Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Tai yra pirminis vertimas, išankstiniai, pirminiai duomenys, beveik nemodifikuotos. Mašinos, kompiuterinės, nuo originalių puslapių, leidžiamų kaip Čekijos originalių ir anglų originalas versijas. Laikui bėgant bus nuolat tobulinamas, ištaisyta ir žengiau į priekį. Dėkojame už kantrybę.

lightning

Crop circles

Dėlionės išspręsti.

Tagged kartu

Niekada, niekada

bet už žemės ribų, arba

bet kuri kita Międzygalaktyczny šūdas

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles Dėlionės kartu sudėjus ... - Toliau

Crop circles generuoja žaibas elektros energijos, kurią augalai, iš dalies sunaikintos. Lauko kultūrų rastro tada rodomas fotojuostos įrašo kur užfiksuoti elektromagnetinių laukų jėgos linijų modeliavimas.

Crop circles generuoja žaibas elektros energijos, per kurią augalai, iš dalies sugadintas. Su pagalbos lauko kultūrų rastro rodomi fotojuostos įrašo kur užfiksuoti elektromagnetinių laukų linijų modeliavimas.

Pranešimai užšifruota pasėlių ratą jų Didžiosios Maker 

Crop circles - kodas atrakinta. Kai amžinai.

Įspūdingi, visiškai pakanka, pirmas tikrai mokslas , gana nauja teorija.

Amazing slapti pasėlių apskritimu kodai ir mistiniai ženklai iššifruoti. Kai ir kada kiekvienas iš jų.

 

Visa reikšmė jie buvo perduoti žmonijai savo nuomonę, buvo, yra ir bus amžinai vieninteliai - visiškai nieko.

 

Galima tik su viena išimtimi - jų vienintelis realus  didelis gamintojas norėjo pateikti pranešimą į visai žmonijai:

"Niekada pabandykite aplankyti pasėlių tiesiog tiksliai per tą laiką, kai aš dažymas piktogramos. Įmanoma, kad galėtumėte ką nors tiksliai tuo pačiu metu, pirmą kartą, taip pat paskutinę sekundę savo gyvenimą, savo žiūrovų, tikrai pastebėsite, pamatyti ir suprasti, principas, kaip aš ją sukurti. "

 

Kai kurie, daugiausia mechaniniai jo veiklos pasekmės bus galima stebėti čia .

 

Visi matematinis - techniniai - geometrinis - mechaninis - fizinis - astronomijos - astrologijos - Visatos principus, kurie buvo pateikti žmonija "dekodavimo" dėka, todėl įmanoma be jokių dvejonių apibūdinti kaip absoliutūs stupidities. Jie turi apie tą pačią reikšmę, kaip mėginimą iššifruoti kai kuriuos atvaizdus iš kaleidoskopą. Be to, niekada pakartoti, bet tikrai per juos būtų galima rasti labai daug, dažniausiai labai tikslus matematinis, bet taip pat daugelis kitų reglamentų.

 

Pavyzdžiui, reguliariai šešiakampyje perimetras yra gana tiksliai lygus šešis kartus šono ilgį, o aštuonkampis apskritimo net aštuonis kartus ...

 

Beje, visi pasėliai viduje ratas yra gana tikslus su užrašu skaitinė vertė Π skaičius - pi. Tikrai, iš bet kokių pasėlių apskritimai, kad buvo atrasta pasaulyje bet kuriuo metu, išsivystė į tiesia linija, perimetras, ilgis, atitinkantis 3.1415 ..... karto viršijančio jo skersmuo ... 

 

 

Jei susidomėjote, susisiekite su cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Galutinai išspręsti Crop circles ...

Tik realūs fiziniai formavimo principai, paprasta apskaičiuoti ir nuspėjamas.

Taip pat (!!) daug metų atgal patikrinti atgal.

užduoti meteorologai ar Siemens - VAISALA

 

 

 

Laiko juostos

 

13 vasario 2008 - visiškai naujas, labai išsamus - tarpdisciplininiai tyrimai ir tyrimas apie pasėlių žalojimas, silpnėja. ir kiti augalų pažeidimai, atsiradę prie elektros pradėjo

 

13 vasario 2009 - 1-oji mokslinių tyrimų rezultatai paskelbti interneto svetainėje,

tiksliai vienerius metus nuo tyrimo pradžios - lightningsymbols.com

tik labai trumpa nuoroda

 

13 rugpjūčio 2009 -? nuo tos dienos kitos įdomios informacijos, paskelbti čia, po vieną, diena iš dienos, mėnuo po mėnesio, www.cropcirclesonline.com Paskelbta tik internete, jokio kito paskelbimo, ne knyga, ne popierinis, ne laikraštis, žiniasklaida.

