Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

See on esmane tõlkimine, esialgse, töötlemata andmed, mis on peaaegu muutmata kujul. Machine, arvutipõhine, originaal lehti, mis ilmuvad nagu Tšehhi originaal ja Inglise originaal versioonid. Tuleb pidevalt paranenud aja jooksul parandatud ja täiustatud. Täname mõistva suhtumise eest.

lightning

Viljaringid.

Enigma lahendatud.

Igavesti.

Algatamine

Loodus, teadus-, füüsika

keemia, bioloogia

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Viljaringid moodustatakse välk. Jäljendada fotodel on jõujooni elektromagnetilise kiirguse läbi raster teravilja valdkonnas.

Viljaringid tekivad pärast välke, väga pikka aega. Imiteeriv fotodel elektromagnetilise jõujooni kiirgust läbi raster teravilja valdkonnas.

 

Affair viljaringi gatee - palju kära ei millestki

Võimalik, et kõik suurepärases teateid viljaringid, kõikjal üle maailma, sealhulgas hull teooriaid. Tulnukad, psüühiline energia, sõjalise eksperimendid bluffida või lootusetuse, tantsimine siilid, plasma pööris, purjus kängurud, telekineesi, meta-psühholoogia ja paljud teised, olid ainult Fables või muinasjutte, palju nutta ja vähe villa, palju kära ei millestki. Äkki võimalik nimi anda kõik, mis juhtub umbes viljaringid ajal aasta 1970-2011, ka varem, teravilja valdkondades palju rohkem massimeedia, nimi anda

 

" Affair viljaringi gatee " ...

 

 

 

Arvestust elektromagnetvälja raster teravilja varred

Crop valdkonnas - informatsiooni kandja, kes suudab luua graafiline rekord EMF

Igasugune, isegi kui väga lihtne, kummaline kultuuri ring, võimalik lugeda analoogia graafiline rekord elektromagnetilise välja raua saepuru. Tegelikult mitte ainult viljaringid, vaid ka mis tahes kuju teravilja, sealhulgas täiesti ebaregulaarne, võimalik seletada kui graafiline väljendus iseloomulik, graafik, andmed või foto elektromagnetilised protsessid, mis olid pooleli pinnast kõrgemale, et põllul teravilja palju päeva enne koosseise ilmunud. Võimalik võrrelda arvestust "ostsilloskoop". Kirjeldatud "elektromagnetiline protsessid" oli võimalik visualiseerida tõttu looduslikke protsesse taimedes, nõrgestades nende varred, sellest tuleneb nende painutamine. Rohkem informations veelgi Sellel lehel - mimikri ja palju muud informations Lehe kronoloogia . Selline visualiseerimine võib tunduda pärast pikka aega, mitu päeva või nädalat, kuid tänu " doomino efekti ", äkki läheb käsikäes butterfly effect, see võib kesta vaid mõne minuti.

 

Graafiline kujutis

Crop ringi - lihtsalt ütlesin, võimalik kaaluda iga eraldi kuju nagu "visualiseerimine magnetilise induktsiooni jõujooni ümber juhtme" .

See on üsna täpne graafiliselt. Et dirigent oli antud juhul õhku, täpsemalt plasma, mis on loodud läbi täitmise ajal oli umbes 5 mm lai, mitte 10mm ja voolu juhtivad läbi oli mitusada tuhat amprit. Vahel lähedal miljonit. Magnetvälja ümbritseva selline juhe on ilmselt "midagi suurt", kui valdkonnas, mis on loodud õpetaja ajal füüsilise eksperiment kooli laboris. Väärib märkimist, et määr praeguse tõusu nagu dirigent, di / dt mõnikord ületab rohkem kui 200 tuhat amprit ajal ainus mikrosekundis. Sarnaselt inseneritava, nt mööduv protsesse, generaatorid, alustades mootorid, on väärtused, et paljud miljon korda väiksem. Määr praegune tõus on oluline tegur, mis mõjutab induktsiooni ümbritseva line juhtmed. Kõik taimed on ka rida traati, mis on võimeline teostama elektrienergia, isegi kui väga halvasti. Mida suurem on kiirus praegune tõus, seda suurem on tingitud pinge.

 

 

Mõned võimalused Elektrijuhtivus taimsest materjalist

Olulist rolli nõrgenemine varred taimede sees viljaringi mõnikord mängida taimset materjali ainult elektrilise induktsiooni. Vaata elektriline induktsioon punktis Electro-fütopatoloogia. Elektrivool, mis kahjustavad taime kudedesse, samuti võib läbi viia läbi pinnase ja ioniseeritud õhku. Ka kõrgepinge koroona, sümmeetriliselt ümber ringi dirigent - kanal välk heakskiidu. Ringi kuju, mitme meetri puhul välk - mitu miljonit volti, on ka üks suur lemmikute võimaluse läbi elektrit taimed.

