Anglų originalas - pasėlių apskritimai sukurta-žaibo-mechanika . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
Žaibo Mechanika
Mechaniniai poveikiai žaibo iškrovų, pasikartojantis išlydžio į vieną ar keletas punktų
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

 - Svetainės automatiškai išversti

Faktas, priešingai, yra melas, bet viena gilia priešais  N.Bohr tiesa gali labai gerai būti kitas gili tiesa.
Thunder yra gera, perkūnas yra įspūdingas. Bet tai M.Twain Tai yra žaibiškai padaro visą darbą.
Nėra aišku, kad intelektas yra bet koks  S.Hawkingilgalaikiam išlikimui vertė.

Iki kelių kilogramų TNT / metras biudžeto įvykdymo patvirtinimo

PagPh
Mechaniniai žaibo išlydžio poveikis (šiek tiek didesnis nei vidutinis) gali būti palyginta su detonavimo virvę, keli šimtai gramų vienam metrui sprogimo. Daugiau nei vidutinis biudžeto įvykdymo patvirtinimo, daug daugiau, nei keletą kilogramų sprogmens vienam metrui. Specifinis poveikis didelis, ir tai priklauso nuo pasirinkto tipo savybių biudžeto įvykdymo patvirtinimo liečiasi su žeme.

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Fizika, teorija, principai, kūrimo, apšvietimo efektai.

Geriausių šaltinių iš mokslo knygų ir interneto.

Galerija 117 nuotraukų iš Žaibas Chuck Dosswell .

Labai geras nuotraukos, galintys naudoti skaidrių peržiūrą

 

 

Žiūrėti atsargus dvi nuotraukas čia.

Žiūri theese dvi nuotraukas kas išdėstyta pirmiau, galima pabandyti įsivaizduoti, kaip stiprus pajėgos pasirodė toje vietoje. Kad medis, kelios svėrimo tonų, atrodo skaldytų rungtynių ir sulūžusių dalių guli visur raundas, kaip išsibarsčiusios rasta vietą. Tapo tikrai didelis sprogimas, kaip šimtai Keletas kg TNT ir gana nesuderintas diegti daug daugiau sprogiųjų. Pat galima įsivaizduoti, kiek energijos ir darbo turės būti padaryti tą patį su medžiu, nepaliestos, pavyzdžiui, filmuojantis panašų poveikį. Kirviai, pjūklai, elektros pjūklai, Autokranų, traktoriai, darbuotojai, kelių valandų dirbti komandoje. Palyginkite jį tik keista žaibo, ir tik antrojo padalijimo. Kai fizinių charakteristikų Žaibas following stalo.

 

TIPINĖS CHARAKTERISTIKOS flash (nuo Žaibas: Fizika ir efektai , vėžio, Umanė , puslapis 6) (visa lentelė žemiau šiame puslapyje);

Bendras blykstė (CG tipo neigiamas biudžeto įvykdymo patvirtinimo)

Trukmė 200-300 ms
Smūgių skaičius per blykste 3-5 (maždaug nuo 15 iki 20 proc žaibo blyksniai Susideda iš vieno insulto).
Interstroke intervalas 60 ms
Pakrovimai 20 ° C
Energija 109 - 1010 J

 

Trumpas žvilgsnis į viena kita knyga, Lightning Electromagnetics , Robert L. Gardneris , Taylor & Francis, 1990 ISBN 0891169881, kur tik galės skaityti kažką apie Corona išsikrovusi, kurie atrodo labai aukštos įtampos sistemų pradinių puslapių. Kiekvienas žaibo iškrova "tikrai labai labai labai labai labai aukštos įtampos sistemos išleidimas" ir veikia su sausros ir aukštos įtampos, kad būtų niekada rasti bet kurioje tautoje - sistemos ir mašinos. (Gal tik žaibas - strypai) daugiau apie vainikinio išlydžio elektrodo išleidimo kitą puslapį

 

Tuo pačiu metu, remdamasis vertas vienas labai svarbus faktas minint. Nepaisant to, viskas, kas atsitiko kalbant apie mechaninės svetainėje, nėra Vaizdo svetainėje, nei kokia nors užuominomis sudegintas ar degios medžiagos, kad jokių požymių, nieko, kad sudeginti vietoje, arba vos akimirką blazed, jau nekalbant apie bet kokius Didesnio gaisro požymių.

 

Taip pat galima įsivaizduoti, kad skrenda, panašios arba didesnis jėgos atrodo tokioje srityje, Per žaibo išleidimo ten, bet labai tolygiai paskirstytas. Maždaug 1000 stiebai už m 2 , veikia kaip milžinišką kibirkštis - spraga, ir ne kiekvienas koteliai, jie miršta, o gal ir mažiau nei 1% arba šiek tiek daugiau, neįmanoma atpažinti. Tikrai labai dažnai, žaibas Iškart po to, nėra paduota " (pažeistas, susilpnino) Tai koteliai, jie srityje, nes mechaninis impulsas buvo tikrai didžiulis, tačiau neilgai. Mechaninių pažeidimų gali pasirodyti, tačiau neatpažįstamai, ir didės dėka auga. Augalai yra daug labiau pažeisti elektros energijos impulso forma, sukelia juose (klasikinis elektromagnetinis indukcija, approximatelly kiekis augalų Veikia kaip tiesiai viela), arba tiesiogiai Atlieka elektros srovės, tekančios per jį dėka karūną srovių, oro laidumo (labai mažas, bet nulio) arba "momentally prijungtas tinklo kotelių ir Leafs", sukurtas mechaninių impulsasReturn Stroke S precedentas, kai vėlesniais RS ir multistoke žaibo iškrovos sukėlė, kad trumpas, trumpalaikis lenkimo stiebus ant žemės paviršiaus.