 

Kai kurie kitų įdomių įvežimo informacija autorystė ir čia

Pagrindinis, taip pat išsami informacija apie pasėlių derliaus nuostoliams (žalingas, silpnėjantis) čia (jau greitai)

 

Šokiruojantis apreiškimas! Augalininkystė ratas vartai ... Gatee

 

2010 rugpjūčio 13 Vėliausia data nuo tos žmonijos

žinoti ir suprasti, kaip Crop circles . Agroglyphes, piktogramos .

Nuo to laiko, galima pamatyti, puslapių dėmesį, komendanto ir įspėjimas ,

ir daug daugiau informacijos žemyn šį puslapį ir kt.

 

iš laiko juostos pabaiga

 

 

Paskutinis, bet ne mažiau

Labai pabaiga, tik interesų. Per žaibo išleidimo žaibo kanalą, su apytiksl. plotis 5 -10 mm) tūrio koncentracijos energijos - energijos spinduliuoja tam tikro tūrio erdvės per laiko vienetą, panašų procesą, kuris vyksta per supernovos sprogimo ()! ...

 

Bent jau per kietas elektros srovės kreivės impulso priekinio krašto dalyje.

 

Motina Gamta

Tai įmanoma, kad motina gamta bando parodyti, padaryti per kukurūzų modelius, kas vyksta srityse, kad būtų niekas aplankyti kada nors, galbūt tik fantazija sci - fi apsakymai, romanai ar filmai. Paviršiaus, interjeras ir dangtelis iš supernovos sprogimo metu, prieš ir po. Paviršiaus juodoji skylė, erdvė po juo, erdvė virš ir žemiau įvykių horizonto. Kas vyksta tarp įvykių horizonto ir juodųjų skylių paviršiaus. Atsitinka, pasitaiko žvaigždžių paviršiaus, virš jo ir žemiau, taip pat netoli Žvaigždžių branduolys, o viduje ji. Procesai, kurie atsiranda šalia ir viduje branduolinės arba termobranduolinė sprogstamąjį įtaisą metu akimirkų tiesiog prieš, per ir po sprogimo. Pats taip pat labai arti bet kurio įprastinio sprogimo ir viduje savo kasetę. Procesai, kurie įvyksta per planetų, žvaigždžių, juodųjų skylių susidūrimų. Procesai, kurie darbo metu cheminio ryšio kūrimo, keitimo ar panaikinimo. Procesai ir jėgos, kurie atsiranda šalia metu atomo branduolio irimo arba įvairių branduolinių reakcijų metu. Procesai ir jėgos, kurie įvyksta per dviejų dalelių ir anti-dalelių sąveikos ir reakcijai arba naikinimo. Procesai ir jėgos, per kurį masė paverčiama energijos ar atvirkščiai. Geometrija ir simetrija laiko kursai, jėgas ir energingi visų nurodytų procesų pokyčiai. Procesai, kurie vyksta metu, prieš ir iškart po Didžiojo sprogimo, kuris buvo, kuris ten yra materijos ir energijos būklę.

 

Dar viena vieta

Dar viena vieta yra gamta, tikriausiai bando parodyti, su pasėlių apskritimo modelių pagalba, stebino visos žmonijos, kuri bus ne ilgai ateityje, kas galėtų ieškoti ten, arba netoli jo bus kas nors stebėti, tirti ir įvertinti: taško, kur žaibas elektros energijos išleidimas trenktųsi į žemę, kelią, kad jis turi išbyrėti pro, ir viskas vyksta nuo preliminarų suskirstymą, pakopinis arba Dart lyderis, iki Long Tęstinis Aktualus po paskutinio grąžinimo insulto. Oro sprogus plėtra, plazma, mechaniniai ir elektrostatinis ir elektromagnetinis rezonansai ir trukdžiai efektai ten bėga. Perkėlimo ir radiacinė, kelių megavatų elektros energijos, kartais net daug daugiau, tarp vietovių, keletą mylių atstumu, kurio metu mažiau nei dešimt milijonosios 2. valandų.

 

Bendros savybės

Crop circles suprasti dabar. Ir amžinai.

Įspūdingi, platus, pirmas tikrai ir tik mokslas,

realistiškas, visiškai nauja teorija.

Pagrindinis, fundamentalieji moksliniai tyrimai.

Amazing Crop Circle šifrai išspręsta. Kiekvienas ir amžinai.

Yra įmanoma pamatyti daugiau Kituose puslapiuose .

 

Crop circles tik dabar tampa realus paaiškinimas, naudojant tik realios gamtos mokslai .

Biocheminių, fizinių, techninių, mechaninės, cheminės ir kitos nekilnojamojo mokslas

ir tikrieji gamtos tyrimo principus, naudojant tik gamtos dėsnius.

