Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-Timelapse короткі . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
Не бійтеся інопланетян (Alien), вони не роблять
Learn about thunderstorms RSS feed

Timelapse камери, підземних об'єктів

іноземцям або іноземним. (Aliens, ET) Кожен з них має повні штани, ніхто ніколи не бачив, але всі вважають, що кола на полях вони роблять.

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Перш за все: тільки примітивний ідіот хотів би, щоб приземлитися на дроти високої напруги.

 

Дослідники, які займаються дослідженнями, Кола на полях, навіть бояться розгорнути інтервальної зйомки камера

 

в більшій мірі. Вони були з нею було сказано кілька разів в опалі, але в цей момент не буде демонтовано.

 

Камери розгортання Timelapse представити Crop Circles дослідники, ймовірно, не розуміють, більшою мірою, головним чином, тому що вони бояться щось сажень навіть не хочу знати себе. Може бути, вони бояться, що вони будуть спіймані інопланетяни могли мстити, чи то самі по собі або для людства (те, що розгляд). Вони побоюються, розгорнути сповільненій камери в більшій мірі, в місцях, де вони могли б виявити закономірності в майбутньому, страх перед тим, що, якщо вони дійсно вдалося захопити eMZáky в акті, тому вони хотіли б, щоб потім обробляється раз і назавжди. Таким чином, до кінця розгляд mmimozemšťany, пояснення таким чином.

 

Шановні мисливці таємниці, НЛО спостерігачів, vyhlížitelé притулку, та іноземців! У вас немає абсолютно нічого, щоб хвилюватися о, ні, ти не мстити за що-небудь або зробити який-небудь збиток, якщо що-небудь хоч трохи допоможе прояснити будь-які описані таємниці. Mmimozemšťany дійсно інтервальної зйомки камери, щоб захопити не представляється можливим, принаймні, не ті, які могли б круги на полях вчених і уфологів záhadologové страху, і що переважна більшість з них все ще розглядаються як істинні автори форми. Timelapse камера встановлена ​​правильно, але він може захопити інші mmimozemšťany, а саме MZ розряду (хмара-земля), яка насправді "намалювати поле" модель, але замість пензля використанням електронних променів для більшою міцністю, ніж паровоз, і побудувати все так незрозуміло форму два так просто, швидко і з відносно простих фізичних принципах osvětlitelné явищ, таких як резонанс і перешкоди.

 

Камера Timelapse, але це не обов'язково використовувати тільки маса Кола на полях обстеження, вони можуть бути використані для пояснення принципів і процесів пошкодження і житло , пошкодження, ослаблення та будь-яких інших зернових культур по всьому світу. Пара камер в невеликій відстані один від одного, можуть бути використані для захоплення і визначення температури спалаху впливу з точністю до сантиметра. Просто використовуйте принципи геометрії, оптиці, математиці та фотограмметрії.

 

Навіть на краю, електронно-променевої, що ширше, ніж на 1 см, чий лоб рухається зі швидкістю 100-200 тисяч км / сек (це перевірені дані з найнадійніших професійної літератури - Раків, Умань , незалежно від їх публікацій (obr). Хоча в багатьох місцях в Інтернеті, зразкове WIKI - ан (х тисяч кілометрів на годину ), CZ є часто зустрічаються абсолютно різні, повністю вводить в оману інформації в, здавалося б (імітатор) "Експерт" текстів. Трансфери протягом декількох мільйонних часток секунди енергії, які були б в змозі рухатися електровоза на відстані кількох тисяч кілометрів. Навіть тільки невелика частина цієї енергії дійсно може "зупинити виведення на землю", немає ніякої необхідності ні найменшого сумніву. Перший і найшвидший механічний імпульс, який починає поширюватися від точки удару струмом надзвукові хвилі (ударні), який завжди є дуже точним колом, і після декількох кілометрах на розчиніть (Fade). Досить поглянути на практично будь-який фільм кадри вибуху атомної бомби, де ударна хвиля часто видно через ступеневої зміни температури точки роси. Початкова швидкість (але насправді тільки початкова) ударна хвиля від грозових розрядів, ймовірно, набагато швидше, ніж швидкість ударної хвилі, створеної вибухом атомної або термоядерної бомби. (Я, напевно, це foto)

 

