Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

See on esmane tõlkimine, esialgse, töötlemata andmed, mis on peaaegu muutmata kujul. Machine, arvutipõhine, originaal lehti, mis ilmuvad nagu Tšehhi originaal ja Inglise originaal versioonid. Tuleb pidevalt paranenud aja jooksul parandatud ja täiustatud. Täname mõistva suhtumise eest.

lightning
Müsteerium lahendatud.

üks selgemaid selgitusi

mida on võimalik ette kujutada

Puudub, ükski ei

arusaamatu, uudishimulik

kujuteldamatuid nähtuste

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Viljaringid tekivad pärast äikest.

Nagu fotodel muidugi elektromagnetilise ridade jõudu ja elektrivoolu läbi raster valdkonna taimede pinnal.

Viljaringid tekivad välk lööb. Nagu fotodel muidugi elektromagnetilise jõujooni ja elektrivool on raster moodustunud väli taimede pinnal.

 

Rohkem seadmed ühise laboritava, mis simuleerib

loomise protsessis viljaringid põllul välk heakskiidu

Pange tähele kõigepealt siin sellel saidil on kõik ebajumalateenijate kummardajad ja austajad UFOs, lendavad taldrikud, välismaalaste jms jama, salapärane, hull ja kontrollimatu selgitus põhjuste viljaringid. Järgijaid ja toetajaid sellise selgituse mikrolaineahjud, siilid, kängurud, edastada mõtteid. Enne lugemist järgmistes punktides, võimalikult põhjalikult proovida tühjendada. Kui nad ei tee, siis on tõsine oht, et nad võiksid ajal lugedes ennast kergendavad, okse või midagi sellist. Teisisõnu, nad võiksid sitt ise oma püksid. Ass katastroofi mürsk diarrea.

 

Wilson pilv chamberhamber

elektron lugu
osakeste trajektoore

Mõne taime ringi kuju võib täheldada, et sarnaste protsesside toimus seal nagu motion osakeste Wilson pilv koja või mull kamber, kuid veidi suuremas mastaabis. Aastal kirjeldatud seadmed on salvestatud lugusid osakesed, mille mass väljendatakse aatommassi ühikut, 1/12 C = 1 Da või nende osades. Proton, neutron, antiproton - ligikaudne kaal on 1 Dalton, elektron ja positron - umbes 1/1000 Da. Osakesed liiguvad enamasti magnetväli. Nende energia avaldub elektroni volti - eV, 1,16 x 10 -19 J, ja elektron tasu on 1,16 x 10 -19 C. Valdkonnas, kus teravilja liikusid osakesed kaalu 10. grammi kümnete grammi, st et üle 10 23 korda suurem, nende elektri eest saab väljendatakse Coulomb või palju, energia kilodžaulides, st uuesti või 10 20 korda suurem kui aatomite ja subatomic osakesi. On olnud juba mõnda aega kokku puutunud miljonite volti, vool sadu tuhandeid amprit ja magnetvälja palju miljoneid kordi suurem kui Wilson pilv kambris. Lisatud pilt viljaringi ülemises paremas väga eredalt meelde spiraali - sinusoidi liikumist laetud osakeste magnetvälja välk heakskiidu. On võimalik võrrelda jälgida elektron magnetväli - pildil, kelle kirje pikkus on 25 cm. Saadi kodulehel sciencephoto.com, mis tehti Lawrence Berkeley National Laboratory ( web ), üks paljude laborite University of California ( web ), mis kuulub riikliku laboratooriumi süsteem toetab US Department of Energy ( web ). Samasuguseid "osakeste lood", on võimalik leida palju muid pilte viljaringid ja makstakse tähelepanu neile erilehekülge . Ajutiselt palun vabandust rike link. Viidatud kohas kirjeldatakse ka mõningaid võimalikke omadusi "osakesed", tänu millele kirjeldatud mustrite viljaringid, või mõned nende osad olid fabritseeritud.

 

Informatsioon laiendatakse ka hiljem, eriti alles. Igatahes, üritab keegi otsida tulnukad, nähes pilte trajektoore subatomic osakesed, näiteks Wilson pilv koja, või tulenevad CERN eksperimendid?

 

 

lissajous arvud

Häirete ja resonants

analoogia chladni ja lissajous kujundeid raster taimede

On üsna tõenäoline, et millalgi viljaringi loomine seal tekkis erakordne juhus, eriti kui tegemist on keerukate geomeetriliste kujunditega. Väga tugev resonantse ja häireid kõigi kirjeldatud jõududele osaleda ajal nende teket. Need mehaanilised jõud - õhk voolab, maavärinad aste 3-4, lööklaineid ja surve lained, resonantsi maa tühimikud, samuti elektromagnetiline ja elektrostaatilised jõud. Kõigil loetletud juhtudel raadiuses mitme meetri kümnete meetrit punkti pikselöögi mõju jõud olid suured, täiesti üle igasuguse tavalise inimese kujutlusvõime. Mõned viljaringi mustrid siis näeb rekord resonantsi ja häireid nähtusi, mis on toimunud lähedal mõned teravilja väljad. Lichtenberg, Kyrilian samuti võivad osaleda. Vasakult lisatud foto, millel pilte demonstratiivne eksperiment osutunud võimalus elektri esilekutsumiseks taimed .

