Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Tai yra pirminis vertimas, išankstiniai, pirminiai duomenys, beveik nemodifikuotos. Mašinos, kompiuterinės, nuo originalių puslapių, leidžiamų kaip Čekijos originalių ir anglų originalas versijas. Laikui bėgant bus nuolat tobulinamas, ištaisyta ir žengiau į priekį. Dėkojame už kantrybę.

lightning
Paslaptis išspręsta.

vienas iš aiškiausių paaiškinimus

, galima įsivaizduoti

Nėra, nėra, nėra

nesuprantamas, smalsus

įsivaizduojamo reiškiniai

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles atsiranda po žaibo smūgių.

Kaip fotojuostos įrašo kur užfiksuoti elektromagnetinių jėgos ir elektros srovės per ant paviršiaus lauko augalų rastro linijų.

Crop circles susidaro per žaibo smūgių. Kaip fotojuostos įrašo kur užfiksuoti elektromagnetinio lauko linijų ir elektros srovių suformuotą paviršiaus lauko augalų rastro metu.

 

Daugiau prietaisai iš bendros laboratorinės praktikos, imituojančia

sukurti pasėlių ratą šioje srityje žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo procesas

Pastaba Pirmiausia šioje svetainėje yra visi stabmeldžiai, garbintojai ir gerbėjai NSO, skraidančios lėkštės, užsieniečiai ir panašūs nesąmonių, paslaptingas, crazy ir nepatvirtinta paaiškinimai pasėlių ratą priežastis. Pasekėjų ir rėmėjų tokio paaiškinimo, mikrobangų krosnelės, ežiukai, kengūrų, minčių pervedimas. Prieš skaityti toliau paragrafą, kiek įmanoma kruopščiai ištuštinti. Jei jie nepadarė taip, yra rimtas pavojus, kad jie galėtų per skaitymo tuštintis, jei vemiate ar ko nors panašaus. Kitaip tariant, jie galėtų patys šūdas jų pants. Asilas nelaimių, kulkos diarrea.

 

Wilson debesis chamberhamber

elektronų takelis
dalelių trajektorijos

Dėl kai kurių augalininkystės apskritimo formų galima pastebėti, kad panašūs procesai vyko, kaip Wilson debesys kameros dalelių judėjimo, arba burbulas kameroje, bet šiek tiek didesniu mastu. Be prietaisų, aprašytų įrašė dainas dalelių, kurių masė išreiškiamas atominės masės vienetų, 1/12 ° C = 1 DA, ar jo frakcijos. Protonų, neutronų, Antiproton - apytikslis svoris yra 1 Daltonas, elektronų ir pozitronų - maždaug 1/1000 Da. Magnetiniame lauke dalelės juda daugiausia. Jų energija yra išreiškiama elektronų voltų - eV, 1,16 x 10 -19 J, o elektrono krūvis yra 1,16 x 10 -19 C temperatūroje. Srityje grūdai buvo judančių dalelių iš dešimtosios gramų iki dešimčių gramų svorio, ty daugiau nei 10 užsakymą 23 kartų sunkesnius, jų elektros krūvis gali būti išreikštos vienetais, Kulono, ar daug daugiau, energetika, kilodžaulių, ty dar kartą arba 10, 20 kartus didesnis nei atominių ir subatominių dalelių. Ar buvo tam tikrą laiką veikia milijonų voltų, srovės šimtų tūkstančių amperų ir magnetinių laukų daug milijonų kartų didesnė nei. Wilson debesys kameros. Pridėtas vaizdas pasėlių ratą viršutiniame dešiniajame labai stulbinančiai primena spirale - sinusoidės kaltinamų dalelių judėjimas magnetiniame lauke nuo žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Tai galima palyginti su elektrono kelią magnetiniame lauke - nuotraukoje žemiau, kurio įrašo ilgis yra 25 cm. Buvo gauta iš svetainės sciencephoto.com, Lawrence Berkeley nacionalinė laboratorija ( interneto ), viena iš daugelio Kalifornijos universiteto interneto ), nacionalinės laboratorijos, JAV Energetikos departamento sistemos narys interneto ), laboratorijose. Panašūs "dalelių skrydžių maršrutai", galima rasti daugelyje kitų vaizdų pasėlių ratą, ir bus atkreipti dėmesį į jų specialiame puslapyje . Laikinai prašome pasiteisinimas nesėkmių nuorodą. Nuorodinis svetainė bus taip pat aprašomi kai tikėtinas savybes "dalelių", kurio dėka, kad aprašyti modeliai pasėlių ratą, arba kai jų dalių gaminančioms.

 

Informacija bus išplėsta vėliau, ypač į orientacinę sumą. Bet kokiu atveju, bando kažkas paieška už nežemiškųjų, kai matome trajektorija subatominių dalelių, pavyzdžiui, Vilsono debesys kameros, arba bet iš CERN eksperimentuose vaizdus?

 

 

lissajous skaičiai

Trikdžius ir rezonansas

analogija chladni ir lissajous figūras augalų Taškinė

Tai gana tikėtina, kad kažkada pasėlių apskritimo kūrimo metu pasitaikė nepaprastą sutapimas, ypač sudėtingų geometrinių raštų. Labai stiprus rezonuoja ir trukdžiai tarp Visoms aprašytoms jėgų, galinčių dalyvauti jų susidarymo metu. Šie mechaninės jėgos - oro srauto, 3-4, Smūginės bangų ir slėgio bangos, žemės drebėjimai laipsnį, rezonansas požeminių urvus, taip pat su elektromagnetais ir elektrostatinės jėgos. Visais išvardytais atvejais, per toli nuo kelių metrų iki dešimčių metrų nuo taškas žaibo smūgio jėgos buvo didžiulis, visiškai už bet kokią įprastą žmogaus vaizduotės. Kai pasėlių apskritimu modeliai atrodyti rezonanso ir trukdžiai reiškinius, įvykusius prie kai kurių grūdų laukų įrašą. Lichtenberg, Kyrilian taip pat gali dalyvauti. Left pridedamą nuotrauką rodo vaizdus iš demonstracinei eksperimento įrodo galimybę elektros augalų indukcijos .

