Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

See on esmane tõlkimine, esialgse, töötlemata andmed, mis on peaaegu muutmata kujul. Machine, arvutipõhine, originaal lehti, mis ilmuvad nagu Tšehhi originaal ja Inglise originaal versioonid. Tuleb pidevalt paranenud aja jooksul parandatud ja täiustatud. Täname mõistva suhtumise eest.

lightning

Viljaringid

Merkatut koos

Puzzle lahendada.

Ei, ei, ei, mitte kunagi

kõik Inter, või

muu maaväline sitt

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Viljaringid on loodud välk. See on simulatsiooni elektromagnetiline ridade jõudu ja elektrivool nagu fotodel on raster teravilja valdkonnas.

Viljaringid tekkis äikest. Nagu imitatsioon elektromagnetilise välja read ja elektrivoolu nagu foto salvestamist raster teravilja valdkonnas.

 

Trammiliini ning allmaarajatistes lähedal viljaringid

Lizzano, FRAZIONE Celletta, Cesena - Forli, 12 Giugno 2008: www.cropfiles.it

Kliki foto järgida allikale. Võimalik leida "metsa Piksevardad" kohta, et paikkond. Ilma korrapärane muster ning see on väga täpne ülevaade asukohast, kus välk sattumist teravilja valdkonnas aset leidis. Isegi valdkonnas paremal pool foto, ilma viljaringi piktogramm, mõjutab elektri ja kahjustamata tingitud, et palju rohkem tähelepanuväärne on ka mõjutatud põllukultuuride mööda traktori lugusid, mis kulgeb läbi valdkonnas, pilt horisontaalselt, ja põllul viljaringi piktogramm seal on mõjutatud peamiselt teravilja ümber lugusid lähedal valdkonnas piiri, kus traktorite muutub. Sageli erinevus käik lukus. Rohkem niiskust, parem juhtivus. Samuti on võimalik, et umbes kohtades, mis on määratud geomeetriline keskpunkt viljaringi kuju, on asuva veevarustuse torude või kanalisatsiooni maa-aluses. See võib hõlmata ka muid sarjad - elekter, gaas, digitaalside. Midagi sarnast võib olla seotud ka teiste kultuuride ringi piktogrammid, mis näivad peaaegu mõned pikaajaline kogemus. Teised näited pärast. Paljud enam viljaringi piktogrammid järgivad sageli trammiliini, sest head dirigendid. Pole inimest sekkumise või töö.

 

Elekter võib jaotada ümber vallas peamiselt abil traktori lugusid. Neid iseloomustab palju suurem elektrijuhtivus vastu ülejäänud maapinnale kogu teravilja valdkonnas. Mõned jooned, üsna juhuslikult, võib hargneda, sirge või kahestunud lähedal alates mõju punkti välk impulsi laup. Elektrivool liigub kirjeldatud viisil lähedal alates perioodiliste kujundeid teravilja kohapeal, mitte ainult lugusid traktori ja nende vahetus ümbruses, enne jätkata maa alla. Läbipääsu elektrivool sees taime keha rakkude, kudede ja seega neid kahjustamata võib põhjustada ka ebaühtlane küpsemine teravilja. Ebaühtlane kasvab ja valmimisaeg on nähtus, mis on arised sest tingimused on väga sarnane ümberistutamiseks taimede.

 

Märkus:

Kirjeldatud on vastutav selle teoreetiline eeldus: kui regulaarne viljaringi piktogramm on loodud, võimalik, et palju välk tühjeneda oli viia palju kiiremini risti sügaval maa all, erinevalt puhul tavaline, palju ühist välk väljale - olulise osa välk tühjeneda, kaua aega enne kui see täiesti viinud maa, on viinud üle ja üle põllu pind nagu on karussell, kohustub pahandust. Seetõttu on võimalik, et mõlemad osad võib mõjutada umbes võrdselt. Vasakul oli märkimisväärne osa tarbitavast energiast luua kujundeid, ja seejärel kohe läbi kiiresti maasse. Paremal oli märkimisväärne osa välk tühjeneda palju viinud üle põllu pind enamasti trammiliini ja seda teinud kaugematesse kohtadesse rohkem kahju.

 

Selline eeldus on mitu korda mainitud mujal selles kohas ja selgitatakse erilisel lehel.

 

 

 

Traat aia lähedal viljaringi

Teine pilt, et suhteliselt usaldusväärselt toetab teooriat viljaringid moodustub välk laskmine, et on võimalik kaaluda peaaegu sama tõendeid, on võimalik leida taas suur arhiiv Lucy Pringle, ja mitte ainult seal. Alates kommentaar selle pildi kohta näitab, et piiril vallas teravilja, mis sisaldab

Martinsell Hill, 19. juuli 2009

piktogramm ja karjamaal rohtu, kus piktogramm ei jätku, asub traadi tara. Wire tara toimib maandus. Maandus toimib läbipääsmatu takistus elektromagnetilist kiirgust - peamine põhjus piktogramm loomine - kohe Pikselöök punkti keskmesse arv üsna ühtlaselt ja sümmeetriliselt igas suunas liigub elektromagnetilise plahvatus. Hiiglaslik, valguse kiirus. Elektromagnetilise kiirguse õhus ei aeglustunud kuidagi ega piiratud ega peatatud. Erinevalt lööklaineid ja surve lained. Traadist aed, mis toimib maandus, on tõesti nii ületamatu takistus elektromagnetiline kiirgus. Taimestikuga aia taga - muru kultuurkarjamaa, kuigi oluliselt erinev märgi saagi - nõrgemad põhiseadus. Tunnistaja tõendeid näha. Energia oleks tegutsev rohu tõesti samamoodi. Isegi kui see ei peaks juhtuma täielikult just täpselt samal ajal. 
Kuna kahjulik energia oli peaaegu täielikult elimineeriti kirjeldatud maandus taga juhe piirded, kahju taimedest ei jätku ..