 

 

Anomaaliad - sissejuhatus

Võimalik näha mis tahes TV dokument või dokumendid film, raamat, ajaleht, ajakiri, perioodika toode, või mis tahes Web, mis tegelevad Crop Circles problemaatika. Kõik vaatlejad viljaringid, enamasti vana Nestor selle tegevusharu, on tõesti nii õnnetu kui märg nädalas, et peaaegu peaaegu iga taime ringi ehk tõeline, on võimalik registreerida mitu anomaaliad, väga sageli "midagi väga tugev elektro- magnetilise või elektrostaatilise, täiesti hämmastav, väljaspool mingit võimalust mõista " ja puudub võimalus, mis tuleb lahendada igal ajal tulevikus. Aga nad olid kogu selle aja jooksul rohkem kui 30 aastat, tõesti väga lähedal täiesti teaduslik kulus selline suur probleem. Palju, palju selle põllukultuuri ringi järgijaid, mis olid lugemas ümber neid kompass nende poolt. Ühelt planeet Päikesesüsteemis, mida nimetatakse maailma, kus elavad rinnapiimasarnane ahvid tüüpi inimkond, muu võimalus, kuidas luua geomagnetic kõrvalekaldeid sellise intensiivsuse ja kestus, kui välk, kunagi eksisteerinud. Näiteks peamiselt basalt aluspinnas. Ta teadis hr Pockelsi. Aga ta pidas oma uurimistööd eksperimendid mõnikord vahetult enne 1900. See oli võimalik ainult küsida.

 

Lõppude lõpuks, just välk heakskiidu ennast on võimalik lugeda nähtus, ulatudes täielikult välja ulatus iga tavalise inimese kujutlusvõime. Ühine nimetus, mida kasutatakse peaaegu iga dokumendi kohta Crop Circles - "seal ei ole mingit võimalust selgitus kasutades teaduse meetoditega" .

 

"Short" nimekirjas üle 40 teadusvaldkondades, mida kasutatakse kui abi kultuuri ring selgitus võib leida siit. Kõik nad on täiesti objektiivselt, repeatably ja reproducibly, mida kasutatakse selgitades põhjusi igasuguseid nähtusi, mis on kaasas kahjustatud ja nõrgenenud teravilja. Mitte ainult teravili, vaid ka igasugu muid taimi. Millalgi tänu kahju ja nõrgenev painutatud allapoole, isegi maapinnast. Selle võimalik selgitada kõiki nõrgenenud ja kahjustatud taimed, isegi tekkinud suvalist ebakorrapärase kujuga, mitte ainult kahjustatud taimi, leiti "klassikaliste" viljaringid. Mitte ainult viljaringid, kuid iga teravilja või taimede kahjustatud sel määral, Thet nad on painutatud, mis asub maapinnal.

 

Ainult üks, ainus välk heakskiidu on võimalik kasutada selgitades igasuguseid selliseid anomaaliaid. Täiesti iga neist, enamasti iga kirjeldatud nähtused. Nad kõik näevad välja nagu juuresolekul elektrostaatilise ja elektromagnetilise välja selles küsimuses möödunud. Seal olid kohal absoluutselt mõeldamatu elektrostaatiliste ja elektromagnetväli, mis võib põhjustada iga on kirjeldatud kõrvalekaldeid. Kohapeal oli kohal absoluutselt mõeldamatu, väga tugev, hiiglaslik elektrostaatilise - elektromagnetiline - elektromehaaniliste - plasma pulsee nimega LEMP - Lightning Electro Magnetic Pulse, Mida tähendab välk elektromagnetilise impulsi. Iga spetsialiseerunud avaldamise kohta välk heakskiidu nähtusi on võimalik leida selline piisavalt mitmete tehniliste kirjelduste kohta, välk omadused, mida on võimalik seletada täiesti iga selliste nähtuste absoluutselt ilma ühegi erandita. Praegune, kiirus, energia, pinge, temperatuuri, määra praegune tõus, vt tabel . Võimalik jälgida, et välk heakskiidu impulss on nähtus väljaspool igasugust kujutlusvõimet, ja see on tõesti võimalik tekitada täiesti kõik on kirjeldatud kõrvalekaldeid. Sisaldab ning kannab tõesti palju piisavalt palju energiat selleks.

 

Sel juhul, et keegi võiks tekkida, et nähtus tõesti näost näkku, oleks üsna võimatu tema jaoks on jutustada lugu sellest.

 

Palju rohkem teavet, üksikasjalikum, et lehe anomaaliate ja alamlehti. Muide, mitte ainult füüsilisi anomaaliaid. Elektrostaatilise, elektromagnetiline, temperatuuri erinevused, tänu sellele ka tekkinud surve erinevusi maa - "seletamatu" kõlab võib tunduda nädalat pärast välk. Ka kemikaalid - seal võib tunduda tõesti väga mürgine mürgid, mis on suunatud maapinna kümneid kg, palju, et võimalik aurustada gaasilises faasis. Täiesti nähtamatu. Ohutus ennekõike. Vaatlejad peaks pigem püüdma ei tegutse nagu merisead, ja proovida kutsuda toksikoloogid kohta akrediteeritud laboris. Crop Circle pooldajaid on väga üllatunud toksikoloogilisi mõõtmine ja tulemuste pärast. Dosimeeter ei saa meetme kontsentratsioonis mürgiseid kemikaale.

 

 

Väike galerii pildid, mis on kasutatavad kõikjal viljaringi leitud

On see koht on väga võimalik olemasolu suures koguses väga mürgiseid kemikaale, samuti gaaside. Olete külastanud koht omal riisikol.

