתח טבעי", הסבר את התהליך של יצירת cropmarks, סימנים צמחייה.

 

בדרך זו, פעולות צמחייה בצורה מסוימת של מפתחים הכימי של לוחות צילום שנחשפו: הוא זורק את התמונות סמויים. טיסות אל אתמול: סיפורה של הארכיאולוגיה אוויר , ליאו דעואל, לחצו על סנט מרטין של ניו יורק 1969, עמוד 38.

 

זה מעניין, כי צורות דומות מאוד ייווצרו סביר הודות הפרעות קרינה, אפילו רק אחד אקסצנטרי להשפיע, של הפרשות הנובעות מכך חשמליים בתוך עמודת האוויר מתפשט.

 

 

 

קצת פיזיקה ...

הדוגמה הבאה מתייחסת ברק הממוצע, נועד החלק החשוב ביותר - קו חזור, לראות ברקים. כמו למשל אפשר לציין, כי כל אלקטרון יחיד במילוי ברק, מעבירה אנרגיה בסדר גודל של 10 30 פעמים גדול יותר אלקטרונים צריך לקפוץ מהקומה השלישית "של" לשלב "P" ​​של אטום המימן. זה נראה די באמת. הרוזן של אלקטרונים במילוי כגון ברקים הממוצע הוא כ 10 21, זה נראה כמו הרבה, יותר מדי. מטען חשמלי הוא כ 300 Coulombs, אשר בתורו, ככל הנראה לא נראה כמו הרבה יותר.

 

אגב, כאן הוא קישור פתק שנמצא בוודאות בסוף דף זה, כי חלק מהקוראים היו באמת לא מבין ומקבל את זה

 

החשיבה התיאורטית עוד כמה כאן:

סדירות של דפוסים סטטיסטית גבוהה יתר תכופה בולט דיוק גבוהה רב ציר הסימטריה

מה זה עדיין קשה מאוד - מנסה להסביר אחד נכס לחתוך עיגולים מאוד מעניין - סימטריה מדויקת מאוד על ידי ציר אחד או יותר - 2, 3, 4, 5, 6, עוד יותר, סימטריה מרכזי המדויק גם השתקפות ראי מדויקת מאוד. אחד אפשרי, אבל עם שיקולים קושי לאימות מספק, כי במילוי ברק - פלזמה, במהלך השפעתה על הקרקע, לפני ואחרי, מסוגל ליצור משהו כמו אנלוגיה ענק של מבנים אטומיים ומולקולריים. קריסטלוגרפיה, אורביטלים אטומיים ומולקולריים וגירסאות הכלאה שלהם, קשרים כפולים מצומדות, אג"ח משולשת מצומדות, מחזורית שרשרת תרכובות של פחמן וסיליקון. זוהי תיאוריה מעורפלת מאוד לא ניתן להוכחה, כמובן. יש לציין, כי במילוי פלזמה, שם יכול להיות כמה מיליוני הנוכחיים של וולט למטר, אורכו יותר מאשר כמה קילומטרים, ולעתים נושאת קרובים מיליון אמפר, יכול לקרות דברים, כי היה רוצה, היה יכול, לבחון כמעט אף אחד לא ...

 

עם זאת, בסעיף מאוחר יותר יופיע תיאור של תהליך, שבו ניתן להניח - הן תיאורטית והן מעשית - בעתיד, כמובן, demonstrability הרבה יותר גבוה. סיבוב השדה האלקטרומגנטי. פסקה לפני שיקול של השוואה השפעה אפשרית של טיפות מים לנוזל או לתוך שכבה דקה של נוזל, אשר כל מחקר תיאורטי, גם פרקטי נגיש יותר.

 

בטבע, כלומר הדגמים המוצלחים חזר. מ קטן לאין שיעור גדולה לאין שיעור. יאן ארטוס ברטרנד . זה יהיה הכי טוב, אם כך האנושות המום מאוד לסיים לאסור אמא טבע ליצור דפוסים קבועים של דגני בוקר. אפשר פשוט לומר כי הטבע הוא מסוגל ליצור אותם. מתמטית, גופנית דוגמנות המחשב ניתן לדחות לזמן כלשהו בעתיד, כמו גם של עיצובים מוקדמים תיאורטיים ורעיונות של כל דגמי פיזיים. אמא טבע הוא מאוד פשוט מסוגל ליצור אותם בכוחות עצמו גם ללא עזרה של כל חייזרים מטופשים. דפוסי היפים של גבישי קרח על זכוכית, וכן כל המבנה הגבישי, הטבע יוצר גם לגמרי משלה, ללא כל סיוע של כל חייזרים מגוחכים ולא אידיוטי. אפשר פשוט לראות. אף אחד לא מחפש חייזרים, כאשר החלון שלו קופא, או כאשר מסתכלים על איברים בזלת בכל מקום בעולם, למשל אלה ב Panská skála, Kamenický Šenov (Steinschönau). הצילום מראה כי על Devils Postpile שירות לאומי אנדרטת ארה"ב הפארק הלאומי