 

Augalai gali būti paveikti ateinančius vienerius ar daugiau biudžeto įvykdymo patvirtinimo (ateina mažiau nei vieną dešimtąją antrą iš eilės), ir per tą laiką, iš raštų forma gali skirtingai Laikinai pakeisti (pavyzdžiui, vandens žiedai), ir vėlesni išleidimas gali kažkada niekada tik patenka į tą patį tašką. Pavyzdžiui, knygos ... Kad atvejus būtų pranešta, kai kurių teigiamų žaibai Per vėlesnius išleidimas į tą patį tašką, kiekvieną kartą, kelių dešimčių metrų tolyn, niekada hit taip, tarsi jos pečių, kristi tik vieną po kiekvieno kilpa kita, abipusiai atstumiami nuo vienos.

 

Į audinius, vis dar labai geros būklės, nėra pažeisti, minkštas ir lankstus "Jie sugeba stovėti atgal labai greitai, ir turi būti," atjungtas "Tai būtų, bet prieš atjungdami kad momentinį sausos visą struktūrą nukentėjo Kitas , iš karto, ateina restrike (tampa maždaug 30-60 ms po pirmojo Return Stroke), Ir trumpalaikis, kad visa struktūra "veikia", kad elektros srovė. Nieko matomas, būna stačios stiebai, kad po visų, augalai atrodo intacted, net jeigu smarkiai apgadinta. (photos)

 

Tikrai, iš karto po to, kai žaibas, net jei smarkiai apgadinta (arba žuvo), augalų audinių ir struktūros lieka beveik mechaniškai nepakitusi net jei BŪTI didelę proc negyvų ląstelių, jų mechanines savybes - elastingumą, tempimo, ašarojimas ir sukimo jėgą sumažinti greitai, bet po to, kai keletą dienų ar savaičių. Net sausos ir augalai, kurie žuvo Iškart po žaibo, o net jei jie gavo sausros ir energijos kiekis, daug didesnis nei mirtina, dar likus kelioms dienoms atrodyti gyvas, tada jie savo ruožtu geltona, išdžiūti ir subyrės. Galima palyginti jų situacija yra pavyzdžiui, situacija suplėšyti gėlių vaza. Pristatymas ir transporto skysčių yra nepertraukiamas, ir kai kurios dalys gali dar kurį laiką eksponuoti savo metabolizmą. Tik, kad augalai gavome energijos kiekį, tikrai skrenda didesnis nei aprašyta atvejais (50, 200 ar daugiau kartų per mirtina doze), gali nedelsiant kreiptis geltonos iki rudos arba net sudegino also nekarbonizuota. Nutraukiamas vandens transporto Augalai su nunykimas daug greičiau (100, 1000 kartų) temperatūrą, priešingu atveju pastebėta didelių požymių. Palyginti su kelias dienas ar savaites, sausros ir atveju pasekmės pasireiškia jau Dažnai Per kelias minutes, didžiąją laiko dalį. Tai vandens transporto Per augalų sutrikimas yra labai pastebimas reikiamų mechaninių arba šiluminių žala, ir tik džiovinimas arba augalų dalių (pvz., vienas šimtas) mirtis yra visiškai nepakankamas. Kaip tai įmanoma, kad įtikintų labai paprasta eksperimentuoti (ir busphoto), Ir net dalis augalų, kad yra visiškai miręs, Per visą auginimo sezoną, ar augalo dalis (lapas) tarnavimo laikas, poilsio, be jokių defektų, gali sėkmingai atlikti apytakinio audinio funkciją.

 

Šis klausimas bus parengta daug išsamiau puslapyje Elektro-fitopatologija . Bus aprašyta pavyzdžiui kiekybinės metodologijos nustatymas atliekami per, elektros energijos vertę, po kurio atsiras mirtį tam tikro masiniams kiekiams taikoma augalinės medžiagos, gal perskaičiuojami į sausosios medžiagos. Taip pat bus išnagrinėta ir dokumentais, pavyzdžiui, įvairių augalinių medžiagų, įtaka dabartinės pasažavimo greičiu (taikomas įtampa), augalinės medžiagos elgesio po sub mirtina bėgant, aukščiau mirtina ir labai mirtinas kiekis viršija nustatymo mirtina dozė elektros elektros energijos, ir daugelis kitų reiškinių.