maaväline templi jäljend ei tabanud karjamaa

ja lehmad, kitsed ja lambad võivad jätkata BAA

 

Olla või mitte olla ... See on küsimus: Tegelikult on see tõesti võimalik kõigile UFOlogist ja teiste wannabe "eksperdid" on maavälise tsivilisatsiooni ja oma võimeid, toimingute ja sekkumiste kohta kogu maailma, kogu Päikesesüsteemi ja kogu kosmoses võimalik ette kujutada, et hale, maapähkli kodakondsuseta ja neid häbelik välismaalastele, kelle tehnoloogia on tuhandeid aastaid, mitte miljoneid või miljardeid, rohkem arenenud kui maapealne, nii et nad tõesti olid sellised "vaimselt puudulik", et ei oleks võimalik kujundada viljaringid muster ringi vähemalt mõningaid 50 meetrit eemal tara, nii et kogu oma kultuuri ring pilti mahub kõik, et "lõuend", mida nad valida?

 

Maadeavastajad ja fotograafid, kes on kunagi külastanud muster saagi, oleks tõenäoliselt võimalik meeles pidada, või leida mõne kadunud fotosid, kui polnud kusagil läheduses hüdrant stand toru - see toimib väga hea välk dirigent. Midagi sellist ei ole tavaliselt võimalik jälgida oma pilte, aga nad oleksid ehk leida veel detailseid kujutisi.

 

Wire tara võib toimib nagu maaühendus, samuti Ukkosenjohdatin, seega käitub täpselt nii, nagu maandatud kilpi ruudustik vaakum toru - see on põhjus, miks ei ole elektrienergia, mitte elektrone läbib. Samuti elektromagnetilise kiirguse ega elektronid suudavad läbida see - no pasaran. käitub neile täiesti läbimatu seina.

 

Mujal internetis teatatakse ( vaata ), et rohi on karjamaa on mehaanilised omadused täielikult võrreldavad vilja aia taga, ning seetõttu on kummaline, et muster ei jätku aia taga.

 

Piksevardad valdkondades lähedal viljaringid

Kuna tegemist on väga hea piksevarraste toimib väga sageli valdkondades ja nende läheduses panna sõnnikut, samuti lähedal puud ja põõsad. Aga nagu parim, absoluutselt vaieldamatu piksevarraste võib üheselt määratud ülekande torni ja lipumastid kõrge pingega elektriliinid. Need võimalik leida sageli väga lähedal sadu viljaringid. Tõesti palju kordi tornmastid isegi ilmuvad lahutamatut osa mõned viljaringid. Ancona, Itaalia, 10. juuli 2007 , GPS 43,574443 ° 13,432214 °, 2 ületamisel kõrgepinge liinid liiklevad ainult sees viljaringi piktogramm hinnata. 40 ja 110000 volti, Extra High Voltage - umbes 400 000 V liin lähedal, umbes 300 m.

 

Muu, kuid neid ei saa nii lihtsalt kindlaks teha, hoitakse maa all. On mitmeid kanalisatsiooni, veetorude, äravooludega ja muu maa teenuseid. On mõned pildid, aga saab vähemalt hinnata. Vasakpoolne pilt - Lucy Pringle , Horton - lähedal Devizes, Wiltshire 3. juuli 2005. Paremal pildil - ukcropcircles.co.uk, snap võeti paar päeva enne, nagu teised siin. 2. foto võib hinnata vähemalt 14 päeva varem. Vasakul viljaringi pilt võimalik lokaliseerida 1 väga levinud, eristav Ukkosenjohdatin - elektriliini püloon, kelle naabruses ei ole üldse osa geomeetrilisi kujundeid, mistõttu asub täielikult väljaspool huvitavas valdkonnas tahes tavaline Crop Circles vaatleja. Alates püloon, diagonaalis vasakule üles, risti tee on triip ja kollane nisu umbes pool kuni kolmveerand kõrgus ümbritseva nisu. Kollane nisu on surnud, mis oli kas tapeti kohe ajal välk heakskiidu mast või hiljem, sest kemikaale tulemuseks taimed ja muld. Peamiselt tänu elektrolüüsi käigus heakskiidu, järgmise paari minuti või tunni, samuti päeva. Heakskiidu elektri jätkus maapinna püloon poole tee suunas trasside esitada seal maa all. Ei pea olema kõik trassid, võib lihtsalt kraavi või kaevetööde kaetud, mis hoiab rohkem niiskust kui ümbritsev maastik, kuid kaabli maandus on tõenäoliselt seal. Sarnane triip jookseb vasakult viljaringi teele. Sel juhul ei tohi asub midagi maa, saab ainult edasi minna Urautunut juurdepääsutee külviks, mõjutab tõttu suurem elektrijuhtivus. Paremal viljaringi pilt ei ilmu ühtegi kollane kultuurile, võimalik jälgida vaid veidi kõrguste vahega. Alates et ainuüksi hinnanguliselt minimaalne 14 päeva ajaline vahe fotod.