 

Näide elektrivool esilekutsumiseks taimed

 

Pärast viljaringi arvud on märkimisväärselt sarnane magnetväli mustrid, nagu metall, ferromagnetilised saepuru. Välk heakskiidu töötab nagu dirigent, mis on paigutatud risti maas ja suur elektromagnetilise välja on loodud selle ümber enamasti ümmargused, seega võimalik tekitada elektrilise induktsiooni kõigis ainetes valdkonnas, kaasa arvatud taimed.

Kuju elektromagnetilise välja poolt loodud 1, 2 ja 6 samaväärse heidete välk.

 

Nad meenutavad elektromagnetilise välja read. Mis olid moodustunud elektromagnetilise välja raua saepuru, üks, kaks ja 6 samaväärne välk laskmine, dirigendid maapinnaga risti ja läbib pinna sügaval maa all.
Nad olid loodud sarnane põhimõte, mis on pandud küll, aga mitte ainult lihtne ringi. Seal lõid kogu keeruline häireid mustrid. Nad olid loodud just täpselt hetkel välk heakskiidu, kuid nad on välja töötatud mitu päeva või nädalat, veelgi hiljem, hilineb looduslikke protsesse taimedes - looduslik arendaja. Lisatud pilt võimalik laiendada poolt Uusehitise hiirt. Loomulik valgustus heakskiidu töötanud uskumatu sarnane funktsioon nagu foto-flash. Pinna vallas teravilja töötas kujuteldamatult sarnaselt protsessi käigus ekspositsioon fotomaterjali, millele järgneb arendamine, väga aeglane. In õhust arheoloogia kasutatakse väga sarnane termin "looduslikud arendaja", seletuste jaoks protsessi loomine cropmarks, taimestik märke.

 

Sel viisil taimestik õigusaktide mõnevõrra viis keemiline arendaja kokku fotoplaadid: see tõstatab varjatud pilte. lennata Eile: lugu õhust arheoloogia , Leo ohvriand, Püha Martini Press NY 1969, lk 38.

 

On huvitav, et väga sarnase kujuga tõenäoliselt loodud tänu kiirguse häireid, isegi ainult 1 iseäralikult mõjutavad, ning sellest tulenevat elektri laskmine jooksul laiendada õhu veerus.

 

 

 

Väike füüsika ...

Järgmine näide on seotud keskmise välk, mõeldud kõige olulisem osa - Tagasi Stroke, vaata välk . Näitena võiks märkida, et iga ainus elektron välk heakskiidu, kannab energiat järjekorras 10 30 korda suurem kui vaja elektron hüpata tasandil "s" tasemele "P" vesiniku aatomi. See tundub tõesti piisav. Krahv elektronid nagu keskmine välk heakskiidu on umbes 10 21, mis näeb palju ka. Elektrilist laengut on umbes 300 kulonites, mis omakorda ilmselt ei tundu palju.

 

Muide, siin on link tähele, et asub kindlasti lõpus see lehekülg, sest mõned lugejad võiks tõesti ei saanud aru, ja selle vastu

 

Mitmed rohkem teoreetiline põhjendus siin:

Korrektsus mustrid ja statistiliselt väga liiga sagedane tähelepanuväärne ülitäpse liitteljelised sümmeetria

Mis on ikka väga raske - üritades selgitada üks väga huvitav viljaringid vara - väga täpne sümmeetria rohkem kui üks telg - 2, 3, 4, 5, 6, veelgi enam, ka täpne tsentraalne sümmeetria ja väga täpne peegel peegeldus. Üks võimalik, kuid raskesti kontrollitav kaalutlustel näeb, et välk heakskiidu - plasma ajal oma mõju kohapeal vahetult enne ja pärast, kes suudavad luua midagi hiiglaslik analoogia aatomite ja molekulide struktuure. Crystallography, aatomite ja molekulide orbitaale ja nende hybridized variante, konjugeeritud kaksiksidemed, konjugeeritud triple võlakirjad, tsükliline ja kett süsinikuühendid ja räni. See on väga ebamäärane ja raskesti tõendatavad teooria, muidugi. Tuleb märkida, et plasma heakskiidu, kus võib esineda mitu miljonit volti meetri kohta, selle pikkus enam kui mitu kilomeetrit, ja millalgi tegeleb praegu peaaegu miljon amprit, võib juhtuda asju, et tahaks ja oleks võimeline uurida vaevalt keegi ...

 

Mõnes punktis hiljem ilmuvad kirjeldus protsess, mis võib eeldada - nii teoreetiliselt kui ka praktiliselt - kunagi tulevikus muidugi palju suurem demonstrability. Pöörlevad elektromagnetvälja. Lõike enne kaalumist võimalik võrrelda mõju veepiisad ümber vedelik või võtta õhuke kiht vedelikku, mis on kõik teoreetilise uurimistöö ka praktiline kättesaadavamaks.