 

Kitos elektros energiją į porcijas stiebai gal Perkelta elektrostatinio indukcijos, einamaisiais ir ateinančiais laidumo įžeminimo ir požeminių šalia šakniavaisius. Yra Galimas atrodo daug paklaidų, ir rezonuoja tarp visų toks, koks aprašytas srovių. Elektromagnetinis ir elektrostatinis indukcija, Corona įžeminimo srovės ir tiesioginių srovių. Galimi trukdžiai tarp Lemp - bet kurio dažnio bangos ir bet kokio galimo koteliu ir lapų turi savo gebėjimus, indukcija, atsparumas, dažnį ir rezonansas gali atrodyti kaip LC, RC ar LRC elektrinė grandinė.

 

Galimi taip pat mechaniniai trukdžiai - stiebai ir Leafs gali pasirodyti kaip spyruoklės ir švytuoklės.

 

Taip pat galima įsivaizduoti, Panašios sąlygos (labai trumpi mechaniniai impulsai ateina iš viršaus), gali pasirodyti kažką panašaus dėl vandens bangų, taip pat ratą. Tai galima pamatyti, vėjo bangas pasėliuose ( video ), kodėl ne apskritimai po sausros ir didžiųjų vertikalių mechaninių impulsų nuo žaibo? Kaip keli šimtai kg TNT virš srityje. Be to, ne tik šiek tiek žemės virpesius žemės, tiesiog vietoje, kur žaibo nukentėjo pagrįstas, ir kas aprašyta Tarp galimas poveikis atsitikti labai mechaninis rezonansas ir veiklą. Taip pat stovi bangos gali pasirodyti, kaip Chladni nuotraukas .

 

Darantys nuorodą į: tai dar ne viskas, kas gali atsitikti ten, taip pat Galimas puikius elecromagnetic impulsus, ir taip pat jų atgarsiai ir veiklą. Ir be to, visa tai, gali atsirasti apvalius ir pusiau cirdular elektros srovės (jėgos), tik tokia pati ar panaši, ir labai klasikinis trijų fazių elektros energijos tinklo. Gal net daug sudėtingesnis.

 

Bet po visi Tai, sausros ir didelės mechaninės ir elektromagnetinės impulsai ir jėgos ir visi jų trukdžiai ir rezonuoja, tiltų Galima tai, kas atsitinka, Tai Iškart po perkūnija, ten yra Galima matyti kad pasėlių srityje ar bet kokio orher absoliučiai nieko, ne 1 ir sugadintas paduota " (pažeistas, susilpnino) augalų arba koteliai, jie. Biologinių procesų dėka labai sulėtintai, metabolizmas augalais, daugelis iš jų, net jei visiškai negyvi, arba smarkiai apgadinta, daug dienų, po to, kai nukentėjo ir atrodo labai panašus Neizšķirams, kad šiek tiek įtakos net, kad visiškai nepažeista. Gal po savaitės, galima pamatyti ilgio skirtumus. Negyvų augalų augti, tačiau vis dar žali, tik smaller.These. Tik po to, kai per daug ilgesnį laikotarpį, pagelsti, tada ruda, sausa ir subyrės. Pažeistos, bet dar gyvi tik taip pat augalai nustojo augti ir prinokusių akivaizdžiai Lėtesnis. Aišku tada sunoksta lėčiau, jau bus visada bus bent keletą dienų pastebimas skirtumas dydžio ir greičio nepažeistose augalų brendimą. Sekcijos Anatomijos Daugiau informacijos apie (Į puslapio biologijos dalis) taip pat daug eksperimentų, foto, video.

 

Toks lėtas augalų biologinius procesus, Tai yra priežastis, kodėl tik Galimas gamintojas ir autorius ir deliquent ir baudžiamosios, sausros ir ilgą laiką sėkmingai pabėgo ir nebuvo kaltas dėl ATLIKTI ir medžiojo. Kas daugiau, pavyko labai sėkmingai visą laiką pritvirtinkite kaltinti dėl įvairiausių Kito galimo kaltininkus srityje RAL, tikas, RIC giniai ir dešimtys kitų doktrinų ir mokymų, jokiais rimtais mokslo ir esamų pasaulyje realiai mąstančių asmens (iš tikrųjų yra tik keletas iš jų), labai greitai atmetė.

 

