Anglų originalas - pasėlių apskritimai-chronologija-BASIC-pateikimas . Prašome pateisinti bet kokias klaidas, kurias sukelia mašininio vertimo.
lightning
Chronologija pateikimą
Pasėlių pateikimas yra sudėtingas procesas, kurio metu iš eilės nuosekliais etapais
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles

  - Svetainės mašininis vertimas

Aš esu pritrenktas Žmonės, kurie nori "žinoti" visatą Kai jis yra pakankamai sunku rasti savo kelią aplink Chinatown.  W.Allen
Aš žinau, bet viena laisvė, ir tai yra proto laisvė.   A.S.Exupery
Kvailystė also dovana iš Dievo, piktnaudžiavimo, bet vienas turi ne popiežius Jonas Paulius II.

Crop circles Crop nuotraukos, pateikimą chronologija

PagPh
Vienas iš blogiausių klaidų ankstesnių pasėlių ratą visi su tuo mokslinių tyrimų, kad po labai išsamias pradinių žvalgymo matininkų juos sumokėjo beveik absoliučiai jokių tolesnių dėmesio. (Su nereikšmingai išimčių)

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Crop circles: chronologija pateikimą

 

Pagrindinis santrauka klausimo pateikimo (žalingas, susilpnėjimas) chronologija parengtos išsamiai pakankamai motyvų apgyvendinimui proceso etapų - chronologija .

 

Yra teksto kopija, kuri palaipsniui skelbiama Sci Fi. Svetainės www.sarden.cz (chronologija buvo trečioji dalis). Nuorodos į kitų dalių čia .

 

Vėliau bus palaipsniui pervestos čia ir sukurti nuorodas į kitų subpuslapiais chronologija, kur bus išplėtota kiekviename proceso etape išsamiau.

 

Visos šios formos yra labai tikėtina, kad vėliau, kurie atrodo pasėlių struktūrą būti jų struktūra, "veikia" žaliųjų laikotarpiu, kol pasieks brandą. Kitaip tariant, vegetacijos metu. Žalioji ląstelės ir audiniai gali būti sugadintas po elektros bėgant labai daug, negyvi audiniai minimaliai tik arba beveik visai ne. Be to, žaliojoje audiniai įtakos elektros energijos (per dozės riba, kurios turi būti nustatytos vėlesniame skyriuje ELP) mažins ir išnyks Nuolat dėl susilpnėjimo ir gali po tam tikro laiko augalai paplokščias (sugadintas, Susilpnėjusi). Kai susilpninti anksčiau nei jų stiebai yra beveik sausas. Daugiau stiprinti džiovinant audinius. Žalioji yra brandumo laikotarpio, įvairių grūdų ir įvairių augalų, žieminių pasėlių, vasarojus, kukurūzai ir pan. Tačiau tai įmanoma paprašyti ūkininkų arba protingas išvaizdą į knygas. Turi būti paduota " (sugadintas, susilpnino) Gali tikrai beveik kiekvienas stiebas / koteliu / ašmenys tipo elektrinė, pavyzdžiui, aguonų.

 

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

Page under construction

Dalinė informacija gali būti pavyzdžiui, dėl tam tikrų suvestinės puslapiuose  Crop circles - suprasti Daugiausia dabar yra viena iš plačiausių puslapyje. Dar gana Išsami informacija gali būti rasta iš puslapio tekstų nuorodos . Yra nuorodos į keletą paskelbtų tekstų. Taip pat kai kurie dar nepaskelbtas, ty kai peržiūros versija. Kiti tyrimai yra pramaišiui Patalpinta čia . Tekstai bus žinoma, nepertraukiamai.

 

Kviečių laukas - ir žaibo magnetinio lauko linijas įrašas

Šokiruojantis, akis atveriantis panašumas stulbinantis, nenuostabu, sunku patikėti, bet also

Kviečių laukas - įrašas magnetinio lauko linijų, susidarančių žaibo atleidimą

Beveik vienas milijonas amperų (žinomų mokyklų eksperimentų - nuo 20 iki 30 amperų didžiausi)

 

  

Tiksliai žaibo išlydžio metu kukurūzų stiebai, atsirandančius ir tyrimai (jonizuotas oras, Corona išskyros) elektros srovės tekėjimo pro. Kad kotelių ir kitų augalų dalių dėka gali parodyti elektromagnetinių savybių.

 

Jei susidomėjote, kreipkitės į cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi faktai ir teorijos, pateikta čia buvo labai kruopščiai ir atidžiai išnagrinėti išsamiai eksperimentiškai

 

Sau Ledecky

 

Aš net pastebėjau, žmonių, kurie teigia, viskas iš anksto paskyrė, ir kad mes galime padaryti nieko keisti, atrodo, kol jie gatvę. S.Hawking
Niekada nenuvertinkite žmonių kvailumas galią. R.A.Heinlein
Aš ne nepavyko. Aš ką tik nustatė, 10.000 būdų, kad neveiks.   T.A.Edison
pz