Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Tai yra pirminis vertimas, išankstiniai, pirminiai duomenys, beveik nemodifikuotos. Mašinos, kompiuterinės, nuo originalių puslapių, leidžiamų kaip Čekijos originalių ir anglų originalas versijas. Laikui bėgant bus nuolat tobulinamas, ištaisyta ir žengiau į priekį. Dėkojame už kantrybę.

lightning

Crop circles

Tagged kartu

Dėlionės išspręsti.

Ne, ne, ne, niekada

bet Międzygalaktyczny, arba bet

kita Kosminis šūdas

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop circles sukurtas žaibas. Tai elektromagnetinių jėgos linijų ir elektros srovių, pavyzdžiui, grūdų rastro srityje fotojuostos įrašo kur užfiksuoti modeliavimas.

Crop circles kilo nuo žaibo smūgių. Kaip elektromagnetinio lauko linijų ir elektros srovių, pavyzdžiui fotografijos įrašymo į javų lauką rastro imitacija.

 

Šalia pasėlių ratą tramvajaus linijos ir požeminiams statiniams

Lizzano, FRAZIONE Celletta, Cesena - Forli, 2008 12 giugno: www.cropfiles.it

Spustelėkite nuotrauką sekti šaltinio puslapį. Galima rasti "Žaibolaidžiai mišką", toje vietovėje. Be reguliariai modelį, yra labai tiksli nuotraukos vieta, kur įvyko žaibas išleidimas į javų lauką. Net nuotraukoje, dešinėje pusėje laukas, be jokių pasėlių apskritimo piktograma, turi įtakos elektros energijos ir kenkia sukelia kad daug labiau stebina, yra taip pat paveikė ir pasėlių išilgai traktoriaus takelius, eina per srityje, horizontaliai paveikslėlyje, ir ten su pasėlių apskritimo piktograma srityje, veikia daugiausia grūdų aplink takelius prie lauko sienos, kuriose traktoriams kreipiasi. Dažnai skirtumas pavarų užrakinta. Daugiau drėgmės, geriau laidumas. Taip pat įmanoma, kad maždaug tose vietose, yra nustatomas pagal geometrinį centrą pasėlių apskritimo formų, esančių vandentiekio vamzdžius ar kanalizaciją, po žeme. Tai gali taip pat bet kokias kitas eilutes - elektros, dujų, skaitmeniniai ryšių. Kažkas panašaus gali sietis su kitais augalų apskritimo piktogramos, kurios pasirodo šalia kai kurių ilgą kelią. Kiti pavyzdžiai šie. Daug ilgiau pasėlių apskritimu piktogramos dažnai tramvajaus linijos, nes gerų laidininkų. Nr žmonių intervencija arba darbas.

 

Elektros energija gali būti platinamos visame srityje daugiausia traktorių takelius. Jie pasižymi daug didesnis laidumas prieš dirvos paviršiaus visą javų lauko poilsio. Kai kurie gana atsitiktiniai, linijos, gali būti šakotas, tiesios, arba išsišakojęs netoli nuo smūgio tašku žaibo impulso kaktos. Elektros srovė juda aprašytą būdą, netoli iš periodinių formų grūdų ant žemės, ne tik traktoriaus vėžėmis ir jų artimiausioje aplinkoje, prieš pradedant toliau po žeme. Ištrauka iš augalų kūno elektros srovių viduje, ląstelių, audinių ir šitaip kenkia juos taip pat gali sukelti nevienodą valstybių nokimui grūdų. Netolygus auga ir nokinimo laikas yra reiškinys, kad arised nes sąlygos ten yra labai panašus į persodinti augalų.

 

Pastaba:

Čia aprašyta situacija yra atsakingas šios teorinės prezumpcija: jei reguliariai pasėlių ratas piktograma yra sukurta, kad žaibo energijos iškrova Daug buvo sukelti daug greičiau statmenai gilaus pogrindžio, priešingai nei įprasto, daug dažniau žaibas į lauką - nemaža dalis žaibo energijos iškrova, jis ilgą laiką, kol jis visiškai vadovaujama požeminė, paskatino ir visoje lauko paviršiaus, pavyzdžiui, karuselės, įsipareigojant GEDIMAS. Todėl įmanoma, kad abi dalys gali būti paveikta maždaug vienodai. Kairėje pusėje buvo didelė dalis suvartojamos energijos, sukurti formas, ir tada nedelsiant atliekami greitai į žemę. Dešinėje buvo didelė dalis žaibo energijos iškrova daug daugiau vadovaujama visoje lauko paviršiaus dažniausiai, tramvajaus linijos ir padaręs atokesnėse vietose daugiau žalos.

 

Tokia prezumpcija yra kelis kartus minėta kitur šioje svetainėje, ir bus paaiškinta specialiame puslapyje.

 

 

 

Vielos tvora šalia pasėlių apskritime

Dar viena nuotrauka, kad gana patikimai remia pasėlių ratą žaibo išleidimo suformuotą teoriją, kad galima apsvarstyti, beveik kaip įrodymus, galima rasti vėl didelio archyvo Lucy Pringle, ir ne tik ten. Nuo komentarą dėl šioje nuotraukoje rodo, kad tarp lauko sienos su grūdų, kurių sudėtyje yra

Martinsell kalnas, liepa 19, 2009

piktograma ir ganyklų žolės, kur piktograma ne toliau, įsikūręs vielos tvorą. Vielos tvora veikia kaip skristi. Įžeminimo aktus nepravažiuojamoje kliūtimi elektromagnetinės spinduliuotės - pagrindinė priežastis, piktogramos kūrimo - iš karto nuo žaibo streiko taško, ne skaičių centre gana tolygiai ir simetriškai visomis kryptimis judančių elektromagnetinį sprogimą. Milžiniškas šviesos greitis. Elektromagnetinio spinduliavimo ore, jokiu būdu ne sulėtėjo, nei apribotos nei sustabdytas. Priešingai Smūginės bangų ir slėgio bangos. Vielos tvora, kad veikia kaip skristi, tikrai toks neišvažiuojamas kliūtis elektromagnetinės spinduliuotės. Už tvoros augmenija žolė ganykla, nors ir gerokai skiriasi pobūdžio pasėlių - silpnesni sandarą. Liudininkai įrodymų, žr. Energijos veiktų ant žolės tikrai panašiai. Net jeigu tai būtų ne tik atsitikti visiškai tiksliai tuo pačiu metu. 
Nes kenkia energija buvo beveik visiškai pašalinami per aprašyta skristi, už vielos aptvarams, žala augalams nėra toliau ..