 

Iseloomuga, nimelt edukate mudelite korrata. Alates lõpmatult väike lõpmata suur. Yann Arthus Bertrand. See oleks parim, kui selline väga ülekoormatud Inimkonna lõpetada keelata Mother Nature luua regulaarne mustrid teravilja. Just võimalikult lihtsalt öelda, et emake loodus suudab luua neile. Matemaatilis-füüsilise arvuti modelleerimine saab edasi igal ajal tulevikus, samuti teoreetiliste esialgse kujunduse ja ideid füüsiline mudeleid. Emake loodus on väga lihtsalt võimalik luua neile kõik iseenesest ka ilma abita iga rumal tulnukad. Ilus mustrid jääkristallid on klaas, samuti kristallstruktuuri, emake loodus loob ka täiesti tema enda, ilma abi mis tahes naeruväärne ja idiootlik tulnukad. Lihtsalt võimalik lihtsalt vaadata. Keegi otsib tulnukad, kui tema aken hangub või kui vaadata basalt elundite kõikjal maailmas, näiteks need, Panská skála, Kamenický Šenov (Steinschönau). Pildil on näha, et Devils Postpile National Monument US National Park Service

 

 

Lühitutvustus:

Kohe pärast välk heakskiidu, mis tähendab, 1. Return StrokeTugevaim osa heakskiidu, mille jooksul on lühikest aega, mõne miljondiku sekundi ainult väga õhuke veerus plasma, 5 - 10 mm, mis kohe algab kiiresti laieneda ümbrus, ja see paneb liikuma ümbritsev õhk. Kiirte elektromagnetilise kiirguse lähtepunkt - kanal välk, liigub kiirusega valgus, laienemine õhu kolonn juhtub kiirus kiirus võrreldav heli, mis on umbes miljon korda aeglasem. Kanal välk kiirgab energiat kõigil lainepikkustel selle ümbrus, samuti varustab soojusega välisõhu seega kineetilist energiat, mitmeid miljoneid džaulides, ühe meetri elektri heakskiidu. Ajal sekundi murdosa, mass kiiresti liigub kolonni õhu, kohtab statsionaarsesse õhus, kaugus kümnete meetrit kanali välk, ja sel ajal võib tekkida hilisema välk insult - Restrike, S econdary insult, seest see kiiresti liikuvate veerus õhku. Mõiste "kiiresti liikuvate veerg õhu" hääldatakse ainult suhteliselt muidugi, sest talad on elektromagnetilised lained liiguvad ja kajastades selle sees miljon korda kiiremini.

 

Seisukohast tulenevat välk insuldi veerus õhk võib pidada seisva objekti, silinder, väga järsult piiratud. Oletame, mille läbimõõt on 10 m - 0,03 sec pärast 1. Mine Stroke . Restrike sees selles veerus liigub 100-200 tuhat km / h, ja elektromagnetiliste kiirte kiirgusenergia, et liigume juures valguse kiirus. Ajal ainult 100/1000000 teise, mis on aja jooksul, mis on kiirgusvõimsus valdav osa järgnev välk insult - rohkem 99%, on veerus õhk liigub "ainult" heli kiirus, et kaugus 30 mm. Elektromagnetilise kiirguse järgneva elektrilahendussüsteemide liikus samal ajal, et vahemaa on 30 km ja see kiirte, paljundus kõigis suundades, mis võib kuuluda näiteks veerg umbes 300 korda põrkas ja luua palju erinevaid resonantsi ja häireid.

 

Piiri-ja siseõhu silinder on väga intensiivselt ioniseeritud ja elektrit. Osa kiirguse järgnevate elektrilahendussüsteemide võivad ilmuda tingitud pinge ballooni seina ja maandatud. Samamoodi võib tekkida legendaarne kitsas ringi, et ei oleks võimalik luua taimestik isegi laps jalgsi läbi. Seal oli ka pooleli lööklaine õhus, esialgu palju kiiremini kui heli kiirus, järk-järgult aeglustub. Lööklaine liigub kiiremini enne lööklaine ja seega teatud tingimustel, 1 restrike on võimalik luua kaks ringi loodud tänu induktsioon. Alates mitmemõõtmelisusest mõned ringid oleks võimalik mõned vist kaua kestis mõtteid sees õhku veerg loodud esimene suur välk heakskiidu. Mis vahemaa umbes solvunud kiiratud elektromagnetilise talad kolonni sees tänu korrata peegeldust.

 

Laius kirjeldatud kitsas rõngad vahemikus 10 kuni 20 cm, mis vastab 1/2 tuhandiku sekundi seoses helikiirus, selle aja jooksul tuli liigub 150 km. See on väga umbkaudne hinnang. Võimalik, et jooksul ajutiselt loodud veerus õhk võib toimuda kogu peegeldus elektromagnetiline kiirgus. Teatavatel tingimustel, mõned kiired kajastaks sees veerus palju pikem kui alles hiljem elektrilahendussüsteemide. Võimalik liikuda palju pikem vahemaa ja luua palju keerulisem häireid. Kokku peegeldus tekib siis, kui tala teeb nurga piisavalt väike - väiksem piir nurga suhtes puutuja nurk silindri shell hetkel kontakti.

