Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Tai yra pirminis vertimas, išankstiniai, pirminiai duomenys, beveik nemodifikuotos. Mašinos, kompiuterinės, nuo originalių puslapių, leidžiamų kaip Čekijos originalių ir anglų originalas versijas. Laikui bėgant bus nuolat tobulinamas, ištaisyta ir žengiau į priekį. Dėkojame už kantrybę.

lightning

Crop circles.

"Enigma išspręsta.

Amžinai.

Inicijavimas

Gamta, mokslas, fizika

chemija, biologija

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles susidaro žaibas. Imituojant fotojuostos įrašo kur užfiksuoti elektromagnetinės spinduliuotės lauko linijų per grūdų rastro srityje.

Crop circles kyla po žaibavimu, labai ilgai. Imituojantis fotografijos registruoja elektromagnetinio lauko linijų spinduliuotės per grūdų rastro srityje.

 

Affair pasėlių ratas gatee - daug triukšmo dėl nieko.

Įmanoma, kad bet phantastic pranešimus apie pasėlių ratą , bet visame pasaulyje, įskaitant bet kokius beprotiškų teorijų. Nežemiečiai, psichinės energijos, kariniai eksperimentai, blefuoja arba Atrunāšana, šokių ežiai, plazma sūkuriai, girtas kengūros, telekinezė, meta-psichologija ir daugelis kitų, buvo tik legendos arba pasakos, Daug triukšmo, mažai vilnos, daug triukšmo dėl nieko. Gal galima suteikti pavadinimą, kad viskas, kas vyksta aplink pasėlių ratą per metus nuo 1970-2011, taip pat anksčiau, grūdų laukų, daug daugiau žiniasklaidoje, suteikti pavadinimą

 

" Affair pasėlių ratas gatee " ...

 

 

 

Įrašų elektromagnetinių laukų javų stiebelių rastro

Augalininkystė laukas - įrašymo laikmeną, gali sukurti grafinį EML įrašą

Bet, net jei labai paprasta, keista pasėlių ratas, galima apsvarstyti, kaip analogiją grafinio įrašo elektromagnetinio lauko geležies pjuvenų. Tiesą sakant, ne tik pasėlių apskritimai, bet ir visą grūdų forma, įskaitant, kad visiškai nereguliarus, galima paaiškinti kaip grafikos aiškinimo, charakteristika, grafikas, įrašų arba nuotrauka elektromagnetinių procesų, kurie buvo virš paviršiaus šioje srityje eigą, javai daug dienų prieš formacijose. Galima palyginti su įrašu "saugojimo osciloskopo"., Apibūdintos "elektromagnetiniai procesai" buvo galima vizualizuoti dėl natūralių augalų procesus, silpnina jų stiebelių, kad rezultatai jų lenkimo. Daugiau informacijos toliau šiame puslapyje - mimikrijos, ir daug daugiau puslapio chronologijos Informacija. Tokia vizualizacija gali atsirasti po ilgo laiko, daug dienų ar savaičių, tačiau dėl " domino efekto ", gal eina koja kojon su drugelio efekto, jis gali trukti tik kelias minutes.

 

Grafinis

Augalininkystė ratas - tiesiog pasakė, galima apsvarstyti kiekvieną atskirą formą magnetinei indukcijai lauko linijų visame laidininko kaip "vizualizacija" .

Tai gana tiksliai grafinis vaizdavimas. Kad šiuo atveju buvo dirigentas oro, tiksliau plazma, sukurta per biudžeto įvykdymo patvirtinimo metu, buvo apie 5mm pločio ir ne daugiau 10mm, o srovė per ją atlikti, buvo keli šimtai tūkstančių iš amperų. Kartais šalia mln. Magnetinis laukas aplink tokią laidą yra akivaizdžiai "kažkas daugiau aukštos nei srityje, sukurta mokytojo per fizinio eksperimento mokyklos laboratorijoje. Verta paminėti, kad dabartinio padidėjusios tokio laidininko norma, di / dt kartais viršija daugiau nei du šimtai tūkstančių amperų per vienintelis mikrosekundę. Bendrosios inžinerinės praktikos, pavyzdžiui, pereinamieji procesai, generatoriai, pradedant variklių, siekiant daug milijonų kartus mažesnis vertybės. Dabartinio kilimo norma yra lemiamas veiksnys, turintis įtakos aplinkinių linijos laidų indukcijos. Bet koks augalas yra taip pat linija viela, galinčių vykdyti elektros energijos, net jei labai blogai. Didesnis dabartinio kilimo norma didesnė sukelta įtampa.

 

 

Kai kurios augalinės medžiagos elektros laidumas galimybės

Kartais svarbus vaidmuo, silpnina stiebelių augalų pasėlių apskritimo viduje gali žaisti augalinės medžiagos tik elektros indukcijos. Elektros indukcija skyrių Electro-fitopatologija. Elektros srovė, kurios kenkia augalų audinius, taip pat gali būti atliekami per dirvožemį ir jonizuoto oro. Taip pat aukštos įtampos Kronītis, simetriškai apsupta aplink dirigentas - žaibo išleidimo kanalą. Apskritimo formos kelių metrų žaibo atveju - daugelio milijonų voltų, taip pat yra vienas iš didžiųjų pasirinkimą galimybę atliekanti elektros energiją į augalų.