 

Elektros srovės indukcijos augalų pavyzdys

 

Šie augaliniai apskritimu skaičiai yra stebėtinai panašus į magnetinio lauko pokyčių, pavyzdžiui, metalo, feromagnetinės pjuvenos. Žaibas išleidimas veikia kaip dirigento, dedamas statmenai į žemę, ir didžiulis elektromagnetinis laukas sukuriamas aplink jį dažniausiai apskritas, todėl gali sukelti elektros indukcijos visose srityje, įskaitant augalų subjektų.

Sukūrė vieno, dviejų ir šešių lygiaverčių išleidimo žaibo elektromagnetinio lauko formos.

 

Jie primena elektromagnetinio lauko linijas. Tai buvo suformuotas elektromagnetinio lauko geležies pjuvenų, vienos, dviejų ir šešių lygiaverčių žaibo išmetimu, laidininkai statmenai į žemę, einančios per paviršių giliai po žeme.
Jie buvo kuriami panašiu principu, kuris rodomas dešinėje, o ne tik kaip paprastą ratą. Buvo sukurta ištisas sudėtingas trukdžių modelius. Jos buvo sukurtos tik tiksliai žaibo išleidimo momentu, bet jie sukūrė keletą dienų ar savaičių, dar vėliau, per vėluoja gamtiniais procesais augalų - natūralus kūrėjų. Pridedamas nuotrauka galima padidinti Vizija pelę. Natūralus žaibo išlydžio dirbo neįtikėtinai panašias funkcijas kaip foto blykstė. Javų lauko paviršius buvo neįsivaizduojamai panašiai procesas pagal išlikusią fotografinę medžiagą ekspozicijos metu, kuriant, labai lėtai. Naudojamas oro archeologijos labai panašus terminas "natūralus užsakovas", paaiškinimai kūrimo cropmarks, procesas, augalija požymiai.

 

Tokiu būdu, augalija veikia šiek tiek cheminį poveikį patiriančių fotografinių plokštelių kūrėjas būdu: tai suskumba nematomus nuotraukas. Skrydžiai į vakar: oro archeologijos istorija, Liūtas Eljasafo, St Martin Spaudos NY 1969, puslapis 38.

 

Įdomu tai, kad labai panašios figūros būtų greičiausiai sukūrė dėl radiacijos trukdžius, net tik vienas ekscentriškai įtaką, dėl to elektros išlydžio per besiplečiančioje oro skiltyje.

 

 

 

Šiek tiek fizikos ...

Kitas pavyzdys susijęs su vidutiniu žaibas, reiškia, kad svarbiausia - Grįžti Stūmoklio eiga, matyti žaibą . Kaip pavyzdį galima paminėti, kad kiekvienas vienintelis elektronų žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, perduoda energiją į 10, 30 kartus didesnis nei reikalinga elektrono šuolis nuo lygio "s" lygio "p" vandenilio atomo. Tai atrodo tikrai pakankamai. Grafas elektronų vidutinis žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo yra apie 10 21, atrodo kaip daug, taip pat. Elektros krūvis yra apie 300 Coulomb, o tai savo ruožtu, matyt, ne atrodo kaip daug.

 

Beje, čia yra nuoroda į pastabą, kuri yra tikrai šio puslapio pabaigoje, nes kai kurie skaitytojai tikrai ne suprasti ir priimti jį

 

Keletas labiau teorinis samprotavimas čia:

Reguliarumas modelius ir statistiškai labai, pernelyg dažnai išsiskiria didelio tikslumo kelių ašis simetrija

Kas vis dar yra labai sunku - bando paaiškinti vieną labai įdomų Crop circles turto - labai tiksli simetrija daugiau nei vienos krypties - 2, 3, 4, 5, 6, net daugiau, taip pat tikslios centrinės simetrijos ir labai tiksli veidrodinis atspindėjimas. Vienas įmanoma, bet sunkiai patikrinamais aspektus nustatyta, kad žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo - plazmos, per jos poveikio žemės, prieš ir po, galima sukurti kažką panašaus į milžinišką atominių ir molekulinių struktūrų analogiją. Kristalografija, atominės ir molekulinės orbitalės ir jų hybridized variantai, konjuguoto dvigubų jungčių, konjuguoti triviečiai obligacijos, ciklinės ir grandinės anglies ir silicio junginiai. Jis yra labai migloti ir sunkiai įrodomas teorija, žinoma. Reikėtų pažymėti, kad plazmos biudžeto įvykdymo patvirtinimo, kur gali būti pateikti keli milijonai volto per metrą, jo ilgis daugiau nei kelių kilometrų, o kartais atlieka beveik milijono amperų srovė, gali atsitikti dalykų, kad norėtų, ir galėtų išnagrinėti vargu ar niekas ...

 

Tačiau, kai kurių dalį vėliau pasirodys proceso aprašymą, kuris gali būti įgyjama ir teoriškai, ir praktiškai - kada nors ateityje, žinoma, daug didesnis demonstrability. Sukamasis elektromagnetinį lauką. Prieš vandens lašų poveikį galima palyginti atsižvelgiant į skystąją arba į plonu sluoksniu skystyje, kurie visi teorinius tyrimus, taip pat praktinis labiau prieinamas dalis.