 

Air kolonn kiirusega vastu valguse kiirus on tõesti tühine, 1/10 6, kuid tänu väga aeglane, nullist erinev ja pidevalt, ka väga ühtlane laienemine õhu veerus võib moodustuda jooksul, et väga huvitav ja keeruline resonantsi ja häireid struktuure. Täpsem kirjeldus selle protsessi kirjeldatakse näiteks lehel välk mehaanika - laine interferentsi sees laiendada õhu veerus.

 

Midagi sarnast on võimalik öelda võimalusi mitu mõtted ja teod elektromagnetiliste kiirte sees veerg õhu, kiiresti arenev. Pidades silmas huvi selle teema, ning asjaolu, et mõned mudelid tõesti näitavad samamoodi luua mõned vastloodud alamleht on välk osa on konkreetselt tähelepanu pöörama sellele võimalusele. On oluline, et sarnaselt alati pärineb ringi alusena, ja sees, et on võimalik leida mitmeid erinevaid resonantse, fraktaalide ka häireid või kombineeritud viljaringi mustrid. On skeem on graafik temperatuuri ja rõhu klapp sisepõlemismootoriga. Link mõned näited pannakse siin. Sarnasus protsessi sees ballooni sisepõlemismootor, simulatsiooni seadme standard inseneritava, ilmselt pärast lähim Restrike: regulaarne vastab plahvatus, või pigem reguleeritav põletamine, mis toimub sees ballooni sisepõlemis-või diiselmootor.

 

Metafooriliselt võimalik iseloomustada moodustamine teatavate põllukultuuride ringi kujuga nagu analoogia resonantse ja vastasmõju helilainete ja elektromagnetilised lained. Midagi loomulik raadio, televisioon, ostsilloskoop ning fotograafia koos.

 

 

 

Tilk vett - hüppa nähtus, pulss alla ülevalt ...

Teine võimalus on luua regulaarselt viljaringi struktuuride levitamine tohutu ülerõhu ümbritsevasse keskkonda, nagu kiired vedelik pärast mõju piisake vette tasandil. Kliki foto jälgida allikas.

Alates 2. foto on näidatud mitu mõju tilka õhuke kiht vedelikku, väga huvitav on viimane. Juhul Pikselöök väljale võimalik võrrelda mõju tohutu impulsi õhuke kiht vedelikku. Peamine erinevus on see, et juhul, kui välk heakskiidu on selline nähtus võrreldav tikutoos mõju, raske nagu vedur. zajfyz.physics.muni.cz

 

 

 

Pöörlevad elektromagnetvälja, ostsilloskoop

Üks võimalus, mis võiks selgitada ülitäpse liitteljelised sümmeetria mõne viljaringi piktogrammid on, et järjest elektripliit laskmine, umbes 20-30 millisekundis 1 pärast teiselt ilmumist vahemaid vaid mõne meetri kaugusel üksteisest, suudavad luua kell Siinkohal tugev pöörlev elektromagnetvälja. See võib olla rohkem kui 3-faasi, võib luua erinevaid resonantsi ja häireid, võib mõjutada teine ​​selle koha ilmumist elektronide kimpe ja seega "värvi põllul" palju erinevaid sümmeetriline viljaringi piktogrammid. Kõik juhtus sekundi murdosa jooksul. Vaata välk .

 

Näiteks toime kolme järjestikuse, 20ms vahega impulsside kolmnurk kaugusel kümnete meetrite üksteisest üle kogu pinna teravilja valdkonnas, luua hetkeks pöörleva elektromagnetilise välja. Kuigi vaid murdosa sekundist, kuid väga suur, üle iga tavalise inimese kujutlusvõime. Tänu loodud elektromagnetilise välja võib väga lihtne kasutada elektri mootor, mille võimsus on umbes rohkem teravatt. On võimalik tuletada, et sellised elektromagnetilise välja ka elektromagnetilise välja iga välk, mõjutaks taimedele mitte ainult induktsiooni kui ka mehaaniliselt.

 

Sel ajal võimalik kirjeldada taimede tegutseb elektrikontaktliiniga - praegune tingitud ka voolu läbi läbida neid, seega nad tunduda elektromagnetid ja elektromagnetväljade võib tegutseda nende mehaanilised jõud, jättes neile mehaaniline mõju, samuti kahjustusi. Lisaks kõik siin kirjeldatud, on selle põllukultuuri ringi punkt võib esineda erinevate võnkumisi - Vastuoluline harmooniline, ka summutada võnkumisi. Palju viljaringi piktogrammid imiteerida rekord summutada võnkumisi, kui suurim ringi järgneb väiksem, millele järgneb veelgi väiksem, rohkem ja rohkem, sageli rohkem kui 10. Mõned sarnased viljaringi fotosid ka eeskujuks sellel leheküljel 1, 2, 3, sadu teisi võimalikke jälgida läbi Crop Circles võrke.