 

 

Anomalijos - įvadas

Galima pamatyti whatever dokumento ar dokumentinio TV filmas, knyga, laikraštis, žurnalas, periodinis straipsnyje, arba bet kurios interneto, susijusius su pasėlių skritulių problematika. Visi stebėtojai visą laukuose, dažniausiai senas seniūno tą veiklos sritį, yra iš tikrųjų kaip varganas kaip šlapiu savaitę, kad šalia beveik kiekvieną pasėlių apskritimai, vadinamas tikras galima užregistruoti daug gedimus, labai dažnai "kažkas labai stipri elektro- magnetinis ar elektrostatinis, absoliučiai stulbinantis, už bet kokio supratimo "galimybė, ir nėra galimybės, kad bus išspręsti bet kuriuo metu ateityje. Bet jie visi buvo, kad laikas, daugiau nei 30 metų, tikrai labai netoli visiškai mokslo iššifravimą tokia didele problema. Daug, daug, kad pasėlių apskritimo pasekėjų, kurie buvo peržiūrintys aplink juos su kompasu savo rankas. Vienos planetos Saulės sistemoje, vadinama gaublys, gyvena žmogiškas tipo žmonijos beždžionių, bet kitos galimybės, kaip sukurti geomagnetinio anomalijas su tokio intensyvumo ir laikui bėgant, kaip žaibas, niekada neegzistavo. Pavyzdžiui, pirmiausia bazalto podirvį. Ji žinojo Mr pokelso. Bet jis vykdo savo mokslinių tyrimų eksperimentus kartais prieš 1900 m. Tai buvo įmanoma tik paklausti.

 

Galų gale, būtent žaibas atkurti atleidžiamas galima apsvarstyti, kaip reiškinio, pradedant visiškai, iš kurio eilinio žmogaus vaizduotės sritį. Bendrasis pavadinimas, kuris naudojamas beveik kiekvieno dokumento apie pasėlių Circles "neegzistuoja jokių paaiškinimu, naudojant mokslo metodus galimybę" .

 

"Trumpas" sąraše daugiau nei 40 mokslo disciplinų, naudojami padėti pasėlių apskritimo paaiškinimo, galima rasti čia. Visi jie yra visiškai objektyviai, repeatably ir atkuria, naudojami aiškinant priežastis visų reiškinių lydinčių pažeistus ir susilpnino grūdus rūšių. Ne tik javai, bet ir visų kitų augalų rūšių. Kažkada dėl žalos ir silpnina Sulenkto net ant žemės. Iki, kad įmanoma paaiškinti visas susilpnintų ir pažeistų augalų, net patirtas viduje bet netaisyklingos formos, ne tik ligotų augalų, rasti per "klasikinių" Crop circles. Ne tik Crop circles, tačiau bet kokie grūdai ar augalai, tokiu mastu pažeistų Thet jie yra išlenktas, gulėti ant žemės.

 

Tik vienas, vienintelis žaibas biudžeto įvykdymo patvirtinimo, galima naudoti aiškinant visų rūšių tokių anomalijų. Visiškai kiekvienas iš jų, daugiausia visus aprašytus reiškinius. Jie visi atrodo elektrostatinio ir elektromagnetinio lauko buvimą dėl to praeities taško. Dalyvavo visiškai neįsivaizduojama elektrostatinių ir elektromagnetinių laukų, galintys sukelti kiekvienas iš aprašytų anomalijų. Apie svetainės dalyvavo visiškai neįsivaizduojama, labai stiprus, gigantiškas elektrostatinis - elektromagnetinis - elektroniniai - plazmos pulsee., pavadintas LEMP - Lightning Electro Magnetic Pulse, Ką reiškia žaibo elektromagnetinio pulso. Kiekvieno specializuoto paskelbimo apie žaibo išlydžio reiškinius, galima rasti tokį pakankamai technines specifikacijas, apie žaibo savybes, kad būtų galima visiškai paaiškinti kas tokių reiškinių, absoliučiai be išimties. Srovė, greitis, energija, įtampa, temperatūra, dabartinio kilimo norma, žr. lentelę . Galima pastebėti, kad žaibas biudžeto įvykdymo patvirtinimo impulsas yra toliau nei bet vaizduotės reiškinys, ir iš tikrųjų gali sukelti visiškai kiekvienas iš aprašytų anomalijų. Sudėtyje yra ir, perkelia tikrai daug pakankamai energijos kiekį tokiems tikslams.

 

Tokiu atveju, kad kas nors susidurti, kad reiškinys tikrai Veido Veido, būtų visiškai neįmanoma, pasakoti istoriją apie tai.

 

Daug daugiau informacijos, išsamesnės, puslapio anomalijų ir podstron. Beje, ne tik fizinės anomalijos. Elektrostatinė, elektromagnetinis, temperatūros skirtumų, dėka, taip pat kylantys slėgio skirtumai Underground - nepaaiškinamas "garsai gali atrodyti savaitėms po žaibo. Taip pat cheminių medžiagų - gali pasirodyti tikrai labai toksiškų nuodų, kurioms įforminta žemės paviršiaus, dešimtys kg, daug, kad galėtų išgaruoti dujinėje fazėje. Visiškai nematomas. Saugos pirmasis. Stebėtojai turėtų pabandyti, o ne veikti kaip jūrų kiaulyčių, ir pabandyti pakviesti toksikologų akredituotoje laboratorijoje. Crop Circle pasekėjai bus labai nustebino toxicologic matavimo ir išvados. Dozimetras yra negali priemonė nuodingų cheminių medžiagų koncentracijos.

 

 

Šiek tiek nuotraukų galerija, tinkami naudoti visur pasėlių ratas nerasta

Vietoje yra labai įmanoma didelę buvimas labai nuodingų cheminių medžiagų, taip pat dujas. Jūs lankotės vietą savo pačių rizika.