 

 

הקדמה קצרה:

מיד לאחר השחרור ברק, כלומר 1 Return Stroke, החלק החזק ביותר של הפרשה, שבה יש לזמן קצר, מיליונית שניות, רק עמודה דקה מאוד של פלזמה, 5 - 10 מ"מ, אשר מיד מתחיל להרחיב במהירות את הסביבה, יהיה להניע סביב האוויר. אלומות של קרינה אלקטרומגנטית מנקודת מוצא - הערוץ של ברק, הם נעים במהירות האור, הרחבת העמודה האוויר קורה במהירות דומה למהירות הקול, כלומר בערך פי מיליון יותר לאט. ערוץ ברק מקרין אנרגיה של אורכי גל כל סביבתו, גם מספקת חום הסביבה אוויר, אנרגיה קינטית כתוצאה מכך, רבים ג'ול מיליונים, למטר אחד פריקה חשמלית. במשך שבריר של שנייה, המסה נע במהירות עם עמודה של אוויר, נתקל באוויר נייח, במרחק של עשרות מטרים הערוץ של ברק, וגם בשלב זה עלולה להתרחש בעקבות אירוע מוחי ברק - Restrike, שבץ של econdary, בתוך הטור הזה נע במהירות של אוויר. המונח "הטור נע במהירות של אוויר" מבוטא רק באופן יחסי, כמובן, כי הקורות של גלים אלקטרומגנטיים עוברים ושיקוף בתוכו פי מיליון יותר מהר.

 

מנקודת המבט של הברקים הנובעות מכך, העמודה של אוויר אפשר לראות אובייקט נייח, גליל, מאוד מתוחם בחדות. נניח, בקוטר של מ '10-.03 שניות אחרי הראשון שבץ השבות. בתוך Restrike הטור הזה נע במהירות של 100 - 200 אלפי ק"מ / שעה, וקורות אלקטרומגנטיים הקרין על ידי כך, הם נעים במהירות האור. רק במהלך 100/1000000 של 2, מהו הזמן במהלך, כי הוא הקרין כוח של החלק המכריע של שבץ ברק לאחר מכן - עוד 99%, היא העמודה של אוויר נע במהירות "רק" קול, מ"מ מרחק 30. קרינה אלקטרומגנטית מן פריקה חשמלית לאחר מכן עברה במקביל עד למרחק של 30 ק"מ, וכי קרני, ומתפשטים לכל עבר, יכול להיות בתוך טור כזה על פי 300 זינק וליצור תהודה מיני רבים של הפרעות.

 

הגבול האוויר בתוך הצילינדר יהיה מיונן מאוד אינטנסיבית מוליך חשמלי. חלק מן הקרינה של פריקה חשמלית לאחר מכן עשוי להופיע כ מושרה מתח על הקיר את התוף על הקרקע. באותו אופן אפשר לפתח מעגלים צרים האגדי, כי לא יוכלו ליצור בצמחייה אפילו ילד על ידי הליכה דרך זה. היה שם גם מתבצע גל הלם באוויר, בתחילה הרבה יותר מהר מאשר מהירות הקול, ובהדרגה האטה. גל הלם נע מהר לפני גל הפיצוץ, ולכן, בתנאים מסוימים, אחד restrike הוא מסוגל ליצור שני מעגלים שנוצרו הודות אינדוקציה. מממדים רבים של חוגים מסוימים ניתן יהיה חלק לנחש כמה זמן נמשך את השתקפויות בתוך עמודת האוויר נוצר על ידי הפרשות ברק 1 גדול. מה המרחק נעלב כ הקרין קורות אלקטרומגנטיים בתוך הטור, הודות הרהורים חוזרים.

 

רוחב צרים טבעות טווחי המתוארים מ 10 עד 20 ס"מ, אשר תואמים את האלף מחצית 2 ביחס למהירות הקול, במהלך האור הזמן נע 150 ק"מ. זהו אומדן מקורב מאוד. אפשרי, כי בתוך העמודה נוצר באופן זמני האוויר יכול להתבצע השתקפות מוחלטת של קרני אלקטרומגנטיים. בנסיבות מסוימות, קרני כמה תשקף בתוך טור הרבה יותר זמן מאשר רק במהלך פריקה חשמלית שלאחר מכן. מסוגל לנוע מרחק רב יותר וליצור הפרעות מורכבות הרבה יותר. השתקפות סה"כ מתרחש כאשר הקורה עושה זווית קטנה מספיק - קטן יותר מאשר זווית מגבלה, ביחס לזווית הטנגנס של מעטפת גליל בנקודת המגע.