All That Aprašyta (didelis) mechaninės ir elektromagnetinės jėgos (elektrostatiniai Galimi taip pat, taip pat ten buvo didžiulis elektrostatinis laukas, ne tik sugebėjo nukreipti grūdus ar folija, elektroskopus "elitinės mokyklos eksperimentai", tačiau ji also "nukreipti" sveriančios tonų medžiai, juos ir pertrauka kaip rungtynes, arba nužudyti karvių ar kitų galvijų bandas) tik "veikia" kai kuriose latentinių nuotraukas lapkočių, Leafs ir grūdai, ir iš pradžių tapo tik mikroskopinių pokyčių. Visi stiebai, nes jų vis dar labai geros būklės, ir lankstumo, dažnai tampa esančių atsargines kopijas (ar mažiau sekundžių). Pastebimas ir išmatuojami pokyčiai bus daug daugiau vėliau. Labai lėtai biocheminiai pokyčiai, taip pat normalus (lėtai) auga. Po dienų, savaičių, bet dažniau, visi, kad mikroskopiniai pokyčiai (taip pat kenksmingų ir nuodingų cheminių medžiagų, sukurtų elektrolizės būdu ten, ir pakeitimus, sukurtos šilumos) taps pastebimas makroskopinių pokyčių, ir tikrai mažina lankstumą ir lenkiamojo stiprio tensible dešimtosiomis proc. Tik dėl to, auga, kad visi pakeitimai, anksčiau absoliutus nematomas tampa vis labiau ir labiau matomi ir pamatuojami. Pažeisti augalai tampa vis daugiau ir daugiau silpnas, " migracijos laikotarpis "kenksmingų ir nuodingų cheminių medžiagų link šaknų yra labai mažai, kad dėl dugninės stiebai (tik kelių centimetrų po žeme) skyriuose tampa silpniausia, mažiau lankstus, atsparus priežastis lenkimo. Po ilgo sauso (gal kelias savaites), kas nors nustebinti, derliaus stiebai vis dar būna vertikalioje padėtyje. Todėl šiame skyriuje yra jautriausios pateikimą (kenkia, silpnina), bet augalai vis dar stovi, also, nes į tai, kad iš dalies remti vienas kitą. Nors sveiki augalai atlaikyti jėgas (pvz., vėjo), kad labai viršytų savo svorio per tam tikrą laiką, mažins tiek daug jau, kurios negali beveik duoklė savo svorio. Faktinis svoris kukurūzų augalų, užimanti vieną hektarą, priklausomai nuo rūšies ir stadijos augimo ilgą laiką, kol pasieks prinokusios ir daugiau nei 50 tonų. Tai reiškia 5 kg/m2, o į tos Nusilpę augalų vis dar yra blukimas. Po kelių dienų ...

 

Stiebai dar būna vertikalioje padėtyje, bet viskas artėja arti, lengvai ir labiausiai nenuspėjama ir labiausiai pamišęs dalis. Po ilgo sauso laiku parengti, daugelį savaičių, per pirmąjį ir tampa Šis procesas gali trukti tik ir valandą ar dvi, ar kelias minutes - labai nedidelis lietus, ar naktį - Daybreak - rytą pasididžiavimas ir minučių per kiekvieno derliaus svorio augalas gali būti padvigubinta. Kad gal prieaugio apvalios šešių gramų koteliu (įskaitant lapų ir varpų), tikrai nėra daug. Bet taip pat reiškia, apvalios 5 kg vienam kv. metrų, o pusę tonos per.

 

(10x10m, apskritimo skersmuo arba 11,2 metrų, vieną toną per apskritimo skersmuo 16m)

   - Kai Crop circles yra daug didesnis ...

Visi, tikrai labai Nusilpę stiebai būna, tačiau daugelis iš jų remti vieni kitus.

 

Ir dabar viskas vyksta tikrai baigiasi, kad šou, labiausiai šokiruojantis dalis formavimas Crop circles Tai trunka tik kelias minutes, ar šiek tiek ilgiau. Per negirdimo fanfarų tuščių muzikantų Per plojimais per neegzistuojančio auditoriją, kartu su nesigirdi garsų ir mirgančias šviesas nematomų tuščių apeigų fejerverkų pavyzdžiui aktyvuota tik lengvas vėjas, arba, ir gal nieko panašaus, kad (Matyt) - pirmasis paaiškėja matomas poveikis, ir kūrinijos priežastis paskutinės dėsningumus pasėlių, pirmoji ir vienintelė, kurių pasekmės bus tikrai pastebimas, Tai gali įvykti tik per kelias minutes (keletas kvadratinių metrų per kelias sekundes). Kad jis tik vietos, labai tiksliai nustatyta, kad visi ilgai precedentas Nors sudėtinga, tačiau labai tiksliai trukdančio poveikio ir rezonuoja, taip pat kitus mechaninius ir elektromagnetiniam poveikiui, kuris atsirado toje pačioje vietoje daug savaites ir niekas gali prisiminti, tik dabar pradeda elgtis

 

Domino efektas!

Beje, kad "fejerverkai" tikrai buvo pateikti ten, puikus šviesos ir Rozdzierający įtrūkimų suma, bet kartais Anksčiau - gal daug savaičių - audra ir žaibas ...

 

Dabar viskas bus paruošta, kad panaikinus, tikrai puikus galutinis:

Kai tik minimaliai, gal nematoma absoliutus pirmasis priėmimas arba impulsas (drugelis, ar tik keli stiebai linkę pagrįsti daugiau nei tik šiek tiek, ir perkelti kitus), sheafs, stiebai tampa labai greitai kristi žemyn ir pradėti lenkimo visi kiti į žemę. Bet tas, kuris tik vietos, kur "ekspozicija". Tai yra realus, kad ilgai ir ilgalaikių daugelį savaičių procedūrų pabaigos. Niekas prisimena, kas iš tikrųjų buvo pirmoji ir vienintelė viena priežastis, ir, kai tai atsitiko. Howgh .