 

Kai Crop circles ant ilgų tiesių,

tolimojo, daug kilometrų

Dėka perkūnijų, kad juda į kraštovaizdį, orientuotos į vėjo kryptį, galima paaiškinti kai kurių augalininkystės ratą, kuris atsirado tiesia linija labai dideliu atstumu viena nuo kitos. Jie atsirado skirtingu laiku, keletą savaičių, priklausomai nuo pasėlių rūšies, jos būklės, drėgmės augalams, dirvožemiui, ir intensyvumo, energijos žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Kiekvienas aprašytas pasėlių apskritimo piktogramų, atrodo gana skirtingu laiku, labai ilgai po perkūnija. Niekas negali gauti bet kokią priklausomybę tarp perkūnija ir augalų žalą. Įmanoma, kad kai perkūnija praėjo per tam tikrą Ley linijos, kas yra įmanoma. Tačiau reikia dar kartą pabrėžti, kad daugiau ar mažiau atsitiktinai. Žmonės pastebėjo ir pastebėjo tokius piktogramos, žinoma, ir vieną didelę žmonijos klaidą darbas buvo labai lengvai pasiekiama.

 

Tačiau visiškas atsitiktinumas, nereikia, nes tai nėra neįmanoma, kad senovės svetainėse, akmens skulptūros, akmeninės konstrukcijų, aborigenai pastatyti, kur rado savo laukų ar ganyklų periodiškai atsirado kelios pasėlių ratą dažnai, javų, pašarinių kultūrų ar žolė. Crop circles jiems tiesiog laikomas Dievo komandą, nurodydamas juos vykdyti šiek tiek panašų kvailumas, kaip pavyzdžiui, megalitinių struktūros konstrukcija. Pavyzdžiui Stounhendžas, Rollright Stones ", pieno Hill, Alton Barnes, Silbury Hill, Avebury dvaras.

 

Ar viskas tiesiog sutapimas?

 

Kiti du nuotraukų iš "Crop circles: In search of a sign" Michele Gardner-Smith Crop circles: paieškos žymens, Michele Gardner-Smith

kairės: augalų ratas Lengdonas, North Dakota, JAV, 25 Bir 2000

vėliau atsirado šalia dviejų pasėlių apskritimo modelius, tiesiai po linija, kelių kilometrų viena nuo kitos, kaip pavaizduota dešinėje paveikslėlio. Galima paklausti meteorologai pažvelgti į jų įrašų - audra vyko kelias dienas ar savaites prieš piktograma buvo rasta.

 

Pagal kai kurias linijas, kad atrodo netoli kai kurių augalininkystės ratą, galimi egzistuoja keletą vamzdžius ar kanalizaciją, taip pat galimas elektros energijos linijų ar Požeminių dujų linijas. Paviršiaus Daugiau informacijos linijų .  

 

Takai negyvų arba silpnėjančio grūdų, gulėti žemėje - nauja anomalus reiškinys, neaprašytas, bet egzistuojanti praeityje. Galima daug dažniau, nei bet kuris kada nors rastų pasėlių ratą. Taip pat įmanoma, kad daugelyje kultūrų apskritimų centrai atsiranda tiesiai virš kai kurių aprašytų vamzdžių požeminių.

Tai buvo įmanoma tik tam tikru išverstakis amerikiečių sušukti WOW!

 

 

Tęsdama pagrindiniame puslapyje

 

Pataisymas

Net, jei yra nustatyti šio puslapiuose pranešimą atrodo būti visiškai tikri, turėtų būti pateikti prieš tai įžanginis sakinys

Ar įmanoma, kad ...

Galbūt būtų įrodyta, kad ...

Matyt įmanoma ...

Kai kurie (dauguma) pastabas (eksperimentų) gali reikšti, kad ...

Visiškai tikri beeing teisė gal tik kvailas, kvailas, mažos galvute, margasis arba bigmouth.

Taigi, vienas iš jų, pasmerktieji?

 

 

Tai ne pokštas

 

Tikras pasėlių žiedai

POBŪDIS padarė simetriškas pasėlių darinius - pagrindiniai fiziniais principais

Daug daugiau 99,9% Crop circles rasti kasmet pasėlių laukų aplink visą pasaulį, yra tikra, o ne pasijuokti, o ne dirbtinių.

 

Nurodytų tikrų, natūralių žemės ūkio kultūrų apskritimų sukūrimas paprasta, visiškai aiškus, išsamus ir tik puikus, didžiulis mechanikas, elektrostatinių ir elektromagnetinių jėgų, kurie rodomi prieš, per ir netrukus po žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Jeigu jų susidarymo metu, kai kuriais gana retais atvejais, gerokai prisideda rezonansą ir interferencija gali atsirasti net nesuprantama sudėtingus ir reguliariai figūras.

 

Pavadinta jėgos yra labai galingas, nei nors bent kiek pagrįstą žmonių vaizduotę.

 

nuo: vikipedija

nežinomas autorius

© cropcirclesonline.com

www.flickr.com

 

Pirmosios žalos, augalų audinių pasėlių ratą - elektros srovė

Vienas iš pagrindinių žalos priežasčių augalų audiniuose ir kitų dalelių, kurias sukelia indukcijos ir tiesiogiai laidumo elektros srovės - Nejonizuoto oro, dirvožemio, glaudi augalų dalelių ir šaknys, ir visa tai elektrolizės. Tampa kenksmingų cheminių veiksnių, kad audinių ir kai kurios ląstelės yra iš karto miręs. Visi pavadintas augalų dalys veikė kaip laidininkai, galimų būti indukcijos objektas. Elektros pasėlių apskritimo augalų induktyvumas ne ilgiau kaip 1/1000 per sek.

 

Kai kurie langeliai yra mirę iš karto, kai kitas mirs ateities dienų ar savaičių, dėl kenksmingų cheminių medžiagų. Chronologija šiame procese yra šiek tiek sudėtinga, tačiau augalai gali susigrąžinti sau gana geras. Jie bando gauti kad toksinus žemyn koteliai ir iš šaknų.

 

Įmanoma, kad metu pasėlių apskritimo modelio sukūrimo tapo labai rezonuoja ir tarp visų nurodytų žaibo išlydžio pajėgų ir visų kitų efektų, kuriomis remiasi, kad trikdžiai.