Kosminis Antspaudo atspaudas nebuvo nukentėjo ganyklos

karvės, ožkos ir avys gali toliau bliauti

 

Būti ar nebūti ... Tai yra klausimas: Tiesą sakant, tai tikrai įmanoma visiems UFOlogist ir kitų Wannabe "ekspertai" apie nežemiškos civilizacijos ir jų pajėgumais, operacijas ir intervenciją į visą pasaulį, visą saulės sistemą ir visą kosminę erdvę, galima įsivaizduoti, kad pasigailėtinas, žemės riešutų be pilietybės ir tie drovus užsieniečiai, kurių technologija yra daug tūkstančių metų, o milijonus ar milijardus, labiau pažengusios negu sausumos, kad jie tikrai buvo tokia "psichiškai trūkumais", kad negalėtų kurti Crop circles modelio etapą bent jau kai 50 metrų toliau nuo tvoros, kad visą savo pasėlių ratas image tilptų visi, kad "drobė", kurį jie išrinko?

 

Tyrinėtojai ir fotografai, kurie kada nors lankėsi pasėlių modelis, tikriausiai galėtų prisiminti, ar radote prarastas nuotraukas, jei ten buvo ne kažkur šalia hidrantas stendas vamzdis - kad veikia kaip labai gerą Piorunochron. Kažkas panašaus, kad paprastai neįmanoma stebėti savo nuotraukas, bet jie, tikriausiai radote daugiau detalius vaizdus.

 

Vielos tvora gali veikia kaip įžeminimu, taip pat kaip Piorunochron, taip elgiasi tiksliai taip, kaip įžemintą skydas tinklelį vakuumines lempas - tai yra, kodėl nėra elektros energijos, nėra elektronai pro jį prateka. Nei elektromagnetinė spinduliuotė, nei elektronai gali praeiti pro jį - no pasaran Elgiasi su jais kaip visiškai aklinomis sienos.

 

Kitur internete pranešė, kad ( žr. ), kad ganyklos žolė turi mechanines savybes, visiškai palyginami su grūdų už tvoros, ir todėl keista, kad modelis nėra toliau už tvoros.

 

Žaibolaidžiai srityse šalia pasėlių ratą

Kaip labai geras žaibolaidžių veikia labai dažnai laukuose ir netoli jų gyvenamosios vietos dedamas mėšlas, taip pat netoliese medžiai ir krūmai. Tačiau, kaip geriausią, visiškai nenuginčijamų žaibolaidžių gali būti vienareikšmiškai nustatyti perdavimo bokštai, Vėliavų stiebai, aukštos įtampos elektros linijų. Tie, galima rasti dažnai labai arti prie šimtų pasėlių ratą. Tikrai daug kartų pilonai net atrodo kaip unseparable dalis kai kurių augalininkystės ratą. Ankona, Italija, liepa 10, 2007 , GPS 43,574443 ° 13,432214 ° du perėjimo aukštos įtampos linijoms, tik viduje važiuojantiems pasėlių apskritimo piktograma, apskaičiuota. 40 ir 110 tūkstančius voltų įtampa, ypač aukštos įtampos - apie 400 000 V linijos netoliese, apie 300 m.

 

Kita, tačiau jie negali būti taip lengvai nustatomi, saugomi po žeme. Yra įvairių kanalizacija, vandens vamzdžiai, drainages ir kiti požeminiai paslaugos. Apie kai kuriuos atvaizdus, ​​tačiau bent jau gali būti įvertintas. Kairysis paveikslas - Liucijos Pringle, Horton - šalia Devizes, Wiltshire liepa 3, 2005. Dešinėje pusėje vaizdas - ukcropcircles.co.uk, Snap buvo kelias dienas prieš, kaip ir kiti čia. Antra nuotrauka gali būti įvertintas bent 14 dienų anksčiau. Kairėje pasėlių apskritimo vaizdą įmanoma lokalizuoti vienas labai dažnas, skiriamasis Piorunochron - elektros linijos stulpas, kurio kaimynystė yra ne visų geometrinių formų, todėl ji guli visiškai už bet interesų Bet kurio eilinio Crop circles stebėtojo srityje. Nuo stulpas, įstrižai į kairę aukštyn, statmena kelio, yra geltonos kviečių dryžligė, maždaug pusę trijų ketvirtadalių aplinkinių kviečius aukštis. Geltona kviečiai yra miręs, arba buvo užmušti nedelsiant metu žaibo išleidimo į stiebo, arba vėliau, dėl cheminių medžiagų, augalų ir dirvožemio. Daugiausia dėl biudžeto įvykdymo patvirtinimo, per ateinančius keletą minučių ar valandų, taip pat dienų elektrolizės metu. Elektros energijos išleidimas ir toliau po žeme nuo kelio link stulpas, komunalinių linijų kryptimi pateikti ten po žeme. Reikia būti ne bet komunalines linijos, gali būti tik tranšėjos kasimas apėmė, kuri turi daugiau drėgmės nei supančios vietovės, bet kabelis įžeminimo gali būti ten. Panašus juostele eina iš kairės pasėlių apskritimo kelio. Šiuo atveju negali būti įsikūrusi nieko pogrindį, ji gali eiti tik su provėžomis privažiavimo kelio, naudojamos sėjai, nukentėjo dėl aukštojo laidumas. Dešinėje pasėlių apskritimo vaizdą neatrodo, bet geltona derlių, galimas stebėti tik šiek tiek aukščio skirtumus. Nuo to stebint, apskaičiuota minimalaus 14 dienų laiko skirtumu tarp nuotraukų.