 

Pateikimas (žalinga, susilpnėjimas), atrodo, kad tikrai tik tose vietose, kurie buvo "veikia" žaibas ir trukdžių, seniai, daug savaičių. Kad ekspozicija, tikrai Panašus į klasikinis, daugiausia pastarąjį šimtmetį, sidabro halogenidų PHOTOGRAPHICS medžiagos per tą tik latentinis vaizdas pasirodė pasėlių. Po Tai tapo ir plėtra (tikrai labai lėtai), naudojant tik yra nekilnojamojo fizinę prigimtį - biocheminis - Cheminiai procesai augančių pasėlių augalų, "kūrėjas", todėl oksidas-mažinimo procesus, auga biocheminių procesų Į stiebai ir Jų weaking dėl atliekos-produktų elektrolizės metu ten), ir, galų gale, kuris tampa "meistras" Domino efektas paveikslėlyje vizualizacija. Labai įdomus faktas yra tai, kad į pasėlių stiebai (rastras) aikštėje "ekspozicija" tik pradėjo, nes labai, labai, labai intensyvaus Fotografijos Flash "žaibo. (10 9 -10 14 galingesnis)

 

Galima pasakyti, kad bet pasėlis veikia kaip realus, analoginių (ne skaitmeninė priemonėmis) įrašymo medžiagos, gebantis įrašyti (bet didelis) elektromagnetinis procesų, kuris atsirado tik virš jo, also mechanikas (bet didžiulis, taip pat). Tai gerai, sausa medžiaga ir yra labai sunku Galimas pernelyg ryskios sviesos.

 

Kad pirmiau nurodytuose punktuose atrodė šiek tiek kaip aprašant formavimas Crop circles tik, ar kai kurių kitų Similary tik įprastas ir simetriškas duomenis. Bet iš tikrųjų Aprašyta, yra bet koks kitas formavimo principas paduota " (pažeistas, susilpnino) pasėliai pasaulyje. Absoliučiai identiški, procesas, tačiau tik formavimo ir pasirodymo įprasta simetrija, rezonansinis ir trukdžių duomenimis trūkstamą. Toks paprastas procesas identiški formos ir apvalios Milijonai kartus daugiau "pasėlių skaičiai" pasaulyje, absoliuti statinio, su tik viena labiausiai paplitusių turto: Visi jie atsirado dėka į elektros energiją, tiekiamą žaibo atleidimą, ir atsirado dauguma jų daug dienų ar savaičių po to. Taip pat labai reikšmingas Ar Faktas, Tai tikrai Dažnai labai sausas būdas ir paduota " (sugadintas, Nusilpę) pasėlių Pasirodo daug savaičių po perkūnija ir žaibais, Per nuostabus oras, pavyzdžiui po to, kai yra labai silpnas vėjas ar lietaus ar pasididžiavimo, kad ryte arba nieko panašaus kad (Butterfly. ..), ir šokiravo augintojai arba bet kurie atsitiktiniai stebėtojai niekada įsivaizduoti, kad galėtų Kas buvo tikrasis kaltas, baudžiamosios deliquent Ir Jie bando sugauti kas nors kitas. Kad bus, niekada Galima sugauti jį. Savo greičio raundai tarp 1/3-2/3c. Toks pažeistas augalas yra visam laikui, kai jis sacrifise visi. Vidutinė žala nebus negabaritinių 10% pasėlių ploto. Kuo energingiau saugomos kitam panaudojimui tikslais. Taip pat žr. Galima pažymėti, už žemdirbiams

 

Tikrai: Dauguma žmonių aplink visą pasaulį gali, tik jų pačių, rasti daug sausas netolygaus duomenis kiekvienais metais, nereikia palikti namų likus daugiau nei nelyginis kilometrą du kilometrai daugiausia Beeline.

 

Skaičiai pagrindė netrukus po taip pat Galimas perkūnija, žr http://www.iccra.com . Įmanoma, kad Tai kai atvejų, ten "dirbo" 2 perkūnija (ir žaibai) tiksliai apie minėtosios vietos, 1. žaibas pasirodė keletą savaičių prieš antra, tik Atvežtas naują pagrindą už "kitą tapybos", yra gyvatė pagamintas butas Keletas su nusilpusia pasėlių hektarų, bet ne taip susilpnėja, turi būti pateiktas " (pažeistas, susilpnėjęs), net po savaites. Kitas žaibas, Sugebėti dirbti daug lengviau, ir skaičiai, kuriomis remiasi Tai gali atsirasti iš karto arba valandas.

 

Taip pat įmanoma, kad labai stiprus, neįprastas ir nepaprastas žaibai sugeba padaryti skaičių per kelias sekundes. (Saulėgrąžų March 2010 - Argentina )

 

Ir tikrai Stebima ( HOTY2008 ), kad net ir po "silpna" žaibas ("tik" 6kA), bet tikriausiai dėka tikrai lietus, debesis-trūkimo following, kad žaibas (kelios dešimtys minučių Žinoma rainfal milimetrais) bus įmanoma, turi būti pateiktas " (pažeistas, susilpnino) Iškart visa (90%) pasėlyje.