 

Vidutinis sąrašas mokslinių, techninių ir mokslinių tyrimų disciplinas ir metodus, galima naudoti aiškinant bet pažeisti derliaus ir silpninant pasėlių po bet žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo į javų srityje, įskaitant pasėlių ratą principus:

 

Fitopatologija, augalų anatomija, fiziologija ir morfologija, biologija, biochemija, biomechanika, fizika, chemija, biofizika, agronomija, hidrologija, Hidrostatika rezonanso ir trukdymų, fizika, fizikinė chemija, geologija, Radiobiologijos, fizikos ir dozimetrijos elektromagnetinio ir jonizuojančioji spinduliuotė, elektrodinamika, aerodinamika, statistika, hidrometeorologijos, elektromechanikos, sprogimo kinetika, elektromagnetizmo, fotometrija, kvantinė chemija, termodinamika, matematika, mechanika, hidrodinamikos, termochemija, optika, mikroskopija, kristalografija, spektroskopija, (stereo-) fotogrametrijos, Elektrostatika, toksikologijos, fotografija, archeologija, skysčių dinamikos, speleologija, magnetinio, dirvotyrą, elektronika, geometrija, magnetizmas, geofizika, Fraktalas geometrija, Seismologija, agrobiologija, agrochemija ...

 

ir daugelis kitų, taip pat tarpdisciplininių ir susikertančių mokslo šakas

 

baigtas tik šalutinis produktas taip pat sukurti reguliariai pasėlių modelius - piktogramos

Visiškai naujas, originalus pasėlių apskritimo modelių kilmės ir formavimosi teorija, absoliutus nemokamai bet pseudoscience, Ezoterika, mistiniais ar okultines charakteristikas, UFO, ateivių, skraidančios lėkštės, diletantizmas, misterinių paklydi.

 

Labai sudėtinga, tačiau taip pat labai paprastas ir suprantamas.

100% pobūdis ir mokslas teorija ir paaiškinimas pasėlių apskritime, kurio kilmės šalis,

pasirengę bet kuriai akademinei autentifikavimo ir priešininkas procedūros ir mokslinių tyrimų.

Šokiruojantis!

 

Teorija patikrinti atgal esamų įrašų,

, aprašytais tikslais naudojamų dar niekada nebuvo .

 

 

Crop circles dėlionė surinktas.

 

Visiškai nauja teorija, naudojant realius mokslinius metodus,

visiškai nemokamai bet pseudoscientific tyrimų.

Nuostabu, nuostabu ir visiškai neįtikėtina teorija.

Nr dvasia, dvasingumas arba Spirytyzm.

Nėra ezoterinius, mistikas ar okultines jėgas, poveikis, darbai ar eksperimentai.

Nieko shit nežemiečiai, NSO, skraidančios lėkštės.

 

Pasėlių Circles kodas išspręsti vieną kartą visiems laikams.

Crop circles atrakinta. Galutinai. Absoliučiai.

Absoliučiai ne UFO, nėra žinomos ar nežinomos skraidymo aparatams.

Jokių nežinomų ar nepaaiškinamas pajėgos, jokių paranormalių paaiškinimai.

Jokių stebuklų, jokių paslapčių, jokių požymių.

 

Jokių nežemiečiai, jokių kontaktų.

Nėra kariniai tyrimai, eksperimentai ar mokslinių tyrimų.

Nėra kitų panašių slaptųjų mokslo eksperimentai, bandymai, tyrimai ar tyrimą.

Nėra paranormalių ar Telepatyczny testai, ar mokslinių tyrimų, ne mokslinės fantastikos.

Nieko metafizika, nė vienas meta-psichologija.

 

Visiškai neįtikėtina, bet tiesa tik vienintelis paaiškinimas. Kituose puslapiuose .

 

Absoliučiai ne žvalgyba, žvalgybos tarnyba ar net psichikos procesų kūrimo pasėlių skritulių piktogramų uncija. Žinoma, kad buvo padaryta vadinamųjų pasėlių apskritimo kūrėjai, nes šių asmenų smegenis kai žvalgyba niekada nebuvo rasti, net jei kas nors buvo tikrai intensyviai ieško, kasybos ir žvalgyba ten.

 

Nė vienas žvalgybos ar mentaliniai procesai planetų, NSO, skraidančios lėkštės, Coleoptera, erdvė, saulė, mėnulis, kosmosas, pelės, musės, kamanė, žolė, Beatles, masė, padarai, piktžolės, lavonai, vaiduokliai, visata, klausimas, medžiaga, tornadas, atomai, molekulės, vabalai, kristalai, žemės gelmių, vėjai, bakterijos, mėšlas, medžiagos, regėjimus, undeads, skeletas, erdvė, nežemiečiai, grybai, kenkėjai, vakuuminiai arba bet kuri kita žvalgybos Crop circles kūrimo metu.