 

 

 

 

Archeologija

Viena iš galimybių, kurios gali prisidėti prie elektros srovės, greitai atliekama tiesiai žemyn į po žeme, gali būti šlakai arba metalinių artefaktų buvimas, taip pat dėl kai kurių senovės lydykloje veiklos ar bet kokių kitų relikvijų buvimas, daugiausia iš geležies amžiuje arba bronzos amžius. p_1 p_2 naudotų lydymo metodų netobulumo dėka, šlakas, kuriuose yra iki kelių dešimčių procentų gryno metalo, labai smulkiai išsklaidytos. Tokioje vietoje laidumas gali viršyti daugiau nei milijono kartų įprastą dirvožemio laidumas. Tai, kad kai kuriose vietose, nuolat lankosi labai apreiškimo pasėlių ratą, yra požeminių senovės gyvenvietės, gana lengva, lokalizuoti nuotraukas iš lėktuvo, naudojant oro archeologijos metodus, yra gana įrodomas faktas. Vienas iš tipiškų tokioje vietoje (place_name), bet tikrai būtų galima rasti daug daugiau. Kai kurie kapai yra su metaliniais tikrai stipriai apkrauta.

 

Taip pat galimi kiti archeologiniai laikotarpiai ir amžius. Auksas, sidabras, varis, stannum, žalvario, kobalto, švino, cinko, volframo arba urano amžiaus.

 

Didesni kiekiai metalų dedamas po žeme taip pat yra įsikūrusios tose srityse, kur nušautas orlaiviai sudužo.

 

Daugiau informacijos apie puslapio archeologija

 

 

 

Elektros srovės vs augalai, audiniai ir ląstelės

daug daugiau informacijos meniu meniu EPP ir toliau

Augalai, pakenkė elektros srovės, gal šalia pagal mirtina doze, kelias dienas atrodo absoliučiai nieko nutiko. Net jei visiškai negyvas, arba jose yra labai daug negyvų ląstelių ir pažeistų audinių. Kol kas nematyti ir mechaniniai pokyčiai. Tai, žinoma, būtų galima stebėti mikroskopinius pokyčius. Patikrinti, bus dokumentuojama nuotraukomis. Iš pradžių, po kelių dienų, galima atskirti aukščio skirtumus, negyvi augalai neauga. Vėliau žalia spalva virsta geltona, ruda, ir augalai pradeda išdžiūti. Šis procesas trunka kelias savaites. Tik tie augalai, kurie buvo paveikti tokio elektros, iš dalies gal ir šiluminės energijos, kad galbūt daugiau nei 10 ar 100 kartų daugiau nei mirtina kiekio kiekius, gali iš karto rodomi geltona, ruda, karbonizuotas, bet grūdų atveju tapo tik kelis asmenis, iš milijonai.

Argentina - saulėgrąžos

 

Daugiau informacijos apie negyvų augalų puslapis Numero uno , ELP ir bus skiriamas

 

 

 

Grūdai, kad nebuvo pažeisti elektros energijos

Labai įmanoma, kad pasėlių laukų, kur neatrodė bet žaibas per visą vegetacijos laikotarpį, niekada eksponuoti jokių žalos ženklus.

Kartais, po labai intensyvaus žaibas, gali būti šiek tiek pažeisti grūdų atrodo taip pat į ateinančių metų ghosts

 

Ten buvo ne bet koks šioje srityje žaibas, 2010 Benatecka Vrutice

ne bet koks stiebas pažeistas ir Sulenkto, linkę į žemę iki derliaus nuėmimo

Kairė - 26 Lie teisė 17. Liepa 2010

 

 

Žaibas energijos iškrova - trumpai

Pavyzdžiui, vienas vidutinis žaibo išlydžio perduoda tokį didelį kiekį energijos, kad galėtų derliaus visą lauką, daugelis ha, malūnas nuo tos grūdų miltų, kepti duoną ir platinti jį aplink visą šalį. Taip pat postharvest darbai, galintys. Metu jo lenkimo į žemę pasėlių juda į kelių šimtų kg medžiagos ne daugiau kaip vieno metro atstumu. Visi aprašytą medžiagos turi daug savo potencialą energijos. Daugiau apie energijos žaibas, išmatuotas reikšmes žaibas

 

 

Vietos sąlygas. Du žaibo išleidžiamos, identišką vietoje.

ilgas laiko tarpas intervalas - keletą savaičių

, Formavimas reguliariai pasėlių apskritimo piktogramų gali labai priklausys nuo vietos sąlygų. Britanija - įmanoma dažniau atsitinka kreidos. Archeologinis relikvijos taip pat gali įsigalioti. Taip pat įmanoma, kad kai kurios reguliariai derliaus circlr, piktogramos gali atsirasti toje vietoje, kur pasirodė du žaibas išleidimą, kad tam tikra vieta, antroji po kelių savaičių. Tai tikrai retas atvejis. Antrasis biudžeto įvykdymo patvirtinimas pažangą, susijusią su pastebimai susilpnėjusi pasėlių vietoje. Statistika - bus patalpinta čia.

 

Retais atvejais labai didelio galimų žaibo išleidimo, kad reguliariai pasėlių ratas piktograma gali pasirodyti iš karto po to, ar per kelias valandas. Stipri biudžeto įvykdymo patvirtinimo taip pat turi stiprias mechanines jėgas ir poveikį, kaip ir šimtus kilogramų sprogstamosios medžiagos virš srities su grūdų, tik keletas metrų. Įmanoma, kad kai kurie reguliarūs piktogramos gali pasirodyti, kad ten buvo ne vėjas, nei lietus. Tai mėlynos varžto iš atvejis .