 

Taip pat mechaniniai rezonansai ir trukdžiai tarp kai kurių požemines zonas šalia kylančių pasėlių apskritimų motyvo - urvas, vandeningų sluoksnių.

 

 

 

Trumpas žaibo išlydžio parametrų

daugiau išsamios, apskaičiuotos ir įvertintos vertės žaibas ir podstron

Per bet kuriuos žaibas paspauskite "Flash", į bet grūdų srityje, paprastai atsiranda, ir taip pat faktiškai fiziškai ir mechaniškai dirbti:

 

 

Trukdžiai ir rezonuoja tarp labai stiprių elektromagnetinių sijų gali būti vienintelė priežastis, dėl tam tikrų labai sudėtingų dizaino, fraktalai. Taip pat atsiranda lenkimo, difrakcija, refrakcijos ir svarstymus visų elektromagnetinių pluoštelių, sugavimui ten. Jie elgiasi labai panašus į dienos šviesą. Kiekvienas šviesos, taip pat infraraudonųjų, ultravioletinių spindulių, taip pat yra elektromagnetinės bangos. Regimosios šviesos svyruoja nuo maždaug 390-790 nm, Dažnis (nuo 3,9 × 10 14 Hz iki 7,9 × 10 14 ) Hz. Tam tikromis sąlygomis taip pat galima vykti visiškas atspindys. Gali pasirodyti šių fazių ribos rūšis: oro susisiekimo - plazmos, šaltas oras, karštas oras, aukšto slėgio - normalus slėgis, greitai judančių oro - nuolatinis oro.

 

Pastaba: apytikslis skaičius iš visų žaibo iškrovų, kad kasmet paprastai smogti į laukus javų ir žolės plotų visą Žemės planetą, yra vienas milijardų (10 9 ) ...

 

Norėdami palyginti.: Vienas šiek tiek daugiau nei tik vidutinis žaibo blykstė gali perduoti tokį didelį kiekį energijos, visiškai pakrautas sunkvežimio dėka tos energijos, o tai yra daugiau nei vieną kartą automobiliu aplink visą planetą ...

 

 

 

Išspręsti pasėlių sluoksniuose paslaptis. Galutinai. Kartą ir visiems laikams. Amžinai ..

 

Šokiruojantis apreiškimas!!

Ši dalis tarnauja kaip sustabdyti šiame puslapyje, tai teatro į žargono terminas.

Loginiai, mokslo. Su taikyti gamtos dėsnius. Suprantama ir nepaaiškintina.

 

Beveik neįtikėtina, tačiau labai skaidrus, paaiškinti ne tik pagrindinį procesą kenkia ir silpnėjimas. Taip pat galima paaiškinti labai aiškiai, jokių neįtikėtinų, tariamas iškraipyti poveikį, transcendentinė, jų grupių antgamtinių, šalia kiekvieną tikrų pasėlių ratą. Daugelis jų, tiesą sakant, visiškai visi.

 

 

Natūralus mimikrija

Vienas iš iškiliausių faktų yra tai, kad pagrindinis nusikaltėlis - vienintelis realus autorius pasėlių ratą - darbai, kurie užmaskuoti kaip visiškai nekaltas. Gana ilgą laiką po to, kai žaibas, valandų, dienų gali bet grūdų, pasėlių ar augalų atrodo dar visiškai nepaliesti. Nėra įmanoma pastebėti bet kokią žalą grūdų. Vyko tik "ekspoziciją". Procesas labai panašus latentinės paveikslėlyje, klasikinis sidabro halogenido nuotraukų procesą sluoksnio formavimui. Latentinis vaizdas yra visiškai nematomas, ir tik po daugelio dienų ar savaičių plėtros taps matomi vėliau. Iš pradžių, atrodo, tik nematomi mikroskopiniai augalų audinių pažeidimai. Mechaniniai augalų savybės Neizšķirams, nuo neapgadinto arba augalų, kurie nebuvo paveikti elektros srovės. Ilgą laiką trunkantis biocheminių ir biofizinio procesus sukelia tokio ilgo laiko tarp atlikti elektros srovė ir silpnėjimo. Tik tada šiaudai atlenkti į žemę ir pasėlių ratas vizualizuoti, dažniausiai daug dienų po žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, kad jį sukėlė.

 

Tik po tokio ilgo laiko po elektros srovės pratekėjimo pro augalų organų, jų šiaudai tampa susilpninti tiek, kad jie nesugeba išlaikyti savo svorį, ir jie pradeda atlenkti į žemę. Skirtingai nei pirmesniame proceso susilpnėjimas, ilgalaikių daug dienų ar savaičių, lenkimo procesas - realus pasėlių ratas vizualizacija - gali trukti tik kelias valandas ar net minutes. Drugio efektas, domino efektą.

 

Štai kodėl niekas gali gauti santykį tarp augalų žaibo ir silpninti, ir dėka, kad šiaudeliais, gulėti ant žemės, taip pat pasėlių ratas pasirodo. Yra buvo visiškai neįmanoma laikytis, bet iš karto po perkūnija ir žaibais žalą. Keletą savaičių vėliau, dažnai per labai puikių klimato sąlygų, šiaudai augalų pradeda lenkimo į žemę. Pradžių tik keli kv.m., tačiau laikui bėgant guli ant lauko paviršiaus daugiau ir daugiau didelė dalis ploto ir per trumpą laiką iki derliaus nuėmimo retais atvejais guli kartais net 90% visos srities. Dažniau 20-30%, bet viskas gali būti tik vienas, vienintelis žaibas į tą vietą prieš daugelį savaičių, dažnai ilgiau nei mėnesį. Daug daugiau informacijos bus puslapio chronologijos ir jos podstron.