 

Mõned Crop Circles ilmuvad pikad sirged

pikkade vahemaade puhul, mitu kilomeetrit

Tänu äikesetorm, mis liiguvad maastik, mis on suunatud suunas tuul, on võimalik selgitada mõningaid kultuuri ringid, mis ilmus sirge, väga pikkade 1 teistelt. Nad ilmusid erinevatel aegadel mitu nädalat, sõltuvalt põllukultuuri tüüpi, selle seisukorda, niiskust taimede, pinnase ja intensiivsust, energiat välk heakskiidu. Iga selle kirjeldatud viljaringi piktogramme, kuvatakse hoopis teistsugune aeg, väga kaua pärast äike. Keegi ei suuda tuletada mingit sõltuvust vahel äikest ja kahju taimedest. Võimalik, et mõni selline võimalus mööda mõned Ley Line, mis on muidugi võimalik. Aga vaja veel kord rõhutada, et enam-vähem juhuslikult. Inimesed märkas ja märkis selliste piktogrammid, muidugi, ja töö üks suur inimkonna viga väga lihtsalt teostatav.

 

Täielik kokkusattumus, aga see ei pea olema, sest see ei ole võimatu üldse, et muinasmälestised, kivist skulptuurid, megaliitsete struktuuride aborigeenid ehitatud, kus nad leida oma valdkonnas või karjamaad regulaarselt ilmusid mõned viljaringid sageli, teravilja, põllukultuuride või muru. Viljaringid olid nende poolt lihtsalt lugeda käsu Jumala, juhendades neid täita mõned sarnased rumalus, nagu näiteks ehitus megaliitsete struktuur on. Näiteks Stonehenge, Rollright Stones, Milk Hill, Alton Barnes, Silbury Hill, Avebury mõisas.

 

Kas kõik on lihtsalt kokkusattumus?

 

Järgmise kahe fotosid "Crop circles: In search of a sign" Michele Gardner-Smith Viljaringid: In search of märk, Michele Gardner-Smith

Vasakult: põllukultuuride ringi Langdon, North Dakota, USA , 25. juuni 2000

Hiljem ilmus järgmise kahe kultuuri ring mustrid, otse pärast rida, mitme kilomeetri kaugusele 1 teistelt, nagu on näidatud paremal pildil. Võimalik küsida meteoroloogid vaadata oma andmeid - äike toimus mitu päeva või nädalat enne esimest piktogrammi ei leitud.

 

Pinna all mõned read, mis tunduvad lähedal mõned viljaringid, võimalik on olemas mõned torud ja kanalisatsioon, võimalik ka elektriliinid või maa gaasitorud. Rohkem teavet read .  

 

Trails surnud või nõrgenenud teravilja, mis asub maa peal - uus anomaalne nähtus, ei ole kirjeldatud, kuid olemasolevate minevikku. Võimalikult palju sagedamini, kui mõni viljaringid leitud kunagi. Võimalik ka, et keskused paljude viljaringid ilmuvad paremale üle mõned kirjeldatud torud maa all.

See oli võimalik ainult mõnda punnsilmseks ameeriklased hüüatama WOW!

 

 

Jätkamise avalehele

 

Parandus

Isegi kui mõni kiri maha seda lehekülge näeks, et olla täiesti kindel, et tuleks paigutada sissejuhatav lause enne

On võimalik, et ...

Võimalik oleks tõendatud, et ...

Arvatavasti võimalik ...

Mõned (paljud) tähelepanekud (eksperimentide) võib tähendada, et ...

Täiesti kindel tegutsemisaja kestel õigus võibolla ainult loll, rumal, Älykääpiö, Omahyväinen tüüp või bigmouth.

Niisiis, mida üks neist, neetud?

 

 

See ei ole nali

 

Tõeline viljaringid

NATURE tehtud sümmeetriline põllukultuuride koosseisud - füüsikalised põhimõtted

Palju 99,9% viljaringid leitud igal aastal vilja ümber kogu maailm on ehtsad, mitte pettus, mitte inimtegevusest.

 

Loomine nimega ehtne, loomulik viljaringid tegi lihtne, täiesti selge, täieliku ja ainult loodus, suur, suur mehhaanik, elektrostaatilise ja elektromagnetilise jõud, mis tunduvad lihtsalt enne, selle ajal ja vahetult pärast välk heakskiidu. Juhul, kui nende kujunemist mõnes suhteliselt harva, aitab oluliselt kaasa resonantsi ja häireid, võib tekkida isegi arusaamatult keerulisi ja regulaarse kujuga.

 

Nimega jõud on väga võimas, peale iga realistlik inimeste kujutlusvõimet.

 

alates: wikipedia

tundmatu autor

© cropcirclesonline.com

www.flickr.com

 

1. kahju taime kudede viljaringid - poolt elektrivool

Üks peamisi kahju põhjustel taime koed ja mistahes osakesed on elektrivool, mis on põhjustatud induktsiooni ja otsene juhtimine - ioniseeritud õhu, pinnase, tihedalt taimede osakestest ja juured, ja elektrolüüsi kõik. Seal muutub ohtlike keemiliste mõjurite et kudede ja mõned rakud on kohe surnud. Kõik nimetatud taimeosad tegutses dirigendid, võimalik olla objektiks induktsioon. Elektri induktiivsus viljaringi taimed ei kesta kauem kui 1/1000 sek.