 

 

Antžeminių paviršiaus virpesiai

Kita galima priežastis formavimo reguliariai pasėlių žiedines piktogramas, kad jų sukūrimo, ar formos, turėtų būti įtrauktos į tam tikru būdu drebėjimas žemės paviršiaus kilmės vietos., Pateikiama žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo momento ir exposured mechaniniams poveikiams, slėgio bangos ir Smūginės bangų, Žemės paviršius elgiasi kaip lanksčią membraną, bet milžiniškas. Dangos kelių kvadratinių kilometrų plotą. Savarankiškai tokio membraną rezonansinis dažnis yra tarp kelių hercų kelios dešimtosios hercais vertybėmis. Jie gali taip sukurti ne tik paprastus pasėlių ratą, bet ir įvairias analogijas arba ekvivalentas chladni modelius.

 

 

  

Pagrindinis kaltininkas, pasėlių ratas kūrėjas, vis dar sėkmingai išvengia

Nėra unikalus reiškinys, o tikriausiai, kad vienas, kad net labiausiai įmanoma, ačiū, kad tiesa ir vienas vienintelis realus kaltininkas sugebėjo pabėgti dėmesį tiek siaubingą ilgą laiką, yra tai, kad poveikį patiriančioms grūdai nedemonstruoja realių ženklų pažeidimų, daug dienų, po tikroji priežastis atliko savo darbą, net daug savaičių ar keletą mėnesių po perkūnija ir žaibais, tik teisę autorių. Per pasėlių apskritimo vizualizacija, vėliau ilgą laiką, gali tikriausiai labai dažnai padeda tokį nekaltą renginį, kaip ryto rūkas, domino ir drugelis. Tuo metu vargu ar galima prijungti piktogramą sukurti įvykį, kuris įvyko prieš keletą savaičių. Labai dažnai lenkimo stiebelių, piktograma arba netaisyklingos formos esantis metu, tampa per gražus oras, po ilgo laiko laipsniško koteliai silpnėjimo. Dažnai galima rasti daug kitų fitopatologinių veiksnius. Gana aiškiai visi iš jų, kaip antrinių padarinių, ilgai laiko po žaibo elektros žalos. Virusai, pelėsiai, grybeliai, augalų ir gyvūnų kenkėjai. Niekada veiktų be pirminės žalą elektra augalų.

 

Nesusilpninant elektra augalai žaismingai atsispirti visų išvardytų kenkėjų. Po žaibo išleidimo į grūdų srityse, taip pat žymiai pasirodys nokinimo netolygiai, priklausomai nuo pažeidimo intensyvumas. Nesusilpninant elektros srovė būtų kada nors atrado ne pasėlių ratas. Labiausiai priklauso nuo atstumo nuo taško streiko, mažiau, bet taip pat gana žymiai atstumas nuo traktoriaus takelius. Bet kuriai augalų, kurie buvo veikiami atlikti tam tikrą elektros energijos, didesnis nei nežymus, bet ne mirtinas, subręsta aiškiai lėčiau. Žr EPP. Iki šiol ištirti daugiausia stebimas, ar kvalifikuota guess, bus patikrinta kiekybiškai ir kokybiškai laboratorijoje. Energijos lygmenų nustatymas bei jų įtaka augalų gyvybingumą. Apytiksliai matavimai - EPP.

 

Gali šiek tiek paveikti augalai eksponuoti didelį, vaizdo žalą, tačiau jie gali būti užpulta kenkėjų, ar tiesiog bręsta lėčiau. Ostra.

 

Paaiškinimas

Labai logiška priežastis, kodėl pagrindinis kaltininkas kultūrų ratas kurti taip patikimai pavyko išvengti bet kokio galimo atradimą ir dėmesio dar yra gana suprantama: tai viskas "autorius" yra būtent tuo metu, kai jis buvo "tapyba" srityje, pvz., kuriant pasėlių apskritimo vaizdą, gebančios valdyti visiškai patikimai ir negailestingai persekioti panaikinti bet kokį potencialų stebėtojui, jo kūrybinę veiklą nuo savo darbo vietos, kaip toli, kaip įmanoma, jei ne juos nužudė.

 

 

 

Grūdai paprastai sugadinta

Atsitiktinai downed Grupėms - RDF

Ankstesnis tekstas jau buvo ne kartą žaibas biudžeto įvykdymo patvirtinimo pasiūlė, kad pirmiausia yra atsakingas ne tik už visų originalių, reguliariai, net jei labai sudėtingų augalininkystės apskritimo formų, tačiau, išskyrus, kad ir visa kita, paprastai nereguliariai sugedę grūdai visose srityse pasaulyje Literatūra ir interneto svetainių, susijusių su pasėlių ratą, kartais pavadintas nereguliariai sugadinti derlių santrumpa RDF, Randomly Downed FormationsAtsitiktinai sudėjo sąstatai, nereguliariai sugadintas, silpnina formos grūdų, gulėti ant žemės. Tikrai klasikinis pavyzdys, kaip iš vadovėlio, galima rasti vienoje paskelbimo, susijusius su klausimu : Crop Circles - Exploring the Designs and Mysteries, Werner Anderhub, Hans-Peter Roth, Lark Books, 2002, ISBN 1579902979Crop circles - Exploring dizaino ir paslaptis, Page 111, fotografijos su aprašymu: "Classic vėjo grūdų nuostolių". Vienas iš dažniausiai pasitaikančių klaidų , tikrai siaubingą kitų beveik Dilettante pasėlių ratą "mokslininkų" iki šiandien: Jų ataskaitoje, kad tokia žala sveikų grūdų, gali sukelti vien tik vėjo. Tiesą sakant, tokia žala sveikų grūdų, nepažeista dar elektra, yra visiškai neįmanoma, jokiu būdu. Fizinės savybės - lankstumas, stiprumas - auginti sveikus pasėlius niekada leisti kažką panašaus, kad iki derliaus nuėmimo - gali būti išlaikomas net tuo atveju, jeigu vėjo greitis yra daugiau nei 100 km / h. Iškart po jo stotelių, nėra, Sulenkto į žemę net vieno stiebo. Nuotrauka iš knygos, yra gana tipiškas pasėlių žalos po žaibo smūgio. Informacija yra tikrai šokiruojantis, neįtikėtina, nesuvokiama ir, be abejo, "šiek tiek" laiko, kol kas nors gali nustatyti su tuo. Beveik niekada tokia žala atsiras iš karto po perkūnija, daugiausia po savaites.  