 

Pobūdžio, ty sėkmingų modelių pakartojo. Nuo galo mažas, kad be galo didelės. Yann Arthus Bertrand. Būtų geriausia, jei toks labai priblokšti žmonija nutraukti uždrausti Motina Gamta sukurti reguliarius modelius grūdų. Tiesiog galima tiesiog pasakyti, kad Motina Gamta gali juos sukurti. Matematinis fizinis kompiuterinis modeliavimas gali būti atidėtas, bet kuriuo metu ateityje, taip pat iš bet kokių fizinių modelių teorinių preliminarius dizaino ir idėjų. Motina Gamta yra labai tiesiog gali sukurti jiems visiems savaime net be jokių kvailų nežemiškųjų pagalba. Gražūs modeliai ledo kristalų, stiklo, taip pat bet kristalinė struktūra, Motina Gamta taip pat sukuria visiškai savo be jokių juokingas ir idiotiškas nežemiškųjų pagalba. Tiesiog galima tiesiog žiūrėti. Niekas už nežemiškųjų sustingsta, kai jo langas, arba kai žiūri Bazalto organų bet kurios pasaulio vietos, pavyzdžiui, ne Panská skála, Kamenický Šenov (Steinschönau). Nuotraukų rodo, kad Devils Postpile nacionalinis paminklas JAV Nacionalinio parko tarnyba

 

 

Trumpas įvadas:

Iškart po žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, ty pirmas Return StrokeStipriausia biudžeto įvykdymo patvirtinimo dalis, kurios metu per trumpą laiką kelios milijonosios sekundžių, tik labai plonas stulpelių plazmoje, 5 - 10 mm, kuris iš karto pradeda sparčiai plėstis į aplinką, ir bus išjudinti aplinkos oro. Sijos iš kilmės vietos žaibo kanalo elektromagnetinės spinduliuotės, juda šviesos greičiu, oro kolonėlės plėtra vyksta greitį palyginamą garso greičiu, tai yra maždaug milijoną kartų lėčiau. Ir žaibo kanalas spinduliuoja energiją visiems bangų ilgiams jo apylinkėse, taip pat tiekia šilumą į aplinkos orą, todėl kinetinė energija, daugelio milijonų džaulių, elektros biudžeto įvykdymo patvirtinimo už vieną metrą., Su sparčiai judančius stulpelį oro masė per sekundės dalį, susiduria su į nejudamą ore, dešimčių metrų nuo žaibo kanalo atstumu, ir šiuo metu gali pasireikšti vėliau Žaibas - Restrike, Antrinės insultas, viduje šioje sparčiai juda oro skiltyje. Sąvoka "sparčiai juda skiltyje oru" tariamas tik sąlyginai, žinoma, dėl to, kad elektromagnetinių bangų spinduliai juda ir atspindi jos viduje milijoną kartų greičiau.

 

Nuo nuoseklių žaibo smūgių požiūriu, oro stulpelis gali būti, kaip stacionaraus objekto, cilindras, labai smarkiai apribota. Tarkime, su 10 m skersmens - 0,03 sec po pirmojo grąžinimo insulto . Šioje skiltyje restrike viduje juda 100 - 200 tūkstančių km / h, ir elektromagnetiniai sijos spinduliuotės, kad juda šviesos greičiu. Per 100 milijonosios sekundės, kas yra laikas, per tą skleidžiamą galią vėlesnio žaibo insulto didžioji dalis - daugiau 99%, oro stulpelis juda "tik" garso greitis, atstumas 30 mm. Elektromagnetinė spinduliuotė nuo vėlesnio elektros iškrova persikėlė tuo pačiu metu iki 30 km atstumu, ir kad spindulių, dauginamosios visomis kryptimis, gali būti per tokį skiltyje sugrįžta daugiau kaip 300 kartų ir sukurti daug rūšių rezonanso ir trukdymų.

 

Pasienio ir oro cilindro viduje bus labai intensyviai jonizuotas ir elektrai laidi. Tolesniam elektros iškrova spinduliuotės dalis gali atrodyti kaip sukeltas įtampos ant cilindro sienelės ir pagrįsti. Tas pats būdas gali sukurti legendinių siauras ratą, kad negalėtų sukurti augalija net vaiką vaikščioti per ją. Taip pat buvo vykdomas oro smūgio banga, iš pradžių daug greičiau nei garso greičiu, palaipsniui lėtėja. Smūgio banga juda greičiau, iki sprogimo bangos, ir tokiu būdu, tam tikromis aplinkybėmis, vienas restrike yra suteikta galimybė sukurti du apskritimai sukurtus indukcijos dėka. Iš įvairių matmenų, kai ratą būtų įmanoma kai atspėti, kiek laiko truko atspindžius viduje oro skiltyje sukūrė pirmąjį didelės žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Kas atstumas maždaug įžeidė spinduliuojamos elektromagnetinio lauko stulpelyje sijos viduje, nes pakartotinių atspindžių.

 

Plotis aprašytų siaurų žiedų svyruoja nuo 10 iki 20 cm, o tai sudaro pusę tūkstantosios sekundės, susijusių su garso greičiu, per tą laiką šviesos juda 150 km. Tai yra labai apytikslės. Įmanoma, kad per laikinai sukurtos oro skiltyje, gali įvykti visiškas atspindys elektromagnetinių spindulių. Tam tikromis aplinkybėmis, kai spinduliai būtų atspindėti viduje skiltyje daug ilgiau nei tik vėliau elektros iškrovos metu. Gali judėti daug ilgesnį atstumą ir sukurti daug daugiau sudėtingų interferenciją. Iš viso atspindys įvyksta, kai spindulys leidžia pakankamai mažas - mažesnis negu ribinės kampo, į liestinės kampas baliono korpuso sąlyčio taško kampas.