 

Nieko tarpžvaigždinė intelektas, nė užgalaktinis intelektas, none martians intelektas, nė Earth "žvalgybos nė vienas žvalgybos pasėlių, nė vienas žvalgybos grūdų, nė vienas žvalgybos dirvožemio, nė vienas žvalgybos oro sąlygų, nė vienas žvalgybos augalų, nė vienas žvalgybos gyvūnų, nė vienas intelektas, pozeminiu vandens, nė vienas žvalgybos požeminėse uolienose, nė žvalgybos kengūrų, ežiukai nė žvalgybos, nė žvalgybos dobrzy kurti ratą pasėlių.

 

Crop circles paaiškinti. Forever ir bet koks.

 

Labai tikslūs formavimo principas, pagal daugelio ašių ir veidrodiniame simetrija, dažnai Fraktalas, geometrines figūras galima lyginti sukūrimo principą ir į snaigės formavimo, arba kuriant grafinio įrašo elektromagnetinių laukų intensyvumo, apylinkės tiesia vielos, arba viduje elektromagnetų, įskaitant elektromagnetinius (!) elektromagnetinių laukų ir antriniu būdu sukurtų parazitinių srovių. Jis įsikurs nors kitą puslapį. Paaiškina neatskiriami lydimuosius apskritimus, papildomų mažų apskritimų, kurie yra išdėstyti tiksliai kontakto dviejų didelių ratą.

 

 

 

 

Crop circles paslaptis išspręsta. Galutinai. Absoliučiai.

Šokiruojantis apreiškimas!!

Teorija neužgožia bet kurią kitą išankstinę hipotezę, kaip iš Mėlyna Bolt -O

 

Teorija šviesesnė už saulę. Saulės paviršiaus temperatūra yra apie 6000 ° K temperatūros plazmos žaibo išlydžio raundų 30000 ° K, ty 5 kartus kiek.

 

Loginiai, ne tik lengvai suprantama, bet moksliškai įrodomas, statistiškai patikrinti, tiesiogiai siūlo save supranta ir aiškina visą reiškinį ir pasėlių apskritimai kūrimo procesą.

 

Paaiškinimas ne tik labai natūraliai paaiškina nekalbant problema pasėlių ratą, bet taip pat labai Švarus renginiai Tokiu būdu ten pasitaiko anomalijų, dažnai kaip nurodytas šmėkliškas ir antgamtinės.

 

Crop circles nėra sukurtas bet transcendentinį, eterinio, erdvės, kosminės arba nežemiškos protingos būtybės ar energijos, nei bet kuri kita įsivaizduoti žmogaus ar gyvūnų žvalgybos. Tik natūralūs ir normalus fizinės jėgos, procesai ir sąveikos tarp jų, nieko daugiau.

 

Net vienintelis vadinamasis "plazmoje sūkuriai". Niekas niekada nėra matęs, bet.

Nieko vėjai, ciklonai, tornadas, lietus, kruša.

Net ne tuos, laukinių "turiu" - Džeris Cimrman.

 

 

Jokie gyvūnai, išskyrus, kad " ežiukai, Milovice nėra nežemiečiai,.

, Nr ekstrasensorinis suvokimas, arba transcendentinės jėgos.

 

Nr Paranormal, Ufologija, arba kitus panašius reiškinius, maitinimo ar mokslinių tyrimų.

 

Nėra Ley linijos, nė vienas psichikos ar fizinės energijos linijas.

Su išskyrus, kad eilutės, kuriose elektros energijos, dujų arba vandens cirkuliuoja - bet komunalines linijos, drainages, per visą jų žaibas biudžeto įvykdymo patvirtinimo elektra, veikia per jį, net po žeme, kaip kalnelius.

 

Traktorių takai, kartais dirba beveik panašiai, todėl, kad kai kuriais atvejais jie eksponuoti tikriausiai daug daugiau, nei tūkstantį kartų didesnis aukštojo elektrinio laidumo, palyginti su jų aplinka.

 

Taip pat kitos rūšies trasos - besivystančią audrų, keliai, juda į vyraujančių vėjų kryptį. Žaibai nurodytų audrų sukurti visų pasėlių apskritimai, daugelio kilometrų atstumu.

 

Taip pat gali dalyvauti įvairių formų archeologinių liekanų, ne tik cropmarks, augalijos ženklų, esančių po žeme, taip pat geologinių elementų ir anomalijų buvimo įtaka. Jie gali turėti labai didelę įtaką elektros laidumo pogrindžio, ir, matyt, taip pat dalyvauja statistiškai reikšmingas žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, netoli kai kurių tam tikrose vietose tikimybė didėja. taip pat įtaka greitai su elektros perkėlimui į giliai po žeme. Taigi toje vietoje neatrodo didesnį elektrinį laidumą virš dirvos paviršiaus, kūrimą ir netaisyklingos formos, o ne reguliariai pasėlių apskritimai.