 

Čia galima atkurti klasikinį vieną iš didžiausių pasaulio visų laikų genijus. Taip vadinamas Džeris Cimrman postulatas: "Mes galime kovoti su juo, mes galime protestuoti prieš tai, mes galime nesutikti su tuo, bet tai apie visus, kad su juo yra, arba prieš tai įmanoma padaryti."

 

Pakartokite, tikrai ne paskutinį kartą:

Dauguma taip pažeistų sričių, atsiranda daug dienų po perkūnija ir žaibais, labai dažnai per gražus oras, kai niekas gali gauti žaibą kaip pagrindinės priežasties, nes iš karto po to, kai, taip pat daug dienų po perkūnija visi laukai ir augalai atrodė kaip visiškai nepaliestas. Tai taikoma ir pasėlių apskritimai ir gana netaisyklingos formos.

 

Beje, jei autoriams pavyko nustatyti vietą ir laiką paveikslėlyje, jie gali paprašyti patys hidrometeorologams instituto ar kompanijų, užsiimančių su žaibo duomenų. Turbūt tai būtų įmanoma, lokalizuoti daugiau nei vieną žaibo smūgį fotografuotas srityje. Bent kelių dienų intervalu, o kelių savaičių, bet kuriuo metu tarp daigumo metu ir iki to momento, nuotrauka buvo imtasi.

 

Sveiki nuolatinių grūdai Arti traktoriaus takelius

Iš knygos nuotrauka, taip pat daugelio fotografijų, įrodančių žalos arba reguliariai pasėlių žiedines modelius grūdų, kuriuose grūdinių kultūrų vienu metu įvykusiu "paprastai", pavyzdžiui, kviečių, palinkęs link žemės, taip pat ir nereguliarus žalą įrodančių nuotraukų, yra labai įdomu, kad net jei beveik visas sritis, apie 80%, yra sugadinta, sulenkta, šalia tramvajaus linijos kviečių arba miežių ar kiti javai stovėti vertikaliai. Tai yra labai dažnas reiškinys visose pažeistų grūdų. Jos atsiradimo dažnumas yra toks didelis, kad beveik neįmanoma būti tik sutapimas. Nors yra įmanoma, kad dabartinė žalinga svarbi dalis buvo buvo per aprašytų takelius, augalų, kurie yra arčiausiai jų, ir todėl turėtų būti labiausiai sugadintas augalų, beveik niekada Sulenkto. Lenkimo prasideda mažiausiai 20-30 cm nuo tramvajaus linijos. Tai rodo, kad augalai arčiausiai kelio, ne okupuotos augalai, tūris didesnis dirvožemio su mažesnės koncentracijos nuodingųjų medžiagų išskiriami kaimyninių augalų šaknų. Nuodingos ir kenksmingos medžiagos yra kilęs iš jų, jie bando perduoti šaknų ir iš jų, taip arti trasos gali būti kenksmingų teršalų, žymiai sumažintas, ir augalai turi daugiau galimybių išgydyti. Jie nėra veikiami tokio didelio koncentracijos.

 

Bus labai tipiški pavyzdžiai, pavyzdžiui, puslapio Kounice , tačiau galima rasti beveik kiekviename grūdų paveikslėlio piktogramą, kuris be taisyklingos formos, taip pat apima nereguliariai sugadintą ir Sulenkto derlių. Beveik visada bent 30 cm atstumu nuo trasos, kartais iki metro toli. Kartais, dažniausiai sugadintas pasėliai nėra, bent jau iš pradžių, niekur kitur kaip didžiausią atstumą nuo kelio, tiksliai pusiaukelėje tarp jų, kur tikriausiai yra didžiausias kenksmingų medžiagų koncentracija, ir augalas gali atsikratyti jiems blogiausias. Taip pat įmanoma geriau elektrinis laidumas, dėka dvigubai perėjimo per Siewnik purkštukus tuo momentu, linija, sėjami dvigubai.

 

Daug išsamesnis šio reiškinio paaiškinimas įsikurs Lines .

 

Viena iš galimų priežasčių kenkia ir silpnina grūdų stiebelių nurodyta didesnės trąšų, ypač azoto. Šiuo atveju turėtų būti grūdai pagal didžiausią įtaką mėšlo arčiausiai prie takelių, ir buvo sugadinta ir Sulenkto dažniausiai. Bet iš tikrųjų tai yra visiškai priešingai. Perdozavimas - padidėjęs kiekis dirvožemyje tirpių druskų, galėtų būti pagrindinė priežastis, dėl išleidimo dažniau tokiose vietose. Krūvos mėšlo yra pritraukti žaibą, susižavėjimo būdu, dėl didesnio elektrinio laidumo aprašytų vietų, taip pat virš jų oro. Taigi, jei netoli pasėliams tiesiog tampa sugadintas, tai ne, bet dėl ​​vietos didesnės trąšų, bet tiesiog todėl, kad atsirado žaibo. Logiškai mąstant, būtų labiausiai pažeistos augalai arčiausiai mėšlo krūva, kartais tikrai didelis, bet tai atsitinka beveik niekada.