 

Oro stulpelio greitis palyginti su šviesos greičiu yra labai nežymus, 1/10 6 , tačiau dėka labai lėtai, nulio ir pastovus, taip pat labai vienodas oro kolonėlės plėtra gali būti sudaryta per tą labai įdomus ir sudėtingas rezonanso ir trukdžių struktūrų. Išsamesnis šio proceso bus aprašyta, pavyzdžiui, puslapio žaibo mechanikoje bangų interferencijos viduje plėsti oro stulpelį.

 

Kažkas panašaus galima pasakyti apie daug atspindžių ir elektromagnetinių pluoštelių trikdžius oro skiltyje viduje galimybes, sparčiai plečiasi. Atsižvelgiant interesų šiuo klausimu, ir tai, kad kai kurie modeliai tikrai rodo panašiu būdu sukurti, kai naujai sukurtą podstronie žaibo skyriuje bus konkrečiai atkreips dėmesį į šią galimybę. Labai svarbu, kad panašiu būdu visada siunčia apskritimą, kaip pagrindo, o viduje, kad galima rasti įvairių rūšių rezonuoja, FRACTALS, taip pat trikdžius ar kombinuoto pasėlių apskritimo modelius. Diagramoje yra temperatūros ir slėgio degimo variklio vožtuvo viduje grafikas. Nuoroda į kai kuriuos pavyzdžius, bus patalpinta čia. Panašumas viduje cilindro proceso vidaus degimo varikliu, modeliavimo prietaiso iš standartinio inžinerinės praktikos, tikriausiai po artimiausio restrike: reguliariai lygiavertis sprogimo, ar daugiau kaip kontroliuojamas degimas vyksta cilindro viduje vidaus degimo arba dyzelinis variklis.

 

Metaforiškai, galima apibūdinti susidarymo kai kurių augalininkystės apskritimo formų analogiją, kaip rezonuoja ir tarp garso bangos ir elektromagnetinių bangų interferencija. Kažkas panašaus natūralaus radijo, televizijos, osciloskopu, ir fotografijoje kartu.

 

 

 

Užsukite vandens - šuolis reiškinį, impulso kritimo iš viršaus ...

Kita kūrimo periodiškai pasėlių apskritimo struktūrų galimybė, didžiulės viršslėgiu į supančią aplinką sklaida, kaip spinduliai skysčio lašelis į vandens lygis po smūgio. Spustelėkite nuotrauką sekti šaltinį.

Nuo antroje nuotraukoje parodyta keletą lašų poveikį plonu skysčio, labai įdomus yra paskutinis. Žaibo smūgis į lauką galima palyginti su plonu skysčio didžiulio impulso poveikį. Pagrindinis skirtumas yra tai, kad žaibo išleidimo atveju yra toks reiškinys panašus į į Matchbox poveikio, sunkusis lokomotyvą. zajfyz.physics.muni.cz

 

 

 

Sukiosios elektromagnetinis laukas, oscilografu

Viena iš galimybių, kad būtų paaiškinti didelio tikslumo kelių ašių simetrijos kai kurių augalininkystės apskritimo piktogramų, kad po kitos iš eilės elektriniai išlydžiai, maždaug 20-30 milisekundės 1, pasirodo, atstumus tik keletas metrų vienas nuo kito, gali sukurti ne šis taškas stiprus elektromagnetinis laukas sukasi. Tai gali būti daugiau nei trijų fazių, gali sukurti įvairių rezonansą ir interferencija ir gali turėti įtakos kitų toje vietoje, elektronų pluošto, todėl "piešti srityje" daug įvairių simetriniai pasėlių apskritimu piktogramų. Viskas atsitiko frakcijų sekundžių. Žiūrėti žaibas .

 

Pavyzdžiui, trejus metus iš eilės, 20ms intervalą impulsų ne trikampio dešimčių metrų atstumu viena nuo kitos per javų srityje paviršiaus poveikis, sukuria elektromagnetinį lauką metu rotacijos. Nors tik sekundės, tačiau didžiulis, po kurio eilinio žmogaus vaizduotės. Susidariusių elektromagnetinio lauko dėka būtų labai paprasta naudoti elektrinį variklį su apytikriai Daugiau teravatų produkcija. Ar įmanoma gauti, kad tokį elektromagnetinį lauką, taip pat elektromagnetinis laukas kiekvieno žaibo, turės įtakos ne tik taikant indukcijos ant augalų, bet ir mechaniškai.

 

, Taip pat tą laiką įmanoma apibūdinti augalus, veikiančias kaip elektros laidų - dabartinę sukeltą srovės atliko praeiti pro juos, todėl jie atrodo kaip elektromagnetų ir elektromagnetiniai laukai gali veikti jų mechaninių jėgų, paliekant jų mechanines poveikį, taip pat kenkia. Be to viskas aprašyta čia, tai pasėlių apskritimo taško gali atsirasti įvairių svyravimų - Dissonant Lieknas, taip pat slopintu svyravimų. Didelis kiekis pasėlių apskritimo piktogramų imituoti sudrėkinta svyravimų įrašą, kai didžiausias ratas mažesnis, po to dar mažesnis, daugiau ir daugiau, dažnai daugiau nei dešimt. Kai kurie panašūs kultūrų apskritimu nuotraukos taip pat tarnauja kaip pavyzdys Šiame puslapyje 1, 2, 3, šimtai kitų įmanoma laikytis per visą laukuose klodai.