 

Kõik sündmused siin kirjeldatud, esines üle mõne teravilja või mais, mooni-, rapsi-ja muid kultuure, võib põhjustada seal peaaegu üldse nähtav mõju. Esialgu esimestel päevadel, sest nad olid ainult nn "salvestatud" seaduslikuks raster moodustunud üksikud taimed. Nende nähtavad muutused või nõrkus viivad tilk maha, mis ilmnevad pärast mitmeid päevi, nädalaid või isegi kauem. ekspositsioon - seal on kirjeldatud. Viljaringi on salvestatud, kuid siiski täiesti nähtamatu.

 

Lightning kahju põllumajandustoodete taimed

kirjeldatud tõsise teaduse põllumajandusliku kirjanduse ja veebilehti


puuvilla kahjustatud välk
Protsessid, mida on kirjeldatud eelmistes lõigetes muidugi võib juhtuda ka mis tahes muude põllumajandussaaduste kodukale, kus ei kasvanud taimed, mis on võimeline Köykistyä pärast kahju, sest nende anatoomiline struktuur ei lase neil seda - kartul, tomat, peet. Näiteks kahjustatud puuvilla taimestik tõttu elektrit välk heakskiidu vasakul pilt. Allikas alates IPM Images (Integrated Pest Management), ühisprojekt: Center for sissetungivate liikide ja ökosüsteemi tervise, Colorado State University, USDA National Institute of Toidu-ja Põllumajandusorganisatsiooni , Lõuna Plant Diagnostic Network. University of Georgia - Warnell Metsanduskool ja loodusvarade ja Kolledž Põllumajandus-ja keskkonnainstituut See on snapshot alates tõsine põllumajandusteaduse, ei ole absurdne ja hullumeelne luulud ja viljaringid vaatlejatena. Pärast enam ajavahemik välk heakskiidu võib täheldada kahju taimedele või nende täielik hävitamine - surnud, tavaliselt kuju ringi. Võimalik on lugeda kirjandust sellistel juhtudel loetletud näiteid alamleheküljed  sci-re, põllumajandus. Siin vaid mõned üksikud näited, et viiteid palju üksikasjalikum. Palju sarnaseid juhtumeid on olnud ka varem, mille viljaringid vaatlejad registreeritud, ja üsna ekslikult diagnoositakse tõttu tegevus arusaamatu jõud.

 


sojaoad kahjustatud välk
Järgmine pilt paremal näitab välk kahju soja, soja Disease Atlas ( vaata ), nonparasitic haigused, mis on avaldatud cipm.ncsu.edu, web of National Science Foundation Center integreeritud kahjuritõrje (CIPM), Põhja-Carolina Ülikooli. Põllumajandustootjad teavad väga hästi, et mõju välk laskmine võib kergesti segi ajada midagi muud - loomade kahjureid, vähene või liigne väetis, põua, niiske, kõrge või madal temperatuur, vaata kirjandust. Samuti on igal pool piisavalt usaldusväärselt kirjeldatud, kuidas ohutult eristamise välgutabamuse teistest sarnastest kahju Kõige sagedamini nimetatud kahju mõne aja pärast, ei levinud taimestik. Samuti on sageli täheldatud, et kannatada saanud piirkondade nad saavad alustada põhjustab igasugu muid kahjureid, kuid hiljem, alles teisejärguline nähtus. Lihtsalt ja talupidajad teaksid, et tagajärjed üksikute äikest valdkonnas võib teravilja üksikjuhtudel väga oluliselt erineda üksteisest. See asjaolu on kirjanduses ka üsna üksikasjalikult kirjeldatud. Nii et pigem lihtsalt lõbu pärast, meie kallis agronoomid, jätke kõik see diletant "maadeavastajad" ning viljaringid jätkata kobama oma luulud. Üksteist tõsiselt avaldatud paberile mõned pildid, mis sai nimeks Soja "Mystery", võimalik leida at web Ülikooli Illinois, illinois.edu, Integrated kahjurid Management, ipm.illinois.edu. Kõige tähtsam idee see artikkel on see, et välk tagajärjed põllud võib tunduda üsna erinevalt: "Lightning ilmselt ei löö samamoodi kõikidel juhtudel". Samuti kinnitas taas: "Lightning võib põhjustada sümptomeid, mis võivad mõnel juhul välja nagu haigus, nagu Phytophthora oma surnud tops taimede".

 


Lightning kahju: Soja

 

pipar valdkonnas tabada pikselöök
On väga iseloomulik teade rohi - Poaceae, nagu peaaegu kõik teraviljatooted, Päevalille Production Handbook 2007, vaata . Web of National Sunflower Association, NSA . arvestades, päevalill ja umbrohi sureb või väga rängalt kannatada, muru - Poaceae jääda. Pigem elab suur osa mõjutatud üksikisikute Poaceae taimede ja küpsema, kuigi jälgi jätmata. See võime on seotud suure tihedusega istutamiseks. Kuna kolm näidet selle kohta vaid ühe taimeliigi - suhkrupeedi, 1 Järgmine umbes päevalille-, ühe teise umbes kartul, 1 tavaline. Vasakul pool pannakse foto, millel tagajärjed välk sisse vallas pipraga. Source - web Ülikooli Massachusetts Amherst, keskus põllumajandus. Võimalik leida tuhandeid professionaalse põllumajandusliku artikleid internet, ja kümned tuhanded, sajad tuhanded trükitud raamatute tekste, artikleid. Peaaegu igal neist on teade suhteliselt järsult piiratud, ümmarguse või elliptilise kujuga kahjustatud taimed pärast välk heakskiidu. Samas rõhutas, et kahju on ilmne enamasti mitu päeva pärast välk, millalgi üle nädala. Tahad rohkem?