 

 

 

Bendra javų pasėlių apskritimo nuotraukų žala

Archyvas LP vėl. Ant nuotraukos yra be pasėlių apskritimo galimo labai gerai stebėti pasėlių žalos nuo traktoriaus takelius viduryje. Žinoma, šis reiškinys gali būti randama ne tik pasėlių apskritimo fotografijų, tačiau beveik bet su sugadintas nuotraukas ir ant paviršiaus gulintis grūdus. Kitas labai įdomus faktas yra tai, jog dažniausiai, arba anksčiau, yra sugadinta, susilpnėjo, ir lenkiant žemyn pasėlių, kurie beveik ketvirtį šalia lauko kraštų lenkimo centre, reguliariai pasuko traktoriaus ratų. Kampuose thereare kūriniai provėžuotas. Neatsiejama tiekiama energija iš savo centro apskritimo perimetro, siunčia daug didesnę bendrą sumą negu linija neatsiejama vienodai vietą. Tiekiama energija, žemės paviršiaus plokštuma sumažina atstumą nuo taško, kuris yra apskritimo konstanta aikštėje, todėl nemažėja. Tai apytiksliais apskaičiavimais, daugiau informacijos apie dabartinių vykdančių augalų ir dirvožemio klausimu bus paaiškinta apie  LRC nuorodą. Be to, dėl laukų ribų traktoriaus šalia trasos, bėgo per traktoriaus kartą per grįžta iš lauko. Geresnis todėl turima elektros laidumo. Daugiau informacijos puslapyje tramvajaus linijos . Miniatiūros galimi padidinti Vizija pelę.

 

Traktorių dainos yra tikrai daug daugiau elektrai laidus nuo jų aplinkoje, taip pat gali dirbti kaip Žaibolaidžiai, jų drėgmė renka ir turi geriausias ir ilgiausias. Tramvajaus linijos šalia lauko sienos net pasiteisinusių geriau laidumas nei bet kur kitur, ačiū, kad jie perėjo traktorių kelis kartus, ir atsiranda šalia, kad ir traktoriai dažnai sukiotis su užrakintas skirtumas pavarų bėgių kelio vingiu. Kiti labai svarbūs Žaibolaidžiai yra mėšlo krūvos, labai dažnai pasireiškę srityse.

 

 

 

Nuotrauka iš Lenkijos entuziastai sukūrė Wylatowo

Čia rodomi normaliai, neteisėtų pasėlių žalą, formuojami žaibas kartu su pasėlių apskritimo geometrinių raštų kai kurių tipiškų pavyzdžių, fotografavo draugais stebėtojai iš Lenkijos miesto Wylatowo: 2002 saitą, nurodo piktogramos

Visais atvejais, be geometrinių pasėlių apskritimo formų yra gana tipiškas žala grūdų sukelia nuo žaibo atleidimą nuo elektros.

 

 

 

Argentina 2010 ", pasėlių ratas "saulėgrąžomis

Pačioje 2010 metų pradžioje buvo įmanoma trumpas apsilankymas Argentinoje

m 15 kovo 2010, foto nuo -insolite.xooit.com Touraine

  

karbonizuotas ir sudegino saulėgrąžomis, ratu, yra beveik neįmanoma paaiškinti kitaip nei žaibas ... O gal tikrai, kad NSO?

 

Augalų būklės aprašymas atrodo beveik identiškai, kaip žemės ūkio mokyklos vadovėlio, apibūdinantis žaibo pasekmių, į saulėgrąžų lauką. Pavyzdžiui, saulėgrąžų vadovo 2007 m. , žr . Nacionalinės Saulėgrąžų asociacijos vadovas surinkti, NSI .

 

Jei kas nors eina per mišką ir rasti keletą charred medžių, nei gali padaryti išvadą: "Tai čia galima žaibiškai biudžeto įvykdymo patvirtinimo." Kai vyksta aplink lauką, stebint charred saulėgrąžų, ką apie tai manote? Mikrobangų krosnelėje, kad užsieniečiai svyruoti virš srityje sukasi ratu, dėl jonosferos buvo mažėjančia sūkuriai remia ir sukurta žmogaus ir nežemiškos protu ir visa persmelkiantis kosminės žvalgybos, kai kitas UFO-ir skraidančios lėkštės bombarduojami lauką į lazerių ir viskas buvo užbaigtas elektros srovė, kuri buvo dygsta vietą tarp požeminio vandens šaltinių ir rūko britų švartuotis veiksmų? Arba, kad visi tipiškas britų humoras? ... Tai buvo tik mažas pavyzdys, kiek kai kurie "ekspertai" Crop circles reiškinio kartais kreipiamasi į jų aplinkybes. Jie yra aiškiai nepatenkinti nuo visai reiškinių absurdo ir Nesaprotamība. Juk tai visiškai neįmanoma sukurti tokį neįtikėtinai sudėtingas fraktalai, kurios vis dar negyvoji gamta ir be žvalgybos informacija negali būti sukurta, tai yra visiškai neįmanoma. Tačiau tai įmanoma, net ir labai paprasta!

 

Kartais galėtų dirbti tik vienas nukentėjo žaibo, galima kartu keletą lygiagrečių ir vėliau elektros iškrovų, taip pat gali atsirasti kai kurių rezonuoja ir interferenciją tarp visa tai. Labai dažnai jie vyksta po požeminių linijų, ir tiesiog virš jų buvo priežastis sukurti linijas. Tokiu atveju grūdų gali ne tik tik pažeistas, bet visiškai miręs. Ši idėja jau buvo minėta šiame puslapyje čia, dar, daug aiškinamieji atvejai galimi rasti puslapio linijų .

 

Visos įvyko dešimt per kelias tūkstantąsias sekundės. Tai grynasis laikas, laikotarpis, per kurį vyko elektros srovė, elektros išleidimas vyksta tarp paeiliui nutyla ir ilgalaikių šimtus milisekundžių. Sistema iš pagrindinio elektros iškrovos ir iš eilės mirksi gali vykti laiku aplink vieną sekundę, retai ilgiau. Po jo iš karto pabaiga gali būti grūdų laukuose pastebima visiškai nieko. Pradžioje elektrinės iškrovos metu ir iš karto po, daugiausia buvo vieta fizikos, mechanikos, elektromechaniko, ir elektrochemijos procesus. Po to įvyko ilgas poilsio laikotarpis, per kurį vyksta, atrodytų, nieko, ir lėtai įrašytas scenos gamtos procesus, biologijos, fitopatologija, Biomechanika, biofizikos, chemijos ir kitų grynų natūralių procesų. " Migracija Tautų ".