 

טור האוויר במהירות על מהירות האור היא זניחה ממש, 1/10 6, אבל הודות להתרחבות איטית מאוד, אפס וקבוע, גם אחידה מאוד הטור אוויר יכול להיווצר בתוך תהודה כי מאוד מעניין ומורכב ומבנים הפרעה. תיאור מפורט יותר של תהליך זה יתוארו למשל בדף מכניקה ברק - הפרעות גל בתוך הרחבת העמודה האוויר.

 

דבר דומה ניתן לומר על האפשרויות של השתקפויות מרובות וההפרעות של קורות אלקטרומגנטיים בתוך טור של אוויר, המתרחב במהירות. לאור העניין של נושא זה, והעובדה, כי דפוסי כמה באמת עולה בדרך דומה של יצירה, כמה דפי המשנה החדש שנוצר של ברק בסעיף יהיה דווקא לשים לב לאפשרות הזאת. זה חיוני, כי בדרך דומה תמיד מקורו במעגל כבסיס, ובתוך זה אפשרי למצוא סוגים שונים של תהודה, פרקטלים, גם וההפרעות או בשילוב מעגל דפוסי הצומח. בתרשים הוא גרף של טמפרטורה ולחץ בתוך השסתום של מנוע הבעירה. קישור לכמה דוגמאות יוצב כאן. הדמיון של תהליך בתוך הצילינדר של מנוע הבעירה הפנימית, סימולציה של המכשיר מהפרקטיקה הנדסה רגיל, ככל הנראה לאחר Restrike קרוב: רגיל שווה ערך לפיצוץ, או יותר כמו שריפה מבוקרת, מתרחש בתוך גליל של בעירה פנימית או מנוע דיזל.

 

בהשאלה, ניתן לאפיין היווצרות של מעגל כמה צורות חיתוך כמו האנלוגיה של תהודות והפרעות בין גלי קול וגלים אלקטרומגנטיים. משהו כמו רדיו, טלוויזיה טבעי, אוסצילוסקופ, וצילום ביחד.

 

 

 

טיפת מים - תופעה לקפוץ, הדופק יורד מלמעלה ...

אפשרות נוספת של יצירת מבנים מחזוריים היבול מעגל הפצת overpressure עצום לתוך הסביבה, כמו קרני נוזלי לאחר ההשפעה של רביב אל פני המים. לחץ על התמונה כדי לעקוב אחר המקור .

מתצלום 2 מוצגים מספר השפעות של טיפות בשכבה דקה של נוזל, מעניין מאוד הוא האחרון. במקרה של שביתה ברק לשטח ניתן להשוות את ההשפעה של הדופק ענק בשכבה דקה של נוזל. ההבדל העיקרי הוא כי במקרה של פריקה ברק היא כזאת תופעה דומה להשפעה קופסת גפרורים, כבד כמו קטר. zajfyz.physics.muni.cz

 

 

 

השדה האלקטרומגנטי סיבוב, אוסצילוסקופ

אפשרות אחת, שיסביר דיוק גבוהה רב ציר הסימטריה של כמה הציורים מעגל היבול הוא, כי הפרשות חשמליים רצופים, כ 20-30 אלפית שנייה אחת אחרי השנייה, המופיעה מרחקים מטרים ספורים זה מזה, יכולים ליצור ב בשלב זה חזק סיבוב השדה האלקטרומגנטי. זה יכול להיות יותר מ שלב 3, יכול ליצור תהודה הפרעות שונות, ועלולים להשפיע על אחרים על מקום להופיע אלומות אלקטרונים ובכך "לצייר על המגרש" רבים שונים סימטריים מעגל הציורים הצומח. כל מה שקרה שברים של שניות. ראה ברק .

 

כך, למשל, את ההשפעה של שלושה פולסים רצופים, 20ms מרווח משולש במרחק של עשרות מטרים זה מזה על פני השדה דגנים, ליצור לרגע סיבוב השדה האלקטרומגנטי. אמנם רק לשבריר שנייה, אבל ענק, מעבר לכל דמיון אנושי רגיל. בזכות השדה האלקטרומגנטי שנוצר היה מאוד קל לתפעול מנוע חשמלי בהספק של כ טרה יותר. ניתן לגזור את השדה האלקטרומגנטי כזה, גם השדה האלקטרומגנטי של ברק כל, ישפיע על צמחים לא רק על ידי אינדוקציה, אלא גם באופן מכני.