 

 

 

 

Arheoloogia

Üks võimalus, mis võib kaasa elektrivool kiiresti läbi otse alla maa, võiks kohalolek räbu või metallist esemeid, samuti põhjustatud tegevuse mõned iidsed sulatus, või igast muust säilmed, enamasti rauaajast või pronksiajal. p_1 p_2 Tänu puuduste kasutatakse sulatamiseks meetodeid, räbu sisaldab kuni mitukümmend protsenti puhas metal väga peened. Juhtivus selline koht võib ületada rohkem kui miljon korda tavalisest mulla elektrijuhtivus. Asjaolu, et mõnes kohas regulaarselt sagedased väga ilmutus viljaringid, on maa-aluses vana asulate suhteliselt lihtne lokaliseerida alates aerofotosid meetodite abil õhust arheoloogia, on üsna tõestatav fakt. Üks tüüpiline selline koht on (place_name), kuid kindlasti oleks võimalik leida palju. Mõned hauad on metallist väga raskelt koormatud.

 

Võimalik ka teiste arheoloogiliste perioodide ja vanuses. Kuld, hõbe, vask, stannum, messing, koobalti, plii, tsink, volframist või uraan vanus.

 

Suurema koguse metalli paigutatud maa ka asub piirkonnas, kus tulistati lennukite kukkus.

 

Rohkem informations lehel arheoloogia

 

 

 

Elektrivoolu vs taimed, kudede ja rakkude

palju informations menüüs menüü EPP ja jätkata

Taimed, tabas elektrivool, võibolla lähedal alla surmav annus, mitu päeva välja nagu midagi juhtunud. Isegi kui täiesti surnud või sisaldavad suurel hulgal surnud rakud ja kahjustatud kudedes. Nähtava ja mehaanilised muutusi. See oleks muidugi võimalik jälgida mikroskoopilisi muutusi. Kontrollida, on dokumenteeritud fotod. Algul, pärast mitu päeva, võimalik eristada kõrguste vahest surnud taimed ei kasva. Hiljem roheline värv muutuda kollane, pruun ja taimed alustada kuivama. See protsess kestab mitu nädalat. Ainult taimi, mis mõjutas nii elektrienergia kogused, mis osaliselt võibolla soojusenergia, mis on ehk rohkem kui 10 või 100 korda rohkem kui surmav kogus võib kohe ilmuma kollane, pruun, söestunud, kuid juhul, teravilja sai alles mitu üksikisikute miljoneid.

Argentina - päevalilled

 

Veel tutvustame surnud taimed paigutatakse lehel numero uno , EPP ja

 

 

 

Teraviljad, mis ei olnud kahjustatud elekter

Väga võimalik, et kultuuri valdkondades, kus ei paistnud ühtegi äikese ajal kogu vegetatsiooniperioodi jooksul ei esine märke kahju.

Mõnikord pärast väga intensiivne äike, võib kergelt kahjustatud teravilja tunduvad ka järgmisel aastal ghosts

 

Seal ei olnud ühtegi välk sel alal, 2010 Benatecka Vrutice

mitte ühegi jala vigastatud ja painutatud, kaldega maa kuni saagikoristuseni

Vasak - 26. juuli, eks 17. juuli 2010

 

 

Lightning tühjeneda - lühidalt

Näiteks üks keskmine välk täitmise üle nii suur kogus energiat, et oleks võimalik koristada kogu valdkonnas palju hektarit, veski jahu, et vili, küpsetada leiba ja jagada see ümber kogu riik. Samuti postharvest töötab võimelised. Põllukultuuride ajal painutades maa liigub sadu kg materjali vahemaa ei ületa 1 m. Kõik kirjeldatud materjali on palju oma potentsiaalsest energiast. Rohkem energiat välk, mõõdetud väärtused välk

 

 

Kohalikke tingimusi. Kaks välk heited sama koht.

pikka aega eraldamine interval - mitu nädalat

Moodustavad korrapärase viljaringi piktogrammid võivad väga sõltuvad kohalikest tingimustest. Suurbritannia - võimalik sagedamini juhtub kriit. Samuti archeologic säilmed võivad jõustuda. Võimalik ka, et mõned regulaarne saagi circlr piktogrammid võivad ilmuda, et koht, kus ilmus 2 välk heidete kohta, et mõni koht, 2. mitu nädalat hiljem. See on tõesti harv juhus. 2. heakskiidu on pooleli kohas märgata nõrgenenud kärpida. Statistika - pannakse siin.

 

Harvadel puhul väga tugev välk heidete võimalik, et regulaarne viljaringi piktogrammi võib tunduda kohe pärast seda, või mõne tunni jooksul. Tugev heakskiidu on ka tugev mehaaniline jõud ja mõju nagu sadu kilogrammi lõhkeaine eespool põllul teravilja-, vaid mitu meetrit. Võimalik, et mõned regulaarne piktogrammid võivad ilmuda tänu sellele ei olnud tuult, ei vihma. See on tegemist  välk selgest taevast.