 

Kas taip gali būti iš dalies įtakos oro. Labai reikšmingas yra faktas, kad kas turimi aprašyti tolesni įvykiai, kurie įvyksta po biudžeto įvykdymo patvirtinimo, vyks net pagal tinkamiausių oro sąlygomis, ką galima įsivaizduoti, pasėlių auginimo ir nokinimo.

 

Per dešimtis dienų, taip pat savaitėmis ir mėnesiais, vyksta palaipsniui blogėjo augalų. Šis procesas yra labai lėtas dėl didžiulės inercijos biologinių procesų augalų. Audinių ir ligotų augalų dalys miršta, kiti tampa silpni. Vieną dieną, bendras nusilpimas augalų viršija priimtiną lygį. Naktį tenka Londono rūkas - drugelis . P_B Augalai auga sunkus ir silpniausi stiebai pamažu pradeda lenkimo į žemę, domino. Per keletą sekundžių iki kelių minučių kruopščiai sukurtas dizainas, žemės kaip kortų namelis. Panašus procesas yra tikriausiai galima paaiškinti kai kurių augalininkystės sluoksniuose dažnai pasitaikančių komplektus stiebelių, kelis kartus reguliariai sulankstyti viena virš kitos. Tokiu atveju, jie greičiausiai buvo palaipsniui sudedant per save, viskas iš karto nepatenka. Panašaus poveikio sukūrimas yra žmogaus jėgų, naudojant primityvius įrankius, ir smegenys, absoliučiai neįmanoma. Nereikia nė sakyti, kad nierozwiązalnie struktūros gali būti visiškai nereguliariai sužalotų grūdų. Nuotraukos, pridėtų šią dalį, buvo atsižvelgta į vietą, kur rado tik visiškai nereguliariai sugadinta derlių. Visi, kad vietos akivaizdžiai ir patikrinamu nukentėjo nuo žaibo.

 

Faktas, kad laipsniškas procesas lenkimo į žemę, metu, kad yra pasėlių ratas vizualizuoti, gali tapti kur kas greičiau nei visai susilpnėjo proceso buvo parengtas, ir labai ilgai po to, kai jis buvo iš tikrųjų sukelia ir pradėjo. Taigi, kad pasauliečiai ir "profesionalų" visuomenė daro išvadą, šiek tiek skubotus ir painius išvadas.

 

 

Migracijos laikotarpis

Taip vadinamas procesas, per tą kūno ištisų augalų stiebai, lapai, šaknys, javų varpos, elektrolizės įtaka sukuria, taip pat galbūt dėl ​​šiluminių procesų, kenksmingų junginių skaičių. Po kiek laiko augalai pradeda perkelti juos iki pat šaknų, ir išskiria jas į dirvą. Priešinga kryptimi juda medžiagų, dalyvaujančių bendroje augalų metabolizmo klestinčių naudinga.

 

Pavyzdys:

Skiriamąja augalo antžeminės dalis, pavyzdžiui, dešimt dalių vienodo ilgio. Sąlyga, kad kiekviena jų turi atsikratyti kenksmingų medžiagų, kurios buvo sukurtos viduje, "perkelti vieną grindų apačios", pastoviu metu - pavyzdžiui, vieną dieną. Svarbiausias dalis, dešimtąją augalų, pvz. kviečių ausį ar dalis, kur jie bus suformuota, per vieną dieną atsikratyti šių neigiamų medžiagų, visos kitos jų kūno dalys žemiau, tačiau turi ištverti praėjimą per toksinus iš visų pirmiau nurodytų jų dalių. Toks palyginimas, tikrai labai supaprastinta, bet paaiškinimą zonas silpnėjimo pakankamai, tikslais rodo, kad mažiausia augalų 10. veikiami nepalankių junginių dešimt kartų ilgiau nei viršutinės dalies, ir dešimt kartų didesnis kiekis nei ji pati sukūrė, todėl susiduria su maždaug šimtą kartų didesnis nepalankių cheminių medžiagų poveikio. Todėl, apatinė dalis yra labiausiai nusilpusi, taip pat mechaniškai - galima bandyti rankomis. Apatinė dalis aukoja save už sėkmingą "švietimo palikuonių". Didžioji susilpnėjusi augalų skaičius yra tikrai sėkmingas, nes iš karto po lenkimo link žemės augalas pradeda lenkimo internodes atgal mazgai, ir dauguma iš jų tikrai pavyks, net jei tik iš dalies, kad jie sėkmingai gali būti nuimami.

 

Laikas įvykių, aprašytų šioje dalyje, yra tik pavyzdys, ne eksperimentiškai įrodyta, faktai. Tai tik tikėtino Žinoma, kai kurių procesų, kurį galima patikrinti eksperimentiškai, o kai kuriais atvejais gali būti žymiai skiriasi nuo aprašytos tvarkos suderinimas. Pavyzdžiui, po labai didelio išleidimo. 2008

 

Čia aprašyta laikas yra tikrai įmanoma laiko patikrintais išsilavinę atspėti, kelerius metus dokumentais stebėjimo, šimtai vietų su patikrintais žaibo išlydžio paspaudimų į javų laukus paviršiaus. Parašyta 2011 m. Taip pat šimtai patikrintais eksperimentus veikiantis elektros srovės dėl augalų audiniuose.

 

 

 

Galima patikrinti daug pasėlių apskritimai retrospektyviai

Augalininkystė ratas mįslė galutinai iššifruoti ...