 

זמן זה ניתן לתאר צמחים הפועלים כמנצח חשמל - המושרה הנוכחי, גם זרמים שנערך לעבור אותם, ולכן הם מופיעים כמו אלקטרומגנטים ושדות אלקטרומגנטיים עשוי לפעול על פיהם על ידי כוחות מכניים, והשאיר בהם השפעות מכניות, גם נגרם נזק. בנוסף לכל מה שתואר כאן, בשלב זה מעגל היבול עלול להתרחש תנודות שונות - צורמים הרמונית, תנודות חרישיים, גם. כמות גדולה של הציורים מעגל הצומח לחקות תיעוד של תנודות חרישיים, כאשר המעגל הגדול ביותר ואחריו קטן יותר, ואחריו עוד יותר, עוד ועוד, לעתים קרובות יותר מאשר 10. מעגל כמה תמונות דומות היבול גם לשמש דוגמא בדף זה 1, 2, 3, מאות אחרים שאפשר לצפות דרך קורי ביבולים.

 

כל האירועים המתואר כאן, התרחש מעל דגני בוקר, או חלקו, תירס, פרג, אונס וכל וגידולים אחרים, עלול לגרום שם כמעט ללא תופעות נראות לעין. בהתחלה, בימים הראשונים, כי הם היו רק מה שנקרא "נרשם" אל סריקה רגילה שהוקמה על ידי צמחים בודדים. שינויים נראים לעין שלהם או חולשה מובילים לירידה שלהם על הקרקע, המתרחשות לאחר ימים רבים, שבועות או אף יותר. תערוכה - שתואר שם. מעגל היבול נרשם, אבל עדיין בלתי נראה לחלוטין.

 

ברק הנזק על צמחים בחקלאות

כפי שמתואר בספרות המדע רציני חקלאי דפי אינטרנט


גפן נפגע על ידי ברק
תהליכים, המתוארים בפסקאות הקודמות, כמובן, יכול לקרות גם על כל אתר חקלאי אחר, שם לא מגדלים גידולים, מסוגלים להתכופף לאחר הנזק, כי המבנה האנטומי שלהם למנוע מהם את זה -, תפוחי אדמה עגבניות, סלק. דוגמה של צמחייה כותנה נפגע בשל החשמל מן הפרשות ברק על התמונה משמאל. מקור של תמונות תמונות לדקה (ניהול הדברה משולבת), פרויקט משותף של: מרכז מינים פולשים לבין המערכת האקולוגית בריאות, קולורדו סטייט, משרד החקלאות המכון הלאומי המזון והחקלאות, רשת הדרום הצמח אבחון. אוניברסיטת ג'ורג'יה - Warnell בית הספר ייעור ומשאבי טבע ואת המכללה למדעי החקלאות והסביבה זוהי תמונת מצב של המחקר החקלאי רציני, אשליות אבסורדיים ומטורף של משקיפים ביבולים. לאחר פרק זמן ארוך יותר מן הפרשות ברק ניתן לראות נזק לצמחים או הרס מוחלט שלהם - מתים, בדרך כלל בצורת מעגל. אפשר לקרוא בספרות על מקרים, דוגמאות כאלה המפורטים דפי המשנה  מדע מחדש, חקלאות. הנה רק כמה דוגמאות בודדות, בהתייחסויות הרבה יותר מפורט. מקרים דומים היו בעבר, חוגים משקיפים היבול מוקלטות, מאובחנים די בטעות כתוצאה של פעולה של עם כוחות בלתי מובנים.

 


פולי סויה שנפגעו על ידי ברק
התמונה הבאה מצד ימין ניתן לראות נזק ברק סויה, ממחלת סויה אטלס ( לראות ), מחלות nonparasitic, כפי שפורסם cipm.ncsu.edu, האינטרנט של הקרן הלאומית למדע המרכז לניהול הדברה משולבת (CIPM), אוניברסיטת צפון קרוליינה. החקלאים יודעים היטב כי ההשפעה של הפרשות ברק יכול לטעות בקלות על כל דבר אחר - צמחים ובעלי חיים מזיקים, חוסר או עודף דשן, ההשפעות של הבצורת, רטוב, חום גבוה או נמוך, ראה בספרות. יש גם מקום מספיק אמין תיאר כיצד בבטחה להבדיל מפגיעת ברק מנזק דומה אחר לרוב על ידי כך את הנזק לאחר פרק זמן מסוים, אין למרוח על הצמחייה. הוא גם ציין פעמים רבות כי על האזורים הנגועים הם יכולים להתחיל לגרום לכל מיני מזיקים אחרים, אבל מאוחר יותר, רק כתופעה משנית. בדיוק כמו החקלאים גם יודעים את ההשלכות של ברקים בודדים בתחום דגני עשוי במקרים בודדים מאוד משמעותי משתנים זו מזו. עובדה זו בספרות גם די בפירוט תיאר. אז במקום רק בשביל הכיף, חקלאים יקרים שלנו, להשאיר את כל זה חובבנית "חוקרים" של ביבולים, המשך מפשפש האשליות שלהם. זה הנייר שפורסם באמת רציני עם כמה תמונות, בשם סויה "המסתורין", אפשרי למצוא את הרשת של אוניברסיטת אילינוי, illinois.edu, ניהול משולב של מזיקים, ipm.illinois.edu. הרעיון החשוב ביותר של מאמר זה היא כי תוצאות בזק בתחומים חקלאיים עשוי להופיע בצורה שונה לגמרי: "ברק כנראה לא נראה אותו דבר בכל המקרים". כמו כן, אישר שוב: "ברק יכול לגרום לתסמינים שעלולים במקרים מסוימים שנראים כמו מחלה, כמו phytophthora עם ראשי המתים שלה של צמחים".