(Apvalinimo 6 ha, miežių).

 

Metai 2008, 1.8km tiesiausia oro linija iš laboratorijos vietoje, kad žaibas galėjo žiūrėti ir girdėti. Ne daugiau kaip dvi valandas po lankėsi vieta, apvalus 90% 6 ha lauke (miežiai) visiškai pateikė " (pažeistas, Susilpnėjusi). Vietos ūkininkas patvirtino, kad prieš audrą buvo ne pasėlių koteliai, jie pateikė " (pažeistas, susilpnėjęs), kad jis laukas.

 

Panašios nuotraukos galės pamatyti Crop circles kai kuriose knygose, kaip pavyzdžiui, "Classic pateikimą (žalingas, susilpnėjimas). " vėjo niekada nepavyko sukelti kažką panašaus į sveiką augalų, nepažeisti elektros energijos, o ne Susilpnėjusi laikui bėgant, ji būtų gali tik tikras uraganas. Apie panašų pareiškimą tiesos gali įtikinti kiekvieną pats asmuo, galima pabandyti jį bet sveikas, nepažeistos pasėlių augalija kasmet.

 

Niekada neegzistavo koks nors "klasikinis" pateikimas (kenkia, silpnina) pasaulyje, pavyzdžiui, dėl vadinamojo "silpno atsparumo pateikimą (kenkia, silpnina) ", kas apgyvendinimui (žalinga, susilpnėjimas), kada nors egzistavo, buvo, yra ir bus tik "Panašūs Crop circles", žaibo, tačiau nėra Crop circles išaiškinimą (daugiau nei milijonas kartus didesnis sritys tada Crop circles pasaulyje kasmet). Kai kurios išimtys gali pasirodyti (tornadai, ciklonai, uraganai), bet tik anglių dulkių taisyklė. Howgh.

 

Galerija 117 nuotraukų iš Žaibas Chuck Dosswell .

Labai geras nuotraukos, galintys naudoti skaidrių peržiūrą

 

Žemyn čia lentelė: "išsamus apibūdinimas neigiamas debesis ir žemės žaibas", labiausiai paplitęs tipas žaibo CG neigiamas,

Žaibas: fizika ir efektai , Vėžys, Uman , 6 puslapis

Cambridge University Press, 2003 (2007), ISBN 0521035414

 

Visos «normalaus klasikinio", vidutinis žaibo parametrai.

 

Sustiprino lyderis
Žingsnis po žingsnio ilgis yra 50 m
Laiko intervalas tarp laiptelių 20-50 mikrosekundžių
Žingsnis dabartinis > 1 kA
Žingsnis mokestis > 1 mC
Vidutinis sklidimo greitis 200 klm / s
Bendra trukmė 35 ms
Vidutinis esamas 100-200
Bendras mokestis 5 C
Elektrinis potencialas ~ 50 V.
Kanalas temperatūra ~ 10.000 K
Pirmas Return Stroke remiantis matavimų žaibo kanalo bazės.
Pikinė srovė 30 kA
Didžiausias srovės augimo tempas > 10 - 20 kA / mikrosekundę
Dabartinis risetime (10-90%) 5 mikrosekundžių
Aktualus trukmė pusę didžiausios vertės 70-80 mikrosekundžių
Pakrovimai 5 C
Sklidimo greitis 100 - 200 000 klm / s
Kanalas spindulys ~ 1-2 cm
Kanalas temperatūra ~ 30.000 K
Lėkti lyderis
Trukmė 1-2 ms
Mokestis 1 C
Dabartinis 1 kA
Elektrinis potencialas ~ 15 V.
Pagreitinti 10 - 20 000 klm / s
Kanalas temperatūra ~ 20,000
Lėkti-laiptuotas lyderis
Žingsnis ilgis 10 m
Laiko intervalas tarp laiptelių 5 10 mikrosekundžių
Vidutinis sklidimo greitis 1-2000 KLM / s
Vėlesnis Return Stroke remiantis matavimų žaibo kanalo bazės.
Pikinė srovė 10-15 kA
Didžiausias srovės augimo tempas 100kA / mikrosekundę
10-90 procentų srovės augimo tempas 30-50 kA / mikrosekundę
Dabartinis risetime (10-90 proc) 0,3-0,6 mikrosekundžių
Aktualus trukmė pusę didžiausios vertės 30-40 mikrosekundžių
Pakrovimai 1 C
Sklidimo greitis 100 - 200 000 klm / s
Kanalas spindulys ~ 1-2 cm
Channcl temperatūra ~ 30.000 K
Tęstinis srovė (~ 40 ms ilgiau) Apie 30 iki 50% žaibais BŪTI srovės trukmė ilgiau nei galimybe ~ 40 ms.
Dydis 100-200
Trukmė ~ 100 ms
Pakrovimai Nuo 10 iki 20 ° C
M-komponentas remiantis matavimų žaibo kanalo bazės.
Pikinė srovė 100-200
Dabartinis risetime (10-90 proc) 300-500 mikrosekundžių
Pakrovimai 0,1-0,2 C
Bendras blykstė
Trukmė 200-300 ms
Smūgių skaičius per blykste 3-5 (maždaug nuo 15 iki 20 proc žaibo blyksniai Susideda iš vieno insulto).
Interstroke intervalas 60 ms
Pakrovimai 20 ° C
Energija 109 - 1010 J