 

Ir ačiū, kad gali įvykti labai greitai laidumas labai daug elektros energijos, giliai po žeme. Be kitų augalų gerokai atlikti ant paviršiaus, ir taip nereguliarus žalą ne taisyklingos formos paviršiaus. Energetika, atliko aprašytu būdu, todėl gali savo įtaką kurti "tik" magnetinio lauko linijų formos, aplink tiesia dirigento, pavyzdžiui, gana reguliariai sukamaisiais formų, galiausiai jų rezonuoja ir trukdžiai, visi dalyvauja pasėlių apskritimo kūrimo procesą.

 

Elektros linijų stulpai ir laidai, gali gerokai prisidėti prie lengvatinio elektros iškrovų traukos į tam tikras vietas. Maždaug su įtampos 100 tūkst V ir daugiau laidų, gali atsirasti Corona išleidimą. "Drg VDR," iš tikrųjų "bendražygiai iš ČEZ", be abejo, gali daug pasakyti apie tai. Ypač užsienio šalyse, egzistuoja įvairių sunkiųjų srovės mokslinių tyrimų institutų, veikiančią elektros energijos gamintojų ir platintojų. Jie yra susiję su klausimais, energijos gamybos ir paskirstymo bei aukštos įtampos, ir vertinant poveikį ir žaibo iškrovų, ir jų intervenciją į panašias sąlygas, hte šalia pasėlių sluoksniuose rastų.

 

Nėra vaiduokliai ar visi dalyvauja pasėlių apskritimo kurti skeletas.

Nei į spintoje skeletas.

Ne iš anapus kapo galia.

Nėra pabaisos, vaiduokliai, nimfas net jonvabalių.

Jokios antgamtinės būtybės netgi verčia.

 

Mąstymo "Nėra" bangos, nei psichinės galios, arba bet kokio organizmo procesas, gyvas arba miręs, galvoju, žmogaus ar gyvūnų.

Slaptas šriftas pasėlių Circles iššifruoti.

Visiškai nėra, sąmoningai ar tyčia, bet kokio žmogaus ar gyvūno veiksmai.

Nesiimti jokių veiksmų, energijos ar jėgos slėpinį.

 

© cropcirclesonline.com   © greitosios Kaiščiai

 

 

Nėra sritis nei telekinetic protas kontroliuojamos pajėgos, nė tele-arba para-jėgos, mokslo ar mokslinių tyrimų. Nėra yra tarpžvaigždinės, Międzygalaktyczny arba kosminis paslaptys, veiksmas, energija ar jėgos.

 

O, kad ežiai, jie taip pat neturi pasėlių apskritimai ...

Neturi lytinių santykių, jungties arba ryšių pastangos, išvykstančių iš žinomo arba esamos erdvės, taip pat viduje kitų matmenų.

Su viena išimtimi - atvejis Milovice - į rytus, kad aiškiai buvo bandymas liestis. O, kad ežiukai ...

Šioje vietoje "dirbo" ežiukai "perdavimas",

laid grūdus, kviečių, apie 8 m 2

 

Nr pavara, energijos ar galios mąstymo, psichikos procesai.

Nr diskas, energija ar jėga "".

Nėra tarpdimensiniai arba ekstra aspektus diskai, energija ar jėga.

Nr Intergalactic ir tarpžvaigždinės arba Kosminis ryšių bandymas.

 

 

Tiesiog tik paprastas biologinių, biocheminių, fizinės, cheminės ir panašūs paprasti moksliškai paaiškinamas ir visiškai realus ir fiziniai priežastys ir pasekmės metu pasėlių apskritimo kūrimo procesą.

 

Supernatural procesai nedalyvauja pasėlių ratą, taip pat

Absoliučiai nė " Supernatural "procesai arba poveikį.

 

Žaibas išskyros yra gana natūralus, tik Žemė, nežemiškos, bet to atrodo, bet ir visas jos savybes, kokybinius ir kiekybinius charakteristikos "super", net labiausiai nuostabus, absoliučiai visų savo savybių yra už bet kurį įprastą žmogaus vaizduotės. Pradinė įtampa tarp debesies ir žemės gali būti didesnis nei kelis milijardus voltų. Pikinė srovė gali siekti beveik milijonų amperų. Energija, perdavė ir skleidžia, kad galėtų aprūpinti energija daug krovinių traukiniai daugelio mylių. Greitis Return Stroke, Grįžimo insultas, stipriausia dalis elektros iškrova, yra kažkas tarp 1/3 į 2/3c. Energijos koncentracija yra daug didesnė nei Saulės paviršiuje.