 

Visi čia aprašyti įvykiai, įvyko virš kai kurių grūdų ar kukurūzų, aguonų, rapsų ir visi kiti augalai, gali sukelti ten beveik nesimato poveikio. Iš pradžių pirmųjų dienų, nes jie tik taip vadinamas "įrašė" į nuolatinį rastro sudarytas iš atskirų augalų. Jų akivaizdūs pokyčiai ar silpnumas, jų kritimo iki žemės, kurie įvyksta po daugelio dienų, savaičių ar net ilgiau. ekspozicijos - ten aprašyta. Pasėlių ratas yra registruojama, bet vis dar visiškai nematomas.

 

Žaibas žala žemės ūkio augalų

kaip aprašyta rimto mokslo žemės ūkio literatūros ir interneto puslapiuose


medvilnė sugadintas žaibas
Procesai, pirmesnėse dalyse aprašytos, žinoma, gali atsitikti taip pat daugiau nei bet kuri kita žemės ūkio vietoje, kur nėra auginami pasėliai, gali gulti po žalos, nes jų anatomijos struktūra neleisti jiems tai - bulvių, pomidorų, burokėlių. Pavyzdys pažeisto medvilnės augalija, nes nuo žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo kairėje paveikslėlio elektros energijos. IKV vaizdai (Integruota kenkėjų kontrolė), bendras projektas: Center invazinių rūšių ir ekosistemų sveikatos šaltinis , Kolorado valstybinis universitetas, USDA nacionalinis institutas Maisto ir žemės ūkio, Pietų Augalų diagnostikos tinklas. Gruzijos universitetas - Warnell mokykla Kauno miškų ir gamtinių išteklių ir žemės ūkio ir aplinkos mokslų kolegija, tai iš sunkios žemės ūkio mokslinių tyrimų, jokių absurdiškų ir beprotiškas kliedesiai pasėlių skritulių stebėtojų apžvalga. Po ilgesnio laiko intervalas nuo žaibo atleidimą galima pastebėti žalą augalams ar visiško jų sunaikinimo - Dead, paprastai apskritimo formos. Tai galima skaityti apie tokius atvejus, pavyzdžiai, išvardytų su subpuslapiais literatūros  Sci-Re, žemės ūkis. Čia tik kai kurie atskiri pavyzdžiai, nuorodomis daug išsamesnė. Daugelis panašūs atvejai buvo praeityje, pasėlių skritulių stebėtojų užfiksuotų ir gana klaidingai diagnozuota kaip nesuprantamas pajėgų veiksmų.

 


soja sugadinta žaibas
Kitas paveikslėlis dešinėje rodo žaibo žalos sojos pupelių, iš sojų ligų Atlas ( žr. ), nonparasitic ligų, kaip skelbiami į cipm.ncsu.edu,, Nacionalinio mokslo fondo centro integruotojo kenkėjų valdymo (CIPM), Šiaurės Karolinos universiteto interneto. Ūkininkai žino labai gerai, kad žaibo išleidimo poveikis gali būti lengvai supainioti kam nors kitam - augalų ir gyvūnų kenkėjai, trūkumas arba perteklius trąšos, sausrų padarinius, drėgnos, aukšta ar žema temperatūra, žr. Literatūrą. Taip pat visur pakankamai patikimai aprašyti, kaip saugiai atskirti smogė žaibas iš kitų panašių žalos Dažniausiai, kad po tam tikro laiko, žala, neplistų augmenijai. Taip pat dažnai pastebėta, kad nukentėjusiose vietovėse gali pradėti sukelia visų kitų kenkėjų rūšių, tačiau vėliau, tik kaip antrinis reiškinys. Tiesiog, taip pat ūkininkai žino, kad grūdų srityse atskirų žaibo smūgių pasekmės atskirais atvejais gali labai smarkiai skirtis viena nuo kitos. Šis faktas taip pat yra gana išsamiai aprašoma literatūroje. Taigi, o tiesiog for fun, mūsų brangūs žemdirbiai, palikti visus, kad diletantas pasėlių ratą "tyrinėtojai", toliau grabalioti savo kliedesiais. Vienas kitą tikrai rimtas paskelbė popierius su keletą nuotraukų, nurodytų Sojų "Paslaptis", galimų rasti ne internete Ilinojaus Universiteto illinois.edu , Integruota Kenkėjai valdymas, ipm.illinois.edu. Svarbiausias šio straipsnio idėja yra ta, kad žaibo padarinių žemės ūkio srityse gali pasirodyti gana skirtingai: "Žaibas tikriausiai nėra pasiekti tą patį kelią visais atvejais". Be to, vėl patvirtino: "Žaibas gali sukelti simptomus, kurie gali kai kuriais atvejais atrodo tarsi liga, pavyzdžiui, Phytophthora su savo negyvų augalų viršūnes".

 


Žaibas žala: Sojų

 

pipirų laukas smogė žaibas
Yra labai būdinga pastaba apie Grass - poaceae, kaip ir beveik visų grūdų, saulėgrąžų vadovo 2007 m., žr . Web Nacionalinio Saulėgrąžų asociacijos, nevalstybinių subjektų, kadangi saulėgrąžų ir piktžolės miršta arba yra labai suniokotas, žolė. Poaceae išgyventi Atvirkščiai, ji išlieka didelė dalis nukentėjusių asmenų Poaceae augalų, ir prinoksta, nors matomų sugadinimų. Šis gebėjimas yra susijęs su didelio tankio sodinti. Atsižvelgiant tris pavyzdžius apie tik vieną augalų rūšių cukrinių runkelių, viena kitą apie saulėgrąžas, kitas apie bulves, turi vieną bendrą. Kairėje pusėje pastatė kitą nuotrauką, rodo pasekmes žaibas į pipirais srityje. Šaltinis - interneto University of Massachusetts Amherst, žemės ūkio centras. Galima rasti tūkstančius profesionalios žemės ūkio straipsniai internete, ir dešimtys tūkstančių, šimtais tūkstančių spausdintų mokslo knygų tekstus, straipsnius. Beveik kiekvieno iš jų pastaba apie gana smarkiai ribojama, apskritiminės ar elipsinės formos ligotų augalų po žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo. Be to pabrėžiama, kad žala yra matyti daugiausia iki kelių dienų nuo žaibo, kartais daugiau negu per savaitę. Norite daugiau?