 

 

Maapinna võnkumisi

Teine võimalik põhjus moodustavad regulaarselt viljaringi piktogrammid on, et nende rajamist või kuju oleks mingil moel seotud värisemine Maa pinna lähtepunkt. Maakera pind, mis on paigutatud hetkel on välk heakskiidu ja exposured oma mehhaanilist toimet, rõhk ja lainete lööklaineid, käitub paindliku membraani, kuid tohutu. Mille pindala on mitu ruutkilomeetrit. Self resonantssagedus sellise membraan jääb väärtused mõne hertsi et mõne kümnendiku hertsi. Nii võivad nad luua mitte ainult lihtne viljaringid, kuid erinevate analoogiaid või samaväärne chladni mustrid.

 

 

  

Peasüüdlaseks, viljaringi looja, veel edukalt põgeneb

Mitte unikaalne nähtus, kuid arvatavasti et üks, et isegi kõige võimalik tänu, et tõeline ja üks ainus tõeline süüdlane õnnestus põgeneda tähelepanu nii jube kaua aega, on asjaolu, mis mõjutas teravilja näitama tõelist märgid kahju mitu päeva pärast tegelik põhjus on teinud oma töö, isegi mitu nädalat või paar kuud pärast äike ja välk, ainult õige autorid. Ajal viljaringi visualiseerimine, pikka aega hiljem, võib ilmselt väga sageli aidata nii süütu juhul kui hommikul udu, vaata doomino ja liblikas . Sel ajal on peaaegu võimatu ühendust pidada piktogramm loomingu sündmus, mis toimus paar nädalat tagasi. Väga sageli painutamine varred ajal piktogramm või ebakorrapärase kujuga ilmumist muutub ajal ilus ilm, pärast pikka aega järk-järgult varred nõrgenemine. Sageli võimalik leida palju muud fütopatoloogilistel tegurid. Üsna selgelt kõik need tulenevad, nagu teisejärguline mõju, kaua aega pärast kahju välk elektrit. Viirused, hallitus, seened, taimede ja loomade kahjureid. Kunagi töötaks ilma esmase kahju taimede elekter.

 

Seejuures elekter oleks taimede vallatult vastu kõigile loetletud kahjurid. Pärast välk sattumisel teravilja valdkondades oluliselt ilmuvad valmimise mitte ühetaolisus, olenevalt intensiivsusest kahju. Ilma nõrgenemine elektrivool poleks viljaringi kunagi avastatud. Enamasti sõltub kaugusel streik punkti vähem, kuid ka suhteliselt oluliselt kaugusel traktori lugusid. Kõik taimed, mis oli kokku puutunud mõju teatud elektrienergia kõrgemad kui tühine, kuid mitte tappev, valminud selgelt aeglasem. Vaata EPP. Siiani on uuritud peamiselt visuaalse vaatluse teel, või kvalifitseeritud arvan, kontrollitakse kvalitatiivselt ja kvantitatiivselt laboris. Määramine energia taset ning nende mõju elujõudu taimed. Ligikaudne mõõtmised - EPP.

 

Veidi mõjutab taimi ei pruugi ilmutada olulisi, visuaalne kahju, kuid neid saab rünnanud kahjurid või lihtsalt küpsevad aeglasemalt. Ostra.

 

Selgitus

Väga loogiline põhjus, miks peamine süüdlane viljaringi loomine nii usaldusväärselt õnnestus põgeneda võimaliku avastamise ja tähelepanu veel, on üsna mõistetav: see "autor kõike" on täpselt sel ajal, kui ta "maal" on valdkonnas, näiteks luua kultuuri ring pilt, mis on võimeline juhtima täiesti usaldusväärselt ja halastamatult kihutab minema võimalike vaatleja oma loomingulise tegevuse sealt oma töö, nii kaugele kui võimalik, kui mitte tappis nad.

 

 

 

Teravilja tavaliselt kannatada

Juhuslikult downed koosseisud - RDF

Eelmine tekst oli juba korduvalt näidanud, et välk heakskiidu on peamiselt vastutav mitte ainult kõik Genuine regulaarselt, isegi kui väga keeruline viljaringi kujundeid, kuid peale selle ja kõige muu, tavaliselt korrapäratult kahjustatud teravilja kõigis maailma Kirjandus ja veebilehed tegeleb viljaringid, mõnikord nimetatakse korrapäratult kahjustatud taimede poolt lühend RDF, Randomly Downed Formations- Juhuslikult downed koosseisud, korrapäratult kahjustatud, nõrgenenud kujuga tera asub kohapeal. Tõesti klassikaline näide, nagu alates õpik, võib leida 1 avaldamine probleemiga tegelemiseks : Crop Circles - Exploring the Designs and Mysteries, Werner Anderhub, Hans-Peter Roth, Lark Books, 2002, ISBN 1579902979. Crop Circles - Exploring tööstusdisainilahendused ja saladused, Lehekülg 111, fotograafia kirjeldus: "Classic tuul kahju grain". Üks kõige sagedasem viga , tõesti koletu mis tahes peaaegu diletantlik viljaringid "teadlased" kuni täna: Nende avaldus, et selline kahju terve teravilja, põhjuseks võib olla ainuüksi tuul. Tegelikult on selline kahju terve teravilja, kahjustamata elekter veel on absoluutselt võimatu kuidagi. Füüsikalisi omadusi - paindlikkust, tugevust - tervete põllukultuuride kasvatamist ei lase midagi sellist enne koristamist - võib täheldada isegi kui tuul on tublisti üle 100km / h. Kohe pärast selle peatub, ei ole painutatud maapinna isegi 1 vars. Fotol raamatust, seal on näha üsna tüüpiline viljasaagi kahjustamise pärast Pikselöök. Informatsioon on tõeliselt šokeeriv, uskumatu, arusaamatu ja kindlasti "vähe" aega enne kui keegi suudab tuvastada selle. Peaaegu kunagi selline kahju ilmuvad kohe pärast äike, enamasti kuni pärast nädalat.  