 

Jei išskyros yra vieni, be horizontaliai ir lygiagrečiai antrinių išleidimų (labai retai) ir pakankamai tiksliai kitai statmenose, platinti gniuždymo jėgas, iš jo pirmųjų akimirkų gana tiksliai apskritimo formos (absoliučia elektromagnetinio tiksliai apskritimo formos bet kuriuo metu). Bet jei jis yra ne izoliuotas, kai tarpusavyje išleidimas gali sukurti labai įdomių trukdžius ir atgarsiai (tikriausiai Daugiausia ramiu oru, labai retai dar kartą). Kai kurie augalai negali išgyventi elektros energijos kiekiui centro biudžeto įvykdymo patvirtinimo poveikį, kartais gali būti iki dešimčių proc negyvų augalų, priklausomai nuo to, daugiausia jų želdiniai valstybės ir amžiaus, aukščio ir drėgmės kiekis. ( Nr.1 # 1 - nukentėjo net daigumas metu ar tuoj po jo), o kartais net mažiau nei procentais, kad negali būti pastebimi augalija. Nėra absoliučiai neįmanoma rasti po kelių savaičių, bet kokių palaikų, kad augalai neišliko augmenijos ( Nr.1 # 2 ), rezultatas bus tik kaip retinimas. Augalija, tada atsiranda tik pamažu pradeda kažką panašaus nuplikimas.

 

Energijos apšvitinti net tik yra vidutinis žaibo yra 109 - 1010 džauliais (sausas energijos kiekį Ar vairuoti daug mana pakrauti krovinių traukinio kilometrų), energijos kai neeilinis, daug aukščiau į vidutiniškai "Great Vaikinai", Kuris duoda tik kelis per sezoną, su bent šimtą kartų, bet daug daugiau also kartus didesnis nei tūkstantis (sausas energijos suma būtų tame pačiame diske, traukinių linksmai visame pasaulyje Kelis kartus). Kaip pranešė daugelyje kitų sričių šioje svetainėje, Nepaisant to, tai, kad kai kurie augalai gali būti žaibas Iškart afer miręs, visada trunka mažiausiai keletą dienų, o likusios pasėlių, kuris išliko, Nors nepataisomai apgadinta, iki keletą savaičių, kol jis juos būtų galima pastebėti bet kokius pakeitimus.

 

 

 

Trukdžiai ir atspindžių viduje plečiasi oro stulpelį

Yra aprašytos ne tik paprastas mechaninis poveikis Demobilizētais

Nes žaibas išskyros yra visada kombinaciją, elektromagnetiniu lauku ir mechaniniu poveikiu milžinišką energijos, neįtikėtinai kietas srovės augimo tempas (gamma).

 

Kompleksiniai Fraktalas ir trukdžių modeliai, rasti srityse kartais labai dažnai pasižymi vienu bendru, būdinga: Jie yra apskritime. Vienas iš jų plėtojimo galimybes, kad pirmasisReturn Stroke Sukuria pirmą stulpelį, plėsti orą, viduje, kada tai atsitinka tada ateinančius vienerius ar daugiau smūgių. Dažniausiai linkę būti silpnesnis kaip pirmasis RS temperatūra, tačiau gali būti, kaip taisyklė, ne visais atvejais. Visų pirma, darantys nuorodą į: paprastai turi žymiai didesnis srovės augimo tempas. Pirmasis RS - daugiausia Mažiau nei 30.000 A / mikrosekundę vėliau smūgių dar 200 000 / mikrosekundžių. Vidutinis CG iškrovimo srovė yra apie 30.000 amperų.

 

Tai įmanoma, kad reguliariai trukdžių modeliai kuriami labai galingas išleidimą, pat daugiau kaip pusė milijono amperų. Besiplečiančios skiltyje po pirmojo biudžeto įvykdymo patvirtinimo (atitinka sprogimo keli šimtai kilogramų TNT, tolygiai paskirstyti žaibo išleidimo kanalą), kuri yra sukurta oro, gali atsirasti Daugkartinio atspindys spindulių, skleidžia vėlesnio insulto. Daugintis Atsispindi sijos mezi patys gali sukurti labai sudėtingas interferenciją. Viduje plečia oro skiltyje Jie gali judėti labai ilgą laiką ir nemažą atstumą. Atspindžiai juda šviesos greičiu, oras juda milijono kartų tvarka Lėčiau ", ty, palyginti su beveik nulinio greičio šviesos greičiu. Nors beveik, bet stovi, jis juda, nors ir labai mažas, bet nulio greitis. Per stebėjimo laikotarpį (daliniai sekundžių sekundžių) beveik pastovus, arba su stabilia Maždaug pagreitis. Gali būti neigiamas, also eksponentinis, gali eksponuoti įvairaus Periodiškai progresavimo, tačiau pagrindinių argumentų pakanka yra pastovus. Tai gali paskatinti į interferencijos.