 

Mõned rakud on surnud kohe, mõned teised surevad tulevikus päeva või nädala, sest kahjulikke kemikaale. kronoloogia selle protsess on veidi keerulisem, kuid taimed on võimalik taastada end üsna hea. Nad üritavad saada, et toksiinid alla varred ja välja juured.

 

Võimalik, et ajal luua viljaringi muster seal sai suure resonantse ja häireid vahel nimega välk heakskiidu jõud ja kõik muud mõju, kuigi kõik seda.

 

Ka mehaanilisi resonantse ja häireid vahel mõned maa-aluses lähedal tekivad taime ringi muster - koopad, aquiferous kihti.

 

 

 

Lühikokkuvõte välk heakskiidu parameetrid

Täpsema arvutatud ja mõõdetud väärtuste välk ja alamlehed

Ühelgi välk tabanud, "flash", mis tahes valdkonnas, teravilja, seal esinevad, ja ka tegelikult füüsiliselt ja mehaaniliselt töö:

 

 

Segavad ja resonantse vahel väga tugev elektromagnetiline talad võib olla ainus põhjus, mõned väga keeruline disainilahenduste fraktaalide. Samuti tekivad painutamine, difraktsioon, murdumise ja peegeldumise kõik elektromagnetilise talad, esinevad seal. Nad käituvad väga sarnane valgus. Iga valgus, ka infrapuna, ultraviolett-, on ka elektromagnetilised lained. Nähtav valgus ulatub umbes 390-790 nm, erinevustest (alates 3,9 × 10 14 Hz kuni 7,9 × 10 14 ) Hz. Teatavatel tingimustel on ka võimalik, toimub täielik peegeldus. Seal võib esineda seda tüüpi faasi piiri: õhk - plasma, külm õhk - kuuma õhu, kõrgsurve - normaalrõhul, kiiresti liikuv õhk - alalise õhku.

 

Märkus: ligikaudne arv kogu välk laskmine, et igal aastal tavaliselt leida arvesse väljad teravilja ja rohu valdkondades kogu Maa planeedil on 1000000000 (10 9 ) ...

 

Võrdluseks: 1 natuke rohkem kui ainult keskmine välk võib kanda nii suur kogus energiat, et täislastis veoauto tänu, et energiat rohkem kui üks kord sõita üle kogu planeedi ...

 

 

 

Saladuse viljaringid on lahendatud. Lõplikult. Üks kord ja kõik. Igavesti ..

 

Shocking ilmutus!!

Käesolev lõige teenib Sellel lehel nagu paus, see on teatri in-kõnepruuki mõiste.

Loogiline, teaduslik. Mis rakendades õigusaktide laadi. Mõistetav ja seletatav.

 

Peaaegu uskumatu, kuid väga selge, selgitades, mitte ainult põhiprotsessi kahjustada ja nõrgenemine. Samuti on võimalik seletada, väga selgelt, kõik uskumatu, peaks ebanormaalne mõju, transtsendentaalne, üleloomulik, peaaegu kõik on tõeline viljaringid. Paljud neist rangelt võttes, absoluutselt kõik.

 

 

Natural mimikri

Üks tähelepanuväärne fakt on, et peamine kurjategija - ainus tõeline autor viljaringid - tööd maskeeritud täiesti süütu . Suhteliselt pikka aega pärast välk, tunnid, päevad võivad iga teravilja-, taimede või taimsete vaata veel täiesti puutumata. Ei ole võimalik jälgida mingit kahju teravilja. Seal toimus ainult "näitus". Protsess on väga sarnane moodustamine varjatud pildi kiht klassikaline hõbe-halogeniid foto-protsessi. Varjatud pilt on täiesti nähtamatu ja muutub nähtavaks hiljem, alles pärast mitu päeva või nädalat arengut. Algul näib vaid nähtamatu mikroskoopiline kahju taime kudedes. Ka mehaaniliste omaduste taimed on äravahetamiseni kahjustamata taimi, mis ei mõjutanud elektrivoolu. Pikka aega kestnud biokeemiliste ja biofüüsikalise protsesse põhjustavad kuni nii kaua aega vahel läbi elektrivoolu ja nõrgenemine. Alles siis toruga painutada maha ja seega ei saagi ringi visualiseeritakse, enamasti mitu päeva pärast välk heakskiidu, mis selle põhjustas.

 

Alles pärast nii pikka aega pärast läbipääsu elektrivool läbi taime organid oma toruga saab nõrgestada nii palju, et nad ei suuda säilitada oma kaalu ja nad hakkavad painutada maapinnale. Erinevalt pretsedent protsessi nõrgendada, püsiv mitu päeva või nädalat, protsessi painutamine - tõeline kultuuri ring visualiseerimine - võib kesta vaid tunni või isegi minuteid. Butterfly effect, doominoefekti.

 

Sellepärast keegi oskab tuletada seost välgu ja nõrgenemine taimed, ja tänu sellele toruga asub maa peal, ka viljaringi ilmumist. Seal oli täiesti võimatu jälgida kahju kohe äike ja välke. Mitu nädalat hiljem sageli ajal väga kena ilmastikutingimuste toruga taimede alustada painutamine maapinnale. Esiteks alles mitu ruutmeetrit, kuid aja jooksul on lamades valdkonnas pinnale enam märkimisväärne osa pindala ja lühikest aega enne koristamist harva lamab mõnikord isegi 90% kogu valdkonnas. Sagedamini 20-30%, kuid kõik võib olla tingitud ainult üks, ainus välk sisse, et enne mitu nädalat, sageli kauem kui kuu. Palju teavet saab lehel kronoloogia ja selle alamleheküljed.