 

Dabartinio kilimo greitis - kelios dešimtys, šimtai tūkstančių amperų per mikrosekundę, tik vienas vienintelis milijoninė sekundės. Restrikes, vidurinio Strokes, labai dažnai daugiau kaip 250 000 / mikrosekundžių. Gal tik kai kurie lazeriai gali turėti didesnį energijos didėjimo norma, bet energijos bet lazeriu, kuris buvo pagamintas pasaulyje, palyginti su žaibo energijos, daug žemiau už vidurkį, būtų išreikšta "toks silpnas, kaip vandenyje", taip pat kad bus būti montuojamas Břežany.

 

Nors Žaibas finansinių metų biudžeto įvykdymo patvirtinimas yra tikrai super - super ir gamtosnatural, Tai ne mažiau, iš hyperphysical, klausimas antgamtinissupernaturalTik SUPER &NATURAL.

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

Galiausiai, kai likusi informacija

Ne tiek mokslo, kai mažai Humoristic,

 

Sun, Plazminiai

Labai panašūs objektai, pavyzdžiui, pasėlių ratą, net jei ne taip ilgai patvarus, bet sekundes, minutes, valandas, o gal taip pat dienų, kylančios saulės plazmos.

 

Gali pasirodyti procesus, panašius į perkūnijų.

Bet daug - daug daugiau nei 10 12 stipresnis.

Nebus tiriami iš arti.

http://www.thesuninmotion.com

Saulės vainikas, Skm išsiveržimas

 

 

Saulė ir planetos

Egzistuoja labai, labai panašius objektus nuo saulės paviršiaus arba ant bet kokios žvaigždės paviršiaus.

Saulės karūną ir saulės plazmos paviršiuje vyksta tokius energingas ir plazmos išsiveržimus ir elektriniai išlydžiai, kad pagal poveikio kai kurie iš jų visą pasaulį visiškai išgarintus. Jų poveikis į Saulės paviršiuje plazmoje, kuri turi daug daugiau panašių skysčių, nei sausųjų medžiagų, savybes, gebančius kurti modelius, panašios į vandens paviršiaus sluoksniuose, įskaitant įvairių trukdžių ir rezonuoja. Kažkas labai panašus, gali atsirasti ten, labai gerai žinomų populiarių sunspots.

 

 

 

"Apkarpyti užaugo objektų ratas", kaip bus ateityje, aptikta beveik ant kiekvieno planetos ir jų palydovai, saulės sistemą ir labai ilgiau ateitis, jei kada nors, dėl visų kitų nežemiškos planetinių sistemų.

 

Užgesusių nežemiškos kilmės medžiagų ir paviršių, pavyzdžiui, smėlio, sniego, nuolaužas, jų milteliai ir panašios.

 

Prieš taikant bet kokius robotų ar rankų mokslinių tyrimų, jie bus apskaičiuota ir prognozuojama, mūsų.

Mes ne ten tirti dabar, nes Hawkingas įspėja juos, jie valgė su mumis.

 

Nė vienas, absoliutus ne bet koks intelektas sukuria pasėlių ratą

Galima paklausti, vienas buvęs, tikrai labai kvailas Čekijos politikas, Georgino Paroubek bandė būti renkamas, Martians pagalba, taip pat commies ir valdyti jų vardu. Ir sprogo kaip burbulas.

 

Nr nežemiškos protingos būtybės, ne bet kokia kita slapta informacija, ne žmogaus protas.

Reiškė Crop circles formavimas, o ne Paroubek, bet kas žino?

 

Nėra "plazminis sūkuriai". Niekas matė visus iki šiol.

Nėra sūkuriai elektrifikuotose trintis ". Niekas matė visus iki šiol.

Nėra vėjai, jokių ciklonai, jokių tornadas, nėra lietaus, jokių krušos

Jokie gyvūnai, jokių nežemiečiai.

Nėra ekstrasensai arba transcendentinis jėgos ar suvokimas.

 

Nr Paranormal, ne Ufologija, anomalūs reiškiniai, nėra jėgos ar tyrimus.

 

Nr žolynai linijos, jokių energetinių linijų.

 

Crop circles šifras demaskuoti.

 

Nė vienas "minties bangos", nėra mąstymo pajėgos, bet gyva ar negyva organizmą, žmonių ar gyvūnų.

 

Kiaušinio arba vištienos?

Kuri atsirado pirmiau, vištienos ar kiaušinis?

Mes nežinome. Kažkas žino.

Kuris atėjo pirma, pasėlių ratą ar vištų?

Mes nežinome. Atsiprašome, mes jį žinome. Tai nebuvo vienas teisingas klausimas.

Kuris atėjo pirma, pasėlių ratą ar kiaušinių?

Mes nežinome. Atsiprašome, mes jį žinome.

Tai buvo ne vienas teisingas klausimas, taip pat.

Norėjau paklausti šiek tiek kitą klausimą.

Norėdami būti, ar ne ... Atsiprašome, mažai klaida vėl.

Kuris atėjo pirma, pasėlių apskritimai arba Stounhendžas?