 

 

Automatinis ekspozicija

"Ekspozicijoje" intensyvumas turi įtakos laiko atstumą tarp žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo ir lenkimo stiebelių pradžios momento iki žemės.

Nine circles & associated pathways, at Eltopia

Washington (USA) which occurred during the night

of June 18-19, 1998. [photo taken June 21, 1998]

Eltopia, Washington formation re-photographed

3 weeks later, after the circle-making energy

system had revisited the field.

Be to, svarbus ir esminis faktas yra tai, kad žala grūdų, vizualiai pastebima, kad tik vienintelis žaibas sukėlė vienoje srityje, nereikia atsirasti tik vieną kartus, tarkim, per vieną dieną. Jie priklauso nuo atstumo tarp pažeistų grūdų ir žaibo smūgio tašką. Traktorių takelius laidumo, taip pat ir elektros energijos, kad buvo atliktas per lauko paviršiaus sumos. Taip pat tais atvejais, kai tikrų pasėlių ratą yra įmanoma, kad jie gali būti padidintas arba papildo kelios dienos po to, kai jie buvo pastebėtas pirmą kartą. Buvo pažeisti elektros srovė, kai kuriose kitose vietose, bet ne taip intensyviai, kaip vietose, kad tapo pastebimoje vietoje pakabintos pirmosios. Taip pat labai dažnai, kartais po pasėlių ratas pradžių buvo aptikta keletas dienų po to, gali atsirasti vis daugiau ir daugiau sužalotų grūdų šalia arba ne, bet tik kaip KRB. Randomly Downed Formations, Nereguliariai gulėti grūdus. Vėlgi, yra labai dažni, kad viskas buvo padaryta tik vienintelis žaibo išlydžio. Kairėje pusėje pateikiami du nuotraukų iš bltresearch. Įmanoma, kad antruoju atveju ten tikrai vyksta kai kurie kiti veiksmai, energijos, "Peržiūrėtas laukas", bet iš tikrųjų buvo visiškai nebūtina kažką panašaus, kad. Javų Šiaudai yra linkę vis daugiau ir daugiau per visa likusi vegetacijos laikotarpį, ilgiau ir ilgiau laiko po to, kai tik pirmą ir vienintelis žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, taip pat paskutinis, be jokių kitų reikia. Pagrindinis klausimas: Kodėl, po pasėlių ratas buvo sukurta, ir, kai "the circle making energy system had revisited the field", Nebuvo sukurti daugiau naujų apskritimus, tačiau tik nereguliarios formacijos ? Teksto autoriai netyčia informuoti, kad neteisėtų formacijose kūrimas per "circle-making energy", Energijos, kad gali sukurti pasėlių apskritimai, yra kažkas visiškai natūralus. Tik vienas žaibas, arba

Two formations at West Overton, Wiltshire (UK).

The large ring encircled the Overton Road "T"

junction -- and the long pictogram, which occurred

subsequently, itself gained another circle the night

after the rest of the pictogram had formed.

grupė keliose dėl to išleidimo, beveik niekada trunka ilgiau nei vieną sekundę, tai visai įmanoma sukelti palaipsniui vis daugiau žalos grūdų, palaipsniui išaugo per visą likusį vegetacijos laikotarpį iki derliaus nuėmimo, bet šioje srityje vietos ir netgi tose srityse, kurios nėra tiesiogiai nukentėjo ir žaibo. Elektros energija gali būti platinamos visame srityje dalį traktorių takelius. Kai kurie atsitiktiniai linijos, gali būti šakotas, tiesios, arba išsišakojęs netoli nuo smūgio tašku žaibo impulso kaktos. Elektros srovė juda aprašytą būdą, netoli iš periodinių formų grūdų ant žemės, ne tik traktoriaus vėžėmis ir jų artimiausioje aplinkoje, prieš pradedant toliau po žeme. Ištrauka iš augalų kūno elektros srovių viduje, ląstelių, audinių ir šitaip kenkia juos taip pat gali sukelti nevienodą valstybių nokimui grūdų. Trečia, ir kitą nuotrauka - galima pamatyti pasėlių ratas plečiasi laiku. Ar įmanoma, kad viskas yra tik vienintelis žaibas, bet nereguliarus konkrečių paviršių "ekspozicija". 1. Return Stroke - Pagrindinis, todėl elektros iškrova, po šios apytiksl. 4-8 Restrikes, Ty kitos, antrinės streikai retais atvejais 15 ar daugiau), matyti žaibą . Įmanoma, kad 1-oji Return Stroke pataikyti tik į T-sankryžos centre, ir kai Restrikes, antrinės insulto - silpnesni, toliau į javų lauką. Apačios į pasėlių ratas nuotrauka buvo nustatyta dėka "Google", pavyzdžiui, www.noufors.comm ar freethinkradio.com, nežinomo autoriaus, ta pati vieta, ankstesnė data - be tęsti ir plėsti dalis.

 

 

 

Bet koks sugadintas pasėliai nukentėjo nuo žaibo

Susiję su bet sugadintas ir susilpnino grūdų aplink visą pasaulį

Dar kartą: procesai, aprašyti šiame puslapyje, ne tik punktai mimikrijos ir automatinis ekspozicijos, bet ir dėl bet kokio puslapio www.cropcirclesonline.com ir susijusių puslapių, susiję su bet kokių grūdų visam pasauliui. Susilpnėjusi, pažeistus, gulėti augalus, skersinio sulenktomis su šiaudeliais, gulėti ant arba tik pasilenkė prie dirvos paviršiaus. Visiškai netaisyklingų formų, kad galima rasti bet kurioje pasaulio vietoje. Bet javų laukas. Ne tik grūdų, bet ir visų rūšių žemės ūkio augalai. Stiebai pradės matytis linkusi ir lenkimo kryptimi link dirvos paviršiaus, kaip pirmųjų matomų ženklų silpnėjimo, dažniausiai ilgai laiko po žaibo streiko metu savaičių, mėnesių. Labai stipria žaibo žymiai greičiau. Reguliarūs figūros - Crop circles, FRACTALS, veidrodinį nuotraukos tampa tik vienu atveju iš kelių milijonų, ir su komplikacijomis, yra paprasta paaiškinti, kodėl. Įmanoma, kad daugiau nei aprašytų keleto priežasčių, tikrai labai retas, turi bendradarbiauti, kurti tokius sudėtingus modelius. Daug Daugiau informacijos bus galima rasti Chronologija ir podstron, taip pat ELP -Elektro-fitopatologija, augalų, augalų dalių, audinių bei ląstelių kūno elektros energijos poveikis.