Tik GAMTINIAI sudarantys principai, mechaniniai - Elektromechaniniai - elektrocheminiai - biocheminių - biofizinių - biomechaninių - fitopatologinių, paprasta apskaičiuoti ir nuspėjamas. Net (!!), daugeliu atvejų gal nuo 1980, jei ne, nuo 1990 metų, kai kuriose šalyse, dėl tikrumo atgal patikrinamais bet pasėlių apskritimo GPS vietovėje. Galima paklausti meteorologai, arba Siemens-Vaisala, ALDIS, CELDN, EUCLID, NORDLIS. Žaibas biudžeto įvykdymo patvirtinimo dažniausiai atsitinka daug savaičių prieš Crop circles atrodo.

 

 

 

 

Atsitiktinai sugadinta formos Italijoje ...

Kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Italijoje - žemyn puslapio nuorodos, tapo nerašyta taisyklė. Jei ne daug Crop circles atrodo kai metų, daugiau nereguliariai sugadintos pasėlių nuotraukas. Mokslininkai Italijoje gal pirmieji ir žinome, kad geriausia, kad RDF ir reguliariai figūros yra sukurti tos pačios priežasties. Taip pat daugelis jų nuotraukas tipiškas derinys tokių pasėlių Circles reguliariais formų ir ir netaisyklingos formos. Vienas iš tokių pasėlių ratas paveikslas naudojamas ankstesniu tekstu, čia ir kitą čia. Pavyzdžiui, Italijoje daug dažniau, kad Crop circles pasirodo kartu su RDF , gal priklausomai nuo vietinių sąlygų. Paaiškino čia .

 

RDF , iš pradžių Randomly Downed FormationsAtsitiktinai sudėjo darinius, bus pervadinta amžinai Randomly Damaged FormationsAtsitiktinai sugadinta sąstatai , geriau vertimo

 

 

Labai ačiū

www.cropfiles.it : keletas nuorodų į puslapius su dauguma tipinių fotografijų,

kad šiame tyrime buvo labai naudinga -

http://www.cropfiles.it/cropcircles_2010/Allettamento_2010.pdf

http://www.cropfiles.it/cropcircles2008/Allettamento_2008.html

http://www.cropfiles.it/cropcircles2007/Allettamento_2007.html

http://www.cropfiles.it/crop_circles2006/Merate_11Maggio2006.html

pažymėtas kaip "e crop irregolari"- Nereguliarus

daug nuotraukų, susijusių puslapių galima padidinti naudojant dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite + "vaizdo nuotraukos"

 

Taip pat yra daug tipiškų Italijos fotografijų grūdų laukų Žaibolaidžiai.

Spustelėkite, sekite nuorodą

 

Panašūs nuotraukos iš Čekijos - tūkstančiai available. Daugelis iš jų tiesiogiai rodyti vietas su patikrintais žaibo nukentėjo. Nuoroda bus kartais atrodo čia .

example_czech

 

 

Paaiškinimas

Yra daug atvejų, Italijoje, kur atrodo daug daugiau netaisyklingos formos kartu su pasėlių apskritimai ir kitų panašių periodiškai formų. Įmanoma, kad Italijoje nėra toks didelis susidomėjimas apie pasėlių apskritimai, kaip Didžiojoje Britanijoje. Galbūt, kad kai kurie iš jų yra fotografuojami ilgai po to, kai rodoma, jei kada nors. Gali priklausyti nuo vietos sąlygų. Taip pat Didžiojoje Britanijoje, pavyzdžiui Chronologija puslapyje. Galima pamatyti, 2007/07/16, Hailey Mediena, Ashbury, kviečiai, ten tampa pridėtinės netaisyklingos formos per ilgesnį laikotarpį, tiesiog viduje periodinės formos, taip pat už jos ribų. Daugelis netinkamą dalių elgiasi tik kenkia ir silpnėjimas po žaibo biudžeto įvykdymo patvirtinimo, labiausiai nutolęs nuo tramvajaus linijos, tik tarp jų taisyklės. Galimas priklauso nuo elektros energijos sklidimo per tramvajaus linijos ir nuo to per paviršiuje ir šalia po žeme. Daugiau informacijos - Žaibas elektros dirvožemyje .

 

 

 

Daugiau padėka

, nukreipta puslapių http://www.croponline.org/cropanomali.htm~~pobj, būtent podstrona Lissone (Mi) : Ši vieta bus naudojama puslapyje prognozę, atsižvelgiant į galimą elektros energijos linijų, nutiestų ten struktūrą - dvi elektros linijos, einančios aplink srityje. Stačiakampės apvija, kuri juosia kampo daugiau 200 laipsnių. Kai žaibas turi būti ten, kai kitais metais. Nėra žiedai, bet kažkada ateityje ten bus tikrai kai pažeistas pasėlių kartais atsiranda. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. Paskirtą puslapio prognozę. Vietovės, nors pasitaiko kai kurių konstrukcinių pakeitimų, gali apsilankyti "Google Maps, Google Earth", bet galbūt kažkas bus likę iš lauko.

 

 

 

Labai ačiū:

Peeters von Petrackov, numero uno,

Petras lengvesni Dywidag PREFA, numeris 2,

Pepe nuo Linde + Wiemann CZ, sro

Guliašas, Spejbl, Kiosker, Kelcak, PID,

Andrius - Lipdukas, Hanousek Lubos,

Bobes Janik,

ir daugelis kitų.

 

Taip pat labai ačiū, p. Vaclavas Bosina, vietos laukininkas.

 

Daugelis Italijos draugams, taip pat. www.cropfiles.it ir www.croponline.org

Roma locuta, causa finita: Roma tarė, byla yra nutraukiama

 

 

 

 

Literatūra, šaltiniai

Kai knygas tik dalelyte), naudojami paaiškinti įvairius fizikos ir gamtos reiškinius ir pasekmes, į teksto ir podstron www.cropcirclesonline.com literatūros

 

Jei susidomėjote, susisiekite su cropcirclesonline@gmail.com

Jei susidomėjote, susisiekite su cropcirclesonline@gmail.com

 

4 en

 

 

 

Šis puslapis buvo parengta, ir visi čia pateiktos teorijos buvo labai kruopščiai, atidžiai ir išsamiai eksperimentiškai nagrinėjamas

 

Jan Ledecky