 

Proove "viljaringid" alates arhiivid, võrrelda pikselöögi mõju

Holland, Sevenum, Limburg, 30. 6. 1999

Kanada, Essex County, 26. 4. 2004

Argentiina, Santa Fe, 29. 12. 2009

Siin on väike sisestamise võrdlemiseks. Kolm fotot, mis illustreerivad "viljaringid" (kartulid, 2 x sojaoad), saada lugejad luua ühtne idee, mida on "maadeuurijad" suutnud saagi ringkondades. Sevenum, Limburg, Holland, 30. juuli 1999. Ontario, Essex County, Kanada, 24. juuli 2004. Argentiina, Santa Fe, 29. detsembril 2009. Sarnased fotosid võib leida kollektsioone kümneid, vaid otsida. On võimalik leida palju muid fotosid, mis on väga rabavalt sarnane 3 varasematel teksti - paprika, soja, puuvill - selgelt äratuntavad pikselöögi mõju eest. Tõenäoliselt sõltub eelkõige, et kes käivad näiteks sarnane sait 1.. Kui tõsiselt põllumajandusliku töötaja või teadlane, mitte dokumendi ja nimetab seda mingil avaldamine tegelevad mõju välk lööb sisse monokultuuride Põllukultuuride.

 

Soja haigused. Kapsas. Salat. Mr Bean. Corn. Teine sojaoad .

 


Lightning haigus kartul (1915), joon. 12a

Haiguste veoauto kultuurid ja nende kontrolli all, JJ Taubenhaus, PhD täistekstiotsingulinternetis , märkused kartul poolt Jones ja Gilbert aastal 1915 (!), joon. 12a. Leheküljel 74: "No tõendeid jagamine või mehhaanilise rebenemise varre täheldatud." Page 75: Jones ja Gilbert selgitused nähtus: "Kui elektriline torm murrab ootamatult pärast perioodi kuiv ilm ja sajab vihma märgab pinnase, jääb kiht kuiva mulda vahel see märjal pinnal ja niiske mulla all, mis on halb elektrit. Kui välk lööb märjal pinnal kohapeal, see hajub kõigis suundades, horisontaalselt ja seejärel allapoole maasse, pärast rida vähem vastupanu. taimede varred ja juured oma rikkaliku veesisaldusega on paremad juhid kui kiht kuiva mulda just mainisin, ja nii elektrivool läbib neid. kudede Seega võib erinevalt vigastada või surma, sõltuvalt summa praeguse läbib neid. " See on väga täpne kirjeldus mõned põhimõtted ja mõjud, osalevad ajal tekkimist viljaringid. See oli kirjutatud ümmargune 100 aastat tagasi.

 

Kuu ilm läbi, august, 1920 (!), täheldati välk kahju kartulid. Agronoomid tunnistas, et välk loob mõne aja pärast ümmarguse kahjutasu rohttaimede alal kõigi ühine köögivilju või teravilju.

 

Fütopatoloogia, American fütopatoloogilistel ühiskonnas, (1917), täistekstiotsingul, võrgus .

 

Tähtis teadaanne.

Iga juhuslik tunnistaja, asub sel hetkel täpselt hetkel viljaringi piktogramm algatamine oleks kunagi suutnud esitada tõendeid sellest. Võimalik veenda pärit pilte. Ei oleks huvitatud midagi viljaringi piktogramme ja nende loomist üldse. Oleks täiesti erinevaid probleeme. Paremal pildil on selgelt nähtav "allkiri peasüüdlaseks" puu otsas. Vasakul pildil on ka praegu, kuid mitte sellisena oluline ja märgatav. Täpsema info - hoiatus

 

 

 

Katsed ja eksperimendid

Mõned katsed viidi läbi, fotode olemasolu ja avaldatakse

Viiakse läbi, millalgi, eksperimendid mõju sädemeid sisse poorse materjaliga. Pigment hajutatud, osakeste suuruse järjekorras mikromeetrit, video pildistatud suurel kiirusel (420-1000 pic / s), mõned tulemused hiljem siia.

 

Kuigi elektri sädemetest, mida kasutati katses, kanda ainult väga väike hulk energiat - ligikaudu 0,03 Joule, panna kõik parameetrid plahvatused, sealhulgas lööklaineid ja surve lained.

 

 

Koduelektroonika ja laboratoorsed seadmed kasvab valdkonnas.

Võimalik tuletada, et samaaegselt ja järgnevate välk laskmine, mis edasi väga sarnane ajahetk väike kaugus üksteisest ja mille kaudu voolab sadu tuhandeid amprit, kõik, mis loovad väga tugev, suur, elektromagnetväljad, samuti rotatsiooni, nende ümber. Kõik nad on võimelised mõjutavad otseselt üksteisega, meelitades, tõrjuma ja loob resonantse ja häireid. Midagi TV või ostsillograafi vaakum toru. Välk heakskiidu sarnaneb elektronkiir. "Veidi" suurem kui see, TV - ca 10 15. Samamoodi tugevam on elektrostaatiliste ja elektromagnetväljade kuni vahemaa mitu meetrit. Natural oscilloscope, luues kultuuri ring lissajous arvud .