 

Siin on võimalik paljundada klassikalise idee üks maailma suurim geenius läbi aegade. Nn Jerry Cimrman tema postulaat: "Me ei saa võidelda selle vastu, saame protestida, siis me ei nõustu, aga see on umbes kõik, mis on koos, või selle vastu võimalik teha."

 

Korrake, kindlasti mitte viimast korda:

Enamik selliseid kahjustatud piirkondades, tekib mitu päeva pärast äike ja välke, väga sageli ajal ilus ilm, kui keegi suudab saada välk peamiseks põhjuseks, sest kohe pärast ka mitu päeva pärast võimalus kõik väljad ja taimed tundus täiesti puutumata. See kehtib nii viljaringid ja täiesti ebakorrapärase kujuga.

 

Muide, kui autorid suutsid määrata asukoht ja aeg pildil, võivad nad paluda ise at hüdrometeoroloogia instituuti või tegelevaid ettevõtteid välk andmeid. Tõenäoliselt oleks võimalik lokaliseerida rohkem kui üks välk tabanud pildistatud valdkonnas. Intervalliga vähemalt mitu päeva, kuid üsna mitu nädalat, igal ajal ajavahemikus idanema ja hetkel pilt tehti.

 

Tervislik alalise teravilja lähedal traktorijälje

Fotol raamatust, ka palju fotosid dokumenteerimine kahju või korrapärase viljaringi mustrid teravilja, kus teravilja samaaegselt esinevad "tavaliselt" näiteks nisu kaldu maapinna suhtes, samuti fotosid dokumenteerimine ebaregulaarne kahju, on väga huvitav, et isegi kui peaaegu kogu valdkonnas, umbes 80%, on kahjustatud ja painutatud, vahetus läheduses trammiliini nisu või otra või muu teravili seisavad püsti. See on väga tavaline nähtus kõik kahjustatud teravilja. Selle esinemise sagedusest on nii kõrge, et see on peaaegu võimatu olla ainult kokkusattumus. Kuigi on võimalik, et vastav osa kahjulik praeguses oli viia taimede abil kirjeldatakse rajad, taimede kõige lähemal neile, ja seega peaks olema kõige kahjustatud, on peaaegu kunagi painutatud. Painutamine algab vähemalt 20-30 cm trammiliini. See näitab, et taimede kõige lähemal rajad, ei hõivatud taimi, on võimalik suuremas mahus pinnase väiksema kontsentratsiooniga mürgiste ainete eritus juurte naaber taimed. Mürgised ja kahjulikud ained pärit, nad üritavad üleandmine juured ja sealt neid nii lähedal lugusid võib olla kahjulikke saasteaineid tunduvalt rohkem lahjendatud ning taimed on suurem võimalus, et paraneda. Nad ei puutu kokku nii kõrge kontsentratsiooni.

 

Väga tüüpilised näited on näiteks kell lehele Kounice , kuid võimalik leida peaaegu iga piktogrammi teravilja pilt, mis lisaks korrapärase kujuga ka korrapäratult kahjustatud ja painutatud kärpida. Peaaegu alati vähemalt 30 cm kaugusel rööbastee mõnikord isegi kuni meeter eemal. Mõnikord enamasti kahjustatud kultuuride hulgas ei ole, vähemalt esialgu mitte kusagil mujal kui suurim kaugus rööbastee, täpselt poole peal vahel, kus on ilmselt suurima kontsentratsiooni kahjulike ainete ja taim saab vabaneda neid halvim. Võimalik ka parem elektriline juhtivus on tänu topelt üle piiri ja külv masin pihustid sel hetkel, liin on kahekordse külvatud.

 

Palju üksikasjalikum seletus selle nähtuse hakkab paiknema Lines .

 

Üks võimalikke põhjuseid kahjustada ja nõrgendada teravilja varred on märgitud suurem väetamine, eriti lämmastikuga. Sel juhul oleks teravilja all suurim mõju sõnniku kõige lähemal rajad, ja olid vigastatud ja painutatud kõige sagedamini. Aga tegelikult on see täpselt vastupidine. Üleannustamise - suurenenud lahustuvate soolade pinnas, oleks peamiseks põhjuseks sagenenud laskmise niisugustes kohtades. Hunnikud sõnnik on panustanud välk on imetlusväärne viis tõttu suurenenud elektrijuhtivus kirjeldatud kohtades, samuti õhu kohal. Seega, kui läheduses saagi lihtsalt saada kahjustatud, ei ole mingil juhul, sest kohalik suurem väetamine, vaid lihtsalt sellepärast, et ilmus välk. Loogiliselt võttes oleks kõige kahjustatud taimed kõige lähemal kuhi sõnnikut, mõnikord tõesti suur, kuid see juhtub peaaegu kunagi.