 


נזק ברק: סויה

 

פלפל בשדה מכת ברק
יש פתק אופייני מאוד על הדשא - דגניים, כמו כמעט כל הדגנים, על הפקת מדריך חמניות 2007, ראה . האינטרנט של האגודה הלאומית חמניות, NSA. בעוד חמניות ועשבי בר למות או ניזוקו קשה מאוד, דשא -. דגניים לשרוד, אלא שורד אחוז גדול של אנשים מושפעים צמחים דגניים, ויהיה להבשיל, אך עם נזק נראה לעין. יכולת זו קשורה נטיעות בצפיפות גבוהה. בהינתן שלוש דוגמאות על רק מיני צמחים 1 - סלק סוכר, אחד הבא על חמניות, אחד אחר על תפוחי אדמה, אחד משותף. בצד שמאל להציב תמונה נוספת, הצגת התוצאות של ברק לתחום של פלפל. מקור - אינטרנט מאוניברסיטת מסצ'וסטס באמהרסט, מרכז לחקלאות. ניתן למצוא אלפי מאמרים מקצועיים חקלאיים באינטרנט, ועשרות אלפים, מאות אלפים של ספרי מדע, טקסטים מודפסים, מאמרים. בכל אחד מהם הוא כמעט הערה לגבי הצורה, יחסית מתוחם בחדות מעגלי או אליפטי של צמחים שנפגעו לאחר השחרור ברק. הדגיש עוד כי נזק ניכר בעיקר עד כמה ימים לאחר הברק, לפעמים יותר משבוע. רוצה עוד?

 

דוגמאות של "מעגלי היבול" מארכיונים, להשוות את ההשפעות של ברק

הולנד, Sevenum, לימבורג, 30. 6. 1999

קנדה, מחוז אסקס, 26. 4. 2004

ארגנטינה, סנטה פה, 29. 12. 2009

הנה הכניסה קטן, להשוואה. שלושה תצלומים, הממחישות את "ביבולים" (תפוחי אדמה, פולי סויה 2 X), כדי להגיע לקוראים ליצור רעיון קוהרנטי של מה הם "חוקרים" מסוגל להעביר את ביבולים. Sevenum, לימבורג, הולנד, 30 יולי 1999. אונטריו, מחוז אסקס, קנדה, 24 יולי 2004. ארגנטינה, סנטה פה, 29 דצמבר, 2009. תמונות דומות ניתן למצוא את הקולקציות של עשרות, רק לחפש. האם ניתן למצוא תמונות רבות אחרות, כי הם מאוד דומים להפליא לזה 3 בטקסט הקודם - פלפל אדום, כותנה, סויה - זיהה בבירור את ההשפעות של ברק. כנראה תלוי בעיקר כי הלומדים אתר דומה כזה 1. במקרה של עובד חקלאי או חוקר רציני, ולא המסמך מזכיר את זה בפרסום כלשהו להתמודד עם ההשלכות של מכות ברק ב monocultures של גידולי שדה.

 

סויה למחלות. כרוב. חסה. מר שעועית. תירס. עוד סויה .

 


ברק מחלה של תפוחי אדמה (1915), איור. 12 א

מחלות של גידולים משאיות בשליטתם, ג'יי ג'יי Taubenhaus, PhD טקסט מלא באינטרנט, תצפיות על תפוחי אדמה על ידי ג 'ונס גילברט בשנת 1915 (!), התאנה. 12 א. בעמוד 74: "אין עדות לקרע פיצול או מכני של גזע נצפתה". עמוד 75: ג'ונס הסברו של גילברט של התופעה: "כאשר סערה חשמלית פורצת לפתע לאחר תקופה של מזג אוויר יבש הגשם הראשון מרטיב קרקע, יש עדיין שכבה של אדמה יבשה בין המשטח הרטוב הזה ואת מתחת באדמה לחה, שהוא מנצח העניים של חשמל. כאשר הברק מכה במקום משטח רטוב, היא מתפזרת לכל הכיוונים, בצורה אופקית ולאחר מכן כלפי מטה לתוך האדמה, השורות הבאות ההתנגדות הקלה ביותר. הגבעולים צמחים ושורשים עם תוכן מים בשפע שלהם הם מוליכים טובים יותר מאשר שכבה של אדמה יבשה שהוזכרו, וכן הלאה במעברים זרם חשמלי דרכם. הרקמות ובכך עלול להיפגע בדרכים שונות, או נהרג, בהתאם סכום העברת זרם דרך אותם. " זהו תיאור מדויק מאוד של כמה עקרונות ואפקטים, השתתפות במהלך הופעתה של ביבולים. הוא נכתב סביב 100 שנה.