 

 

Automaatne kokkupuute

Intensiivsus "näitus" mõjutab aeg vahemaa hetkel välk heakskiidu ja algust painutamine varred maha

Nine circles & associated pathways, at Eltopia

Washington (USA) which occurred during the night

of June 18-19, 1998. [photo taken June 21, 1998]

Eltopia, Washington formation re-photographed

3 weeks later, after the circle-making energy

system had revisited the field.

Edasi tähtis ja oluline fakt on, et kahju teravilja, visuaalselt jälgitav, et põhjuseks oli vaid ainus välk ühel alal, ei pea tekkida ainult 1 korda, ütleme, ühe päeva jooksul. Need on seotud konkreetse vahemaa kahjustatud teravilja ja punkti Pikselöök. Ka juhtivus traktorijälje ja suuruse kohta elektrienergia mis viidi läbi valdkonna pinnale. Ka siis, kui mõni tõeline viljaringid on võimalik, et neid saab laiendada või täiendada mitme päeva pärast täheldati esmakordselt. Oli ka teisi kohti kahjustatud elektrivoolu, kuid mitte nii intensiivselt nagu kohti, mis sai nähtavaks 1.. Ka väga sageli millalgi pärast viljaringi oli kõigepealt avastas, mitu päeva pärast, et võib tunduda rohkem kahjustatud teravilja lähedal või eemale, kuid ainult RDF. Randomly Downed Formations, Korrapäratult asub teravilja. Jällegi on väga levinud, et kõik oli tingitud vaid ainus välk heakskiidu. Vasakul pool asuvad 2 fotosid bltresearch. Võimalik, et teisel juhul on tõesti oli käimas mõni muu tegevus energia, "vaadati väli", kuid tegelikult ei olnud mingit vajadust midagi sellist. Toruga teravilja on kaldus rohkem ja terve ülejäänud vegetatsiooniperioodi jooksul enam ja enam aega pärast ainult esimene ja ainus välk heakskiidu ka viimane, ilma mis tahes muu vajalik. Peamine küsimus on: Miks pärast viljaringi loodi, ja kui "the circle making energy system had revisited the field", Ei loo enam uusi ringi seal, aga ainult ebaregulaarne koosseise ? Autorid teksti tahtmatult teatab, et luua ebaregulaarne koosseisud läbi "circle-making energy", Energia, mis on võimeline looma viljaringid, on midagi täiesti loomulik. Ainult üks välk, või

Two formations at West Overton, Wiltshire (UK).

The large ring encircled the Overton Road "T"

junction -- and the long pictogram, which occurred

subsequently, itself gained another circle the night

after the rest of the pictogram had formed.

rühma mitu tulenevat saasteainete, peaaegu kunagi kestab kauem kui ühe sekundi, on täiesti võimalik, et see põhjustab järk-järgult suurendades kahju teravilja, suurendades järk-järgult ajal kõik ülejäänud vegetatsiooniperiood, kuni saagikoristuseni, iga koht selles valdkonnas, ning isegi neis piirkondades, mis ei ole otseselt löögi poolt välk. Elektrienergia võib jaotada ümber vallas osaliselt abil traktori lugusid . Mõni juhuslik read, võib hargneda, sirge või kahestunud lähedal alates mõju punkti välk impulsi laup. Elektrivool liigub kirjeldatud viisil lähedal alates perioodiliste kujundeid teravilja kohapeal, mitte ainult lugusid traktori ja nende vahetus ümbruses, enne jätkata maa alla. Läbipääsu elektrivool sees taime keha rakkude, kudede ja seega neid kahjustamata võib põhjustada ka ebaühtlane küpsemine teravilja. 3. ja järgmine foto - võimalik näha kultuuride ringi laiendamine aega. On võimalik, et kõik on tingitud vaid ainus välk, kuid ebaregulaarne "näitus" eriti pinda. 1. Return Stroke - Pea-, juhtiv elektrilahendussüsteemide pärast, et u. 4-8 Restrikes, St hilisemad, kesk streike (harva 15 või rohkem), vt välk . Võimalik, et 1. Return Stroke tabas lihtsalt keskele T-ristmiku, ja mõned Restrikes, kesk lööki - nõrgemad, jätkus teravilja valdkonnas. Põhja viljaringi pilt leiti tänu Google, näiteks www.noufors.comm või freethinkradio.com, tundmatu autor, samas kohas varem - ilma jätkuva ja laieneva osa.