 

 

Domino efektas, Drugio efektas

Dar vienas labai įdomus ir stebina tai, kuri gali būti aprašyta poveikio ir laipsniško silpstančių augalų pasėlių apskritimo viduje teorijų gana lengva paaiškinti, dažnai pasitaiko per save tvarkingai išdėstyti iš šiaudų ryšuliai, gana akivaizdžiai nerealizuojama, bet žmogaus darbo. F_1 F_2 Stiebai atlaiko iki vėliausios galimos laiką vertikalioje padėtyje, tiesiog dėl to, kad šiek tiek pakreipus laipsniškai mažėja, todėl augalija susiformavo su ryšulių kelis šimtus abipusiai patvirtinamųjų stiebeliai struktūrą. Ilgai, kol jie patenka į žemę, gali toje vietoje egzistuoja daug komplektus šimtų stiebelių, vis dar stovi maždaug vertikaliai, net jei tik taip, taip. Augalai, jų dalys, kurios liečiasi tarpusavyje, gali prisitvirtina apčiuopiamą stiprumo dėka vandens paviršiaus įtempimas, kuris gana nestabili struktūra susilpnėjusi augalų vėl tam tikrą laiką stabilizuoti ir apsaugoti vienas kitą, palyginti greitai lenkimo į žemę. Pasėlių apskritimo modelio vizualizacija procesas vis dar vėluoja.

 

Vanduo gali veikti kaip drugelis . Augalai vandens išmirkyta - lietus, ryto rasos, nes per gana trumpą laiką, keletą valandų, bet koteliu svoris gali padidinti du kartus. Tai tik keli GMS / stiebai, bet keli kg / m 2, ir daugelis tonų per hectar. Gali būti 20, 30, priklausomai nuo pasėlių rūšies. Po tam tikro laiko pasiekė ribinę kampą. Po to lenkimo ir toliau gerokai greičiau. Kai pirmasis pluoštas paliečia kai kurias kitas, domino efektas prasideda, ir gali trukti tik kelias minutes. Bundles, krenta, po vieną, kaip grandinine reakcija. Vienas pluoštas gali paliesti daugiau nei tik vienas kitas. Pasėlių ratas vaizdas taip galutinai vizualizuoti. Gana neįtikėtinai trumpą laiką, jei laikomasi, ir, regis, be jokių matomų ir žinomas jėgos veikimo. Kai liudijimai.

 

Kaip iš diską domino efekto taip pat gali dirbti teka orą, dėl kitų kekių. Demo bus rodomas čia. Sūkuriavo oro ir dulkių, gali atrodyti nežinoma jėga. Pakilusi tiesiog iš žemės, ir stebėtojai tokio aprašytą pasėlių apskritimo kūrimo gylyje, todėl gali atrodyti šiek tiek plataus akimis, nustebinti ir nustebinti. Nuo jų požiūriu, siauraprotis, beveik nieko kita įmanoma.

 

Kažkada keli tokie ryšuliai gali toliau būna vertikalioje padėtyje. Pokytis nuo šlapias, sausas kelis kartus. Galima rasti kai kurių augalininkystės skritulių nuotraukų.

 

 

Kaip drugelis taip pat gali veikti laiko kartą kamane .

 

 

Stebėjimas pasėlių ratą - keletas įdomių idėjų:

Kur ieškoti pasėlių ratą:

Tik toje vietoje, kur audra praėjo, niekur kitur. Geriausia vieta su lokalizuota žaibas iš pasėlių. Ar galima pabandyti radote ženklus, žaibas smogė į lauką, su grūdų, dėl kai kurių medžių - lengva atskirti "Šių metų biudžeto įvykdymo patvirtinimo žaibo" F-1-2 Kai kuriais atvejais galimas, rasti vietą, kur žaibas smogė tiesiai į lauką, kai Pasirodo dienų iki daugiau nei akivaizdi ligotų augalų. Tokiu atveju galima išskirti tašką, kai žaibas smogė tiesiai į augalo. Būklės skirtumai gali laikytis keletą dienų iki momento, kai stiebai Sulenkto į žemę. Bus paaiškinta, taip pat dokumentinės nuotraukos perkelti čia. Žiūrėti chronologija .

 

Kada ieškoti pasėlių ratą:

1. niekada per perkūnija. Kiekvienas toks darbuotojas turėtų tikrai labai trumpą patvarumą, ir taip būtų reikia labai dažnai papildyti.

 

2. bent kelias valandas ar daugiau po perkūnija, kai Audros debesėlis yra toli arba jų išvis nėra. Pirmieji ženklai žaibas pasėliuose gali pasirodyti praėjus kelioms dienoms po audros. karto netoliese medžio. Kartais sugadintas javų tampa matomas tikrai trumpas laikas po žaibo galimos minučių, valandų. Kai žaibai yra labai labai daug mechaninės energijos. Smarkus lietus taip pat gali įsigalioti - didesnis mechaninis įtempis, daugiau elektros energijos perduodama ir sukeliama šlapiomis augalų ir žemės paviršiaus, taip pat šalia po žeme. Taip pat galimas dvigubas biudžeto įvykdymo patvirtinimo - du žaibai, laiko intervalas, vienos savaitės arba daugiau, gali vykti ten, pamatyti kitą. 