 

Samuti on võimalik ette kujutada, et ajal mõju elektronkiir, kui tegemist on järjestikuste või paralel välk heitmed, mis on streaming kogu väga tugev pöörlev elektromagnetiline väli võib tekkida väga sümmeetriline viljaringi piktogrammid vastavalt palju telge.

 

Ülemises paremas servas lisatud viljaringi pilt on võimalik tunnustada teed on klassikaliselt kahjustatud ja painutatud teravilja pärast trammiliini piiri lähedal põllul, rohkem Urautunut parem hoides niiskuse suurem juhtivus, põhjalikumalt kahjustatud. Omaga väga sarnane mõju võimalikult järgima absoluutset everyute iga teravilja valdkondades, kus tunduvad kõik RDF, Randomly Downed Formations, Sagedamini kahjustatud teravilja. Kas kõik on lihtsalt kokkusattumus? Palju rohkem pilte saadaval. Võimalik, et liita induktsiooni ja läbiviimine hoovused loodud lugusid. Nad on palju lähemale kui kusagil mujal, põhjalikum. Pattern võiks luua sarnane pärit chladni mustrid. Pilt Allikas: www.physics.ucla.edu. Ground võnkumisi ja taimede käitumist, jäljendades laineid veepinnal võivad samuti osaleda. See võib olla ka kombinatsioon mitut tüüpi sündmusi.

 

 

Elektrijuhtivuse etapp liides

lööklaine - õhk, plasma - õhk ja rohkem

Selgitus olemasolu ühes või mitmes väga kitsa ringi mõne taime ringi mustrid asutamise teel tasu liides lööklaine või väga kiiresti arenev plasma ja seisva või aeglaselt liikuva õhu ja tasuta üleandmine, või selle olulise osa energia edasiste või samaaegse elektripliit laskmine, vahendusel Selle etapi liides. Järgus liides lööklaineid paljundus läbi õhu ja muud elemendid on. Tolm, niiskus, kõrgelt ioniseeritud osakestest, siis juhtub suur hõõrdumine, teiseste elektri eest, ja kõige tõenäolisem on väga kõrge elektrijuhtivus. Selline väga kitsa ringi seega võibolla midagi hetkeline rekord järjestikuste välk laskmine, elektromagnetväljad, indutseeritud vool ja hoovused pliibensiini, mille dirigendid etapi interface õhu veerus piiri hetkeline esinevad üle põllukultuuride taimestik. Vaata juurde viljaringi fotod.

shockwave_u_letadla_tvar-a-sireni_shockwave_blesku.htm  

 

 

Regulaarne viljaringi kuju Vs ebaregulaarne, juhuslik kuju

Viljaringid läheduses, mis on ebaregulaarne struktuurid

Ülemisel väljal serva viljaringi foto võib täheldada korrapäratult kahjustatud teravilja, mis juhtub üsna sageli välgu sattumisel valdkonnas. See juhtub pärast mitu päeva või nädalat,
Ancona, Itaalia, 29. juuni 2008
nagu on selgitatud mujal sellel saidil, või detail leht kronoloogia , kus on protsessi taime kudede lagunemise pärast läbipääsu elektrivool ka fotograafiliselt dokumenteerida väga üksikasjalikult. Foto siin vasakul näitab, et elektrivoolu - võimsusega välk heakskiidu läbinud osaliselt läbi ülemise serva valdkonnas pärast traktori lood on nii umbes trammiliini risti servast isegi läbi geomeetriline muster. Regulaarne viljaringi kuju ja ebaregulaarne kahjulik, ja muidugi ei tohi käigus loodud ühe tormi, tänu ühele välk heakskiidu, kuid see on võimalik. See välk, võibolla üks ainus, vaid "registreeritud", et pilt, kahjustades teravilja ilmuvad kuni mitu päeva hiljem. Isegi nädalat, sõltuvalt summa tarnitud energiaga - intensiivsust kokkupuudet.

 

Algul on painutatud pinnale vaid väike osa, mis jääb alla ühe protsendi, mitu ruutmeetrit on enim mõjutatud piirkondades. Järk-järgult, iga päev, millalgi tund tunni või isegi minuti minut lisab teise, kuni lõpuks, vahetult enne saagi võibolla asub kohapeal millalgi umbes 5%. Vahel rohkem kui 20% pindalast, mõnikord kahjuks üle 90%. Selgitada ja dokumenteerida nähtus kirjeldatud tulevikus võimalik kasutada Aeglustatud kaamerad , näeb välja väga head tööd nende eest. Nüüd lihtsalt võimalik täita koos selgitustega nähtus lehel ja Alalehekülgede kronoloogia . Väga sarnased protsessid tihti sees mustrid viljaringid, nende läheduses ja kaugemalt ning ümbritsevad põllud. Kõikides kohtades, mis mõjutas välk laskmise elektrienergiat. Aset pärast avastamist mustrid kuni saagikoristuseni.