 

 

 

Ühine teravilja kahju viljaringi pildid

Arhiiv LP, jälle. Pildil on lisaks viljaringi võimalik hästi jälgida taimede kahju keskel vahel traktori lugusid. Muidugi, see nähtus võib leida mitte ainult kultuuri ring fotod, kuid peaaegu iga foto kahjustatud ja pinnal asub teravilja. Järgmine väga huvitav fakt on, et kõige sagedamini või kõige varem, on kahjustatud, nõrgenenud ja kumartuminen põllukultuuride ilmumist kesklinna lähedal kvartali kurv lähedal servad valdkonnas regulaarselt välja poolt traktori rattad. Aastal nurkades thereare lugusid rohkem Urautunut. Lahutamatu võim toidet ringjoonekaare oma keskus pärineb palju suurem kogusumma kui liin lahutamatu sama kaugele. Võimsuse tarnitakse tasapinnaga maapinnale väheneb ruudu kaugusel punktist, mis on juhul, kui ring pidevalt, nii ei vähene. See on ligikaudne, lähemalt küsimus voolu juhtivad taimede ja mulla selgitatakse kohta  LRC link. Lisaks lugusid traktori lähedal piire väljad jooksis üle traktori taas jooksul naasnud valdkonnas. Parem läbiviimine elekter seega olemas. Rohkem infot lehel trammiliini . Thumbnails võimalik laiendada poolt Uusehitise hiirt.

 

Traktori rajad on kindlasti palju elektrit juhtiv vastu nende ümbrus, et võib ka töö Piksevardad, niiskuse neid kogub ja hoiab kõige paremini ja kõige pikem. Trammiliini piiri lähedal valdkonnas on isegi tõestatav parem juhtivus kui kusagil mujal, tänu, et nad on ületanud üle traktorid mitu korda, ja näib lugu paindub lähedal, et ja traktorite tihti ringi seal erinevus käik lukus. Muud väga olulist Piksevardad on hunnikud sõnniku väga sageli esinev väljad.

 

 

 

Foto Wylatowo loodud Poola entusiastid

Siin on toodud mõned tüüpilised näited normaalne, ebaregulaarne saagi kahju moodustab välk koos viljaringi geomeetrilised mustrid, fotograaf sõbrad vaatlejad Poola linna Wylatowo: link 2002, link piktogrammid

Kõikidel juhtudel, ilma geomeetriline viljaringi kuju on üsna tüüpiline kahju teravilja põhjustatud elektri välk heakskiidu.

 

 

 

Argentina 2010 " kultuuri ring "on päevalilled

Kohe alguses 2010 oli võimalik lühikese visiidi Argentina

aasta 15. märts 2010, foto Touraine-insolite.xooit.com

  

söestunud ja põlenud päevalilled, ringi, on peaaegu võimatu seletada teisiti kui välk ... Või äkki tõesti, et UFO?

 

Kirjeldus taimed riik näeb välja peaaegu identselt nagu õpik põllutöökool, kirjeldades tagajärg välk sisse päevalill väljal. Näiteks Sunflower Production Handbook 2007, vaata . Käsitsi koostatud National Sunflower Association, NSA .

 

Kui keegi kõnnib läbi metsa ja leida mõned söestunud puud, kui võib järeldada: "See on võimalik äike heakskiidu siin." Kui käin valdkonnas, järgides söestunud päevalill, kuidas mõelda? Et välismaalased tiirles eespool valdkonnas mikrolaineahi, pöörleva ring, alates ionosfäär oli kahanevalt pööris toetanud ja loonud inimese ja maavälise mõtetes ja kõikehaarav kosmilise luure mõned teised UFO-ja lendavad taldrikud pommitatakse valdkonnas laserid ja kõik lõpetas tegevuse elektrivool, mis oli springing alates vahel põhjavee allikate ja udu on Briti raba? Või on see kõik on tüüpiline briti huumor? ... See oli lihtsalt väike näide sellest, kui palju mõni "eksperdid" Crop Circles nähtus vahetevahel kasutanud oma kaalutlused. Nad on selgelt õnnetu alates absurd ja Käsittämättömyys kogu nähtused. Lõppude lõpuks on täiesti võimatu luua selline uskumatult keeruline fraktaalide, mis on endiselt elutu looduse ja ilma luure ei ole võimalik luua, on üsna võimatu. Aga see on võimalik, isegi väga lihtne!

 

Võiks teha mõnikord lihtsalt ühe tabanud välk, võimalik lisada mitu paralleelset ja sellele järgnenud elektri laskmine, samuti võib esineda mõningaid resonantse ja häireid vahel kõik. Väga tihti nad käivad pärast maa read, ja just nende kohal oli põhjus luues read. Sel juhul teravilja ei pruugi ainult ainult vigastatud, kuid täiesti surnud. See mõte oli juba mainitud selle lehe siin, teine, märksa näitestamise võimalik leida lehel read .

 

Kõik juhtus mõne 10/1000 teise. See on kasulik aeg, mille jooksul jooksis elektrivool; elektripliit heited toimuvad järjestikuste pausid, kestev sadu millisekundit. Süsteemi põhitoiteallikas heakskiidu ning mitme järjestikuse vilgub võib toimuda aega umbes üks sekund, harva kauem. Pärast kohe lõpp võiks olla teravilja valdkondades märgata midagi. Alguses ajal elektrilahendussüsteemide ja vahetult pärast, enamasti on toimunud protsesse füüsika, mehaanika, elektromehaaniliste ja elektrokeemia. Pärast seda toimus pikk puhkeaeg, mis juhtus pealtnäha midagi, ja aeglaselt sisestatud stseen laadi protsessid bioloogia, fütopatoloogia, biomehaanika, biofüüsika, keemia ja muude puhaste looduslike protsesside. " Ränne of Nations ".