 

Viduje oro stulpelyje gali also paleisti per vėlesnių iškrovų, kurios visos tarpusavyje su kiekviena kilpa gali sukurti kitų paklaidų. Didelė dalis energijos gali būti sukeltas ir iš naujo skleidžiama fazės sąsajų plazmoje - oro, stovėjo oro - judančio oro, praskiesto oro - suspaustas oras. Kai kurios arba visos sąsajų Aprašyta etapas gali būti gerokai elektrai laidus, paviršiaus vertikalios projekcijos Jie yra koncentriniai apskritimai. Per bet kuriuos vėlesnius biudžeto įvykdymo patvirtinimo, gali būti dėl artimųjų srovės, arba jų indukcijos į augalus, per kurį jie tiksliai tuo metu laikinai atsitiktų būti "veikia" jų artimiausioje būklę (forma ir vieta). Svarbiausių energijos dalis, 99% daugiau vėlesnio insulto spinduliuotės Per laikotarpį yra mažesnis nei mikrosekundžių. Per tą laiką oro (marža besiplečiančios skiltyje), judinant garso greitį, ir nuvažiuoto atstumo kaip 3 mm. Iki, kad būtų galima paaiškinti labai siauras ratą modelius, kad nebūtų sukurta, net vaiko augimą, per atsitiktinį buvimą.

 

Kas yra tikriausiai vyksta viduje plečiasi oro skiltyje, jei ten vyksta vėlesnius smūgių, buvo ankstesnėje dalyje apibūdinta kaip labai supaprastintas pavyzdys. Tiesą sakant, yra sukurta po to, kai kiekvienam paskesniam insulto papildomą besiplečiančioje plazmos stulpelio viduje ankstesnis, ir toli gražu ne visi yra koncentriniai. Kai kurie vėlesni smūgių gali nešti besiplečiančio plazmos skiltyje, sukurta pagal ankstesnę biudžeto įvykdymo patvirtinimo krašto, o kiti gali nepatenka also jis. Kiekvienas Aprašyti Sukuria išmetimai pati aplink didžiulį elektromagnetinio lauko. Atsiranda sroves iki kelių šimtų tūkstančių amperų statumo pakilti iki kelių šimtų tūkstančių amperų / mikrosekundę. Generuojami magnetiniai laukai gali reikšmingai paveikti tai, kas vyksta viduje Laikinai sukurtą Labai jonizuoto oro stulpelį. Magnetinis laukas (didelis), sukurta vienu metu vyksta ginklus vienos biudžeto įvykdymo patvirtinimo, gali sukelti interferenciją, didelis, (pav.).

 

Viduje plečiasi oro stulpelis Daugiausia dėl išorinio marža kolonėlę (etapas sąsaja) gali vykti ir visiškas atspindys elektromagnetinės spinduliuotės sijų patenkinamai wpadania (daugiau nei ribą). Nuolat kintančios aplinkos cilindro viduje gali sijos lenkimo ir pertrauka. Sumažinkite kolonėlėje slėgį nėra tolygiai paskirstytas, nors viduryje yra didžiausios ir mažiausios ant krašto, kitos priesingai. Sumažinkite kolonėlėje slėgį ir temperatūrą yra labai nepastovios. Patalpoje, kažkur, o kartais Labai atskiesti Kitur kitu laiku, savo ruožtu, labai stipriai suspaustas. Jis primena išlydžio vamzdelį, kuris yra prijungtas prie iki kelių milijardų voltų įtampa. Per tą dabartinių srautų lygio, kartais beveik šalia milijono amperais. Jis gali būti net panašus į daugelio išlydžio vamzdžių rinkinys, tarpusavyje įvairiais būdais serijos lygiagrečiai ryšį. Jis netgi gali atrodyti išlydžio vamzdeliai, kuris neaptinkamas bet techninės praktikos sistema - koncentriniai cilindrai skirtingų spaudimo, nuo didelio vakuumo sąlygomis, aukšto slėgio. Statmena projekcija į paviršiaus (pasėlis) jie atrodo kaip koncentrinių apskritimų (nuotraukos).

 

Norėdami patikrinti, galimi trukdžiai viduje oro skiltyje, tikriausiai jis toks ir būtų būtina sukurti kompiuterinę programą, taigi akivaizdu, kad kai kurie į ateitį darbas, ir reikės kreipėsi puikus programuotojas, kuris yra ne pigūs reikalas.

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

Niekada nenuvertinkite h GaliaRobert A. Heinlein Uman kvailystė.  
Jie sako, kad santuokos yra sudaromos danguje. Bet  Clint Eastwoodtodėl yra perkūnas ir žaibas. 
Objektai gali būti klasifikuojami moksliškai į tris pagrindines kategorijas: tie, Russell BakerKad neveikia, Tie, kurie skaldo ir tie, kurie pasimesti. 
pz