 

 

 

Kahjustatud taimede tabas välk

Seotud mis tahes kahjustatud ja nõrgenenud teravilja üle kogu maailma

Veelkord: protsesside, sellel lehel kirjeldatud mitte ainult lõigetes mimikri ja automaatsäri, kuid igal leheküljel www.cropcirclesonline.com ja sellega seotud lehekülgi, seotud ühegi teravilja kogu maailma. Nõrgenenud, kahjustatud asub taimed, kõrrega painutatud, lamades või ainult kummardus, et mulla pinnale. Täiesti ebakorrapärase kujuga, et on võimalik leida mõni koht maailmas. Iga teravilja valdkonnas. Mitte ainult teravilja, vaid põllumajanduskultuure tahes. Varred hakkavad nähtav kallutamist ja paindes suunas mulda, sest 1. nähtavad märgid nõrgenemine peamiselt pikka aega pärast Pikselöök hetk - nädalad, kuud. Kui tegemist on väga tugev välk oluliselt kiiremini. Regulaarne kuju - viljaringid, fraktaalide, peegelpildis pilte saada ainult ühel juhul mitmetest miljoneid ning raskusi on võimalik lihtsalt seletada, miks. Võimalik, et enam kui kirjeldatud mitmel põhjusel, tõesti väga harva, peab koostööd, et luua selliseid keerulisi mustreid. Palju informations on võimalik leida kronoloogia ja alamlehti ka EPP -Electro-fütopatoloogia, mõju elektrienergia keha taimed, taimeosad, kudede ja rakkudega.

 

 

Doominoefekti, butterfly effect

Teine väga huvitav ja üllatav asjaolu, mida võib kirjeldada teooriaid kokkupuute ja järkjärguline nõrgenemine taimed sees viljaringi suhteliselt lihtne seletada, mida esineb sageli üle ise regulaarselt paigutatud kimbud toruga, ilmselgelt ei ole realiseeritavad iga inimese töö. F_1 F_2 Varred taluvad kuni viimase võimaliku aja püsti, just seetõttu, et järkjärguline nõrgenemine veidi kaldu, nii et taimestik on 1. moodustatud struktuuri kimbud sadu vastastikku toetades varred. Ammu enne kui nad langevad maha, võib selles kohas olemas palju kimbud sadu varred, ikka seisab umbes püsti, kuigi just nii teha. Taimed ja nende osad, mis üksteise vastu puutuda, võib lisada ennast mõõdetav jõud tänu vee pindpinevust, mis suhteliselt ebastabiilne struktuuri nõrgenenud taimed jälle mõnda aega stabiliseerimiseks ja kaitsmiseks vastastikku vastu kiire painutamine maapinnale. Protsessi viljaringi muster visualiseerimine on seega veel viivitada.

 

Vesi võib tegutseda liblikas . Taimed lödised - kerge vihma, hommikul kaste, sest ajal suhteliselt lühikest aega mitu tundi, võib kaalu iga vars tõstma 2 korda. See on alles mitu grammi / varred, kuid mitu kg / m 2, ja paljud tonni hektari. Võib olla 20, 30, sõltuvalt taime tüüp. Mõne aja pärast saabub piir nurk. Pärast seda on painutamine jätkuvalt oluliselt kiiremini. Kui esimene bundle puudutab mõnda muud, doominoefekti algab, ja võib kesta vaid mõne minuti. Kimbud langevad maha, ükshaaval, nagu ahelreaktsioon. Üks kimp võivad puudutada rohkem kui ainult üks muu. Viljaringi pilt on seega lõplikult nähtav. Suhteliselt uskumatu lühikese aja jooksul, kui seda jälgida ja näiliselt ilma tegevuseta ilma nähtava ja tuntud jõud. Mõned tunnistused olemas.

 

Kui sõita doominoefekti võib ka tööd voolav õhk, on põhjustatud muudest kimbud. Demo näidatakse siin. Loksutades õhu ja tolmu, võib tunduda tundmatu jõud. Tõustes sügavamalt maa ja vaatlejatele nende kirjeldatud viljaringi loomine võib seega vaatame veidi Silmad, jahmunud ja üllatunud. Oma seisukohast, kitsarinnaline, peaaegu mitte midagi muud võimalikud.

 

Millalgi mitu sellist kimbud võib jätkata viibib püsti. Muutus märg kuivama mitu korda. Võimalik leida mõningaid viljaringid fotod.

 

 

Nagu liblikas võib tegutseda aeg-ajalt Bumblebee .

 

 

Vaatlemine viljaringid - mõned huvitavad ideed:

Kui otsida viljaringid:

Ainult et koht, kus äike mööda, mitte kusagil mujal. Parim koht lokaliseeritud välk sisse kärpida. On võimalik proovida leida mõned märgid, pärast välk lõi sisse vallas teravilja, mõned puud - lihtne eristada "tänavu välk heakskiidu". F-1-2 Mõningatel juhtudel võimalik leida punkt, kus välk tabanud otse välja, mõned päeva enne ilmsem kahjustatud taimed ilmuvad. Sellisel juhul on võimalik eristada, kus välk tabanud otse kärpida. Erinevused tingimus võib täheldada mõningaid päeva enne hetke, kui varred on painutatud vastu maad. Selgitatakse ka dokumentaalfilm pilte panna siia. Vaata kronoloogia .

 

Kui otsida viljaringid:

1. kunagi ajal äike. Iga selline töötaja oleks tõesti väga lühike vastupidavuse, ja seega oleks vaja väga tihti uuendab neid.

 

2. vähemalt mitu tundi või enam pärast äike, kui Äikesepilv on kaugel või ei eksisteeri. 1. märgid välk põllukultuuride võib tekkida mitu päeva pärast tormi. kohe lähedal puu. Mõnikord vigastatud teravilja muutub nähtavaks tõesti lühikese aja pärast välk võimalik minutit, tundi. Mõned välke sisaldavad väga suurel hulgal mehaanilist energiat. Ka tugev vihm võib jõustuda - suurem mehaaniline rohkem elektrienergiat läbi ja põhjustas märjal taimede ja maapinna ka lähedal maa alla. Võimalik ka dual heakskiidu - 2 välke, intervall 1 nädal või rohkem, võib toimuda seal, vt järgmine. 