 

Võimalik ka, et ilmselt palju rohkem kahjustada teravilja ilmuvad neist valdkondadest, kus toimus 2 välk laskmine 1 lähedal alates 2. vahepeal mitu nädalat. 2. heakskiidu toimub väljale taimede oluliselt nõrgenenud ja on võimeline põhjustama tunduvalt rohkem kahju. Samuti on võimalik ette kujutada, et regulaarne viljaringi mustrid on võimalik luua palju kergem sellise valdkonna, mis pidi olema "valmis" mitu nädalat varem. Sellisel juhul on ilmselt palju harvemini kui üks kord mõjutab kohas. Kas väljendada statistiliselt.

 

Rohkem kommenteerida viljaringi foto Ancona: mõned tähelepanekud, tundub, et üks paljudest teguritest, mis võivad osaleda loomise korrapärase geomeetrilise mustreid teravilja valdkondades, võib olla asjaolu, et see koht oli tegevuses väga tugev välk heakskiidu, mis toimub vaid mõni ajal kogu torm või isegi terve hooaja. Seega võimalik, et kokkupuude kõik oli tõesti tingitud ainult 1 heakskiidu või süsteemi mitu üheaegset järjest elektripliit laskmine, mille kogupikkus ületab harva ühe sekundi jooksul. Tugevaim osa põhjustatud loomine, et regulaarne viljaringi piktogramm, nõrgem, kesk-, paralel ja sellele järgnenud elektri heited tekitanud moodustamine korrapäratult downed, kahjustatud, nõrgenenud, naabruses. Teine, tõesti väga tõenäoline võimalus on, et nõrgem elektripliit laskmine ei toimunud üldse, et ühise ümbritseva ebaregulaarne kahjustamata moodustatud ainult tõttu järelejäänud hoovused viivad läbi traktorijälje võimalusel induktsiooni neid.

 

Teine võimalus, et on võimalik arvestav ajal viljaringi loomine, mida on kirjeldatud üksikasjalikumalt üks esimesi avaldatud artikleid, on alternatiiviks, et oluline osa välk heakskiidu, kohe pärast laup puudutanud maapinda, märkimisväärse osa oma energiavajadusest oli pliibensiini piisavalt sügavale pinna alla, ilma selle energia võiks märkimisväärselt läbi märg muld ja trammiliini sisse ümbritsevad alad. Välk heakskiidu kanal siis toimib nagu dirigent, mille kaudu vool liiguks sügaval Maa pinnast ja on mõned head praegune dirigent või mitu juhtmed läbi viidud sügaval maa all. On maapinna siis tekiks viljaringi kujundeid, mis on väga sarnane loodud magnetvälja jõujooni raua viilmed. Vaata pilte varem sellel lehel. Näiteks täheldati moodustamine aa regulaarselt viljaringi mustrid otse üle metalli underground tank - olla väga head praegune dirigent - maa Ukkosenjohdatin. Mõnes viljaringi film dokumentaalfilm mainita.

 

 

 

Sõlmed ja kahjustatud, lamades teravilja

Väga sage painutatud teravilja-, mitte regulaarse kuju, on loodud täpselt samadel tingimustel nagu on kirjeldatud kultuuri ringid. Taimed on kahjustatud alla täiesti samadel tingimustel, peamiselt elektrolüüsi ja selle toodete, sealhulgas mehaaniliste kahjustuste tõttu tekkivatest gaasidest, ilmselt sõltuvalt koguvõimsus elektri heakskiidu, ka soojust kahju. On sub lehele sõlmed on võimalik jälgida, et sirgestamine varred, et ei tabanud üldse elektrit ning tagasi panna ainult sellepärast, mehaanilised algatus - eksperimentaalselt, on tõenäoliselt tingitud suure nurga all, mis tuli ületada, mis on võimeline registreerima mehaaniliste kahjustuste sõlmede, omaenda jõudu. Ei mõjuta kvaliteeti valminud taimede varred olid viltu ainult mehaanilisele ärritajale. Vasak lisatud fotod on traditsiooniliselt tehtud kohtades, kus oli kunagi isegi vihje viljaringid, vaid sagedamini kahjustatud teravilja, varred osaliselt või täielikult painutada maapinnale.

 

 

viljaringid - mõistatus lahendatud.

Üks kord ja kõik.

Uskumatult primitiivne, ja võiks öelda, naeruväärne selgitus. Lovers UFO , mõistatus, parapsühholoogia, lendavad taldrikud, tundmatu ja olematu energia jms jama võib olla transportida ennast lõpmatuseni. Teisisõnu, nad võivad suudelda oma lehkav perse ja mine põrgu .

Peaaegu sama võimalik öelda tulnukad .

Huvi korral kontakt cropcirclesonline@gmail.com

 

 

3 en

 

 

 

 

See leht on valmis ja kõik teooriad siin esitatud olid väga põhjalikult, täpselt ja üksikasjalikult katseliselt uurida

 

Jan Ledecky