 

Alljärgnevalt võib osaliselt mõjutas ilm. Väga oluline on asjaolu, et iga eraldatud järgmiseks kirjeldatud sündmused, mis toimuvad pärast heakskiidu, toimub isegi kõige sobivam ilmastikutingimused, mida võib ette kujutada põllukultuuride kasvatamise ja küpsemise.

 

Ajal kümned päeva, nagu ka nädala või kuu jooksul, edeneb järk-järguline nõrgenemine taimed. Protsess on väga aeglane tõttu tohutu inerts bioloogilisi protsesse taimedes. Kudede ja nende kahjustatud taimed surevad, teised muutuvad nõrgaks. Ühel päeval üldine nõrgenemine taimed ületab aktsepteeritava taseme. Öösel langeb London Fog - liblikas . P_B Taimed kasvab raske ja kõige nõrgemad varred aeglaselt hakkab painutamine maa, vaata doomino. Jooksul mitu sekundit minutit on hoolikalt loodud disain pinnale kukkumise nagu kaardimajake. Sarnane protsess on ilmselt võimalik kasutada selgitada mõningaid viljaringid sagedamini esinenud kimbud varred, mitu korda regulaarselt volditud 1 üle teiste. Sel juhul nad tõenäoliselt järk-järgult virnastamine üle ise, kõik ei kuulu korraga. Loomine sarnane mõju on inimese jõud, kasutades primitiivne tööriistu ja aju, täiesti võimatu. Ütlematagi selge, et eristamatu struktuure võib leida täiesti korrapäratult kahjustatud teravilja. Fotod kaasas käesoleva lõike võeti koht, kus leidub vaid täiesti korrapäratult kahjustatud taime. Kõik, mis kohad olid selgelt ja kontrollitavalt välgutabamuse.

 

Asjaolu, et järk-järguline protsess, painutamine maa ajal, mis on kultuuri ring visualiseeritakse võib saada palju kiiremini kui kogu nõrgenemise protsessi on valmis ja kuni väga kaua pärast seda oli tegelikult põhjustatud ja algatas. Nii et ilmikute ja "ettevõtja" avalik järeldab mõnevõrra kiirustades ja segaduses järeldusi.

 

 

Rahvasterännuaegsest

Nn protsessi, et kehas terved taimed - varred, lehed, juured, kõrsviljade, mõju elektrolüüs loob, võib-olla ka tingitud termilised protsessid, mitmed kahjulikud ühendid. Mõne aja pärast taimed hakkavad liikuma neile alla juured ja eritavad neid mulda. Vastupidises suunas, siis liiguvad ained seotud ühise ainevahetus taimede jõukas ja kasulik.

 

Näide:

Jagades taime maapealne osa, näiteks 10 osad ühepikkused. Kõlblik, et igaüks neist vajab vabaneda kahjulikest ainetest, mis on loodud sees, "liikuda 1 Korrus allpool" pidev aeg - näiteks üks päev. Pealmine osa, 10. Taime - nt. nisu kõrva või osaliselt, kui tal kujuneb, ühe päeva jooksul vabaneda selliste negatiivsete ainete, kõigi teiste osade alla, kuid peab taluma läbimise toksiinide kõikjal kohal. Sellist võrdlust, kindlasti väga lihtsustatud, kuid eesmärgil selgitusi tsooniüleselt nõrgenemine piisav, näitab, et madalama 10. taimede kokkupuutel ebasoodne ühendid 10 korda pikem kui ülemisele osale, ja 10 korda suurem kogus kui ta ise on loonud, nii puutub kokku hinnanguliselt 100 korda suurem mõju ebasoodsad kemikaale. Seega, alumine osa on kõige nõrgenenud ka mehaaniliselt - võimalik proovida käsitsi. Alumine osa ohverdab ennast edukaks "Haridus järglasi." Palju nõrgestatud taimed on tõesti edukas, et kuna kohe pärast painutamine maa poole taim hakkab kurv sõlmevahede tagasi kasutades sõlmed, ja enamik neist tõesti õnnestub, isegi kui ainult osaliselt, nii et neid saab edukalt koristatud.

 

Ajastus sündmuste käesolevas lõikes kirjeldatud on lihtsalt näide, ei katseliselt tõestatud faktid. On ainult ühtlustamise kulgu teatud protsessid, mis peaks kontrollima katseliselt, ja mõnel juhul võib olla oluliselt erinev kirjeldatud protseduuri. Näiteks pärast väga tugev teket. 2008

 

Ajastus kirjeldatud siin on tõesti võimalik lugeda haritud arvan, kontrollitud mitu aastat dokumenteeritud kinni, sadu kohti, kus kontrollitakse välk heakskiidu tabamust arvesse pinda teravilja väljad. Kirjutatud 2011. Ka sadu kontrollitud katseid tegutseda elektrivoolu taimede kudedes.

 

 

 

Võimalik kontrollida palju viljaringid tagasiulatuvalt

Crop ring mõistatus lõplikult lahti krüptida ...

Ainult NATURAL moodustavad põhimõtted, mehaaniline - elektromehaanilised - elektrokeemilised - biokeemiliste - biofüüsikaliste - biomehaanilised - taimekaitse, lihtsalt arvutatav ja ettearvatav. Isegi (!!) enamikul juhtudel ehk alates 1980, kui mitte, alates 1990, mõnedes riikides on kindlus tagasi tõestatav ühegi viljaringi GPS asukohta. Võimalik küsida meteoroloogid, või Siemens-Vaisala, ALDIS, CELDN, EUCLID, NORDLIS. Lightning heakskiidu enamasti juhtub mitu nädalat enne Crop Circles kuvata.