 

Pavyzdžiai "Crop circles" iš archyvų, palyginti su žaibo poveikio

Olandija, Sevenum. Limburg 30. 6. 1999

Kanada, Essex apskritis, 26. 4. 2004

Argentina, Santa Fe, 29. 12. 2009

Čia yra mažas įterpimas, palyginti. Trys nuotraukos, iliustruojantys "Crop circles" (bulvės, 2 x soja), gauti skaitytojai siekiant sukurti nuoseklų supratimą apie tai, kas yra "tyrinėtojai" galės perduoti visą laukuose. Sevenum, Limburgas, Nyderlandai 1999 m. Liepos 30 d. Ontarijas, Esekso apskrities, Kanada, 24 liepos 2004. Argentina, Santa Fe, gruodis 29, 2009. Panašios nuotraukas galima rasti dešimtis kolekcijų, tiesiog ieškoti. Ar galima rasti daug kitų nuotraukų, kad yra labai labai panašūs į tos trys ankstesniame tekste, paprika, sojos, medvilnės - aiškiai įvardyti kaip žaibo poveikio. Tikriausiai priklauso visų pirma dėl to, kurie lanko tokį panašų puslapį. Tuo atveju, sunkios žemės ūkio darbuotojo ar tyrėjo, o ne dokumento ir mini kai kuriose paskelbimo, susijusių su lauko kultūrų monokultūrų žaibo smūgių poveikio.

 

Sojų ligos. Kopūstų. Salotos. Mr Bean. Kukurūzų Kiti soja .

 


Žaibas bulvių liga (1915), pav. 12a

Ligos sunkvežimių augalus ir jų kontrolės, JJ Taubenhaus, PhD Fulltext internete, pastabas dėl bulvių pagal Jones ir Gilbert 1915 (!), figų. 12a. 74 puslapyje: "jokių duomenų apie suskaidymo arba mechaninis plyšimo stiebo jau buvo pastebėta." Puslapis 75: Jonesas ir Gilbert paaiškinimas reiškinio: "Kai elektros audra pertraukos staiga po sauso oro laikotarpį ir 1. lietus šlapinasi dirvožemio, išlieka sausos žemės sluoksnis tarp šio drėgno paviršiaus ir drėgnų dirvožemio kniedėmis arba sraigtais, kurie yra prasta elektros laidininkas. žaibo smūgių šlapio paviršiaus vietoje, jis išsklaido visomis kryptimis, horizontaliai ir tada žemyn į žemę, mažiausio pasipriešinimo linijos. augalų stiebai ir šaknys su savo gausaus vandens kiekis yra laidininkai, nei sausos dirvos sluoksniu, tik paminėta, ir todėl elektros srovė pereina jų audiniai gali būti įvairiai sužeisti arba nužudyti, priklausomai nuo suma dabartinės praeit pro jas. " Tai labai tiksli tam tikrų principų ir rezultatų aprašymas, dalyvaujant pasėlių ratą atsiradimo metu. Ji buvo parašyta turas prieš 100 metų.

 

Mėnesio Orų apžvalga, rugpjūčio 1920 (!), pastebėjo, žaibo žalos bulvių. Žemdirbiui pripažino, kad žaibas sukurs po tam tikro laiko apskrito nuostolius, kuriuos subrandina žolinis srityje su bet kurių bendrų daržovių ar javų.

 

Fitopatologija, fitopatologinių Amerikos visuomenė, (1917), Fulltext , internete .

 

Svarbi informacija.

Bet koks atsitiktinis liudininkas, įsikūręs tame taške tiksliai ne pasėlių apskritimo piktograma atsiradimo momento, būtų niekada nesugebėjo pateikti jokių įrodymų apie tai. Galima įtikinti iš nuotraukų. Ar būtų įdomu kažką panašaus pasėlių apskritimo piktogramų ir jų sukūrimui. Ar turi visiškai skirtingas problemas. Dešinėje paveikslėlyje yra aiškiai matomas ant medžio "pagrindinis kaltininkas parašas". Kairėje paveikslėlyje, taip pat dalyvavo, bet ne toks reikšmingas ir pastebimas. Išsamesnė informacija - įspėjimas

 

 

 

Bandymai ir eksperimentai

Kai kurie eksperimentai buvo atliekami, nuotraukos, ir jis bus paskelbtas

Bus atlikti, kartais eksperimentai su kibirkščių į poveikio milteliais. Pigmentas pasklidus, dalelių dydis į mikronų tvarka, vaizdo fiksuojami Didelis greitis (420-1000 PIC / S), Kai kurie rezultatai, vėliau čia.

 

Nors elektros kibirkščių, kurie buvo naudojami atliekant bandymą, perkelti tik labai mažai energijos kiekį - apie 0,03 Džaulio eksponuoti visus sprogimo parametrus, įskaitant Smūginės bangų ir slėgio bangos.

 

 

Buitinė elektronika ir laboratoriniai prietaisai, auginimo srityje.