 

סקירה חודשית מזג האוויר, באוגוסט 1920 (!), נצפתה פגיעה ברק כדי תפוחי אדמה. חקלאים מוכרים, ברקים, תיצור לאחר זמן מה הנזקים מעגליות על המגרש עשבוני עם כל ירקות או דגנים נפוצים.

 

Phytopathology, אמריקן phytopathological החברה, (1917), טקסט מלא , באופן מקוון .

 

הודעה חשובה.

כל עד מזדמן, הממוקם בנקודה זו בדיוק ברגע מארצות המקור מעגל היבול pictogram, אף פעם לא יהיה מסוגל לספק כל ראיה על כך. אפשר לשכנע מן התמונות. לא יהיה מעוניין משהו כמו מעגל הציורים היבול ועל יצירתם בכלל. האם יש בעיות אחרות לגמרי. בתמונה מימין נראה בבירור "חתימת האשם העיקרי" על העץ. בתמונה משמאל, יש גם כיום, אבל לא משמעותי כמו כזה מורגש. מידע מפורט יותר - אזהרה

 

 

 

בדיקות וניסויים

כמה ניסויים בוצעו, תמונות להתקיים יפורסם

יבוצעו, מתישהו, ניסויים עם ההשפעה של ניצוצות לחומר אבקת. פיגמנט התפזרו, גודל חלקיק בסדר גודל של מיקרומטר, וידאו שנתפסו במהירות גבוהה (420-1000 pic / s), כמה תוצאות מאוחר יותר כאן.

 

למרות ניצוצות חשמליים, שהיו בשימוש במבחן, להעביר את הסכום רק מעט מאוד אנרגיה - 0.03 ג'אול כ, להציג את כל הפרמטרים של פיצוצים, כולל גלי הלם וגלי לחץ.

 

 

דף הבית אלקטרוניקה והתקנים מעבדה הגדלים בשדה.

ניתן לגזור, כי ברק שחרורים במקביל ובעקבות, שבו להמשיך עוד רגע דומה מאוד במרחק קטן זה מזה, ואת שדרכו זורמים מאות אלפי אמפר, כל היוצרים חזקים מאוד, ענק, שדות אלקטרומגנטיים, הסיבוב גם, סביבם. כולם יכולים להשפיע באופן ישיר אחד עם השני, למשוך, להדוף ויצירת תהודה וההפרעות. משהו כמו שפופרת ריק טלוויזיה או אוסצילוסקופ. הפרשות ברק דומה קרן אלקטרונים. "קצת" יותר חזק, כי בטלוויזיה - כ 10 15. כמו כן חזקה הם שדות אלקטרוסטטי אלקטרומגנטית עד למרחק של כמה מטרים. אוסצילוסקופ טבעי, יצירת מעגל הצומח דמויות lissajous .

 

כמו כן ניתן להעלות על הדעת כי במהלך ההשפעה של קרן אלקטרונים, במקרה של הפרשות ברק רצופים או paralel, כלומר הזרמת ברחבי השדה האלקטרומגנטי חזק מאוד מסתובב עשוי להיווצר מעגל סימטרי מאוד הציורים הצומח, על פי צירים רבים.

 

בקצה הימני העליון של התמונה היבול המלווה המעגל ניתן לזהות נתיבים עם דגנים פגום קלאסי ו bended, בעקבות פסי החשמלית סמוך לגבול השדה, מחורץ יותר, לחות טוב יותר להחזיק, מוליכות גבוהה יותר, פגום באופן יסודי יותר. השפעה דומה מאוד ניתן לראות ב everyute מוחלט בכל התחומים דגנים, שם מופיעים כל RDF, Randomly Downed Formations, ניזוק כלל בדגנים. הוא הכל רק צירוף מקרים? תמונות הרבה יותר זמינים. אפשרי, כי ניתן להוסיף יחד אינדוקציה הולכה של זרמים שנוצרו שירים. הם הרבה יותר קרובים זה לזה יותר מאשר בכל מקום אחר, יסודי יותר. דפוס יכול להיווצר דומה שמקורו דפוסי chladni. מקור התמונה: www.physics.ucla.edu. תנודות הקרקע והתנהגות של צמחים, המדמה גלים על פני המים יכולים גם להשתתף. זה יכול להיות גם שילוב של אירועים מסוג מרובים.