 

3.   Daugeliu atvejų javų žala tapo matomi po perkūnija ilgą laiką, daugiau nei po dviejų mėnesių. Ar įmanoma, bet nežinote, kad pasirodė esantys grūdai daugiausia ačiū, kad antrasis Žaibas į tą patį lauką javų įvyko. Antra, po kelių dienų, o savaitės vėliau. Daugiau info dviejų žaibo išleidimo, poveikis. Pirmas biudžeto įvykdymo patvirtinimo gali "paruošti", kai kuriuos ne tiksliai apibrėžti sritis maždaug vienodai susilpninta augalų. Gal keli hektarai. Antrasis žaibo iškrovos, po kelių savaičių, baigia šį darbą, daug didelių poveikis. Įmanoma, kad po antrojo žaibo biudžeto įvykdymo pasėlių gulėti iš karto, ar daug greičiau. Du žaibo išleidimas, ne toli vienas nuo kito per vieną vegetacijos sezoną tampa tik retais atvejais. Įmanoma, kad tik vienas iš aprašytų žaibo išleidimo sukeltų tik nežymią žalą.

 

Laikas - Galioja - Kameros

 

 

4. Labai įdomi idėja būtų laiko-lapse fotoaparatų naudojimą stebint pasėlių apskritimo kūrimo procesą. Pavyzdžiui, kai kurie Canon kameros yra programuojami ne tik timelapse, bet taip pat gali pagauti bet kokį žaibą. Naudojant du identiški fotoaparatai ir stereo nuotraukų, po to, kai naudojant metodą stereo fotogrametrijos, galėtų nustatyti žaibo pozicijas kilometrų centimetrų tikslumu. Kai atstumas tarp fotoaparatų optinis aparatūra bazė vieno metro ar daugiau.

 

 

5. Montavimo metu - netenka galios, fotoaparatai, po kai kurių augalininkystės sluoksniuose buvo rasta, taip pat įmanoma ir naudinga. Arba nuolatinis fotografuoti iš bet kurios tokios pasėlių apskritimo piktograma, diena iš dienos, iki derliaus nuėmimo. Per saugų atstumą, žr Įspėjimas, fotografuoti iš tolo, pageidautina iš viršaus visiškai pakanka, būtų nuo 2012 m. ir kitas pagrindinė pareiga kiekvieno tik šiek tiek rimto Crop circles stebėtojas. Jei kas nors panašaus, kad egzistuoja pasaulyje. Tačiau laukas apsilankymas, kiek įmanoma, pasirinkti stebėti tik tas, kuris galės stebėti iš pagarbaus atstumo. Reikėtų pabrėžti, kad faktinis geometrinis modelis, apie tolesnę mokslinių tyrimų tikslais, beveik neįdomu, būtina daugiausia dėmesio skirti šalia tolimas apylinkes, kad dauguma augalininkystės skritulių vaizdų beveik niekada atrodo!

 

Informacija apie ankstesnio naudojimo timelapse, fotoaparatų "mokslinių tyrimų procesų grūdų laukų, ir galimą jų naudojimo kažkada ateityje bus įsikūrusi čia .

 

 

Somerton, Somerset Lie 27, 1996

Crop circles - reguliarūs pavidalą

kartu su neteisėtu (2)

Augalininkystė ratas vaizdas nuo 1996, iš labai Lucy Pringle archyve. Jei ten buvo ne tos nuotraukos Crop circles, atrodo visai normalu, bendrai eiliniam žalą dėl elektros energijos nuo žaibo. Vienas tipiškų poveikį yra, kad žala taip tiksliai tramvajaus linijos kryptį. Yra dauguma elektros energijos srautų prieš įvesdami po žeme. Dažniausiai pastebimas žala netoli lauko ribos. Netoli sienos tramvajaus linijos, mašinos kreipiasi ten, geriausią laidumą, augalas yra labiau pažeistas šalia tramvajaus linijos aplink ribą tada kitur.

 

Augalininkystė ratas nuotrauka iš nežinomo šaltinio, vietovė Denton, Garsington. Šaltinio tapatybė nustatyta vėliau kaip Oxfordshire centro pasėlių apskritimo studijų, 3th iš 1996 m. liepos. Be to, pasėlių ratą galima išskirti tris neginčijamų Žaibolaidžiai - elektros linijų pilonai. Gali atrodyti kaip kritiškai priežasties, kad sukėlė žaibas tapti netoli nuo. Žemiau pasėlių ratą - tipiškas, nereguliarus kenkia dėl elektros energijos nuo žaibo. Veiktų keletą lygiagrečių žaibas išmetimu arba vėlesnius insulto - restrikes, arba bet koks indukcijos arba laidumo. Paralelinės žaibo dujas ar teršalus, išleidimus ir antrinės insulto gali vienas kitą paveikti. Žaibo išleidimas yra kažkas, pavyzdžiui, elektronų pluošto, ir yra pažangos yra labai didelės, elektrostatinių ir elektromagnetinių laukų, gali pakeisti kryptį tokių sijų pavyzdžiui, televizoriaus ar oscilografu vakuumines lempas. Kryptis kibirkštinio biudžeto įvykdymo patvirtinimo, kaip lankinis iškroviklis, taip pat galima oro srauto kaitos - vėjo smūgio banga, Smūginės banga, slėgio banga. Rakov, Uman - Žaibas: Fizika ir poveikis, 8 skyrius "Žiemos žaibas Japonijoje", p. 313: "Įdomu, Ishii et al (1998) pastebėjo, kad vėlesni smūgių kelių taktų teigiamų blyksniai žiemos audrų Japonijoje visada sukurti naują nutraukti ant žemės." Kažkas panašaus, kad gali atsirasti ne tik žiemą ir ne tik Japonijoje. Originalas: "Interestingly, Ishii et al. (1998) observed that subsequent strokes in multiple-stroke positive flashes in winter storms in Japan always create a new termination on ground." Kiekvienas šios dalies lydimojo nuotrauką, mažesni ir mažesni palaipsniui nuo pirmojo pagrindinio, ratas gali būti laikomas naujo nutraukimo ant žemės.