Galima išvesti, kad vienu metu ir vėliau žaibo išleidimus, kurie tęsiasi labai panašiu metu nedideliu atstumu viena nuo kitos, ir per kurią teka šimtus tūkstančių amperų, ​​visiems, kad sukurti labai stiprus ir didelis, elektromagnetinių laukų, taip pat sukimosi, aplink juos. Visi jie gali paveikti tiesiogiai vienas su kitu, pritraukiant, atstumti ir sukurti rezonuoja ir trukdžiai. Kažkas panašaus TV arba osciloskopu vakuumines lempas. Žaibas išskyros yra panašus į elektronų pluošto. "Šiek tiek" stipresnė nei TV - apie 10 15 . Panašiai stipresni elektrostatinių ir elektromagnetinių laukų iki kelių metrų atstumu. Natūralus osciloskopu, kuriant pasėlių žiedines lissajous skaičius .

 

Taip pat galima įsivaizduoti, kad elektronų pluošto poveikio metu, iš eilės arba paralelinių žaibo iškrovų, kad transliacijos visoje rotacijos labai stipraus elektromagnetinio lauko atveju gali kilti labai simetriškas pasėlių žiedines piktogramas, pagal daugelio ašių.

 

Lydimajame pasėlių apskritimo vaizdas viršutiniame dešiniajame pakraštyje yra įmanoma atpažinti kelius su klasikinės pažeistų ir Sulenkto grūdų, po tramvajaus linijos šalia lauko sienos, su provėžomis, geriau turintis drėgmės, didesnis laidumas, kruopščiai sugadintas. Labai panašus efektas įmanoma laikytis absoliučios everyute kiekvienas javų laukuose, kur atrodo, bet RDF, Randomly Downed Formations, Paprastai sugadinta grūdus. Ar viskas tiesiog sutapimas? Daug daugiau nuotraukų. Įmanoma, kad gali būti sudedami indukcinio ir tiesioginio elektrinio srovių, sukurtų vėžėmis. Jos yra daug arčiau vienas kito nei bet kur kitur, išsamesnis. Modelis gali būti sukurtas panašus į kilmės chladni modelius. Paveikslėlis šaltinis: www.physics.ucla.edu. Ground virpesiai ir augalų elgseną, modeliuojantis bangos ant vandens paviršiaus, taip pat gali dalyvauti. Tai gali būti taip pat iš daugelio tipo įvykių derinys.

 

 

Elektrinis laidumas fazės sąsajos

smūginė banga - oro, plazma - oro ir daugiau

Paaiškinimas dėl vieno arba daugiau labai siauras ratą kai kurių augalininkystės apskritimo modelių formavimo sąsaja tarp smūgio bangos, arba labai greitai besiplečiančios plazmos ir stacionarių ar lėtai juda oro ir krūvio perdavimo mokestį, arba didelė bet kokius vėlesnius arba tuo pačiu metu elektros išleidimo energijos dalis, per šio fazės sąsaja terpėje. Smūginės bangų, sklindančių per oro ir kitų elementų, jame fazės sąsajos. Dulkės, drėgmė, labai jonizuotos dalelės, vyksta didžiulės trinties, formavimas antrinių Elektros krūvis, ir greičiausiai turi labai aukštą elektrinį laidumą. Toks labai siauri ratai gal kažkas kaip momentinis įrašo eilės žaibo iškrovų, elektromagnetinių laukų, sukeliamų srovių ir srovių, švinu laidininkų fazės sąsajos oro stulpelio ribos, trumpalaikis šio virš pasėlių augalijos. Žr. pridedamą pasėlių žiedines nuotraukų.

shockwave_u_letadla_tvar-a-sireni_shockwave_blesku.htm  

 

 

Reguliarūs pasėlių apskritimo formos vs nereguliarus, atsitiktinių formų

Crop circles kuris netoli yra netolygios struktūros

Ant viršutinio lauko krašto pasėlių apskritimo nuotraukoje galima pastebėti, netaisyklingos sugadintas grūdų, pasitaiko gana dažnai dėl žaibo išleidimo į lauką. Tai įvyks po kelių dienų ar savaičių,
Ankona, Italija, birželis 29, 2008
kaip, paaiškino kitur šioje svetainėje, arba Detaliau puslapis chronologijos , kur bus augalų audinių degradacijos procesas, po elektros srovė, taip pat fotografiškai labai išsamiai dokumentuojami bėgant. Nuotrauka čia kairėje pusėje rodo, kad elektros srovė - galia žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, iš dalies išlaikė per viršutinį lauko kraštą, po traktorius takelius, tiek aplink tramvajaus linijos statmenai krašto, net per geometrinį modelį. Reguliarus pasėlių apskritimo forma ir nereguliarus žalingas, ir, žinoma, negali būti sukurta per vieną audrą, nes vieno žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, tačiau tai įmanoma. Kad žaibas, gal vienas vienintelis, tik "įrašė", kad vaizdas, žaloja grūdų atrodo po daugelio dienų. Net savaites, priklausomai nuo tiekiamos energijos kiekio poveikio intensyvumą.

 

Pradžioje yra Sulenkto į paviršių tik maža dalis, gerokai mažiau nei vieną procentą, kaip keli kvadratiniai metrai, labiausiai nukentėjusiuose rajonuose. Palaipsniui, diena iš dienos, kada nors valandą valandą ar net minutę kurią minutę, papildo kitą, kol galiausiai, tik prieš derliaus nuėmimą gali gulėti ant žemės, kažkada apie 5%. Kartais daugiau kaip 20% viso ploto, kartais, deja, daugiau nei 90 proc. Siekiant paaiškinti ir dokumentuoti vykstantį reiškinį, aprašyta ateityje bus galima naudoti Time-lapse kameroms , atrodo labai gerą darbą. Nes dabar tiesiog galima patenkinti šio reiškinio paaiškinimo puslapyje ir sub puslapių chronologiją . Labai panašūs procesai dažnai pasitaiko viduje pasėlių ratą modelius, jų apylinkėse ir ne didesniu atstumu, ir aplinkinėse srityse. Visose vietose, kurie buvo paveikti žaibo išlydžiai elektros. Atsiradę nuo atradimo iki derliaus nuėmimo būdų.