Фотографій (посилання ведуть на ресурси) може бачити приклади того, що він може виконувати спалаху , щоб několikatunovými дерев (груба оцінка близько 5 тонн). Від десятків до сотень кілограмів важкої журнали роздвоєні в частки секунди, і розкидані по землі, як зубочистки. Таким чином, це дивно, як це можливо, що в місці, де він приземлився розряду блискавки прямо в полі, де-факто існує "застряг у багнюці», не знайти нічого, крім "отвір для болта", а іноді навіть немає. Він волів би, щоб очікувати великого кратера. Це викликано тим, що в більшості випадків відразу ж після торкання землі (мокрий), переважна більшість решти енергія розряду рівномірно розподілені можливо найкоротші шляху найменшого опору, тільки під землею. Іноді там, але заряду (енергії) дійсно надлишки, на додаток до різниці в провідності плазмового каналу, і країна величезна. Канал блискавки в повітрі, має опір порядку навколо 1ohm за метр при ширині не перевищує 1 см, сотні грунті тисяч Ом на метр, а на основі куба зі стороною 1 м довжини.

 

 

Деякі небезпечні явища існують, тому що вони можуть показати момент - крокової напруги. На невеликій відстані від розряду блискавки, але ніколи не буде в безпеці.

 

Надлишковий заряд в деяких випадках може спокусити тільки під землею, і може керувати небагато, в основному в коледж після того, як трактор, але і між ними, такі як слайд або слайди.

 

У деяких випадках, можливо, ніколи не торкайтеся поверхні землі розряди відбуваються явища, які можуть бути краще в порівнянні з феноменом електричного струму практиці - "діелектричний пробій». У цьому випадку, він може продовжувати виконувати дуже швидко, а глибоко в землю. Цілком імовірно, що в цьому випадку може закрити навколо каналу блискавки підземних створити fulgurity. (foto Блискавка: PAE) Violent зваблювання підземних розряді в разі утворення деяких форм, předevěím колах, більш високим ступенем вірогідності.

 

Можна, звичайно, взяти до уваги, що в разі грозових розрядів у відкритих безпосередньо в грунт (поле) може потрапити в точку занадто глибоко під землею механічно грати щось дуже схоже на те, що сталося з деревами у фотографіях. Там не буде руйнуванням, хоча, тому що безперервність підземний простір не дозволить нічого подібного, але механічний імпульс може бути дуже інтенсивним. Більш докладний аналіз розподілу каналів для розряду на землі і під землею будуть розташовані на сайті розрядів поширилася по землі і під землею . Необхідно брати до уваги, зокрема, той факт, що місцеві умови в обличчя впливу розряду блискавки може варіюватися від місця до місця в майже нескінченне число можливостей. На вказаному сайті також намагаються знайти пояснення різниці між впливом спалаху промислових або промислових районів, які майже всі оснащені значна кількість обгрунтованих об'єктів (блискавковідводи по домівках, водостоки, каналізацію) в сумі, що перевищує на кілька порядків блискавки потенціал у сільськогосподарській області (окремі дерева або стовпи В.Н., в декількох сотнях метрів один від одного). У цьому випадку, іноді вони зобов'язані бути розряду безпосередньо в рівну поверхню. Іноді це може бути безпосередньо на головній Return Stroke, Іноді на деяких з допоміжних (паралельно) плечах розряду, який спочатку зробив, наприклад, в сусідню В.Н. щогли. Ситуація може статися, що початкова ступінчастого лідера Хоча від початку спрямований на одну з типових провідник (HV полюса, дерево, кущ), але врешті-решт він "бере" в протилежному напрямку подорожі Позитивні Streamer, яка виникла з відносно віддалених місці в поле, і після Остаточний основних взаємозв'язків зворотний хід направлений туди. Точне місце розташування місця, де, нарешті, увірвалися у відкритих земель, в дуже значній мірі можуть брати участь в підземне спорудження (геологія, археологія, історія, війна, індустріалізація, інфраструктура).

 

У деяких місцях, де були моделі в зерні, ви дійсно не потрібно щогли близько ВН і НН шукати довго. З іншого десятки відсотків, хоча ніяких фотографій або потенційним Щогли блискавки не спостерігається, але візитом в Google Maps або Google Earth можна побачити, що вони є. Цей письменник не знає, що він говорить, володіє однією з найбільших колекцій позиції GPS різного Кола на полях знайдені в минулому ніде в світі, і дуже скоро буде створена сторінка , де вони будуть поступово з'являтися одна за одною фото з ​​даними GPS.

лівий першої моделі в 2011-січні, Джакарта, право Італії 2007 - Анкона

 

Grombach 26.05.2002, Баден-Вюртемберг, Німеччина 1.7.2002 Grombach, Баден-Вюртемберг, Німеччина

 

http://www.uforevue.sk/news/53/55/Nadherny-kvet-v-poli-pri-Kozarovciach/

Поширення розряду на землю, його швидкість зваблювання метро, ​​і будь-яких інших ліній в дрібних підземних багато в чому залежить від того, що і в якій глибині знаходиться під землею. Утиліти, археологічні реліквії, геологічних розломів, пружини, покинуті шахти, водоносних горизонтів, або що-небудь в цьому роді.