Tai vienas teisingas klausimas.

Šiandien kiekvienas gali atsakyti į šį klausimą savo.

 

Paskutinis šansas

PS

Mielas kvailas pasėlių apskritimo kūrėjai, turite paskutinę galimybę prisipažinti tai,

kad jūs niekada net tik Augalininkystė ratas padarė.

 

Jei tokių yra, todėl, kad buvo tikrai "toks puikus gabalas šūdas", palyginti su formų,

kad tikrai buvo sukurta tik padedamas gamtos jėgų ,

elektros iškrova Žaibas ,

kad kiekvienas tik šiek tiek protingas vyras

nemokės jums net nė cento, ir visi bus jums Gibea.

Kiekvienas iš jūsų buvęs Milžinas "išpažintys",

kad turite kur sukūrė keletą pasėlių apskritimai,

buvo pramanytas data, po to, kai gėrė žemyn

daug alaus buteliai ir kita booze.

Arba, kaip šiek tiek nepatogu mėginimas suklaidinti paprastą ponią Bower.

 

Ne, Ne, Ne, Ne, Ne, niekada, niekada, niekada, niekada, niekada

Nėra transcendentinės būtybės ar jėgos.

Absoliučiai jokios, aktyvios ar žinomas, bet kokio žmogaus ar gyvūno įsikišimas.

Nr telekinezė, nėra panašios jėgos, jokių Tele-arba para jėgų, mokslų ar tyrimus. Nr kosminės arba erdvė, arba visata paslaptis, galia, energija ar jėgos.

Nėra tarpdimensiniai pajėgų išskleidimas arba poveikis, arba bet koks kitas ryšio ar ryšių.

Išskyrus teismo Milovice - Rytų

 

Nr galia, energija ar veiksmas, mintis.

Nr galia, energija ar veiksmai "beeing.

, Nr tarpdimensiniai arba ekstra aspektus galia, energija ar jėgos.

Nr Międzygalaktyczny, tarpžvaigždinė arba Kosminis komunikacija.

 

Nė vienas iš nurodytų pajėgų ar poveikio sukurti pasėlių apskritimai.

 

Tik paprastas biologinių, biocheminių, fizinis, cheminis, mechaninis ir kitų

realus mokslas ir realus pobūdis priežastys ir rezultatai.

 

Nėra viršgamtinius reiškinius apskritai.

 

 

 

Nr kvailas sukriošęs ... dement sukurta, bet kada nors pasėlių ratą

Nėra anekdotai, jokių pasėlių apskritimu kūrėjai

Nr Dougas ne Deivas.

Nėra plokštės, jokios virvės.

Nėra lentos, jokių virvių, nėra iškabos, jokių laidų.

Nėra kvaili senatvinei beprotis seni vaikinai ar jų imitacijos, gerbėjai ir pasekėjai.

 

Gamta, MOKSLAS tik sukurti pasėlių ratą

Taip, tik tikrieji gamtos jėgos, nuspėjamas ir išmatuojamas, naudojant taisykles ir įstatymus, biochemija, biofizika, fizikos, matematikos, biologijos, chemijos, mechanikos ir kitų panašių iš tų, kurie gaunami nekilnojamojo gamtos mokslų ir šakų atsiradimo kiekvieno pasėlių apskritime, kada nors rastas dalyvaujančių ASE .

 

Fizinis, biocheminiai ir panašios jėgos sukūrė daugiau nei milijardų visą laukuose, ar panašiu būdu sukurtos formos dėl Žemės paviršiaus ilgą prieš bet kokias žmonių egzistavo, taip pat gyvūnų. Iš pradžių, pavyzdžiui, sniego, smėlio ar dulkių nonliving klausimu, vėliau, samanų ar kerpių ir vėliau, pavyzdžiui, grūdų arba panašaus augalų.

 

Big Bang tyrimas

Tikrai Big Bang mokslinių tyrimų ir paskelbimas.

Žaisti žodžių ... Kad perkūnas, žaibas gamina tikrai garsiai sprogimo

 

Labai panašus principas sukuria visą laukuose panašius objektus

bet žvaigždės paviršiaus, bet kokio dydžio.

Mes ne nagrinėti ją iš arti.

Taip pat ant daugelio paviršių, net jei ne kiekvienam

planetos ir jų palydovai Orbita kiekvieną žvaigždę

kiekvienos galaktikos, kosmoso, visa visata.

Mes - dabar gyvenantis ne nagrinėti ją iš arti kada nors B.Obama sustojo.