 

 

 

 

Juhuslikult vigastatud kuju Itaalias ...

Mõnes riigis, näiteks Itaalias - lingid lehte allapoole, sai kirjutamata reegel. Kui ei ole palju viljaringid tunduvad mõned aastas, rohkem fotosid korrapäratult kahjustatud kultuuri tehakse. Teadlased Itaalia ehk esimene ja teavad kõige paremini, et RDF ja korrapärane kuju on luua samal põhjusel. Ka paljud nende fotod on tüüpiline kombinatsioon nagu Crop Circles regulaarne kuju ja ja ebakorrapärase kujuga. Üks selline viljaringi pildi kasutati varasematel teksti siin ja kõrval siin. Näiteks Itaalias palju sagedamini, et Crop Circles ilmuvad koos RDF , võibolla sõltuvalt kohalikest oludest. Seletada siin .

 

RDF , algselt Randomly Downed Formations, juhuslikult downed koosseisud nimeks saab igavesti Randomly Damaged Formations, juhuslikult Vigastatud koosseisud , paremat tõlget

 

 

Suur tänu

jaoks www.cropfiles.it : mitu linke lehekülgedele, mille kõige tüüpilisem fotod

et oli väga kasulik see teadus -

http://www.cropfiles.it/cropcircles_2010/Allettamento_2010.pdf

http://www.cropfiles.it/cropcircles2008/Allettamento_2008.html

http://www.cropfiles.it/cropcircles2007/Allettamento_2007.html

http://www.cropfiles.it/crop_circles2006/Merate_11Maggio2006.html

märgitud "e crop irregolari"- Ebaregulaarne

paljud fotod lingitud lehekülgedel võimalik laiendada kasutades paremklõps + "Vaata pilti"

 

Samuti on palju tüüpiline Piksevardad teravilja väljad Itaalia fotod.

Kliki järgida link

 

Sarnased pilte Tšehhi - tuhandeid saadaval. Paljud neist otse väljapanek kohad kontrollitud välk tabanud. Link mõnikord ilmuvad siin .

example_czech

 

 

Selgitus

On palju juhtumeid, Itaalias, kus tundub palju ebakorrapärase kujuga koos viljaringid jms perioodilised kujundeid. Võimalik, et Itaalias ei ole nii suurt huvi umbes viljaringid kui Suurbritannias. Võibolla mõned neist on pildistanud pikka aega pärast ilmumist, kui kunagi varem. Võib sõltuda kohalikest tingimustest. Ka Suurbritannias, näiteks kronoloogia lehel. Võimalik näha, 2007/07/16, Hailey Wood, Ashbury, nisu, seal saab lisada ebakorrapärase kujuga ajal pikemaid ajavahemikke, just sees perioodiline kuju, kui ka väljaspool seda. Paljud et ebaregulaarne osad käitub lihtsalt võimu all kahjustamata ja nõrgenemine pärast välk heakskiidu, kaugeim alates trammiliini, just nende vahel. Võimalik sõltub paljundamise kaudu elektrienergia trammiliini ning sellest üle pinna ja lähedal metroo. Rohkem teavet - Lightning elekter mullas .

 

 

 

Rohkem kinnitused

suunatud leheküljed http://www.croponline.org/cropanomali.htm, nimelt alamlehe Lissone (Mi) : See koht kasutatakse leheküljel prognoos, arvestades tõenäoline struktuuri elektriliinide asub seal - 2 elektriliine, mis kulgeb kogu valdkonnas. Rectangular üleskeeratavad et encircles nurga rohkem 200 kraadi. Mõned välk peab olema seal mõne järgmise aasta jooksul. Ei heliseb, kuid millalgi tulevikus on kindlasti mõned kahjustatud taimede ajalt ilmuvad. Üksikasjalikumat vaata määratud lehe prognoos. On asukohta, kuigi esineb mõningaid ehitus muutub, võimalik külastada Google Maps, Google Earth, kuid võib-olla midagi on jäänud valdkonnas.

 

 

 

Suur tänu:

Peeters von Petrackov, numero uno,

Peter Lighter alates Dywidag PREFA nagu number 2,

Pepe alates Linde + Wiemann CZ, sro

Guljašš, Spejbl, Kiosker, Kelcak, PID,

Jimmy - Sticker, Lubos Hanousek,

Bobes Janik,

ja paljud teised.

 

Samuti palju tänu hr Vaclav Bosina, kohaliku Põllumajanduse osutaja.

 

Suur tänu Itaalia sõbrad ka. www.cropfiles.it ja www.croponline.org

Roma locuta, causa finita: Rooma rääkis, juhul lõpetatakse

 

 

 

 

Kirjandus, allikad

Mõned raamatud (murdosa), mida kasutatakse, et selgitada erinevate füüsika ja looduse nähtusi ja mõjusid teksti ja alamlehed www.cropcirclesonline.com Kirjandus

 

Huvi korral kontakt cropcirclesonline@gmail.com

Huvi korral kontakt cropcirclesonline@gmail.com

 

4 en

 

 

 

See leht on valmis ja kõik teooriad siin esitatud olid väga põhjalikult, täpselt ja üksikasjalikult katseliselt uurida

 

Jan Ledecky