У виняткових випадках, розряд може викликати справжній підземний вибух швидкістю в кілька сотень кілограмів тротилу, коли під час поїздки підземних зустрівся з розірвалися, хоча вже зовсім занепав і поширені, několikasetkilogramovou бомба часів Другої світової війни. Підготовлено однією з менш поширених аномалій - кратери на місцях. Щось на зразок невеликого кратера в поле може також виникнути, коли в дрібних підземних грав аналогічний сюжет, який видно на фотографіях дерев, ймовірно, в деяких випадках може стати. Наприклад, блискавка може вдарити ще нерозширення коренева система вже існуючих дерев, залишки яких можуть зберігатися у підземному протягом багатьох років. Подробиці на сторінці Hromosvody поля .

 

Навіть невеликі водоносні якщо він поставляється достатня кількість енергії може істотно вибухнути тільки шляхом перетворення флеш у пар, незважаючи на те, що розряд блискавки не проблема частково шляхом термічного розкладання і частково розкладаються електролізу на водень і кисень, які вибухають додатково. Щось подібне може статися і в торфі.

Learn about thunderstorms RSS feed

Шукати докази

Докази того, що може підтримати деякі претензії на цій сторінці та багато інших фермери можуть принести свої власні. Звичайно, вони хотіли б внести свій внесок у роз'яснення стародавніх таємниць, і це, безумовно, все ще ховаються втомився Флінт і косою іноземних зловмисників, які просто не приходять.

 

Це буде цілком достатньо, якщо у вас є якісь докази описані тут ... копати.

(Роз'яснення на іншій сторінці в окремому пункті, повністю описує явище суб'єктів підземні - і частина сторінки в лінії обрізки )

 

У деяких місцях під землею в то, ймовірно, орав, або навіть достатньо глибоко під оранку деяких залишків сільськогосподарської діяльності - деталі машин і інструмент (метал), колись використовувалися для вирощування. Як видно на фотографії деяких моделей. З набагато меншим опором для навколишнього середовища, а також у разі труб, відбувається збільшення вище поточної і, таким чином вищих рослин пошкодження. Ось два приклади того, де ви знаходитеся в країні таких об'єктів перебуває (перебувають), та інших подібних місцях, безумовно, буде можливо визначити інше. Швидше за все, виникають схожі на " підземний маркери "в місцях деякі цифри в будь-який час у майбутньому. Це може бути не тільки залишається сільськогосподарської діяльності також може включати в археологічних артефактів або згорнутої частини літака. Описані утворень, очевидно, створити, і, ймовірно, також в області багате створена, без будь-яких близьких правильної форми.

 

Примітка: не виключено, що в безпосередній близькості від підземних маркерів міг знайти щось подібне. fulgurity , але в даний час там вже може бути занадто неуважний. Набагато більше їх можна знайти в невеликій глибині під "застряг отвори PIN-код", насправді "відбувається річ". Малі кількості матеріалу там знаходиться могло бути нагріті протягом короткого часу і більше 6000 ° C

 

 

Так що іноземці, нарешті, просто зробив ...

Спочатку представив ідею, що іноземці (в науково-фантастичному досить широко використовуваний термін для іноземців, звичайно, можна запозичувати науково-реальність), вони є одними з іноземців, круги на полях дійсно в кінцевому рахунку справляють. Навіть якщо вони абсолютно різні іноземців, ніж ми спочатку думали людства. MZ - це ярлик, який може бути використаний не тільки для іноземців, але і хмара блискавки - Земля, MZ. Але це пояснення конвертувати в англійській мові, але насправді буде така щира тизер переклад, так, сер Ješito ...

 

(CG блискавки, хмари - до - земля)

 

По крайней мере, чому б ці нещасні іноземці пофарбовані майже виключно на кукурудзу (хоча є й винятки), коли значну частину року по всьому світу значно краще і приємніше і "полотно" - на поверхні снігу? Той факт, що гроз практично відсутні взимку (і якщо так, сніжної поверхні, як правило, супроводжується набагато краще "очищені", ніж до них), кожен читач, безсумнівно, зробить рішення сам. Іншим загальним фактом є досить поширеним явищем, що протягом зими, а люди сидять вдома на pérdeli як граблі джентльмен hurozený, приємно в Тепліце, замість того, дельтаплани і осідлав його автомобіль, схожий і намагалися спостерігати зверху поверхні Землі.

 

      

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

z