 

Pastaba:

Ne visi dangaus kūnai - pavyzdžiui, mūsų Mėnulis šiuo metu šiuo atžvilgiu visiškai iš tarnybos, tačiau anksčiau ji gali ne. Be to, du mėnuliai Marso, Phobos ir Deimos. Apskritai, bet koks "mažai vaikinas" saulės sistemos erdvėje, be aukštesnės temperatūros požeminės ir išlydyto branduolio, kaip geoterminė energija. Objektai, kad nereikia eiti jokių atmosferą, o ne eksponuoti ugnikalnių veikla, taip pat bus rodomas. Tačiau Marso paviršiuje yra vėjai, trinties ir todėl taip pat turėtų būti dabartinė audra, nors šiuo atveju, žinoma, tik smėlio audra. Jei yra audrai, trinties, elektros ir žaibai, ir ten gali būti apskritimai, kartais. Kai naują zondo ištirti su pakankamai rezoliucijos paviršių ...

Mokslinėse publikacijose nemini apie audros veikla - Marse dar.

 

Juodosios skylės

Taip pat įmanoma, kad pasėliai apskritimu primenantys objektai ant juodųjų skylių ir šiek tiek aukščiau, kad paviršiaus. Kažkur tarp grindų paviršiaus ir įvykių horizonto.

Naudojant bet kokius šiandien žinomas fizikos principus,

mes niekada nepajėgė ištirti juos iš arti.

 

Tai ne pokštas.

 

 

Yra milijardai galaktikų, kiekvienas iš jų yra milijardai žvaigždžių. Kiekvienas tos žvaigždės planetų sistemoje yra keletas planetų ir šiek tiek daugiau kelis kartus palydovai. Beveik kiekvienas iš jų per vieną kiekvienam iš milijardų metų tūkstančių ir tūkstančių Augalininkystė-ratas-mode sukurtų formų trikdyti formų, tokių kaip kaleidoskope arba osciloskopu Lissajous, ar mechanikos lanksčią membraną, Chladni figūras, fraktalinių figūras - ledo dribsniai, Skyriklç., Kyrlian; ir Lichtenberg forminiai kitą Fraktalas analogiją

kiekvienais metais, Žemės metus, sausumos - maždaug 31,557.600 sek.

Netikite? Jūs!!! Patikėkite!! Jūs tikėti, jūs suprasite,

jūs priimsite paaiškinimą ir jums pasitiki. (?)

 

Paklauskite apie kvailokas kvailas

Mielas kvailas pasėlių apskritimo formuotojams. Pagal šį skaičiavimą, visatos egzistavimo metu, čia, mūsų, kad mes gyvename, bet kada, nes Didžiojo sprogimo "sukūrė" maždaug apie 10 30, arba net daug daugiau, žemės ūkio kultūroms ratas režimas sukūrė interferenciniams ir rezonansą & kaleidoskopas & Lissajous & Chladni " ir kombinuoti figūros dulkių, sniego, ledo ar kitos ledo panašia medžiaga, šaldytos Methan, ar bet kurios kitos dujų augalinės medžiagos, pavyzdžiui, grūdų, jei kur nors egzistavo išorinių planetų sistema prie jokio žvaigždę, bet galaktikos viduje ...

Juodosios skylės neskaičiuojami.

 

10 30 yra maždaug 1000 kartų daugiau nei bet kuris iš mūsų, net vadinamojo "didelių gabaritų pavyzdį", - savo kūne esančių atomų skaičius

 

Gerbiami pasėlių apskritimo formuotojams, jūs vis dar norite paskelbti ją suderinama su bendrąja rinka, kad jūs turite padaryti

bent viena iš jų?

 

 

Kai pastebi ...

 

Noli tangere circulos meos, quod licet Iovi, non licet bovi, fiat fulgur ergo fulgur fecit.

 

CropCircleGatee

 

Quamvis dē omnibus dubitandum est, crēdō quia absurdum est, credendo vides AMDG.

 

Omnia vero fulmen gubernat. Thunderbolt pilotai viskas. (Heraklitas)

 

Puslapiai, apsėtus statybos ...

Bet kurią dieną gali pamatyti šiek tiek pakeitimų ....

Kitos šalys greitai ... (Žaisti žodžių) ...

Apie šį puslapį ir kiti galėtų sekti rezultatus daugiau nei trejus metus ir toliau ..

Pridėta 13 Februar 2012: daugiau nei 4 metai.

Į viršų paslaptis sunku tyrimas, apytiksl. 38 mėnesiai.

Hobi žaislas tik, bent jau pradžioje.

 
Pranešimo pabaiga

 

Literatūra, šaltiniai

Kai knygas tik dalelyte), naudojami paaiškinti įvairius fizikos ir gamtos reiškinius ir pasekmes, į teksto ir podstron www.cropcirclesonline.com literatūros

 

Jei susidomėjote, susisiekite su cropcirclesonline@gmail.com

 

5 en

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi čia pateiktos teorijos buvo labai kruopščiai, atidžiai ir išsamiai eksperimentiškai nagrinėjamas

 

Jan Ledecky