 

3.   Paljudel juhtudel teravilja kahju sai näha pikka aega pärast äike, rohkem kui kahe kuu pärast. On võimalik, kuid ei ole kindel, et lamades teravilja ilmunud peamiselt tänu sellele 2. välk insult samasse valdkonda teravili viiakse. 2. pärast mitu päeva, mitte nädalaid hiljem. Rohkem infot toimet 2 välk laskmine. 1. heakskiidu võib "ette valmistama" mõned mitte täpselt määratletud piirkondades ligikaudu ühtlaselt nõrgenenud taimed. Võibolla mitu hektarit. 2. välk heakskiidu, mitu nädalat hiljem, lõpetab selle töö palju märkimisväärset mõju. Võimalik, et pärast 2. välk heakskiidu põllukultuuride asub kohe, või palju kiiremini. Kaks välk laskmine, mitte kaugel üksteisest, ühe vegetatsiooniperioodi hooaeg saab vaid harvadel juhtudel. Võimalik, et ainult üks kirjeldatud välk laskmine tekitaks ainult tühine kahju.

 

Aeg - Lapse - Camera

 

 

4. Väga huvitav mõte oleks kasutada aeglustatud kaamerad jälgimiseks protsessi viljaringi loomist. Näiteks mõned Canon kaamerad on programmeeritav mitte ainult timelapse, vaid ka on võimalik püüda mistahes välk. Kasutades kahte ühesugust Fotoaparaadid ja teha stereo fotode pärast, kasutades meetodit stereo fotogramm oleks võimalik kindlaks määrata välk positsiooni kaugusel kilomeetri täpsusega sentimeetrit. Kui kasutate vahemaa kaamerad - optilised stereo baasi 1 meeter või rohkem.

 

 

5. Instalation of time - lapse kaamerad , pärast mõningaid viljaringid on leitud ka võimalik ja kasulik. Või pidev fotografeerimine sellise viljaringi piktogramm, iga päev, kuni saagikoristuseni. Ohutusse kaugusse, vt Warning, fotografeerimine eemalt, soovitavalt ülevalt täiesti piisav, oleks alates 2012 ja järgmisel kõige põhilisem kohustus iga natuke tõsine viljaringid vaatleja. Kui keegi meeldib, et on olemas üldse maailmas. Aga valdkonnas külastus võimalikult vähe, vali jälgida ainult seda, mis saab jälgida alates lugupidav kaugusel. Tuleb rõhutada, et tegelik geomeetriline muster on selleks, et hilisemad uuringud peaaegu ebahuvitav, on vaja keskenduda peamiselt lähedal ka kaugemat ümbrust, et enamik viljaringid pildid peaaegu ei kuvata!

 

Andmed varasema kasutamise timelapse kaamerad "uurimistöö protsessid teravilja valdkondades," ja nende võimalik kasutamine millalgi tulevikus asuma siin .

 

 

Somerton, Somerset 27. juuli 1996

Viljaringid - korrapärased kujundid

koos ebaregulaarne (2)

Viljaringi pilt dateeritud 1996, alates suur Lucy Pringle arhiivi. Kui seal ei saagi ringid, et foto, tundub täiesti normaalne, tavaline, tüüpiline kahju tõttu elektrit välk. Üks tüüpiline tagajärg on, et kahju tuleneb täpselt suunas trammiliini. Seal voolab kõige elektrienergia enne sisenemist maa all. Enamasti märgatav on kahju lähedal piiri valdkonnas. Trammiliini piiri lähedal, masinad on pöördunud sinna, parim juhtivus, põllukultuuri on kahjustatud lähedal trammiliini ringi piiri, siis mujal.

 

Viljaringi foto tundmatu allikas, paikkonna Denton, Garsington. Allikas kindlaks hiljem Oxfordshire Keskus viljaringi Studies võetud 3. juuli 1996. Peale viljaringid on võimalik eristada kolme vaieldamatu Piksevardad - elektriliin tornmastid. Võib esineda kriitiline põhjusel, et tekitanud välk muutunud peaaegu selle. Allpool viljaringid - tüüpiline, ebaregulaarne kahjustamise põhjustas elektri välk. Seal töötaks mõned paralleelselt välk laskmine või pärast lööki - restrikes või mis tahes induktsiooni või juhtivus. Paralleelselt välk laskmine ja keskhariduse lööki võivad mõjutada teineteist. Lightning heited on midagi elektronide kimpe, ja seal on käimas väga kõrge elektrostaatiline ja elektromagnetväljade võimalik muuta suunda nagu talad nagu TV või ostsillograafi vaakum toru. Suund on säde heakskiidu, nagu kaar heakskiidu, samuti võimalike muutuste poolt õhuvoolu - tuul, lööklaine, väike laine, rõhk laine. Rakov, Uman - Lightning: Füüsika ja mõju 8. peatükis "Winter välk Jaapanis" p. 313: "Huvitav, Ishii et al. (1998) märkinud, et järgnevate lööki mitme-taktiline positiivne vilgub talvel tormid Jaapanis alati uue lõpetamise alus." Midagi, mis võivad ilmuda mitte ainult talvel ja mitte ainult Jaapanis. Originaal: "Interestingly, Ishii et al. (1998) observed that subsequent strokes in multiple-stroke positive flashes in winter storms in Japan always create a new termination on ground." Iga ring käesoleva lõike kaasas pilt, väiksemaid tasapisi eemale 1. põhi, võib pidada uue lõpetamise alus.