 

Dėl įrašai ir nuotraukos dirbtinai inicijuotų žaibais, galimų stebėti kanalų, kad žaibas juda vėjo kryptimi. Įmanoma, kad prieš porą restrike gali žaibo, perkelkite dešimčių ar šimtų metrų kanalų. žaibas , fizika . Pridedamame nuotrauka titulinio puslapio spausdinimo Martino Umanė ir žaibo iškroviklis, kur galima stebėti vieną tokį tipišką nuotrauką dirbtinai inicijuotas žaibas, toks šiek tiek juda patvirtinimo vėjo kryptimi. Dirbtiniai žaibai, Artificial Lightnings: Kai elektrostatinis laukas matuojamas pagal debesų pasiekė pakankamą vertę, į debesis suveikus raketą, su įmontuotu įžeminimo laidais. UNIVERSITY OF FLORIDA LIGHTNING RESEARCH GROUP - www.ufl.edu (nuotraukoje kairėje) - labai svarbus šaltinis informacijos ir nuorodas į leidinius apie apšvietimo, nuotraukos, video fizikos.

 

 

 

Pažeisti grūdai, paprastai esančių grūdų laukuose

netaisyklingos formos, pakenktomis, susilpnėjo, palenkta stiebelių, išlenktas, ant žemės guli grūdus

daugiau informacijos apie puslapio išlenktas, linkę, pažeistus, susilpnėjęs pasėlių

 

aliejus rapsų per derliaus nuėmimo

Žaibo išleidimus virš pasėlių laukų ir netoli nuo beveik tik viena pagrindinė priežastis, daugiau kaip 99%, javai ir bet kuri kita augalininkystės, gulėti ant dirvos paviršiaus aplink visame pasaulyje. Kažkas nuo 0,5 iki 1,5 milijonų km2 per metus. Ne tik grūdų, taip pat visi kiti augalai, pavyzdžiui, išžaginimo, aguonos, ir augalai. Ne tik melas pasėlius, bet kitaip labai pažeisti augalai gali būti visiškai miręs, arba tiesiog pažeisti kenkėjų, arba augalinės ar gyvūninės kilmės - bakterijos, virusai, pelėsiai, grybeliai, parazitai, vabzdžiai. Kenkėjai, šiuo atveju, žinoma, gali veikti tik kaip antrinio poveikio, nes sveiki augalai, nepaveiktos elektros, būtų visiškai nepaliesta paskirtų kenkėjų. Dar kartą: pajėgos, sukurtos žaibo vykdymą virš laikoma vietoje veiksmų buvo neįsivaizduojamas, mechaninis. Galima palyginti stipraus sprogimo, dešimčių iki šimtų kg TNT, ar daugiau, taip pat elektrostatinių ir elektromagnetinių jėgų, su ekvivalento arba dar didesnį energijos. 

aguona - 2008, identiškas vietovė kairėje liepa 6, dar dvi 3.th rugpjūčio medis - "nustatymas" kaltininkas "

Nors visi išvardyti įgaliojimai buvo tikrai ne tik Bet kurio eilinio žmogaus vaizduotės, iš karto po žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, taip pat visa audra įmanoma, kad visos lauke ne gulėti ant žemės net vienas vienintelis koteliu. Būtų galima rasti tik mikroskopinius pokyčius augalų audiniuose, galbūt keletas Blackened, degintas asmenys. Iki to momento, ...

Pastaba: tikrai ten gali būti kai mechaniškai pasikeitė, pažeisti stiebai, o ne daugiau nei pusė nuo žaibo išleidimo kanalo metrų - sudėtingos, persipynę pluoštai, visiškai nematoma nuo lauko ribos, tačiau bus galima rasti viduje visą laukuose, po jie buvo pastebėti.

 

Crop circles, taip pat bet kuri kita įprasta, trukdžiai, FRACTALS, ar kombinuoti paveikslai yra taip pat tik labai maža dalis šio reiškinio, kad galbūt gali atsirasti tik dėl labai retų sąveikos keletą sutapimų, tokiomis sąlygomis, kad dar nėra pakankamai paaiškinta, galima tik labai apytikriai apskaičiuota ir imituoti laboratorijoje arba kompiuterio.

 

Didelę įtaką tiesiog prieš lenkimo kojeles ant žemės, gali žaisti drėgnumas - net nežymūs liūtis, ar lietus, ar net Ryto rasa . Daugiau informacijos apie puslapio domino efekto . Paminėti zskvo 4-5 valandų ryto.

 

Crop circles - mįslė išspręsta.

Kartą ir visiems laikams.

Neįtikėtinai primityvus, ir galima sakyti, juokinga paaiškinimas. NSO, paslaptis, parapsichologijos, skraidančios lėkštės, nežinomos ir neegzistuoja energijos ir panašių nesąmonių mėgėjai gali gabenti iki begalybės. Kitaip tariant, jie gali pabučiuoti savo šlykščių subinę ir eiti į pragarą .

Beveik tas pats galima pasakyti apie nežemiškųjų .

Jei susidomėjote, susisiekite su cropcirclesonline@gmail.com

 

 

2 en

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi čia pateiktos teorijos buvo labai kruopščiai, atidžiai ir išsamiai eksperimentiškai nagrinėjamas

 

Jan Ledecky