 

Taip pat galima, kad tikriausiai daug daugiau pažeistų grūdų rodomi tose srityse, kur įvyko du žaibas užbaigiama viena netoli nuo kelių savaičių intervalu. 2. išleidimas vyksta į lauką su augalais, smarkiai susilpnėjo, ir gali sukelti žymiai daugiau žalos. Taip pat galima įsivaizduoti, kad reguliariai pasėlių žiedines modelius galima sukurti daug lengviau srityje, kad turėjo būti "pasirengę" prieš keletą savaičių iki. Tokie atvejai yra akivaizdžiai daug rečiau nei kartą nukentėjo svetainėje. Bus išreikštas statistiškai.

 

Daugiau komentaras pasėlių apskritimo nuotrauka iš Ancona: iš kai kurių pastabų, atrodo, kad vienas iš daugelio veiksnių, galinčių dalyvauti kuriant Taisyklingos geometrinės modelius teikti apie javų laukus, gali būti tai, kad toje vietoje buvo veiksmų labai stiprus žaibo iškrovos, kuri atsiranda tik per mažai visos audros ar net visą sezoną. Todėl įmanoma, kad poveikis visko, ką buvo iš tikrųjų, nes tik vienos biudžeto įvykdymo patvirtinimo, ar dėl kelių iš eilės tuo pačiu metu elektros iškrovų, kurių bendra trukmė retai viršija vieną sekundę sistema. Stipriausia dalis sukėlė tą normalų kultūrų ratas piktograma kurti, silpnesnė, vidurinio, paralelinių ir vėliau elektros išleidimas sukėlė susidarymo nereguliariai sudėjo, sugadinta, susilpnėjo, kaimynystėje. Kitas, labai tikėtina galimybė, kad silpnesni elektriniai išlydžiai neįvyko visai, kad bendras aplinkinių nereguliarus kenkia susiformavo tik dėl liekamųjų srovių, per traktoriaus takelius, galbūt indukcijos jų.

 

Kitas variantas, kad galima dėmesingas metu pasėlių apskritimo kūrimo, detaliau viena pirmųjų publikuotų straipsnių yra alternatyva, kad didelė dalis žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, iš karto po jo kaktos palietė žemės, didžiąją dalį savo energijos švinu pakankamai giliai po žeme, be savo energiją galėtų gerokai pro drėgno dirvožemio ir tramvajaus linijos į aplinkinių vietovių. Žaibas išleidimo kanalas veikia kaip dirigento, per kurią srovė eina giliai žemiau žemės paviršiaus, ir yra gerų dabartinės laidininko, ar kelių laidininkai, atlikto giliai po žeme. Žemės paviršiuje, tada būtų sukurta pasėlių apskritimo formas, kurios yra labai panašūs, sukūrė magnetinio lauko linijas geležies drožles. Žr nuotraukų anksčiau šiame puslapyje. Pavyzdžiui, buvo pastebėtas formavimą AA reguliariai pasėlių apskritimo modelių tiesiai virš metalinio požeminio rezervuaro - tarnauti kaip labai geros šiuolaikinės Dirigentas - požeminė Piorunochron. Kai kuriose pasėlių apskritimo dokumentinių filmų paminėti.

 

 

 

Mazgai ir sugadinti, esantys grūdai

Labai dažni Sulenkto grūdų, jokios aiškios formos, sukurtas lygiai tomis pačiomis sąlygomis, kaip aprašyta pasėlių ratą. Augalai yra pažeistos pagal visiškai tomis pačiomis sąlygomis, daugiausia elektrolizės ir jos produktų, įskaitant mechaninių pažeidimų, atsirandančių dujų, tikriausiai, priklausomai nuo bendros galios elektros biudžeto įvykdymo patvirtinimo, taip pat nuo šilumos nuostolius. Dėl sub puslapio mazgų, galima pastebėti, kad tiesinimas lapkočių, kad nebuvo, bet elektros nuniokotas, ir tik dėl mechaninio iniciatyva eksperimentiškai, tikėtina, dėl didelio kampo, kuris turėjo įveikti, gali registruotis mechaninių pažeidimų mazgų, savo jėgomis. Nėra subrandintos kultūrų įtakos kokybei, stiebai buvo iškreiptas tik mechaniniu stimulas. Kairysis lydintys Nuotraukos tradiciškai buvo imtasi tose vietose, kur niekada net į pasėlių ratą užuomina, tik paprastai sugedę grūdai, stiebais, iš dalies arba visiškai Bent ant žemės.

 

 

Crop circles - mįslė išspręsta.

Kartą ir visiems laikams.

Neįtikėtinai primityvus, ir galima sakyti, juokinga paaiškinimas. NSO , paslaptis, parapsichologijos, skraidančios lėkštės, nežinomos ir neegzistuoja energijos ir panašių nesąmonių mėgėjai gali gabenti iki begalybės. Kitaip tariant, jie gali pabučiuoti savo šlykščių subinę ir eiti į pragarą.

Beveik tas pats galima pasakyti apie nežemiškųjų .

Jei susidomėjote, susisiekite su cropcirclesonline@gmail.com

 

 

3 en

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi čia pateiktos teorijos buvo labai kruopščiai, atidžiai ir išsamiai eksperimentiškai nagrinėjamas

 

Jan Ledecky