 

 

מוליכות חשמלית של ממשק שלב

גל הלם - אוויר, פלזמה - אוויר ועוד

הסבר על נוכחות של אחד או יותר במעגלים צרים מאוד בכמה מעגלים דפוסי היבול על ידי היווצרות החיוב, על הממשק בין גל ההלם, או פלזמה מאוד המתרחב במהירות, ואת האוויר נייח או נע באיטיות, והעברת תשלום, או משמעותי חלק מהאנרגיה של כל הפרשות חשמליים הבאים או בו זמנית, דרך המדיום של ממשק השלב הזה. על הממשק בשלב של גלי ההלם מתפשט באוויר ורכיבים אחרים הכלולים בו. אבק, לחות, חלקיקים מיוננים ביותר, לא קורה חיכוך עצום, היווצרות של מטענים חשמליים משניים, וככל הנראה יש מוליכות חשמלית גבוהה מאוד. אלה כמה חוגים צרים מאוד ולכן אולי משהו כמו תקליט רגעית של הפרשות ברק רצופים, שדות אלקטרומגנטיים, זרמים נוצרים עקב וזרמים בראשותו של מנצחים של ממשק שלב גבול העמודה אוויר, ההווה הרגעי מעל צמחייה היבול. ראו תמונות נלוות מעגל הצומח.

shockwave_u_letadla_tvar-a-sireni_shockwave_blesku.htm  

 

 

הקבועים מעגל צורות חיתוך לא סדיר, לעומת צורות אקראיות

ביבולים באזור מתוכם הם מבנים בלתי סדירים

בקצה העליון של תחום צילום במעגל היבול ניתן לראות נזק בלתי סדיר דגנים, אשר מתרחשת לעיתים קרובות עקב הפרשות ברק לשטח. זה יקרה אחרי ימים או שבועות אחדים,
אנקונה, איטליה, 29 יוני 2008
כפי שהוסבר במקום אחר באתר זה, או על פרט לדף הכרונולוגיה , שם יהיה תהליך של פירוק רקמות הצמח בעקבות מעבר של זרם חשמלי גם תיעד photographically בפירוט רב. התמונה כאן בצד שמאל מראה כי זרם חשמלי - כוחו של הפרשות ברק עבר בחלקו דרך הקצה העליון של המגרש, הטרקטור לאחר עוקב שם, הן סביב מסילות ברזל הניצב לקצה, גם באמצעות דפוס גיאומטרי. יבול קבוע במעגל צורה לא סדירה מזיק, וכמובן לא ייווצר במהלך סופת אחת, בזכות פריקה ברק אחת, אבל זה אפשרי. ברק זה, אולי אחת ויחידה, רק "נרשם" את התמונה הזאת, פגיעה של דגנים מופיעים עד ימים רבים אחר כך. אפילו שבועות, בהתאם לכמות האנרגיה המסופקת - עוצמת החשיפה.

 

בהתחלה הוא bended אל פני השטח רק חלק קטן, נמוך בהרבה מאחוז אחד, כמה מטרים רבועים, האזורים הנגועים ביותר. לאט לאט, יום אחר יום, שעה אחר שעה מתישהו או אפילו דקה אחר דקה, מוסיף עוד, עד שבסופו של דבר, רגע לפני הקציר אולי שוכב על הקרקע בסביבות 5%. לפעמים יותר מ 20% מכלל השטח, לפעמים, למרבה הצער, מעל 90%. לברר ולתעד את התופעה המתוארת בעתיד ניתן להשתמש זמן לשגות מצלמות, נראה כמו עבודה טובה מאוד עבורם. לעת עתה אפשר רק לספק הסבר לתופעה בדף ותת עמודים הכרונולוגיה. תהליכים דומים מתרחשים לעתים קרובות בתוך דפוסי ביבולים, בסביבתם ובמרחק גדול יותר, בשדות הסמוכים. בכל המקומות שנפגעו על ידי חשמל ברק הפרשות. המתרחשים מאז גילוי דפוסי עד הקציר.

 

ייתכן גם כנראה הרבה יותר של דגני בוקר נזק מופיעים שדות אלה, שבהם התרחשו שתי הפרשות ברק ליד אחד מן השני מרווח של מספר שבועות. הפרשות 2 מתרחש בשדה עם צמחים נחלש מאוד, והוא מסוגל לגרום נזק משמעותי יותר. אפשר גם לדמיין מעגל דפוסים קבועים היבול ניתן ליצור הרבה יותר קל במגרש כזה היה צריך להיות "מוכן" מספר שבועות לפני כן. במקרים כאלה הם ללא ספק הרבה פחות מאשר אתר הנגועים פעם. יבוא לידי ביטוי מבחינה סטטיסטית.