 

On salvestised ja fotod kunstlikult algatatud välke võimalik jälgida, et välk kanali liigub tuule suuna. Võimalik, et enne mõned restrike võib kanal välk, liikuda kümnete või sadade meetrit. välk , füüsika. On lisatud foto on trükitud tiitellehe Martin Uman oma Lightning Vooluhulk võimaluse jälgida üks selline tüüpiline foto kunstlikult algatatud välk, sellise kerge liigutamine täitmise suunas tuul. Kunstlik välke, Artificial Lightnings: Kui elektrostaatiline väli, mis on mõõdetud pilved on jõudnud piisavalt väärtust arvesse pilved on vallandati raketi varustatud madalikule traati. UNIVERSITY OF FLORIDA LIGHTNING RESEARCH GROUP - www.ufl.edu (vasakpoolne foto) - väga oluline infoallikas ja lingid kirjutised füüsika valgustus, fotod, video.

 

 

 

Vigastatud teravilja, sagedamini esinevate teravilja valdkondades

ebakorrapärase kujuga kahjustatud, nõrgenenud, kaldu varred, painutatud, maapinnal lamades teravilja

Üksikasjalikumat leheküljel painutatud, valmis, kahjustatud, nõrgenenud põllukultuuride

 

õli vägistamise ajal koristamata

Lightning heidete üle kultuuri valdkonnas ja lähedal kaugusel, mis on peaaegu ainus peamine põhjus, enam 99%, teravilja ja muude põllukultuuride lamades mulda ümber kogu maailma. Midagi vahele 0,5 kuni 1,5 miljonit km2 aastas. Mitte ainult teravilja, samuti muud põllukultuurid, nt raps, unimaguna ja taimed. Mitte ainult lamades kultuurid, kuid muidu oluliselt kahjustatud - taimed võivad olla täiesti surnud, või lihtsalt kahjurite poolt kahjustatud, kas taimset või loomset päritolu - bakterid, viirused, hallitus, seened, parasiidid, putukate eest. Kahjurid, antud juhul muidugi, tegutse üksnes teisene mõju, sest terved taimed, ei mõjuta elektri, oleks täiesti puutumata määratud kahjurid. Veelkord: jõud, mis on loodud toime välk täitmise üle peetakse koht oli mõeldamatu, mehaanilised. Võimalik võrrelda tugev plahvatus, kümneid kuni sadu kg TNT, või rohkem, samuti elektrostaatilise ja elektromagnetilise jõud, samaväärse või isegi rohkem energiat. 

Unimaguna - 2008 identsed paikkonnas; vasakule 6. juuli, teine ​​2 3.th augusti; puu - "tuvastada süüdlane"

Kuigi kõik loetletud volitused olid tõesti üle igasuguse tavalise inimese kujutlusvõime, kohe pärast välk heakskiidu ka kogu tormi võimalik, et kogu väli ei valeta kohapeal isegi üks ainus vars. Oleks võimalik leida vaid mikroskoopilised muutused taime kudedesse, võib-olla mitu mustadest, põlenud inimesed. Kuni aeg ...

Märkus: Kindlasti võib esineda mehhaaniliselt muutunud, vigastatud varred, mitte rohkem kui poole meetri kaugusel kanali välk heakskiidu - keeruline, põimunud kimbud, absoluutselt nähtamatu alates varu valdkonnas, kuid on leitud sees viljaringid pärast neid märganud.

 

Viljaringid, samuti muud regulaarne, teod, fraktaalide või kombineeritud pildid on samuti ainult murdosa sellest nähtus, et võib-olla tekkida ainult tänu väga harva suhtlemist mitmete juhuste tingimustel, mis ei ole veel piisavalt selgitatud, võib ainult väga ligikaudu hinnata ja simuleeritud laboris või arvuti.

 

Märkimisväärset mõju vahetult enne painutamine varred maha, võib olla niiskust - isegi kerge dušš või uduvihm või isegi hommikul kaste. Lisainformatsiooni lehel doominoefekti . Nimetatakse zskvo 4-5 tundi hommikul.

 

viljaringid - mõistatus lahendatud.

Üks kord ja kõik.

Uskumatult primitiivne, ja võiks öelda, naeruväärne selgitus. Lovers UFO, mõistatus, parapsühholoogia, lendavad taldrikud, tundmatu ja olematu energia jms jama võib olla transportida ennast lõpmatuseni. Teisisõnu, nad võivad suudelda oma lehkav perse ja mine põrgu.

Peaaegu sama võimalik öelda tulnukad .

Huvi korral kontakt cropcirclesonline@gmail.com

 

 

2 en

 

 

 

 

See leht on valmis ja kõik teooriad siin esitatud olid väga põhjalikult, täpselt ja üksikasjalikult katseliselt uurida

 

Jan Ledecky