 

תגובה יותר על התמונה היבול מעגל של אנקונה: מתצפיות מסוימים, נראה כי אחד הגורמים רבים העשויים להשתתף ביצירת דגמים גיאומטריים קבועים שדות דגנים, עשוי להיות העובדה כי במקום זה היה בפעולה חזקה מאוד הפרשות ברק, אשר מתרחשת רק מעטים במהלך סופת כולו או אפילו עונה שלמה. ניתן, אפוא, כי החשיפה הכל היה באמת בגלל הפרשה אחד בלבד, או מערכת של הפרשות בו זמנית מספר חשמליים עוקבים, אשר בסך הכל משך לעתים רחוקות עולה על 1 2. החלק החזק גרם הקמת כי pictogram יבול קבוע במעגל, את הפרשות חשמלי חלש יותר, משני, paralel ובעקבות גרם להיווצרות של הפיל לא סדיר, פגום, נחלש, בשכונה. אחרת, באמת סביר מאוד האפשרויות היא הפרשות חשמליים חלשים לא עלה כלל, כי לא סדיר סביב המשותף לפגוע נוצר רק בשל הזרמים המובילים שיורית דרך מסלולים טרקטור, ככל הנראה על ידי אינדוקציה בהם.

 

אופציה נוספת כי ניתן להתחשב במהלך יצירת מעגל היבול, המתוארת לפרטים נוספים באחד המאמרים שפורסמו הראשונים, מהווה חלופה כי חלק ניכר של הפרשות ברק, מיד לאחר המצח שלו נגע, הקרקע חלק ניכר של האנרגיה שלה היה עופרת עמוק מספיק מתחת לפני השטח, ללא האנרגיה שלה באופן משמעותי יכול לעבור דרך אדמה רטובה מסילות ברזל לתוך והסביבה. ערוץ פריקה ברק ואז מתנהג כמו מנצח, שדרכו עובר זרם עמוק מתחת לפני השטח של כדור הארץ, היא על ידי מנצח הנוכחי טוב, או מספר מוליכים, שנערך עמוק מתחת לאדמה. על פני הקרקע ואז היה להיווצר מעגל חיתוך צורות הדומות מאוד כי נוצר על ידי קווי השדה המגנטי של נסורת ברזל. ראה תמונות קודם לכן בדף זה. כך, למשל, נצפתה היווצרות של AA רגילות מעגל דפוסי הצומח ישירות מעל מיכל תת קרקעי מתכת - לשמש כמנצח הנוכחי טוב מאוד - כליא ברק מתחת לאדמה. בחלק תיעודי מעגל היבול הסרט מוזכר.

 

 

 

צמתים פגומים, דגנים שוכבים

דגני בוקר bended נפוצה מאוד, לא צורות קבועות, נוצרים בדיוק באותם תנאים כמתואר ביבולים. הצמחים ניזוקו לחלוטין תחת אותם תנאים, בעיקר על ידי אלקטרוליזה ומוצריו, כולל נזק מכני עקב גזים וכתוצאה מכך, ככל הנראה, בהתאם החשמל הכוללת של פריקה חשמלית, וכתוצאה מכך גם נזק חום. על דף משנה צמתים ניתן לצפות, כי יישור של גבעולי, כי לא נפגעו על ידי חשמל בכלל, ומחזירים רק בגלל היוזמה מכני - ניסיוני, סביר להניח בשל זווית גדולה, אשר היה צריך להתגבר, יכולים להירשם נזק מכני של צמתים, על ידי כוח משלהם. לא משפיע על איכות הגידולים בשולים, גבעולי היה מעוות על ידי גירוי מכני בלבד. התצלומים המצורפים שמאל מסורתי נלקח במקומות שבהם מעולם לא היה אפילו שמץ של ביבולים, דגנים שנפגעו רק בדרך כלל, עם גבעולים באופן חלקי או מוחלט כפופות על הרצפה.

 

 

חיתוך מעגלים - חידה לפתור.

אחת ולתמיד.

פרימיטיבית במידה שלא תיאמן, וגם אפשר לומר, מגוחך הסבר. חובבי עב"מים , מסתורין, פרפסיכולוגיה, צלחות מעופפות, אנרגיה ידוע קיים ושטויות דומות יכול להיות להעביר את עצמם עד אין סוף. במילים אחרות, הם יכולים לנשק את התחת המסריח שלהם ללכת לעזאזל.

כמעט אותו הדבר ניתן לומר על חייזרים .

אם מעוניינים, קשר cropcirclesonline@gmail.com

 

 

3 en

 

 

 

 

דף זה הוכן, וכל התיאוריות שהוצגו כאן היו מאוד יסודי, מקרוב בפירוט בדק באופן ניסיוני על ידי

 

Jan Ledecky

 

 

pz